Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Teleportkapu

+6
Mira
Caridwen
Jackyll
Helim Aziphim
Naryky Charygyen
Lynarin Seeragic
10 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Jackyll Szer. Jan. 26, 2011 6:37 am


/A táj sokkol. Meg akarom kérdezni Juliát hogy mik ezek, de attól félek, hogy ha megszólalok, kipukkad, mint egy szappanbuborék és eltűnik. Remegő térdekkel haladok utána. Mikor meglátom az Úrnőt valami nem evilági borzongás fut végig a testemen, de úgy gondolom, hogy esetleg közelebb kerülhetek Juliához, ha követem a parancsokat. Értem a jelzést, most mutatkozzak be.
- Jackyll, a béka, Hölgyem. / Hajlok meg, jó mélyen, majd a jéghideg szempárba nézek./ - Miben lehetek szolgálatára?
+ Miben lehetek a szolgálatára? De gáz, ezt mondtam? Ajjj, nem akarok nyalizósnak tűnni.
[12]

Jackyll
Jackyll
MF Tábor Staff

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2011. Jan. 20.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Caridwen Szer. Jan. 26, 2011 7:46 am

- Jackcyll a béka? /Könnyedén felvonja az egyik világos szemöldökét, majd elmosolyodik. Valószínűleg jobb lett volna ha nem teszi. Ha lehetséges az ilyesmi, az arca így még rémisztőbb. Gyönyörű, de hátborzongató. Könnyeden végigsimít Júlia haját, mialatt láthatóan elgondolkozik.
Kis idő után mintha valami különös álomból ébredne, ismét megelevenedik, mert pár pillanatig olyan volt, akár valami tökéletesen élethű szobor./
- Hogy az én szolgálatomra? Majd meglátjuk, mint kiderült, lesz egy kis dolgunk, de előbb a katedrálisba kéne mennünk, nem szeretnék késni.
/Megindul le a kis dombról, amin vagytok, egyenesen a sötét város felé. Júlia követi, majd kis idő után megáll és int neked, hogy gyere te is. Majd a vámpír után siet a kanyargós utakon.
Mire feleszmélsz, már egy katedrális előtt álltok. /
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Mira Kedd Márc. 29, 2011 6:25 am

Kira

Tested és lelked darabkái valahogy eltévedtek a síkban, pedig emlékeid szerint helyesen ejtetted ki a mágusok városának nevét. Elképedve veszed azonban észre, hogy újra a vámpíroknál vagy. De sehol senki, csak egy gyanús tekintetű férfi áll közvetlen a kapu előtt, Rád várva.
- Elnézését kérem, kisasszony, de minden testvért Necraditba parancsoltak. A helyzetünk súlyosabb, mint valaha... Ne aggódjon, minden porcikája megvan, erről a mellettem álló fiatalember gondoskodott.
A bizonyos fiatalember a vámpír mellett áll, szemét lesütve bámul maga elé. Nem pont úgy néz ki, mint aki ura magának.
- Jaj, de elnézését kérem, még be sem mutatkoztam. Gilegdor vagyok - szól a barna hajú férfi.
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Lynarin Seeragic Csüt. Aug. 04, 2011 6:22 am

* Előzmény.*

/A fény ragyogása megváltozik, mélyebb, szikrázóbb vörösbe vált a testem mardosó lángnélküli tűz. Ahogy kilépek a fényből megcsap a város szaga. A sajátos rezes aroma beveszi magát az orromba és felkorbácsolja a bennem rejtőző sötét szörnyeteget./
+ Vér, csak a vérre vágysz... vedd hát el...
/Érzem, ahogy a kezem erősebben kulcsolódik a fiú kezére. Érzem a tenyerem alatt az erei finom lüktetését. Halovány és gyengén ver csak, mintha megállni készülődne, de az illata... a vérének ezerszer erősebb az illata itt, ahol inkább a vámpír él bennem, mint a sidhe.../
+ Ne feledd, te sidhe királynő vagy! A Holdfényes udvar uralkodója!
+ Hazug ribanc, mocskos szajha... szomjad csak a vér mi oltja...
+ Mióta vagy ilyen költői vérszopó??
/Ingerülten ráztam meg a fejem, hátha kissé kitisztul, habár valami halk visszhang soha nem halt el. Inkább a fátylasokhoz fordultam, hátha a beszélgetés eltereli a figyelmem./
- Nos azt hiszem az én lakomban kényelmesen beszélhetünk, ott nem fog minket zavarni senki. Ha beleegyeznek mutatom az utat.
/Azzal elindulok a jól ismert fekete kövekkel borított úton. Többnyire árnyként repülöm le ezt a távot, de jobb ha nem rémisztem halálra szerencsétlen fiúkat. Meg sem állok a tüskémig.


(101)
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Cassius Argentus Csüt. Aug. 04, 2011 1:29 pm

/Teljesen sokkol az elém táruló látvány. Persze nem számítottam egy kedves kis kertvárosra, de mégsem tudatosult bennem a város szörnyűsége amíg csak elképzeltem. Amit látok teljesen elborzaszt, de mégis, amikor magamba szívom a város furcsa, rezes illatát megdöbbentő módon hatalmába kerít az az érzés, hogy otthon vagyok. Megdöbbenek amikor ez tudatosul bennem./
+Az emberi részem gyűlöli ezt a helyet, de a vámpír számára egyértelműen kellemes. Ijesztő gondolat. hogy lassan teljesen olyan lénnyé válok aki jól érzi magát itt. Mennyire maradhatok így önmagam? Ez az új élet ára? Hogy mindent elveszítek ami eddig én voltam?
/Ilyen gondolatokkal kínozom magam, miközben szótlanul követem vezetőnket. Lassan hatalmába kerít a rettegés./


(18)
Cassius Argentus
Cassius Argentus
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2011. Jun. 03.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Lathspell Solannis Pént. Aug. 05, 2011 7:33 am


/Az utazás furcsa, majdnem leírhatatlan élmény. Szinte észre se veszem, hogy máris máshol vagyok, mikor éppen körül akartam volna írni magamban az érzést. Erős szag csapja meg az orromat. A rezes szagú levegő nemhogy bántaná az orromat, tetszik nekem. Kedvtelve szippantok a levegőbe. A táj, mást talán megborzaszt, megrémiszt, engem azonban egyáltalán nem zavar. Bár lehet, nem csak vámpírságom okozza ezt a "vonzalmat" a hely iránt, hisz' régebben, míg horrorfilmet néztünk, én unatkoztam, a többiekkel ellentétben, akik fogvacogva nézték. De ez teljesen más, ez nem egy béna horrorfilm, gyenge rémisztgetésekkel. Ez most a valóság./
+ Azt hiszem könnyen hozzá fogok szokni, hogy mától ez az otthonom. /Gondolom, magamban elmosolyodok./ Talán nem csoda, hogy vámpírrá lettem.
/Gondolataimból Lyn szava ébreszt fel. Még nem teltem teljesen be a látvánnyal, a lány szavaira csak bólintottam, és már indultunk is. Már várom, hogy végre nyugodtan leülhessek gitározni, egy kicsit elszakadni a világtól. Míg gyalogolunk tovább figyelem a környéket, tüskéket. Érzem, hogy újra kezdek szomjas lenni, talán a hely és a szag miatt. Rásandítok a kis srácra Lyn mellett, de aztán ki is verem a fejemből. Lassan el is érünk a királynő tüskéjéig./


(27)
Lathspell Solannis
Lathspell Solannis
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 38
Join date : 2011. Apr. 24.
Age : 29

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Lynarin Seeragic Pént. Aug. 05, 2011 8:51 pm

Folytatás a tüskében.
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Rabraquat Csüt. Márc. 08, 2012 3:02 am

Repülésem kezdetekor Hirig hangja állít meg, és visszafordulok az ironizáló Tündérhez. Egy rövidre fogott kör után szállok le mellé és mélyen meghajolok neki.
- Sajnálom úrnőm, figyelmetlen voltam. /Alázatosan hangzanak a szavak, egyedül a kis mosolyom árulkodik a mondandóm valótlanságáról. Remélem ezt már csak nem veszi zokon a kis tündérke./
- Air Rab a szolgálatára előállt, kérem kapaszkodjon belém. /Viccelődöm tovább, majd ha engedi felkapom és utazósebességre kapcsolva követjük a medret. Nagyon sok gondolat kering a fejemben, hogy mi lesz ezután és nagyon kíváncsi vagyok, hogy egyáltalán beengednek e a másik dombba. Amennyit tudok, nem nagyon szívleljük őket. +Hmm, már túlságosan azonosulok magammal. De nem baj, változtatni egyelőre nincs lehetőségem, alkalmazkodni bőven van. +Gondolom magamban és várakozóan nézek Hirigre, hátha van mondanivalója./


[262]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Hirig Csüt. Márc. 08, 2012 4:18 am


/Elmosolyodom mikor Rab vissza száll hozzám és felajánlja segítéségét./
- Köszönöm!
/Átölelem nyakát és vállára hajtom fejem. Nem akarok emlékezni mi is történt, mikor legutóbb együtt szálltunk, de akaratlanul is előtör belőlem az emlék. Erősebben ölelem át. Mintha ezzel megtudnám akadályozni, hogy a feltörő rossz dolgok ne ismétlődjenek meg./
+ Vajon meddig marad meg közöttünk ez a kapocs? +
/Az egyetlen akibe kapaszkodhatok most, az Ő. Mióta Raventől el kellett válnom, nem volt más, csak Fiona, és Arich akivel jobban megismerkedtem, de mégis ez az akaratos tökfilkó az akivel kitudtam alakítani mégis egy köteléket./
- Rab... mindig itt leszel?
/Kérdezem halkan. Ahogy szállunk hamarosan meglátóm ennek a fertelmes vidéknek az egyetlen jó dolgát. A kaput ami elvisz innen./
+ Raphael, ugye nem haltál meg? Még akarok veled vitatkozni! +
/Kicsit engedek a szorításból, hiszen érzem, hogy Rab biztosan fog, és hamarosan le is szállunk./
- Kellene valami új ruhát találnom magamnak.
/Felnézek Rab arcára./
- Ebben mégsem flangálhatok fel, s alá. Ismersz véletlenül valami jó boltot?


{254}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Rabraquat Pént. Márc. 09, 2012 12:41 am

*Hirig*

/Repülés közben gondolataimból Hirig furcsa kérdése húz vissza a valóságba. Nagyon jó kérdést tett fel, mert a válasz elgondolkodtat újfent. Jól megrágom, végiggondolom, hogy mit is mondjak neki. Nyilván az igazat, de nem tudja, hogy mennyire fog a Tündérnek tetszeni./
- Addig mindenképpen, amíg nem én leszek az uralkodó... már ha a kiscsaj látomása bekövetkezik. Onnantól... Nem hiszem, hogy eltűrnél főnöknek. Bárkit is. / Mosolyodok el lágyan, és némileg viccelődve. Hirig erős jellem, és nem igazán kedveli a hierarchiát. Nem mintha én igen, de én talán egy hangyányival toleránsabb vagyok. Azért egy kis kiegészítést még fűzök hozzá, nehogy azt gondolja, hogy nem kedvelem, vagy haragszom valami miatt.
- Szeretnék ott lenni, ha kellek. És amíg megtehetem, így is lesz, ha már nem, akkor segítséget fogok neked adni. Persze az is lehet, hogy holnap meghalunk. /Fintorodom el a végén, mert ez is eszembe jutott már. Alig pár hónappal hosszabbodott meg csak Klári-Laila élete, és már ki is hunyt dicsőséges fénye. Mikor megérkezünk a vibráló teleportkapuhoz lágyan leteszem őt, és válaszolok az újabb kérdésre./
- Tudok, remélem nem lesz goind, ugyanis először loptunk onnan Lailaval. /Vonom meg a vállam, de tudom, hogy tetszeni fog Hirignek./
- Akkor előbb menjünk H'Sekiratba. /Mosolygok rá, majd a kapuba lépek és kimondom a célállomást. Meglepően természetesen használom már ezeket a dolgokat, a sidhe lét biztosan segített nekem ebben./
- Necradit - H'Sekirat /Határozott szavaimmal lépek be a kapuba, ami pár másodperc múlva el is nyel, és vélhetőleg az emberek városába repít./


[263]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Hirig Pént. Márc. 09, 2012 2:48 am

*Rab fényességessége*


/Meglep a válasza, hiszen nem hittem volna, hogy ennyire őszinte lesz. Valahogy újra az az érzés kerített hatalmába, ami akkor történt, mikor a vértó felé repültünk. Őszinteség és cukormázas szeretett folyam./
- Értem és köszönöm!
/Adok az arcára egy puszit, úgy hiszem, hogy ennyivel tartozom. Bár fiatalabb nálam pár évvel, mégis úgy érezem, hogy nem akkora a kettőnk közötti korkülönbség, hogy ne anyáskodásnak vélje./
- Igazad, van. Nem nagyon tűröm, hogy ugráltassanak és ha jól tudom, nem is leszel a királyom. Más Dombhoz tatozol.
/Beletúrok a hajába, mikor a lopást és kedvesét említi./
- Nem hiszem, hogy gond lenne. Majd kimagyarázzuk valahogy!
/Kacsintok egyet. Megvárom míg átmegy a kapun, majd követem./
- Necradit - H'Sekirat.


*folytatás ITT.*

{255}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.