Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Teleportkapu

+4
Rabraquat
Eariel Lyasina
Shelby Rowlers
Lynarin Seeragic
8 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Teleportkapu Empty Teleportkapu

Témanyitás by Lynarin Seeragic Pént. Szept. 03, 2010 11:15 pm

A ragyogó fényből álló kapu egyenlő távolságra van a két Tündérdombtól, tisztes távolságban, mintha megtartaná a tisztes távolságot a sidhek mágijától. Attól még hogy idejöttél, nem biztos, hogy bebocsátást nyersz a dombokba, hacsak nem vagy te is a sidhek tagja.

(Az utazás a H'Sekirati minta szerint!)


Teleportkapu Glowing_Vortex


A hozzászólást Lynarin Seeragic összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 28, 2010 11:14 pm-kor.
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Shelby Rowlers Csüt. Szept. 23, 2010 8:07 am

Uclysse - H'Sekirat

+ Sikerült!! Eljutottam nem tudom hova!! Uclyssebe! Na most keressünk egy fekete sidhet.
/Furcsa érzés volt teleportálni. Gyors volt, de kicsit émelyítő, és ijesztő. Forogtam, sé pörögtem, és nem volt alattam föld, furcsa volt. Előrébb léptem. Két dombot láttam. Nem tudtam miben különböznek, de gondoltam, hogy van bennük valami mágikus, és különböző. Nem tudtam hogyan tovább, csak álltam, és vártam, hogy valami csoda történjen/

(4)
Shelby Rowlers
Shelby Rowlers
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Sep. 03.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Lynarin Seeragic Csüt. Szept. 23, 2010 8:18 am

/ A gondolataimba merülve sétálgattam, muszáj volt kissé elválnom a dombtól, aki makacs gyerekként, sértetten visszahúzódott, amiért elhagytam. Olyan volt, mint egy féltékeny szerelmes, vagy egy kisbaba, lehetetlen. Sóhajtva ültem le a fűbe, egy szusszanásnyi szünetre volt szükségem. Csodálatos volt az összhang a Tündérdommbbal, aki mintha a másik részemmé vált volna, de szükségem volt egy csöpp magányra, egy kis megnyugvásra. Így ücsörögtem, a bársonyos fűben, aminek minden szálát éreztem az éjfekete ünnepi ruhámon át. A teleportkapu ekkor villant fel a távolban, a mágia megremegett a közelben. Aztán megláttam a lányt, a vámpírlátásom félelmetes volt, de már hozzászoktam. /
- Ki vagy idegen? /kérdeztem hűvösen. A mágiája fura volt, a testem támadó pózt vett fel és tudtam, hogy az íriszem ezernyi ezüstpikkelye rubinvörös fénnyel kezd derengeni, amikor a lány felém fordul./

(16)
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Shelby Rowlers Csüt. Szept. 23, 2010 8:28 am

/Egy lány kérdezett tőlem. Felé furdultam, és láttam, hogy támadó pózt vett fel. Megijedtem, és hátráltam egy kicsit. Féltem tőle, de válaszoltam./
- Ömm, sajnálom, nem igazán tudom, csak annyit tudok, hogy valami fekete sidhe vagyok, és Uclyssebe kellett jönnöm, azt mondta az a férfi a kávézóban, hogy itt elmondanak mindent, amit tudnom kell. Te tudsz nekem segíteni?
/Még mindig nem mertem közelebb menni, pedig a lány már változtatott a testhelyzetén. Nem tehettem róla, de ha egyszer féltem tőle?? Átfogtam magamat a karommal, megint meglátva furcsa színű bőrömet./
+ Ezt még meg kell szoknom

(5)
Shelby Rowlers
Shelby Rowlers
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Sep. 03.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Lynarin Seeragic Csüt. Szept. 23, 2010 8:34 am

/ Az ismeretlen lány, vagyis sidhe szavai éles tőrökként fúródtak a koponyámba. A bizonytalansága, az elveszettsége, a furcsa mágiája. Ó igen, már tudtam miről van szó! Nyugodtabb pózt vettem föl, hiszen ez a fiatal még véletlenül sem tudott volna ártani nekem. Olyan régen volt már, szinte megfeledkeztem arról a világról, manapság már a Tündérdomb tűnt a valóságnak és a 21. század valami furcsa illúziónak, egy távoli emléknek. /
- Azt hiszem, jobb lesz, ha ehhez a történethez leülsz, sok megbeszélnivalónk van. / Elindultam a domb felé, hátra sem nézve, hogy követ-e, de nem is kellett, a domb megsúgta, hogy igen. /

*Az előcsarnokban folytatom. Smile*

(17)
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Eariel Lyasina Vas. Szept. 26, 2010 7:33 am

H'sekirat-Uclysse
/Ahogy kiléptem a fényből leesett rólam a "ruhám", a kabátujj. Sikoltottam és felkaptam. Ekkor láttam, hogy eltűntek a biztosító tűk./
+A francba...ezt nem hiszem el...úgy nézek ki mint egy jötment alak.
/Rimánkodtam. Majd úgy döntöttem, hogy valaki csak erre fog járni és én megvárom. Elegem volt. A ruhámat próbáltam magamon tartani. Leültem a földre és szép lassan bealuttam.

(4)
Eariel Lyasina
Eariel Lyasina
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Sep. 25.
Age : 27

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Shelby Rowlers Szer. Okt. 13, 2010 7:59 am

/Erősen gondoltam H'Sekiratra, a fővárosra, mint később megtudtam, és reménykedtem benne, hogy megint sikerül a teleportálás. Nagyon, nagyon reménykedtem, bár 98%-ban biztos voltam abban, hogy sikerül./

Uclysse - H'Sekirat

(15)
Shelby Rowlers
Shelby Rowlers
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Sep. 03.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Shelby Rowlers Csüt. Okt. 14, 2010 8:17 am

Uclysse - H'Sekirat

/Megérkeztem. Most már nem aggódtam amiatt, hogy nem sikerül. Bíztam magamban is és a teleportkapuban is. Végre egy ismerős tájat láttam. A két dombot, a zöld füvet, és a nagy teret. Megint csak szaladtam, reméltem, hogy a domb beenged, és tényleg elég lesz az a megérintős cucc./

(21)
Shelby Rowlers
Shelby Rowlers
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Sep. 03.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Eariel Lyasina Kedd Nov. 23, 2010 9:36 am

/Szép lassan kinyitottam a szememet. Reméltem, hogy csak álmodom, de amikor megláttam egy óriási fűszálat előttem, rádöbbentem , hogy nem. Sóhajtottam. Hirtelen valami elkezdett sípolni a hátam mögött, megfordultam. Egy nagy fényes valami folt ott. Hívogatott, hogy menjek hozzá, menjek bele. De nem tudtam mit csináljak. Elindultam. Szépen, lassan. Odaértem és beléptem.

(5)
Eariel Lyasina
Eariel Lyasina
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Sep. 25.
Age : 27

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Rabraquat Szer. Dec. 01, 2010 8:16 pm

*Uclysse - H'Sekirat*

/Furcsa érzés tör rám. A mágia - mert, hogy az volt - szinte bizsergette a bőrömet az utazás során. Már ha utazásnak lehet hívni azt a pár pillanatnyi térváltást, ameddig tartott. Megérkezésemkor olyan boldogság tölt el, mintha hazaértem volna./
+Ha nem is rózsadomb, de legalább domb! Mondjuk a helyi nagymenők nyilván csak álcázzák magukat.+
/Véletlenül pont látom, hogy valaki odamegy az egyikhez, megsimítja a füvet és egy ajtó jelenik meg rajta. Szinte repülve indulok én is oda, majd az ajtó eltűnik./
- A francba! Ez meg hogy lehetett? Szórakoztok velem? Na majd...
/Furcsa érzés jár át, szinte minden porcikámat - a lelkemet(?) is beleértve - vizsgál meg valami, aztán jóleső érzéssel elmegy. Odalépek én is az egyik dombhoz és ügyetlenül utánozom az előző belépő mozdulatát. Csodák csodájára és meghökkenésemre egy ajtó jelenik meg előttem és egy felirat csillog rajta. "Üdvözöllek múltból jött Siedhe, beléphetsz."/
- Szeva', csumi-csá domb! Kösz, hogy beengedsz! /Pacsizom meg az 'ajtófélfát' közben és belépek, ha már ilyen kedvesen invitáltak./


[36]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Rabraquat Pént. Dec. 10, 2010 10:52 am

/Megelégelem a gyakorlást - jóból is megárt a kevés! - és mivel már nagyon unom ezeket a dombokat, úgy vélem itt az ideje visszamenni H'Sekiratba. Az mégiscsak egy modern város, nem ilyen nyáltenger, meg dimbi-dombi, meg a franc tudja mi. Hülye lényekkel ott is találkozhatok, ha jól gondolom. Lassan, de biztosan elmászok a teleportkapu felé. Közben pedig nézem, hogy miféle lények áramolnak belőle ki. Tuti vannak olyanok is mint én, az előkelőbbeknek magam is etikettő szerint biccentek. Úgy vélem visszafelé sem kell beállni a sorba és szépen előzgetni kezdek, de most le sem tojnak. Kár, pedig olyan jó volt belépni annak a hülye nőnek a lelkivilágába. Mosolyogva lépek be a fénylő kapuba és elmondom az aznapi imámat, immáron fordítva./

- Uclysse - H'Sekirat

[44]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Helim Aziphim Kedd Dec. 14, 2010 5:50 am



/ Az utazás ismét nem volt egy kellemes élmény, habár egy árnyalattal jobb volt, mint az első. A várt tündérdombok helyett csak két kis kiemelkedést látok a távolban./
- Azt hittem, hogy közelebb vannak a tündérdombok.
/ Pár lépést megteszek előre, majd visszafordulok és a Királynőre nézek, megvárom, míg beér engem, majd tovább lépdelek mellette./
- Mire kell számítanom a Tündérdombokban?
+ Ha csak egy domb van, akkor mért van látok kettőt? A vámpír, akit a H'Sekirat-ban fogtam el, azt mondta, hogy Fekete Sidhe vagyok, ezek szerint akkor van más fatja sidhe is.+
- Léteznek rajtunk kívül más sidhék is?



(22)
Helim Aziphim
Helim Aziphim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Oct. 10.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Lynarin Seeragic Kedd Dec. 14, 2010 6:14 am

/könnyedén léptem ki a fényből, már megszoktam ezt a különös érzést, amikor mintha atomjaimra bomlanék le, csak azért hogy hamarosan jól összerakva ismét megjelenjek.
Amikor megérkezünk, ledobom a fejemről a csuklyát és még a bágyatag napsugarak sem zavarnak. Kevert vérem mindig is megóvott a napfénytől, ennek ellenére soha nem szerettem meg.
Egy pillanatig élvezem a hazatérés örömét, elégedetten néztem végig a dombomon, akinek mágiája máris felém nyúlt. Halványan elmosolyodtam az üdvözlésre./
- Én csak a Holdfényes udvarba viszlek el, egyedül nem ajánlatos még nagyon mászkálnod, mert veszélyes lények is járnak arrafelé, ellenben velem nincs mitől tartanod, tőlem félnek.
- Igen, vannak másik sidhek is, ők az arany sidhek, a Napfényes udvar lakói. /mondom halovány fintorral./


(62)
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Lynarin Seeragic Pént. Jan. 07, 2011 5:23 am

/A kis goblin olyan rémült volt, hogy féltem valami óriási a baj. A goblinok nem az a félős fajta, habár a kisebbek hajlandóan mindenen rémüldözni, de ennyire ijedtnek még egyet sem láttam. Ahogy gyors iramban haladtam utána a éreztem a ruhám hullámzását, a fekete anyag mintha árnyakból állt volna. Felsóhajtottam, amikor a Tündérdomb nem akart elengedni./
- Ne aggódj, nem lesz semmi baj! /mondtam szilárdan, mire kis idő után végre ajtó nyílt.
Amikor a talpam alatt már dús fű hajladozott, kicsit elöntött a szomorúság. Még alig értem haza, máris mennem kell.
Amikor elértük a Teleportkaput, megfogtam a kicsi goblin egyik kezét és nyugodtan mondtam ki a szavakat, amiket már szinte egy örökkévalóságnak tűnő idő óta ismételgettem./

Uclysse - H'Sekirat

/Azzal elnyelt a ragyogó fény, darabjaimra bontott, hogy távol a domboktól legyek újra egész./


(66)
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Helim Aziphim Hétf. Jan. 24, 2011 5:09 am

+ Megyek a vadászokhoz, akik tudtommal legnagyobb gyilkosok széles, új világunkban. Legalábbis nekem új. Érdekes kirándulás lesz, az biztos!
/ A kapuig vezető úton csöndben gyalogolok a nő mellett. Néha-néha rápillantok, nehogy valami butaságot csináljon. Mikor odaérünk a kapuhoz, eszembe jut, hogy nem tudom a vadászok városának nevét./
- Mi is a város neve, ahova megyünk? /fordulok oda új "társamhoz"/
/ Miután megmondta átlépek a kapun, persze csak utána./


(30)

*Bocs, hogy lassan válaszolgatok, csak mostanában sok fele kell figyelnem és itt hátráltatom a legkevesebb embert. Mégegyszer: Bocs :S*
Helim Aziphim
Helim Aziphim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Oct. 10.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Caridwen Hétf. Jan. 24, 2011 5:17 am

- Hogy mi a város neve drága barátom? /gonoszul elmosolyodik a szemében sötét fény villan./
- Azt hiszem ezt a nevet örökre megtanulod most.

Uclysse - Vhinudrat


/Kiáltja biztos hangon és belép a fénybe. Különösen lassan oszlik semmivé, az arca mintha belevésődött volna a fénybe, a sötét szempár mintha veled gúnyolódna, mintha ezt kérdezné:
Mersz követni idegen?


*Semmi gond, jól mondtad, ez jelenleg csak a te kalandod, szóval úgy írsz, ahogy tudsz. Smile
Most majd a vadászkapuhoz írj, persze csak ha mered folytatni. Razz*
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Shelby Rowlers Szer. Jún. 29, 2011 5:07 am

Uclysse - H'Sekirat


/Már egyszerűen ment a teleportálás, de most nem siettem és nem futottam a kapuhoz. Ráérős kedvem volt, jólesett a napfény. Bár kicsit melegem volt a fekete öltözékemben./
+ Majd csinálnom vagy vennem kell valami színes göncöt magamnak...
/Hogyha tudtam volna, tutira cigánykerekeztem volna. De nem tudtam, Így csak "odatáncoltam" a kapuhoz, és kecsesen beléptem./

(28)
Shelby Rowlers
Shelby Rowlers
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Sep. 03.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Eariel Lyasina Csüt. Júl. 07, 2011 5:14 am

/Amint a küszöböt átléptem, egy füves területre értem. Tudtam, hogy hol vagyok./
+Itt már jártam egyszer. A zöld fű és a szellő.
/Megálltam egy percre és egy mély lélegzetet vettem. a kapuhoz mentem és beleléptem. A fény egy pillanatig vakított de aztán el is múlt. Már máshol voltam.

Uclysse - H'Sekirat

(7)
Eariel Lyasina
Eariel Lyasina
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Sep. 25.
Age : 27

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Lynarin Seeragic Vas. Jan. 15, 2012 5:18 am

/Mind szinte egyszerre léptünk be a kapuba, azonban a ragyogó fény egy darabig csak körülöttünk pulzált, mintha megzavarodott volna, mintha nem tudná mit kell most tennie.
Aztán éreztem, ahogy a mágiám ellenáll neki, mint valami dölyfös kamasz. Ereje tejében volt a bennem rejtőző mágikus hatalom és a többiekét felhasználva cicázott ezekkel az ősi alkotásokkal, elrejtve vagy összezavarva őket.
Ingerülten folytattam el a varázsom, ami akadályozott, majd végignézve a többieken, figyeltem, ahogy az ő ajkuk is szinte egyszerre formálja az enyémmel a megfelelő szavakat. A szavakat amik a vadászat helyszínére visznek minket.

Uclysse - H'Sekirat

/Mondtam ki, szinte túlkiabálva a mágia pattogó sistergését. Nem telt bele sok idő, és éreztem, amint atomjaimra hullok, hogy távolra utazzak, hogy távolra utazzunk..../


(111)
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Vas. Márc. 18, 2012 8:26 am

- H'Sekirat - Uclysse...
/Hallom a saját szavaim, mintha gyorsabban utaznék a hangnál, ami lehetséges... És a szavaim előtt értem volna át a fénykapun...
Odabent a fényben, úgy éreztem, magához ölel a mágia, mintha eggyé olvadnék vele, vagy talán ő velem... A hatalmam táncot járt vele élvezte minden rezdülését, mintha szerelmes kéz simítana végig rajta. Elégedetten dorombolva ölelt körbe és tartotta egyben lelkem szertetépett darabjait. Az egész egyszerűen leírhatatlan érzés volt.
Mintha egyszerre láttam volna a jelent, az egész világot, a jövőt és a múltat, az egész múltat, az igaz múltat. A lelkem felujjongott, megértett dolgokat és tudott minden összefüggést, mintha valami óriási mágikus hálóra kapcsolódtam volna fel egy pillanatra, ami minden adatot betölt az agyamba...
Aztán ahogy a testem szép fokozatosan a saját ragyogásával és szikrázásával kibontakozott a fényből, úgy halványult el a ragyogó mindentudóság a fejemben.
Megtántorodtam, ahogy a nyaktörő magassarkúk is megjelentek a lábaimon, de néhány csápolás és lélegzetvétel után sikerült egyensúlyba kerülnöm.
Csodálkozva vettem észre, hogy Khar békésen ült a lábaimnál és nézett fel rám lángoló szemeivel./
+ Hát ő? Az eb meg hogy jött át utánam? Vagy talán az elementálok máshogy közlekednek? Áh fene tudja...
Aggódva pislantok vissza a ragyogó fényességre, várom, hogy a társam is megjelenjen. Megnyugtatott amit a túloldalon mondott. Igazából valamiért bíztam benne, habár úgy tűnik testvérem mellett az ellenségem is volt...
+ Áh fene ebbe a furcsa világba, együtt harcolok, fog ellenségeskedni a veszett fene!
Itt jártam gondolatban, amikor tudatosult bennem, hol is vagyok... A kapu egy mező közepén állt, mindenhol térdig érő selymes haragoszöld f hullámzott köröttem, akár egy smaragd selyemből font absztrakt tenger. A kék ég pedig szemkápráztató zafírként függönyként borult a fejem fölé, alig néhol tarkították játékos fehér felhőfoszlányok, amik játékosan menekültek a tájat arany fénybe vonó napsugarak elől./
- Istenem de gyönyörű...
/Ez a hely valóban olyan volt, akár a mennyország. Éreztem, ahogy egy könnycsepp elgördül az arcomon. Nem tudom miért sírtam, talán mert a lelkem mélyén úgy éreztem, hazataláltam.../
- Itthon vagyok. /mondtam ki csakúgy magamagamnak, hogy végre elismerjem.


(91)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Rabraquat Vas. Ápr. 01, 2012 8:23 am

*Előzmény ITT
Hirig - Caridwen
H-Sekirat - Uclysse*

/Pillanatok alatt megérkeztünk a Feyek városába, már, ha ezt a két dombot annak lehet nevezni. A kapu körül nem állt sor, csak két magányos alak, én és Hirig. Elvigyorodtam az ismerős helyszínen, megnéztem az napfényes udvar dombját, majd az ellenkező irányba indultam. Nem tudom, hogy egyáltalán beenged-e engem a másik, de bízom Danuban, így nem igazán aggódtam./
- Akkor ez a te hazád, ha lehet így fogalmaznom. /Mutattam a tündérnek az egyik dombra, amelyik felé éppen elindultunk. Talán ő is érzi a kettő közötti különbséget, én tudom, hogy a másik az én hazám, ha már így fogalmaztam. Büszke is vagyok rá, hogy a tökéletesekhez tartozom, de most a feladatom nem arra visz. Lassan odaérünk, én megállok a lábánál./
- Téged biztosan beengednek, csak simítsd meg a füvet... Legalábbis a másik dombnál így működik. /megvárom, míg Hirig bebocsájtást nyer, majd odalépek én is a dombhoz./
- A Szelek Hercege kéri az engedélyedet a bebocsájtásra. Lynarin úrnőhöz érkeztem, Danu kérésére. /Majd felállok térdeltemből és várom, hogy mi történik./


[268]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Hirig Vas. Ápr. 01, 2012 9:00 am


/Nem tudom eldönteni, ez az utazás vagy a legelső kapu használata volt e megrázóbb. Amikor átértem csak úgy mellbe ütött a mágia. Nem láttam semmit két sivár dombon kívül. Mégis tudtam, hogy az élet maga az ami ott van. Furcsa kettősséggel vegyes érzelemmel, mely a "haza tértem" és a "nem ide tartozom" páros kezdett el bennem munkálkodni./
- Milyen furcsa itt az előbbi városokhoz képest.
/Jegyzem meg félhangosan. Idegennek éreztem magam, mégis a Domb ami felé vettük az irányt magához hívott./
- Ez?
/Kérdeztem csodálkozva Rabtól. Majd fejbólintva eleget tettem utasításának. Féltérdre ereszkedtem és megsimogattam a finom fűszálakat amik a tenyeremhez simultak./
+ Engedj be, ha már hívsz! És ha lehet őt is. +


{261}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Caridwen Vas. Ápr. 01, 2012 9:15 am

/Egy lágy szellő suhan végig a tájon, kecses hullámtáncba kergetve a hosszú smaragdzöld fűszálakat.
Hirig, amikor megérinted a füvet a szálak mintha a kezedhez dörgölőznének, akár elégedett kiscicák. Rab te is érzed, ahogy a lábad körülfonják, bár nálad inkább érdeklődve, kíváncsian tapogatózva...
És akkor megérzitek a kíváncsiságot, az őszinte gyermeki lelkesedést. Érzitek, hogy a domb mérlegel pár pillanatig, majd a talaj megrázkódik, felpúposodik és hamarosan egy kapu jelenik meg előttetek./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Rabraquat Vas. Ápr. 01, 2012 6:46 pm

*Hirig - Caridwen*

- Ó, majd belülről elámulhatsz. Odabent más világ van... a tiszta mágia világa. /Biztatom a tündérkét, miközben egyre közeledünk. Kérdésére bólintok, ez az a hely, amit otthonának tekinthet. Megérzem a lágy szellőt, ami a lábaim körül kavarog, és egy apró mosoly jelenik meg az ajkaimon. Kérésemre kíváncsiságot kapok, de nem lepődöm meg, a másik domb ugyan beengedett egyből, de nyilván ez más helyzet. Nem tudom egyáltalán van-e átjárás, csak úgy, de amennyire Miura elmondta a két domb közötti viszonyt, nem valószínűsíthető. Kíváncsian várom, hogy mi történik, majd pár pillant múlva úgy dönt a domb, hogy beenged minket. A feltűnő kapunál Hirigre nézek és előreengedem egy előzékeny kézmozdulattal./
- Lépjen be hölgyem, remélem a domb elvezet a királynőhöz is. /Mondom ki hangosan a vágyaim, tudom, hogy figyel minket a domb mágiája. Amint Hirig megteszi első lépéseit követem őt./


[269]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Hirig Hétf. Ápr. 02, 2012 12:47 am


/Kellemes bizsergető érzésként hat rám, mikor a fű játszadozni kezd a talpam alatt és az ujjaimmal. Rabbal ellentétben én meglepődöm, mikor megjelenik az ajtó, a semmiből./
+ Wáo! +
/Elmosolyodom. A fogadtatás, nem olyan amilyennek elképzeltem. Ellenben kifejezetten tetszik!/
- Menjünk!
/Nézek rá Rabra, majd elindulok befelé, az ajtót szélesre tárva. Halvány félsz még marad bennem, hiszen amiket eddig feltételeztem erről az árnyékban megbúvó világról, nem ez az amit tapasztaltam eddig a köszöntésnél. Mert a Domb, köszöntöt! Ebben teljesen megvoltam győződve./
- Ha nem vezet oda egyből, az sem baj.
/Vetem hátam mögé a gondolatot./
- Kíváncsi vagyok, milyen belülről!


{262}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.