Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Teleportkapu

+6
Mira
Caridwen
Jackyll
Helim Aziphim
Naryky Charygyen
Lynarin Seeragic
10 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Teleportkapu Empty Teleportkapu

Témanyitás by Lynarin Seeragic Pént. Szept. 03, 2010 11:11 pm

A kapu a tüskéken kívül áll, így aki véletlenül téved ide, még van esélye elmenekülni, persze csak ha magasan áll a nap, mert ha nem...

(Az utazás a H'Sekirati minta szerint!)

Teleportkapu Vortex


A hozzászólást Lynarin Seeragic összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 28, 2010 11:15 pm-kor.
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Vendég Pént. Nov. 05, 2010 6:07 am

/Mikor átértem H'Sekiratből kicsit szédültem, de nem érdekelt a lényeg, hogy most az én városomban vagyok vagy mi. Körülnéztem láttam egy nagy építményt nem nagyon tudtam mi az, de úgy gondoltam nem arra kell mennem. Tovább futtattam a szemem a látóhatáron, hirtelen nem tudtam mit gondoljak. Tetszik vagy talán mégsem? Nem tudtam eldönteni. Ez a hely komor volt és sötét, ilyesztő hely. Kezdtem fázni és teljesen egyedül voltam./
+Bárcsak lenne itt valaki! /Gondoltam és még utoljára körülnéztem majd elindultam a hegyes izék felé hátha találok itt valamilyen élőlényt./

(9)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Vendég Szomb. Nov. 27, 2010 5:50 am

/Miután mindketten átértünk H'Sekiratból megkérdeztem Narükitől./
-Jól vagy? Elég zöldnek látszol. /Fura arckifejezése volt. De úgy döntöttem az ő problémája. Nem foglalkozom vele mi a baja. Inkább elkezdtem ecsetelni neki, hogy hol is lakok én./
-Arra /mutattam a tüskék felé/ van a házam. csak sajna elég magasan van a bejárat de majd segítek feljutni. /Mosolyogtam rá, de láttam, hogy tényleg nincs jól./
-Jól vagy?

(20)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Naryky Charygyen Vas. Nov. 28, 2010 3:56 am

/ Pillanatokkal Kira után érkeztem. Egy-két lépést botladoztam előre, mire végre megkapaszkodtam egy kőtömbben. Az arcom teljesen elfehérdett. A gyomrom pedig rendesen felkavarodott az ismeretlen utazástól. Életem második teleportját élhettem át.
Hevesen, kapkodva vettem a levegőt, hogy legyőzzem hányingeremet. /
- Minden rendben / válaszoltam a vámpírlánynak. /
- Milyen furcsa itt minden... olyan... halott. / Fürkészem a tájat. + És rémisztően csöndes / teszem hozzá magamban, miközben megborzongok. /
- Azt hiszem, indulhatunk... / Kapaszkodtam két lépést megtéve Kira vállába. /

(13)


A hozzászólást Naryky Charygyen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 30, 2010 12:25 am-kor.
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Lynarin Seeragic Hétf. Nov. 29, 2010 7:23 am

*Helim*

/Ahogy a fekete sidhe megjelenik mellettem, aggodalmasan tekintek körbe. Na nem mintha félnék ettől a helytől, messze nem... épp ellenkezőleg. Az a sötét vonzerő zavart, amit mindig éreztem, ha valamiért ide kellett jönnöm. Annak idején azért voltam boldog, amikor magam mögött hagyhattam ennek a városnak a sötét fémes aromáját, a halál világát. A Tündérdomb megértett engem és vigyázott rám, soha nem kényszerített olyanra, amit ha magamhoz tértem bántam. Ellenben a vámpírénemben nem volt könyörület. Egy hercegnő ereje volt, egy hatalmasság kegyetlensége. Gyűlöltem azt a szörnyeteget, amivé ez a hely tett, még akkor is, ha tudtam az is én vagyok, csak másképp.../
- Nos, üdv Necraditban a véres álmok világában. /mondtam fanyar mosollyal a fényből kilépő Helimnek. Mint egy tárlatvezető, úgy mutattam végig egy ünnepélyes mozdulattal a sötét és kihalt városon./
+ Miért olyan vonzó ez a hely? Mi van benne, ami szólítja a sötétséget bennem?


( 48 )
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Helim Aziphim Hétf. Nov. 29, 2010 7:43 am




/A legtöbb városnak van valamilyen kisugárzása. New York-é semleges volt, senki nem törődött a másikkal, mégis nyüzsgött és teli volt élettel. Az előző város H'Sekirat is ugyanilyen volt, csak ott volt még valami feszültség, amit senki nem mondott ki, de mindenki érezhet. Necradit viszont... komor, sötét, kihalt... de mégsem kihalt. Van itt élet, de érezhetőbb itt a halál is. Mintha ez a kettő valami eltorzult nászban egyesült volna./
- Valami gond van, Királynőm?
+ Máshogy viselkedik. Mintha egyszerre vonzaná és taszítaná ez a város. Talán a vámpír fele miatt?+

( 9 )
Helim Aziphim
Helim Aziphim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Oct. 10.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Lynarin Seeragic Hétf. Nov. 29, 2010 7:58 am

/Vettem egy reszketeg lélegzetet, de ez sem segített, csak a fémes illat, Necradit aromája lopakodott be az orromba./
+Óh, hogyan lehet ennyire gyűlölni és szeretni valamit??
/Gyorsan megráztam a fejem, éreztem ahogy a hajam a vállamat súrolja. Talán fáznom kellett volna, hiszen a hó hullani kezdett, de mégsem fáztam. Kinyújtottam a tenyerem. Néztem ahogy a fehérnél is fehérebb hópelyhek a kezemre hullanak. Döbbenten vettem észre, hogy a kezem semmivel sem sötétebb a hónál. Belegondolva nem is emlékeztem, mikor ettem utoljára.../
+Ez nagyon nem lesz jó! Hogy lehettem olyan meggondolatlan, hogy éhesen jöttem a vér városába? Nos, ezen már nem tudok segíteni....
/Persze tudtam a választ. Túlságosan lekötöttek az újak, ezért nem figyeltem az evésre. Minden esetre a kastélyba így nem szabad mennünk. /
- Lenne egy kis dolgom a házba, jó, ha odamegyünk?


(49)
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Helim Aziphim Kedd Nov. 30, 2010 6:30 am




- Felőlem mehetünk, akkor most is. Én követlek.
+ Mintha valami nem stimmelne vele. H'Sekirat-ban természetesen mozgott, itt meg olyan furcsa... A vámpír Hercegnőnek szólította vajon mit jelenthet ez a cím? A múltban csak Angliában létezett ez a cím és a trónörököst illeték vele. Itt is valami ilyesmi lesz? Mindenesetre további információt kell szereznem erről a helyről és az itteni politikai viszonyokról+
/Tekintetemet ismét a városra vettem. Tüskék mindenfelé, mintha épületek helyet is azok lennének. A hó némi változatosságot hoz a város ridegségébe. A hideg átfut rajtam, de ez nem az a hideg, ami a hó miatt van. Ezt a város okozta./



(10)
Helim Aziphim
Helim Aziphim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Oct. 10.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Lynarin Seeragic Kedd Nov. 30, 2010 6:55 am

- Rendben, épp itt az ideje, hogy... /Éppen abban a pillanatban érzem a másik vámpírt, amikor az támad. Még megdöbbenni sincsen időm, hogy hogyan tudott bárki is a közelembe lopakodni, máris meglátom az önelégült arcot és tudom, mi volt az oka a figyelmetlenségemnek. Hogy pontosítsunk, nem én voltam figyelmetlen, hanem az ellenfél túl jó.
de szerencsére pont időben sikerült elugranom a másik kezének félelmetes csapásától. Fél méterre tőle térdelek a hóban, és tudom, hogy a szemem ezüstpikkelyei vörösen kezdenek izzani, akár a vér./
- Áh, drága Lyn, ügyes mint mindig, annak ellenére is, hogy életed oly rövid volt még csak mint egy bágyatag virág élete a tűző nyári napon.
/Felhagyott a küzdőállással, kihúzta magát, majd hanyag eleganciával meghajolt./
- Mit akarsz Valentin? /kérdeztem haragosan. A vámpírkirály ölebei még nála is rosszabbak voltak. Ráadásul nem is voltam egyedül. Erre akkor döbbentem rá, amikor az ősöreg vámpír Helimre nézett, kíváncsian felvonva szőke szemöldökét./
- Ő kicsoda?
- Semmi közöd hozzá! Hagyj minket békén! /Tudom, hogy a hópelyhek apró jégtűkké alakulnak körülöttem, de a vámpír csak elmosolyodik./
- Drágaságom, nekem ennyivel nem tudsz ártani, és ezzel te is tisztában vagy. Üdv sidhe, köszöntelek a vér városában.
/Fordul Helim felé, de előtte nem hajol meg, hiszen ellenben velem, ő senkinek számít a vámpírhierarchiában. Már szóba is csak azért áll vele, hogy engem bosszantson./


(50)
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Helim Aziphim Kedd Nov. 30, 2010 7:21 am




+ Ki a franc ez a fazon? Bárki is az tudnia kell, hogy nem játszhat vele csak úgy.+
/ Előhúzom a kardom és a Királynő mellé állok. A hópelyhek kicsit szúrják az arcomat, ez egy kicsit meglep, de nem vesz el a koncentrációmból. Tekintetemet a vámpírra függesztem, ha támad megpróbálom őt megsebezni, lehetőleg a gyomra környékén. Védekezésképpen elvetődök vagy a kardommal hárítok./
- Nem vagy valami szimpatikus arc, vámpír. - /vetem oda a férfinak/




(11)
Helim Aziphim
Helim Aziphim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Oct. 10.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Lynarin Seeragic Kedd Nov. 30, 2010 8:02 am

/Igazából először megdöbbenek és kicsit hátrébb állok, amikor Helim elém áll. De amikor meghallom Valentin gúnyos nevetését érzem, ahogy az én szemfogaim is megnyúlnak./
- Drága, ugye nem gondolod komolyan, hogy van bármi esélyed is ellenem?? /Gúnyos búgó nevetéssel felnevet, amitől hányingerem támad, a vér pedig vadul száguld az ereimben. Látom, hogy kísérőm sem tud egy pillanatig megmozdulni a döbbenettől, amikor a vámpír könnyedén közelebb lép, a kezét átszúrja a karddal, és egészen közel hajol a sidhehez./
- Komolyan azt hiszed bármi esélyed is lenne rá, hogy győzz? Felfallak vacsorára! /Kivillantja az agyarait és olyan közel van az arca a másikéhoz, hogy akár meg is csókolhatná./
+Könyörgöm a francba is ne!! Az istenért bármit, csak ezt ne!!!
/Tudom, hogy évszázadok, vagy talán ezredek alatt milyen hmm... érdekes lett Valentin érdeklődése és csak azért könyörgök, hogy húzzon a francba. Túl közel van ahhoz Helimhez, hogy bármit is tehessek.../


(51)
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Helim Aziphim Kedd Nov. 30, 2010 8:22 am



+ Nem semmi, de viszont még mindig nem látta, hogy mire képes egy Yakuza!+
- Hallottál a Yakuzákról, kapafogú? Egyél meg vacsorára, de ha jól látom a Királynő csak arra vár, hogy indokot adj neki, hogy kinyírhasson! Nem akarok balhét.
/ Kardomat lassan kihúzom a vámpír kezéből, majd véresen rakom vissza a tokjába, ebben a harcban nem lenne esélyem, de majd valamikor!/
+ Úgyis kibelezlek, te k####g!+
/ Pár lépést hátrálok a Királynő felé, mellette úgyse mer majd megtámadni. Kicsit frusztrál, hogy most neki kell megvédeni engem és nem fordítva./
+ Majd egyszer...+
- Királynőm, említettél valami helyet, ahova menni akartunk.
/ A továbbiakban próbálok nem foglalkozni a vámpírral/



(12)
Helim Aziphim
Helim Aziphim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Oct. 10.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Lynarin Seeragic Kedd Nov. 30, 2010 8:51 am

/Valentin arcán farkasmosoly jelenik meg. Nézem a vörösen izzó szemeit és látom, hogy addig nem fog nyugodni, amíg valami pontot nem tesz a dolog végére. Ilyen pontot, vagy olyan pontot....
Lassan felemeli a kezét, és lenyalja a vért a kezéről. A seb már bezárul és amikor az utolsó csepp vért is lenyalta, csak akkor szólal meg./
- A Yakuza? Igen, mintha rémlene az a néhány szánalmas senki... a húgommal egyszer majdnem felszámoltuk az egyik csoportjuk.
/Lazán megvonja a vállát, mintha ez nem is számítana, aztán vet rám egy gonosz pillantást./
- De majd elfelejtettem drágám... Nostrefat mondta, hogy adjam át a meghívását a karácsonyi bálra. Igazán szomorú lenne, hogyha nem látná ott ragyogó személyiséged. Ha gondolod elhozhatod a kedves kis fickót is, egészen megkedveltem. /Ezzel mintegy vérszóra kitárja a karjait, mire a teste apró denevérekre bomlik le, a kis rusnyaságok pedig villámgyorsan elrepülnek./


(52)
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Helim Aziphim Kedd Nov. 30, 2010 10:30 am



- Gratulálok! Vámpírként majdnem elbántattok egy csapat emberrel! Derék!
/Valentin időközben átad egy meghívást a Királynőnek és eltűnik./
+ Ez a város egyre jobban taszít engem. A vezetőknek törődnie kéne a gyengébbekkel és
nem szemétkedni velük. Mindenesetre még mindig információ kell, és egyre több. Kérdésből egyre több van, ez a válaszokról már nem mondható el.+
- Királynőm, elszeretnék menni erre a bálra. Viszont szeretnék kérni egy fegyvert, ami hatékonyabb a természetfeletti lények ellen. A kardom, látom, nem sokat ér ebben a korban. Míg itt vagyunk, megteszed, hogy mesélsz a politikai helyzetről?


(13)
Helim Aziphim
Helim Aziphim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Oct. 10.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Lynarin Seeragic Kedd Nov. 30, 2010 10:45 am

/Idegesen hátrasimítom a hajam, ami az arcomba hullott. Egyszer esküszöm kikészít ez a hely. A vér még mindig száguld az ereimben és úgy érzem, mintha a szomjúság marná a torkom. Azon gondolkozom, vajon a tüskémben hagytam-e vért?
+Biztosan van! Muszáj, hogy legyen!!
Gyorsan rápillantok Helimre, de úgy tűnik nem nagyon viselte meg az elmebeteg vámpír közeledése, habár kicsit zavartnak tűnik.
+Én is az lennék, az tuti!
- Persze, természetesen elmondok bármit, amit szeretnél. De elegem van az álldogálásból, mostmár menjünk a tüskémbe, ott nem fognak mindenféle vadbarmok zaklatni. /mondom ingerülten. Majd megindulok a kanyargós ösvényeken a tüském felé.../

Folytatás Lyn tüskéje.


(53)
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Lynarin Seeragic Hétf. Dec. 06, 2010 5:15 am

Szerencsére épen és egészségesen értünk el a kapuig. örültem neki, hogy nem futottunk bele senkibe. Nem lett volna kedvem se egy nagyjelenthez Valentinnel, esetleg a húgával azzal a nyamvadt Valentinával, vagy ne adj isten magával Nostferttal.../
+ Huh, még a gondolattól is kiráz a hideg!
/Odakint hideg volt, a hópelyhek el sem olvadtak a ruhámon, hiszen az én testem még úgy sem volt sokkal melegebb a környezetnél, hogy most ittam. Örültem neki, hogy a félvérségem miatt engem csak irritál a napfény.. rosszul lennék tőle, hogyha menekülnöm kéne a nap elől, mint többieknek...
Az ég felé fordítottam az arcom és megettem pár hópelyhet, akár a kisgyerekek, úgy tűnik nagyon lökött leszek mostanság....
Amikor odaértünk a kapuhoz ránéztem a fényre és örültem, hogy elmehetek innen. Vetettem még egy pillantást Helimre, aztán kimondtam a megfelellő szavakat./

Necradit - Uclysse


(61)
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Naryky Charygyen Vas. Dec. 19, 2010 4:36 am

/ Kira nyomai egyértelműen erre vezettek. És habár nem tudtam, hogy merre mehetett, abban se voltam biztos, hogy egyáltalán megtalálom. /
+ Viszont próba szerencse / gondoltam magamban és ezúttal nem nyávogtam fel. Mivel nem is ismertem H'Sekiraton kívül más helyet és mivel addigi információima arra engedtek következtetni, hogy az valamilyen központ, ezért úgy határoztam, hogy már csak azért is érdemes lesz arra mennem, hogy megtudjam, milyen más helyek lehetnek még, ahova teleportálhatott. Valahogy a vámpírok központjába nem fűlött fogam elmenni. /
- A végtelenbe és tovább! / nyávogtam fel a gyerekkoromból ismerős szlogent, majd gondolataim megmarkolták az úti célt: /
+ H'Sekirat / gondoltam felnyávogva és már át is értem a kapun. /

(31)
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Jackyll Kedd Jan. 25, 2011 5:59 am


+ Itt van még? / haraptam az ajkamba és kiléptem a fényből. Sosem fogom ezt megszokni, émelygek. De kiverte a fejemből a lányt egy pillanat alatt az elém táruló látvány.
+ Ez a pokol? Vagy még rosszabb?
Rögtön eszembe jutott a múzsám, de nem láttam sehol.
+ A kutya meg a macska rúgja meg, hát nem elbambultam? Most hova menjek? Néztem körül bánatos szemekkel/
[9]



A hozzászólást Jackyll összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 25, 2011 10:41 am-kor.
Jackyll
Jackyll
MF Tábor Staff

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2011. Jan. 20.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Caridwen Kedd Jan. 25, 2011 8:03 am

/Amikor kilépsz a fényből egy kisebb csoportosulás közepébe csöppensz. Rengeteg ember álldogál alig néhány lépésre a vörös fénynyalábokból álló Teleportkaputól. Nem látod a nőt, akit keresel, túl sokan vannak ahhoz. A sötétségben az arcokat sem igazán tudod megkülönböztetni, nincsenek színek, nincsenek formák, csak bizonytalan árnyak. Néha egy-egy fehér villám cikázik át a szénfekete égen, ami egy pillanatra megvilágítja az arcokat. De aztán a fény tovatűnik, csak a mérhetetlen sötétség marad./
- kedves önkéntesek, kérem gondolják át újra! Aki velünk tart, annak sajnos nem tudunk felelősséget vállalni a biztonságáról! Ellenben, ha velünk tartanak, olyasmit láthatnak, ami keveseknek adatik meg! /kiálltja egy biztos hang, egy meleg, dallamos női hang. Akár egy éjszakai pacsirta éneke, olyan minden szó./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Jackyll Kedd Jan. 25, 2011 10:48 am


+Hmm, ennek nem lesz jó vége, de hátha látom Őt.
/ Ezen morfondírozok, majd viszonylag hangosan így szólok:
- Pontosan mit is fogunk látni és mi ennek az ára? A csoda sosem ingyenes…
/ Mosolyodom el. Ha villámlik, körbenézek a tekinteteken, rémültnek tűnnek? Ilyenkor örülök, hogy jó emberismerő vagyok, tapasztalataim alapján legalábbis, teszem hozzá magamba. Próbálok nyugodtnak tűnni, de azért hevesen dörömböl a szívem./

[10]

Jackyll
Jackyll
MF Tábor Staff

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2011. Jan. 20.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Caridwen Szer. Jan. 26, 2011 5:15 am

/Az egyik nő a kérdés hallatán feléd fordul, döbbenten veszed észre hogy a vörös hajú nő az, akit láttál. Most kevésbé tűnik misztikusnak a sötétség eltompítja a szépségét./
- Hogy mit kell tenned? Az ég világon semmit, mindössze a véred adni ha úgy kívánják. /vonja meg könnyedén kecses vállát. Ő egyáltalán nem látszik ijedtnek, kivéve amikor a villámok lecsapnak, de néha még akkor is inkább elragadtatottság látszik a szemében./
- De ettől nem kell félned, nincs is csodálatosabb a vámpírharapásnál. /mondja elmélyülő hangon és lassan kéjesen megborzong./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Jackyll Szer. Jan. 26, 2011 5:35 am


/ Bamm. Az Idő olybá tűnik, hogy megdermedt folyásában, kívülről látom magam. Ott állok, mint egy agyalágyult, és szinte hallom, ahogy csikorognak a kerekek a fejembe.
+ Te nem vagy normális! Oda ne menjél! VÁMPIR!!! VESZÉLY!!! NE TEDD!!!
/Ordibálok a testemnek, de az nem hall engem. Szép lassan elindul a lány felé. Megpróbálok mindent, hogy megállítsam magam, mantrákat hadarok, éneklek, érvelek, győzködöm magam és egy pillanatra mintha sikerülne. Igen! A testem megáll, a tekintetem tisztul… De akkor megint villámlik, és meglátom az arcát. NEEE!!! Semmi értelme küzdenem, mint a birkák a vágóhídon komolyan mondom. Mit csinál velem ez a nő? Odalépek hozzá és bár elmém minden erejével küzd az elen hogy ezt kimondjam, ajkaim mégis formálják a szavakat:
- Mit tegyek Úrnőm?
[11]

Jackyll
Jackyll
MF Tábor Staff

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2011. Jan. 20.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Caridwen Szer. Jan. 26, 2011 5:44 am

/A nő édesen felnevet, csengő hangja egybe fonódik a villámok ércesebb énekével. A dal szép, mégsem ígér semmi jót.../
- Oh kérlek! Ne hívj úrnőmnek! A nevem Julia, és nem vagyok úrnő. Az igazi úrnőmhöz jöttem, ha gondolod velem jöhetsz. /mosolyog rád kedvesen. Láthatóan egészen fellelkesedik, hogy te is vele tartasz./
- Az igazán csodálatos lenne! Valentina imádna téged! Hidd el nekem!
/Még egy aprót tapsol is hozzá és az lehet az érzésed, akár szökdécselni is elkezdene, ha nem lennének annyian körülöttetek./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Jackyll Szer. Jan. 26, 2011 5:53 am


/Julia, mily édes név is ez, bár a halál felé haladok, valamiért nem félek… Furcsa, egyszerre fenyegető vonzó, és megnyugtat, bár az elmém még mindig tiltakozik, elindulok felé. Érzem az illatát, valahogy egyszerre édes és nyugtalanító.
Körülnézek, fekete árnyak ropják végtelen táncukat. Az egész hely izzasztó hőséget, és bűzt sugározz, ilyen lehet a pokol. Milyen világ ez? Jézusom…
Szó nélkül követem Juliát akárhova is visz./
[12]

Jackyll
Jackyll
MF Tábor Staff

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2011. Jan. 20.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Caridwen Szer. Jan. 26, 2011 6:24 am

/Julia óvatosan utat tör magának a tömegben, az emberek pedig könnyeden átengedik, amikor kiértek a tömegből, eléd tárul a város, illetve a pokoli táj. az ezernyi tüske sötét és kietlen birodalma. Az embernek már attól végigfut a hátán a hideg, ha elnézi a messzi távolban néhol fel-feltűnő sötét alakokat.
Annyira megbámulod a várost, hogy észre sem veszed, merre tartotok. Csak arra eszmélsz, hogy kissé arrébb álltok a tömegtől, alig pár lépésre egy idézően szép nőtől. Ez egészen másfajta szépség, mint Júlia. A haja tejfölszőke, a bőre sápadtabb, mint a frissen hullott hó, jégkék szemeiből a tél és a halál egyesített hidege süt. Amikor föláll, látod, hogy valamivel magasabb a vörös nőnél, az alakja tökéletes, a mozgásában pedig van valami megbabonázó.
Júlia boldogan odasiet hozzá és megöleli./
- Oh Valentina, úgy örülök neked. /mondja Julia boldogan. Valentina arca kicsit sem változik, a hideg kék szempár téged néz kutatva./
- Kit hoztál kedvesem? /kérdezi mágikusan selymes hangon. Júlia is rád néz és felvonja a vállát, mintha várná, hogy te mutatkozz be./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.