Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Annantina nagyi boltja

+46
Hegrax
Rayana Lestarn
Eddy Shooter
Arion Scelter
Gramin
Ron Kayn
Gunnar Sigurd
Izzy Mirbacle
Shirilla Canderion
Éadrom
Morare
Eyrana Caecus Saqron
Athalay Nekare
Akrennys
Crusader Ramiel
Adam Deer
Selia Tendaun
Philomela Ylva
Tessa T'Ziczmesa
Barak Asher
Cassius Argentus
Mulan Huryū
Jóindulat
Lisim
Arich
Lathspell Solannis
Bisur
Lester
Caridwen
Tereus
Jackyll
Garien Seardur
Hirig
Raven Raymore
Laila Finisse
Naryky Charygyen
Fiona Freefall
Rabraquat
Helim Aziphim
Froeira Lullaby
Bettina Twerpsnoogy
Mira
Eariel Lyasina
Shelby Rowlers
Alyara Nirois
Lynarin Seeragic
50 posters

1 / 11 oldal 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Annantina nagyi boltja Empty Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Lynarin Seeragic Hétf. Aug. 30, 2010 11:53 pm

Áll egy kis bolt két fényhíd között, ami szinte eltűnik a varázsbutikok és szerelmibájital kereskedések hosszú sorában. A kirakatban furcsa ezeréves tárgyakat látsz és néha furcsa idegenek bukkannak elő a kézzel nyíló nem fotocellás ajtókon. Senki nem ismeri a törékeny idős hölgyet, aki az arcán jóságos mosollyal porolgatja a tárgyakat, esetleg figyelemmel kíséri a boltjából távozó furcsa természetfelettieket. A bolt mintha különös taszítóerőt fejtene ki, hiába akarsz bemenni, valamiért mindig meggondolod magad.

* Ide jöhetnek az első sztorik ebben a világban, hogy mit érzel amikor átkerültél ebbe a századba és milyen változásokat tapasztalsz. Esetleg egy rövid pánikroham, amikor meglátod a kirakat túloldalán elterülő idegen várost. *
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Lynarin Seeragic Pént. Szept. 03, 2010 7:35 am

/ A padlón feküdtem, az arcomat nyomta a durva fapadló, úgy éreztem minden apró szálkát külön tudnék választani, amiből a talapzat áll. Szédelegve felültem és hátrapillantottam. Megdöbbentem, amikor Gina nem volt sehol./
+ Hová tűnt a testvérem?
/ Talpra álltam és elhúztam a függönyt, az első meglepetés ekkor ért. A kezem valahogy nem az én kezem volt, sokkal sápadtabb és kecsebb. Megmozgattam az ujjaim, mire azok az ujjak mozogtam. ijedten léptem ki a fátyol alól és azonnal a testvérem kerestem, de a húgom nem láttam sehol. Amikor elsétáltam egy tükör előtt, ami hanyagul nekidöntve állt néhány régi könyvnek, megfagytam. Az az a nő, aki onnan vsszapillantott biztos hogy köszönőviszonyban sem volt velem. A kezemmel beletúrtam az ezerszínű barnában játszó hajkoronába, majd párszor körbefordultam, hogy jobban szemügyre vegyem, magam. Olyannyira letaglózott a látvány, hogy csak akkor eszméltem rá újra a testvérem hiányára, amikor fájdalmas nyögést hallottam a függöny felől. /
- Gina! / Rohantam oda. /


A hozzászólást Lynarin Seeragic összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 03, 2010 7:46 am-kor.
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Alyara Nirois Pént. Szept. 03, 2010 7:46 am

/A fátyolból kiesni nem volt fájdalom mentes dolog.
Hatalmasat nyögtem, mikor a földre huppantam. Fájt mindenem. Hirtelen azt sem tudtam, hogy fiú vagyok-e vagy lány.
Valaki a nevemen szólított, de a hangját nem hallottam még soha. Felpillantottam, és egy gyönyörű nőt láttam meg magam előtt./
- Igen, ő én vagyok, de te ki vagy? /kérdeztem kissé meglepetten. A fejem még mindig sajgott. Megpróbáltam feltápászkodni.
A kéz, ami segített ebben nem az én kezem volt. De az én ruhám volt rajta./
- Te jó Isten! /kiáltottam fel összezavarodva./
- Mi történt?
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Lynarin Seeragic Pént. Szept. 03, 2010 7:50 am

/ Egy pillanatra elbizonytalanodtam, a földön kucorgó vöröshajú nőt még életemben nem láttam, a hang, ó a hang azonban ismerős volt. Ez a hang gyakran énekelt a zuhanyban, mialatt én rajzolgattam és vele fütyültem a ritmust, tekintve, hogy a testvéremmel ellentétben olyan fahangom van, hogy egy száraz tuskó sem irigyelné meg. Igen a hangot ismertem. /
- Te vagy az Gina? /Kérdeztem bizonytalanul. Letérdeltem szemben vele és próbáltam az idegen arcvonásokban meglátni a testvérem. Nem sikerült. A nő teljesen idegen volt, talán még valamivel idősebb is a húgomnál, bár lehet, hogy csak a modellszerű alkata miatt tűnt annak./
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Alyara Nirois Pént. Szept. 03, 2010 7:57 am

- Heather? /kérdeztem remegő hangon. Bármennyire is idegen volt számomra az előttem térdelő nő a gyönyörű, barna hajával, mégis a viselkedéséből ráismertem testvéremre, a fekete hajú, kék szemű lányra, akinek az arca most teljesen megváltozott./
- Tényleg te vagy az?
/Feltápászkodtam, és remegő, idegen kezemmel végigsimítottam a vonásait: a homlokát, az orrát majd végül az ajkait.
Heather volt, de mégsem ő./
- Mégis, hogy történhetett ez?
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Lynarin Seeragic Pént. Szept. 03, 2010 8:01 am

/ Elbizonytalanodtam, túlérzékeny voltam, és mindenem sajgott. A fény elviselhetetlenül erősnek tűnt, Gina kutató kezein pedig szinte az ujjlenyomatát is éreztem, ahogy hozzám ért. Lehunytam a szemem és átöleltem a húgom. Vettem pár mély levegőt, de az sem segített, az illatok is fejbe kólintottak. /
- Nem tudom, de valami nagyon nem stimmel! / El akartam engedni, hogy a szemébe nézhessek, de nem ment, csak kapaszkodtam bele, mint valami élő bólyába, hogy a sok inger magával ne rántson le a mélybe. Remegve igyekeztem összeszedni magam, de nem ment. /
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Alyara Nirois Pént. Szept. 03, 2010 8:15 am

/Éreztem, ahogy a szemeimbe könnyek gyűlnek. Elengedtem a nővéremet, és elkezdtem dörzsölni a szemeim.
Meghökkentem azonban, mikor hozzájuk értem. Nem a megszokott formájúak voltak.
Tekintetem ekkor egy tükörre tévedt. És megláttam magam... illetve remélem, hogy magam.
Göndör, vöröses hajam a derekamig omlott alá, szemeim rubinként ragyogtak. Az arcom is egészen máshogy nézett ki, mint ezelőtt, kerek szemeimet felváltották a mandulavágásúak, ajkam görbébb lett. Meglepetten bámultam helyes füleimre.
Ez nem zavart, sőt, kifejezetten tetszett. Viszont sokkal alacsonyabb voltam./
- Olyanok vagyunk, mint a Gyűrűk Urában a tündék. /jelentettem ki./

(3)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Lynarin Seeragic Pént. Szept. 03, 2010 8:30 am

/ Gina szavaira önkéntelenül is a füleimhez nyúltam, hosszúkásak és elkeskenyedőek voltak. /
- Állati. /motyogtam. Gyorsan a tükör felé fordultam és újra szemügyre vettem magam. Még a réginél is magasabb voltam pár centivel, majdnem száznyolcvan, de olyan vékony, hogy szerintem az első szél elfúj, ellenben valahogy nem tűntem anorexiásnak, inkább kecsesnek. /
+ Remek, mi a fene ez?
/ Újra megigazítottam azt a makrancos szinte önálló életet élő függönyként szétterülő barna loboncot, ami folyton selymes hullámaival az arcom elé folyt és ingerelte az érzékeim. Mégis a szemem döbbentett meg a legjobban. Az ezüst pikkelyek, amik mintha egy fesett halacska testéről lettek volna áthelyezve az íriszemre, belülről kifelé hirtelen vörösre változtak, így már ezer rubinszín pikkely lettek. Kétségbeesve néztem a húgomra, amikor furcsa nyomást éreztem az ínyemen. /
- Szhol a szénhöves pszokolban vszagyunk? / Valami nem stimmelt, idegesen nyúltam a számhoz, hogy kitapintottam a tűhegyes szemfogakat. Nem sikkantottam, vagy ilyesmi, de megdermedtem ültemben, mint egy szobor. /
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Alyara Nirois Pént. Szept. 03, 2010 9:06 am

/Semmit nem értettem abból, amit mondott, kérdőn felhúztam a szemöldököm./
- Micsoda? Nem értem, ne haragudj...
/Ekkor hirtelen megborzongtam, és a következő pillanatban a jobb karom helyett egy hatalmas, tollas valami éktelenkedett.
Felsikítottam, és ijedten próbáltam lerázni a karomról a tollakat. A hangom hatására azonban ismét megremegtem és normális volt a kezem./
- Mi a fene!
/A tükör ekkor megremegett, a képe elkezdett körbe-körbe járni, míg végül csak egy "csiga" látszódott a felszínén. Aztán valami furát írt ki: "Alyara Nirois, Alakváltó és Boszorkány! Üdvözöljük H'Sekirat városában!"/

(4)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Lynarin Seeragic Pént. Szept. 03, 2010 9:18 am

/Kissé arrébb húzódtam a testvéremtől, amikor a kaja megváltozott, így csak azt vettem észre, hogy megkövülten bámult a tükörbe. Közelebb kúsztam így elé kerültem, a tükör az egyik pillanatban még normálisnak tűnt, aztán mintha füst szállt volna elő az aljából, ami ezt rajzolta ki:
"Vár téged H'Sekirat Lynarin Seeragic, ki vagy vámpír és sidhe."
- Mi ez? / Visszafordultam a szintén lassan ébredező Gina felé. A szemünk találkozott és az övében is értetlenséget láttam. Amikor legközelebb odapillantottam, az öreg tükör csak az új gyönyörű arcom mutatta, semmi rejtélyes feliratnak még csak a nyoma sem maradt. /


(5)
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Alyara Nirois Pént. Szept. 03, 2010 6:11 pm

- Mit jelent az, hogy Alyara Nirois? Ez talán egy név lenne? De hisz engem Ginának hívnak!!
/Próbáltam rájönni valamire, ami magyarázott adhat... minderre. De semmi sem jutott az eszembe.
- Alakváltó és Boszorkány... /motyogtam a szavakat.
Nem vagyok hülye, tudom, hogy mit jelent boszorkánynak lenni, és talán az alakváltó részem is megmutatkozott az imént egy tollas kar formájában.
Egyedül azt nem értettem, hogy hogyan lehetséges ez?
Elfordultam a tükörtől, és a fátyolra pillantottam. Esküdni mertem volna, hogy nemrégiben mögötte egy szép kis makett volt - ami úgy látszik, eltűnt./
- Hol a makett? /Hangom jeges volt, hideg, mint az antarktiszi jég./

(5)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Lynarin Seeragic Pént. Szept. 03, 2010 9:09 pm

- Miről beszélsz? Milyen Ayll valami? /Bizonytalanul néztem a húgomat, semmit nem értettem abból, amit elmondott. Annyira meg voltam zavarodva, mint ő és azt hiszem annyira ijedt is voltam, persze ezt a világért sem vallottam volna be nyíltan./
A tükörben Lynarin volt Gina, nem az a nem tudom kicsoda. Létezik, hogy te mást láttál? Nem értem... /motyogtam ingerülten. Mindig gyorsan vágott az eszem és Ginával többnyire a leglehetetlenebb helyzeteket is megoldottuk, például ha anyu édességet vett, nem volt olyan hely, ahol az apró nyomokból és félinformációkból rá nem jöttünk volna, hová rejtette. Anyu csak Sherlock testvéreknek hívott minket, néha kissé ingerülten, de azért ok szeretettel. A makett eltűnése alig kavart fel azok után, hogy a testem eltűnt, így csak az előző kérdésre vártam a választ, belenézve a húgom új szemeibe./

(6)
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Alyara Nirois Szomb. Szept. 04, 2010 12:17 am

/Bólogattam./
- Határozottan Alyara Nirois volt a tükörben... /Ráncoltam a szemöldököm, és a kezemmel idézőjelet mutattam./
- Alyara Nirois, Alakváltó és Boszorkány! Üdvözöljük H'Sekirat városában! /idéztem a szavakat grimaszolva, hivatalos hangon. Aztán kiöltöttem a nyelvem a nővéremre. Össze voltam zavarodva, és rettentően zavarban voltam./
- Szerinted... mi most itt lehetünk? H'Sekirat-ban? Jesszus, ezt ki se lehet rendesen mondani!
/Kínosan felnevettem./

(6)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Lynarin Seeragic Szomb. Szept. 04, 2010 12:35 am

- Ez fura, tisztán emlékszem, hogy Lynarin Seeragic volt a tükörbe írva... Őrület, tisztára mint valami mesében! H'Sekirat... /izlelgettem a szót. Ahogy kezdtem túltenni magam a kezdeti döbbenetemen, egyre jobban éreztem magam. Ami velünk történt tényleg olyan volt, mintha egy könyv lapjaira kerültem volna, a könyveket pedig jól ismertem és szerettem, így szép lassan összeszedtem magam és inkább kíváncsi voltam, mint ijedt.
- Nem tudom mi történik, de talán megkérdezhetnénk azt az öregasszonyt. Olyan furcsán nézett ránk, amikor bejöttünk! / Fölálltam és kezet nyújtottam Ginának, de közben a boltot fürkésztem, a nő nem volt sehol, ellenben feltűnt valami. A könyvkupacok és régi festmények valahogy másnak tűntek, nem tudtam volna megmondani mi változott, de éreztem, hogy valami nem stimmel. /

(7)
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Alyara Nirois Szomb. Szept. 04, 2010 12:48 am

- Milyen öregasszony? Én sehol se láttam... /mondtam értetlenül. Aztán végignéztem nővéremen.
Olybá tűnt, hogy egyre jobban élvezi a helyzetet, és lelkesedése rám is rám ragadt. Elkezdtem dúdolgatni, miközben pille-könnyen osontam végig a kis helyiségen nővérem előtt táncolva. Jól éreztem magam új bőrömben, attól függetlenül, hogy minden szokatlan volt még... egyelőre./

(7)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Lynarin Seeragic Szomb. Szept. 04, 2010 1:02 am

/ Néha összemosolyogtam a húgommal, mialatt feltúrtuk a boltot a nénike után kutatva, persze semmi eredménnyel. Pedig tisztán emlékeztem, hogy a pult mögött ücsörgött, amikor beléptünk és a fonnyadt arcán szétterülő felsőbbrendű mosoly is az agyamba égett. Tényleg mindent fölforgattunk, és mégsem volt sehol! Pedig Gina, aki újabban egészen apró volt, olyan helyekre is bemászott megnézni, ahová a nála valamivel nagyobb, de jóval öregebb vénasszony még véletlenül sem fért volna be. Amikor benéztem egy könyvkupac alá és az a fejemre dőlt, elegem lett. /
- Menjünk innen Gina, ennek semmi értelme! /Dühösen kitártam az ajtót. A testvérem talpának halk neszét hallottam, de a sok új inger olyan szinten mellbe vágott, hogy észre sem vettem, hogy nekirohanok valakinek. Erős karok kaptak el és szorítottak meg, majd olyan erősen löktek el,hogy csillagokat láttam. A fenekemre estem, de alattam csak egy papírvékony fénylő útszerűség volt. Ijedten inkább másfelé néztem, az ütközésem tárgyára. Egy helyes, maximum 25 év körüli fiú állt velem szemben és gyilkos pillantásokat lövellt felém. /
- Bocs haver hogy neked mentem, de ennyire azért nem kell kibukni! /vetettem oda a fiúnak, mialatt nagy nehezen talpra kecmeregtem és rettegve figyeltem az alattam elterülő mélységeket. /
- Ne próbálkozz velem vámpír, mert rosszul jársz! /Értetlenül néztem az ajtóban habozó húgomra, akinek láthatóan nem volt kedve a hártyavékony fénylő lapokra lépni, amik olyan gyengének tűntek, mint amik egy legyen sem tudnak megtartani. /

( 8 )
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Alyara Nirois Szomb. Szept. 04, 2010 1:18 am

- A nővérem nem vámpír! /üvöltöttem rá a fiatalemberre, aki úgy látszott, nagyon nagyra van magával. Remegtem az indulattól, a szemem villámokat szórt. Észre se vettem, hogy közben már kint állok a hártyán, nagyban közelítve a fiú felé./
- Te csak ne beszélj, átkozott boszorkány!! /fogta rám a fegyverét. Felsikítottam, de nem a félelemtől, hanem az izgalomtól./
- Még sose láttam ilyet! /mondtam lelkesen./
- Megnézhetem? /közelebb léptem a fiúhoz, de az elugrott előlem./
- Menj vissza a városodba, te őrült lány!
/Semmit nem értettem abból, amit mondott, de én még mindig elképedve a technikai csodáktól, kikaptam azt az izét a kezéből./
- Heat, ezt nézd meg! /lelkendeztem, és meglobogtattam nővérem előtt a félelmetes fegyvert. A fiú elképedve meredt rám, és elkezdte tapogatni a zsebeit valami más után nézve./

(8)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Lynarin Seeragic Szomb. Szept. 04, 2010 1:37 am

/ Legalább olyan vágyakozó pillantásokkal figyeltem a fegyvert, mint Gina és én is közelebb léptem a húgomhoz. Mind a ketten elmélyülve figyeltük a fegyvert, amikor valami megszúrta a kezem. Odakaptam és láttam a sápadt bőrömön az apró szúrásnyomot, ami a szemem láttára gyógyult be. Az ínyem bizsergett és éreztem hogy megnyúlnak a fogaim, mialatt a fiú felé fordultam, de mielőtt bármit is mondhattam volna elnyelt az örvénylő sötétség. Az utolsó emlékem az volt, hogy hallom, ahogy Gina is tompa puffanással elterül mellettem. /

(9)
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Vendég Kedd Szept. 21, 2010 8:06 am

/Fura érzés fogott el. Amint beléptem a boltba a fátyolhoz léptem. Egy darabig csak bámultam. Aztán felemeltem megbilincselt kezemet és megérintettem. Ekkor fogott el életem legérdekesebb érzése. Nem tudnám körülírni, hogy pontosan milyen volt. Nincs rá szó, de érdekes volt. Valami belső hang azt súgta, hogy lépjek be bátran. Hát megtettem. Halálra ítéltek, sok vesztenivalóm nem volt. Amint átléptem a fátyolon nem sok különbséget éreztem. Hideg volt, és a ruhám sem az aminek lennie kellett volna. Egy farmert viseltem inggel és egy krémszínű zakóval. Fogalmam sem volt ez mit jelent. Láttam ott egy tükröt. A külsőm is változott. Néger voltam és volt más is. Valami furcsa, átlátszó volt a testem. Nem akartam elhinni, amit láttam. Éreztem magamban valami érdekeset, de a testem valamiért átlátszó volt. Egy darabig nézegettem magam, majd elindultam feltérképezni, hogy hol is vagyok./

(1)


A hozzászólást Drake összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 23, 2010 8:38 am-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Shelby Rowlers Csüt. Szept. 23, 2010 6:32 am

/Nagyot puffantam. Fájt a fejem, nem tudtam mi történt velem. Nem volt valószínű, hogy hasra estem, arra emlékeztem volna. De valami nagyon furcsa volt. Felpillantottam és felálltam. Végig néztem a bolton, és ekkor megláttam magam a tükörben. Sikítottam egyet, hátraugrottam, és megint elestem. Feltápászkodtam megint, odamentem a tükörhöz és megnéztem magam. Hajam szürke lett, a bőröm is nagyon világos volt. A szemem még nagyobb lett, mint volt, de amúgy semmim nem változott. Egy fekete karcsúsított blézer volt rajtam, ezüst gombokkal, egy fekete, térdig érő legging és egy fekete balerina cipő. Miután megállapítottam, hogy a gombjaim mennek a szemem színéhez, rájöttem, hogy éhes vagyok. Körülnéztem, de nem találtam semmit, így hát kinyitottam az ajtót, és kiléptem rajta./

(1)


Shelby Rowlers
Shelby Rowlers
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Sep. 03.

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Eariel Lyasina Vas. Szept. 26, 2010 2:18 am

/Nagyot estem. És amikor felnéztem minden megváltozott, mintha minden a duplájára nőtt volna.Láttam egy óriási tükröt, odarohantam. Kétszer több időbe telt mind amire számítottam. Megálltam előtte és félszemmel felsandítottam. Nem hittem a szememnek: Kb. 20 centi lettem, és csak egy fekete rongy volt rajtam. Úgy éreztem menten elájulok! Hogy nézek ki? És akkor rájöttem, hogy a kabátom ujja van rajtam. De aztán feltűnt más is. Nem az az elbűvölő lány volt a tükörben, hanem egy másik elbűvölő lány. Egy vörös lány./
-Basszus ne már!
/kiáltottam. Világ életemben gyűlöltem a vörös hajúakat./
+Bár ha jobban belegondolok nem is áll olyan rosszul...nekem?
/Igen nekem. Majd hátra fordultam és ekkor éreztem úgy, hogy ez így nem mehet tovább. Két óriási (vagyis csak 20 cm.es) mély lila szárny. Ez azért jobban tetszett mint az előző kettő. Megpróbáltam repülni és ahogy gondoltam...repültem!!! Megfogtam két biztosító tűt és összekapcsoltam a kabátom ujját csak, hogy le ne essen rólam. Mély levegőt vettem és kicsúsztam az ajtó alatt, mivel az ajtót nem tudtam ki nyitni.

(1)
Eariel Lyasina
Eariel Lyasina
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Sep. 25.
Age : 27

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Vendég Kedd Szept. 28, 2010 5:59 am

/Én ki mondodtan meg változtam, a külsöm is, és a belsőm is. Amikor megláttam a fátylot meg ijedtem minden nagy volt a számomra, kb egy fél órát álltam ott. Meg láttam egy kedves idős nénit, szép mosolya volt, épp törölgette a tárgyakat. De én közben a fátylat néztem, nem tudtam hogy bemenjek e vagy maradjak kint. De végül bementem./

(1)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Mira Kedd Szept. 28, 2010 6:15 am

Ekkor az üzletbe berontott egy fiatalember. Mágus volt, pontosabban hírnök.
- Alakváltó! Kérlek, közvetítsd a következő üzenetet Alyara alakváltónak! Én nem tudok tovább erre vigyázni, rengeteg más dolgom van.
Nehéz tekercset nyomott a kezedbe.
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Vendég Kedd Szept. 28, 2010 6:47 am

/Hát nem nagyon értettem semmit sem abból, amit ez a fiú mondott. Kicsoda?, Micsoda? Alyara?, az meg ki. Ezt meg hogy tudja kimondani? És hol vannak a "rendes" nevek? Najó. Megrántottam a vállam, és egy integettésel elbúcsuztam a nénitől. Aztán kiléptem a boltból, és igyekeztem teljesíteni a rám bízott feladatot. A távolban szipirkázó fényt vettem észre. Miért is ne? - gondoltam és elindultam arra felé./

(2)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja Empty Bettina Twerpsnoogy

Témanyitás by Bettina Twerpsnoogy Csüt. Okt. 07, 2010 6:38 am

/Sikítások és üvöltések közepette érkeztem meg...hova is? Körülnéztem./ +Kétségtelenül egy boltban vagyok, de nem abban amelyikben cigit akartam venni. Amit végül nem vettem meg, mert megláttam azt a makettet valami függöny mögött, amin utána átléptem , hogy lássam a kicsike városkát közelebbről,majd...nem emlékszem. Lehetséges, hogy teleportálódtam, vagy mi?Mert az utolsó emlékem, hogy átlépek, aztán meg, hogy itt vagyok. De hova? És mi...+ /Gondolatmenetem egy számomra ismeretlen ember zuhanásának látványa félbe szakította. Én még mindig a földön ültem akkor, ő pedig rajtam landolt.../


{1}
Bettina Twerpsnoogy
Bettina Twerpsnoogy
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2010. Sep. 21.

Vissza az elejére Go down

Annantina nagyi boltja Empty Re: Annantina nagyi boltja

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 11 oldal 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.