Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Teleportkapu

+5
Mira
Rabraquat
Naryky Charygyen
Hirig
Alyara Nirois
9 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Fiona Freefall Kedd Márc. 15, 2011 9:30 am

-Kitett magáért a srác, az már tuti. /Talányosnak azért annyira nem mondható vigyorral kacsintottam vissza Rabaizére. Magyarázatára aztán sok mindent nem reagáltam, nem volt ugyanis értelme: ugyanazokat ismételte, amit eddig is. Mintha nem fogtam volna elsőre!
Annyi haszna mondjuk volt, hogy nagyjából a társaságában érkeztem a vibráló kapuhoz, így aztán a köré nyílt ámulatkörben lökdösődés nélkül tudtam utánaslisszolni. Azon viszont Lomposka is kiakadt egy picit, hogy csak úgy, anélkül, hogy bevárta volna a társaságot, ukkmukkfukk eltűnt. Vagy korábban megbeszéltük volna, csak én hagytam figyelmen kívül? Bizonytalanságomat leplezendő csípőre vágtam a kezemet és megfordulva az érkező két csajra pillantottam... Na jó, inkább a lepkefélére. Vöröskéhez egyelőre még mindig nem volt kedvem. Szólítson meg ő, én már megtettem a magamét.../
- Ez mindig is ennyire hátrahagyott mindenkit, vagy csak te engedted elkanászodni? /Böktem a térkapuban eltűnt fickó után egy cinkos kacsintással kísérve./
+Ha ő is egy külön szó nélkül itthagy, egy nagyon morcos Lomposkával kell megtárgyalniuk a dolgot a túloldalon...+


(110)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Hirig Szer. Márc. 16, 2011 11:17 am


/Legyintek Fiona kérdésére./
- Áh, hagyd! Csak mufurc, mert átvágta egy spiné a fejét és ilyenkor elfelejti az alapvető illemszabályokat, hogy udvariasnak kell lennie a női nemmel!
/Felfelé tartott tenyérrel és kissé széttárt kézzel vontam vállat./
+ Viszont jobb ha szemmel tartom az elkanászodott ipsét, mert a végén még ketté harapod, vagy őt is elviszed szobára és nem látjuk többé... +
/Fordult meg a fejemben a gondolat, miközben a Kapu felé néztem./
- Odaát találkozunk... A hely ahova megyünk Altmyrca. Remélem megjegyezte Kira kisasszony is.
/Mérem végig a jelenleg megint nagyon csendben lapító vigyorgó vérszívót./
+ Bajom lesz még veled, úgy hiszem! Ha egyszer nem lesz már a mosoly az arcodon, félek bekattansz és akkor jaj, az embereknek! +
/A kapuhoz szállok majd hangosan kimondom a szavakat, hogy a semmibe merüljek egy pikoszekundumnyi időre./
- Polimetron, Altmyrca.


{121}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Fiona Freefall Szomb. Márc. 19, 2011 2:06 pm


- Csak nem a cicuska a tollal? /Kérdeztem kaján vigyorral Hirigtől./ Akkor már ketten rühelljük a macskákat. /Csendesen kuncogtam magamban, amíg Csingiling uncsitesója eltűnt a térkapuban, aztán, ahogy ráébredtem, már csak ketten maradtunk itt Kirával, elillant felhőtlen jókedvem. Kevés jóval a tekintetemben végigmértem a csajt, majd mielőtt bármi helyrehozhatatlan csúszott volna ki a számon, halvány mosoly kíséretében tudatosult bennem, mit is mondott a lepkeutánzat./
- Te, ez a törpicsek most kóstolgat minket? /Kérdeztem két hitetlenkedő pillantás között./ Akkor nem teljesen százas... /Megcsóváltam a fejemet, aztán hátat fordítva Kirának (azt hiszem valahol mégiscsak elkezdtem bízni benne... vagy csak nem ítéltem fenyegetőnek... Esetleg a közösen utálható pukkancs állított volna egy oldalra?) megindultam az örvénylő fényjelenség felé./
- Gyere, mielőtt még Rab világgá szalad! /fordultam vissza felé cinkos mosollyal, mielőtt kimondtam volna a kódszavakat./
- Polimetron - Altmyrca!
/Aztán már csak Lomposkával foglalkoztam, ahogy éreztem, a kapu aktivizálódásával együtt borzolódik fel a szőrünk./


(111)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Mira Hétf. Márc. 21, 2011 5:24 am

MET- A főnix tolla

Kira végezetül eléri a kapukat. Fejében még mindig őrült gondolatok tekeregnek, szemével az ártatlanok vénáit kutatja. Hiába lakott jól, fiatal vámpír lévén nehezen tudna kordában tartani saját Fenevadját. Ráadásul embervér után! Olyan, mintha egy alkoholistának sört nyomtak volna a kezébe, és beeresztették volna egy kocsmába egy rakat pénzzel.
Tehát, miközben kis csapatunk tagjai átléptek a mágusok városába, vámpírunkat egyre inkább hatalmába kerítette a Fenevad, a saját szomja.
Ilyen állapotban állt be a teleportba, majd mondta:
- Polimetron - Altmyrca...
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Rabraquat Csüt. Ápr. 28, 2011 7:14 am

*Altmyrca - Polimetron*

/Ahogy kiléptem a "kapu" másik oldalán zuhanni kezdtem, de gyorsan felocsúdtam és megfogtam a zuhanást./
+Elég jól megy már, ki kéne próbálni majd mennyit bírok. Na mi van? Nem láttatok még Arany Siedhet?+

/Kissé félre parkírozom le magamat, és várom, hogy a többiek megérkezzenek. Előbb Fiona, majd Hirig lép ki újra a középkori városba./

-Tündérem vezess! Azt mondta nekem valaki, hogy a Tündérek a legjobb térképek errefelé... meg... mindenfelé.
/Bevárom kettőjüket és biccentek a rám tekintőknek. A dobozt szorosan fogom és a ruhám alá rejtem, amennyire csak lehet./


[157]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Fiona Freefall Csüt. Ápr. 28, 2011 7:46 am

*Altmyrca - Polimetron*

/A kapun átlépve vadabbik felem kivételesen nem hisztizett, békésen horpasztott hátul, lelkem valamelyik sötét zugában. Ő mondjuk akármennyire is lehiggadt, a kisördög nem nyughatott bennem, egyszerűen nem tudtam szabadulni a gondolattól, hogy röppenős haverunk nemes egyszerűséggel lepattan... vagyis hát elszáll a szerzeményünkkel./
+Azt próbáld csak meg, és lecsavarom azt a magasan hordott orrodat!+
/A gondolat hatására aztán elvigyorodtam, s mindössze biztos ami biztos alapon beleszimatoltam a levegőbe, és elraktároztam az egyik elmerekeszbe Rabaizé szagát./ +Ha kell, ezután megtalálom és addig pofozom, amíg nem kárpótol...+
/A Hirignek szóló megjegyzés után aztán együttérzően pillantottam a még mindig gigantikus méretű lepkére s egy, korábbi véleményemet megerősítendő pillantást vetettem Rab felé./
- Nem gondolod, hogy kissé degradáló tárgynak tekinteni pusztán a származása meg mindenféle idióta mendemonda miatt?
/Vettem védelmembe talán a kelleténél kissé csípősebb hangon tündibündit./


(120)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Hirig Csüt. Ápr. 28, 2011 8:08 am

*Altmyrca - Polimetron*

/Amikor újra anyagiasulok egyik meglepetés a másik után ér. Ezért pár percig csak pislogni tudok./
+ Rab, Te egy tuskó vagy! Fiona, Te meg egy érdekes személy! +
/Halvány mosollyal az arcomon mentem oda hozzájuk./
- Először is köszönöm!
/Nem mondtam és egyikőjükre sem néztem konkrétan. Értsék úgy ahogy szeretnék, viszont mindkettejüknek szolt. Hiszen Rabnak kellek, fontos vagyok a cél érdekében, Fionának meg azért, mert kiállt értem./
- Másodszor, el kellene mennünk a piacra. Hiszen... "virág, hal, kettőt balra, madárfészek"...
/Idéztem a macskához vezető kis mantrát. Majd elindultam a nagykapu felé./


{131}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Rabraquat Szer. Május 18, 2011 1:04 am

/Fiona lenéző viselkedésére egy mindentudó vigyorral válaszolok, Hirig ajánlatára és célzására pedig visszakacsintok./
- Nos, ha erről lesz szó, könnyen csatlakozom. Jó mulatást! /Mondom és már száguldani is kezdek. Meglovagolom a meleg áramlatokat és termikelek rajtuk. Igaz nem kell hozzá most sárkányrepülő, de így is marhára élvezem. Örülök, hogy befejeződött a dróton való rángatásom, de azért ott motoszkált a kisördög bennem, Hirig utolsó szavai miatt./
+Tényleg teszteltek volna bennünket? Ugyan minek? Remélem a hasonló helyzetek elkerülnek.+
/Gondolataimban a messziről már vibráló teleportkapu látképe ránt elő, és mindenkit beelőzve teljes sebességgel robbanok át a kapun, kimondva a jelszót./


- Polimetron - H'Sekirat

[167]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Hirig Csüt. Jún. 02, 2011 1:12 am


/Komótosan ballagtam végig a kőkori város utcáin. Útközben szerencsémre nem ütköztem akadályba. Talán ez annak is köszönhető, hogy az a kis őrjáratozó csoport pont előttem haladt a Kapuig, akikkel korábban is találkoztunk már a városban./
+ Innen nézve nem is rossz ez a hely. +
/Kellemesen elszemlélődtem a fiúk hátsójában, majd a városkapút elhagyva egyedül sétáltam a Térkapuig./
+ Remélem nem fogják szétszedni teljesen a bundád Fiona! +
/Fordultam vissza egy pillanatra a város felé.
Halkan sóhajtottam egyet, majd átléptem a Kapun./
- Polimetron - H'Sekirat!
/Mondtam ki a "mágikus" szavakat, mely úti célom helyszínére visz./


{155}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Mulan Huryū Hétf. Feb. 13, 2012 9:43 am

- H'Sekirat - Polimetron...

/Még hallottam a saját szavaim visszhangját, ahogy az undok túlszteroidozott fénynyaláb kiokádott magából.
A hátsómra érkeztem, nem túl kecses módon. Fájlalva a kérdéses végtagot lassan fölálltam.
+ Hát sajna nem lettem magasabb a tér-idő görbülgetéstől sem....
Nagyon sóhajtva alacsony nézőpontomból szemügyre vettem a helyet, ami leginkább valami bódé belsejére emlékeztetett. Végigtapogattam magam és miután meggyőződtem róla, hogy a csinos japcsi hátsómtól elkezdve a legfontosabb részemig a kardomig megvolt minden várakozó állás/ülésbe helyezkedtem és bámultam a fényt, mint valami kígyóbűvölő, várva, hogy a furanevű is előbukkanjon belőle a nagy japó nyelvtudásával./


(29)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Hétf. Feb. 13, 2012 10:51 am


/Mikor kilép a túloldalon, megdöbbenten veszi tudomásul, hogy vissza ment az időbe, kb a középkorig. Megdöbbenését csupán az múlja felül, amit attól érez, hogy apró atomokra bomlót szét, és most újra egyben áll a kapu előtt. Csodálattal vegyes ámulatba kerül.
Arcán viszont nem látszódnak a lelkét megérintő dolgok./
- Mulan?
/Kérdezi, mert nem látja társnőjét. Kis idő múlva viszont meglátja. Odamegy hozzá./
- Szerinted jó helyen vagyunk?
/Hangja kicsit bizonytalanul cseng./


{83}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Mulan Huryū Hétf. Feb. 13, 2012 11:55 am

/Először nem is tudatosul bennem, hogy hozzám szólnak...
+ Ez a Mulan dolog még új nekem... nah de majdcsak megszokom...
Aztán amikor odajön hozzám furanevű felállok, leporolom a pizsim és nagyon értelmes pillantással körbe nézek, végigmérve a helyet még egyszer.
Igazából eddig nem is gondoltam rá, hogy rossz felé jöttünk volna. Mindent úgy csináltam, ahogy a tata mondta, vagyis itt kell lennünk.
Miután levontam magamba a nagy következtetést, csak határozottan biccentek./
- Jah, itt vagyunk. /Nem tudom mi az az itt, de itt kell lennünk és kész. /
- Nah keressük meg azt a Wei spinét! /azzal lendületesen megindulok, arra, amerre bejuthatok ebbe a fura ódon-vacak városkába./


*Folytatás a Nagykapunál*

(30)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.