Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Teleportkapu

+5
Mira
Rabraquat
Naryky Charygyen
Hirig
Alyara Nirois
9 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Teleportkapu Empty Teleportkapu

Témanyitás by Alyara Nirois Szer. Szept. 29, 2010 4:08 am

Egy középkori őrbódéba van beépítve ez a mágikus kapu, így alig lehet észrevenni. Innen kikövezett út vezet egészen a nagykapuig, vagy földutak és ösvények egyéb helyek felé. Minden esetre a városba csak a főkapun lehet bejutni, hiába tűnik az orrod előtt lévő városfal olyan alacsonynak és könnyen mászhatónak.

(Utazás a H'Sekirati minta szerint!)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Vendég Szer. Szept. 29, 2010 4:11 am

/Amikor odda értem ki léptem a őrbódéből, és meg láttam egy köves útat, ami a városhoz vezetett. De amikor teleportáltam el voltam fáradtva, és lefeküdtem a fűbe, és elkezdtem nézni a eget szép bárány felhők úsztak a egen. Nap sütés volt, csicseregtek a madarak, nagyon jó érzés volt, közben fújt a szél nem olyan erős hanem inkább az a lágy szellő ami tavaszkor van. Közben ki is pihentem magam. És elindultam a köves úton, és be értem a városba./

H'Sekirat - Polmetron.

(4)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Hirig Vas. Jan. 02, 2011 7:54 am


/Amikor átkerülök a kapun és túl vagyok az atomjaira bomlok és vissza kellemetlen érzésen és az ebből következő hányingeren, szárnya kelek és feljebb repülök, hogy a közvetlen környezetet megszemléljem. Remélve, hogy észre veszem, a patkányékű merre halad.
A havas táj itt is megtette hatását, hidegnek és unszimpatikusnak találom.
Ahogy megérkeznek a többiek sorban, végigmérem megint őket. Nem nyerték el a tetszésemet még mindig./
+ Remélem hamar túl leszünk ezen, mert kezd elegem lenni a fagyoskodásból is. +
/Amikor már Rabraquat is átér, oda repülök hozzájuk. Nem túl közel, de láthatóan a fejmagasságba./


{83}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Naryky Charygyen Vas. Jan. 02, 2011 7:58 am

H'Sekirat - Polimetron
Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla


/ Még mindig furcsán hat rám ez az új fajta utazás. Nem vagyok itt elég ideje ahhoz, hogy megszokjam, ám végre nem kavarja fel a gyomromat. Amint megérkezek a másik oldalra, pár lépést oldalt srégen haladok, majd amint átérkezik, Fiona, őt is félre húzom, karjaim közé. Gyorsan váltok vele egy csókot, hogy ne tudhassa, azért ragadtam karjaim közé, mert fázok a hidegben. Aztán amint elengedjük egymást pillantok figyelmesen a többiekre.

- Nos, itt lennénk - mutatok szabad karommal körbe a hófödte tájon, a kikövezett úton, és vissza az őrbódéra is.

- Szóval, ahogy azt már az imént említettem: Ha együtt akarunk dolgozni, akkor szükségünk lesz a csapatmunkára / mondom ismét Rab felé, mikor ő is megérkezik. /

(43)


A hozzászólást Naryky Charygyen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 04, 2011 12:44 am-kor.
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Rabraquat Vas. Jan. 02, 2011 8:12 am

/Szuper érzés, ahogy atomjaimra bomlok, majd pár pillanat múlva újra összeállok és kilépek a kapun. Naryky és a csinos lány épp egy csókot váltanak, a Tündérke pedig épp közelebb repül, a vámpírlány pedig unottan nézelődik. Nekem megtetszik ez az őrbódé és az alant elterülő város fallal körülvett látképe. Elmélkedésemből Naryky hangja szakít ki a valóságba./

- Rendben van. Válasszunk vezetőt, vagy a legtöbb szavazatot kapó ötlet nyomába menjünk, így mindig más a vezető. Persze én is lehetnék, de adok választási lehetőséget. Nyilván, ha már mindannyian itt lennénk több éve, máshogy állnánk a dologhoz, de egyelőre maradjunk együtt. Egyébként is furcsa közösség, nem baj, ha furcsán állunk hozzá... csak legyen eredményes, és találjuk meg azt a tollat! /Szinte szétfeszít a karizmám, olyan szónoklati erő sugárzik belőlem. Már nem lepődöm meg rajta, élvezem, ahogy figyelnek. Ki azért mert helyesel, ki meg azért mert nem szereti az ilyet. A lényeg ugyanaz marad, engem figyelnek./

[111] (+50 hsz a toborzóverseny miatt)
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Hirig Vas. Jan. 02, 2011 8:42 am


/Hallgatom a társaságot./
+ Jé?! Ilyen gondolatok is előpattanhatnak az agyukból?! Vagyis abból, ami annak a helyén kellene, hogy legyen. +
/Amikor a szónoklat is befejeződik, megszólalok./
- Nem hiszem, hogy lenne bármi értelme is ennek a "ki a főnök", vagy ki az aki dönt a többiek helyett. Én nem fogok senkinek sem a kénye kedve szerint ugrálni. Nem érdekel ez a farok méregetős téma sem. Az, hogy Ti miképp döntötök egyénileg, nem fog változtatni azon, hogy megtaláljuk e a tollat vagy sem! A csapatban nincs olyan aki a szavazatomat megkaphatná. Így akár vélhetitek, hogy magamra szavaztam. Nekem mindegy. Az a másik megoldást előnyben részesítem. Jobban preferálom azt, hogy mindenki véleményét meghallgatjuk és azután döntünk, aszerint cselekszünk, stb, számomra elfogadottabb, mint a diktatórikus megoldás. De ha ellenkezik a döntés nézeteimmel, akkor nem fogom megtenni amit a többség megszavazott.
/Halkan, de tisztán, érhetően beszélek. Még mindig semmi melegség nincs benne. Továbbra is az időjárással vetekszik a hangszínem./


{84}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Mira Hétf. Jan. 03, 2011 8:50 am

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

Kira és Fiona is megérkeznek Polimetron városába.
A kis csapat egy őrbódéból lép ki, megpillantva a távolban a város híres-neves kapuját. Fiona megszólal:
- Ez nem tetszik nekem. Olyan, mintha visszamentünk volna a középkorba.
Nos, bemerészkedtek-e a városba, ahol megállt az idő, vagy tovább keresitek a választ arra, ami az orrotok előtt van?
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Naryky Charygyen Hétf. Jan. 03, 2011 9:12 am

/ Ismételten előveszem a Kirától kapott levelet, hogy átfuttassam rajta szemeimet. /

+ Milyen kevés fény / ismerem fel a helyzetet, közben megvakarom a mellkasomat, mert valami viszkető, meleg érzés kerített hatalmába. Ahogy megérintem a pulóveremet, megérzem alatt a bilétámat, melyet még a boltban szereztem. Kihúzom pulóverem alól a dögcédula szerű elektromos szerkezetet. /

+ Nahát! / lepődők meg, mivel halovány kék fénnyel izzanak a lapok. A többiekre pillantok, mert közben Rab elmondta véleményét a helyzetről, és habár én se egyeduralomra gondoltam, inkább nem magyarázom ki a helyzetet. Már csak azért se, mert időközben Hirig is megszólal, egyértelműsítve számunkra, hogy a saját feje után megy. /

+ Miért is csinálom ezt? / kérdezem magamtól, majd visszapillantok a papírlapra. /


Köpcös vénember ül a kapunál,
Morcosan morog bele a porba.
Restelli mindazt, amit idáig tett,
S töpreng, hova is futott Ő, hova?

/ Majd mikor ismét nyomatékosítottam magamban a szöveget, visszanézek a többiekre. /

- Nos, Rabraquat uram, mi legyen? Beljebb megyünk? / teszem fel a kérdést, közben visszahajtogatom a levelet és zsebre teszem. Talán nem reagáltam le megfelelően a helyzetet. Mintha a tündérke is kifejtette volna a véleményét, de valahogy olyan érzésem van, hogy ebben a férfiben képességek rejlenek. Erő a vezetéshez. Hallgatom kell a szavaira. Fogalmam sincs arról, hogy mi ütött belém. /


(44)


A hozzászólást Naryky Charygyen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 04, 2011 12:45 am-kor.
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Rabraquat Hétf. Jan. 03, 2011 9:28 am

/Érdekes, amit a Tündér mondott. Szóval ő azt javasolja, hogy kérdezzünk meg mindenkit és a legtöbb szavazatot kapó ötlet után menjünk... de ha az neki nem tetszik ő nem arra megy. Már épp szólnék ez ügyben, mikor Naryky hozzám intézi kérdését. Egy pillanatra még Hirig felé fordulok./

-Tehát mégiscsak Ön lesz a főnök Tündér hölgy... hiszen ha mi csapatjátékot szeretnénk folytatni - még ha Ön nem is -, akkor muszáj követnünk Kegyed, hiszen az előbb azt mondta, hogy nem minden esetben fogadja el a döntést. Így tisztelt Naryky úr, hogy a további vitáink ne a vezető kilétéről szóljanak, válasszuk a heves természetű tündért vezetőnek. Természetesen mindenki ötletét meghallgatjuk és majd Hirig Úrhölgy eldönti melyik irányba folytassuk a keresést. Szerintem jó ötlet és nem hiszem, hogy bárkinek ellenvetése lehetne... még egyszer mondom, csak azért, hogy a feladatra koncentráljunk. /Beszéd közben körbehordozom tekintetemet a teleportkapun, ami gyakorlatilag egy őrbódé./ +Talán ez lenne az a kapu? Meg kéne kérdezni, erre talán én vagyok itt a legalkalmasabb, ahogy elnézem.+ /Miközben a többiek reagálnak szavaimra én kipécézek egy embert - vagy alakváltót -, aki arra jár.

- Üdvözlet Uram! Tudna segíteni nekünk? Egy kesergő idős urat keresünk egy kapu közelében. Nem ismer ilyet erre? /Nyájas kérdésemre megtorpan és érdeklődve hallgat./


[112]


A hozzászólást Rabraquat összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 04, 2011 8:10 am-kor.
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Fiona Freefall Kedd Jan. 04, 2011 4:32 pm

/Kifejezetten érdekes volt a hóesésbe kilépve figyelni az árnyak táncát. Mintha... Mintha valami ősi, rég elfeledett, de azért a zsigerekben ott élő ritmusra keringtek volna, ahogy kis csapatunk haladt a cél felé. Azt hiszem, kicsit sikerült elbambulnom, mert mire észbekaptam, már ott álltunk Poliméter - vagy mi a neve Naryky városának - kapujában.
Talán ez lehetett az oka, hogy sem Naryky legalkalmatlanabb időpontban kivitelezett nyelvátdugós mutatványa - Lomposka éppen heves balhét rendezett volna a kapus utazás után, így hajszál híja volt, hogy a fogaink közé került húst le nem harapta a nagy veszekedés közepette -, sem a falkavezérségen folytatott vita nem csigázott fel annyira, hogy érdemi jelenetet rendezzek miatta. Engem úgyse csóvál az a bizonyos... vagy legalábbis nem úgy.
Agyarmentes mosoly kíséretében pillantottam bocsánatkérően ifjú lovagomra, s amíg Rabaizé valami arra kószáló fickót varázsolt el tényleg bűbájos modorával - hé, még a végén igazán megkedvelem a srácot! - Kira rinyálásával nem törődve - úgysem jelent kihívást a kiscsaj - némi ízelítőt adtam kedvenc alakváltómnak abból, mi vár rá, ha végre kettesben maradunk.
Oké, elfogadva azt a fene nagy illedelmességét... vagy legalábbis a határait nagyjából tiszteletben tartva. Nem volt semmi igazán szeméremsértő, vagy megbotránkoztató... némi ingerlő morgás, pár határozottabb simítás, egy kis nyakharapás... Csupa olyasmi, amit lát az ember egy diszkóban, ha kicsit emelkedettebb a hangulat. Sőt, csak hogy boldog legyen az a fene nagy érzelmessége, Lomposka minden berzenkedése ellenére még egy vadabb csókcsatába is belekezdtem, de vagy velem volt gond, vagy érdekesebb volt a megszólított ipse mondandója... mindenesetre nem kellett sokáig eltűrnöm vadabbik felem hátulról előreszűrődő morgását, mert Naryky elszakította magát tőlem.
Csoda hát, ha kissé ingerülten mértem végig a fickót?/


(99)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Hirig Szer. Jan. 05, 2011 7:28 am


/Elkezdem kissé dörzsölgetni a felkaromat, hátha enyhít a helyzeten. Üres szemekkel nézek mindenre ami mozog. Nyugtázom, hogy Naryky semmibe vesz. Végig hallgatom Rabraquat nyilatkozatát, miszerint én leszek a főnök, de nem veszem komolyan a dolgot. Megszemlélem a két társunkat. Az egyiket azért mert várom az újabb kitörését, a másikat meg azért mert "akrobatikus" mutatványokat tesz annak érdekében, hogy kiszemeltje rá figyeljen. Az öregember aki a közelünkben sertepertél egyenlőre nem kelti fel az érdeklődésem, még mindig a patkányképűt keresem inkább./
+ Remélem ennek hamar vége lesz, mert már nagyon fázom./


{85}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Mira Csüt. Jan. 06, 2011 6:14 am

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

A fiatalember érdeklődve hallgatja Rabraquat monológját, egy pillanatra mintha felcsillanna a szeme, de aztán búsan lebiggyeszti ajkait.
- Sajnálóm, de nem tudok segíteni. A teleportkapu közelében csak az utazók szoktak lenni. Próbálkozzanak bent, a városban! - szól, majd sietve meglobogtatja kéklő köpenyét, és eltűnik a térkapuban.
A kis csapat ezek szerint jobban járna, ha bemenne az Ezerarcú városba, ám mivel még egyikük sem volt itt korábban, talán célszerűbb lenne némi információt szerezni a helyi szokásokkal kapcsolatban. Nem?
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Naryky Charygyen Csüt. Jan. 06, 2011 9:26 am

/ Cseppet se zavar a vérfarkas játékos vagy éppen fájdalmas incselkedése. Szorosan húzom magamhoz karjaimmal, akárha szerelmes lennék. Hisz még sose éreztem ilyet. Teljesen új nekem. Így, ha kéri csókom, olcsón adom, viszonozom rögvest és csak akkor tolom el, ha éppen figyelni kell. Mikor úgy érzem, hogy Rab szavai annyira lekötnek, hogy még ez annál is fontosabb, mint hogy kezd átfázni a talpam a hideg hóban, hiszen a bakancsom alá nem vettem vastagzoknit. /

- Nagyszerű ötlet jó uram, magam se javasolhattam volna jobbat! / válaszolom lelkesen Rab-nak, mikor az befejezte mondandóját. És tényleg: magam se értem, hogy miért értek vele ennyire egyet. Minden esetre, hogy elengedte figyelmemet Hirig-re vetek egy pillantást. Nem csak azért, mert ő lesz a vezetőnk, hanem azért is, mert az én békéhez szokott szemeimnek furcsa folyamatos mocorgása./

+ Szegény, fázik. Szegény, én. Én is... de hülye gondolataim vannak + fut át az agyamon egy pillanatra, miközben leheletemmel borzolom hölgyem nyakát, ki nyilvánvalóan megreszket karjaim között, ahogy a hő a hővel találkozik, felrezegtetve a rideg hideg levegőt. /

- A hölgynek szüksége lenne valami vastagabb ruházatra / pillantok a lányra, miközben magam is meglepődök azon, milyen kedves lettem hozzá. /
- Különben megfázik ebben a hidegben / és szavaim közben látszik, hogy ez a lehetőség nagyon elszomorít. Aztán mondatom befejezvén gondolkodó arckifejezéssel vágok következő mondatomba: /

- Felajánlanám a pulóverem, de... / ekkor beugrik valami. /
- Ha esetleg elfogadja, akkor lemetélnék egy darabot a ruhaujjamból, vastag pamutból van és hosszabb is, mint ami nekem kell. Megengedi? / szavaimból kitűnik, arra kérek engedélyt, hogy levághassak egy darabot a pulcsiból. /

- Közben akár elindulhatnánk a városkapu irányába. Ha szükséges, szívesen megyek előre, hiszen elméletileg otthon vagyok / teszek egy ajánlatot az indulásra, melynek végén egy kis szomorúság bújik meg az arcomon. Talán a többiek azt hihetik, hogy mindez azért van, mert olyan ridegnek látom ezt a helyet huszonegyedik századiként. Ám valójában ezek a gondolatok jelennek meg a fejemben: /

+ Bár biztos, nem engedi meg, hogy azzal segítsek a többieknek, hogy előre megyek
/ fel se tűnik, hogy a sok karizmatikus befolyásolás hatására előtört belőlem enyhe kisebbségi komplexusom. Ráadásul egy rövid időre még Fionáról is megfeledkezek, aki valószínűleg némi kellemes-kellemetlen féltékenységgel próbál visszavonzani magához. /


(45)
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Rabraquat Csüt. Jan. 06, 2011 7:26 pm

- Szóval, a városba. Köszönjük a felvilágosítást fiatalúr! /Búcsúzom el az idegentől kedves mosollyal./
+Köszönjük a nagy semmit, amit eddig is tudtunk, te kis alsóbbrendű féreg! Remélem legközelebb jobb portást fogok ki. Mocsoklakókból itt sincs hiány.+

/Miközben a fiatal kis hülye gyereken gondolkodom, Naryky felajánlja Hirignek a pulóvere egy részét. Tényleg fázhat a tündérke. Nos, nem tudom, hogy a levegővel meleget is tudok-e csinálni, bár kétlem. Később majd megkérdezem egy hozzáértőtől, mondjuk Miurától, most nem csinálok bazári majmot magamból, és én a szuper ruhának köszönhetően egyáltalán nem fázom./

- Támogatom Naryky ötletét, ha már tényleg ez - vagy ez lesz - az otthona, talán minket is barátságosabban fogadnak az itteni +férgek+ népek. Kira pedig segíthet neki abban, hogy jól lát a sötétben, legalábbis egy másik két vámpír jól látott akivel már találkoztam H'Sekiratban.
/Amennyiben Naryky elindul követem. Reménykedem, hogy itt lesz valahol az a fickó, mert kéne az a motor...bár ebben a havazásban, kit tudja használható-e./ +Mindegy, majd elfújom a havat magam elől.+

[113]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Fiona Freefall Pént. Jan. 07, 2011 8:56 am

/Ahogy a kiscsávó belépett abba a vibráló fényizébe - még mindig nehezen barátkoztam meg a térkapus cuccal - meglepődött, fújtató horkantás kíséretében tudatosult bennem, hogy Naryky már hanyagol, pedig az előbb olyan odaadóan bújt hozzám azzal a szanaszét fagyott testével.
Bosszúsan mértem végig előbb a repkedő lepkefajzatot, akinek nagy ömlengve a ruhaujját akarta méretre vágni, meg az okostojás Rabaizét, akivel nagy élvezkedve... pasiskodtak. Nem tudom másképp megfogalmazni azt a mutatványt, amit műveltek, ahogy ott nagy előzékenyen udvariaskodtak egymással, miközben azon versenyeztek, hogy melyikük f... figyelmessége a nagyobb. Mindeközben, ahogy Raba megemlítette, Kirára csúszott pillantásom, s utólag senki nem fogja bemesélni nekem, hogy nem kaján pillantást láttam a szemében, ahogy a Naryky meg a köztem lévő távolságot méregette - még ha az csak éppen egy lépésnyi is volt. Megvetően ismét fújtattam egyet, ahogy elfordultam a népektől, s egy tétova lépést tettem a városka felé. Ekkor valami ismerős illat... vagy szag csapta meg az orromat, amit valahol... korábban már éreztem. Pontosabban... mintha végig éreztem volna, csak akkor, ott, Naryky közeléből kikerülve tudatosult a jelenléte. Miután Lomposka vadászatot vonyított, hátrazavartam a sarokba, s farokcsóválási ingeremet egy hajdobással kielégítve a társaság felé fordultam./
- Valami azt súgja, hogy arrafelé ismerőst találunk...
/Bocsánatkérő mosollyal konstatáltam, hogy a város kapuja felé mutat kinyújtott karom. Vállat vonva vigyorogtam egyet láthatóan roppant éleselméjű kijelentésemen, majd magyarázatképpen hozzáfűztem:/
- Úgy értem, arra van valami, aminek ismerős a szaga. Vagy legalábbis korábban itt volt, és arra távozott.


(100)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Hirig Szomb. Jan. 08, 2011 9:10 am


/Kicsit meglepő ez a hirtelen figyelmesség Narykytól, de talán megvan az oka rá, hogy így viselkedjen. Ellenben nem veszem komolyan a felajánlást. Feleslegesnek is tartom, hogy szétszaggassunk egy ruhát./
- Helyes az észrevétele Naryky. Ezért én is azt javaslom, hogy induljunk meg a város felé. Ott bővebb információt kaphatunk.
+ És talán nem fagyom meg odafelé menet. +
/Egyik szemöldököm felvonom Fiona veselkedésére, majd össze ráncolom Kira reakciójára. Halk sóhajjal nyugtázom, hogy kinyilatkoztatása ellenére nem Rab-ot, hanem Fionát utálj jobban. Gondolataim szerint féltékenységből./
+ Miért engedte akkor, hogy jöjjön?! Miért nem mondja meg, nyíltan - ha egyszer kellően felvágták a nyelvét, mint hallhattuk a Tanácsházban már-, hogy nem tetszik neki ahogyan viselkedik a "kiszemeltjével"?! +
/Vállat vonok. Majd a figyelmem újra Fionáé lesz./
- Megtudná mondani, körülbelül mire emlékezteti a szag? Esetleg arra a fura lénynek a szagára, aki egyik pillanatban ember volt, a másikban meg patkánnyá változott?!
/Közben megindulok a város felé, remélve, hogy eljutok addig tüdőgyulladás, fagyási sérülések, szárnymegdermedés, esetleg fagyhalál nélkül./


{86}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Mira Vas. Jan. 09, 2011 1:33 am

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

A kis csapat egyre nyugtalanabb, Kira meg egyenesen meg van rémülve, ugyanis egy pillanatra kivillan a nap a felhők mögül. És bár elég alacsonyan jár már, mégis fájdalmat okoz a vámpírnak. A lány gyorsan beugrik a városfal hosszú árnyékába, így nem érik őt a sugarak.
A nap újra eltűnik a felhők mögött, így az egész ég vörösen izzik. Kira idegesen integet a többieknek, hogy jöjjenek már oda a falhoz, és gyerünk, menjenek be a városba.
Érdekes, hogy alig-alig látni embereket az úton, ami a városba vezet... Bár ez betudható a hideg, fagyos időnek is.


Kérlek, folytassátok a kapunál!
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Naryky Charygyen Hétf. Jan. 10, 2011 7:46 am

/ Csalódottan vettem tudomásul, hogy a tündér nem fogadta el felajánlásomat. Így csak csöndesen indultam útnak, sétálva a többiek előtt.

Tempómat valahogy nem akaródzott gyorsítanom, mivelhogy kezdtem egyre kellemetlenebbül érezni magamat a helyen. /

+ Ez lesz majd az otthonom? / Döbbentem meg az elém kerülő rideg látványtól.

Nem csak a téltől borsódzott már lassan a hátam, hanem az egész helyszíntől. Ugyanis rosszabb volt, mint a huszonegyedik század. Pedig az se volt annyira hú-de-nagyon-jó. Kezdett rám törni a hiszti, ám egyenlőre kiválóan nyomtam el magamban... ahogy azt egy férfinek illik. /


(46)
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Jackyll Hétf. Jan. 24, 2011 9:24 am


+ Hmm, még sosem teleportáltam vajon milyen érzés lesz?
/Jutott eszembe, de mire a gondolatom végére értem már Polimetron-ban voltam. Kitessékeltek az bodegából és ólmos léptekkel elindultam a kapu felé. Teljesen elvarázsolt a havas táj. Emberek haladtak el mellettem sebes léptekkel. Arcukat csípte a jeges szél, engem ez valahogy nem zavart sosem, mindig is bírtam az ilyesféle megpróbáltatásokat. Az utcaköveket számoltam és teljesen a gondolataimba mélyedtem, észre se vettem, hogy a kapuhoz értem. Fölpillantva meglepődtem milyen ódon is ez a város. Egyszer voltam Disneylandben, de ahhoz nem volt a látvány fogható. Ebbe a tőlem nagyon idegen jövőben mintha megállt volna az idő. Anakronisztikus. Tetszik./
[4]

Jackyll
Jackyll
MF Tábor Staff

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2011. Jan. 20.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Jackyll Kedd Jan. 25, 2011 5:51 am


/A tünemény megállt a kapu előtt, egyszer még hátranézett, egyenesen a szemembe, éreztem, hogy a lelkem legmélyéig lát és én elvesztem szembogara feketéjébe. Csak egy villanás volt, pedig óráknak tűnt, majd lassan becsukódott mögötte a kapu, Elkezdtem rohanni és még elcsíptem, hogy hova megy mielőtt eltűnt./
+ Szóval Necradit? Vagy mi a fene?
/ Bevágódtam a kapuba és szinte ordítottam:
- Polimetron-Necradit!!!
És reménykedtem, hogy még látom a lányt valaha./
[8]

Jackyll
Jackyll
MF Tábor Staff

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2011. Jan. 20.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Rabraquat Hétf. Márc. 07, 2011 6:28 am

/Végigrobogtam a városon, úgy gondoltam, hogy úgyis jönnek ha akarnak. Közben a két "lányt" okítottam. Hirig mivel ott volt nem szorult információra./

- Hirig és én elmentünk az öreghez, aki kesergett... a régi barátnőjén feltehetőleg. Nem volt egyszerű megtalálni, mert a nőci egy macska. Aztán bementünk a boltjába... és mindenről tudott, még azt is mondta, hogy Merlin miért nem oda küldött minket elsőre. Aztán azt mondta, hogy nála van a toll persze, de előbb hozzunk el egy tárgyat a varázslók városából. Aztán meg valami Kápráztatóról hadovált. nem értettem az összefüggést. Ja, a két történés közt egy kissé bemérgesedtem és szétdúltam a boltot, de ez mellékes.

/Megrántottam a vállam. Lassan közeledünk a kapuhoz, így vártam hátha lesz még kérdés, vagy bármi./


[147]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Vendég Csüt. Márc. 10, 2011 8:44 am

/Miközben a teleportkapu felé mentünk, Rabraquat elmesélte, hogy mit csináltak, míg mi aludtunk. Hát a csapat két tagja pörgött rendesen, de legalább haladtak is. Bájosan mosolyogtam és nem kérdeztem semmit. Csak mentem utánuk míg végül megérkeztünk. Hirig felé fordultam majd megkérdeztem./
-Te miért vagy mindig morcos és depressziós? Lehet, hogy ez bunkó kérdés volt, de tényleg érdekel a válasz.
/Vártam a reakcióit. Figyeltem az arcát. Reméltem, hogy nem megsértődik hanem válaszol. Soha nem gondoltam volna, hogy ilyet kérdezek, valószínűleg az ember vér miatt eredt meg a nyelvem./

(54)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Fiona Freefall Pént. Márc. 11, 2011 9:51 am

+Ez a csaj tuti valami narkósból szívott...+ /Pislogtam rá Kirára, ahogy nagy vidáman pont morcos tündérünkkel igyekezett összehaverkodni. Csendesen morrantam egyet magamban a jelenetre. Nem voltam kíváncsi a két szúnyogutánzat (a szárnyas apróság és a vérszívó luvnya) tiszteletköreire, ahogy egymásra erőltetik magukat. Mármint Kira... Hogyishívjákra. Hirigre, na. Főleg az után, hogy Kira magasról tojt a kérdésemre, amit csak Narykyre tekintettel tettem fel. Szóval, hogy egy kicsit igyekezzek jóban lenni vele. Hiába, a barátom barátja az én barátom is, márpedig kedvenc alakváltóm eléggé megdolgozott a tényért, hogy barátomnak tekintsem. Vagy minek. Szóval hogy megpróbáljak jópofit vágni Vöröskéhez./
+Mindenesetre drágaságom, ennél többre ne számíts, én megtettem az első lépést, most rajtad van a sor... Addig is, foglalkozzunk valami érdemlegesebbel...+
/Nagyot szusszantva, kisebbfajta felhőt fújtatva léptem Rabaizé után./
- Szóval ott van annál a karmos dögnél a cucc, csak cserélni akar valami másik vacakra? És mi az a Kápráztató szutyok? /Rosszallóan megcsóváltam a fejemet./ Lehet, hogy csak az én fejem túlságosan maradi, de ez nekem kicsit magas. Ha Merliné a cucc, és nálunk a papír, hogy segítséget kér ahhoz, hogy visszakapja, miért ül rajta az a girhes szőrzsák, ahelyett, hogy odaadná? /Egy lélegzetvételnyi idő után oldalra billentett fejjel vigyorogtam rá a fickóra./ Nem mutattad meg neki, igaz? Csak nehogy részesedést kérjen a pénzből... /Felkuncogtam./ Ezért inkább lejárod a lábadat, vagy esetleg kockáztatod, hogy a rendfenntartók nekedmenjenek... Vagy hogy épp békává változtassanak, ha már a varázslóknál tartunk... /Színpadiasan, ám szélesen vigyorogva felóhajtottam./ Azért örülök, hogy legalább valami jól sült el eddig.


(109)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Hirig Szomb. Márc. 12, 2011 4:19 am


/Szálltam komótosan a hideg fagyos szélben, és melegebb éghajlatra kívántam az egész társaságot, és magamat is, de nem a negatív értelemben.
Szótlanul figyeltem a csendben holló hópelyheket, a csapat lélegzetének páráját, hallattam a hó ropogását, melyet a többiek csaptak, Rab tájékoztatását.
Megérkeztünk a Kapuhoz, szerencsére a kőkorszakot hátrahagyva innen hamar oda érhetünk. Nem zárták be előttünk az esti takaródóra a városkaput sem./
- Nem volt bunkó kérdés.
/Válaszoltam a vöröskének. Ezzel le is tudtam a beszélgetés ezen részét. Láttam, hogy figyeli az arcom, de tudtam arról semmit nem tud leolvasni. Nem volt Kira abban a helyzetben, hogy bármit is megosszak magamról vele, így az arcomról is csak a közönyt látta. Mivel a mesterségesen keletkezett jókedvem is elmúlt, a két vigyorgó nő látványa még inkább vissza süllyesztett a falak mögé melyet felállítottam az elmúlt időszakban./
+ Attól, hogy közös a célunk, még nem vagyunk barátok! +


{120}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Rabraquat Szomb. Márc. 12, 2011 7:48 am

"Azért örülök, hogy legalább valami jól sült el eddig."

- Az éjszaka a japán csókával, mi? /Kacsintottam rá a farkasra./
- Nos, nem tudom ki a franc az a Kápráztató, de nála kell érdeklődni talán... max nem. Egyelőre csak a város biztos... kezdem unni ezeket a varázslókat, hogy talányban beszélnek, majd legközelebb jobban összedöntöm a boltját hálából... de meg is érkeztünk. Ja igen, és természetesen nem mutattam meg neki a papírt. Kerüljük ki a sort, nem érünk rá egész éjjel... vagyis utána.

/Teszem hozzá vidáman, utalva "Penge-negatívra". Majd előresétálok nem törődve a rosszalló beszólókkal és belépek a furcsán vibráló fényizébe./

- Polimetron, Altmyrca /Ejtem ki a szavakat és segítség nélkül messzire repülök./


[148]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.