Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Teleportkapu

+8
Tereus
Mira
Fiona Freefall
Hirig
Rabraquat
Froeira Lullaby
Alyara Nirois
Lynarin Seeragic
12 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Fiona Freefall Vas. Ápr. 17, 2011 1:49 am

/Nem tehetek róla, ha valaki a hátam mögött csak úgy megjelenik, kicsit kiborulok. Nem csoda hát, hogy a kiscsávó első mukkjára úgy perdültem meg, mintha... nem is tudom. Mintha valaki csak úgy megjelent volna mögöttem.
Ugyancsak reflex lehetett az is, hogy Lomposka egy pillanat alatt rongyolt előre hogy megtépázza a fenyegetést jelentőt, testecském meg nem tehetett mást, kapásból kezdte felvenni félelmetes harci alakját.
Szerencsére időben észbekaptam és pórázra vertem vadabbik énemet, így legalább a dzsekim nem szakadt szanaszéjjel - bár gyanítom, az első hirtelenebb mozdulatra ripityára ment volna - mindenesetre legalább annyira muris látványt nyújthattam, mint a kis taknyos... Már ha valaki meg mer egyáltalán csak mosolyogni is egy kissé szőrös, láthatóan izmokkal bőven felszerelt és vicsorgó fogairól ítélve meglehetősen ingerült... hölgyet. Még akkor is, ha az egy testre simuló kabátocskában feszeng.
Szerencsére azért sokáig nem tartott ez az állapot, Rab megszólalása észhez térített és egy újabb szempillantás múlva már ismét a korábban ismert, bár kissé ideges Fionaként figyeltem a két férfiember... vagyis hímnemű társalgását./


(116)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Mira Vas. Ápr. 17, 2011 3:24 am

MET - A főnix tolla

A Kápráztató nem foglalkozik sem Rabraquat fényességes kisugárzásával, sem Fiona furcsa reakciójával, sem pedig Hirig ijedségével. Szemében izgatott fény gyullad, amit az új üzlet nyélbeütése miatt történik. Fontoskodva megigazítja szemüvegét, és belevág.
- Természetesen tudok Önöknek segíteni, ha megfejtenek egy igencsak egyszerű rejtvényt. Nézzük csak. - Hangja és arckifejezése megváltozik, látszik rajta, hogy pokoli fájdalmakat él át, de nem akarja kimutatni őket. Végül arca kisimul, és távolba merengő tekintettel darálni kezdi a szöveget mély, búgó hangon:
- Kerek, mint egy alma és mély, mint egy kehely, / De mozdíthatatlan, hat ló sem húzza el. / Mi az?
Se nem lát, se nem hall. Mozdulatlan, csak a válaszra vár...
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Rabraquat Vas. Ápr. 17, 2011 6:31 am

+Még jó, hogy tudsz segíteni, különben a hölgy nem tudná visszafogni magát, és más módszerrel adatná át veled a dolgot.+
/Bosszús fintorom jön elő, amikor egy találós kérdést(!) tesz fel, aztán már csak undorodva nézek rá, ahogy a fájdalom végigcsap a randa testén. A mögöttem megnőtt(!) tündérkisasszonyra és farkaskománéhez intézem szavaim, de nézem ezt a Kápráztatónak hívott valamit közben./
- Nos, tényleg nagyon kápráztató, a vers megfejtése rátok vár, nem méltó hozzám, hogy kimondjam, hiába tudom mi az. Majd, ha már tényleg nem jöttök rá, akkor segítek, de nem nehéz. Kíváncsi vagyok éles elmétekre barátaim.
/A barátaim szóba csak annyi érzelmet sűrítek, hogy ne lehessen eldönteni, hogy jó értelemben, vagy gúnyosan értettem. Ezt a titkot megtartom magamnak./


[154]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Hirig Hétf. Ápr. 18, 2011 10:21 pm


+ Rab... Te aztán tényleg egy tuskó vagy! +
/Morcosan nézek Rabra és kissé aggódva ezek után Fionára./
+ Remélem jobban vagy már. +
/Összefonom a mellkasom előtt a karjaim, és a bal lábamra helyezem a testsúlyomat, ezzel kissé a jobb lábam kilátszik a szoknya takarásából, mivel bal irányba elmozdítom a csípőm. Szemlesütve nézem az illuzionistát./
- Ez az ürge is most szívat minket?! Rab, Te meg ne csináld már! Ha tudod akkor mond el, előbb túlteszünk rajta!
/Szem forgatva Rabról Fionára nézek, kicsit elgondolkozom, majd érdeklődve kérdezem./
- Szerintem Gondolat a megfejtés. Szerinted?!


{127}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Fiona Freefall Szer. Ápr. 20, 2011 7:11 am

- Nagy f@sz vagy, az már bizonyos... /Morogtam csendesen - bizony, szó szerint morogva, ugyanis Lomposkának kezdett elege lenni a folyamatos sarokba zavarásból és úgy döntött, elég volt a finom módszerekből, itt bizony pofozkodni kell - azt viszont nem egyértelműsítettem, melyik díszpéldány hímnek szól a nem éppen dícsérő jelző.
Nemcsak hangom árulhatta el feszült idegállapotomat, hanem a figyelmes szemlélő észrevehette a karmokat is ujjaim hegyén, ahogy beletúrtam hajamba, miután ingerülten a földre pottyantottam tatyókámat.
Hirig mondandója szimpla vállvonássá változtatta a verekedéseket megelőző, dzsekiledobó mozdulatomat, így hűséges kabátkám gesztusomat követve kifejezte véleményemet a rejtvényezős baromságról./
- Egynek nem rossz. Viszont nem lesz második, mint ahogy nem lesz újabb rejtvény sem. /Ujjaimat ropogtatva jelentőségteljesen - és csak egészen kicsikét sörényborzolva - végigmértem a megjelent tökmagot./ Egy megfejtést kaptál, most ide azt a vacakot!


(117)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Mira Szer. Ápr. 20, 2011 6:09 pm

MET - A főnix tolla

A fiú se nem lát, se nem hall, egyszerűen nem érzékel semmit sem, ami a környezetében történik. Akár egy földrengés is végig söpörhetne a Kontinensen, még azt sem venné észre. Szemlátomást ez nem az a figura, aki az előbb hajlongott előttetek. Valami gond van vele.
Hirig válaszára felcsillan a szeme, ám más nem történik. Egy maszk az arca, nincs rajta érzelem. Könnyen kitalálhatjátok: nem gondolat a megfejtés.
Sajnos Fiona kirohanását sem érzékeli, ami eléggé problémás dolog, hiszen nem jó egy felhergelt vérfarkas közelében tartózkodni telihold közeledtének idején...
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Rabraquat Szer. Ápr. 20, 2011 6:30 pm

+Hűha, farkaskánk bepöccent, pedig milyen rendes is vagyok! Nem ezt érdemlen+
- Szerintem nem. /Válaszolom Hirignek, de nem sokáig húzom az agyukat tovább, látván Fiona már az idegösszeomlás határán van. Na igen, Laila-Klári jobban bírta az ilyen kis játékokat. Fel is fogom keresni, amint megkapom a pénzt./+Hiányzol kicsikém...+
- Nyugi Fiona drágám, megmondom a megfejtést, csak ne idegeskedj már ennyire... /Mondom kedvesen, de azért olyan három méterre felrepülök./+Hát ez k. jó! De kemény vagyok már!+ /Kicsit élvezem, ide oda repkedek, majd megállok felettük, kihúzom magam. Megkérem a szelet nagyon halkan, hogy búgja bele a Kápráztató fülébe a megfejtést: Kút. Gondolkodnom kellet rajta sokat, és ez ugrott be legutoljára. Remélhetőleg a többiek nem hallják, maximum ha tudnak szájról olvasni, láthatják. Persze van egy olyan érzésem, hogy el kell mondanom nekik majd, mert bajok lesznek, ha nem így teszek./
- Talált? Nagyuram?

[155]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Hirig Vas. Ápr. 24, 2011 3:54 am


/Fiona bepöccenésére a virágok közé lépkedek. Bármennyire is gyávaságnak tűnik a helyzetem, mégis úgy vélem, hogy jobb nem kötözködni egy éppen labilis érzelmi állapotú nőnemű farkasnál!/
+ Legalább a virágok nem bántanak! +
/Rab repkedése valahogy szintén ezt az érzést erősíti bennem, most nem kellene Fiona közelébe lenni, mert veszélyes! Bármennyire is nyugodtnak és továbbra is fennhéjázó a stílusa, biztos vagyok benne, hogy ő is ez miatt szállt fel./
+ Ez is azt mutatja, hogy nem bízhatok meg benned sem! Ha bajba kerülnék, nem védenél meg! +
/Arra leszek figyelmes, hogy Rab már kérdőre vonja a siheder srácot./
+ Nem is hallottam a megfejtésest. Nah, mindegy! +
/Beleszagolok a virágba mely nem messze van tőlem. Halkan megjegyzem. /
- Ha nincs ínyedre ez a keresgélés, akkor nyugodtan vissza mehetsz a macskanőhöz és kiverheted belőle a tollat.
/Megvonom a válla./
- Egy próbát megér! Bár nekünk nem sikerült ilyen módszerrel ezt megvalósítanunk.


{128}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Fiona Freefall Kedd Ápr. 26, 2011 9:46 pm

+Elég volt!!!+ /A fennhéjázó tökfej, meg megnőtt barátnője is elhúzott a közelemből, Lomposka meg nagyon bepöccent arra, hogy mindemellett mindkettő igyekezett úgy kezelni, mintha minden a legnagyobb rendben lenne./
- Nincsen minden rendben! /Morogtam most már vicsorogva, miközben leráztam magamról a dzsekimet, s a következő pillanatban már teljes, igaz valójában állt ott kettőnk roppant hatékony teste, a korábban éppenhogy lötyögős ruhám meg jóindulatúan megfeszült, ahogy rugalmasan követte a méretbeli növekedést.. Fekete bunda, néhol szürke szálakkal, mindez egy igen meggyőző izmokkal felszerelt, karmokkal és fogakkal kellőképp megtoldott testen... Összességében még így is megnyerő, csak azt sajnáltam, hogy a dzsekim nem képes részese lenni a látványnak.
Vérben forgó szemmel pillantottam rá két, árulóvá vált társamra - hja, megértettem, miért lenne jobb egy falka - majd az elérhető (de legalábbis egy rugaszkodással elérhető) közelségbe került tökmaghoz fordultam:/
- A megfejtés jó, ne szórakozz velünk!
/Nyúltam felé, hörögve-morogva, hogy - most még pusztán figyelmeztetésképp - szemmagasságba emeljem./


(118)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Mira Szer. Ápr. 27, 2011 7:52 am

MET - A főnix tolla

- Helyes a megfejtés - suttogja érzelemmentesen. Mintha eltűnne az arcáról a démon, szemében ismét izgatott fény villan. Amint Fiona felé, érte nyúl, azon nyomban eltűnik. A következő pillanatban 5-6 méterrel odébb, pontosan a kapu előtt áll, képén örömittas vigyorral.
- Parancsoljanak! - rikkant, majd Rabraquat felé vág egy zacskót. A levegő arany sidhénk felé repíti a zsákot, miközben a Kápráztató végérvényesen eltűnik.
Az anyag Rab kezében landol finoman. A furcsa tapintású szövetben egy dísztelen, durva fadobozt találhattok. Minden bizonnyal ez kell Leise-nek... A tárgy nem nagyobb két egymás mellé rakott 10 darabos zsebkendős csomagnál.

Farkaskánk hátsó lábát egy inda ragadja meg, és mérges tüskéivel belemar a nő bokájába.
A méreg ellazít, segít lenyugodni. Kicsit kómás is leszel tőle, de legalább Lomposka megint a sarokba került.

(1 óráig ismét önmagad lehetsz, a Hold ezalatt nem gyakorol Rád hatást - de természetesen dönthetsz úgy, hogy a szervezetedre nem hat a szer, magyarázván, hogy Régi Ember vagy.)
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Rabraquat Szer. Ápr. 27, 2011 6:58 pm

- Hát persze, hogy helyes, különben farkaskánk ellátta volna bajod. Megijedtél, mi? /Mosolygok gúnyosan. Aztán elkapom a felém dobott tárgyat. Gyorsan kibontom a szövetet, de csak egy doboz van benne./+Ezért kellett válaszolni? Nem normálisak ezek az alsóbbrendű fajok...+

- Pénzed nincs? Annak meg mi örülnénk! /Mondom a Kápráztatónak, de mire válaszolhatna, természetesen eltűnik. A többiek mellé ereszkedem, figyelve arra, hogy morcos farkasanyánk nehogy nekem ugorjon, így a tündér közelébe lépek, hogy ha kell mögé mehessek./

- Nos, megvan a cucc, mehetünk? Nyugi Fiona, Proli-metróba' nem fogsz kilógni a sorból, nem fognak megállítani... főleg mert nem mernek majd. Tündérke, te emlékszel még a Leisének a boltjára? Én már nem nagyon, de... /megvonom a vállam, és elindulok a teleportkapuhoz, ahonnan az imént eltűnt az izéke. Fentről kikerülvén a sort berepülök a fénybe és kimondom a helyes szavakat./

- Altmyrca - Polimetron


[156]


A hozzászólást Alyara Nirois összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 28, 2011 1:18 am-kor. (Reason for editing : Alyara Nirois)
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Hirig Csüt. Ápr. 28, 2011 12:44 am


/Ahogy Fiona egyre inkább kezdte elveszíteni önkontrollját, annál jobban olvadtam bele a virágok közé, viszont mikor az inda elkezdett önálló életet élni és elkapta a bokáját, hirtelen kint voltam a bokorból./
+ Apám! És én még azt hittem, hogy Te nem fogsz bántani! +
/Ökölbe szorult kezemet szorosan a mellkasomhoz szorítottam, és próbáltam a nagy ijedségemen úrrá lenni./
+ Majdnem szívrohamot kaptam! Ne ijesztgess többet! +
/A szemem sarkából észrevettem Rabot, hogy leszállt közénk, ezért kicsit több figyelmet szenteltem neki. Észrevettem a kis csomagot a kezében, és megfeledkeztem a virágról egy kis időre./
+ Remélem nem akarod magadnak egyes egyedül elrakni a nyereményt!? +
/Már már teljesen megnyugodtam mikor Rab mondta, hogy a segítségem kell neki, vissza találni ahhoz a kellemetlen nőszemélyhez. Viszont mikor kettecsként maradtam Fionával és az "Brutus paszulyival", az idegességem rögtön előjött."
- Várj már meg!
/Sikkantottam, miközben gyors léptekkel követtem a Kapu irányába./
- Itt ne hagyj!
/Igyekeztem mimnél hamarabb elérni a Kaput, de nem sikerült. Megelőzött a szemét! Mielőtt még átléptem volna, vissza fordultam Fiona felé, aki mostanra már másképp nézet ki mint pár perccel ezelőtt./
- Te nem jössz?!


{129}


A hozzászólást Hirig összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 28, 2011 6:05 am-kor.
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Fiona Freefall Csüt. Ápr. 28, 2011 1:40 am

/A kiscsávó odébb teleportált, épp mielőtt megrázhattam volna a grabancát. Nekem se kellett több, rohanvást igyekeztem behozni a köztünk lévő távolságot, erre gyorsan megszabadult a cuccosától és eltűnt. Ez van, gyík volt az a bűvészinas, hogy egy kellőképp határozott eszmecserében részt vegyen. Önbizalommal telve fordultam a többiek felé - mégiscsak én vettem rá a paprikajancsit, hogy ne kekeckedjen tovább - mikor beleakadt a lábam az itt tenyésző gazba. Ingerülten rántottam egyet a bokámon, erre az a tüskés vacak nem megbökött?! Jól bosszút álltam rajta, ahogy szanaszét cincáltam a karmaimmal, de ezzel sikeresen figyelmen kívül hagytam a többieket, csak Hirig cincogására kaptam fel a fejemet./
- De, megyek, máris... /Mormogtam nyugisan./ +Hogyne mennék, ha már ennyit köszönhettek nekem!+ Csak várjatok meg! +Ha leléptek a cuccal, előkotorlak és Lomposka kezébe adlak mindkettőtöket!+
/Minden sietség nélkül, ráérősen elkezdtem felszedegetni lehajigált cuccaimat, közben éreztem, hogy Lomposka elkezdte feladni a harcállást. Vagyis a kapuba már ismét az emberi Fiona lépett be, kimondva a megfelelő kulcsot:/
- Altmyrca - Polimetron!


(119)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Hirig Csüt. Ápr. 28, 2011 6:16 am


/Várok míg Fiona rendbe szedi magát, közben azon gondolkodom, hogy milyen gyorsan itt lett a tavasz. Milyen szép lett a táj./
+ Vajon a családom mennyi ideig kerestet?! Hogy telt nekik a karácsony?! Remélem, az eltűnésemet hamar feldolgozták és nem szenvedtek miatta! +
/Megráztam a fejem, mintha kitudnám verni a gondolatokat belőle ezzel a mozdulattal./
+ Miért gondolok ilyenekre?! Hiszen még lehet rá esély, hogy találkozzak velük, hogy újra otthon lehessek! Nem szabad feladnom! +
/Kissé megnyugtat az, hogy látom Fionát emberibb küllemében átevickélni a Kapun. Halk nehézkes sóhajjal nézek vissza a virágra, mint aki nehezen válik el egy kedves ismerőstől. Viszont mikor a pillantásom az indákra esik, megborzongok és sietve mondom kis úti célom nevét./
- Altmyrca - Polimetron!


{130}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Tereus Szer. Feb. 29, 2012 6:18 am


/Mint ezelőtt, most is megmagyarázhatatlan érzés, ahogy atomjaimra bomlok, majd újra materializálódom./
+ Ez is felér egy gwarral! +
/Elmosolyodom, ahogy arra a zöld lőrére és Ramiel megjegyzésére gondolok. Mivel most először jövök ezen az útvonalon, körbenézek, de semmi különöset nem látok, csak házakat, amik között megbújik az átjáró./
+ Az lesz a legjobb ha találok egy panelt, ahonnan letudom kérdezni az adatokat, majd tovább reppenünk. +
/Nekidőlök az egyik ház falának pár lépéssel arrébb a kaputól, és figyelem mikor lép ki a tökfilkó./


{126}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Éadrom Szer. Feb. 29, 2012 7:28 am

* Danu gyermekei *

H’Sekirat - Altmyrca

/Az örvénylő mágia szinte váratlanul taszít ki magából. Ösztönösen levegőért kapok és csak a szerencsémnek köszönhetem, hogy indulás előtt kifújtam tüdőmből a levegőt. Néhány mély levegő és egypár szívdobbanásnyi idő szükséges ahhoz, hogy betájoljam magam. Megrázom szárnyaim és a fejem. /
+ Hát rosszabbra számítottam, de azért nem volt túl jó.
/Szétnéztem és megkerestem Tereust. /
- Szóval, ez lenne a varázslók városa? Nem sokkal tűnik különbnek H’Sekiratnál. Na szóval, hogyan tovább? Belőjük a megfelelő irányt aztán repülünk amíg rá nem találunk a helyre, vagy van valami terved tán?
/Különös volt, ahogy körülpillantottam az embereket, mint ha hiányzott volna innen valami./
+ Talán erről beszélhetett Tereus?
/Nem tudtam, hogyan különböztethetnék meg egy varázslót egy halandótól. Még sokat kellett tanulnom, ezt tudtam magam is. /
+ De talán ez után a kaland után lesz rá lehetőségem. És talán Lynt is újra megtalálhatom.


{43}
Éadrom
Éadrom
Kerub

Hozzászólások száma : 203
Join date : 2012. Jan. 08.
Age : 35
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Tereus Csüt. Márc. 01, 2012 1:39 am


/Éadrom kérdésére először csak bólintok. Körbenézek, fel a fellegeket fürkészem. Szép tiszta az égbolt itt ott némi bárány és ködfelhővel. Ellököm magam a faltol./
- Mivel jelenleg nincs dolgunk itt Altmyrcában csak akkor időznék sokáig, ha nézelődni akarsz.
/Megvakarom állam kicsit, majd újra zsebre teszem a kezem./
- Nekem alapesetben volna dolgom, de a kedvedért félre teszem.
+ Alyarához később is elmehetek! +
/Megropogtattam a vállam és a nyakam is, jó hangosan ropogtak így a kapun átjövő emberek nagy ívben kerültek ki./
- Mivel láttam már, hogy tudsz repülni, így ezt az egyszerűbb megoldást javaslom. Körülményes lenne leakasztani pénz nélkül egy ekkora útra valami járgányt. Sőt, ha jól sejtem a városokon kívül nem is mennek ki.


{127}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Éadrom Pént. Márc. 02, 2012 2:36 am

* Danu gyermekei *

-Köszönöm, de nem akarlak ezzel terhelni. Majd ha legközelebb erre vet a sors, akkor szánok időt a városnézésre. Csak nekem különös, hogy tavasz lett ősz helyett? Mint ha az embereket nem nagyon érdekelné. Bár ki tudja, az emberekhez nem értek igazán. Jut eszembe, mióta átjöttem nem volt lehetőségem enni és egy kicsit ki vagyok szipolyozva. Út közben tudnánk keresni valami boltot vagy éttermet?
/Azt hittem először rosszul hallok, mikor a lehetséges opciókat ecseteli. Tényleg úgy tűnt, hogy ez a világ teljesen kifordult önmagából./
- Azt hiszem az autólopást hagyhatod máskorra. Nem lesz baj a repüléssel. Könnyebb mint azt az ember gondolná. Viszont fölösleges itt az eddigieknél is nagyobb feltűnést keltenünk. Hála neked szerintem perceken belül a fél város tudni fogja, hogy itt vagyunk. Nos, akkor merre tovább?
/Tekintek körbe a szűkös kis téren./
- Innen tán délkeletnek kell tartanunk, nem igaz? Szerintem ne vesztegessük tovább az időnket!
/Azzal fel is röppenek, és néhány szárnycsapásnyi magasságban bevárom Tereust./
+ Mellesleg minél hamarabb a közelébe kerülünk ezeknek a szentélyeknek, annál hamarabb bukkanhatunk rá egy békésebb megoldásra.


{44}
Éadrom
Éadrom
Kerub

Hozzászólások száma : 203
Join date : 2012. Jan. 08.
Age : 35
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Tereus Szomb. Márc. 03, 2012 3:00 am


/Megingatom a fejem, mint amikor Daniel ingatta öccse, Alex hamari viselkedésekor is./
+ Fiúk, vajon mennyi ideig veszekedtetek még? Hogyan tettétek túl magatokat húgotok elvesztésén? +
/A gondolat, megkeményíti arcom és szememben is halványan, de a gyász fénye lesz úrrá./
+ Ne aggódjatok, megvédem! +
/Rebegek el egy ígéretet elhunyt lelküknek. Kitárom szárnyaim, majd a magasba reppenek./
- Sajnálom öcskös! Nincs nálam pénz, hogy tudjak neked enni, és legfőképpen innivalót venni.
/Mondom mikor mellé érek. Körbetekintek a városon és égen, majd elindulok a kijelölt cél felé./


{128}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Éadrom Szomb. Márc. 03, 2012 3:46 am

* Danu gyermekei *

- Kár. Na nem baj, majd figyelek hátha észreveszek egy gyümölcsfát, vagy legalább egy közkutat vagy valamit.
+ Lyn, talán egy kicsit sokat vettél el. Hogy segítsek bárkin is, ha nem tér vissza az erőm? Na mindegy, nem fogok nyafogni magamnak sem, használom ami van, gazdálkodom ennyiből. Az ajándékod még velem van, elégnek kell lennie, elég is lesz. Bízom benned.
- Mondd csak Tereus, a seidhek merre élnek? Ha végeztünk ezzel a „feladattal”, meg tudnád majd nekem mutatni?
/Könnyedén szálltam egyre magasabbra Tereusszal az oldalamon. Csak remélhettem, hogy tényleg tisztában van vele, hogy merre kell mennünk. Kifele tartottunk a város széle irányába, és ahogy egyre feljebb emelkedtem lassan a szemem elé tárulhatott, hogy miért is csak egy-egy várost említettek eddigi kísérőim. Altmyrca is oly hatalmas volt, hogy egy kisebb ország teljes lakossága elférhetett benne kényelmesen. És bár Tereus kihaltságra figyelmeztetett, mégis, emberek sokasága nyüzsgött az utcákon és tudományos fikciókba illő járműveiken suhantak megannyi céljuk felé. Bár lehet, hogy csak az én tapasztalatlan szememnek tűnt ez nyüzsgésnek, és e kor szülöttei ezt már a kihaltság határának tekintik.


{45}

*Azt hiszem lassan tovaszállhatunk a következő helyszín felé....*
Éadrom
Éadrom
Kerub

Hozzászólások száma : 203
Join date : 2012. Jan. 08.
Age : 35
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Caridwen Szomb. Márc. 03, 2012 6:07 am

*Danu gyermekei*

/Olyan jó 2-3 kilométer repülés után meglátjátok az erdő körvonalait. A ragyogó tavaszi napsütés mintha elveszne a sűrű lombkoronán. A magas fák alatt az erdő olyan sötétségbe burkolózik, mintha alkonyodna odalent, hiába ragyog a fejetek felett a tavaszi Nap.
Mind a ketten elfáradtatok. Hosszú repülés volt ez, amihez egyikőtök sem volt igazán hozzászokva. Hamarosan valószínűleg le kell szállnotok, ha nem akartok teljesen kimerülni.
Tereus, a másik angyal említette étel gondolatára te is megéhezel kissé. Éadrom, te pedig amikor az erdő széléhez értek, egészen szédülni kezdesz. Nem olyan vészes a dolog, hogy lezuhanj, de nem túl kellemes. A véred a füledben zubog és érzed, hogy a véred is őrült iramban száguldozik. Lyn mágiája mintha nyugtalanul mocorogna a belsődben, de a szédülésen nem tud segíteni.
Megérkeztek hát az ősi erdőség peremére.
/
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Jóindulat Szer. Ápr. 25, 2012 8:19 am

*Előzmény: H'Sekirat-Altmyrca
Izzy Mirbacle*

/A teleportkapu villódzó fényei közül előlépő páros férfitagja olajozott mozdulattal vesz le összefonódott kezükről egy jellegtelen láncot, majd süllyeszti azt zsebre./
- Kimerült ez a vacak, de hát egyelőre még csak ennyire futja. /Morog fanyar mosollyal, majd az őt kísérő lány érdektelen pillantására észbekapva csettint egyet annak orra előtt./
- Bocsáss meg, kedves. /Alig gondolatnyi szünetet tart csak, úgy folytatja./ Szóval mint már említettem, Merlin küldött, hogy a frissen érkezőket navigáljam. Már érkezett pár riasztás, de sajnos csak mostanra találtam meg a boltot... De mindegy is, most elkalauzollak az Egyetemre, aztán majd meglátod, hogy hogyan tovább. /Oldalt pillantva végigméri a lányt, majd ellenvetést nem hagyva megindítja összefonódott párosukat a számos csodától terhes környezetben./
- Szóval...? Mondj valamit.
Jóindulat
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Izzy Mirbacle Szomb. Ápr. 28, 2012 6:55 am

/Az események egymás után pörögnek, s Izzy még csak fel sem fogta Agni mondandóját, máris egy újabb alak társaságában találta magát, ráadásul egy ismeretlen helyen, na nem mintha az előbbi helyeket ismerte volna. Ha eddig zavarodott, volt, akkor mostanra ez csak fokozódott. Nem,hogy megértené a körülötte folyó dolgokat, még inkább nem értette őket, bár ebben nagy valószínűséggel az is közbejátszott, hogy csöppnyit lassú a felfogása. Ahogy ott állt, az idegen mellett, megpróbált figyelni a szavaira, ám nem értett belőle semmit sem. Mikor Merlin nevét említette, enyhén szólva bolondnak nézte a fickót. Végül is Merlinről, csak az Artúr királyos történetekből hallott, s köztudott, hogy ő csak egy mesebeli figura./
-Izé...lehet, hogy én hallottam félre, de mintha Merlint mondtál volna. És ha feltehetem a kérdést: mégis, hogyan kerültünk ide? Ki vagy te? Hol vagyunk? És mégis miről beszélsz?/ Jönnek ki a lányból a kérdések, majd néhány másodperc múlva hozzátette/
-Sajnálom, hogy ilyen sokat, kérdeztem, tőled, végül is még nem is ismerlek. Csak, tudod, olyan hirtelen történt minden.../ A mondatot itt abbahagyta, s igyekezett, úgy tenni, mintha a mondat nem folytatódott volna tovább. Igen hirtelen történt minden. Egyik pillanatról a másikra, egy teljesen idegen helyre került, távol az otthonától, és messze azoktól az emberektől akiket szeret. bárcsak vele lenne most barátnője, bárcsak ne mentek volna be abba a boltba.
Izzy nagy levegőt, vett, hogy kissé megnyugodjon.
Most már nem tehet semmit sem, csak annyit, hogy elfogadja a dolgokat, és megpróbál beilleszkedni. Ahogy ez a gondolat, átfutott agyán, eldöntötte, hogy mindent bele fog adni, ebbe az új életbe, de előtte, meg akarja keresni barátnőjét./


{6}
Izzy Mirbacle
Izzy Mirbacle
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Jan. 11.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Jóindulat Szomb. Ápr. 28, 2012 8:14 am

*Izzy Mirbacle*

- Huhh... /Lepődik meg a férfi a lány kérdésözönére válaszul, egy mélyet sóhajt, majd nyugalmat és mosolyt erőltetve magára szabad kezével sorra számolja a megválaszolt kérdéseket, miközben másik kezét a lány karjába fűzve finoman irányítja léptüket egyre közelebb és közelebb a város házai közé./
- Nézzük sorra:
Egy, Lunar vagyok, lényegében Merlin küldötte, aki a boltba érkező varázsvérűeket kalauzolja. Tehát

kettő, jól hallottad, valóban őt említettem. Ő a mi vezetőnk, mint azt gondolom te is tudod.

Három, Altmyrcában vagyunk, a mágusok, boszorkányok és más, egyéb varázsvérűek városában. És

négy, egy egyszerű csecsebecse segítségével, ami a város térkapujára van hangolva, ugrottunk ide.

Azt hiszem ezzel minden rövid választ igénylő kérdésedre választ kaptál és nem, nem kell bocsánatot kérned. Gondolom, váratlan volt az utazás, teljesen természetes, hogy most kicsit össze vagy zavarodva. /Mosolyog a lányra, majd újabb mélyebb légvétel után folytatná, azonban a másik arcát látva bosszús arcot ölt./
- Vagy nem mondta a farkas koma? Egyáltalán... Mit mondott neked?
Jóindulat
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.