Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Teleportkapu

+4
Rabraquat
Eariel Lyasina
Shelby Rowlers
Lynarin Seeragic
8 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Caridwen Hétf. Ápr. 02, 2012 1:01 am

/Ahogy beléptek a kapun, mintha egy másik közegbe kerülnétek. A levegő mintha súlyosabb lenne és varázzsal teli. Mindenhol erő vibrál, hisz a hely maga az erő.
Bejuttok az előcsarnokba ahol ezernyi szikrázó tükörből néz vissza rátok a saját gyönyörű tükörképetek.
A hely kihalt most, mintha mindenki eltűnt volna. Aztán hirtelen feltámad a szél és egy alak jelenik meg előttetek. Nagyon magas, kecses, mégis erőteljesen férfias jelenség. Rab, talán még nálad is magasabb pár centivel, és érzed, ahogy a szél őt is köszönti./
- Üdvözöllek a Tündérdombban titeket. A nevem Taranis a Mennydörgő. A sithine kért, hogy jöjjek elébetek... Miért jöttetek a holdfényben fürdő udvarba? A szépséges tündért megértem, hiszen ő hozzánk tartozik... /vetett egy szemkápráztató mosolyt Hirigre, a szemében mintha kavargó szürke fellegeket láttál volna./
- A Levegő Lordja a napfényes udvarból azonban mi járatban van nálunk?

*kövit az előcsarnokba írjátok*
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Rabraquat Kedd Jún. 05, 2012 10:31 pm

*Tessa*

/Amint megérintem az elementált a testem darabokra hullik… Vagyis beleolvad egy nagyobb hatalommal teli mágikus közegbe, magába a levegőbe. Fantasztikusan érzem magam, a pillanat, amely eltelik, számomra perceknek, óráknak tűnik, mikor mindent érzek, látok másokat, kicsit bele is őrülök. De mivel nem tart túl sokáig a valóságban, már a dombokhoz vezető teleportkapunál jelenek meg, épen és egészségesen. +Hát ez ***** jó volt! Jihá! Még egyszer! Hol van ez a…+ körbenézek, de nem látom az a elementált, arcomra csalódottság ül, ahogy a tekintetem visszafordítom az eredeti irányba. Egy homokból készült kutya – ez lehet a csatlós – és egy csodaszép sidhe állt előttem, igaz háttal. A kutya ideiglenes gazdáját figyelmezteti azonnal, engem viszont nem érdekel a tűzből jött követ, csak a vörös hajú úrnő. Végigmértem szemérmetlenül, szinte minden idomát feltérképeztem, ahogy felém fordul. +Arany Sidhe, ő lesz az.+ A nő nem várakozott és nem pazarolta az idejét a bemutatkozással, azonnal kérdezett./
- Üdvözöllek Tessa T'Ziczmesa, az én nevem Rabraquat, a Levegő Lordja vagyok. /Finoman fejet hajtok, majd egy intésemre lágy szellő kap a hajába, fellebbentve, majd lágyan visszaengedve azt./
- Danu engem küldött az elveszett sidhe helyett, hogy a vének elé kísérjelek. /Tökéletes etikettel próbálom meggyőzni a szemrevaló sidhét, hogy bízhat bennem. Persze nem fog, de megtettem, amit meg kellett./
- Akár indulhatunk is, ha nincs kérdésed. /Mondom kellemes hangon és a dombok felé mutatok a kezemmel, felfelé nyitott tenyérrel. +Végre egy szépség, már nagyon régen nem találkoztam ilyennel.+ Felvidulok magamban, majd mellé zárkózom. A „kutyával” továbbra sem foglalkozom./

[279]


A hozzászólást Rabraquat összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 06, 2012 8:12 pm-kor.
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Szer. Jún. 06, 2012 10:33 am

*Rab*

/Nem is tudom meddig ácsorogtam ott, belefeledkezve a táj szépségébe és eltelve azzal a furcsán megynugtató érzéssel, hogy végre valahára hazaérkeztem...
Merengésemből Khar hangja riasztott fel. Az elementálom csikorgó riasztására hátra fordultam, hogy megpillantsam... a másik sidhet, aki nos véleményem szerint az én fajtám volt. Arionnal ellentétben ez a sidhe férfi inkább lenyűgöző volt, mint rémisztően szép, inkább magával ragadó, nem elrémítően hidegen tökéletes.
Aztán végül hamar összeszedtem magam és megkérdeztem ki is ő..../
+ Elveszett sidhe?? Hol van Arion?? +
/Vetek is egy pillantást a villódzó fényre, de való igaz, a kapu néma Arionnak pedig hűlt helye sincs, pedig már egy jó ideje átjöttem.../
+ Van rá esély, hogy rosszul mondta ki a szavakat? Vagy valami más baj történt vajon? +
/Minden esetre az arcomra kellemes ám semleges kifejezést ültetek, ezzel kendőzöm el valódi érzelmeim. A másik sidhe szavaira csak biccentek, aztán döntök úgy, hogy az udvariasság soha nem árthat meg.../
- Üdvözöllek Rabraquat a Levegő Lordja. Valóban én vagyok Tessa T'Ziczmesa, akit a szalamanderek királya a Homok Hölgyeként is nevezett, de ha nem tartod túlontúl tolakodónak a kérdésem lennél oly kedves és elárulnád nekem, hogy te honnét ismered a nevem? Úgy hiszem egy olyan arcot, mint a tied nem felejtenék el, ha már keresztezték volna egymást az útjaink... /mondtam, majd megnyerően elmosolyodtam.
Mivel ez a kérdésem van, még nem moccanok, várom mit reagál, meg kicsit arra is, hogy Arion is felbukkanjon végre. A kezem öntudatlanul Khar fejére rakom és aranyos ujjaim nyugodtan pihennek a különös homokkoponyán./


(92)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Rabraquat Szer. Jún. 06, 2012 8:52 pm

*Tessa*

/A sidhe hölgy most már biztosan a Napfényes udvar egyik lakója. Kifinomult ízlése van… Persze engem inkább a tökéletes külseje győzött meg. Bemutatkozásom után, ő is megteszi ugyanezt és ezzel végérvényesen bebizonyítva azt, hogy jó helyen járok. Ő is kap egy címet a szalamanderek királyától +Az meg a ki a franc?+, szóval mondhatni, hogy egyenlők vagyunk ilyen téren./
- A Homok Hölgye? Egész jó név. /Morfondírozom hangosan, majd az újabb kérdése jogosan merül fel benne. Pillantása elárulja, hogy még mindig várja a másik sidhét. Viszont, ha a légúr azt mondta, hogy elveszett, nemigen fog megérkezni./
- Egyébiránt nyugodtan szólíthatsz Rabraquatnak, ha megengeded, hogy tegezzelek. /Régi mosolyom már –már a feledés homályából ébred újra az arcomon, Klári halála óta nem volt látható. Ez a nő viszont megnyerő és udvarias. Persze tudom, hogy a shidhekkel vigyáznom kell, de egy próbát megér. nem úgy közelített felém, mint az átlagos arany társaink. Ez egy jó jel, talán még az is lehet, hogy ő is XXI. századi. Ezt a lehetőséget azonban viszonylag gyorsan elvetem, nem hiszem, hogy sok ilyen szerencsés lenne, mint én./
- A neved pedig onnan tudod, hogy egy Danut és engem szolgáló elementál elárulta. Én sem fejteném el a Homok Hölgyéhez tartozó arcot, ebben biztos lehetsz, ha már találkoztunk volna. /Kacsintok rá egy pillanatra, majd visszaveszek a tempóból. Maradjunk csak meg Sidhéknek, gőgös és egymás furkálóknak. A flörtölésből épp elég volt ennyi. Eszembe jut a várakozó tekintete, el kell, hogy keserítsem./
- A másik sidhe elveszett, nem fog megérkezni. Nem tudom, hogy mi történt vele, de akkor mindjárt utánajárok. /Mondom neki mosolyogva és egy kisebb küldöncöt szólítok magamhoz. Amint megérkezik a kavargó elementál, máris kérdést intézek felé./
- Üdvözöllek! Egy sidheét keresünk, akinek a neve… /Jelentőségteljesen nézek a hölgy felé, hogy kisegítsen az elveszett nevét illetően/
- Tudd meg mi történt vele és tájékoztass. A szél legyen veled! /Bocsájtom útjára a kis küldöncöt./


[280]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Pént. Jún. 08, 2012 5:01 am

*Rab*

- Természetesen, örömömre szolgálna ha tegezne, szólíts nyugodtan Tessának. /váltottam a beszélgetés végére magam is tegezésre. Az egész nyáladzás és hosszú körmondatok valahogy természetesen jöttek.
Persze életem hosszú száz éve alatt elég sok helyen kellett megállnom és elég sok dolgot láttam, és a csevegés is az életem része volt, ez valahogy mégis más volt. Ez a férfi a fajtársam volt, a rokonom, mégis valami belső hang az susogta legyek óvatos, legyek óvatos főleg vele.
+ Különös... +
Azt csak egy bólintással konstatálom, hogy honnét tudja a nevemet. Szinte már semmin nem lepődök meg ebben a világban és mivel engem is szolgál egy elementál, így ők sem jelentek újdonságot, főleg miután beszéltem Dijinnel a tűzelementálok királyával.
A kacsintására csak elmosolyodom, nagyon helyes, azt meg kell hagyni, de ahhoz nekem még ennél is több kell, hogy engem valaki lenyűgözzön. Túl sokat éltem már ehhez és túl sok férfival bújtam ágyba. Egy helyes arc már nem dobogtatta meg úgy a szívem, mint régen./
- Arion. /segítem ki Rabraquatot, amikor megidézi a kis széllényét. A megjelenésével szellőt kavar, ami belekap a földig érő, szinte már palástnak is beillő vörös hajamba. Kissé még mindig zavar, hogy ilyen hosszú, de már sokkal temészetesebbnek érzem, mint érkezésemkor.
Amikor távozik az elementálja érdeklődve nézek rá./
- És most hogyan tovább? Te tudod hogy jutunk el ezekhez a vénekhez, ha Arion mégsem kerülne elő? /Én nem voltam biztos benne, hogy odatalálok./


(93)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Rabraquat Szomb. Jún. 09, 2012 10:55 pm

/Túljutunk a magázódáson, nekem kicsit furcsa, de rögtön belemegy. Persze nem, mintha nem örülnék neki, sőt, inkább díjazom./
- Rendben, akkor Tessa. /Villantok felé egy mosolyt, ezzel lezárva a kommunikációs kapcsolatunkat egymás között. Mivel nem tudni mi történt a másik Sidhével, megszólítok egy kisebb futárt, aki majd megkeresi nekünk az elkallódottat. Tessa kisegít a fey nevével, a kis elementál pedig gyorsan elszelel. Nincs más hátra, mint elindulni a vénekhez. De kik is ők? És hol is laknak? Az elsőre van tippem, de a másodikra… Bárhol lehetnek. Ezt azért még elárulhatta volna nekem a légúr./
- Nos, persze, hogy tudom. Remélem, hogy épp ott vannak. /Hazudok simán, majd a dombra koncentrálok. +Danu! Merre vannak a vének? Küldj valami jelet!+ Üzenem a dombnak, és reménykedek egy kis ideig. Látszólag is koncentrálok mintha a hatalmammal keresném őket./


[281]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Kedd Jún. 12, 2012 1:54 am

- Rendben, akkor mehetünk is. /biccentek felé és várom, hogy elinduljon....
Ekkor egy férfi jelenik meg mellettünk. Szinte szó nélkül lép ki a semmiből. Eldöntöttem, hogy semmin nem fogok meglepődni, de ez azért őszintén meglep..../
- Üdvözöllek titeket. Oegus vagyok és azért jöttem, hogy a vénekhez kísérjelek titeket.
/Figyelem a férfit, borzasztóan sápadt bőrével és narancsvörös hajával, ami egészen lángoló, de nem olyan ezerszín vörös, mint az enyém.
Vetek egy pillantást Rabraquatra, hogy ő vajon mit szól ehhez a különös fickóhoz, de ha műst nem is, én minden esetre bemutatkozom, úgy tűnik illőnek./
- Üdvözöllek én is téged Oegus az én nevem Tessa T'Ziczmesa, köszönjük a segítséged, de ha nem haragszol a kérdésér, ki küldött téged?
- A vének küldtek, hogy eljussatok hozzájuk. /mondja teljes nyugalommal. Az arca olyan akár egy maszk, teljesen kiismerhetetlen számomra./
- Nos rendben, részemről mehetünk. /Én követem ha Rabraquat is megteszi. A vezetőnk pedig megindul el a domboktól./


*Folytatás az öreg tölgynél*

(94)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Rabraquat Szer. Jún. 13, 2012 7:54 pm

/Danu természetesen – vagy éppen szerencsémre – meghallgatta a kérésemet, és egy másik Shidhet küldött. Csak remélhettem, hogy amiatt jött, hogy elvezessen a vénekhez. A neve nekem semmit sem mondott, de elég magabiztosnak tűnt, akárcsak én. Olyan trükkel érkezik, ahogy én, szóval valami hatalmasabb lehet. Hullafehér bőre visszataszítóan hat rám, de nem mutatom. Szerintem a szemeim csillanásából úgy is látszik, hogy felismertem. Nem Arany Sidhe. De ha már ő visz minket, legyünk vele kedvesebbek, mint amit érdemel. Tessa kérdezősködik, nekem pedig szerencsém van, azért jött, mert kértem./
- Üdvözöllek Oegus. Akkor vezess minket. /Apró főhajtás, amivel köszöntöm, de a nevem elhallatom előle. Ha a Vének küldték – bárkik is legyenek – biztosan bemutattak már neki. Összenézek Tessával és bólintok felé. +Indulhatunk!+ Követni kezdem a férfit, kicsit nyugtalanul töltött el a fickó jelenléte. A homokkutyával együtt indulunk Oegus után, a dombok felé./


[282]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu - Page 2 Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.