Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Vérmocsár

+2
Arich
Lynarin Seeragic
6 posters

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Vérmocsár - Page 5 Empty Re: Vérmocsár

Témanyitás by Caridwen Kedd Feb. 28, 2012 4:30 am

*MET - A Jádekő*

Rab

/Arra eszmélsz, hogy a szél fújja a jó 10-20 cm-t nőtt hajadat. A bőrödről halovány fények tánca szökik el. Egy tenger partján állsz. A sós permet a magasba csap, ahogy a hullámok a partot ostromolják. Körbenézel és nem olyan messze egy öbölben térdelve különös kép tárul eléd./

Vérmocsár - Page 5 Tsunami_by_oneoftheclan-d3bpy0j

- Élet, vagy halál fiam? Szerinted melyiket érdemelnék?
/A nő szőke haja meg sem moccan a viharban a föld pedig, mintha hullámozna a teste körül, ahogy a levegő is vibrál./
- Tudod, néha elszomorodok és arra gondolok, talán jobb lett volna, ha nem teremtem meg az embert.. se az angyalt.. se a sidheket...
/Aztán felállt és feléd fordult. Erre a világ meglódult és máris egy nyári mezőn álltatok, a szőke nő pedig színes ruhát viselt./

Vérmocsár - Page 5 285f835948d5cbbda065df7327dc27e6
- De azt hiszem bánnám. Egy anya a gyermekeiért él, még akkor is, ha azok el akarják pusztítani. /mondta szomorúan. Majd rád emelte végtelenül mély pillantását és lágyan megszólalt./
- Tudod ki vagyok Szeles gyermekem?

Hirig

/Álmodban Raphaelt látod. Kedvesen mosolyog, melléd ül az ágyra, majd lágy csókot akar lehelni a szádra, de végül elfordul... rémülten nézi a vörös nőt, az Úrnőt... az pedig feltépi a torkát... Nézed az angyal haláltusáját, aki feléd nyújtja a kezét, mire az úrnő kacagva letépi azt, majd rád kacsint, véres kezecskéivel magához int. Aztán csak kacag és kacag...
Az álom változik, Ravent látod. Ő az, habár a szárnyai sötétbarnán csillannak a napfényben./
- Ne haragudj nővérkém, amiért betörök az álmaidba, de fontos dolgot akarok elmondani... Visszatértem, és már emlékszem. Más vagyok, mint aki voltam, de nem változtam lényegesen. Szeretnék odamenni hozzád, de nem tehetem... Egyvalamit viszont tudnod kell. Zavaros idők jönnek. Danunak szüksége van ránk. Szerezd meg a kő részeit és tedd le az ágyadra, amint felébredsz!

Arich

/Drüasz nem jelenik meg, ellenben egy másik bársonyos hangot hallasz meg a hátad mögül./
- Ő nem figyel rád, egyikük sem figyel... És ha figyelne akkor se adhatná meg neked, amit kérsz...
/Ha hátrafordulsz, megládod a nőt.

Vérmocsár - Page 5 The_red_sybil_by_celticbotan-d304j5h

A bőre csontfehér a haja lángoló vörös, akár a frissen kiontott vér. Most még idősebb, de a szörnyeteg benned azonnal tudja, hogy ki ő... Az Úrnő./
- A húgom elmenekült, és amint tudtam, máris eljöttem érted. /feléd nyújtja a karjait, akár egy szerető és egy anya különös keveréke, egyszerre mindkettő és egyik sem./
- Gyere kedvesem, elmegyünk innen, olyan helyre, ami neked való...
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Vérmocsár - Page 5 Empty Re: Vérmocsár

Témanyitás by Hirig Kedd Feb. 28, 2012 7:37 am


/Ahogy az a legtöbb rémálom után szokott lenni, most sem volt másképp. Verejtékesen, kapkodó levegővel és kitágult pupillákkal ültem fel az ágyban, hangos kiáltással egyetemben./
- Neeem!
/Kezembe temetem a fejem, ujjaim között kilesve nézek körbe./
+ Mennyire szánalmas vagy! Megijedsz egy álomtól? +
/Fanyar fintor terül szét arcomon. Egyedül vagyok a szobában, nincs itt sem Raphael, sem az a Szipirtyó. Lejatom a fejem és nagy levegőt fújok ki bensőmből. Szívem zakatol, nem tudok neki pancsolni. Már-már vissza feküdnék, mikor a felismerés önkéntelenül mozdítja meg lábaim. Az ajtón túl érzem annak a Szipirtyónak a jelenlétét. Felkelek és elindulok kifelé./
+ Hogyan gyűjthetném össze azokat? +
/Méltatlankodom magamban, Raven hülye utasítására./
+ Még a végén megint kijön a mellkasomból, és újra meg akarnak majd ölni. +


{251}


A hozzászólást Hirig összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 29, 2012 2:28 am-kor.
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Vérmocsár - Page 5 Empty Re: Vérmocsár

Témanyitás by Rabraquat Kedd Feb. 28, 2012 8:47 pm

*MET - A Jádekő*

/Fáradságomból adódóan nem sokáig tartott elaludnom. Azonban néhány pillant múlva, már egy különös parton álltam, hosszabb hajjal és furcsa bőrrel. + Pedig nem emlékszem, hogy varázsoltam volna.+ Amint szétnézek, egy mezítelen nő - aki azonnal megkondítja a harangot a lelkemben - furcsán térdel a közeli hold előtt. Megrázom a fejem, de minden ugyanúgy marad. Végigsimítok új hajamon, csak javít a kinézetemen. + Ez biztos csak álom. + Odalépkedek hozzá, de már közben megszólít. Hangja felszabadító, felborzolja a szőrt a hátamon. Ismerős ismeretlen, nagyon közel áll hozzám. Ezt egyedül egy valakinél éreztem eddig./
- Nem tudom, én élni akarok. Azt sem tudom mit érdemelnek, fiatal vagyok. /Mondom neki az igazat, miközben már majdnem odaérek. +Igen, biztos, hogy ő az.+ Megerősít ebben, mikor a teremtésről beszél. Mire odaérek megfordul, de már máshol vagyunk. Gyorsan körbepillantok, majd vállat vonok./
- Elhiszem. De remélem több örömöt adtak neked, mint bánatot. /Válaszolom neki, mert úgysem tudom meggyőzni arról, hogy milyen jól elszennyezték a környezetüket az emberek, beleértve saját magam is. Bár most talán valamennyivel jobb a helyzet, de a föld eléggé megváltozott.../
- Danu vagy, a Földanya. /Hajolok meg mélyen felé, minden tisztelet megadva neki./
- Nem tudod mi történt Lailaval. De ez nem is annyira fontos. Miért lettem én Sidhe? Miért hívattál? Tudom talán túl sok és szemtelen kérdések ezek, de számomra fontosak. Persze, megteszek, amit csak kérsz, hiszen én érted élek, te adtál életet nekem. /Mosolygok kedvesen./


[259]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Vérmocsár - Page 5 Empty Re: Vérmocsár

Témanyitás by Arich Pént. Márc. 02, 2012 10:29 am

/Egyre türelmetlenebbül várakozok, mire felcsendül egy ismerős-ismeretlen hang mögöttem. Érdeklődő mosollyal fordulok meg, s miután keresve-kutatva fürkészem egy szempillantás-töredéknyi ideig, megkönnyebbült sóhajjal lélegzem végre egyet. +Mióta is?+ Ütődöm meg a levegővétel elmaradása... azaz inkább annak feltűnésmentessége kapcsán, de aztán egy lélekbeli vállrándítás után +Ez van, ezt kell szeretni, ezzel kell együtt élni.+ már készségesen Úrnőm szavainak szentelem figyelmemet./

- Azt hittem, az a feladatom...

/Kezdek bele csendes-óvatosan duruzsolva, de aztán Hirig szobájából mocorgást hallok, majd közeledő lépéseket +Micsoda kiélezett érzékeim vannak!+, hát elvágom mondandómat, s reflexből +Nehogy meglásson egy ilyen kimagyarázhatatlan helyzetben!+ az árnysíkra csavarom magamat. Hála reakcióidőm hihetetlen feljavulásának, mire a következő lépését hallom, már egy vagyok a sarokban terpeszkedő foltok közül, s csak remélni merem, hogy Úrnőm meghallgatja fohászomat./

+Nincsen nála a kő, már nem árthat nekünk! Ha csak rosszat álmodott, vagy megnyugvást keres, hagyd kérlek, hogy én, egyedül én beszéljek vele!+

(87)
Arich
Arich
Fióka

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Vérmocsár - Page 5 Empty Re: Vérmocsár

Témanyitás by Caridwen Szomb. Márc. 03, 2012 2:29 am

*MET - A Jádekő*

/Hirig kisétálsz a nagyobb terembe, nem látsz ott semmit. Egy hűvös-forró árnyék mintha megérintene, de lehet, hogy csak az álom utóhatása még a képzelgés...
Arich, látod amint az úrnő is árnyékká válik. Azonban látod mi az, ami hozzá tartozik. Kissé rémisztő, de amikor Hirig megjelenik az ajtóban az Úrnő oda rebben és mint valami játékos kéjenc hideg-forró árnytestéhez szorítja a tündért.... Már azt hinnéd el sem engedi, a vérszomjad feltámad, az ővével együtt szikrázik, de aztán útjára engedi és hozzád rebben.
Az árnytestéből is érzed a félelmetes hatalmat. Feléd gomolyog, az árnyai egyes részeken összefolynak a tieiddel, nagyon morbid, mégis valahogy csodálatos érzés.../
- Rendben, nem ölöm meg a Kő hordozóját. A sidhe Danuval beszél, és nem akarom megvárni, mire megszerzi a követ. Jobb ha minél előbb eltűnünk innen! A kastélyomban mindent elmesélek majd. Nagyon büszke vagyok rád, a kő két darabját is megszerezted! Remek gyermek vagy... /az árnyak pulzálása mintha dorombolás lenne az oldaladnál. Kinyúl felé a mágia, akár egy kéz és arra vár, hogy belekarolj.
Rab te közben úgy érzed a szíved ujjong Danu mosolyától./
- Igazad van gyermekem. Fiatal vagy és merész, de éppen ezt kedvelem benned. Sok bánatot okoztak, de amikor látom a hozzád hasonló gyermekeim, örül a szívem és úgy érzem van még remény.
/Itt egy pillanatra megáll, majd amikor Lailáról kérdezed csak szomorúan megcsóválja a fejét./
- A kedvesed halott úgy ahogy te ismered fiam. Visszaadnám neked, de nem hiszem, hogy az lenne, aki régen... Azonban valóban nem ezért hívtalak ide, másról akarok szólni. Most elmondom neked azt, amire mások is olyan kíváncsiak. Hogy miért lettél sidhe? Mert ez volt a véredbe írva... Őseid között valamikor nagyon messze volt egy a gyermekeim közül és a mágikus világ, amibe a kapun át jöttél ezt az örökséget életre hívta. Azért voltál mindig is uralkodásra született.
/Itt elmosolyodik, közelebb lép és megsimogatja a hajad, akár egy büszke anya. Különös, hiszen alacsonyabb nálad, mégis hatalmasnak tűnik. Aranyszín haján lopva táncol a fény./
- És hogy miért hívattalak? Szükségem lesz rád a háborúban, amit a betolakodók ellen készülök vívni. Azt hittem megértenek, azt hittem egyezséget tudok velük kötni, de nem így volt. El kell hát löknöm őket. Azt akarom egyesülj a Tündérdombbal és vezesd a Napfényes udvart, ahogy Lynarin kezébe adtam a Holdfényes udvart. Fiatalok vagytok és erősek, ezért számítok rátok. A leányom megfertőzte az idegen mágia, de ezt is a maga oldalára fordította és most csapásra készül. Fegyvert készít a háborúmhoz... De erre ráérünk még. A küldetésed ezennel véget ért. Megszerezted a jádekövet, legalább egy részét. Vidd el Lynarinnek, és segíts elkészíteni az elme és a technológia legújabb teremtményét... Veled leszek, és segítelek utadon. Bízz bennem és soha nem érhet baj!
/Danu mosolya a tudatodba égett, dallamos hangja ellazított és hamarosan arra ébredtél, hogy az álom szertefoszlott, és ébren fekszel az ágyadban. Az orrodban azonban még ott érezted a napfényes mező virágillatát.../
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Vérmocsár - Page 5 Empty Re: Vérmocsár

Témanyitás by Rabraquat Szomb. Márc. 03, 2012 11:07 pm

*MET - A jádekő*

/Danu beszél, az élet beszél belőle, ami körbeölel és nem ereszt. Hiába tűnik törékenynek, ő a mindenség anyja, hatalmas minden mást felülmúl. Azt hittem erős vagyok, azonban az ő hatalma messze felülmúlja bárkiét, akivel eddig találkoztam. Még a kint hadakozó félelmetes erőkét is, Danu hatalma oly nagy, hogy elfújná őket, ha akarná. De mást akar, ő nem borítja fel a saját törvényeit. Ezt másvalaki gyengeségnek nevezné, de látom, hogy ő nem gyenge. hatalmas, reményteljes. A bizalmát belém veti, ami megdobogtatja a szívet, kivirágoztatja a lelkemet./
- Próbálok ezen az úton haladni anyám. /Igen kimondom. Weindligher Szilvia csak húst adott nekem, lélekkel a Földanya ruházott fel. Most pedig iszom a dicséretét, fürdök a szeretetében. Megsimogatja megnőtt hajamat, fantasztikus érzés, teljesen fel vagyok töltődve, mint akit most vettek le a hálózatról. Keserűség csempésződik az örömömre, Klári örökre elveszett számomra. Ő volt az utolsó, aki igazán közel állt hozzám, ő volt a múltam egyetlen darabja, ami még számított. Elengedtem őt. +Viszlát Klári, te hülye kis liba, szeretlek és sosem felejtelek el!+ Üzenem neki a gondolataimon keresztül, remélem meghallja. Fájdalmas mosoly terül szét az arcomon, de anyám közelsége nagyon nyugtatóan hat. Ha nem lenne itt, biztosan szétvernék mindent./
- Tehát így történt. Igen, érzem bennem a kék vért, ahogy régen mondták. Azonban nem vagyok szerintem még olyan erős, hogy én uralkodjak, érzem, hogy sok korlátom van még. Drabussus sem örülne túlságosan... /Suttogom neki, bár ha csak gondolnám is hallaná. De még el vagyok szokva ezektől a dolgoktól, a régi beidegződések továbbra is élnek. Persze gondolom, nem fogok napi kapcsolatban lenni Danuval, legalábbis ilyen szinten. Már ez is elég nagy kegy, hogy szóba áll velem és nagy felelősség is egyben. Sosem nyomta még ilyen a vállam, és most kezdem érezni a súlyát./
- Természetesen elviszem Lynarinnak a maszkot. De miért nem mindet? Itt van velünk az összes darab. Bár, akkor nem mondtad volna... Arich. Tudtam, hogy nem lehet benne megbízni. Vagy Hirig? Á, ő nem adná csak úgy oda senkinek. De mindegy, ez az enyém marad. Viszlát Földanya, a szél legyen veled, kísérjen utadon! / Intek búcsút a távozó Danunak. Felpattannak a szemeim, de a virágillat megmarad az orromban. Felállok és iszom pár korty vizet. Kimegyek, de csak Hirig van ott kissé lehasznált állapotban./
- Valami gond van Hirig? /Kérdezem és keresni kezdem a vámpírt, de sehol sincs. +Vajon hol bujkálhat?+ Nézelődöm tovább és felkészülök rá, hogy ha kell ellökjem magamtól.
- Nekem mennem kell tündérem, köszönöm, hogy segítettél! A tündérdombokhoz megyek, ha gondolod velem tarthatsz, de nem kötelezlek rá. Nem is tehetném. /Mosolyodok el barátságosan, majd várok pár pillanatig./
- Drüasz, ki tudsz juttatni biztonságban innen? /Kérdezem a fától./


[260]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Vérmocsár - Page 5 Empty Re: Vérmocsár

Témanyitás by Hirig Vas. Márc. 04, 2012 2:32 am


/Bár nem látok semmit, mégis érzem a gyilkos szándékot ami körülleng az előszobába. Árnyak kavarodását látom, bár meglehet, hogy még félálomban vagyok és ezért./
- Hol a kávém?!
/Nyüszögök ziláltan. Aggódom a fiúkért, mert az érzés nem múlik el, hogy azt a szukát érzem. Már éppen elindulnék Rab szobája felé, maikor kijön. Kicsit nyugodtabban nézek rá, mert semmi baja. Külsőleg legalábbis. A fejével, mint mindig viszont annál inkább./
- Mi az, hogy elmész?
/Megfogom ruhája ujját./
+ Ne hagyj magamra! +
/Üvölteném, de csak annyi jön ki belőlem, mert félek./
- Ne menj még el. Oda adnád a maszkot egy kicsit?
/Lehajtom a fejem./
+ Hogy várhatod el tőlem Raven, hogy vegyem el, mikor nincs rá esélyem! Egy zsebtöltelék vagyok hozzájuk képest. Erővel nem tudnám elvenni, mert mindketten erősebbek. A kérésemre meg úgysem reagálnak! +
/Elfintorodom./
- Basszus, de jól esne egy szál cigi is!
/Felpillantok Rab szemébe./
- Szeretném tudni, milyen ha már belőlem jött ki az az izé.
/A harmadik ajtó felé pillantok./
- Szeretném a testemen kívül érezni a tapintásukat. Most, hogy már nem akarnak megölni miatta.
/Halkan és lassan beszélek, de érthetően./
- Szerinted Arich megengedné, hogy megnézzem azokat?
/Vissza nézek Rabra. Közben elengedem a ruháját./
- Te megengeded?


{252}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Vérmocsár - Page 5 Empty Re: Vérmocsár

Témanyitás by Arich Vas. Márc. 04, 2012 9:06 am

/Újra anyagiasulva már-már az előlépő Hirighez lépnék, mikor egyszercsak Rabraquat szobájából is motoszkálást hallok. +Nocsak, ennyire közel a reggel, hogy mindenki ébredezik?+ Az árnyak közé bénulva hallgatom végig párbeszédüket, majd mikor Hirig a jáde tárgyakat keveri szóba, haraggal elegy csalódás tölt el./
+Ennyire fontosak, hogy mindenki őket akarja, mint valami kicsavart Egy gyűrűt? És én még búcsúzni akartam, meg érzékenykedni. "Amit akarok, előbb vagy utóbb megszerzem." Igaz?+
/Horkanok fel lélekben, s az úrnőhöz rebbenek./
+Ha nem megy erővel, próbálod csellel és fortéllyal, az ember jóérzésére apellálva, nemde? Lehet, hogy azt a rátarti ficsúrt meg tudod vezetni, de velem jéghegyre fut a hajód, tündérkém!+
/Fortyogok magamban, mígnem ingerülten, elhatározásom végleges tudatával karolok bele Úrnőm édesen borzongató nyúlványaiba, hogy összeolvadva távozzunk innen./
+A kastélyba, vagy bárhová... Csak el innen, végeztem velük egy életre!+

(88)
Arich
Arich
Fióka

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Vérmocsár - Page 5 Empty Re: Vérmocsár

Témanyitás by Caridwen Hétf. Márc. 05, 2012 10:57 am

*MET - A jádekő - The End*

/Rab a kérdésedre a fán nyílik egy kapu, amin át láthatjátok a Vérmocsarat, aminek most csendes a környéke.
Egy perc elteltével Drüasz is megjelenik./
- Itt ki tudtok menni, már biztonságos. Ha a mocsár partján haladtok egy darabig, egyenesen a Térkapuhoz juttok, onnan mindenki mehet amerre lát...
/És ezzel vissza is olvad a fába. Hirig te alig néhány másodperc késéssel kapod az üzenetet./
- Ne haragudj nővérkém, félre értettem azt a lökött Ramielt... A sidhenél jó helyen van a maszk, nála maradhat. És köszönöm a segítséged...

Arich
/A Káin vére katedrálisban térsz magadhoz, anyagiasulva fekszel egy padon. Az úrnő melletted ücsörög és a hatalmas ablakokat bámulja./
- Tudod, soha nem tudom igazán megszokni ezt a világot... talán már nem is maradt annyi időm, hogy megszokjam.... Előkészületeket kell tennem, hogy ttúléljük... Minden esetre örökre hálás leszek neked ezekért fiam, nagyon ügyes voltál. /Látod, hogy nála vannak a jádekő részei. Majd amikor végez a beszéddel hozzád hajol és anyai csókot nyom a homlokodra. Az ajka jéghideg, de a mágia benne szinte perzsel. /
- A gyóntatószékben találsz egy lányt... kimondottan ízletes a vére. Most menj ismerkedj kicsit a városunkkal, miután ettél, amint végeztem az előkészületekkel, ígérem felkereslek, addig tiés a világ. /mondja mosolyogva.
A gyóntatószék felé int, majd árnyakká válik és szertefoszlik. A csókja még ott ég a homlokodon, érzed a büszkeségét és háláját./


*Köszönöm nektek a játékot, jól játszott mindenki, én élveztem. Smile A pontkiosztásokat meg jutalmakat és egyebeket pm-be írom majd meg holnap. Smile *
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Vérmocsár - Page 5 Empty Re: Vérmocsár

Témanyitás by Rabraquat Kedd Márc. 06, 2012 9:08 pm

*MET - A jádekő*

/Hirig kérdése nem ért váratlanul, nem tudhatta, hogy Danuval beszéltem az imént. Sajnos a Földanya nem árulta el nekem a kérdésem ellenére sem, hogy hogyan vezessem a Napfényes udvart, mikor nem én vagyok a vezetője. +Egy idegen vagyok, miért is hallgatnának rám?+ Persze biztos vagyok benne, hogy Danu nem a levegőbe beszél./
- Újra találkoztam a Földanyáéval, aki újabb megbízást adott. Nem igazán szeretem ha ide-oda rángatnak, de... /Egy nagy sóhajjal szakítom meg a kis tündérbarátomnak tartott magyarázatomat, a folytatás előtt./
- Ő olyan, akinek nem mondok nemet. De még csak nem is akarok. Olyan, mintha Szerelmes lennél belé, mindent megtennél érte. Pedig nem vagyok szerelmes, de máshogy nem tudtam elmondani./ Fejezem be neki, mikor érdekes kéréssel áll elő. Sőt, még Arichot is keresni kezdi emiatt, amiért felvonom a szemöldököm. +Miért érdekes mind a három tapintása? Ráadásul az egyik nála volt.+/
- A nyakék, ami eddig nálad volt ugyanolyan anyagból van, mint a karperec és maszk. Nem értem, miért akarod újra érezni, mind a hármat egyszerre. /A kimondatlan kérdés, hogy miért adta oda Arichnak a levegőben lógott, de nincs idő arra, hogy felelősségre vonja a másikat, igazából nem is akarja. Nem adhatja ki a kezéből, csak Lynarinnak. Magában elmosolyodik, amikor a sidhe úrnőre gondol, ő mentette meg legelőször az akkor még csetlő-botló Andort. Andor viszont eltűnt örökre, Klári magával vitte őt, Rabraquat pedig reméli, hogy jól megvannak. Bármi is történt, ők megérdemelték egymást./
- Sajnálom, újra megtagadom a kérésed, immár másodszor. El kell vinnem a maszkot, velem tarthatsz a Tündérdombokhoz, ami elvileg a te hazád is lesz. Sajnos már sosem megyünk vissza Magyarországra, vagy éppen az Egyesült Államokba. Szívesen venném, ha velem jönnél, de nem fogom megtagadni tőled a választás lehetőségét. Hiszen a barátom vagy. /Meleg mosolyt küldök felé, remélem az őszinte szavaimmal nem bántom meg őt. Megvárom, hogy hogyan dönt, aztán elindulok a kijárat felé, amit időközben a kérésemnek megfelelően Drüasz megnyitott nekünk. Arich eltűnt, de ezt már meg sem említem, jó volt a tippem, hogy nem szabad bízni benne./
- Köszönöm faúrnő, a szállást, az ételt és a menedéket. A levegő kísérjen utadon. /Meghajolok, majd kilépek az ideiglenes menedékünkből és elrepülök a tündérrel, vagy nélküle a teleportkapu felé./


[261]

*Köszi a mesét Caridwen^^ Izgi volt^^*
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Vérmocsár - Page 5 Empty Re: Vérmocsár

Témanyitás by Hirig Szer. Márc. 07, 2012 4:51 am


/Bután nézek Rabra, mikor az a Földanyát vagy mifenét emlegeti. De mikor mondja, hogy emiatt kell elmenni, csak bólint, hiszen ő sem szereti ha rángatják. Pedig az elmúlt időben csak ez történt.
Pár perccel később viszont, már csak megrázni tudom a fejem./
- Fogalmam sincs milyen a nyakék. Nem foglalkoztam vele, csak azzal, hogy mielőbb megszabaduljak tőle. Nincs nálam, hiszen tudod.
/Nem értem Rab okfejtését, hiszen már régóta Arichnál van a nyaklánc is./
- A köntösön keresztül nem éreztem, és amikor levettem akkor is csak a kapcsot érintettem meg.
/Legyintek egyet, majd a vámpír kuckója felé veszem az irányt. Bekopogok, de mivel nem jön válasz óvatosan nyitok be. nem figyelek a fa-nőre. Egyértelműen kidobott, így nincs miért jobban megismernem./
- Arich?
/Kérdésemre nem jön válasz, hiszen üres a szoba. Vissza nézek Rabra, de már nem tudom neki mondani, hogy nincs itt Arich, mert nem találom már őt sem./
+ Hogy az a?! +
/Sebes léptekkel futok ki a fából, remélve, hogy még láthatom merre van. Megkönnyebbült sóhajjal nyugtázom, hogy nem tűnt el teljesen./
- Köszönöm az ételt, fürdőt és az ágat!
/Fordulok vissza pár mondat erejéig a fához, majd kilépek és a tova szálló Rab után megyek./
- Tudod én nem tudok olyan gyorsan haladni, itt lent a földön mezbitláb, mint te odafent repülve. Szóval ne siess annyira.


{253}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Vérmocsár - Page 5 Empty Re: Vérmocsár

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.