Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Teleportkapu

+3
Raven Raymore
Hirig
Lynarin Seeragic
7 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Teleportkapu Empty Teleportkapu

Témanyitás by Lynarin Seeragic Pént. Szept. 03, 2010 11:34 pm

A kapu itt a felhők tetjén nyílik, fehér fénye verseng a közeli Anolgeis aranyos ragyogásával, ellenben nem ajánlatos idejönni,hacsak nincsen szárnyad, mert lehet, hogy a felhőmezők tömörnek tűnnek felülről, de ez csak a látszat, jó sokat lehet zuhanni.

(Az utazás a H'Sekirati minta szerint!)

Teleportkapu Cyan_swirl_2_tmb


A hozzászólást Lynarin Seeragic összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 28, 2010 11:09 pm-kor.
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Hirig Hétf. Dec. 13, 2010 10:27 am


/Még hallom ahogy elhaladunk a vezetőmmel, az ajtón túl, hogy valaki tombol bent. Tudom, hogy Raven ez, de már nem érdekel. /
+ Neki itt a helye, hiszen Raphael rámutatott, Ö angyal! Én meg... egy kis aprólék! +
/A hosszú folyósokon haladva nem szólok semmit kalauzomhoz, csak maikor meglátom a hatalmas kaput, szólalok meg./
- Hogyan lehet ezzel közlekedni?! Ha elmondja, biztos vagyok benne kevesebb időt vesz el a drága idejéből, minthogy kísérget.
/Hagom udvarias zengésű, lassan beszélek. Felszállok az angyal válláról és szembe fordulok vele. Egy pillanatig csendben áll, mint aki átértékeli szavaim jelentését, majd elkezdi elmagyarázni, egyszerűen és tömören. Szavai után meghajlok felé, "köszönöm"-öt rebegek, majd a kapuhoz megyek.
Vissza sem nézve, átrepülök a kapun./
- Anolgelis - H'Sekirat!
/Mondom halkan. Nem akarom, hogy tudja nem oda megyek ahova Szívtelen uraság küldött./


{59}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Raven Raymore Csüt. Dec. 23, 2010 12:20 am

/Valami különös nyugalommal sétáltam egészen addig, ameddig csak tudtam. Hamar rá kellett azonban döbbennem, hogy a séta kevés lesz. A felhőkön már nem sétálhattam. Óvatosan kibontottam a szárnyaim és összeszorult gyomorral néztem le a mélységbe./
Bízz bennem és repülj!
/Én pedig repültem. Csodálatos érzés volt, amikor elértem a teleportkaput, az arcomon tünékeny mosollyal halkan mondtam ki a célom.
- Anolgelis - H'Sekirat
/Éreztem, ahogy a fény atomjaimra bont, de ez valahogy nem volt kellemetlen, mintha valami titokzatos erő ott lett volna mellettem és vigyázott volna rám./


(56)
Raven Raymore
Raven Raymore
Kerub

Hozzászólások száma : 151
Join date : 2010. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Raven Raymore Kedd Márc. 29, 2011 5:15 am

/Repülünk, a hideg elsüvít körülöttünk, engem egyáltalán nem bánt, habár nem is érzem a végtagjaim, nem én vagyok az a test, most Ezüst Sárkány lakik benne, ő irányít.
Azonban meglátom a város valami feltűnik, az angyalok mintha őrjáratoznának, úgy repkednek körbe és körbe akár egy megveszett mégraj. Nem tudom miért teszik, vagy mit keresnek, de nem tetszik a dolog./

Vajon mi történhetet?

/Csendül fel a sárkány hangja a fülembe./

+ Nah ez szép, már egy istennőféleség sem tudja mi a helyzet, akkor mit tehetek én?

/Megállok pár szárnycsapásra a várostól és várakozok./


(90)
Raven Raymore
Raven Raymore
Kerub

Hozzászólások száma : 151
Join date : 2010. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Tereus Szer. Márc. 30, 2011 5:19 am


/Repültem, mint még azelőtt soha egyetlen egy versenyen sem. Pedig sokszor volt rá példa, hogy úgy éreztem akkor is repülök. De azok az érzések, ehhez a pillanathoz képest semmik voltak. A hűvös szél mely körülöltem volt nem volt az ellenségem, sőt barátként ölelt körbe.
Nem repültem olyan gyorsan mint amikor vezettem, de sokkal jobb volt ez az érzés mint a négy vagy a két-keréken.
A piszkosszürke fellegek közül elbukkant a város ahova tartottunk. El sem téveszthettük volna, hiszen seregnyi angyal körözött körülötte./
+ Ekkora felhajtást, csak mert tönkre ment a Kapu?! +
/Ujjaim szorosabban fonódik a kicsiny csomagra amit Gabrielnek kell oda adni.
Oda repültem Raven mellé, aki kis időre megállt. Biztos vagyok benne, hogy nem engem akart bevárni./
- Látod, még fogadó bizottságot is kapunk.


{24}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by OldMan Vas. Ápr. 03, 2011 10:00 pm

/Szinte azonnal felfedeznek titeket, hiszen nem nagyon van idegen faj az angyalokon kívül és amint körbenéztek máris látjátok, hogy több felől közeledni kezdenek hozzátok. A nyugtalanítóbb azonban az, hogy legtöbbjük lángpalossal érkezik. Mire elgondolkoznátok a helyzeten, máris körbevesznek titeket, mondhatni "angyalgömb"-be záródtok. Többen félve néznek rátok, majd mikor ezekre az angyalokra téved a pillantásotok, szobor merev semmit sem mutató arcvonásokat vesznek fel. Egyelőre kardtávolságon kívül vagytok, de ez bármikor megváltozhat. Nem tesznek semmit, mintha várnának valakire, vagy valakikre./
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Raven Raymore Kedd Ápr. 05, 2011 8:34 am

/Csak figyelem, ahogy az angyalok egyre közelebb jönnek. Amúgy sem vagyok valami jóban a szárnyasokkal, amióta az az öntelt barom bedrogozott... majd el ne felejtsem megköszönni neki a hangokat a fejemben.. persze biztos nem tolja ide a szottyadt hátsóját...
Érzem, ahogy a testem megmerevedik, a nagy istennő mintha aggódva pislogna ki az én irhámból.../

+ Valami probléma van főnök?
Csss haamrosan megoldódik a dolog, neked nem kell aggódnod...

+ Jah, ezt a szöveget mintha már hallottam volna párszor...

/Elvonulok az agyam egy távoli kis zugába és figyelem a fejleményeket. Ha lenyúlta a testem legalább szenvedjen ő a tollas brigáddal.../


(91)
Raven Raymore
Raven Raymore
Kerub

Hozzászólások száma : 151
Join date : 2010. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Tereus Kedd Ápr. 05, 2011 10:30 pm


/Összevonom a szemöldököm egy pillanatra, majd nehéz sóhajt hallatok és megvonom kicsit a vállam. Az arcomról nekem sem lehet semmilyen különleges érzelmet leolvasni, csak a szokásos távolságtartó mimikát./
+ Nincs mit tenni! Mégis haragszanak a Kapu miatt! +
/Kissé széttárt kezekkel -jelzésképpen csupán, hogy nem akarok ártani-, körbefordulok, hogy jól lássanak. Nem választok kis senkit sem a tömegből, hiszen mindegyik gyalognak tűnik, egy vezetőt sem látok. Így mindegyiknek intézem a mondandóm./
- Üdv Angyalkáim! Tereus vagyok. Egy csomagot kell átadnom Gabrielnek! Mivel a Kapu elromlott, ezért ezt az útvonalat választottuk Ravennel, remélem nincs harag ez miatt.
/Ujjaim szorosan fonódnak az említett csomagra./
+ Miért rohangál itt mindenki lángpallossal?! Nekem miért nincsen?! Be kell szereznem egyet! A fegyverben nincs annyi lőszer, hogy mindannyiukkal eltudjak bánni ha nekünk esnének, és különben is, sokkal filingesebb a lángpallos... +
/Várom, hogy valami reakció legyen a gyalogok részéről és esetleg előjöjjön egy futó vagy egy bástya, netalán maga Gabriel akit keresek./


{25}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by OldMan Csüt. Ápr. 07, 2011 6:52 am

/Az angyalok nem mozdulnak, nem is méregetnek titeket. Mintha valahogy kommunikálnának egymással, mert fegyelmezetten viselkednek. Egy kis idő múlva a fejetek felett megnyílik az angyalzár és egy újabb angyal érkezik, tiszteletet parancsoló tekintéllyel. Még ti is azt érzitek, hogy ennek az angyalnak kisugárzása van. De mielőtt még közelebb érne hozzátok megjelenik előtte egy gyönyörű férfi. Hosszú ezüst-szőke haja a földig érne, de így csak lágyan hajladozik a teste mögött. Sajnos nem vehetitek szemügyre jobban, mert háttal áll nektek, bár az feltűnik, hogy a ruhája mindenféle felvillanó furcsa jelekkel van teleírva. Meghajol a már említett angyal előtt és csendes diskurzusba kezdenek. A többi angyal meglepődve és némi áhítattal nézi a jelenetet, mintha felismernének valakit a férfiben. Aztán a férfi rátok mutat, amire az angyal összevonja a szemöldökét. Majd meghajol és előreengedi most már felétek reppenő, a rátok furcsa szemmel néző angyalt. A férfi utánalebeg, mintha ez magától értetődő lenne, és tökéletes arca kíváncsiságot sugároz. Szemei hármas osztásúak ezüst, óarany és gyöngy-fehér. Méltósággal repül az angyal után. Amikor megérkeznek az angyal hozzátok szól... szavai az elmétekben jelennek meg, mégis úgy tűnik a furcsa jelekkel telerótt ruhás férfi, mintha értené a felétek intézett szavakat./

- Üdvözöllek titeket Raven és Tereus angyal. Azzal, hogy megérintettétek a Végzet Lándzsáját magatok is a hatalma alá kerültetek. Jelenleg csak akkor tudjátok odaadni, ha feláldoztok érte valamit cserébe, ami fontos számotokra. Hogy mi ez, azt csak ti tudhatjátok, bár ha van valami ötletetek segíthetek. A teleportkapu újra aktív, Onurisz újra működésbe hozta. Sajnos, valahogy a Lándzsa kijuthatott a ládából és a hatalma megtörte a jeleket és megfertőzött titeket. Annyit tudunk még segíteni, hogy vendégül látunk titeket, amíg megoldást nem találunk a helyzetre. A nevem Gabriel.
/Ekkor Ravenre emeli a tekintetét./
- Ki vagy Te?


A hozzászólást OldMan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 09, 2011 8:44 pm-kor.
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Raven Raymore Pént. Ápr. 08, 2011 4:42 am

- Mégis mit ért azon, hogy megérintettük? Részemről nem értem hozzá, hacsak nem arra gondol, hogy a közelében voltam.

/Ezüst Sárkány az én számmal beszélt, hangosan és különösen tiszta csengő hangon ejtette ki a szavakat. Fura volt az egész, hiszen mintha nem is az én szavaim lettek volna. Sokkal tisztábbak, zengőbbek és fenségesebbek voltak. Meglepődtem, hogy szavakkal szólt, amikor tudtam telepatikusan is igen könnyen kommunikál./
- És hogy érti ki vagyok én? A nevem Raven, és már jártam az önök városában, Raphael tudna mesélni rólam, ha érdekli.

/Annyira áradt belőle a nyugalom, hogy én szinte elaludtam a saját testemben.. huh ez de hülyén hangzott... pedig így volt, úgy éreztem a sárkány ereje percről percre nő bennem. Az ezüstszínű ózonfelhő már egészen betakarta az elmém, a világ is kezdett ezüstös fényt ölteni magára. Bámultam az angyalokat, meg azt a gyönyörű hosszúhajút, a szemei meseszépek voltak.../


(92)
Raven Raymore
Raven Raymore
Kerub

Hozzászólások száma : 151
Join date : 2010. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Tereus Csüt. Ápr. 14, 2011 11:25 pm


/Unott arckifejezéssel várom végig, mire ránk is figyelmet szentelnek végre a fogadásunkra érkezők "nagyjai"./
- Szóval Te vagy Gabriel, akinek oda kell ezt adnom?!
/Nyújtom kicsit felé a csomagot. Egyik szemöldökömet közben kérdőn felemel./
- Nem értem, hogy pontosan mire céloztál azzal, hogy az uralma alá vagyunk vonva.
/Kis szünetet tartok és Ravenre nézek./
- Ahogy az előbb a kislány is mondta, nem ért hozzá.
/A kezem magam mellé eresztem és közben vissza nézek az angyalra./
- Áldozatot kell hoznom azért mert postás szerepet játszom?! Azért mert szívességet teszek, még nekem kell feláldoznom valami fontosat?! Ugye most csak viccelsz?!
/Kicsit féloldalasan helyezkedem el, hogy lássam Ravent is, meg a két férfit./


{26}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by OldMan Hétf. Ápr. 18, 2011 10:09 pm

/Gabriel nem veszi át a dobozt, hanem Onurisz szól egy idegen szót és a doboz kiröppen Tereus kezéből. Forogni kezd köztetek, majd megáll egy ponton. A férfi rámutat valamire, Gabriel pedig megszólal./
- De igen, nézd meg ott. A lándzsa átszúrta a dobozt, mikor megérezte a hatalmas mágikus energiát, ami a kapuba van zárva. A hatalma megérintett benneteket és mivel valamilyen kapcsolat van köztetek, vagy valamelyikőtök nagyobb hatalommal rendelkezik, egy darabja beszivárgott belétek. Sajnos a lándzsa úgy van tervezve, hogy minél - hogy is fogalmazzak - tisztább személy ér hozzá, annál jobban elnyomja a személyiségét, idővel pedig a lándzsa az uralma alá hajtja. Három lehetőségetek van: a halál, vagy megmártózni a tisztaság kútjába, illetve, mint már említettem, feláldoztok valamit cserébe. Hiába nincs most a kezeitek közt, még mindig birtokoljátok. Jobban sajnos nem tudom elmagyarázni.
/Mondja és kicsit aggódva néz benneteket./
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Raven Raymore Szer. Ápr. 20, 2011 1:15 am

+ Nagyobb hatalommal rendelkezik??? Azért kell itt szenvednem mert a lándzsa bratyizni akart az istennőcskével??? És emiatt az ÉN testem lett megfertőzve???? Ha most én uralnám a saját testem esküszöm kitépkedném azokat az édes kobrafürtjeim! Ilyet még nem pipáltam!!!

Cssss.... megoldom a dolgot, ne aggódj!


- Kérlek, ha nem haragszol meg, én nem aggódom amiatt, hogy a Lándzsa kezdene el uralni engem. De ha ragaszkodsz ehhez a butasághoz hát mond mit kell föláldoznom és legyünk túl rajta, mert dolgom lenne, az idő pedig sűrget.

/Rájöttem, hogy szellemalakban képes vagyok a testem körül lebegni, így láttam, amint a mondandó végén, a szemeim ezüstösen kezdenek szikrázni. Csak egy pillanatig tartott az egész, de én megrémültem. És kezdtem fázni... inkább visszaröppentem a testembe és meghúztam magam./


(93)
Raven Raymore
Raven Raymore
Kerub

Hozzászólások száma : 151
Join date : 2010. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Tereus Vas. Ápr. 24, 2011 10:00 pm


/Raven nagyképű kijelentésére, hogy "gyerünk ide a feláldozni valóval gyorsan, hadd húzzak el minél előbb", csak egy "Ccö"-t tudok reagálni. Megingatom a fejem, majd mégis megjegyzem a nemtetszésem./
- Gondold át azért ezt a meggondolatlan és ostoba kijelentésedet cicám még egyszer!
/Rosszallón nézek Ravenre egy pillanatra, majd újra Gabriel felé fordulok./
- Nekem semmi kedvem feláldozgatni dolgokat! Ráadásul semmi fontosat! Hiszen ha feláldoznám, már nem lenne az! Szóval ez egy paradoxon lenne.
+ Ami a tisztaságot-ártatlanságot illeti, tévedésben vagy velem kapcsolatban, nem hiszem, hogy helyénvaló lenne ez a kijelentés. +
/Kis önelemző gondolatok után, folytatom./
- Meghalni meg, még inkább nincs hangulatom! Bocs, de ez van!
/Vonok vállat./
- Ha meg kell mártóznom egy kútban, legyen! Viszont essünk túl rajta hamar, ki tudja, hogy meddig lesz ilyen jó idő. Hiszen nemrég még nagy pelyhekben esett a hó.
/Mondom közönyös hangon./
+ Nem beszélve arról, hogy meg kell találnom a húgom! +


{27}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by OldMan Hétf. Ápr. 25, 2011 5:35 am

/Gabriel mielőtt válaszolna Ravennek, meghallgatja Tereust is. A hosszú hajú férfinek ekkor villogni kezdenek a jelei a köpenyén és furcsán felhúzza a szemöldökét. A kezét emelni kezdi, de Gabriel egy pillantása miatt visszakozni kezd. Majd meghajol és miután kimondja, hogy: "Anolgelis, Uclysse" egy, a teleportkapukhoz hasonló egyszemélyes villódzás jelenik meg körülötte és pillanatok alatt eltűnik./

- Hogy mit kell feláldoznotok, azt nem tudom, bár Raven... szerintem te tudod, mi lehet az. A tisztaság kútja egy elég elzárt helyen van, Gsoht-ban a Lidércek városában. Ahhoz, hogy odataláljatok szereznetek kell egy nagyon bátor tündért, aki elkalauzol benneteket. Mellétek tudok adni két angyalt, de szükségetek lesz a saját lángfegyveretekre is, amelyekkel távol tudjátok őket tartani... már ha meglátjátok bármelyiket is.
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Raven Raymore Kedd Ápr. 26, 2011 12:36 am

- Én nem akarok Ghostba menni. Inkább mond el mi lenne az az áldozat, ugyanis sajnos fogalmam sincs róla miről beszélsz. Mellesleg milyen tündér? És miért kell ebből ekkora ügyet csinálni? A lándzsa engem nem fertőzött meg, had ne kellejen ismét elmondanom!

/Az ózonillat olyan erős lett, hogy szerintem az már zavaró volt, én odabent a saját testemben fuldokoltam tőle. Mostmár kezdett egyre inkább elfajulni a dolog... kezdtem félni Ezüst sárkánytól... A hangja most parancsololó királynői és fensőbbséges volt. Bárcsak eltűnt volna!
És abban a pillanatban végighasított rajtam a fájdalom, még félájultan láttam, amint egy hatalmas szellemeszerű ezüstszínű sűrkányárnyék kiröppen belőlem, majd villámgyorsan eltűnik, aztán magával ragadt a sötétség... csakegy gondolatom volt, le fogok zuhanni.../


(94)
Raven Raymore
Raven Raymore
Kerub

Hozzászólások száma : 151
Join date : 2010. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Tereus Csüt. Ápr. 28, 2011 1:02 am


/Lapos pillantást vetek Ravenre./
+ Nem akarok utazgatni, csak ide azzal a semmiséggel kisasszony eléggé kellemetlen kezdesz lenni számomra! Nem csoda, hogy Húgi is otthagyott és nincs veled! +
/Gabrielhez fordulva, már semmilyen érzelem nincs az arcomon./
- A kísérők miért kellenek?! Eltudok tévedni ebben a hülye világba nélkülük is! Illetve oda tudok találni bárhová, ha látok egy térképet... Az idegenvezetőt még eltudom viselni, könnyebben megjárom az utat. A tündérekről már halottam! Épp egyikőjüket keresem! De mi az a Lidérc?! Olyanok mint a Harry Potterben a Dementorok?! Mert ha igen akkor inkább nem mennék oda!
/Kérdezem./
+ Nem hiszem el, hogy ez az ostoba film jutott eszembe! Wáh! Francnak kell neked ilyen hülyeségekre elrángatnod! +
/Felvonom egyik szemöldököm./
- Saját lángfegyver?!
/Kis szünetet tartok, és előveszem a nadrágomból a fegyvert. Félig a tenyeremen tartom, egyáltalán nem úgy mint aki most használni akarja./
- Ez nem lesz jó?!
/Gabrielnek teszem fel a kérdést, majd Ravenre nézek./
- Vegyél vissza a tempóból cicám! Ez a stílus nem tetszik, úgyhogy le is ülhetsz a kispadra!
/Hangom nyers, és parancsolóan hat. Remélem, hogy ennyi elég lesz és lecsillapodik. Tudom, hogy ha a szemembe nézne, nem látna semmi mást csak a fagyos hidegséget, ezért is keresem a szemkontaktust. A fegyvert közben visszateszem a helyére./


{28}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by OldMan Vas. Május 01, 2011 6:54 pm

/Gabriel komoly arccal hallgatja végig Tereus mondandóját, majd a fegyverére tekint./
- Nos, nem tudod mi az a Harry Potter és a dementorok, de ön tudja mi az a szellem, akkor jó helyen jár. A fegyvere nem lesz hatásos ellenük. A tündér pedig azért kell, hogy...
/Ebben a pillanatban ezüstös villanás csap ki Ravenből, Gabrielből pedig fehér fény tör elő, szinte azonnal. Raven egy pillanat múlva zuhanni kezd, de az alattuk lévő angyalok egyike elkapja./
- Elment... /Suttogja Gábriel maga elé./
- Jöjjön Tereus, pihenjen egy kicsit a városban. Annyi idő még van. Hozzák a lányt! - parancsolja a főangyal.
- Ha kérdése van, tegye fel nyugodtan. /Szól Tereushoz Gabriel, miközben "elindul" a város irányába./


A hozzászólást OldMan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 13, 2011 9:09 am-kor.
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Tereus Vas. Május 08, 2011 6:38 am


/Angyaltársnőm eszméletvesztését először csak csendben figyeltem. Végig hallgattam Gabrielt, de valahogy zavart az, hogy nem fejezte be amit elkezdett. Apró fejbiccentéssel jeleztem, hogy elfogadom a meghívást. Majd oda repültem ahhoz a jófiúhoz aki elkapta Ravent. Kinyújtottam felé a kezem, jelezvén ezzel is szándékom./
- Majd én viszem, nehogy még valaki "megfertőződjön".
/Mondtam telesen színtelen hangon. Nem a kedvesség vagy az önzetlenség vezérelt, csak egyszerűen nem akartam még egy hülyét a nyakamon. Elég volt eggyel foglalkozni!/
+ Legünk túl ezen minél hamarabb, hogy folytathassam az utam! +
/Gabrielre néztem./
- Elkezdtél mondani valamit a tündérekről és nem fejezted be, mert... valami "elment".
/Majd a város felé vettem az utat én is./


{29}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Raven Raymore Kedd Május 10, 2011 3:22 am

+ Dübb dübb dübb....
Valaki kergesse már ki a nyamvadt rockzenekart a koponyámból!
/Bágyatagan megmozgattam a tagjaim... akkor jöttem, rá, hogy tudom mozgatni a testem! A magam ura voltam. A felismerés olyan hirtelen vágott mellbe, hogy fel akartam pattanni és boldogan kiabálni. Ebből az lett, hogy orrba vágtam valakit, aztán zuhanni kezdtem.
Amikor szárnyra kaptam, akkor ismertem fel a helyzetet. Egy szegény angyalkát vágtam arcon, aki eddig tartott. Olyan tíz centire lebegtem Tereustól, szinte éreztem a szárnyai verdesését. Zavartan bámultam körbe, öröm és kétségek között hánykolódva./
+ Mi a fene történt?
- Elnézést.... csak kissé megszédültem. /Próbáltam valahogy kívágni magam./
+ Juhiiiii én vagyok én! Illetve az új én én, de legalább én!


(95)
Raven Raymore
Raven Raymore
Kerub

Hozzászólások száma : 151
Join date : 2010. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by OldMan Pént. Május 13, 2011 9:08 am

- Nos igen, ne haragudjon Tereus. A tündérek a legmegbízhatóbb élő térképek. Természetesen a szavak legjobb értelmében. Bárhova odatalálnak... nos nem mind, de sokan. Nem értjük, hogy ki miért jobb tájékozódó, de van különbség tündér és tündér közt.
/Mondja Gabriel, miközben Raven magához tér. Nagyot sóhajt./
- Talán így könnyebb lesz. Raven csatlakozna?
/Közben beértetek a felhővárosba, ahol kisebb lett lett forgalom, megritkultak a járőrök. Ekkor újra feltűnik a hosszú hajú furcsa köpenyes idegen egy fémdobozzal a kezében, aminek a teteje felpattan. Meghajol felétek./
- Tereus, kérem tegye bele a dobozt. /Mondja Gabriel, és a mondat végére mindenféle jelek izzanak fel a doboz felületén. A férfi feléd nyújtja a dobozt, hogy belehelyezhesd a saját ládikád./
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Tereus Szomb. Május 14, 2011 1:51 am


- Jobban vagy Raven? Kiütötted magad.
/Kérdezem kedvesen, majd jegyzem meg gúnyosan. Halvány mosolyféle is megjelent a szám szegletében.
Mivel láttam, hogy a saját szárnyain "áll", ezért folytattam az utat a városba. Figyelmesen végig hallgattam Gabrielt a tündérekről. Lopva hátra-hátra pillantottam Ravenre, hogy hol van, követ e minket, mit csinál.
A "furcsa hajú, hosszú köpenyes" megjelenésére, összevontam a szemöldököm./
- Nem tud beszélni?! Vagy csak minket tisztel meg némaságával?
/Kérdeztem, közben Gabrielre néztem./
- Ez a doboz nem fog kilyukadni?! Egy mágus készítette ezt a dobozt is.
/Mutattam az említett tárgyat, de egyenlőre nem akarództam kiadni a kezemből./


{30}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Raven Raymore Szomb. Május 14, 2011 9:43 am

/Csapkodok a szárnyaimmal, közben figyelem az angyalokat és valami szöget üt a fejembe.. egyszerűen képtelen vagyok kiverni belőle egy hely képét. Egy vörös tó, a tó lángokban áll és egy vörös nő emelkedik ki a vízből.. illetve nem is víz... a víz is vörös.. mintha vér lenne...
Észreveszem hogy elbambultam és csak repültem a többiek után. De egyszerűen nem hagy nyugodni a dolog. Erre a helyre gondolt az istennő? És ki ez a vörös nő? És miért maradt ez az emlék az én fejembe?
Lebegni kezdek, majd jó hangosan megszólalok./
- Ne haragudjatok, de nekem mennem kell. /Sajnálkozva nézek a többiekre, majd elrepülök. Nem tudom hol van ez a hely, de meg fogom találni, kerül amibe kerül./


(96)
*Nos köszi emberek a játékot, én most távoznék, további jó akciót. Smile*
Raven Raymore
Raven Raymore
Kerub

Hozzászólások száma : 151
Join date : 2010. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by OldMan Kedd Május 17, 2011 9:06 am

*Tereusnak folytatás az angyalkertben.*
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Tereus Kedd Május 24, 2011 12:52 am


/Raphaelnek még mormogok egy 'Kösz!' félét, mikor távozik. A továbbiakban teljes figyelmemet az apróság köti le. Érdeklődve hallgatom végig, majd miközben elteszem a képet a belsőzsebembe, elindulok kifelé én is./
- Halvány fogalmad sincs merre lehet?! Kár!
/Nem nézek rá, miközben elfoglalja a vállam. Igyekszem kitalálni a Kapuhoz./
- Raphi?! Nah, mindegy! Miből gondolod, hogy megtudlak védeni?! Vagy egyáltalán miből gondolod, hogy meg tenném?!
/Kérdezem útközben. Némi bolyongás után, meg is találom a Kaput./
+ Nem fog ez is besülni?! +
/Miközben lépek, majdnem elsüllyedünk a Kapu előtti kis úton. Csak az ösztön mentett meg minket a zuhanástól./
+ Hogyaza! Ez veszélyes! Miért nincs kint egy tábla, hogy ez a felhő nem stabil?! +
/Morgolódom magamban./


{36}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.