Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Angyalkert

5 posters

Go down

Angyalkert Empty Angyalkert

Témanyitás by Lynarin Seeragic Szomb. Dec. 04, 2010 11:20 pm

Angyalkert Garden-angel-lovely-relax

Aranylaknak van egy belső udvara, egy csodálatos kis kert, ahol burjánzanak a virágok, a levegőben pedig édes illatok terjengenek.
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Angyalkert Empty Re: Angyalkert

Témanyitás by Hirig Vas. Dec. 05, 2010 10:54 am


/Ahogy barangolok az árkádos folyosókon, egyszer csak megakad a szemem egy gyönyörű kerten./
+ Mennyei! +
/A csodás színek magával ragadtak és oda vonzottak, mint a méheket, pillangókat.
Lassan sétáltam, a kis kavicsos úton, nézegettem a gyönyörűnél gyönyörűbb virágokat.
Elfogott kissé az irigység, de hamar el is múlt. Egyszer nekem is lesz ilyen kertem. Egyszer leszek én is ilyen jó kert tervező!
Néhol hosszabb ideig elidőztem egy-egy kedvenc virágomnál. Megszagolgattam, gyengéden megcirógattam, hogy érezze a törődést. Hiszen élnek és a szeretettet mindennél jobban szeretik!
Halkan beszéltem is hozzájuk, néha csak dúdoltam egy egy kellemes kis dallamot, amit akkor szoktam amikor a saját kis virágaimat öntözöm./
- Gyönyörűek vagytok, mindannyian! már ezért megérte ide eljutni, hogy lássalak titeket szépségeim!
/Motyogom az orrom alá.
Ahogy telik múlik az idő egyre jobban kezdem érezni magam. A külvilággal való kontaktusom és az időérzékem teljesen felmondja a szolgálatot számomra most. Csak a virágokkal foglalkozom. A paradicsomban érzem magam./
- Vajon ki viseli gondotokat? Biztos ügyes és nagyon jószívű lehet! Hiszen csak az tud ilyen csodát készíteni akinek a szíve tele van szépséggel!
/Magyarázom halkan a virágoknak.
Ha elhalad mellettem valaki, észre sem veszem. Hol guggolok, hol térdelek a virágok között, mellett. Nagyon odafigyelek, hogy egyikbe se tegyek kárt.
Hogy a környezetemet, úgy azt sem veszem észre, hogy ragyogok. Teljesen kivirultam és feltöltődtem a virágok között.
Hol egy pillangóval játszom, mely az ujjamra száll, vagy csak nézem hogyan játszanak egymással. Milyen szépen, játékosan repkednek körülöttem. mintha hívnának engem is, hogy velük együtt szálljak virágról-virágra./
+ Oh bár tehetném... +
/De most valahogy nem megy. Amióta megnőttem, azóta meg sem bírtam emelni magam egy centivel sem a földtől. De ez most nem is zavar. Élvezem a környezetemből áradó pozitív energiát./



{41}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Angyalkert Empty Re: Angyalkert

Témanyitás by Hirig Vas. Dec. 05, 2010 11:41 am


/Hosszú időt töltök a kertben a virágok, pillangók között. Nagyon élvezem a helyzetet. Amikor az eddig kizárt külvilágból egy kellemes dallamot fúj felém a lenge szél.
Hallgatom egy ideig, majd úgy döntök felkeresem a forrását. Lágy dallama van, nem túl vékony, nem magas, kifejezetten kellemes.
Ahogy óvatosan lépdelek a virágok között, az egyik fának ágait óvatosan arrébb tolom, hogy a látásomat ne zavarja és a haladásban és se őt.
Egy kis tisztásra érek, ahol egy idős angyalhölgy éppen ültet egy gyönyörű Lila Liliomot.
Elérzékenyülten figyelem ahogy bánik azzal a kecses és érzékeny szállal.
Látszik, hogy éri a dolgát az idős hölgy./
- Jó napot! Elnézést a zavarásért! A nevem Hirig.
/Megyek közelebb, és mutatkozom be, odaérve nyújtom is a kezem./
- Nem akartam megzavarni, hallottam, hogy dúdol valaki a környéken. Gondoltam megnézem ki az akit ide vonz ez a gyönyörű kert.
/Kedvesen mosolyog rám az idős angyal, majd elfogadja a felé nyújtott kezem. Kedves mosolya, gyengéd, de határozott kézfogása, lágy vonási és a szemében tükröződő melegség, magával ragad és egyből megkedvelem az idős nénit. Ez látszik is az én vonásimon is. Egyáltalán nem zavar, hogy kissé földes lesz a kezem. Talán ez nyeri el az idős hölgy tetszését velem kapcsolatban./
- Nem zavarsz, lányom! Szívesen látom a kertemben azokat akiket ez a szépség érdekel!
/Hangja kellemes, akárcsak a dallam amit halottam az előbb. Kissé ámuldozva nézek rá arra a kijelentésére, hogy az ő kertje. Látszik a szememben a ki nem mondott elismerés. Az övében meg a válsz rá; büszkeség. De nem az a gőgös, fensőbbséggel vegyült, hanem az ami szerénységgel vegyül, az őszinte dicséretre reagálva munkájának elismerésekor./
- Gyönyörű ez a kert! Úgy érzem maga, a paradicsom egy kis darabkájába csöppentem!
/Mondom, majd a még nem teljesen elültetett Liliomra nézek. Szavak nélkül megértjük egymást az idős hölggyel úgy tűnik, mert folytatja a kis kertészkedési munkákat.
Én leülök a fűbe és onnan szemlélem munkáját.
Kicsit elkalandozik a gondolatom a regemúltba, ahogy a csuklómra tekintek, mert ott is egy liliomokból mintázott karlánc van, amit még a gimi után kaptam a szüleimtől.
Ahogy hallgatom az idős nő megnyugtatgató dallamát, nem jön rám a szomorúság, mert nincsenek itt velem. Itt olyan jó minden. Megnyugtat a hely. Talán valami varász teszi ezt velem, nem tudom, de valahol nem is érdekel./


{42}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Angyalkert Empty Re: Angyalkert

Témanyitás by Hirig Hétf. Dec. 06, 2010 3:18 am


/Kis ideig csendben figyelem, majd magam sem tudom pontosan az okát, de elkezdek beszélni a nénihez. Először csak arról, hogy mennyire szeretem a kerteket, majd elkezdem magyarázni, neki hogy mi történt velem. Honnan jöttem, mit tanultam, miért érdekel a kertészet, honnan jött ez a szenvedélyem. Mesélek neki a családomról, a fogadott bátyámról, Thomasról. A Neki készített kertes hangulatú teraszról. Beszélek neki az ide kerülésemről. De hogy ne csak a saját szavamat halljam, hanem az idős nőért, ezért vissza térek a növényekhez. Persze mindent végighallgatott, kedves anyókás türelemmel, miközben befejezte a liliom ültetését.
Ahogy a virágokról, fákról, bokrokról beszéltünk fel sem tűnt, hogy a latin nevüket mondjuk jó néhánynál. Meghallgatta, hogy én miképp vélekedek egy-egy növény gondozásával kapcsolatban, hogy mennyire nem értettem egyet némely oktatómmal. Néhány addig téves elképzeléseimet kijavította, ismereteimet bővítette. Nem lekezelőn ahogyan kioktatják a tudatlant, hanem segítőkészen és gyengéden, aminek nagyon örültem.
Teljesen belefeledkezve a beszélgetésbe, gyorsan elrepült az idő, itt a kertben, ahol nyomát sem lehetett látni a kinti novemberi télies időjárásnak. Mintha itt teljesen más környezeti hatások érnék a növényeket, mintha itt örök tavasz lenne.
Persze meg is tette a hatását. Mámoros tekintettel figyeltem minden élőlényt mely körülöttünk szállt, vagy mászott. Külső szemlélőnek biztos egy bedrogozott hülye nőnek néznének, akit körbeölelt a rózsaszín köd.
Nem különösebben zavart, hiszen itt nem kellett semmitől sem tartanom. Itt nyugodtan, szabadon lehettem. Itt nem bántott senki, nem nézett ki senki, mert nem vagyok olyan mint Ö.
A növények gondozásáról lassan áttértünk a felhasználásukra. Hogyan lehet hatékonyan használni őket a gyógyításban. Melyik mire jó, vagy mire nem szabad használni. Nagyon örültem, hogy találkoztam az idős angyallal, mert ismereteimet bővíthettem. Végre akadt egy olyan beszélgető partner akivel az igazi szenvedélyemről is tudtam értekezni. Nem zavarta, nem nézett bután, hogy miről beszélek. Hanem megértett és némely dolgokban még egyet is értett.
Beszélgetés közben a kis tisztást elhagytuk és sétáltunk a kert többi részében. Mutogatott olyan növényeket amiket én eleddig csak könyvekben láttam. Olyan növényeket melyek létezéséről csak hallottam, vagy nem is tudtam.
Elvezetett egy kis eldugott ligetbe ahol egy filagória köré volt szebbnél-szebb rózsabokrok, rózsafák és futórózsák ültetve, melyeket fűzfák és egy kis tavacska ölelt körbe, mintegy kis szigetet képezve ennek a kis ligetnek. A filagóriához egy kis fahídon tudtam átkelni, amikor lenéztem apró aranyhalakat láttam úszkálni a tóban. Elmesélte az idő hölgy nekem, hogy ez az ő kis menedéke. Itt szokott teázni, merengeni, olvasni.


{43}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Angyalkert Empty Re: Angyalkert

Témanyitás by Hirig Hétf. Dec. 06, 2010 4:11 am


/Lassan körbesétálnom a rózsákkal és fűzfaágakkal körbeölelt filagóriát. Figyelem a repkedő lényeket, egy madárpárt mely játszva elrepül előttem, majd tova. Megdöbbenten látom, hogy kezd besötétedni már. A felismeréssel egyetemben az agyamon egy káromkodás./
+ Huu bacca meg! Raven leszedi a fejem! +
/Ahogy lépek hogy vissza mennyek, megingok és elesek. A problémát az okozta, hogy kezdek össze menni./
- MI?! Miért?! Oh, ne! Összemegyek megint, kicsi leszek!
/Szomorkodom kicsit. Az idős hölgy nézi hogyan megy végbe rajtam a változás./
- Elnézést! De nekem mennem kell! Köszönöm, hogy itt lehettem és drága idejéből szánt rám pár... órát!
/Mondom mosolyogva. Majd amikor a változás teljes, és újra 21cm nagyságomban feszítek, felkelek és meghajolok felé./
- Én most balra el!
/Integetek kicsit még, majd az idős nő mosolygós fejcsóválásával kísérve elrepülök vissza a kerten keresztül a gyakorló pályára. Remélve még ott találom Ravent./


{44}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Angyalkert Empty Re: Angyalkert

Témanyitás by Raven Raymore Szer. Dec. 22, 2010 10:37 pm

/Nem igazán tudom, hogyan is jutottam ki ebbe a kertbe. A tárgyak összefolytak a szemem előtt, az út pedig imbolygott, mintha egy élőlény gyomrában járnék. Szerencsére a jeges harag kezdett feldúsulni az ereimben és ez jelentősen javított a hangulatomon.
Arra eszméltem, hogy egy csodás kertbe fekszem hátam valamilyen szobornak vetve. Kicsit összeszedettebb voltam már és azon elmélkedtem, most mihez is kezdjek./
+ Az tuti, hogy soha a büdös életben nem adnak be nekem még egy ilyen szar drogot, vagy mifenét!!!
Ez nem drog volt kedvesem.

/Ijedten álltam talpra és fürkésztem a tájat, azonban nem láttam sehol senkit, egyedül voltam./
Engem nem is láthatsz meg...
- KI a fene vagy te???
Már mondtam, hívj Ezüst Sárkánynak...

- Mit akarsz tőlem?
Ha eljön az ideje el fogom mondani. A gonosz ébredezik és mindenkire szükség lesz. Menj vissza a fővárosba. Ha szükségem lesz rád ismét fölkereslek. Kérlek tedd amit kérek!

/Az orromba ózonszag szivárgott és ismét kitisztult a fejem. Egy pillanatig dermedten álltam, aztán megindultam H'Sekirat felé./
+Végülis, miért ne??


(55)[i]
Raven Raymore
Raven Raymore
Kerub

Hozzászólások száma : 151
Join date : 2010. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Angyalkert Empty Re: Angyalkert

Témanyitás by OldMan Kedd Május 17, 2011 9:20 am

*Előzmény a teleportkapunál.*

/Gabriel elmosolyodik Tereus felháborodásán./
- Nem, Onurisz nem néma, inkább csak nem beszédes. Mágikus szavakon kívül nem sokan hallották őt beszélni, talán még én sem. /Egy pillantra ezen elgondolkodik./
- Igen az előzőt varázsló készítette, ezt a dobozt viszont egy Siedhe, akinek a kezében van. Egyébként ő a teleportkapuk megalkotója is.

/Ebben a pillanatban Raven hirtelen elbúcsúzik és elszárnyal. Gabriel hosszan néz utána./
- Sok szerencsét gyermekem. Danu kísérjen utadon.
- Nos, megérkeztünk, érezd otthon magad. Ha bármi kérdésed van Raphael a rendelkezésedre áll. Kérlek, légy vele megértő, nem igazán kedveli az "idegeneket". /Ekkor Raphael felé fordul. Néma szóváltás után, ami nem tart túl soká, egy fejbiccentés kíséretében elreppen a főangyal.

Azonban mielőtt megszólalnál, Onurisz előtted terem és odatartja a ládikáját. Egy nagyon furcsa fémes, érdes hang szólal meg a csodaszép Siedhéből, még te is beleremegsz a hangtól. Hogy kellemes e a borzongás, vagy kellemtelen, magad sem tudod eldönteni./
- Kérlek, tedd a dobozba. Köszönjük, hogy elhoztad idáig ezt a nagy terhet... Liarával meg még számolunk.
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

Angyalkert Empty Re: Angyalkert

Témanyitás by Tereus Szer. Május 18, 2011 1:36 am


/Gabriel mondandójára és az új angyal bemutatására csak egy biccentéssel reagáltam./
+ Már megint "beszélgetnek". +
/Eközben alaposan, de nem látványosan végigmértem Raphaelt./
+ Nem hiszem, hogy puszi pajtások leszünk! De megfogjuk érteni egymást. Mivel biztos vagyok benne, elfogjuk kerülni a másikat! +
/Lassan teljesen olyan leszek mint Dwayne Johnson, ugyanis megint felszaladt az egyik szemöldököm Onoriusz miatt./
+ Nini?! Mégiscsak tud beszélni! És méghozzá milyen hangja van! +
/Arcomon nem látszott semmilyen érzelem a hangja miatt, ami a kétes borzongás kiváltója volt. Ennek ellenére, hatással volt rám. Engedelmeskedtem a kérésének. Óvatosan beletettem a kicsiny csomagot a dobozba./
- Nem kell Liarával pörölni. Csak azt tette amit a legbölcsebbnek vélt, hogy biztonságba helyezze a Lándzsát. Elfogadtam, hogy ide hozom. Igaz, nem világosított fel ezekről a "mellékes" dolgokról. De mentségére legyen írva, sietett, gyorsan kellett meghoznia ezt a döntést.
/Vállat vontam./
- Jobb ha nálam van, mintsem megint megkíséreljék ellopni tőle!
/Mondtam végig nyugodt és közönyös hangon./
- Nem akarlak a továbbiakban feltartani. Viszont ha ez a láda is kilyukad megkereslek, és bár a blokk nincs nálam, ki kell, hogy cseréld!
/Kezet nyújtottam neki, remélve, hogy elfogadja. Közben a másikkal a doboz után nyúltam, hogy elvegyem tőle./


{31}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Angyalkert Empty Re: Angyalkert

Témanyitás by OldMan Csüt. Május 19, 2011 8:34 am

/Onurisz haja a földet sepri, ahogy feléd bólint. Elfogadja a kézfogást, megrázza a tiédet, de a dobozt lezárja és nem adja vissza. Felgyúladnak rajta a rúnák, majd egy éles fény kíséretében eltűnnek a dobozról. Egy tökéletes téglatest alakú doboz marad a kezében, sehol egy fedél, vagy bármi, ahol ki lehetne nyitni./

- Nos, nem adhatom oda, illetve vissza. El kell rejtenünk a kíváncsi tekintetek elől, már így is több bajt okozott, mint szerettük volna. Liarát majd én megvédem /suttogóra fogja a hangját/ a "barátaidtól". Ezt tedd el! /Feléd nyújt egy apró fakorongot./ Ha odaértél a tóhoz, csak mondd ki a verset és egy ideig eltűnhetsz a kíváncsi szellemtekintetek elől:

"Gshot szeme rám figyel,
Szívembe mar hideggel,
Shiedhe úr egy új trükkel,
Tekintetük elől rejtsél el."

/Vállat von és rád mosolyog./
- Nem tellett most jobbra, ne haragudj. Még egyszer köszönöm, illetve köszönjük, hogy elhoztad a lándzsát.
/Ekkor egy halk suttogással eltűnik a szemed elől, mögötte Raphael jelenik meg./

- Keressük neked egy Tündért, addig érezd magad otthon, bármi kérdésed van tedd föl most, sajnos Gabriellel ellentétben nekem dolgom van... De természetesen a rendelkezésedre állok, amíg meg nem jön a Tündér.



A hozzászólást OldMan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 19, 2011 6:17 pm-kor.
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

Angyalkert Empty Re: Angyalkert

Témanyitás by Tereus Csüt. Május 19, 2011 8:50 am


/Kis ideig nézem a semmit, ahol ezelőtt még Onurisz állt velem szemben. Majd semmitmondó arckifejezéssel tekintek Raphaelre. Meghallgatom bőbeszédű szóáradatát./
+ Idegesítesz! +
/Kissé megrántom a vállam, majd a kezembe lévő fakorongot nézem meg kicsit tüzetesebben. Persze semmit különöset nem látok rajta./
- Rendben. Menny csak a dolgodra nyugodtan, nem akarlak feltartani!
/Emelem fel a fejem és a szemébe nézek, miközben beszélek./
- Egy tündér pont megfelelne. Hirignek hívják! Ha őt ide tudod hívni akkor... -/Kis szünetet tartok, mintha gondolkoznék, azon mit is mondjak./-... hálás lennék.
/Közben körbenézek a kerten./
- Biztos tetszene neki ez a hely!
/Motyogtam magam elé halkan, de érthetően./


{32}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Angyalkert Empty Re: Angyalkert

Témanyitás by OldMan Csüt. Május 19, 2011 6:27 pm

- Hirig? Igen, már járt itt. Eléggé pimasz, egy tündérhez képest. Nos, nem tudom hol van, de mivel új még itt nem hiszem, hogy a segítségedre lenne. Vigyázz vele, elég csípős a modora, ahhoz képest, milyen pici. /Fintorodik el egy pillanatra Raphael./
- Tetszett neki a hely, igen. Sajnos ÉN nem tudok segíteni a megtalálásában. /Az én szót eléggé megnyomja, utalva, hogy volt valami köztük./
- Örülök, hogy a kelekótya Nália meglesz, bár én nem szeretek a tündérektől szívességet kérni, de ez legyen a főokosok baja. Viszont az angyalokkal más a helyzet, meg kell tisztulnod a tóban. Igazán érdekes lehet, még én sem jártam ott és hátha... /Elmerül gondolataiban és az arcát vakargatja egy kis ideig. Egy új angyal jelenik meg, bár nem igazán tudod megkülönböztetni őket, nagyon hasonlóak./
- Nália egy óra múlva itt lesz Raphael.
- Hála Danunak! Addig mit kíván tenni Tereus? Egy ebéd, vagy csak "sétálna"?
/Valamiért egészen felvillanyozódik a hírre és sokkal készségesebb lesz az angyali felvigyázód./
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

Angyalkert Empty Re: Angyalkert

Témanyitás by Tereus Csüt. Május 19, 2011 11:12 pm


+ Még, hogy csípős a modora?! Az nem kifejezés! +
/Halvány melegség csillan meg a szememben mikor Rágondolok. De ez csak egy pillanatig látszik, mivel a közös múltra való utalás nem tetszett./
+ És ezek szerint Hirignek sem! Megértem! Mindig ilyen barmokba futott bele... +
/Hüvös tekintettel figyelem Raphaelt./
- Hirignek nem a segítsége kell, hanem saját maga! Csak egy apró megjegyzés, nem szeretném ha rosszat mondanál róla a jelenlétemben. Vagy máshol! Hilary pont úgy jó ahogy van!
/Kifejezetten idegesített a jókedve és az, hogy ennyire lealacsonyítja a tündéreket./
- Nália is megteszi, utoljára vele látták... talán ö is útba tud igazítani. Vajon merre vagy?!
/Mondom ki hangosan a gondolataim./
- Egy ebéd és utána egy jó kávé megteszi, míg várakozom.
/Felelem Raphaelnek./


{33}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Angyalkert Empty Re: Angyalkert

Témanyitás by OldMan Szomb. Május 21, 2011 12:26 am

*Folytatás az Étkezőben.*
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

Angyalkert Empty Re: Angyalkert

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.