Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Angyali Bájak "Szaküzlet"

4 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Angyali Bájak "Szaküzlet" Empty Angyali Bájak "Szaküzlet"

Témanyitás by Caridwen Szomb. Feb. 11, 2012 3:40 am

Angyali Bájak "Szaküzlet" M6lhlz5gijdwbz622kzo

"Imádnivaló" hely. Bentről lüktetően hangos zene részeges ordítozás és egyéb zajok hallatszanak ki. Rosszarcú emberek és egyéb ocsmány lények mennek ki és be, néha nők társaságában, néha egymást támogatva. Minden esetre, ha jól le akar valaki részegedni, az itteni gwar a legjobb minőségű és legütősebb alkohol a környéken.
Ha átengednek az ajtón "vendégmarasztaló" kép tárul eléd.

Angyali Bájak "Szaküzlet" Angels_at_the_Club_Diablo_by_namesjames
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Angyali Bájak "Szaküzlet" Empty Re: Angyali Bájak "Szaküzlet"

Témanyitás by Tereus Szomb. Feb. 11, 2012 7:34 am

*DGY
Előzmény Előcsarnok*

/Meglepődöm mikor hirtelen megjelenek egy új helyen, de nem mutatom. Inkább hagyom, hogy az ö menetében haladjon a társalgás./
- Kérdés, hogy értetted, hogy nem tudnálak követni Ramiel, és mi az a Szodoma és Gomorra?
/Teszem fel a kérdéseket, majd körbenézek a hangulatos helyen. Szemem hosszan tanulmányozza a táncoló angyalokat. Vagy inkább ördögien csábos nőket. Kicsit elmosolyodom a látottak miatt, hiszen nemrég még egy szűzies kislánnyal szórakoztam, most meg itt vagyok egy -számomra sokkal tetszetősebb- helyen./
- De először is hol vagyunk?
/Teszem fel a jelenleg legfontosabb kérdést, ami foglalkoztat. Hát igen, még Hilaryről is megfeledkezem./


{91}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Angyali Bájak "Szaküzlet" Empty Re: Angyali Bájak "Szaküzlet"

Témanyitás by Caridwen Szomb. Feb. 11, 2012 7:57 am

*DGY*

- Nem nagy szám, csak gondolom te nem vagy arkangyal, így bizonyos trükköknek híján vagy, ha jól sejtem. Én ugyanis arkangyal vagyok.
/Néz rád nagy komolyan üres pohara pereme fölött. Nem látom ellenben a szárnyait sehol./
- Hé Márti még egyet nekem, meg az öcsinek is!
/Egy pillanat sem telik bele a pincérnő letesz elétek két kehely zöld italt. Ramiel egy perc alatt felhajtja a sajátját, majd rád vigyorog./
- Esküszöm, majdnem jobb mint a sex, próbáld csak ki. /biccent feléd./
- Amúgy az Angyali Bájak-ban vagyunk, illetve még nem teljesen bennük, no de azt hiszem érted hogy értem...
/Vigyorog és megint int a nőnek, aki csak megrázza a fejét és másik vendégekhez lép, akiknek nem túl emberi az ábrázata. Ramiel csak felsóhajt és olyan arcot vág, mint egy elégedetlen kissrác./
- Jellemző, miért akarják a nők folyton, hogy megjavuljak? /motyogja csak úgy magának./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Angyali Bájak "Szaküzlet" Empty Re: Angyali Bájak "Szaküzlet"

Témanyitás by Tereus Szomb. Feb. 11, 2012 8:29 am

*DGy*

/Bólintok, mikor az arkangyalokról beszél./
- Valóban nem vagyok az!
/Ezzel le is zártam ezt a témát. Nem igazán érdekel, hogy ő az e vagy sem. Cyambelinek sem láttam a szárnyait, így ez nem zavar, hogy az övét sem látom./
- A szexnél nem hiszem, hogy bármi is jobb lehet.
/Jegyzem meg, majd az elém tett pohárba mélyedek, először csak egy korty erejéig, majd mivel igen ízletesnek vélem, az eddigi kávékhoz képest, megiszom./
+ Mikor is volt utoljára, hogy alkoholt ittam?! +
/Tűnődöm. Persze nem kell sokáig, mert az emlék hamar előtör. Félig elmosolyogom, hiszen kellemes emléket hagyott bennem azaz est. Megnézem magamnak a pultos nőt, majd vissza téved a tekintetem a lányok felé./
- Igen értelek! Sőt, megértem, hogy itt töltöd az időd!
/Fordulok felé./
- Nem tudom, mi a probléma abban ha iszik az ember fia?! Azaz az angyal.
/Vonok vállat. Újra bele kortyolok a poharamba./
- De elmondhatnád azt is, hogy miért jöttünk ide!


{92}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Angyali Bájak "Szaküzlet" Empty Re: Angyali Bájak "Szaküzlet"

Témanyitás by Caridwen Szomb. Feb. 11, 2012 8:45 am

*DGY*

- Nah igen, éppen ez az, amit én sem értek! Mindenki hogy az angyalok csak így meg úgy! Meg ha azt mondod angyal, mindenki azokra a transzf*sztita szőke festett szemű p*csökre asszociál azonnal! Ebből pedig baromira elegem van! ezer éve szajkózom nekik, de persze a jóság így meg úgy! Egy nagy büdös fenét!
/Dohog villámló szemmel nézve az üres poharát.
Majd megcsóválja a fejét és rád pillant./
- Jah, hogy miért vagytok itt? Izé, még csak vagy... Raguel parancsba adta, hogy gyűjtsek be pár új srácot, mert valami egetrengetően fontos dolgotok van. Nem hiszek az ilyen világmegváltó szarságokban, mert ezt a nyamvadt világot már úgysem lehet megváltani... Akkor meg kárhozzunk el kellemesen, nem igaz? /Kacsint rád cinkosul, majd erőteljesebb mozdulattal a pohara felé int. A pincérnő sóhajt, majd újra tölti, majd még egy intésre a tiedet is./
- A kárhozott világra! /koccint veled, majd felhajtja a következőt is./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Angyali Bájak "Szaküzlet" Empty Re: Angyali Bájak "Szaküzlet"

Témanyitás by Tereus Szomb. Feb. 11, 2012 10:14 am

*DGy*

/Hallgatom "testvérem" szavait és valahol igazat adok neki felháborodásában. Kiiszom a poharam, de mire észbe kapok már újra tele van./
- Ki az a Raguel?
/Teszem fel az újabb kérdésem. Mivel érdekel, hogy kik miatt vagyok éppen itt, és nem a húgomat keresem./
- Nemrég egy Ghadar nevű illető bízott meg valamivel és Hajnallal karöltve mentem egy lányhoz.
/Mondom, hogy kicsit eltereljem a gondolatait, a bosszankodásának tárgyáról. Koccintok vele./
- A találkozásra.
/Mondom neki ahelyett, hogy a világ ezen szánalmas dolgára igyak. Pár korty után leteszem a poharam./
- Nem válaszoltál, mi az a Szodoma és Gomorra? Gondolom nem arra a két városra gondolsz, amit Isten lerobotolt. Szóval?
/Kérdezem felé fordulva./


{93}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Angyali Bájak "Szaküzlet" Empty Re: Angyali Bájak "Szaküzlet"

Témanyitás by Caridwen Szomb. Feb. 11, 2012 10:26 am

*DGY*

- Raguel a nagy szervezőnk, afféle arkangyalfőmenedzer. /vonja meg a vállát könnyedén. Kis időre lerakja a poharát és rágyújt egy újabb fűszeres cigire. Amikor belélegezte a kellő mennyiségű nikotint, csak akkor folytatja a szavait./
- Jah, Hajnal mintha rémlene, az a csinos kis szőkeség, mi? Nah nem mintha nem lenne belőlük tizenkettő egy tucat... mind szép meg szőke, nem nagy cucc. /von megint vállat, majd szív egy újabb slukkot./
- Azt a Ghida vagy micsoda fazont viszont nem ismerem, illetve így most nem rémlik.
/Pár pillanatig csak merengve bámul a poharára, majd mintha egy mesét mesélne, úgy mondja el röviden és velősen./
- Igen, arra a Szodomára és Gomorrára gondolok. /Majd csak megrázza a fejét és folytatja némán a cigizést.
Bámulja az arcokat a kocsmában, de mintha nem látná őket. A háta mögött mintha egy pillanatra hat hatalmas fekete szárny derengene föl, de hamar el is tűnik./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Angyali Bájak "Szaküzlet" Empty Re: Angyali Bájak "Szaküzlet"

Témanyitás by Tereus Szomb. Feb. 11, 2012 10:39 am

*DGy*

/Bólintok mikor befejezi a mondandóját, majd halkan megjegyzem, úgysem rám figyel./
- Nem volt ott semmilyen bulim.
/Csendben iszogatom a lőrét a poharamból, szépen lassan megint eltűnik minden./
+ Fenébe, ez nagyon itatja magát! +
/Körbenézek megint, de most már a lányokat hanyagolom. A vendégeket és az itallapot tanulmányozom. Próbálok rájönni, hogy mi az amit iszom.
Talán Ramielnek köszönhető, hogy nem bámulnak meg, vagy pusztán annak, hogy itt a kutyát sem érdekli ki van itt, nem tudom eldönteni, hogy miért, de nem érzem azt, amit a városon végigsétálva éreztem. Kicsit jobb érzés itt ülni, mint kint végiggyalogolni a tömegben./
+ És a látvány is jobb! +
/Jegyzem meg magamban, mikor vissza téved a tekintetem a lányokra./
- Hmmm. Mond Ramiel, miért engem gyűjtőtél be és mi a feladat?
/Fordulok vissza felé./
- Mellesleg, honnan van cigid?


{94}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Angyali Bájak "Szaküzlet" Empty Re: Angyali Bájak "Szaküzlet"

Témanyitás by Caridwen Szomb. Feb. 11, 2012 10:57 am

*DGY*

- Azt én sem vágom, majd Raguel őnagysága elmondja nektek, amint a többi szerencsétlent is összekaparom valahonnan. De egyenlőre még nincs kedvem hozzá. Utálok pesztrálni. /fintorog. Aztán vigyorogva hátra dől./
- De te nem is vagy olyan vészes öcsi, egészen élvezem a társaságod. Nem vagy olyan fafejű karótnyelt angyali angyal.
/Utána, amikor látja, hogy a lányok felé is pillantasz, még vigyorogva hozzá teszi./
- Hmmm szeretnél beszélgetni velük?
/Utána szív még egy slukkot, és amikor kivigyorogta magát meg csinos kis köröcskéket fújt, csak akkor folytatja./
- Jah ez? Nos mivel képes vagyok több idősíkban párhuzamosan létezni, így a többsége a múltból van, de igazából ismerek itt is egy kicsi manószerű fószert, aki dílerkedik a cuccal. Tudod errefelé illegális... de így van ez, mindig a jó dolgokat tiltják be először...
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Angyali Bájak "Szaküzlet" Empty Re: Angyali Bájak "Szaküzlet"

Témanyitás by Tereus Szomb. Feb. 11, 2012 11:07 am


/Megingatom a fejem mikor a nőről kérdez. Lévén nincs pénzem, így nem tudnám lekötni./
- Jelenleg nem vagyok számára eléggé érdekes, ha érted mire célzom.
/Nah most először igazán megdöbbentem./
+ Hogy mi van, "mivel képes vagy több idősíkban párhuzamosan létezni"? +
/A meglepettség valószínűleg egy pillanatra meglátszik arcomon, de hamar rendezem vonásaim./
- Ez még nekem is sok volt most.
/Jegyzem meg magam elé motyogva./
- Igen, azt hiszem egyet értek veled, viszont van egy kedves személy szívemnek, aki majdnem annyira láncdohányos mint te, és azt hiszem eléggé nehezen viseli, hogy nem jut egy szál staubhoz sem. Ezért kérdeztem. Ha egy csomag cigivel állítanék be hozzá, valószínűleg örülne.
/Nem tudom miért mondom el ezt az egészet így. De nem érdekel, mit gondol igazából./
- Egyébként kösz, hogy nem sorolsz már be azok közé a szöszik közé.
/Vonok vállat, majd újra a pohár fenekére nézek./
- Egyébként mi ez amit ittam?


{95}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Angyali Bájak "Szaküzlet" Empty Re: Angyali Bájak "Szaküzlet"

Témanyitás by Caridwen Szomb. Feb. 11, 2012 11:21 am

- Meggondolod magad szólj, én afféle törzsvendég vagyok itt, egy haverommal már csak szórakozásból is tárgyalnak. /mondja csak úgy lazán.
Láthatóan nem lepődik meg rajta, hogy te megdöbbensz, azt is afféle férfis macsóbecsülettel észre sem veszi, hogy a hangulatod kiült az arcodra is.
Aztán arra is csak biccent, amit mondtál. Utána belenyúl elnyűtt öltönye zsebébe és feléd nyújt egy doboz cigit./
- Még belegondolni is szörnyű, hogy egy olyan jófej csaj, aki vágyik erre a gyönyörűségre nélküle maradjon. Egy hölgy mosolya ennél többet is megér. /Teszi hozzá elrévedő mosollyal, aztán mintha rájönne hogy már-már nyálas kategóriába kezd csúszni, gyorsan rágyújt még egy szálra./
- Mond meg a csajnak, hogy üdvözlöm, ha látod. A pia neve amúgy gwar. Errefelé csinálják a legjobbra és a legerősebbre.
/Majd int mire egy újabb pohár terem előtted, aminek a szélén egy kicsi tündérke ül, és rátok bámul./
- Asszib a helyi pletykafészek, és a lányok főnöke. Egy percre el kell tűnöm begyűjteni még valakit, de mindjárt itt vagyok, addig csacsogjatok.
/Könnyeden tiszteleg, aztán mintha kifakulna a térből./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Angyali Bájak "Szaküzlet" Empty Re: Angyali Bájak "Szaküzlet"

Témanyitás by Tereus Szomb. Feb. 11, 2012 11:37 am


/Félmosollyal és egy apró fejbiccentéssel köszönöm meg a segítséget. Mikor folytatja az eszmefuttatást, hogy mást is megtenne Hilaryért, kicsit eluralkodik bennem a féltés, de mivel visszavesz, így nem teszem szóvá nemtetszésem. Helyette az újabb ital megjelenésével és tündérkém tálalásával foglalkozom míg eltűnik./
- Üdvözlöm Tündérem!
/Nyújtom felé jobb kezem, tenyérrel felfelé. Ha megfogja óvatosan kezet csókolok, ha bele mászik figyelmesen tartom./
- Asszib, hogyan szólíthatlak? Mesélnél nekem, amíg ez a fontoskodó nincs itt?
/Egyenlőre nem megfogom a poharat, de remélem, hogy ihatok majd belőle./


{96}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Angyali Bájak "Szaküzlet" Empty Re: Angyali Bájak "Szaküzlet"

Témanyitás by Caridwen Szomb. Feb. 11, 2012 12:00 pm

*DGY*

- Üdvözlöm Angyalom. /vet rád egy hasonló mosolyt Asszib. A hangja meglepően mély piciny törékeny testéhez képest, olyan mély, mintha egy 120 kilós néger énekesnő lenne, ráadásul rekedtes, mintha ő is cigizett volna. Mindezek ellenére nagyon kellemes hang. Amúgy kézcsókra nyújtja a kezét, majd figyelmesen odébb ül, hogy hozzáférj az italhoz. Zöld ruháját megigazgatja, amikor helyet foglal./
- Nyugodtan hívj Asszibnak, errefelé többnyire úgy hívnak az új arcok, a régiek Mamának, de gondolom ez neked furcsán hatna. Vigyorodik el és ekkor mintha úgy tűnne a fogai pengeélesek./
- Amúgy Ramielről nem sokat lehet mesélni. Jó srác, jó vásárló. Több grawot iszik meg, mint tíz ember. Amúgy szerintem mindjárt itt lesz.
/Mintha tényleg az ő szavaira reagálna hirtelen megjelenik Ramiel egy nővel, akinek néhány rezesen vörös tincse kiszabault a kalapja alól. Mellesleg az egész ruhája nem ide illő. A nő még szóhoz sem jut Ramiel lenyúlja az italod, felhajtja, majd elégedetlenül ennyit motyog./
- Nah tessék, tudtam, hogy ez lesz! Ennyit a nyugalomról.... Mama, vigyáznál rájuk, amíg hozom a többit? Az én számlámra isznak. /Amint az angyal kifakul a tündérke biccent a holtra vált nőnek, akinek különös háromszínű szeme és aranyosan szikrázó bőre van, hogy üljön le./
- Ne félj aranyom, nem lesz semmi baj. /mondja Asszib, majd int a nőnek, hogy hozzon még két pohár gwart./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Angyali Bájak "Szaküzlet" Empty Re: Angyali Bájak "Szaküzlet"

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Szomb. Feb. 11, 2012 12:08 pm

*DGY*

+Mi a jó büdös fene????
/Már akkor nem jutottam szóhoz, amikor a hotelben az a fura angyal idehozott, most meg megint lelép? Az volt a legrémisztőbb, hogy Scarlet nem fogja tudni hová tűntem. Elvégre az az alak valahogy +felfoghatatlan hogyan csinálta!+ otthagyta azt az üzenetet, ami társnőm a parkba küldte, de ott nem fog találni engem, elvégre én itt vagyok... itt.../
- Hol a fenében is vagyok?? /kérdeztem enyhén hisztérikus hangon. Azt hiszem ennyi döbbenet kijárt nekem. A színpadféleségen angyalok vonaglottak, előttem meg egy tündér ült, mellettem pedig egy angyal. Az angyalokban per pillanat nem igen bíztam, így gyanakodva szemügyre vettem a mellettem ülő pasit.
Igazából nem tudtam, melyikük lehet a főnök, így csak néztem gyanakvóan az egyikről a másikra./
+ És még Khar is ott maradt! És szegény Scarlet! Jézusom, most mi a fenét csináljak???
/Még egyszer rémülten körbenéztem, és kezdtem egyre inkább kijönni a sodromból. Nem tudtam, hogy a régi rossz emlékek,és ismerős szagok, ijesszenek meg jobban, vagy az, hogy igazából nem is féltem, mert valahogy otthonos volt ez a hely...
Már jó kilencven éve nem voltam ilyen helyen, illetve lehet, hogy csak nyolcvan, de az ilyesmit nehezen feledi az ember lánya./


(65)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Angyali Bájak "Szaküzlet" Empty Re: Angyali Bájak "Szaküzlet"

Témanyitás by Tereus Szomb. Feb. 11, 2012 12:10 pm


/Biccentek, mikor a neveit sorolja, de időm nincs reagálni, mert visszatér közénk testvérem egy igen csinos nővel az oldalán, de már tovább is "reppen"./
- Üdvözletem Hölgyem!
/Nyújtom felé a kezem, akárcsak az előbb a Mama felé./
- Nyugodjon meg! Még ha a hely nem is a magafajtájának való, ahogy elnézem.
/Mérem végig jó alaposan, majd folytatom./
- Nem kell félnie. Ahogy azt Asszib is említette az előbb.
/Fél mosolyt küldök felé./
- A nevem Tereus.
/Fordulok vissza Mama felé is, jelezve, hogy nem feledkeztem meg róla. Rá is figyelek. Elteszem a doboz cigit a belsőzsebembe, ahol a fényképeket is tartom./
- Ez itt az Angyali Bájak háza.


{97}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Angyali Bájak "Szaküzlet" Empty Re: Angyali Bájak "Szaküzlet"

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Szomb. Feb. 11, 2012 12:19 pm

*DGY*

+ Angyali Bájak... Mama... Tereus....
/Minden össze-vissza kavarog az agyamba, alig tudom rendezni őket. A tündérke, akit asszem Mamának hívtak, de Asszibnak is megszólal, így szerencsére van időm rendezni a gondolataimat egy csöppet./
- Egy pillanatra nekem is mennem kell, mert ahogy elnézem Gritag már megint baj kever... addig igyatok egyet, és Tereus kérlek tarsd szóval a hölgyet. Minjdárt itt vagyok és mesélek.
/Azzaé ő is nyom nélkül eltűnik a tömegben.
+ Hát remek, megint itt ülök egy angyallal. Hé, az angyaloknak nem mennyei harsonák és édes kisgyerekek között lenne a helye?
Végül összeszedtem magam, rendeztem a vonásaim, és igyekeztem előkaparni a jólneveltségem./
- Üdv Tereus, én Tessa vagyok, Tessa T'Ziczmesa. /Jó ez kicsit James Bondosra sikeredett, de ez van./
- Nem tudod, miért vagyunk itt? /próbáltam valami értelmesnek ható kérdést megfogalmazni./


(66)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Angyali Bájak "Szaküzlet" Empty Re: Angyali Bájak "Szaküzlet"

Témanyitás by Tereus Szomb. Feb. 11, 2012 12:32 pm


/Mivel nem nyújtja felém kezét, így a poharam felé nyúlok. Mamának csak biccentek, hogy rendben van. Mikor megint megszólal, és bemutatkozik a mellettem lévő nő felé fordulok./
- Pontosan nem tudom miért vagy itt.
/Válaszolom őszintén, majd egy vállvonás keretében folytatom./
- De biztos nem azért, hogy a táncoslányok közé állítsanak be!
/Mondom egy enyhe cinizmussal a hangomban, szokásos arcmimikámat felöltve. Iszom egy újabb kortyot a gwarból./
- De ha mindenkit összeszedett Ramiel, akkor majd talán többet megtudhatunk.
/Bökök a fejemmel magam mellé, ahol ült társam./
- Azt az angyalt hívják így, aki ide hozott.


{98}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Angyali Bájak "Szaküzlet" Empty Re: Angyali Bájak "Szaküzlet"

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Szomb. Feb. 11, 2012 12:38 pm

/Nem tehetek róla, de a cinizmusa az utolsó csepp a pohárban. Apropó pohár. A kezembe veszem az egyik kehely undorító zöld lötyit és ledöntöm egy hajtásra. Kellemesen megmelengeti a belsőm, de amúgy meg sem érzem. Csak ezután fordulok az angyal felé, lazán keresztbe tett lábakkal./
- Oh nem? Pedig évekig táncoltam egy ilyen helyen. /Fogalmam sincs miért mondtam így az arcába, talán kissé meg akartam ingatni a cinizmusát, vagy látni valami más érzelmet az arcán./
- Hát remélem, hogy elregéli az a Ramiel, mert nem igazán kedvelem, ha csak úgy ide oda pakolgatnak. /dohogok még egy kicsit, majd igyekszem elővenni ismét a jómodorom, amit valahogy folyton sikerül kidobnom a sarokba./
- És te hogy kerülsz ide? Ha szabad kérdeznem. Gondolom te sem táncoslánynak jöttél. /teszem még hozzá jómagam is egy apró cinikus mosollyal./


(67)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Angyali Bájak "Szaküzlet" Empty Re: Angyali Bájak "Szaküzlet"

Témanyitás by Tereus Szomb. Feb. 11, 2012 12:48 pm


/Megvonom a vállam mikor beközli a nő, hogy ő is miféle volt. Nem igazán hat meg most a dolog. Szűzlányok és épp az ellenkező jellegű nők bámulása után, nem beszélve, arról, hogy az ilyen tény, teljesen hidegen hagyott ezelőtt is./
- Nem. Bár ha szeretnéd, táncolhatnánk együtt.
/Nézek rá a szemem sarkából. Fanyar félmosollyal nyugtáztam, hogy nem dőlt ki a hirtelen legurított piától./
- Nyugi. Ha vissza jön, okosabb leszel.
/Megvonom a vállam./
- Vagy nem.
/Megint iszok egy kortyot, majd, hogy tovább haladjon a beszélgetés, leteszem és Tessa felé fordulok félig./
- Téged honnan ráncigált ide?


{99}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Angyali Bájak "Szaküzlet" Empty Re: Angyali Bájak "Szaküzlet"

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Vas. Feb. 12, 2012 12:08 am

- Nem, de köszönöm a meghívást. /nevetek fel lassan. Aztán vetek még egy pillantást a kedves egybegyűltekre. Hát szerintem nem túlzok, ha azt mondom a társadalom legalja gyűlt össze itt./
- Jah, már alig várom, hogy itt legyen.
/Esküszöm a cinizmus ragályos... én is éppen olyan fanyar képet vágtam, mint ő, jobb lesz ha szerzek magamnak valami ellenszert. Anticinizmuszint, vagy ilyesmit.
Amikor felém fordul legalábbis részben, ismét neki szentelem a figyelmem, azt meg kell vallanom jobb látvány, mint a kocsma nagyobb része./
- Nos éppen egy hotel előcsarnokában vártam a barátnőmre, aki valószínűleg halálra aggódja magát, hogy hová tűntem. /borul el kissé a tekintetem.
Ismét eszembe jut Scarlet és nem tudom, hogyan tudnám megüzenni neki, hogy mi van velem, hogy ne aggódjon, megvagyok, illetve még élek.../
- És téged? /dobom vissza a labdát, hogyha már összezártak minket, legalább valamennyire megismerjem ezt a különös cinikus angyalt./


(68)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Angyali Bájak "Szaküzlet" Empty Re: Angyali Bájak "Szaküzlet"

Témanyitás by Tereus Vas. Feb. 12, 2012 2:01 am


/Megvonom a szárnyaim, mikor vissza utasít./
- Pedig azt mondják, nem vagyok rossz táncpartner.
/Mondom félhangosan, mintegy mellékes ténymegállapításképpen. Figyelmesen végighallgatom mikor az "elrablásáról" mesél./
- Ne aggódj! A társnőd miatt se. Biztos megtaláljátok majd egymást, miután Ramiel vagy Raguel elmondja mi az oka, hogy ide kellett jönnünk.
/Próbálom az enyhe feszültséget oldani, hiszen ha ugyan az miatt vagyunk itt, akkor jobb ha együtt csináljuk meg, mint egymás ellen acsarkodva a dolgot./
+ Gabriel, mikor lettél te csapatjátékos?! +
/Korholom le magam, miközben megingatom a fejem./
- Ha minden igaz, akkor a H'Skirati Tanácsház előcsarnokából kerültem ide. Ez a részlet azért nem biztos, mert az utolsó emlékem nem pont ezt engedi sejtetni. Kicsit bonyolultan hangzik, de tömören, a lényeg az, hogy nekem most máshol kellene lennem. Valakire vigyáznom, hogy utána megtalálhassam a húgom. Aki elveszett ebben a futurisztikus jövőben.
/Kicsit szabadkozó kézmozdulatot teszek a kezemmel és felemelem a vállaim és a szárnyam is./
- Kuszának hangzik, de nem kell különösebben foglalkoznod vele. A lényege viszont ez.
/Visszaveszem a megszokott stílusom és közben legurítok pár kortyot./
- De beszélgessünk másról! Bármi ami érdekel, meghallgatom.
/Nézek felé, majd körbe./
- A környezetre meg próbálj meg ne oda figyelni, ha zavar.


{100}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Angyali Bájak "Szaküzlet" Empty Re: Angyali Bájak "Szaküzlet"

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Vas. Feb. 12, 2012 2:19 am

- Ezt elhiszem, de nem vagyok túlságosan táncos hangulatban... majd talán máskor. /veszem el egy sugárzó mosollyal a dolog élét./
- Persze, csak nem akarom, hogy aggódjon, de úgy tűnik ez van. /vonom meg én is a vállam. Ez a vállvonogatás is trend lesz nálam azt hiszem.
Figyelmesen hallgatom amit mond, aprókat bólintok, hogy ő is lássa alaposan meghallgattam és felfogtam minden szavát. Vannak emberek akiknek ez kell, ráadásul én amúgy is szeretem hallgatni az embereket, tényleg, halálosan komolyan./
- Nem kusza amúgy, értettem az egészet, legalábbis szerintem. /mosolyogtam továbbra is. Valaki azt mondta mosolyogj és a világ hülyének fog nézni, de én úgy gondoltam inkább mosolygok, mint hogy sírjak, pedig néha inkább ahhoz lett volna kedvem./
- Hogy engem mi érdekel? Megközelítőleg bármi. Elég sok mindent láttam már, mieltt ebbe az őrült világba kerültem volna... /mondom enyhe fintor kíséretében.
Amikor a környezetről beszél, akkor pedig határozottan fejet rázok./
- Nem zavar, voltam már ennél szörnyűbb helyeken is, csak próbálom felmérni hová csöppentem.


(69)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Angyali Bájak "Szaküzlet" Empty Re: Angyali Bájak "Szaküzlet"

Témanyitás by Tereus Vas. Feb. 12, 2012 2:28 am


/Félmosolyra húzom a szám. Valami megmagyarázhatatlan okból, az első benyomásomat kezdi a beszélgetés megváltoztatni erről a nőről, ami viszont igen szokatlan./
- Akkor szűkítsünk! Mi az amiről nem szeretnél beszélni?
/Folytatom a beszélgetést./
- Beszélgethetünk az időjárásról, hogy mennyire baromi meleg van. Vagy beszélgethetünk akár erről a helyről is, hogy itt mennyire tüzes a hangulat. De azt hiszem ez viszont engem nem érdekel. Félre ne érts, nem azt mondom, hogy nem élvezem a látványt.
/A félmosolyt felváltja a megszokott ajakbiggyesztés./
- Csak most nincs erre hangulatom.
/Mikor erre téved a pultos, felé pillantok./
- Hozna valami frissítőt a hölgynek és nekem még egy gwart?
/Nézek vissza Tessára./
- Mit szeretnél inni?


{101}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Angyali Bájak "Szaküzlet" Empty Re: Angyali Bájak "Szaküzlet"

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Vas. Feb. 12, 2012 2:37 am

- Az időjárást mindig feleslegesnek tartottam, nem hogy beszédtémának... ez a hely pedig engem sem csigáz fel különösebben jelen pillanatban. /nézek végig kissé talán lenézően a helyen. Nem tudom honnan jön, de valami gonosz kis rész bennem undok sártúróknak tartja ezeket, a nőkben pedig látom gyenge emberi testük minden hibáját.
Kissé megrázom a fejem, hogy kiűzzem belőle ezeket a különös gondolatokat, majd visszaragasztva az elbűvölő-tündérmosolyom folytatom./
- Szóval nem szívesen beszélek az időjárásról, se a helyi árakról... mivel mondjuk azokról fogalmam sincs, tekintve, hogy alig fél napja kerültem ebbe a világba... tényleg, te tudsz róla mesélni nekem valamit? Nem gond, ha tegezlek? /tettem még hozzá a végén érdeklődve felvonva a szemöldököm.
Amikor az italokról kérdezett csak egy legyintés meg egy kissé talán ördögi mosoly kíséretében ennyit mondok./
- Teljesen mindegy, csak minél erősebb legyen... ehhez a Ramielhez szükségem lesz egy kis alkoholos támogatásra... /sóhajtok fel./


(70)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Angyali Bájak "Szaküzlet" Empty Re: Angyali Bájak "Szaküzlet"

Témanyitás by Tereus Vas. Feb. 12, 2012 2:52 am


/Cinkos mosollyal arcomon fordulok vissza a nőhöz./
- Akkor kettő gwart.
/Mondom, a nő biccent, majd hamarosan elénk teszi az újabb zöldellő finomságot./
+ Még ha nem is jobb mint a szex, ahogy Ramiel mondta, de azt meg kell, hagyni, hogy valóban jó kis ital! +
/Megmozgatom kicsit a szárnyaim, olyan könnyedséggel, mint ha csak a hajamat igazítanám meg./
- Persze, hiszen én is tegezlek!
/Vetem közbe, a kérdésére felelve./
- Én sem tudok túl sok mindent erről a helyről, nincs fertályórája, hogy ide hozott Ramiel. A XXX.századról, ami napi eseményeket illeti, szintén nem tudok mint mondani. Nem követem az eseményeket. Azt eltudom mondani, ha érdekel, hogy 2012óta nagy vonalakban, mi történt a Földdel és a népességgel.
/Nézek vissza rá./
- Én is Philadelphiából érkeztem ide, vagy fél éve. Azóta megtudtam pár dolgot az itteni dolgokról, csak a húgomat nem találtam még meg.


{102}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Angyali Bájak "Szaküzlet" Empty Re: Angyali Bájak "Szaküzlet"

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.