Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet

5 posters

Go down

4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet  Empty 4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet

Témanyitás by Alyara Nirois Kedd Nov. 23, 2010 7:00 am

Kicsiny boltocska, ahol a legfinomabb anyagból készült ruhakölteményeket lehet kapni. Habos-babos vagy igazi macsócucc, mindegy, az ár nem különbözik!
Az üzletben kellemes rózsaillat terjeng, ami valójában az eladó hölgy parfümje - ezek szerint rengeteget szokott magára fújni, és úgymond egy illatfelhő lengi őt körül.
Az üzlet kirakatában gyönyörű ruhák csüngenek - csakis az elitnek! A bolt fala tört-fehér, domináns szín még az arany és az orgona lila.
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet  Empty Re: 4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet

Témanyitás by Rabraquat Kedd Nov. 23, 2010 7:19 am

*Előzmény a Tanácsház előcsarnokában*

-Oké Lyn, akkor majd később találkozunk.

/Búcsút intek a királynőnek, majd a távozó kedves felé indulok. Gyorsan utolérem és elkapom a kezét. Nehogy valahova elkódorogjon, majd elvesszen megint, és egyébként is így sokkal jobban érzem magam./

- Hát hogyne szereznék neked Lailám! Ne haragudj, gyakorlom egy picit a neved...vagy maradjunk a Klárinál? Ahogy szeretnéd. Csak húzzunk innen, mert unalmas ez a hely.

/Gyorsan elmegyünk, látom, a drágám azért hátra-hátra pillant. Vajon mit figyelhet annyira? De mivel nem jön semmi és senki megnyugszik. Nem kérdeztem rá, hanem hirtelen megláttam egy nagy holoplakátot (nem tudtam, hogy az, de megláttam)./

- Nézd csak! "Angyali Bájok Ruhaszaküzlet, 4. kerület, rögtön a szuperlift mellett!" /Végignéztem rajta megint, úgy./

- Azt hiszem meg van a bolt, ami nekünk kell! Láttam valami liftfélét a közelben siessünk!

/És már hurcibászom is magammal szegényt. Nagyon utálja, ha ennyire irányítok, de most nem érdekel. Rángatja a kezét, de nem engedtem el, majd a liftnél magamhoz húzom egy csók erejéig. Látom rajta a rosszallását, és várom a mondókáját. Amit el is kezd, de nem nagyon figyelek rá. Aztán odaérünk a bolthoz, azonnal abba is hagyja a hisztit, szemei elfelhősödnek és beront az üzletbe. Én pedig majd rosszul leszek egy mindent betöltő illattól, ami az eladónő felől terjeng./

+Hát apám, itt én is fogok venni valamit! Nagyon zsír cuccok vannak!+


[29]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet  Empty Re: 4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet

Témanyitás by Laila Finisse Szomb. Nov. 27, 2010 12:07 am

/Életemben nem láttam még ilyen ruhakölteményeket - pedig nem mondható el rólam, hogy egy szál farmerben tengtem-lengtem hónapokon keresztül. Nem, odahaza nagyobb volt a gardróbom, mint a hálószobám, és ha egy új ruhára fájt a fogam addig nyavalyogtam, amíg meg nem kaptam.
Fátyolos szemmel tapogattam a ruhákat, libabőrös lettem, ahogy hozzáértem egyhez és még egyhez./
- Melyiket? /mutattam rá egy kellemes vászonruhára, majd egy bőr, tapadós, kezes-lábasra. Kajánul elvigyorodtam, majd megfogtam mind a kettőt. A bőrt a ruha alatt hordom majd, páncél gyanánt - legalább el tudom dugni a fegyvereimet, és csak azt fogják tudni rólam, hogy ember vagyok./

(10)
Laila Finisse
Laila Finisse
Vérszolga

Hozzászólások száma : 147
Join date : 2010. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet  Empty Re: 4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet

Témanyitás by Rabraquat Szomb. Nov. 27, 2010 3:48 am

/Klári végignézett egy-két ruhát - tehát nagyjából az összeset -, mire én oda jutottam, hogy találjak valamit. Végignézek magamon...egyelőre jó lesz nekem ez. Aztán érthetetlen módon kedvesem megáll és kiválaszt két ruhát. Vacillál ugyan a kettő közt, de aztán győz a szokás, mindkettőt elveszi./

- Persze, "természetesen" mindkettőt. Jó jó, csendben vagyok. Izé, mivel is fogunk fizetni? /Kérdezem tőle. Belenyúlunk a zsebünkbe, de én csak egy furcsa gúla alakú izét találok, ő pedig semmit./ +Ez tuti nem pénz!+
- Nos, mi legyen? /Ekkor már látom, hogy ő kifelé kacsingat. Megmondom őszintén, hogy elég rég voltam már én is egy jó kis balhéban, így beleegyezően bólintok, majd elindulok az eladóhoz./

- Üdvözlöm hölgyem, na most akkor tud valamit egy a..fekete sidhének? De ne valami rongyot ám. /Közben figyeltem, ahogy Laila kifelé lépked, okosan úgy tesz, mintha még mindig válogatna./
- Tessék egy LP. /Mutat valami hihetetlen jó minőségű ruhát a nő./ Tudja, új kollekció. Little Pluto.

- Á, igen...tudja mit? Később visszanézek, viszlát! /És már araszolok is kifelé, nézelődök, mintha még mindig érdekelne a dolog. Majd mikor angyalom kilép, már meg is szólal a riasztó. Nagy rohanásba kezdünk, én pedig a gurulós állványokat próbálom a széllel ide oda mozgatni, persze nem sok sikerrel. Már menekülünk, közben nevetünk, össze-vissza futunk, majd befutunk egy kihaltnak tűnt utcába a két ruhával. Kimerülve dőlünk a falnak, én újra felragyogok és hűs szellőért imádkozom, hogy legalább ne izzadjunk annyira...érdekes módon ez sikerül./
- Kezdetnek nem is rossz! /Mondom neki vidáman./


[30]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet  Empty Re: 4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet

Témanyitás by Laila Finisse Vas. Nov. 28, 2010 7:27 am

Folytatás a sikátorban
Laila Finisse
Laila Finisse
Vérszolga

Hozzászólások száma : 147
Join date : 2010. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet  Empty Re: 4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet

Témanyitás by Laila Finisse Vas. Május 22, 2011 12:54 am

*Rabraquat*

/Örömmel fogadtam közeledését. Bár miután végzett, felhúztam a szemöldököm, mert eléggé hangosan mondta ki: "nő nem volt a dologban". Ha lett volna, ez akkor sem tudott volna érdekelni, annyira örültem a találkozásnak.
Hipp-hopp, felpattantam a fekete szépségre, és átkaroltam szerelmem derekát. Tökéletes testemmel az ő tökéletes testéhez bújtam, fejem ráhajtottam a vállára. Fekete hajam lobogott a menetszélben.
Egyszer fel akartam sikoltani az élvezettől, a száguldás örömétől, de végül csak egy sóhajra futotta.
A motor végül megállt a már ismert szaküzlet előtt. Annyira boldog voltam, hogy csak ennyit mondtam az én Andoromnak:/
- Válasz, amit akarsz, felveszem majd, szép-szerelmem!
/Végezetül odanyújtottam felé tündéri kacsóm, és vártam, hogy lesegítsen a járgányról. Meg akartam már szabadulni ettől a véres hacukától, meg az alatta széjjel-szakadt bőr egybe ruhától is./

(34)
Laila Finisse
Laila Finisse
Vérszolga

Hozzászólások száma : 147
Join date : 2010. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet  Empty Re: 4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet

Témanyitás by Rabraquat Vas. Május 22, 2011 2:26 am

*Laila*

+Hmm, valami nagy dolog történhetett vele. Se nem ellenkezett, se nem kért számon. Mikre képes a jövő század, vagy melyik ez?+
/Mosolyogtam a sisak mögött, mikor hozzám bújt. Nagyon jól esett a közelsége, mert egyrészt nagyon hiányzott, másrészt az eddig találkozott nőkkel nem volt szerencsém semmilyen értelemben. Fiona ellenségeskedése és nagyképűsége +női egyenjogúság, persze!+ elvette a kedvem a nőktől. Szerencsére egy férfi - Merlin - visszahozott az életbe a jutalommal és most kedvesemmel száguldok egy igazán jó kis helyre. Elmélkedésem közben megérkezünk és Klárim bejelenti, hogy én válasszak a ruhák közül. Ahogy nyújtja a kezét, lesegítem a motorról, ami azonnal lezárja magát. Látszólag nem történik semmi, de biztos vagyok benne, hogy van azért valami. Rákacsintok és kéz a kézben belebegtetem magunkat a boltba./
+Majd kifizetem a múltkorit is, ha megismerne...+
- Helló! LP-jük van még?
- Ö, izé... /Közben Lailat nézi furcsán./ Persze, tessék.
/Elkezdek válogatni, és elengedem, hogy kedvesem ha akar szétnézhessen a boltban./
- Segítsen neki, ha kell eladónő, oké? +A franc se tudja, hogy hívják ezeket most már.+
- Természetesen. /Mondja és Laila felé indul, én meg tovább túrom a boltot, minél jobb ruhákat találjak neki./


[171]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet  Empty Re: 4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet

Témanyitás by Laila Finisse Vas. Május 22, 2011 8:51 am

/Bevezetett a boltba. Kézen fogva érkeztünk, amitől a szívem hevesen kezdett el zakatolni. Még mindig szoktam furcsa, jövőbeli testét és arcát, de alapvetően az eredménnyel elégedett voltam. Bár, talán ha egy kissé csúnyácska külsőt is kapott volna, most akkor is szeretném. Sok élményünk volt már együtt, nem hagyhatom, hogy mindez elvesszen.
Szerelmem váltott néhány szót az eladóval, mire végre belevethettem magam a ruhák tömkelege közé. Válogattam agyba-főbe, míg végül egy barack ruhára esett a választásom. Egy ugyanolyan bőr ruhát is kipécéztem magamnak, mint amit az a mocsadék tökre tett. Így a szokásos Laila szerkómmal tértem vissza Rabhoz. Leakasztottam a sorból még egy elegánsabb blézert is, hogy ne fázzak a hideg tavaszi estéken - na meg a motoron száguldozva!
Tehát: egy fekete bőr kezes-lábas a fegyvereimnek és a védelem kedvéért; egy habos-babos barack hosszú szoknya, ami vékony övével a mellrész alatt kiemeli csodálatos derekamat; végül pedig egy fekete, elegáns szabású kissé bélelt blézer. Cipőnek egy kényelmes, fekete magassarkú szandált találtam.
Odavittem Andor elé a kiválasztott ruhadarabokat meg a cipőt, és megrebegtettem szempilláimat./
- Szeretnéd, hogy fel is vegyem őket? /kérdeztem huncutul, majd egyik fekete tincsemet kezdtem el csavargatni. Ekkor vettem észre, hogy a kezemre egy-két helyen rászáradt a saját vérem.../

(35)
Laila Finisse
Laila Finisse
Vérszolga

Hozzászólások száma : 147
Join date : 2010. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet  Empty Re: 4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet

Témanyitás by Rabraquat Vas. Május 22, 2011 7:33 pm

/Laila kivirult, hogy szétvásárolhatta magát mindennemű akadékoskodás nélkül. Széttúrta a boltot, az eladónő nem annyira örült neki, de hát ki nem sz*rj* le. Örüljön, hogy itt vásároltunk és megvettük a fél boltot. Legalábbis árban... az én kis drágámnak hatodik érzéke volt kiválasztani a legdrágább ruhákat és ez még csukott szemmel is működött nála! Aztán kacéran és kihívóan visszatért elém./
- Mi sem természetesebb, már alig várom, hogy meglássalak ebben a jó kis cuccban! Mennyi is lesz néném?
- Akkor inkább maradjunk az eladónőnél, uram! 10 MŁ lesz.
- Hát tessék akkor. /Mondom neki, és előveszem a kért összeget és megvárom, hogy Laila átöltözzön. Leesik az állam mikor megérkezik./
+Hmm, igen, ő az én Lailam! Mindjárt megeszem olyan kis édes!+
- Mehetünk hölgyem?


[172]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet  Empty Re: 4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet

Témanyitás by Laila Finisse Kedd Május 24, 2011 4:18 am

/Amíg Andor kifizette a ruhákat, gyorsan átöltöztem. A használt ruhákat ott hagytam a fülkében, nem igazán érdekelt, hogy mit gondoltak rólam emiatt.
Kiviharoztam a boltból, csatos szandimmal előre jeleztem, hogy "igen, itt jövök emberek!". Amikor Rabraquat meglátott, mohó fény villant a szemében. Remélem, hogyha megvacsoráztunk elvisz egy szállodába./
- Veled bárhova, szerelmem! /mondtam vágytól fűtött hangon, majd hagytam, hogy felpakoljon a motorra. Fegyveremet eltakarta a blézerem, de ha nem lett volna nálam a drága, akkor is biztonságban éreztem volna magam - hisz itt volt Andor!/
- Mintha megerősödött volna a hatalmad, édesem! /suttogtam a fülébe, amikor megint a hátára tapadva találtam magam, miközben az utcákon száguldottunk.
Aztán inkább becsuktam a szemem, hogy a meglepetés tényleg meglepetés lehessen./

(36)
Laila Finisse
Laila Finisse
Vérszolga

Hozzászólások száma : 147
Join date : 2010. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet  Empty Re: 4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet

Témanyitás by Shelby Rowlers Csüt. Júl. 07, 2011 8:56 am

/Kellett egy keveset sétálnom, mire ideértünk. Lassan kinyitottam az ajtó, és Eariellel együtt beléptem.
A boltban tömény rózsaillat volt. Kicsit elkezdtem fuldokolni, úgyhogy Earielnek le kellett rólam repülnie, különben leesik a vállamról/

*Remélem, ennyi irányítást kaphatok a tündéred életében*

- Jo-hó nap-pot! Khhm..m
/Köszöntem az eladó nőnek két köhögés közepette./
- Ruhát keresünk Earielnek, de majd ő elmondja önnek. Elnézést.
/Azzal kimentem a bolt elé köhögni, és szívni egy kis friss levegőt. Nem tudom mi baj volt odabent, azelőtt sosem voltam ennyire érzékeny sem a szagokra sem a rózsára. Mikor már úgy éreztem, hogy jól vagyok, visszamentem. Eariel nagyban magyarázott./

(34)
Shelby Rowlers
Shelby Rowlers
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Sep. 03.

Vissza az elejére Go down

4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet  Empty Re: 4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet

Témanyitás by Rabraquat Csüt. Márc. 15, 2012 12:15 am

*Előzmény ITT - Hirig*

/Hirignek tetszett a motor, és nem is sokat tétovázott tovább, felpattant mögém. +Végre mutathatok valamit, ami nem változott. Figyeljetek népem!+ Elmosolyodtam, majd túráztattam egy kicsit a mocit, ami macskaként dorombolt alattunk./
- Kapaszkodj tündérem! /Figyelmeztettem, majd elindultam és egy kerékre állítottam a verdát egy rövid ideig. A tömeg szétnyílt, és mi gyors tempóban elhagytuk a kaput. Nem tudom, hogy itt vannak-e sebességhatárok, de nem nagyon érdekelt. Húztam neki és kerülgettem az úton haladó járműveket. Tudta, hogy a harmadik szintre igyekszünk, így már arrafelé is száguldottunk./
- Tetszik? /Kérdeztem, de mivel nagy volt a sebesség, nem biztos, hogy hallotta sisakon át, amit adtam neki. Na sebaj, egyrészt van sisakmikrofon egymás közt másrészt stílusosabban is meg tudom tenni. Megparancsoltam a levegőnek, hogy ne süvítsen hangosan mellettünk, így máris normálisan tudtunk beszélni. A levegő ura... jól hangzik, de még hiányzik valami./
- Na, milyen? /Ismétlem meg a kérdés, miközben vészesen közelítünk a célunk felé. Rövid időn belül - talán húsz perc sem telik el - megérkezünk és egy kedves farolással beállok a ruhaüzlet elé./
- Fáradjon be hölgyem! /Mondom neki, miközben a sisak demateriálozódik rólunk. Bekísérem őt, más az eladó, még szerencsém is van. Bár lehet, hogy a sidhékkel kivételeznek is, nagyon helyes./


[265]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet  Empty Re: 4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet

Témanyitás by Hirig Pént. Márc. 16, 2012 3:02 am

*Rab*


/Mosolyogva élvezem az egykerekezős mutatványt és a száguldást./
+ Igen! Ez már majdnem olyan, mintha otthon lennék! +
/Kicsit elmélyülök magamban és a feltörő emlékeimben. A versenyek, amiket megnyertem, vagy épp elvesztettem, mind szép emlékké érlelődtek ebben a pillanatban./
+ Oh, Gab! Vajon hány versenyt nyertél meg azután, hogy eltűntem?! +
/Gondolatomból Rab ránt vissza a valóságba. A jelenbe./
- Naná!
/Felelem mosollyal arcomon, bár nem látja, hangomból is érezhető, hogy nem hazudok./
- A száguldás az életem!
/Mikor megállunk még egy kis ideig ücsörgök a motoron, bár már nem dorombol alattam, így annyira nem élvezem, de azért mégis jó volt ez a röpke fertályóra./
- Köszönöm!
/Felelem Rabnak, mikor kísérgetni támad kedve. Bele karolok. Valahogy most határozottan élvezem, hogy vele vagyok, hiszen látszik mindenkin a környezetünkben, hogy csak úgy csüngenek és ugrásra készen állnak, egyetlen szavára barátomnak./
+ Mennyire szánalmasak! +
/Elhúzom a szám, fanyar félmosolyra. Lapos pillák alól figyelem az eladót és az árút./
- Talán mégis találok itt valamit, ami jó lesz.
/Mondom Rabnak./
- Elég nagy a választék.
/Ellépek Rabtól, hogy közelebbről is megnézzem magamnak a portékát. Nem akarom fárasztani olyan kérdésekkel, amitől tudom, hogy falra mászik minden pasi, így csendben szemlélődőm.
Ebben a világban, már megtehetem, hogy olyan ruhát válasszak amilyet csak akarok, nem kell törődnöm a környezettemmel, hogy mit szól./
+ Legalábbis nagyon lesz..om! +
/Hosszas vadászgatás után meglelem a megfelelő ruhát, így elvonulok a próbafülkébe vele. Mikor felhúzom először mégis az fut át az agyamon, hogy nem lesz jó a méret, majd pár pillanat után felveszi alakom, és tökéletesen hozzá igazodik. Mint a fehérnemű, mint a felső ruházat. Elégedetten szemlélem meg magam a tükörben, mielőtt kilépek./
+ Igen, ez jó lesz! +
/Nem nézem az árakat, tudom, hogy van elég a kis kupalakú valamin, hogy ne kelljen vele foglalkoznom.
Összehajtogatom Raphael köntösét és kilibbenek Rabhoz./
- Nah, hogy tetszik?
/Kérdezem, miközben megállok vele szemben és körbeforgok kicsit, hogy jól lássa a ruhát./


{258}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet  Empty Re: 4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet

Témanyitás by Rabraquat Vas. Márc. 18, 2012 11:25 pm

*Hirig*

/Jóleső érzés, hogy Hirig is szereti a száguldást, biztos ezért is lett repülő lény ő is. Megérkezünk és már be is megy a boltba. Természetesen egyedül akar válogatni, amit annyira nem is bánok. Közben nézegetem az árukat unalmamban, nem rövid idő, amíg vásárol egy nő. Az eladók kedvesek, már-már királyukká fogadnak, annyira meg akarnak kínálni ezzel-azzal. A hogy létemről érdeklődnek, de nem szólalok meg. hagyom, hogy csacsogjanak, de ez sem veszi el a kedvüket./
- Köszönöm, nem kérek semmit, kérem hagyjanak magamra és segítség a hölgyet. /Mondom kissé morcosabban, mint szerettem volna, de veszik a lapot és elmennek körülem. Hirig megérkezik egy nagyon szexi ruhában, bár nem egészen illik az utcára. Inkább valami kastélyba, vagy ilyesmi, egy grófnőnek. Szélesen elmosolyodom és hümmentek párat, nézegetve a tündérke idomait is. +Nem rossz.+/
- Nagyon jó, illik hozzád. / Felelem és felpattanok, megvárom míg kifizeti magának, vagy ha rám néz, megveszem neki én. /
- 12 MŁ lenne, de a Sidhe Úrra tekintettel 10 MŁ-ért az öné lehet kisasszony. /Bájos mosoly az eladón, ahogy felénk pillant. Ha Hirig nem mozdul, akkor előveszem a kis chiptartómat, ami érkezésem óta a zsebemben van és beillesztem az eladó gépébe./
- Akkor viszont látásra! /Felelem és elindulok a motorhoz./
- Akkor, irány a tündérdombok? / Nézek Hirigre, ahogy rám terem a sisakom, miközben felülök a motorra./


[266]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet  Empty Re: 4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet

Témanyitás by Hirig Kedd Márc. 20, 2012 3:06 am

*Rab*


/Miután kilibbennek, nem marad el a hatás. Elégedetten mosolygok Rabra./
- Örülök, hogy tetszik!
/Megvillan játékosan a szemem./
- Mertél volna mást mondani!
/Bele karolok, miközben az eladó beszél. Vállára hajtom a fejem, majd egy laza csuklómozdulattal lecsippentem a kis kupalakú fémet a liliomok közül, a karkötőmről./
- Kérem, adjon egy tárolót, amiben a köntöst cipelhetem.
/A nő elvette a kis ketyerét, majd biccentve elment. Rabra néztem, aki sietősen elindult a kijárat felé. Nem marasztaltam, de amíg vissza nem jött az eladó addig nem mozdultam. Nem tartott sokáig, de azért már kezdtem magam unni.
Köntösöm belekerült egy áttetsző kis fóliás valamibe, majd apróra össze zsugorodott. A kúpkártyám, meg eközben vissza került a karkötőmre. A medált amit a köntös között találtam és a kis papírt eltettem, újdonsült ruhám zsebébe./
- Viszont látásra!
/Köszöntem el, majd sarkon fordulva kimegyek a motorhoz./
- Mehetünk oda is akár. Azt hiszem kivásároltam magam egy időre.
/Rámosolygok, miközben vállat vonok./
- Te, Rab! Nem kaptál véletlenül te is egy furcsa üzenetet és egy medált?
/Felülök a motorra mögé./


{259}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet  Empty Re: 4. kerület - Angyali Bájok Ruhaszaküzlet

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.