Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Atlantisz hotel

4 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Atlantisz hotel - Page 4 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Pént. Feb. 10, 2012 9:10 am

- Rendben, majd átnézem. /biccentek, persze csak óvatosan, mert nem akartam, hogy tönkre tegyem a munkáját, ugyanis úgy tűnt már egészen jól haladt, legalábbis már annyi ideje csinálta, hogy muszáj volt haladnia./
- Amúgy szeretnél könyvtáros lenni? /Részemről megőrültem volna bezárva a sorok között. Nem szerettem a könyvtárakat már otthon sem. Sötét poros és csendes helyek voltak, olyan élettelenek és túlvilágiak, hogy szinte a halál szelét hallottam susogni a polcok között.
Megborzongtam, ahogy ez a gondolat felmerült bennem./
+ Bárhogy menekülök, egyszer utolér... eljön értem és magával visz. Talán még nagyobb árat fogok fizetni az árulásomért....
Vettem néhány óvatos levegőt, hogy lecsillapítsam zakatoló szívverésemet, de nem sikerült. A csontom velejéig átfagytam, a rettegés a belsőmben remegett.


(56)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 4 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Szomb. Feb. 11, 2012 3:19 am


/Hajszárítás közben Scarlet elkezd dúdolni egy régi dallamot, ami az eszébe jutott. Bár halkan dörmögött a gép a kezében, nem nyomta el a halk dúdolást./
- Igen azt hiszem, megpróbálkozom azzal a munkával. Hiszen mindig ott töltöttem az időmet. Ha jönnek gyerekek akkor, talán még segíteni is tudok majd nekik. Ez nem áll annyira messze a tanári képesítésemtől, talán megfelelek az elvárásoknak is.
/Mondja miután már befejezte a hajszárítást./
- Keresek egy fésűt, Neked és a lóboncodnak!
/Gyors léptekkel kimegy az étkezőből és ahol a hajszárítót is találta elővesz egy fésűt.
A fürdő mellett elhaladva bepötyög pár parancsot, ami a víz leengedését hivatott elősegíteni.
Kedvesen rámosolyog Tessára, mikor vissza ér az újabb kínzóeszközzel kezében./
- A könyvtárra vissza térve, nem hiszem, hogy most olyan lenne mint régen volt, de azt hiszem nem fog túlzott nehézségeket elém támasztani, amit nem tudnék megtanulni!
/Elkezdi a tárnőjének haja végétől kezdve alaposan átfésülni lóboncát./
- Szívesen venném, ha a munka mellett találkoznánk!
/Kicsit elszomorodik, mert felrémlett előtte egy emlékkép./
- Tudod, soha nem volt akivel eljártam volna akárcsak kávézni is, tanulmányaim vagy a későbbiekben, munka mellett. Szeretnék ezen változtatni.


{62}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 4 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Szomb. Feb. 11, 2012 3:57 am

/Valahonnan ismerős a dallam, amit dúdol, aztán hirtelen eszembe jut. Nem jegyzem meg, hogy fölismerném, csak eltűnik a fény a szememből, ahogy eszembe jut. Claude-nak énekeltem ezt, amikor megszületett, sőt még tíz éves korában is csak erre volt hajlandó elaludni. Utoljára a temetésén hallottam... a fiam temetésén...
Vettem még egy szapora lélegzetet, ahogy a halált egyre közelibbnek éreztem. Szükségem volt valami melegségre, ami elűzi ezt az érzést. Ha nem így lesz, bele fogok őrülni ebbe az egészbe.
Ekkor jutnak el a tudatomig a halál ködén át Scarlet szavai. Az elsőkre csak biccentek, de az utolsó szavainál már rá figyelek./
+ Vajon tényleg ezt kéne tennem? Ez az az út, amit követve megtalálhatom végül a békét? Nem voltam biztos benne, de talán valóban ezt kéne tennem...
/rőt vettem magamon, hogy kissé eltereljem a figyelmem sugárzóan elmosolyodtam. Különös, de mintha lett volna bennem valahol egy kapcsoló, ami sármot kapcsolt volna rám, és valahogy könnyen alkalmaztam./
- Nagyon örülnék neki, ha tartanánk a kapcsolatot. Ha te nem lennél, szerintem rég elvesztem volna ebben az őrült világban. /Őszinte voltam, és még őszintébb akartam lenni, de a félelmem a haláltól olyan erős volt, hogy csomót kötött a nyelvemre./
- Egy jó kávéra pedig mindig kapható vagyok. /teszem még hozzá továbbra is mosolyogva./


(57)


A hozzászólást Tessa T'Ziczmesa összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 11, 2012 6:39 am-kor.
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 4 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Szomb. Feb. 11, 2012 4:25 am


/Néhány csomóval meggyűlik a baja Scarletnek, de igyekszik nem fájdalmat okozni társnőjének, aki láthatóan elvan merülve saját kis gondolatvilágában. Mikor visszatér hozzá, barátságosan rámosolyog./
- Hát valószínűleg, még mindig perlekednék azzal a kölyökkel, ha nem találkozom veled.
/Mondja elgondolkodó arckifejezést öltve magára egy pillanat erejéig. Tekintete újra vissza kanyarodik Tessára./
- Hívjuk a szépfiút? Megkérdezed, hogy felvennének? Már jóval lejárt a félóra tilalom.
/Magyarázza. Szeretné ha társnője mosolyogva, őszintén, újra. Ha nem látná szemében a félelemet és a szomorúságot./
- Vagy mit szólnál egy kis zenéhez? Esetleg valami máshoz lenne kedved?


{63}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 4 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Szomb. Feb. 11, 2012 6:03 am

- Persze, hívhatjuk. /biccentek gyorsan. Valójában nincs kedvem itt dolgozni. Nem tudom miért, de mélyen legbelül nem tetszik ez a hely. Olyan sok a technológia, meg az idegen dolog, ami emlékeztet arra, ami nem én vagyok, ami nem az én világom része. Mind, mintha azt ordítanák betolakodó vagyok...
Szóra nyitom a számat, hogy valami elegáns hazugsággal elvegyem az élét a dolgoknak, de meggondolom magam. Megrázom a fejem, majd ránézek Scarlere, egy pillanatig csak nézem, aztán őszintén nem törődve vele mi lesz elmondom neki, mit gondolok./
- Ne haragudj, de nem. Nem szeretnék itt dolgozni, megijeszt ez a hely.
/Kicsit összébb húzom magam fázósan, és úgy érzem magam, mint egy rémült kisgyerek. Khar odabaktatott hozzám és hamarosan éreztem, ahogy a testének homokkristályai karistolják a bőrömet. Öntudatlanul felé nyúltam és vakargatni kezdtem a fülét, kicsit megnyugtatott a jelenléte. Úgy hiányzott valami, nem tudtam volna megmondani mi, de szükségem volt rá./
- De valami zene jó lenne. /tettem még hozzá, reméltem az majd eltereli a figyelmem./


(58)


A hozzászólást Tessa T'Ziczmesa összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 11, 2012 6:38 am-kor.
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 4 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Szomb. Feb. 11, 2012 6:16 am


/Elhúzza száját egy pillanatra, mikor a homokkutya oda jön. De nemtetszését legyűri, mert látja, hogy Tessa megnyugszik a közelségétől./
- Nem hiszem, hogy akkor hívnunk kellene a kölyköt.
/Jegyzi meg, mintegy mellékesen, majd elkezd az üveglapon keresgélni valami kellemes dallam után./
- Mihez lenne kedved?
/Sorolja fel az új előadok nevét, és dalcímét, ami most a topp legjobb zenelistán olvasható./
- Nem baj, ha nem akarsz itt dolgozni. Majd találunk valamit olyant, ami érdekel vagy tetszeni fog számodra is.
/Von vállat miközben magyaráz. Felpillant a lap tanulmányozásából./
- Nem tűnsz valami vidámnak. Nemrég még ragyogtál! Szó szerint! Most meg...
/Nem fejezi be a mondatot, csak figyel csenden társnőjére./


{64}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 4 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Szomb. Feb. 11, 2012 6:38 am

/Találomra mondok egy számot, aminek megfog a címe, igazából teljesen mindegy volt nekem, csak ne AZ a dallam doboljon a fülembe. Ahogy más ritmus csendült fel máris jobb lett, de határozottan nem olyan jó, mint eddig.
Bűnbánóan néztem Scarletre, mert nem akartam elrontani a kedvét, de egyszerűen képtelen voltam összeszedni magam, kezdtem kikészülni./
- Jó, köszönöm a segítséget.
/Próbáltam erőt gyűjteni, de túlságosan féltem elmondani a legnagyobb titkom, és ez az üresség! Egyszerűen kibírhatatlan volt.../
- Én... nem is tudom... egyszerűen csak valami nyugodt helyre lenne szükségem... Nem keresünk valami... valami nyitott helyet? /nézek rá kérdőn./
- Biztos van itt valami park, vagy ilyesféle. /nézek körbe./


(59)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 4 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Szomb. Feb. 11, 2012 7:40 am


/Halkra bekapcsolja a kért zenét. Nem akarja, hogy zavarja a beszélgetést, csak amolyan aláfestő zene legyen./
- Biztos van valami park. Olvastam, hogy a könyvtár egy park és annak tavának környékén fekszik.
/Magyarázza. Tölt magának megint a frissítő gyümölcsléből./
- Ha gondolod elmehetünk, megkeresni. Vagy ha találunk máshol valami szabadtéri helyet, az is jó. Csak vigyünk neked valami frissítőt! Nehogy rosszul legyél útközben.
/Némi aggodalom vegyül a hangjába. Iszik pár kortyot./
- De mielőtt elindulnánk én is felfrissíteném magam.
/Szabadkozik kicsit./


{65}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 4 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Szomb. Feb. 11, 2012 8:02 am

- Oh persze-persze, de buta vagyok, hogy elfelejtettem. /Gyorsan felállok és kis emlékfelelevenítés után megindulok a fürdőszoba felé Nekem tovább tart egy kicsit, mire beállítom a fürdőt, de úgy tíz perc vacakolás után egészen megbarátkozom a különböző táblácskákkal habfürdő programokkal, meg egyéb hülyeségekkel./
- Nos, mostmár nem lógok egy fürdővel. /mosolygok rá kissé bágyadtan./
- Fürödj meg bátran, addig én pakolok valami innivalót és keresek valami térképet, vagy ilyesmit... /nézek körbe a szobában./
- Menj csak bátran. /ismétlem még egyszer majd magára is hagyom, hogy ne zavarogjak. Úgyis kell a kellemes zöld köntösöm helyett valami ruhát találnom. Az ő pirosát a törölközővel odaraktam a fürdőkád mellé./
+ Vajon merre lehet térkép? És mi a fene a bajom??


(60)


A hozzászólást Tessa T'Ziczmesa összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 11, 2012 8:54 am-kor.
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 4 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Szomb. Feb. 11, 2012 8:38 am


/Meglepetten figyeli gyors távozását és értetlen arckifejezéssel követi./
- Te meg mit csinálsz?
/Kérdezi, miközben figyeli mit nyomkod össze vissza a kijelzőn. Már megakarná állítani, mikor meggondolja magát és csak megingatja a fejét./
- Köszönöm. De nem kellett volna. Megoldottam volna, egymagam is.
/Mondja végül, miközben bemegy a fürdőbe. Pár dolgot beállít, módosít magának, hogy élvezze is a fürdőzést ahogy ő elképzelte. Beállítja a kijelzőn, hogy segítsen keresgélni fürdőzés közben is Tessának a térképben. A szobában megjelenik a puffok mellet egy furcsa szerkezet, ami háromdimenziós kivetítésben elkezdi a bevitt adatokat kivetíteni, hologramszerű képekben.
A fürdőn és a szobán belül halkan szól közben a topp slágerek listájának zenéi./
- Remélem segítettem.
/Kiabál ki a fürdőből Scarlet./


{66}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 4 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Szomb. Feb. 11, 2012 8:53 am

/Végül csak biccentek Scarletnek, még ha ő nem is látja. Leülök, hogy keresgéljek valami helyet, ami talán megtetszik.
Az egyik, amit valami Sakura parknak hívnak, itt van alig egy köpésnyire, ráadásul nagyon jól fest./
+ Hmmm talán itt tudnánk szívni egy kis friss levegőt.
/Megnézem a térképet, hogy hogyan tudnánk eljutni oda és elégedetten elmosolyodom./
- Igen, ez nagyon jó lesz. Ráadásul Scarlet könyvtára sincs olyan messze tőle.
/Észre sem veszem, hogy hangosan kimondtam a gondolataim, de aztán el is hallgatok, elvégre csak a hülyék beszélnek magukba. A hűtőből előveszek egy kecses üveget, amibe ha a program nem csal eperlé van. Azt iszogatva visszaülök az asztalhoz és a térképet figyelve várok hogy társnőm elkészüljön./


(61)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 4 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Szomb. Feb. 11, 2012 10:25 am


/Hosszúnak tűnő percekig ásztatja magát a finom illatú, bugyogó vízben. Gondolatai vissza kanyarodnak az elhagyott gyerekekhez és a kollégájához./
+ Vajon mi lehet velük? +
/Megrázza a fejét, a hülye gondolatra, hiszen ha igaz, hogy ő most a 2900-as években ücsörög egy jakuzziban, akkor értelmét veszti a kosza gondolat is, feléjük, mert már nem élnek.
Elmerül a kádban, majd mikor már a tüdejében a levegő eléggé elfáradt felbukkan. Fejét a kád támlájának veti, haját kiteszi a csempézett járórészre. Lehunyt szemekkel fekszik és hallgatja a zenét./
+ Vajon betudok majd illeszkedni? +
/Gondolkodik el ezen. Régen sem volt igazán a társadalom teljes körű tagja. Nagyon sok mindent kihagyott az életéből. Legalábbis nem lehet azt mondani, hogy úgy élt mint a többi ember.
Kimászik a vízből és elkezd megszárítkozni. A köntöst magára ölti, majd a haját becsavarja a törölközőbe. Felöltözve kimegy a szobába./
- Készen vagyok. Találtál valamit?
/Kérdi miközben az üvegfalon pötyög pár dolgot, hogy eltüntesse a fürdés "romjait"./


{67}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 4 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Szomb. Feb. 11, 2012 10:37 am

/Felé nézek majd biccentek, közben a homokeb feje búbját vakargatom./
- Igen. A közelben van valami Sakura park nevezetű hely, ami jónak tűnt. Ha neked is megfelel, elnézhetnénk oda, mit szólsz?
/Akkor kapok észbe és mosolyogva a szekrényhez sétálok./
- Pesze csak miután felkutattam én is valami ruhát, mert legyen bármilyen kényelmes ez a köntös, azért nem hiszem, hogy jó ötlet lenne ebben mászkálni. /mosolygok haloványak, majd hamarosan el is tűnök a szekrényben.
Az szekrény akkora, mint egy kisebb szoba. Elsőre üresnek tűnik, de az egyik sarokba találok egy dobozt. Vigyorogva veszem ki a ruhákat belőle. /
+ Hmmmm különös....
/De végül magamra öltök a teljes tartalmát. A kalap alá a hajam nagy részét be tudom tűrni. A nadrág kényelmes és a felső is, habár kis gondolkodás után a rózsaszín izét inkább a dobozba hagyom. A barna kabátkát is magamra veszem. Legvégül a csizmát, ami baromi hosszú, de nagyon tetszik. Az öt-hat centis sarkakon már jó 186-7 cm lehetek és ilyen magasságból egészen szokatlan lenéznem a világra.
Aztán kimászok a szekrényből megigazítva a fekete kalapom Scarlere mosolygok./
- Mehetünk részemről. Nézz körbe te is, ha gondolod, szerintem minden van a sarokban a dobozokban.
/Még nem múlt el a rossz kedvem, de egy kis öltözködés nagyon jótékonyan hatott rám./


(62)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 4 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Szomb. Feb. 11, 2012 10:47 am


/Scarlet egy pillanatra kezdi magát Dwayne Johnsonnak hinni, mikor az egyik szemöldöke felszalad homloka közepére és nem akaródzik onnan lejönni./
+ Vajon mit akar odabent? +
/Arckifejezése nem változik meg egy pillanatra sem, mikor kijön végre társnője. Leül az ágyra és elkezdi magának is megszárítani, majd megfésülni a haját. Nem szól semmit, amíg be nem fejezi, majd Tessára néz./
- Nem gondolod, hogy az a ruha amiben jöttél jobb? Az itt található holmikat meglehet, hogy használhatjuk, de elvinni nem hiszem, hogy lehet, hacsak nem lopásnak számít és itt nem büntetik.
/Veti fel a számára egyértelmű tényt./
- Ha megtudod fizetni, a kis aranykártyáddal, akkor nincs gond. De ezt nem tudhatod, amíg szépfiútól meg nem kérdezed!
/Mutat rá a tényre, hogy neki nincs semmilyen kártyája. Csak Tessának, van fizetési lehetősége./
- Legalábbis én így gondolom.
/Kis szünetet tart, majd halkan sóhajt egyet./
- De egy kérdést megér.


{68}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 4 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Szomb. Feb. 11, 2012 11:04 am

/Vetek egy pillantást a karfán heverő fehér hártyaszerű hálóing vagy mifene felé, amiben átkerültem, majd a kellemes rucikra, amiket a szekrényből bányásztam elő. Szinte már már kislányos de nekem kell tombolhatnékom támad, majd csak vállat vonok./
- Nah jó, lehet, hogy igazad van... jó legyen, biztos. De azt hiszem tesztelem mennyit bír az a kis izém, vagy hogy mennyire kedves a portásszépfiú. /vigyorgok.
Ez a hülye ruha ügy legalább elterelte a figyelmem a nyilvánvaló tényről, amire nem akartam gondolni./
- Ha meg nem tudom megfizetni visszaveszem max azt a pókhálómicsodát. /mondom vállvonogatva.
/Éppen eszembe jut, hogy felajánlom én is a segítséget a hajszárításhoz, de végül Scarlet olyan gyorsan végez, hogy szinte fel sem eszmélek.
Így csak odasétálok az ajtóhoz és várok. Most tényleg olyan vagyok, mint egy gyerek, vagy mint egy kutyus, aki várja, hogy megsétáltassák. Az én ebem amúgy a lámabnál ücsörög./


(63)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 4 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Szomb. Feb. 11, 2012 11:15 am


/Vár egy kis ideig, majd mikor látja, hogy társnője nem akaródzik felhívni a srácot, kezébe veszi a dolgot, és maga hívja a képernyőre a portást./
- Üdvözlöm!
/Kezdi, de mivel nem tudja pontosan, hogyan is kezdjen bele a dologba, így egy pillanatra ránéz Tessára, majd vissza a fiúra./
- Ha jól tudom eltelt a félórás tilalom!
/Folytatja, mintha csak ez miatt hívta volna fel./
- A szekrényben talált társnőm egy dobozt, amiből számára tetszetős ruhát talált. Meglehet ezt venni, vagy a szoba árában már benne volt?
/Tér felületesen a tárgyra. Folytatja a fésülködést, és szorosan összeköti egy hajgumival a haját./
- Mit gondolsz Anita?
/Kérdezi közben társnőjét./


{69}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 4 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Szomb. Feb. 11, 2012 11:30 am

- Én is üdvözlöm kisasszony. /kezdi udvariasan a fiú. Majd kicsit gondolkozik és a kisfiús mosoly felragyog az arcán./
- Jah, hogy azok a dobozok! Azok régi kacatok, amiket az előző lakók hagytak ott. Ha bármi tetszik belőle, nyugodtan vigyenek. Még örülnénk is neki, ha valaki végre eltűntetné őket.
6Aztán elborul az arca és mentegetőzve néz./
- Elnézést, megint egy hívás... hihetetlen mennyi a vendég ma. /sóhajt fel, majd kikapcsol.
Én csak vigyorgok és kedvem lenne ugrándozni jókedvembe.
+ Enyém a ruha, enyém a ruha!!! Jeppi!!!
Végül hogy Scarlet ne nézzen totál hülyének, meg hogy máshol tombolhassam ki magam, először is válaszolok./
- Szerintem jó lesz így, nagyon jól áll. Jah és szerintem nézz körül akkor te is a szekrénybe. Addig lent várlak a hallban, megpróbálom kiszedni a srácból mennyi van a kártyámon, és ha folyton hívogatják, majd drasztikus leszek.
/Vetem még rá egy mosolyt, majd kiszökellek az ajtón. Leliftezek és odasétálok a pulthoz, ahol a srác nagyban telefonál, de mire odaérek pont leteszi./
- Szia. A másik hölggyel a Sakura parkba akarunk menni és kíváncsi lennék mennyi van a kártyámon, meg tudnád mondani nekem?
- Persze hölgyem. Egy pillanat, csak ki kell hoznom valamit a raktárból, addig várjon itt.
/Én meg csak biccentek és a pultnak dőlve várom Scarletet homokblökivel a lábamnál./


(64)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 4 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Caridwen Szomb. Feb. 11, 2012 11:35 am

/Hirtelen egy angyal jelenik meg a csarnok közepén. Hat fekete szárny dermed meg a hátán, amikor megérkezik. Fekete szemével körbepásztázza a helyet, majd a pultnál ácsorgó nőn állapodik meg a pillantása. Odasétál./
- Hello hölgyem, itt az ideje, hogy velem jöjjön.
- Tessék? /Néz az döbbenten rá. A férfi megérinti a homlokát, majd a pultot, ahol egy kicsi üzenet jelenik meg elegáns kézírással.

Előrementem a parkba Scarlet, ott várok rád! Bocsi, de már nem bírtam magammal.
Anita

/Aztán a férfi megfogja a nő kezét és mind a ketten mintha kifakulnának a térből. Úgy tűnik, mintha senki nem látta volna a különös jelenetet./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 4 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Szomb. Feb. 11, 2012 12:02 pm


/Elmosolyodik, mikor Tessa kirohan, majd megingatja a fejét. Lassan komótosan, mint akinek bőven van ideje, mert már nem sürgetik szemtől szemben, bemászik ő is a szekrényben és elkezd kutakodni.
Miközben keresgél, gondolkodik el a hallottakon, igazán./
- Még szerencse, hogy nem kellenek ezek a "göncök".
/Jegyzi meg félhangosan, mikor kivesz a dobozból egy nagyon is jó állapotban lévő fekete-fehér kockás rakott szoknyát ami alatt egyben a szoknyával volt egy nadrág rész is, hogy ha leül ne a fehérnemű látszódjon ki. Talált egy pár cipőt, és egy mélyen kivágott hátú, fekete nyakba akasztós felsőt is. A fehérneműk és az új szerzemények felöltése után, magához vette övtáskáját, majd elrendezi a szobában lévő felfordulást./
+ És még én vagyok a fiatal kettőnk közül?! +
/Gondolja, miközben elindult, hogy utolérje Tessát. A lift hamar megérkezik és nem kell sokat várnia a leérkezéssel sem. Mikor kilép nem látja társnőjét, így a pulthoz megy./
- Nem látta véletlenül Anitát?
/Kérdezi meg az éppen visszatérő portástól./


{70}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 4 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Caridwen Szomb. Feb. 11, 2012 12:13 pm

- Anita? /Egy pillanatig értetlenül néz, majd felderül kölyökképe./
- Jah a sidhe hölgyre gondol! Áh igen, nem olyan rég itt volt.
/Körbe néz, majd a pulton egy cetlire mutat./
- Nagyon izgatott volt, úgy nézem előre ment.
/Csúsztatja elég az elegáns írással felrótt sorokat.

Előrementem a parkba Scarlet, ott várok rád! Bocsi, de már nem bírtam magammal.
Anita

Majd egy térképet is lerak mellé és gyorsan elmagyarázza hogyan jutsz el a parkba./
- Higgye el, el sem tudja téveszteni, itt van pár percnyire.
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 4 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Szomb. Feb. 11, 2012 12:18 pm


/Megingatja a fejét mikor elolvasta a szöveget, majd figyelmesen a fiúra tekint. Végighallgatja az útbaigazítást./
- Köszönöm!
/Elteszi a cetlit, majd egy barátságos mosolyt küld a portás felé./
- Remélem még találkozunk! Viszlát!
/Köszön el, még egy apró integetést is megejt, majd sarkon fordul és elindul az elmagyarázott útvonalon a Park felé./
+ És tényleg én vagyok a fiatalabb?! +
/Fanyar félmosollyal arcán halad előre./
+ Pedig kettőnk közül én viselkedem felnőttesebben! +
/Állapítja meg./


{71}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 4 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Caridwen Szomb. Feb. 11, 2012 12:20 pm

*Folytatás a Sakura parkban*
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 4 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.