Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Sakura park

3 posters

Go down

Sakura park Empty Sakura park

Témanyitás by Caridwen Szomb. Feb. 11, 2012 8:37 am

Sakura park Japan_IV_by_aniehe
Sakura park Japan__Koukoen_3_by_Risachantag
Sakura park Epcot_Japan_Stock_19_by_Disney_Stock
Sakura park Japan_by_Bittersweet12

Egy hatalmas park nem olyan messze az Atlantisz hoteltől. Kellemes hely, a cseresznyevirágok szinte állandóan nyílnak errefelé. Az illat elandalító, a táj pedig a mesterséges és a természetes fények közepette is gyönyörű.
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Sakura park Empty Re: Sakura park

Témanyitás by Mulan Huryū Szomb. Feb. 11, 2012 9:12 am

*Előzmény a sikátorban*

/Selymes füvön ébredek lehunyt szemhéjamon átdereng a fényt. Óvatosa kinyitom és veszek egy tétova levegőt. Az illat kellemes. Az arcomra hullik egy szirom. Felemelem és megnézem a puha rózsaszín virágszirmot. Ismerős, mintha már valami könyvben láttam volna, de nem vagyok biztos benne melyik is az.
Óvatosan fölálltam és gyanakvóan néztem a talajt. Azért gyanakvóan, mert mintha még közelebb lett volna, mint legutóbb... /
+ Baszki mezítláb vagyok!!! Nem fáztam vagy ilyesmi, de mégis, ki nyúlta le a cipőm???? Biztos az a Coir, vagy ki volt!!! Ennyit a Sárkányságról....
/Puffogva álltam fel, és ekkor a mellettem lévő tavacska vizében láttam meg, hogy milyen ruhát viselek.
Közelebb sétáltam és csak döbbenten bámultam./
+ Hát ha eddig azt hittem nem tudok tovább süllyedni tévedtem... törpe vörös dögből, még törpébb sárga lettem...
/Csak bámultam az idegen arcot a tó tükrében./
- Elég durva, hogy naponta testet váltok, ráadásul ha lehetséges egyre kisebb leszek... vajon vannak hobbitok? Mert tuti az lesz a következő lépcső, ha van még lejjebb...


(15)


A hozzászólást Meredith Panthera összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 11, 2012 10:01 am-kor.
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Sakura park Empty Re: Sakura park

Témanyitás by Caridwen Szomb. Feb. 11, 2012 9:37 am

/Egy férfi hangja térít magadhoz./
- Te lennél Huryū? Soha nem hittem volna, hogy nő leszel.
/Amikor megfordulsz, meglátod a férfit./
- Üdvözöllek. Engem küldtek, hogy fogadjalak. Azt mondták, az Arany Ösvényt akarod járni, igaz ez? Remélem igen. Minden esetre itt van a feladat, amit véghez kell vinned. Ez az első lépcsőfok. A papíron rajta van minden, amit szükséges tudnod. Válassz egy nevet még magadnak. Az itt kapott neved el kell dobnod, hogy csatlakozhass hozzánk. Milyen nevet szeretnél?
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Sakura park Empty Re: Sakura park

Témanyitás by Mulan Huryū Szomb. Feb. 11, 2012 10:08 am

- Hogy mityumityu?? Te most komolyan hozzám beszélsz abba a hülye jelmezbe? Mi a franc ez az egész? Miért lettem megint kisebb???
/Esküszöm, attól majd kitört a nyakam, hogy felfelé bámultam a férfi arcába. Tuti még 150 cm sem voltam! Ez a vég!/
- Nah idefigyelj barátom! Most azonnal magyarázd meg nekem, mi ez az egész! Tudni akarom miért lettem már megint más, ráadásul már megint kisebb!
/Dühösen karba fonom a kezem, mire érzem, hogy egy kard szíja a húsomba vág./
+ Hohhoooo nah ez már beszéd!!! Máris kezdem sokkal jobban érezni magam! Egy kis fegyver és sokkal szebb az élet!
- És azt akarod valami kínai csiangpung nevet válasszak magamnak, vagy mifenét? Mulánnak akarsz hívni, vagy ilyesmi? /bámulok rá kétkedve.
Közben lopva hátranyúlok és +Oh igen!+ egy kard kemény tokja simul a pizsiszerű cuccomra.
+Jajj drágaságom, ne félj, amint ez a jelmezes pupák magunkra hagy minket játszunk egy jót!!!
/Gondolatban elégedetten dörzsölgetve a kezeimet érdektelen arckifejezést mimelve várom, hogy lelépjen a Pupák. Már ezt a törpeséget is elviselem, hisz van egy kardom!/


(16)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Sakura park Empty Re: Sakura park

Témanyitás by Caridwen Szomb. Feb. 11, 2012 10:16 am

/A férfiről látszólag minden megjegyzés és beszólás lepereg. Minden szót halálosan komolyan vesz és amikor befejezed mintegy magának biccent egyet./
- Rendben, a neved ezentúl Mulan Huryū, felejts el minden mást, azok többé nem számítanak. A küldetésed ott van a tekercsben Mulan, végezd el, és közelebb kerülsz a célodhoz. Még találkozunk, ha az első akadályt sikerrel veszed.
/Valamit még elővarázsol a ruhája legmélyéül, majd két gyűrűt nyújt át neked./
- Ezeknek még hasznát fogod venni. Ha odaérsz megtudod mire valók. Sok sikert Mulan.
/Biccent, majd megfordul és elmegy, beleolvad a tájba, mintha soha nem is lett volna itt, csak a gyűrűk sugallnak mást./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Sakura park Empty Re: Sakura park

Témanyitás by Mulan Huryū Szomb. Feb. 11, 2012 10:47 am

+ És képes csak úgy lelépni!
/Döbbenten állok a kezemben egy pici henger alakú papírossal meg két különös gyűrűvel egy fura kínai pizsamában mezítláb egy karddal a hátamon. Sok fura dolog történt már velem, de ez azért az elsők között van... Végül csak elvigyorodok.
- Ha lúd legyen kövér! /mondom félhangosan.
Felhúzom a gyűrűket a bal kezemre, hogy ne akadályozzanak, ha a jobbal harcolni akarnék, aztán rájövök, hogy talán egy kétkezes fegyvert csatoltak rám, vagy ha nem is kétkezes, hát egy hozzám hasonló törpe csak két kézzel fogja tudni forgatni.De végül mivel nincs nálam se lánc, se kötél, így mégis a kezemen maradnak, ellenben tervbe veszem valami olyan bolt meglátogatását, ahol tudok újítani egy láncot.
Aztán lehuppanok a fűbe törökülésbe és kihajtogatom a pici pergament.

Huryū!
Várd meg Eyrana Caecus Saqron-t, aki hamarosan ide fog jönni. Valamit keresni fog, amit elvettek tőle, illetve ő úgy tudja. Gyertek el együtt Polimetronba és keressétek meg Wei-t. Ő választ fog tudni adni a kérdéseitekre.

+Ennyi? Ez komoly?? És mégis honnan tudjam ki ez a fura nevű bige?
/Minden esetre egyenlőre hátra dőltem és észre sem vettem, de a sok viszontagságtól, meg a testcserétől kimerülten elnyomott az álom... álmomban egy tigris üldözött egy sárkányt és valaki azt kántálta Mulan Huryū... Mulan Huryū....


(17)


A hozzászólást Mulan Huryū összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 11, 2012 12:33 pm-kor.
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Sakura park Empty Re: Sakura park

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Szomb. Feb. 11, 2012 12:24 pm


/Kis idő múlva elérkezik a parkba, pont ahogy a portás fiú elmagyarázta, egyszerűen ide talált.
Lassú léptekkel halad előre, hiszen előbb-utóbb megtalálja majd itt társnőjét. Minek siessen, hiszen az idő szép, a táj meg magával ragadó./
+ Gyönyörű ez a park! Még szerencse, hogy ezt a keleties kultúrát másig megőrizték! +
/Sétál az ösvényeken. Néha meg megnézi az erre pihenő embereket, tekintete Tessát keresi közöttük, de nem találja. Látja, hogy őt is megnézik, de nem érdekli./


{72}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Sakura park Empty Re: Sakura park

Témanyitás by Mulan Huryū Szomb. Feb. 11, 2012 12:32 pm

/Egy idő után felébredek. Nem aludhattam sokat, talán csak pár órát, legalábbis a nap még nem sokat haladt a horizonton. Egy darabig csak bámulok, nem tudom, hogyan kezdjek neki a dolgomnak. Embereket sehol nem látok, így nem tudom, hogyan találtam meg a papírkában nevezett nőt.
Végül találomra nekiindulok és minden nőtől megkérdezem, hogy nem ő-e Eyrana Caecus Saqron...
+ Az anyád essen a pokol kénköves mélyére, hogy ilyen kimondhatatlan neve adott neked!Csöndesen dohogok magamban, miután a negyedik nő sem bizonyul annak. Ráadásul vészes kisebbségi komplexusom lesz, ha még ezek a nők is lenéznek rám!
Már kezd baromira elegem lenni a beetetésből, de úgy döntök teszem még egy próbát. Egy fekete hajú nő valami kockásszoknyaféleséggel, vagy mifenével sétál felém. Odalépek hozzá felnézek rá +Az anyja szemit, hogy miért nőtt ekkorára!+ majd eldarálom./
- Hali te vagy Eyrana Caecus Saqron?


(18)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Sakura park Empty Re: Sakura park

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Szomb. Feb. 11, 2012 12:41 pm


/Egy idő után eltűnnek a parkban lévő emberkék és egy csendes kis ösvényre téved rá Scarlet. Éppen egy kis csobogó patakot és a benne úszkáló koikat figyeli, mikor váratlanul egy ismeretlen lány, szólítja meg./
- Hai!
/Nyögi ki hirtelen, mikor végignéz a vele szemben álló japánvonásokkal rendelkező nőn./
- Elnézést, de Önben kit tisztelhetek? Honnan tudja a nevem?
/Teszi fel a kérdéseket, amiket úgy érez, jelen pillanatban helyénvalóak. Felfordul és kicsit résnyire húzza össze szemeit. Mintha gondolkodna./
+ Találkoztunk volna már? Nem, nem láttam ezelőtt még ezt a lányt! +
/Mereng el egy pillanatra./


{73}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Sakura park Empty Re: Sakura park

Témanyitás by Mulan Huryū Vas. Feb. 12, 2012 12:00 am

+ Milyen hal? Valami kopoltyúsnak néz engem??? Micsoda fura nő!
/Éppen kinyögném, hogy nincs dolgom olyanokkal, akik lehalaznak, amikor kiejti a bűvös szavakat: Honnan tudja a nevemet?
+ Vagyis.....?! Ez lesz az! Végre megtaláltam a hülye nevű nőt!
/Elégedetten a levegőbe boxolok, aztán diadalmas pillantással nézek rá. Már amennyire lenről diadalmasan lehet nézni. Azt hiszem ezen még dolgoznom kell....
- Én... Tatjana... Merry... izé, Mulan vagyok, Mulan Huryū. /nyögöm ki végül azt a hülye nevet, amit az a jelmezes pasi adott nekem, meg én félig magamnak. Kissé skizofrénnek tűnhettem, hogy a saját nevem sem tudom, de kérem, aki kb 36 órán belül a harmadik nevet viseli, ráadásul egyre megy össze, annak ennyi megengedett, nem? A biztonság kedvéért még egyszer megismétlem./
- Igen, én Mulan Huryū vagyok, és Eyrana Caecus Saqron-t kell keresnem. Ezért.
/És átnyújtom neki a papírt, hátha ő több értelmet lát a rá vonatkozó részben, mint én.

Huryū!
Várd meg Eyrana Caecus Saqron-t, aki hamarosan ide fog jönni. Valamit keresni fog, amit elvettek tőle, illetve ő úgy tudja. Gyertek el együtt Polimetronba és keressétek meg Wei-t. Ő választ fog tudni adni a kérdéseitekre.


(19)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Sakura park Empty Re: Sakura park

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Vas. Feb. 12, 2012 1:27 am


/Érdeklődése kezd alábbhagyni, mikor látja, hogy az előtte lévő lány, bele bokszol a levegőbe. Erre ugyan elmosolyodik, de már menne is tovább, viszont mikor amaz tovább folytatja, felcsigázza újra érdeklődését./
- Megtalált!
/Mondja tömören, majd a felé nyújtott papírt elveszi és elolvassa. Szemöldökét összevonja és látszik, hogy ajkai is kicsit összepréselődnek./
+ Mi a fene folyik itt?! Hol van Anita? +
/Lehunyja szemeit, pár pillanat múlva viszont rendezett vonásokkal felpillant./
- Mulan kisasszony, megtudná ezt magyarázni nekem? Még ha tisztán el is tudom olvasni, kicsit homályos ez az üzenet számomra. Nem tudom ki az a Wei. Ön ismeri talán?
/Kérdezi az igen energikusnak tűnő lányt./


{74}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Sakura park Empty Re: Sakura park

Témanyitás by Mulan Huryū Vas. Feb. 12, 2012 1:52 am

/Bőszen bólogatni kezdek. Noha a nőnek már-már tanárnősen kioktató a hangja, de karddal a hátamon még egy tanárral is szembenéznék! És különben is, nem tehet róla szegény, hogy nem olyan remek a természete mint nekem!
+ Nem lehet mindenki tökéletes, nem igaz?
Szóval nagy jobbító szándékommal eltelve, meg persze, mivel Brutál Sárkányságom eléréséhez valamiért furanevűre van szükségem, így nagyban elkezdem magyarázni neki hogy mi a szitu./
- Nem még soha nem találkoztam vele, nem igazán érintkezek vágott szeműekkel... /aztán tudatosul bennem, hogy éppen én is eme kasztba tartozom így némineműleg enyhítek magamon. / izé kínaiakkal.
/Kicsit megigazítok pár elszabadult fekete tincset és egészen filozofikusan folytatom./
- Nos, úgy volt a dolog, hogy jött ez a fura nyugati pasi a fura maskarájával és a kezembe nyomta ezt a papírt, hogy keressem meg magát, aztán együtt húzzuk a belünk ebbe a fura városba, mert naccságod állítólag elhagyott valamit, amiről ott tud majd infót szerezni. Nekem meg a nagy harci ösvényem járásához kell ezt a küldetést teljesítenem. Azt nem tudom naccságod mit hagyott el, de igazából nem is érdekel, a Wigpang akárki majd úgyis elmondja ami kell nekünk, szóval majd ott kiderül. /vonom meg frappánsan a vállam a zseniális tömör összefoglalásomra./
- Szóval mehetünk? /nézek rá érdeklődve./


(20)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Sakura park Empty Re: Sakura park

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Vas. Feb. 12, 2012 2:10 am


/Felszökik a szemöldöke homloka közepére, mikor hallgatja a lány különös stílusát és összefoglalóját. Különös módon nem zavarja, ez a viselkedés, pedig régebben az iskolában kioktatta a diákjait, hogyan is kellene viselkedniük. Most meg sem fordul fejében ez a dolog./
- Rendben. Elkísérlek!
/Körbenéz, merre is kellene menni, de nem tudja, így egy furcsa ötlete támad./
- Mivel nem tudom innen, hogyan tudunk eljutni Polimetronba, de a közelben van egy könyvtár, ha jól tudom. Ott kérhetünk útbaigazítást.
/Magyarázza tárgyilagos hangszínnel a tervét./
- Vagy Ön tudja merre kell menni? Esetleg van más ötlete?
/Érdeklődik némi kíváncsisággal hangjában./
+ Anita, vigyázz magadra! Hamarosan megint találkozunk! Megfoglak találni! +


{75}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Sakura park Empty Re: Sakura park

Témanyitás by Mulan Huryū Vas. Feb. 12, 2012 2:26 am

- Helyes! /vigyorodok el. Aztán neki is indulok. Csak amikor a nő megjegyzi, hogy azt is kéne tudnom merre jutok el ebbe a polimicsodába, akkor esik le, hogy nem igazán ismerem ezt a világot./
- Huh, ez eszembe sem jutott... /ráncolom össze a szemöldököm. /
- Bocsesz, de szerintem még 36 órája sem vagyok ebbe a hülye világba... /motyogom magamba félhangosan, majd teljes hangerővel folytatom.
- De oké, a könyvtár jó lesz, habár ki nem állhatom őket... hogy várhatják el az embertől hogy csendben ülepítse az ülőgumóját órákon át? /hevesen megrázom a fejem, majd teszek még két lépést előre, és a vállam fölött visszanézve a nőre felvont szemöldökkel megkérdem./
- Nah jön naccsága? /Aztán rájövök még mindig nem tudom merre kell menni./
- Izébigyó... ha te tudod merre is megyünk, esetleg mehetsz elől ha akarsz... /ezt körülbelül sikerül úgy kinyögnöm, mint akinek fizikai fájdalmat okoz, hogy hátul kell mennie, de héé ez a kisebbségi komplexusommal tetézve tényleg fáj!
+ Áuuuuu!


(21)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Sakura park Empty Re: Sakura park

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Vas. Feb. 12, 2012 2:38 am


/Kicsit meglepődik azon, hogy az előtte pattogó lány is olyan mint ő. Azaz a múltból érkezett ide. Halványan elmosolyodik ezen a tényen, de más nem látszik arcán./
- Ha jól tudom, akkor a könyvtár arrafelé lehet.
/Bök egy irányba, amerre az ösvény is halad, amin állnak. Mellettük a patak is arrafelé csordogál tovább./
- Megkérhetném, hogy a naccsága megszólítás helyett, Caecusnak hívjon?
/Lép a lány mellé, jelezve neki ezzel, hogy nem kíván vezető lenni. Megelégszik a közös sétával is./
- Lévén helytelen, megfogalmazás. Illetve nem szeretem, ha valaki így hív.
/Magyarázza a megszokott tanári türelemmel és hangszínnel./
- A könyvtárba, azok járnak akik képesek csendben és elmélyülten olvasni, úgy, hogy nem zavarják a társaikat, hangoskodással és motoszkálással. Senkit nem lehet erre kényszeríteni, viszont aki önszántából oda téved, annak be kell tartania a hely kultúráját, szabályát.
/Folytatja mondandóját, akárcsak az utat a célja felé./


{76}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Sakura park Empty Re: Sakura park

Témanyitás by Mulan Huryū Vas. Feb. 12, 2012 2:52 am

+ Bllaaaa blaaa blaaaaa
/Ellenben nyugodtan bólogatok, mint aki elmélyülten figyel és nagyon intellektuális fejet próbálok vágni. Ellenben inkább nem véleményezem, hogy én hogyan elmélkedem a könyvrágó kukacokról, mert annak nem lenne jó vége./
+ Hé?? Hű de bölcs lettem! Nem vágom az arcába, hogy mekkora hülye aki csöndbe ül, ahelyett, hogy pattogna! Huh, asszem zseniálisan járom a aranyos sétautam!
- Jah. Cézus, izé Caecus. /kissé nyelvtörő volt a dolog, de megpróbálkoztam vele, remélhetőleg nem töri kerékbe a nyelvem minden alkalommal.
Azt viszont kimondottan értékelem, hogy mellettem baktat, mint egy jó kislány. Habár kissé fő a fejem, hogy jó hosszúkat kell lépnem, hogy tartsam a tempót... +ki a francos franc osztott neki ilyen hosszú lábakat?? Anyját annak!+ De hősies sárkánysággal megyek utána.
Végül azonban már herótom és hátszőrborzolódásom lesz a nagy csendtől, meg madártöcskölődéstől, így megszólalok, pedig majdnem egy percet csendbe voltam nagy elmélkedésem közepette./
- Naccs.. izé Caeccus, te mindig ilyen nagyon okost... intellektuálisan beszélsz? /nagy büszke vagyok magamra, hogy sikerült meglelnem ezt a szolid szót elmém útvesztőjében./


(22)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Sakura park Empty Re: Sakura park

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Vas. Feb. 12, 2012 3:06 am


/Figyeli a már jól megszokott fejbólogatást, mikor nem figyelnek arra amit mond, de jelenleg nem érdekelt, így nem tette szóvá. inkább szemet hunyt felette.
Nyugodt, megfontolt léptekkel haladt előre, igyekezet a feszültségét, hogy eltűnt a barátnője, nem kimutatni./
- Azt hiszem. Mindig.
/Feleli a kérdésre./
- Megtanultam, hogyan használjam a szavakat, így nem esik nehezemre, hogy ekképpen beszéljek. Nagyobb fejtörést okozna, ha azokat a szleng szavakat kellene használnom, amiket Ön is használ a mindennapokban.
/Nem szerette ha valaki így beszélt, de elfogadta, ha nem az iskolán kívül volt. Viszont a káromkodásokat, azokat azon kívül sem tolerálta./
- Mit gondol erről a jövőről?
/Vált témát, mivel úgy érzi, hogy nem igazán érdekli, az a mellette haladó lányt, miképp beszél./
- Hogyan keveredett ide? Hol élt előtte?
/Tette fel a kérdéseit. Valahol érdekelte is a válasz, és nem is./
+ Nem számít már, honnan érkeztünk. Csak a jelen számít! +
/Ahogy haladnak kifelé a parkból, észreveszi az épület üveges homlokzatát./
- Tudja, nekem alig van fél napja, hogy átkerültem a jövőbe.


{77}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Sakura park Empty Re: Sakura park

Témanyitás by Mulan Huryū Vas. Feb. 12, 2012 3:20 am

- Néha lazítania kéne egy kicsit, az ember stílusa kihat az életére is. /Nagy bölcsen bólogatok./
- Szerintem ez tényleg így van, egy grafitin láttam az egyik sikátorba. /végül rájövök, ez nála talán nem olyan megható, de szerintem a nyomorgatott emberek tudják a legjobban az élet igazságait, nem az olyan tintanyaló filozófusok./
- Amúgy mindenki úgy beszél, ahogyan tanítják neki, nem nagy cucc, vagyunk akik vagyunk. /folytatom eme nagy eszmefuttatásaim.
+ Eskü ez a nő előhozza még a végén az értelmiségit belőlem! Beszarás!
/Végül témát vált, ami jó ötlet, mert már kezdett agyhúgykövem lenni ettől a sok vacakolástól a szavakkal./
- Szerintem beteg ez a jövő, az embert ide oda dobálják vámpírok, meg fura szamurájizék, ráadásul egyre inkább összemegy... nem tudom, eddig a kard az egyetlen jó, amit errefelé láttam. /vonom le a konklúziót egy vállvonogatás kíséretében./
- Amúgy Arhangelszk-ben születtem, Oroszországból utaztam Párizsba és onnan kerültem ide. /zártam rövidre a témát. Még mindig fájt felidéznem a régi erőt, amiből ilyen törpévé tettek. Nah de leszek én még sárkány!/
- És veled mi a helyzet? /érdeklődtem én is./


(23)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Sakura park Empty Re: Sakura park

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Vas. Feb. 12, 2012 3:41 am


/Halvány mosollyal arcán nyugtázza, hogy a fedő viselkedést mellőzően, mégis felveszi a lány a kulturáltabb stílust./
+ Lassú víz partot mos! +
/Figyelmeztette magát. Kicsit meglepi az úja fajok nevének említése, hiszen ő még nem találkozott velük. Csak vérfarkassal, tündérekkel, Tessán és ezen a lányon kívül, mással./
- Én eredetileg Philadelphiában születtem, de még az egyetemi éveim elkezdése előtt, átköltöztem Rómába. Ott éltem évekig és onnan kerültem ide.
/Felelete. Bár az ösvény elkanyarodni látszik, céljuktól, követi az utat. Bízik benne, hogy valahol majd vissza kanyarodik, hogy kitudjanak menni a parkból. Pár perc sétálás után, észre is veszi a parkból kivezető torikat./
- Ha jól sejtem, arra kijutunk.
/Lép rá a kis ösvényre, mely a kapu felé ágazik le./


{78}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Sakura park Empty Re: Sakura park

Témanyitás by Mulan Huryū Vas. Feb. 12, 2012 4:03 am

- Huh, akkor te amcsi vagy? /nézek rá nagy érdeklődéssel. Közben bámulok a parkot is, mert legyen bármilyen csicsás, azért be kell vallanom, hogy elég zsír hely. Azért ezek a japcsik is tudnak valamit! Izé, mi is tudunk valamit...
Ezen a gondolaton muszáj elvigyorodnom, a hatalmas evolúciós nemzetségváltogatásom ugyanis baromi vicces. Oroszból amcsi, aztán japcsi... szerintem ilyen még senki nem csinált. Talán írnom kéne arekordok könyvének, mint a legtöbb nemzetiségbe tartózó ember. Mekkora poén lenne!
Ezen szolid-szerény gondolataimból ébreszt, amikor a nagy narancs oszlopokhoz érünk.
Beleegyezően bólintok, mintha milkalila gőzöm lenne róla, merre is vagyunk./
- Jaja, haladunk a cél felé. /közlöm nagy bölcsen, majd odaszökdécselek az egyik oszlophoz és megsimogatom a felületét./
+ Hmmm baró....
/Utána vissza a furanevű mellé, és mintha mi sem történt sétálok tovább mellette a könyvtár felé...
+ Brrr csak be ne kelljen mennem!


(24)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Sakura park Empty Re: Sakura park

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Vas. Feb. 12, 2012 4:42 am


/A torikhoz érve, még hátrafordul, vesz egy nagy levegőt./
+ Azt hiszem, tetszett volna neked a park Anita! +
/Vissza fordul Mulan felé./
- Igen. Eredetileg.
/Válaszol szűkszavúan, mivel nem érzi igazán amerikainak magát. De olasznak sem. A tanulmányai miatt ment oda és azért, mert tudja, hogy a családja nem szereti europát, és főleg nem a csizmában élőket.
Türelmesen várakozik mikor a lány elszökken mellőle, hogy jószerencsét kérjen a szentnek tartott fakaputól. Mikor vissza áll mellé, elindul a narancssárga utún./


*folytatás a Központi könyvtárnál*

{79}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Sakura park Empty Re: Sakura park

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.