Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Atlantisz hotel

4 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Atlantisz hotel - Page 3 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Vas. Jan. 29, 2012 10:47 am


/Csendben táncol. Élvezi a pillanat varázsát. Egyre jobban kezdi őt is átjárni ez a kellemes érzést. Furcsa szemekkel néz társnőjére. Előtör belőle az a furcsa bizsergető érzést, ami akkor érzett, maikor átalakult./
- Örülök, hogy így érezel!
/Suttogja vissza Scarlet. Először érezi magát valakihez igazán közel. Nem tudja, hogy ez a varázslatnak köszönhető, vagy pusztán társnője személyes varázsának, de nem is érdekli. Belefeledkezik a jelenbe és nem gondolkodik most sem a múlton, sem a jövőn.
Zene követi a másikat, már nem figyel rá, mikor kezdődik és lesz vége egynek, csak vezeti Tessát./
- Ha jól emlékszem, kértél egy fürdőt is!
/Súgja a nő fülébe, majd ellép tőle egy lépést./
- Milyen társ lennék, ha nem váltanám be ígéretem?!
/Meghajol, színpadiasan kézcsókot ad Tessának, majd kérdő tekintettel felegyenesedve néz rá./
- Ha jól sejtem, és az emlékeim nem csalnak, akkor a szobában is volt egy jakuzzi. De ha az nem felel meg neked, keresek egy különálló fürdőt!


{49}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 3 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Vas. Jan. 29, 2012 12:02 pm

/Kissé meglepődve nézek rá, mint aki álomból ébred. Minden olyan különös, olyan idegen, semmi nem reális... Aztán csak mosolygok./
- Nos, ha már átjöttem a jövőbe, látnom kell, milyen egy hamisítatlan futurisztikus jakuzzi. /mosolygok rá.
Aztán én is biccentem, először hűvös fensőbbséggel, akár egy uralkodó, aztán a baráti mosolyt visszavarázsolom az arcomra. Ekkor tűnik fel, milyen különös a szeme, pont, mint amikor átalakult....
+ Nos, gy tűnik, nem csak nekem hozott sok újdonságot ez a kor... Minden esetre engem nem zavar. Milyen különös.... tényleg nem zavar. Az ő szeme olyan természetes, akár a mágia, ami egy ritmusra ver a szívemmel.
- Az a jakuzzi tökéletesen megfelel, szerintem jobbat nem találunk. Csak előtte még kíváncsi vagyok valamire...
/A homokhoz érintettem a kezem, ami most békés kupacba pihent a földön. A mágiát hívtam, azt akartam legyen megint valami helyes alakja, de most igazából nem gondoltam semmire. Annál jobban meglepődtem, amikor kinyitva a szemem egy homokkutya nézett vissza rám. Különös lángocskák voltak a szemeiben, de csak fölálltam./
- Nah nem építek homokállatkákat tovább, mehetünk? /nyújtottam a kezem Scarlet felé./


(44)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 3 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Hétf. Jan. 30, 2012 2:44 am


/Elgondolkodva nézi az újabb ragyogással körülölel változásokat. Figyeli, de saját gondolatai is lekötik, így nem döbben meg azon, ahogy homokszemről homokszemre összeáll előtte egy kutya./
+ Vajon mi fog ebből kisülni? Ha továbbra is így viselkedem, akkor még a végén azt hiszik majd a kívülállók, hogy van valami közöttünk. Több mint barátság. Jó lesz ez neki? Hiszen, ha igaz ami az elmúlt időben történt, akkor oda kell figyelnie arra, hogy mit gondolnak róla, hiszen Ö egy előkelő lény. +
/Végignéz magán, nem túl feltűnően./
+ Nem illek hozzá! Még a vak is látja, mennyi különbség van köztünk! +
/Gondolatait leplezve, elmosolyodik és fogadja a felé nyújtott csuklót./
- Menjünk!
/Elindul vissza a szobába, gyengéden magával húzva Tessát./
- Egyébként érdekes ez a kis állatka.
/Ahogy átérnek, elengedi a kezét és nekiáll megfelelő fürdővizet készíteni társnőjének. Kezébe vesz egy üveglapot, melyen a már megszokottnak mondható módon beállítja a neki tetsző adatokat./
- A szekrényben lehet, hogy találsz fürdőköpenyt és törölközőt.
/Fel sem nézve magyaráz közben a nőnek./


{50}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 3 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Hétf. Jan. 30, 2012 8:32 am

/Megpaskolom a kutyus fejét, akire erre elégedetten lógatja a homoknyelvét és végig a nyomomban marad. Igazából soha nem voltam túlságosan jóban a háziállatokkal, de ezt kedvelem, mintha máris hozzám nőtt volna... Igazán különös. /
- Valóban az... nem is tudom hogyan... én egyszerűen csak csináltam. /vonok vállat, majd jobb híján a szekrényhez lépek./
- Terülj terülj szekrénykém... /suttogom csak gy az orrom alá, majd turkálni kezdek.
Végül találok egy zöld meg egy piros köntöst, meg két fekete törölközőt./
- Áh, azt hiszem megvan. Melyiket kéred? /mutatom fel a két köntöst, majd még hozzá teszem./
- Ugyanis nem akarom lenyúlni a fürdőd, később neked is ki kell próbálnod, játszhatunk ilyen csicska meg valami flancos sirályakármicsodát, de én nem igazán értem mi ez az egész, és nem fogok Úrnőként viselkedni, aki mindenkit csicskáztat, amíg nincs alapom, hogy így viselkedjek.
/Ellentmondás nem tűrően a kezébe nyomom végül a pirosat, mert az jól meg a hajához, meg egy törölközőt. Aztán beledugom a kezem a vízbe./
- Hmmm ezért megérte időt utazni.


(45)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 3 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Hétf. Jan. 30, 2012 3:07 pm


/Egy két változtatást még eszközöl a szobában, a kis üveglapon pötyögve. Ilyen például a jakuzzi mellett feljövő üvegfal, ami először áttetsző, majd amint a megfelelő magasságot elérte mattá színeződik. Külső oldalán egy hatalmas képernyő jelenik meg, mindenféle funkciók megjelenítéséve, míg a fürdő felől egy kisebb képernyő, ami holografikusan ki is vetíti a bennlévőknek, hogy mit lehet beállítani a jakuzzi funkcióin./
- Ezt megtudnám szokni!
/Mondja Scarlet. Felkel és a másfél méteres kis ajtóul szolgáló üres részen benéz társnőjéhez./
- Ne hidd, hogy nem lesz meg a böjtje ennek! De jelenleg Te vagy a vendéglátóm, így valahogy honorálnom kell ezt.
/Magyarázza miközben a vékony, de igen erős és stabil ajtókeretnek támaszkodik./
- A blökit ne vidd be a vízbe. A homoknak nem tesz jót a víz, tudomásom szerint.
/Néz a négylábúra, mostanra már újra a saját szemeivel./


{51}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 3 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Szer. Feb. 01, 2012 6:13 am

/Ezen csak nevetek./
- Áh, szóval ellenszolgáltatást majd később vársz, ráadásul úgy, hogy nem is tudom mi lesz az? Hmmmm ezen jobb napjaimon elgondolkoznék, de most majd meghalok azért a fürdőért....
/Elmosolyodom, majd megpaskolom a blöki fejét./
- Ne aggódj, vigyáztam volna a kicsikére, olyan, mintha a részem lenne.
/Az állat valahogy intelligens lángoló szemeibe néztem, majd Scarletre mutattam./
- Maradj itt Scarlettel és vigyázz rá, amíg vissza nem jövök.
/Az eb nem reagált, de amikor beléptem a fal mögé, nem követett, szóval remélem jó helyen maradt.
Ahogy ott álltam a fürdő mellett, pillanatok alatt levetkőztem, ilyen gyorsan már rég nem tettem. Amikor a ruháim egy csinos kis halomba kevertek, szép lassan beleereszkedtem a vízbe. Éreztem, ahogy összecsapnak fölöttem a hullámok és sokáig csak a víz alatt ültem, és hagytam, hogy a meleg minden egyes izmom ellazítsa. Annyira jó volt, megint fiatal voltam, ezt csak most kezdtem felfogni igazán. Majd feljöttem és nekiálltam átmosni a több tonnányi hajam, meg ücsörögtem rengeteget. Nem akartam halálra untatni a társam, de még gondoltam pihenek egy kicsit... Minden egyszerre futott át rajtam, a mágia egy utolsót villant, majd amikor lejjebb kapcsolt, végtelenül kimerültnek éreztem magam, és azt hiszem elaludtam.../


(46)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 3 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Szer. Feb. 01, 2012 6:55 am


/Amikor Tessa eltűnik a fürdőben, Scarlet kimegy a konyhába és a beígért harapnivalón gondolkozva, nekidől a pultnak./
- Vajon mit szeret, vagy mit nem? Mi most ebben a században a specialitás?
/Vág egy grimaszt, miközben a pulton lévő üveglapocskát nézi. Pötyög párat rajta, majd elmosolyodik./
- Nem sok mindenben változott! Az jó!
/Hűtőhöz lépve, az itallal való tapasztalata alapján elkezdi a számára szükséges alapanyagokat bepötyögni. Némi újdonsággal vegyítve, egy teljesen szokványos európai ételt dob össze, két főre./
- Bár kicsit többre sikeredet, de remélem nem kell majd kidobni.
/Mondja maga elé, a főzés végeztével. Nem tudja, pontosan mennyi időt tölt kint a konyhában, még ha voltak visszajelzők is segítségére, nem összegezte.
Megterít a közeledő és étkező részben, majd a kétfogásos ebédnek megfelelő ételt kiviszi és leteszi egy másik asztalra, közel ahhoz, ahol ittak.
Visszatérte a konyhába, a hűtőhöz lépve gyümölcslevet, és bort vesz elő. Míg vár egyes ételek alapanyagainak elkészülése között, volt ideje olvasgatni, így a legjobb bort is megtalálta, ami az ételhez illik.

Scarlet egyre jobban kezdi megszokni a modernizált környezetet./
- Talán, hamar bele fogok jönni, ezeknek a műszereknek használásában.
/Visszamegy a szobába, mikor már mindennel elkészült, hogy szóljon Tessának, de nem látja ott. Kopog az üvegfalon./
- Anita! Készen van az ebéd. Gyere ki, mert a végén teljesen elfonnyadsz a vízben!
/Kicsit hangosabbra veszi hangerejét, de nem kiabál./


{52}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 3 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Csüt. Feb. 02, 2012 2:54 am

+ Meleg... a víz kellemes melege... vagy talán nem is az?
/Óvatosan kinyitottam a szemeim, félve, hogy víz megy beléjük, de idegen látvány tárult elém. Többenten álltam föl a földről és néztem körbe. Éreztem az orromban a homok forró száraz szagát, és mintha a szívdobbanásait is éreztem volna a tájnak. Aztán láttam, ahogy homokvihar támad keletről, hatalmas és egyenesen felém tartott... Azonban nem féltem. Törökülésre leültem a földre és vártam....
A felhő átsüvített fölöttem, tépte a hajam és a fülembe sikoltott, de aztán elcsendesült és nem bántott. Ahogy elült a por egy hatalmas vörös sárkány állt szemben velem. A pikkelyei alatt mintha tűz lobogott volna./
- Te vagy a Homok Hölgye? /mély hangja végigdübörgött a sivatagon, és még attól is elvette a kedvem, hogy erre a felettébb fura címre epésen reagáljak./
- Nem tudom... azt hiszem. Igen, azt hiszem, igen. /úgy éreztem ez a helyes, ezt kell mondanom./
- Már vártam mikor jössz el hozzánk. Én Dijin vagyok, a szalamanderek királya. Azért hívattalak, hogy a segítségedet kérjem sidhe. A te néped régen barátságban élt az enyémmel és a testvéreimmel, most azonban alig hívtok át minket a ti síkotokra. Azt kérem segíts helyre állítani a régi helyzetet. Hidd el, nem leszek hálátlan, ha segítesz.
- Őőőő ne haragudj, de azt hiszem mégis rossz emberrel beszélsz. Én még alig kis ideje kerültem át ebbe az évszázadba. Nem tudok túl sokat, ráadásul még a többi magamfajtával sem nagyon beszéltem. Legalább annyira kívülálló vagyok, mint te.
- Tudom, hogy most érkeztél, ezért is téged kerestelek fel. Nehéz az előre jutás az udvarban, én pedig a szövetségem ajánlom, ha cserébe minden erőddel támogatod a ügyünk, ha előrébb jutsz az udvarnál. Szerintem ez nem túl nagy kérés.
- Nos... /ekkor mintha valami távoli suttogáshoz hasonlatos hangot hallottam volna... ismerős női hang volt, de nem tudtam merről jön..../
- Nem kell azonnal döntened. Az egyik alacsonyrangú alattvalóm költözött bele a homoktestbe, amit létrehoztál, a neve Khar. Ha döntöttél rajta keresztül elérhetsz engem. Most engedlek, mert érzem, hív a valóság... A lángok őrizzék lépteidet Homok Hölgye!

/Egy hatalmas levegővel buktam fel a víz alól.../
+ Jézusom, meddig voltam a víz alatt???
/A víz már kihűlt körülöttem, elfelejtettem bekapcsolni a fűtést és most borzasztóan fáztam. Kimásztam gyorsan és becsavartam magam a törülközőmbe, majd a homlokom a falnak dőlve próbáltam szabályozni a levegővételeimet./
+ Mi a fészkes fene volt ez?


(47)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 3 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Csüt. Feb. 02, 2012 3:15 am


/Vár pár percig, de amikor hallja a vízcsobogást megnyugszik és elindul vissza az étkezőbe. Kikapcsolja a klasszikus zenét és a mostani slágert állítja be, hogy halkan szóljon miközben esznek./
+ Ha jól sejtem, már a kis szépfiúnk is végezhetett a másik vendéggel. De majd kaja után zavarom csak. +
/Dúdolja az egyik éppen aktuális dallamot. Valami mély rekedtes hangú nő énekel benne, és ez tetszik neki.
Míg vár Tessára, elkezdi olvasni a szobából kihozott üveglapon kikeresve az apróhirdetéseket, álláshirdetéseket. Mivel rengeteget kidob számára a kereső, így csak az kiemelt részeket futja át tekintetével./


{53}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 3 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Csüt. Feb. 02, 2012 6:16 am

+ Oké, itt az ideje, hogy összekaparjam magam!
/Jó erősen megcsomózom a köntöst, mintha a zöld anyag érintése segítene megnyugodni. Végül nagyjából áttörlöm a hajam, már amennyire ez lehetséges megközelítőleg 3 tonnányi hajjal. Végül feladom és egy vizes vörös-rezes függönyt húzva magam után kisétálok megkeresni Scarletet.
Már az ajtóban a blökimbe ütközöm. Pár pillanatig csak bámulok a tüzes tekintetébe, majd lassan elmosolyodom./
- Szerbusz Khar, örvendek.
/Szó szerint kacagni kezdtem, amikor kilógatta a homoknyelvét. Majd fejcsóválva a nyomomban Kharral megkerestem Scarletet.
Végül az étkezőben találok rá. Nekidőlök az ajtófélfának és egy darabig csak figyelem ahogy dúdolgat és olvas valamit. Valahogy olyan békésnek tűnik./
- Szia, ne haragudj, hogy ilyen sokáig tartott. /köszönök rá mosolyogja Khar homokbuksiját vakargatva./


(48)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 3 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Csüt. Feb. 02, 2012 7:01 am


/Amikor hallja társnője csilingelő hangját, felemeli fejét./
- Jó volt a fürdő?
/Kérdi, őszinte érdeklődéssel. Leteszi az üvegfal melletti kis párkányra a ketyerét./
- Nem lenne jobb, ha megszárítanád a hajad? Mondjuk én sem szoktam, nem szeretem, de neked eléggé hosszúra sikeredett. Hátha könnyebb lenne tőle a fejed is.
/Magyarázza. Kicsit izgatott, mert most először főzött másnak, és nem tudja még, hogy milyen lett, az itteni új ízek hozzáadásával a főztje./
- Gyere, ha nem akarsz bajlódni a hajaddal és együnk.
/Felkel és kettejük közé teszi a tejszínes kukorica-krémlevest, mint előétel./


{54}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 3 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Pént. Feb. 03, 2012 2:46 am

- De, valóban meg kéne szárítani majd, de egyenlőre feladtam a bajlódást vele, azt hiszem erősebb nálam... /mosolyodok el.
Utána odasétálok az asztalhoz, amikor kirakja az ételt és szépen helyet foglalok../
- Hmmm, ezt te csináltad? /kérdem érdeklődve, miután megszagoltam a számomra ismeretlen ételt.
Majd megkóstolom, óvatosan, de nincs rossz ize, sőt szinte megváltásként hat rám. Eddig észre sem vettem, hogy milyen éhes is voltam valójában./
- Mennyei. /mosolygok Scarletre, majd még többet veszek, és bőszen kanalazni kezdem.
Amikor végzek a levessel és immár nem akarok éhes halni, úgy döntök beavatom társnőmet az álmomba.
Hátradőlök a széken és kezdem./
- Képzeld, elaludtam fürdés közben és valami nagyon különöset álmodtam... egy sivatagba kerültem, ahol egy tűzsárkánnyal csevegtem, aki a tűzelementálok királya, és rá akart venni, hogy az udvarban támogassam az ügyét... ehhez mit szólsz? /néztem rá kíváncsian./


(49)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 3 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Pént. Feb. 03, 2012 4:14 am


/Örül, hogy elnyerte tetszését az étel társnőjének, és halvány mosoly is megjelenik arcán./
- Igen. Én készítettem el.
/Mondja halkan, majd nekilát, hogy egyen. Számára kicsit furcsa, hogy nem beszélgetnek étkezés közben, de nem szólal meg. Nem tudja, hogy Tessa kultúrájában nem e illetlenség. Nem zavarja, csak eleddig mindig ő volt az aki végig hallgatta az ebéd közbeni beszélgetéseket és a végén összegezve gondolatait, osztotta meg véleményét kollégáival.
Amikor bejfejezik a levest, és elkezdi a másodikat maguk elé tenni, társnője végre megszólal, így felé fordítja tekintetét. Csendben hallgatja végig a kis mesét, el is mosolyodik utána./
- Érdekes álmod volt! De ez azt hiszem, csak egy álom és nincs alapja.
/Von vállat, majd leveszi a fedőt a tálcáról, hogy a sült csülök, a bacon és a párolt krumpli, meg az apró zöldségköret illata beterítse az étkezőt és magára vonja a figyelmet, hogy egyél meg./
- Remélem ez a nem túl alakbarát étel is ízleni fog.
/Mondja, majd vissza kanyarodik az álom témára, miközben kitölti a félédes vörösbort./
- Ha van valami alapja, azon kívül, hogy idekerültünk ebbe az örült világba és ez mozgatta meg a fantáziád, akkor jobb ha nem mondasz ellent egy sárkánynak!
/Leül, miután elpakolta a nem ide való dolgokat, a másik asztalra, majd elkezdi felvágni a húst, szed mindkettejüknek./


{55}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 3 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Pént. Feb. 03, 2012 9:38 am

- Akkor gratulálok, nagyon finom lett! /mondom őszintén./
- Az álom pedig szerintem nem álom volt. Az a sárkány, Dijin, vagy hogy is hívják azt mondta, a kutyában, akit alkottam, az egyik embere él, a neve Khar. /mutattam az ebre, aki az ajtóban feküdt. Ahogy kimondtam a nevét felemelte a fejét és ránk nézett, mintha még biccentett is volna, de ezt lehet, hogy csak beképzeltem. Normál esetbe féltem volna, hogy becsavarodok, de ez messze nem volt átlagos helyzet.
Majd amikor megkaptam a további adagot, azonnal arra koncentráltam, mert még mindig nem laktam jól, a leves inkább csak meghozta az étvágyam./
- Kit érdekel, hogy alakbarát-e? A lényeg, hogy finom legyen... és ez annak néz ki. Ráadásul vagy íz éve csak pépeken éltem, mert mást nem tudott nagyon megemészteni a gyomrom... Alig várom már, hogy valami rendeset egyek!
/Eszem pár falatot, majd kortyolok egy kis bort, csak utána folytatom a beszédet./
- Tudod azt hiszem igazad van, hamarosan meglátom igaz volt-e és ha igen beleegyezek, úgy tűnt komolyan gondolja és a kapcsolatok soha nem jönnek rosszul.


(50)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 3 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Pént. Feb. 03, 2012 10:45 pm


/Hallgatja, mint legutóbb ahogy a farkasnővel is tette. Figyelmesen, amikor a mesét hallgatja éppen egy diákjától. A végén hümment egyet, majd egy apró vállrándítással elintézettnek véli a dolgot./
- Ahogy érzed!
/Mondja és nekilát a második fogásnak. Persze, kénytelen elfogadni azt a tényt, hogy az eddigi megszokott mindennapok már teljesen eltűntek, így ennek az álomnak is lehetnek alapjai, de mivel egy álomról van szó, így nem foglalkozik vele túl sokat. Legkevésbé azért, mert nincs köze hozzá!/
- Ha még éhes vagy, nyugodtan vegyél! Nem szeretném kidobni, vagy a homokkutyának adni!
/Kezd bele mondandójába az utolsó falat lenyelése után. Megrágja, majd iszik a borból./
- Nem is annyira rossz.
/Állapítja meg, csupán maga elé motyogva. Hátradől a székbe és az újra vissza merészkedett állatokat figyeli a tükörfalon keresztül./


{56}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 3 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Szomb. Feb. 04, 2012 12:10 am

- Hmmm, ha már így fölajánlottad. /mosolyodok el és még egy jó nagy adagot veszek magamnak. Élvezem, hogy végre szilárd kaját ehetek, nem pedig pempőket, amiket egy száz éves gyomor is meg tud emészteni. Ráadásul olyan éhes vagyok, mintha hetek óta nem ettem volna semmit./
- Egyszerűen mennyei volt. /mondom a harmadik repeta után elégedetten hátra dőlve. Most úgy érzem, minden rendben lesz, minden rendbe fog majd jönni.
Ahogy összekulcsolom a kezem a tarkómon megérzem a hűvös-nedves hajamat. Scarletre pillantok háromszínű kiskutya tekintettel./
- Scarlet, ha szépen megkérlek, tudnál nekem segíteni megszárítani a hajam? Egyedül egy évezred alatt sem végzek vele.
/fintorogva megemelek egy földig kígyózó szó szerint rézszínű selymes hajcsomót és úgy figyelem, mintha valami különleges idegen lény lenne./
+ Egyedül esélyem sincs ellene...


(51)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 3 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Szomb. Feb. 04, 2012 12:29 am


/Együtt érző mosollyal néz Tessára, amikor az a segítségét kéri haja rendberakásához./
- Persze, segítek.
/Szélesebb lesz a mosolya./
- De csak ha szépen megkérsz!
/Kuncog, miközben felkel. Eltakarítja a romokat az étkezőből és a konyhába viszi, hogy elmosogasson./
- Addig gondolkodj valami frappáns dolgon, hogyan győzhetnél meg!
/Veti háta mögé, kikiabálva Tessának.
Pár zongorázós mozdulatot tesz ujjaival a mosogató üveglapján, hogy beállítsa a megfelelő funkciókat, majd mint aki jól végezte dolgát, otthagyja a működésbe lépett gépezettet és vissza megy az étkezőbe./
- Szóval, mivel akarsz lekenyerezni?


{57}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 3 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Szomb. Feb. 04, 2012 12:45 am

/Csak összevonom a szemöldököm elgondolkodva./
+ Nah most aztán jól megfogtál!
/A régi világban sok dolgom volt, sok pénze és hatalmas vagyonom, habár szerintem ő nem ilyesmire gondolt, elvégre barátok voltunk, legalábbis én kezdtem úgy érezni. A lábam ekkor ért hozzá egy kisebb homokkupachoz, ami még az asztal alatt maradt.
Hirtelen támadt egy ötletem, ami nem volt a legjobb, de elég kreatív és vicces volt ahhoz, hogy ha mást nem, hát egy mosolyt megérjen.
Mire visszatért az egyik üres üvegtányérba már négy homokrózsa feküdt. Felé toltam mosolyogva./
- Egyenlőre nem találtam igazit, de addig is itt vannak ezek. Meg persze ha végeztünk, én csinálom meg a te fürdődet. /mosolygok tovább, majd félrebillentem a fejem, mire a hosszú ázott tincsek lusta nehéz kígyókként mozdulnak a fejemmel./
- Nos, segítesz? /továbbra is kölyökkutya-pillantással méregetem./


(52)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 3 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Szomb. Feb. 04, 2012 1:44 am


/A groteszk homokkupac mosolyt csal arcára, mert legalább a gesztus szép, még ha maga a műalkotás kevésbé nyeri el tetszését./
- Rendben!
/Adja be a derekát Scarlet. Fejcsóválva kimegy a szobába és a szekrényekben kutatni kezd valami hajszárító, vagy legalább ahhoz hasonló kütyü után. Szerencséjére, talál egy megszokott formát, amit ö magam mindig valami elvetemült fantázia miatt pisztolynak képzelt. Ez a ketyere is nagyon hasonlított hozzá, lévén nem volt az alján fojtóhurok, csak három gombocska és egy apró képernyő a fogója részén.
Üdvözült mosollyal arcán megy vissza az étkezőbe, koralmintás szerzeményével./
- Megtaláltam a fegyvernemet!
/Kacag./


{58}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 3 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Szomb. Feb. 04, 2012 3:32 am

- Hűha, lehet, hogy félnem kéne? /mosolyodom el én is, illetve inkább folytatom a mosolygást, mert egy pillanatra sem hagytam abba.
Aztán leültem a székre, mert magasabb voltam nála, és így igen nehéz valakinek a hajával babrálni, ha nem éred fel rendesen. Ültemből fordultam hátra és néztem rá kíváncsian./
- Kérlek kegyelmezz, ígérem, nem eszem meg az összes kaját, ha életben hagysz! /folytatom a viccelődést, közben próbálom valahogy elrendezni a hajam, de a földön kígyózó tincsek kifognak rajtam. Így vizesebb sötétebb, de így is látszik, hogy túl sok szín van benne ahhoz, hogy meg lehessen határozni. Rézvörös, mahagóni, vérvörös, halovány és sötétvörös barnás és szőkésvörös, mintha egy őszi erdő ezerszínű vöröses leveleit is hajszálakká nyújtotta volna valaki, vagy inkább mintha a vörös összes árnyalatát egybe fonták volna. Nagyon tetszett, kimondottan kedveltem, hogy ilyen a hajam, de ez a jó két méternyi annak a bizonyos a jóból is megárt a sok mondásnak a határait súrolta./
+ Kíváncsi vagyok a többi sidhe milyen, vajon olyanok, mint én? Háromszínű szemmel és ilyen furcsa hajjal? És vajon ők is ragyognak? Ezt ki kell majd derítenem...


(53)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 3 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Vas. Feb. 05, 2012 2:08 am


/Megvárja míg társnője végre nyugton marad a fenekén, de úgy tűnik izgága kisasszony nem az a fajta, aki megtud egy helyben ülni akár fél percre is./
- Maradj nyugton kérlek, mert ha nem, levágom a hajad!
/Mondja az újabb fenyegetést. Előrefordítja Tessa fejét, majd elkezdi a hajszárítást. Nagy, dús és hosszú, így ez a művelet is eltart egy jó ideig. Scarletnek többször megfordul a fejében, a gondolat, hogy valóban le kellene vágni ez a nagy lóboncot, mert kezelhetetlen. De nem osztja meg társnőjével, inkább arról faggatja, mit tervez a továbbiakban./
- Merre szeretnél menni innen? Hol keressünk munkát? Megpróbálnád ezt a recepciós munkakört, most, hogy tudod, te egy úri dáma vagy?
/Teszi fel a kérdéseket sorban. Figyel arra, hogy ne égesse meg Tessa fejbőrét a meleg levegő./


{59}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 3 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Hétf. Feb. 06, 2012 7:15 am

/Kis ideig csak hagyom, hogy matasson a hajammal és élvezem azt, hogy végre valaki helyre rakja a kicsikét. Tényleg gondolkoznom is kell a válaszon, így a ceremónia még külön jól is jön./
- Nos igazából fogalmam sincs. Nem tudom hogyan fogadnának a hozzám hasonlók, elvégre hiába vagyok úri dáma, ahogy te fogalmaztál, ha egy cseppnyi ri magatartás sincsen bennem. Elvégre én nem úri körökben nőttem fel és az efféle dolgokról nem tudok sokat. Persze meg akarom majd látogatni azt a világot is, elvégre azzal a fura sárkányizével is megegyeztem félig-meddig, ellenben azt hiszem nem ártana egy kis indulótőke, hogyha az úri körút nem jönne be, ne álljak kisemmizve a világba.
/Szusszanásnyi szünetet tartottam, majd folytattam./
- Tehát azt hiszem recepcióskodom kicsit, aztán megnézem milyenek azok az úri népek. Vagy szerintem fordítva kéne? /rá akartam nézni, de nem akartam kockáztatni, hogy kitépem a saját hajam./
+ Őrült lobonc! Ha nem szerelmesedtem volna bele annyira, esküszöm tőből metszeném le!
- És te, mit tervezel?


(54)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 3 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Kedd Feb. 07, 2012 5:43 am


/Hosszú ideig tart mire egy újabb hajszakasznak neki tudna állni, hogy azt is megszárítsa, de nem csügged. Szorgalmasan csinálja, hiszen addig is új és jelenleg egyetlen barátjával lehet./
- Mint mondtam, én megnézném azt a várost, amit az én "fajtámnak" sorolnak be.
/Veti fel újra az ötletet, merre mehetnének./
- Ha valóban elfogadnak itt téged, akkor már csak nekem kell valamit találnom magamnak.
/Fecseg tovább. Lassan halad a hajszárítással, de már látja a végét. Így nem keseredik el egy pillanatra sem./
- Remélem akkor is szóba fogsz állni velem, ha már világuralomra törtél!


{60}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 3 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Szer. Feb. 08, 2012 6:54 am

- Igen, azt hiszem mindenképp el kell menned oda, hogy megtudd kivé, illetve inkább mivé lettél. Én is ezért keresem majd fel a magamfajtákat... /mondtam tűnődve.
Erősen gondolkoztam rajta, hogy javaslom menjünk együtt először az egyik, majd a másik helyre, mert igazából nyugodtabb lettem volna, ha ott van mellettem, miközben találkozom a tündérizékkel, akikről eddig annyit tudok, hogy baromi önteltek és undokok, ami valljuk be nem tl jó kilátás. Ellenben nem akartam, hogy esetleg őt bántsák, elvégre nem csak múltbeli volt, akárcsak én, de még csak a hülye öntelt fajunkba sem tartozott. /
+ Nem, talán jobb lesz, ha Scarletet kihagyom ebből, még a végén baja esik!
- És van már valami ötleted, hogy mifélét akarsz csinálni?
/Az utolsó mondatát meghallva pedig felnevetek./
- Oh, emiatt ne aggódj! Az egyrészt nem túl valószínű, másrészt pedig mindig a barátom maradsz, tehát ha világuralomra törnék mégis, akkor nagyon előkelő helyed lesz a ranglétrán. Meg különben is segítened kell majd nekem az uralkodásban. /vigyorogtam tovább gondolva az abszurd ötletét./


(55)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 3 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Csüt. Feb. 09, 2012 1:50 am


/Ahogy telik az idő, egyre jobban halad Scarlet a munkával. Néha fel-fel néz társnőjére, mikor az mond valamit, de nem szól közbe csak csendben hallgatja, legvégül, persze nem bírja ki, elkuncogja magát./
- Köszönöm a megtisztelő helyet!
/Mondja mosolyogva. Kicsit eltűnődik, majd hangosan is megosztja gondolatát./
- Meglehet, hogy nem vagyok toppon a mai világban, de úgy érzem ezek az elektronikus dolgok nem is annyira nehezen megtanulhatóak. Lehet, hogy nincsenek már régi kötésű könyvek, mert felváltotta őket az olvasókönyv, és ezek is mind elektronikusak, de valami olyasmit olvastam, mintha valahova könyvtárost vennének fel.
/Bök fejével a lapocskára, amit olvasgatott még az ebéd előtt./
- Szerintem átfuthatod te is, ha másért nem is, információ gyűjtésnek.
/Von vállat./


{61}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 3 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.