Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Atlantisz hotel

4 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Atlantisz hotel - Page 2 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Pént. Jan. 20, 2012 6:22 am

/Amikor felállt és elment, felültem én is, de nem mentem utána. Úgy megváltozott az egész viselkedése, mintha egy más emberré vált volna. Kicsit elszomorodtam, hogy valami fájdalmat okoztak neki a szavaim. Legalábbis az alapján, ahogy bezárkózott, mintha valami nemkívánatos emléket juttattam volna az eszébe. Én legalábbis akkor szoktam így elkomorodni, ha rossz a kedvem./
- Semmi gond, én sajnálom, ha megbántottalak valamivel. /válaszoltam gyorsan.
Nem voltam benne biztos, hogy most akar-e látni engem, vagy hogy mi a baj, ami miatt ilyen rosszkedvű.
Végül rövid tétovázás után felálltam./
- Kimegyek a konyhába, ha szeretnél egyedül lenni. Iszom egy teát. Majd ha van kedved teázni, vagy esetleg beszélgetni, gyere te is. /mondtam halkan, de biztatóan. Nem akartam erőltetni a dolgot, és tudtam néha az ember csak magányra vágyik, ezért gyorsan ki is mentem egy másik szobába, amit konyhának sejtettem./
+ Ha a gardróbba jutok elleszek ott is, amíg jobb kedvre nem derül....


(31)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 2 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Pént. Jan. 20, 2012 8:21 am


/Válla felett ahogy vissza fordult, még látta Tessa tovasikló árnyékát, talán ha nem ezzel a témával lennének problémái és nem egy örült helyzetben lenne most, meglehet, hogy utána menne és elmagyarázná. Bocsánatott kérne, hogy társnője ne érezze magát felelősnek, bugyuta viselkedése miatt./
+ De hiszen miért is nem megyek utána? Hiszen most csak ő van nekem. Meglehet, hogy egy vadidegen, de ö az egyetlen akire számíthatok, aki megérthet ebben az örült világban. +
/Vissza fordult és hosszú percekig szemlélte a korallokat maga előtt. Gúnyos mosolyát mely szétterült arcán, homályosan láthatta tükörképében, mely saját magának szólt./
+ Miért? Miért? Mert nem akarod, hogy legyen egy családod, akik elhagynak! Régebben sem kötöttél így érzelmileg senkihez, nem most kellene elkezdened! Vagy ha mégis, nem kell, hogy a múltbéli hülyeségeiddel traktáld! +
/Fűzte gondolatait magában, mintegy párbeszédképpen önarcképének beszélve./
+ Viszont most megtehetem, hogy egy új élettel, egy új baráti kört alakíthassak ki. +
/Biccentett egyet, majd nagy levegőt vett és lassan kifújta./
- De ez nem jelenti azt, hogy nyafogni fogok a gondjaimról!
/Mondta maga elé, aztán felkelt és a konyha irányába vette az irányt, amerre gondolta, hogy társnőjét megtalálja./


{37}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 2 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Pént. Jan. 20, 2012 11:32 am

/Nos a konyha enyhén szólva is különös volt. Körbenéztem a különös helyiségben. Nem igazán tudtam, mit hol kéne keresnem, de a bögréket megtaláltam.Levettem egy modern vonalvezetésű csodát, majd hirtelen gondoltam egyet és levettem még egyet. /
+ Hé, fő az optimizmus!
/Átkutattam párszor a fiókokat, de nem nagyon találtam semmit, ami teafilterre akárcsak nyomokban is hasonlított volna. Végül a hűtő melletti polcon találtam egy fura masinát, amin találtam egy tea nevezetű feliratot. amikor ráböktem az ujjammal megközelítőleg ötvenféle teakülönlegesség jött elő. Ráböktem a "Reményteli hajnal" fantázianevűre, enyhe iróniával az arcomon. mikor azonban megéreztem az illatát, minden irónia elszállt belőlem.
Marokra fogva a kellemes meleg bögréket kisétáltam a szűk konyharészből vissza arra az átvezető részre, amin át a szobából ide jutottam. Leültem az egyik asztalhoz a két gőzölgő bögrével, és lassan iszogatva a belsőm kellemesen melengető teát fintorogva szemeztem a rájákkal, akik a fejem felett úszkáltak.


(32)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 2 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Szomb. Jan. 21, 2012 4:20 am


/Kezdte teljesen egyértelműsíteni, hogy miért is Atlantisz hotel ennek a szállónak a neve. Amerre csak nézet, vagy ment, mindenfele valami tengeri herkentyű vagy a kapszula érzet volt ami körülvette.
Mikor a konyha felé vezető kis folyósora tért, mintha egy alagútba lépet volna bele, ami a tenger közepén haladt keresztül. A túlzott aqvásodásból egy kellemes illat zökkentette ki. Bocsánatkérő mosollyal és kicsit lesütött szemekkel állt meg Tessa mellett./
- Szabad ez a hely?
/Kérdezte meg, egyik kezét Tessával szembe lévő bőrhuzatos széknek háttámlájára téve.
Apró torokköszörülés után kicsit határozottabban állt már a nőtől nem messze./
- Ne haragudj, hülyén viselkedtem! Tudom, hogy nem akartál megbántani, de két témát mellőzzünk. Persze, csak ha megkérhetlek.
/Kihúzta a széket, majd leült. Magához vette a gőzölgő teásbögrét, ujjait köré fonta./
- Az egyik a vallásom, a másik a család.
/Bökte ki miközben a felettük köröző rájákat figyelte az üvegfalon keresztül./


{38}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 2 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Szomb. Jan. 21, 2012 5:41 am

- Persze, tudtommal más vendéget nem várok. /mosolyogtam rá a bögrém pereme fölött. Óvatosan inhaláltam be a mennyei illatot, közben figyeltem Scarletet./
- Semmi gond, velem is előfordult, elég gyakran... talán túl gyakran is... mosolyogtam tovább, de csak azzal a halovány biztató fajtával.
Vetettem én is egy pillantást a hatalmas rájákra, a gyönyörű helyre és éreztem, ahogy elönt a nyugalom. Nem tudtam, mi lesz, vagy hogyan lépünk tovább, de reménykedtem benne, hogy egyszer minden egyenesbe jön majd, hogy minden beáll egy a lehetőségekhez mérten normális kerékvágásba./
- Oké, semmi vallás, semmi család. A múlt különben sem nagyon számít, igazából csak néha eszembe jut. De ha nem szeretnél róla beszélni, hát nem beszélünk, ez teljesen normális kérés. Mond el mi zavar, és akkor kiegyezhetünk. Én sem szeretek beszélni a fiatalkoromról, nem volt túl jó.. /komorodtam el, ahogy eszembe jutott Toby és Max, az a két elégedett vén strici. Csak megcsóváltam a fejem és finoman belekortyoltam a teámba./
- Azt hiszem lesz elég témánk ezeken kívül is, elvégre a jövőben élünk, nézzünk tehát a jövőbe. /Hülye elcsépelt bölcsesség volt, de most ez jutott az eszembe./


(33)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 2 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Szomb. Jan. 21, 2012 7:52 am


/A finom illat és a kellemes ízvilág megnyugtatja belsőjét, már nem volt feszült sem szomorú. Ezüstösen-csillogó fekete bőrszíne, mely az olajéhoz hasonlít lassan elkezdet rendes emberi színné vissza alakulni./
- Rendben. Részemről ennyi lenne a kérés.
/Mosolyog társnőjére. Apró kortyokban és olykor meg-meg fújva teáját csendben szemléli egy ideig./
- Persze cserébe én is betartom amit Te kérsz!
/Egy kacsintással jelezte, hogy cinkostársra talált. Már a teájának felénél tartott, mikor a nemrég felvetett, majd általa oly gyorsan elvetett témát előhozta./
- Nah, akkor hívjuk azt a szépfiút? Vagy esetleg itt is lehet valami hálózathoz csatlakozni, vagy ebben a túl misztikus és túl fejlett világban nincs internet?
/Nézet körbe a folyosószerű étkezőben./


{39}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 2 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Vas. Jan. 22, 2012 2:52 am

- Részemről hívhatjuk a szépfiút. /vigyorodtam el én is, még mindig elandalodva a mennyi teától./
- Nem tudom, valami biztos van, amivel tudjuk hívni, csak abba nem vagyok biztos, hogy rájövök, mi légyen az a tárgy. A konyhába is jó idő telt, mire megtaláltam a teagépet, a legtöbb tárgynak pedig még a rendeltetését sem igazán sejtem. De egyszer majdcsak beletanulok. /vontam vállat.
Aztán még megszorítottam a bögrém és tűnődve néztem a maradék teámba.
Majd a rájákra pislantottam, mintha ők tudnák mi a megoldás./
- Nah már most az a kérdés, akkor hogyan tudjuk hívni a recepciót...
Recepció hívás. /közölte egy kellemes női hang. Majd szétnyílt az a pici tárgy, amit én valami szupermodern vázának hittem aztán egy kis földgömb után megjelent kékes fénnyel a srác arca./
- Jó napot hölgyeim, esetleg segíthetek valamiben? /kérdezte kisfiúsan megnyerő mosollyal. A holoképe hol rám, hol Scarletre nézett, kíváncsian.
Én is vetettem egy sandán döbbent pillantást társnőmre, mert egy pillanatig szóhoz sem jutottam, úgy ledöbbentett a jövő csodálatos technológiája./


(34)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 2 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Vas. Jan. 22, 2012 3:33 am


/Egyik szemöldökét felvonva figyelte a holografikus arcot./
- Nekem egy kérdésem van, mielőtt rátérnénk a lényegre. Ez az elcseszet hamutálca akkor is beadott volna téged, ha hangosan mondjuk, hogy a Szépfiúval akarunk beszélni?
/Majd választ sem várva, legyintett egyet és nekiszegezte a következő kérdés sort./
- A múzeumból jöttünk ide és azon tűnődtünk, hogy egy a korból ide tévedt személy hol és miképp találna magának állást és lakást, bármilyen megélhetéshez szükséges tevékenységet.
/Kis szünetet tartva, bögréje pereme fölött társnőjére tekintet, hogy lássa, vette e a lapot Tessa nem akarja, hogy a recepciós megtudja, mik ők és, hogy hagyja a fiút válaszolni. Pár korty után letette az üres teásbögrét maga elé az asztalra./


{40}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 2 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Vas. Jan. 22, 2012 6:00 am

- A Szépfiúval? Nos, köszönöm a bókot kisasszony, de a holografikus kivetítő a recepció hívására van csak beállítva. Ha más lett volna a recepción valószínűleg ő fogadja a hívást.
/Hallgattam a beszélgetést, és már én is magamhoz tértem a nyálcsorgatásból, hogy milyen csodák fejlődtek ki itt az elmúlt években.
Scarlet vetett rám egy jelentőségteljes pillantást, és csak annyit mondott a múzeumból jöttünk, tehát nem szóltam bele a dologba, most hagytam, hogy ő beszéljen, ha már elkezdte./
- Nos természetesen, munka mindig akad, ahol van dolgos kéz. /mondta kisfiús mosollyal. /
- Még itt a szállodában is keresünk éppen személyzetet, de ezt a főnökkel kéne megbeszélniük, persze csak ha efféle állásra gondoltak.
/Nem szólok, most hagyom a másikat beszélni. De amikor végzek én is a teámmal, összevonom a kezem az üres bögrén, élvezve a maradék meleget./


(35)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 2 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Vas. Jan. 22, 2012 6:24 am


/Scarlet hol a rájákat és a korallokat, hol a holografikus fényekből kirajzott fiút nézte./
- Értem!
/Felelte szűkszavúan a hallottak végén. Kis ideig csendben tűnődik, várja, hogy társnője ha akar tegyen fel kérdéseket, de nem történik meg, így maga vezeti tovább a beszélgetés fonalát./
- Milyen jellegű munkát adnának egy XXI.századból érkező lénynek? Önnek mi a véleménye róluk?
/Miközben várta az újabb válaszokat jobban szemügyre vette a kisfiús arcot, majd újra az üvegen túlra tekintett elgondolkozón./
+ Vajon mennyire utálhatják itt a múltból érkezőket? Mennyire diplomatikus a válasza és mennyire igaz? +


{41}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 2 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Hétf. Jan. 23, 2012 3:52 am

- Ooooo /a fiú tekintete egy pillanatig elkerekedik, de nem ellenségesen, inkább csodálkozva. Majd visszanyeri az önuralmát a vonásai fölött és hosszas töprengés után megszólal./
- Ne haragudjon, de még csak nem is sejtettem önökről, hogy a másik korból jöttek. Hallottam már történeteket, hogy vannak, akik néha felbukkannak a múltból, de őszintén szólva nem igazán hittem a dolognak. Tudja, ez olyan fantasztikus...
/Amikor idáig ért a fiú kénytelen voltam felnevetni. /
+ Ő mondja, hogy fantasztikus? Ő? Egy élő fantasy-sci-fi szereplője? Na ne már!
- Ne haragudjon, folytassa csak. /tettem hozzá gyorsan, amikor csodálkozva bámult rám. Egy pillanatot várt, de végül mégis folytatja./
- A kisasszony kérdésére válaszolva nem tudom mi lehet a különbség, szerintem ugyan olyat, mint bárki másnak. Például olyan recepciósokat még keresnek, amilyen én is vagyok, szerintem annak biztos fölvennék önöket is. Persze, ha ez nem túl alantas munka önöknek... /itt jelentőségteljesen rám nézett, én pedig nem értettem mi baj lenne a recepcióssággal. Ha vécépucolót mond valószínűleg lázadok, de a recepciósság kezdésnek szerintem tökéletesen megfelelt./


(36)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 2 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Hétf. Jan. 23, 2012 4:13 am


/Apró torokköszörülés keretében nézet először Tessára, majd a fiúra, miután az befejezte a mondandóját./
- Nem hiszem, hogy alantas munka lenne bármi is amivel a megélhetést keresi az ember!
/Nem tudta nem észrevenni a tekintetet, melyet a társnőjére tett eközben a fiú./
- Elmagyarázná, hogy miért ódzkodik annyira a normális viselkedésről Tessával szemben? Velem meg miért viselkednek másképpen?
/Nem mintha zavarná, hogy megkülönböztetik őket, és nagyon figyelmet kap, az amúgy is csinosabb nő a jelenlétében egy férfitól, de ez nem csak a recepciósra vonatkozott, hanem mindenkire akik feléjük néztek amióta együtt vannak./
- Bár meglehet, hogy Önöknek ez a természetes, de nekünk furcsa!
/Magyarázta a fiúnak./
- A kérdésem a munkával kapcsolatban mer azért volt, mert a mi tanulmányaink, enyhén szólva is eléggé elavultak a mostani korhoz képest!
/Kicsit szomorkásan lesüti a szemeit, mert az eddigi életét arra szentelt, hogy tanítson, most meg ezt nem teheti meg. Vagy újra kell tanulnia mindent, vagy másik életet kell választania./
- Miért nem gondolta, hogy másmilyenek vagyunk? Elnézést, de Te micsoda vagy? Nekem egészen emberinek tűnsz.
/Mondta kicsit bizonytalan hangon./


{42}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 2 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Szer. Jan. 25, 2012 5:35 am

/Scarlet mondandójára én s csak egyet értően bólogattam, majdnem mindent megcsináltam volna, habár valami különös kis rész bennem ódzkodott tőle, hogy dolgozzak. Nem értettem miért, hiszen mindig megkerestem a kenyerem rendesen, de most egy részem tényleg alantasnak találta a munkát...
Azonban amikor az engem érő folytonos különös figyelemre terelődött a téma immár én is teljes erőbedobással figyeltem, mert erre baromi kíváncsi voltam./
- Nos... jah, persze, ha a múltból jöttek, önöknek talán furcsa lehet. A hölgy arany sidhe, ilyen egyszerű az egész. /majd valószínűleg nagyon értetlen fejet vághattam, mert folytatta./
- Ők nemes, ritka uralkodói elit tagjai, örök életű varázslények, akiknek az egyik legnagyobb a mágiája ebben a világban.
/Rám nézett, én meg csak bámultam. Kedvem lett volna magamra mutatni, aztán felröhögni./
+ Ez most komoly???
/Segélykérően néztem Scarletre, de a fiú még a másik kérdését is megválaszolta gyorsan./
- A tanulmányok miatt ne aggódjanak, a recepcióssághoz semmilyen képzettség nem kell, amit tudniuk kell, azt itt elmondják. Mellesleg, hogy mi vagyok én? Hát ember, kedves kisasszony. /mosolyodott e, majd kifordult a képből, majd megint vissza./
- Ne haragudjanak, de fogadnom kell a hívást a másikon. Egy fél óra múlva hívhatnak újra, ha szeretnének. /ezzel letette./


(37)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 2 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Csüt. Jan. 26, 2012 4:07 am


/Türelmesen hallgatja végig a fiú szavait, majd amikor kijelentkezik érdeklődéssel szemében néz társnőjére./
- Szóval.
/Kezdi el mondandóját, majd komolyságát kicsit enyhítve, kissé színpadiasabban adja elő magát./
- Mit óhajt a továbbiakban fenséges úrnő?!
/Egy elegáns csuklómozdulattal kört ír le a levegőben, mintha kalapot emelne meg. Viszont arca továbbra is komoly./
- Kielégítő volt számára eme röpke kis beszámoló, vagy óhajt még valamit megtudni?
/Kérdezi tovább azon a hangszínen, mint amikor utánozni akarnak valakit, majd komolyodik, saját hangszínén folytatja./
- Ami azt illeti, engem nem elégített ki.
/Figyelmét elvonja a ráják közé befurakodó apró csikóhal, ami természetéhez teljesen ellentétesen viselkedik; kíváncsin és érdeklődőn./


{43}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 2 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Csüt. Jan. 26, 2012 5:56 am

- Nos azt hiszem, egy üdítő, esetleg egy forró fürdő jól esne... /megyek bele a játékba. Azonban olyan furcsa, de az uralkodói testtartás a könnyed fensőbbséges hangnem valahogy egészen könnyen jön a számra..../
+ Tiszta őrület!
- Nos engem sem elégített ki... úgy is mondhatnánk, hogy a ficskánk egészen gyatra. /mondom apró fintorral./
- Valami konkrétat mondhatott volna, hogy kinél érdeklődjünk, meg ilyesmik...
/Aztán észre veszem, hogy Scarlet nem rám figyel./
- Mi, csak nem tengeri szellem?
/Aztán követem a pillantását és furcsállva figyelem a halat./
- Mi a baj?
/Én is figyelem a halat meg a rájákat, de nekem csak halak, alantas kis lények...
+ Jézus és Szűz Mária, ezt most komolyan én gondoltam???


(38)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 2 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Pént. Jan. 27, 2012 3:22 am


/Felkel és enyhén meghajol Tessa felé. Hangja újra a játékos és színpadias hangszínné változik./
- Egy frissítő és forró fürdő rendel!
/Egy pillanatig még nézi a szokatlan tengeri-lovat, majd elindul a konyha irányába./
- Nem tudom, csak számomra furcsa, hogy egy félénk kis állat ide jött és figyel.
/Háta mögé vetve, mintegy mellékesen feleli a kérdésre, már a rendes hangszínén./
+ Remélem nem szellem! Azokat nem szeretem, mert nem lehet ellenük tenni semmit! +
/A konyhába érve meglepődik a modern berendezések láttán, egy kis ideig csak szemléli, mi hol van. Odamegy a kétajtós hűtőnek vélt doboz fel, majd amikor kinyitja látja, hogy üres./
+ Ennyit a frissítő italról! +
/Fut végig cinikusan a gondolat elméjében, majd tovább gondolkodik, miközben nézi a kéken világító ajtó felületét. Becsukja majd elkezd az érintőpados képernyőn pötyögni. Pár perc kérdés-felelek játék után újra kinyitja az ajtót és kiveszi a frissnek tűnő hideg gyümölcslevével teli kancsót.
A polcról levesz két kagylómintás üvegpoharat, majd vissza sétál az étkezőbe./
- Parancsolj!
/Leteszi a poharakat az asztalra és tölt mindkettőjüknek. Figyelmét viszont ezután a játékosan úszkáló sárgaságra fordítja./


{44}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 2 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Pént. Jan. 27, 2012 4:42 am

/Csak nevetek és csóválom a fejem, amikor Scarlet játszadozik, és egészen meglepődök, amikor kimegy a konyhába. Azonnal fölállok, hogy utána menjek, de végül csak az üvegfalig megyek. Ott a tenyerem az üvegre támasztom, majd a kíváncsi lényecskét figyelem. Aztán hirtelen mintha minden ismét megrázkódna. A tengeri csikó növekedének indul és az üveg túloldalán hamarosan egy különs áll velem szemben.
Megérinti a tenyerével az üveget ott, ahol én is fogom, mire a bőröm aranyos fénnyel lángolni kezd. El akarom rántani a karom, de nem megy, a testem nem engedelmeskedik./
- Ne ellenállj gyermekem... A mágia őrült, én elsimítom, amit elrontott. /suttogja egy bölcs hang a fülemben, ami mintha a lelkemig érne. Majd int, hogy hajoljak közelebb, én pedig nem tudok nem engedelmeskedni. Ahogy az arcom az üveghez ér, mintha átfolynék rajta és ő is. Félig az üvegbe dermedve találkozik az arcunk, és érzem, ahogy a csókjának őrült lángja végigvágtat rajtam. Sikítani sem tudok, mert elnyeli a sikolyom, de mintha a fém a bőröm alól kimászna a tetejére. Ijedten hátra tántorodom, a tenyeremról olvadt üveg folyik. Ő csak mosolyog a túloldalon, majd int. Az üveg néhol mintha elfolyt volna, de nem szakadt át./
- Még látjuk egymást.... /Ezzel mintha feloldódna a vízben.
Lerogyok a székre és csak bámulok ki a fejemből, mire Scarlet visszaér./


(39)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 2 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Pént. Jan. 27, 2012 8:03 am


/Meglepetten szemléli a megolvadt és eldeformált, mégis épnek tűnő tükörfalat, de megdöbbenésének legnagyobb oka Tessa ujjairól csöpögő üveg./
- Itt meg mi történt?
/Fut ki a kérdés önkéntelenül ajkain. Kissé aggódva néz a nőre./
- Jól vagy?
/Összevonja szemöldökét és megfogja a vállait./
- Egy percre sem hagyhatlak magadra? Mindig történik veled valami?
/Megsimogatja a rézszín csigákba aláhulló selymes hajzuhatagot. Körbenéz, de már nem látja a rájákat és a csikóhalat sem, sehol. Csak a színes korallokat látja, de semmi mást./
- Hogy érezd magad?


{45}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 2 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Pént. Jan. 27, 2012 10:31 am

- Öh.... nehezen tudnám elmagyarázni, mi is volt ez... /bámulok magam elé. Ekkorra már nincs üveg a kezemen, minden lefogyt a földre, ahol homokká változott az egész. Bámultam a két kis csinos kupacot a lábamnál, majd bágyadt félmosollyal néztem fel a másik nőre, amikor a hajamhoz ért./
- Azt hiszem megvagyok..
/Majd halkan cinikusan felnevetek./
- Nos igen, nem igazán lehet nyugtom gy tűnik...
/A homokbuckák felé intek, mire azok felkavarodnak és kígyóként nyjtóznak ki. A kezem bizsereg és halványan dereng, ahogy megmozdul a homok. Szemöldök ráncolva figyelem, majd Scarletre nézek. Következő intésemre a homok az ő alakját veszi fel, csak kicsiben. Nem tudom hogyan csinálom, olyan, mint a beszéd, egyszerűen ösztönösen megy./
- Nos, elég különösen vagyok, de nem nevezném rossznak...
/A kis homokbaba int a társnőmnek, majd felmászik az asztalra. Elég vicces, olyan, mintha báboznék./


(40)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 2 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Szomb. Jan. 28, 2012 1:48 am


/Érdeklődve figyeli a kicsi homokörvényt, majd az abból kibontakozó apró hasonmását. Mikor az üdvözli, önkéntelenül ö is vissza integet neki. Megrázza a fejét, hogy magához térjen, majd megszorítja Tessa vállát, mintegy barátian, hogy jelezze itt van vele, nincs baj.
Leül a székbe amit ezelőtt már egyszer elfoglalt. Önt magának és társnőjének is az üres poharakba a gyümölcsléből./
- Érdekes kis mutatvány!
/Jegyzi meg dicséretképpen, mint amikor egy diákját biztatja egy rajz felett, hogy folytassa, mert lát benne fantáziát. Belekortyol a kellemesen hideg nedűbe, majd hamar ki is issza. Jobban esik neki mint először gondolta volna. A kis homunkuluszt figyelve újra tölt magának./
- Azt hiszem, ez jobban illik hozzád, mint azok a hosszú csilingelő karmok!


{46}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 2 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Szomb. Jan. 28, 2012 2:10 am

/Csak mosolygok, egyszerűen nem tudom letörölni a mosolyt a képemről. Olyan érzés, mint amikor napokon át csak lepedőtornáztam, meg jobbnál jobb kajákat ettem. Nem tudom mi az, amitől rezegnek a csontjaim, talán a varázslat, de olyan jó érzés használni, mintha valami régen elfeledett részem éled volna életre.
Én is iszom az üdítőből, amit Scarlet hozott, azt hiszem, most bőven rám fér a dolog. Azonban amint nem figyelek, szegény kis alak ismét kupaccá esik össze./
- Igen, én is jobbnak érzem, és kevésbé rémisztő is...
/Mosolygok tovább, majd a kupacra nézve fintorgok egy picit./
- Azonban azt hiszem, még bőven gyakorlásra szorulok.
/Ahogy ezt bőszen gesztikulálva mondom, rájövök hogy a bőröm alatt még mindig mintha aranyos csillámok táncolnának, amitől még aranyosabb színűnek tűnik a bőröm./
- Milyen különös... abszurd ez az egész... de asszem élvezem. /teszem még hozzá félénk mosollyal. Aztán egészen komoly arcot vágva nézek a másik szemébe./
- De neked ez nem sok? Úgy értem, ugye... szóval... nem tartasz szörnyetegnek, vagy őrültnek vagy ilyesmi? /tudom hülyeség volt megkérdezni, de muszáj volt kimondanom./


(41)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 2 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Szomb. Jan. 28, 2012 9:38 am


/Először meglepődik, majd elmosolyodik Tessa furcsa kérdésén./
- Nem!
/Feleli szűkszavúan, majd hosszú percekig magába mélyedve gondolkodik./
- Be kell vallanom, hogy eléggé szokatlan ez az egész nekem, de nem tartalak szörnyetegnek!
/Néz a nő szemébe./
- Sem bolondnak, sem örültnek! Ha ezeket gondolnám, vagy érezném, akkor magam felé is így kellene éreznem. Hiszen én is megváltoztam testileg. Nem az vagyok aki voltam.
/Iszik egy korty gyümölcslevet, majd összevont szemöldökkel, kicsit bizonytalan hangon folytatja./
- Vagy te ezt gondolod, vagy érezed magad irányába, esetleg felém?
/kicsit megingatja a fejét, és egy sóhajt enged ki./
- Nem hiszem. Csak még meg kell szoknunk ezt a változást!
/Elmosolyodik./
- És igen, gyakorolnunk kell még! Sokat!


{47}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 2 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Szomb. Jan. 28, 2012 11:34 pm

- Én nem tartunk magukat szörnyetegnek, de muszáj volt megkérdeznem, hogy te mit gondolsz erről. /válaszoltam meg miért teszek fel hülye kérdéseket.
Azután én is ittam még egy kortyocskát, és csak utána vágtam bele a továbbiakba./
- Nos elég különös, de nem esik nehezemre megszokni, hogy tudok szaladni, és nem megmerevedett tagokkal kelek föl reggelente. /nevettem fel szívből. Aki nem volt még száz éves, elképzelni sem tudja milyen az. Én ismertem az érzést, és nagyon könnyű szívvel megváltam tőle.
Aztán könnyedén talpra álltam, ismét a homokra koncentráltam és figyeltem miként emelkednek fel vékony szalagok belőle. Teljesen arra koncentráltam, figyeltem, majd szép lassan egy régi tánc lépései vezettek előre. Élveztem. Láttam az üvegről visszaverődő képemben, hogy fénylik a bőröm, aranyos ragyogással a homokszalagok pedig körülöttem táncoltak. Scarlet felé nyújtottam a kezem, hívtam őt is, hogy jöjjön, kapcsolódjon be. Olyan jó kedvem volt, hogy ezt csak tánccal tudtam levezetni, és azt akartam ő is élvezze, ő is jöjjön./


(42)
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 2 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Vas. Jan. 29, 2012 5:57 am


/Mosolyogva figyeli társnője önfeledt táncát. Bár kicsit zavarja, hogy zene nem szól hozzá, így elkezdi a ronda hamutálcát babrálni, hogy találjon valami ide illő zenét. Hasonló módon működik mint a konyhában a hűtő, de így is megszenved vele, hiszen a mostani zenéket ajánlja amiket nem ismer, így nem tudja, hogy illenek e vagy sem egy keringőhöz. Először észre sem veszi a felé nyújtott kezeket, majd egy szabadkozó grimaszt vág, de mivel pont akkor talál rá itt egy relikviának számító keringő dallamnak, nem volt választása./
- Szabad egy táncra hölgyem?
/Hajol meg Tessa felé színpadiasan, és felé nyújtja kezét. Amikor társnője megfogta, gyengéden magához húzza és másik kezével hátára teszi kezét, majd elkezdi vezetni a régi ütemre./
- Remélem elnézi ügyetlenkedésem. Utoljára kilencszáz éve táncoltam.
/Mondja mosolyogva./


{48}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 2 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Tessa T'Ziczmesa Vas. Jan. 29, 2012 8:38 am

/Csak felnevetek az egész helyzet abszurditásán, ennek ellenére borzasztóan élvezem. A testemben fickándozik a mágia, ami mintha már a kezdetek óta az enyém lett volna. Nem tudom, hogyan lehetséges ez, de nem idegen és nem ijesztő, inkább otthonos, az érzése, a tánca, ami engem is táncra késztet, mind-mind mintha az otthonom lenne.
Hallom ahogy a kicsi gépbe átvált a zene egy következő keringőre. Az egész olyan, mint egy álom, bizonytalan, megfoghatatlan, de boldogsággal tölt el. Táncolunk és gy érzem éjeken és nappalokon át tudnék táncolni. A homokbabák apró párokba állnak és körülöttünk táncolnak, már alig kell figyelnem rájuk, a mágia minden egyes pillanattal egyre erősebb lesz bennem, nézem az arany fénypászmákat, amik velünk együtt táncolnak a falon és csak hagyom, hogy a ritmus beleivódjon a vérembe./
- Köszönöm, hogy itt vagy. /súgom Scarlet fülébe és tényleg így gondolom.
Már nem tűnik lehetetlennek semmi, erősnek érzem magam, és gy, hogy nem vagyok egyedül, mintha itt és mellette lenne a helyem./


(43)


A hozzászólást Tessa T'Ziczmesa összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 29, 2012 12:03 pm-kor.
Tessa T'Ziczmesa
Tessa T'Ziczmesa
Varázstalan

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 07.

Vissza az elejére Go down

Atlantisz hotel - Page 2 Empty Re: Atlantisz hotel

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.