Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

2. Kerület - Feyek és varázslók

4 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

2. Kerület - Feyek és varázslók Empty 2. Kerület - Feyek és varázslók

Témanyitás by Lynarin Seeragic Hétf. Aug. 30, 2010 11:33 pm

A sidhek elől menekülő egyéb feyek, vagy néhány alacsonyabb rangú kitagadott sidhe tengeti itt napjait, a szökött boszorkányokkal és menekülő varázslókkal együtt. Ha idegenvezetőt, olcsó jóst, vagy különleges szórakozást keresel, jó helyre jöttél.
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

2. Kerület - Feyek és varázslók Empty Re: 2. Kerület - Feyek és varázslók

Témanyitás by Lisim Szer. Aug. 24, 2011 2:05 pm

*Innen gyüttem: Turkáló - A város szemétdombja*

/Andalogva téved a negyedbe. Nem számít rá, hogy az eddigi kihalt utcák után itt kisebb élettel találkozik... de találkozik. Egy-két furcsának mondható alak mellett sietve lépked el. Nem néz vissza, tudja nagyon jól milyen alakok ezek - már megtanulta "régi otthonában" is. Ám apró lépteit mégis félbeszakítja egy elé táruló ember... vagyis valami szerzet. Bár emberszerű. Egy középmagas férfi, enyhén borostás, a szeme és rövid haja egyaránt barna színű./
- Úgy látom kis útbaigazításra lenne szükséged.
/Vigyorog, vagy inkább vicsorog rá Lisimre. Kis goblinunk nem szívesen áll szóba vele, de tény, ami tény, nem tudja hol van (még csak azt sem, hogy milyen világban), merre menjen, nincs ennivalója, nincs hol aludnia, és nem utolsósorban, egy-két veszélyes figura is szegélyezi útját. Úgyhogy összeszedi bátorságát, a férfi szemébe néz, és tisztelettudóan válaszol./
- Igen, köszönöm uram!
/Morzsolja el a szavakat. A férfi int fejével, hogy Lisim kövesse. Pár pillanatot habozik, de utána megereszti lábát./


<14>
Lisim
Lisim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. May. 18.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

2. Kerület - Feyek és varázslók Empty Re: 2. Kerület - Feyek és varázslók

Témanyitás by OldMan Kedd Okt. 04, 2011 7:25 pm

*Lisim*

- Merre az utad kicsi goblin? Egyáltalán mit keresel ezen a szinten? Állandóan ólálkodnak a rend vigyázói. No meg a mocskos sidhe-k bérencei, hogy levadásszák a szerencsétleneket. Vigyázz!

/Fejét felkapja és ahogy elfordul kivillan hegyes füle, amit gyorsan visszarejt a haja alá a kalauzod. Behúz egy mocskos fémkuka mögé, közben egy ide nem illő, bőrruhás majdnem földig érő fekete hajú férfi megy az úton ahol ti haladtatok még az előbb. A férfinek az egyik keze rövidebb, szeme előtt valami hologramszerű vörös kör alakú fény villog, láthatóan nem zavarva őt. Körbenéz, majd tovább halad. Kalauzod nagyot sóhajt, mikor az utca újra élni kezd. Mindenfelől emberek és egyéb lények másznak elő és sietősen indulnak a dolgukra.

- Na ezt megúsztuk. Miben segíthetek, egyáltalán hogy kerültél ide? /Kérdezi a férfi./
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

2. Kerület - Feyek és varázslók Empty Re: 2. Kerület - Feyek és varázslók

Témanyitás by Lisim Pént. Okt. 07, 2011 1:06 am


/Már éppen válaszra nyitná a száját, mikor újdonsült vezetője arrébb ráncigálja valami félreeső helyre. Még reagálnia sincs ideje, már meglátja a cselekedet okát, amit egyelőre nem is igazán ért, de mindent a maga idejében. Hátborzongató látvány az előttük elhaladó... valami. Lisim nem szívesen találná szembe magát egy ilyennel. Ugyancsak gyorsan telik a néhány másodperc, már újra az úton találja magát, ahogy követi kalauzát./
- Nem tudom... semmit sem tudok.
/Válaszolja kissé kétségbeesetten egyszerre az összes kérdésre./
- Valami boltba mentem, és itt... ebben a világban kötöttem ki. Aztán ott valami kis zöld lény elhozott egy szemétlerakóig, ahol megtámadtak minket, és én elmenekültem.
/Hadarja le, hogy minél hamarabb hallhassa új "társa" válaszát, hátha megtud valami fontos információt - magyarán szólva, jelenleg bármilyen információt./

<15>
Lisim
Lisim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. May. 18.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

2. Kerület - Feyek és varázslók Empty Re: 2. Kerület - Feyek és varázslók

Témanyitás by OldMan Vas. Okt. 09, 2011 6:23 pm

*Lisim

- Mi az, hogy ebbe a világba? Csak ez a világ van. Épp most volt a századforduló. Nagy felhajtás volt... jobban is kellett bujkálni. /Mondja és végigvezet valami régi gyártelepen. Bár számodra réginek tűnik, ám az eszközök maradványaiból szinte alig-alig ismersz fel valamit. Egy-két fogaskerék, nyomógomb, de semmi többi. Vannak ismeretlen anyagok is és ahogy belegondolsz, eddig is láttál már ilyeneket. Látsz még néhány ismeretlen járművet, amiben még kormány sincs, persze lehet, hogy már kiszedték belőle./

- Engem Morehannek hívnak. Kitagadtak, mert a képességem nem megfelelő az ó nagy arafejű siedheknek. Pedig elég muris, nézd! /Mondja, majd elkezd ragyogni. Mindene ragyog, még a haja is a szemei is és közben pedig felfújódik az arca és elkezd elemelkedni a földről, mint egy lufi. Pár másodperc múlva visszaereszkedik a földre és elhalványul a ragyogása./
- Még csak kezdetleges, nem tudom mire lesz jó... /Vállat von és továbbmentek az ismeretlenbe./
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

2. Kerület - Feyek és varázslók Empty Re: 2. Kerület - Feyek és varázslók

Témanyitás by Lisim Vas. Okt. 23, 2011 5:34 am


/Eltűnődve követi a férfit. +Ez az egy világ van.+ Visszhangzanak a szavak fejében. Most már kezd teljesen összezavarodni. Ha ez az egy világ van, valami gond lehet vele. Ha pedig nem... akkor gond lehet mindenki mással. És az ilyen eseteknél általában az egyénnel van a gond. De akkor az egyén soha nem gondol arra, hogy vele gond van, tehát ez nem ilyen eset.
Megrázza fejét. Körülnéz. Egy telepen vannak. Mindenhol érdekes dolgok, alkatrészek. A férfi a nevét mondja, és más egyébről beszél, közben Lisim szó nélkül elkanyarodik mellőle, és egy járművet kezd el tanulmányozni./
- Ezeket hogy kell vezetni? Működnek még?
/Vág közbe izgága kérdéseivel, és a férfira tekint. Nem is figyelt eddig rá, csak azt látja, hogy az hirtelen elkezd fényleni. Szó szerint. De mindene. És tényleg, nem valami olcsó trükk. Csöppet megijed, és hátát a járműnek veti, majd realizálódnak benne a férfi előző szavai, és megnyugszik./
- Kik, vagy mik azok a siedhek?
/Néz értetlenül a férfire. El is felejtve, hogy bizony neki is be kéne mutatkozni. Üsse kavics, ez legyen most a legkevesebb. Ennél sokkal fontosabb, hogy végre megértse, hol is van, és miért. Elfelejtve a járműről felhozott kérdését, továbbindul a férfi mellett. Most jobban izgatja az új szó, amit hallott./

<16>
Lisim
Lisim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. May. 18.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

2. Kerület - Feyek és varázslók Empty Re: 2. Kerület - Feyek és varázslók

Témanyitás by OldMan Szer. Okt. 26, 2011 8:24 am

*Lisim*

/Morehan rád néz, ahogy nekihátrálsz a járműnek, picit értetlenkedve figyel./
- Ne félj, nem halálos.
/Majd mikor a sidhekre kérdezel, megkopogtatja a fejét./
- Mi van veled Goblinka, elvesztetted az emlékezeted? Mi az, hogy kik azok? Vannak a gőgösök, meg a többi. Legalábbis a gőgösek így hívják a feketéket. Az arany rohadjuk rájuk! /szorítja ökölbe a kezét hirtelen. Megint ingerültebb lesz, de aztán néhány kő odébb rugdosása után lenyugszik. Néz rád és nem hisz a szemének, látja, hogy nem érted./

- Tudod, nagyfülű, mágikus lények, akik fénylenek, ha varázsolnak, mint én... bár én csak félvér vagyok. Most ugratsz igaz? Igaz? Látom abban a huncut szemedben! /Mondja vidáman, majd továbbindultok, majd hirtelen eszébe jut, amit korábban kérdeztél./

- Azok? azok már olyan régiek, hogy arra sem emlékszünk kik használták őket. Búvóhelynek viszont kitűnő. Rohadék vadászok!

/Az utolsó mondatot már kiálltja. Hirtelen sok ember és egyéb lény jön mindenhonnan elő. A raktárakból, szinte a föld alól és körbevesznek benneteket. Morehan karba tett kézzel áll és vár valamire. Aztán szétnyílik a tömeg és a távolban látsz egy feketeruhás alakot, de még nem tudod kivenni, hogy miféle, vagy kiféle./
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

2. Kerület - Feyek és varázslók Empty Re: 2. Kerület - Feyek és varázslók

Témanyitás by Lisim Csüt. Okt. 27, 2011 5:25 am


/Csendben, de feltűnően értetlen tekintettel hallgatja végig a férfi mondandóját. Megrökönyödését nem bírja eltakarni -nem is kívánja persze-, mikor a másik a varázslat szót említi./
- Varázslat ?!
/Álmélkodva súgja maga elé. Megrázza a fejét, hülyeségnek tartja az egészet. Bizonyára a másik részeg... de hát nem látszik rajta, és még csak nem is büdös. Nem tudja hova rakni a dolgot. Mindenesetre, nagyon érdekesnek tűnik ez az egész. Ugyan választ még mindig nem kapott, sőt, kérdései egyre csak sorakoznak, egyre jobban élvezi ezt az egészet./
- Én... én tényleg nem... /Válaszolna a költőinek szánt kérdésre, de a férfi csak folytatja. Az ultramodernek kinéző dolgok Moheran állítása szerint nagyon régiek. Újabb kérdéssorozattal bővült goblinunk csokorja, de semmi ideje arra, hogy bármit is feltegyen a sorakozó halmazból, mert egy újabb érdekes jelenségnek lesz szemtanúja. A férfi hangját felemelve fejezi be a mondatát, amire innen-onnan mocorgás veszi kezdetét. Kissé megijed, de mikor látja, hogy vezetője csak vár, megnyugszik - nyilvánvalóan direkt csinálta, és a "rohadék vadászok" a jelszó. Ha itt most nem keveredik bajba, akkor bizony úgy tűnik, megtalálta a megfelelő embert magának - ha viszont igen... nos, akkor már rég mindegy, hisz körbe vannak véve. Az előtte megjelenő fekete ruhás alakot figyeli, néha Moheranra sandítva, és vár./

<17>
Lisim
Lisim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. May. 18.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

2. Kerület - Feyek és varázslók Empty Re: 2. Kerület - Feyek és varázslók

Témanyitás by OldMan Vas. Okt. 30, 2011 9:49 am

*Lisim*

/A fekete ruhás alak elég furán fest a szedett-vedett társaságban. Fekete bőrmellényben, bőrnadrágban és bakancsban van, de inkább a csuklyás fekete furcsa köpenye a feltűnő, mintha egy régi meséknek a vándora lenne. Léptei felverik a port az udvaron, a tömeg Vörös tengerként nyílik előtte, mint Mózes előtt. Mikor már közelebb ér, látod, hogy hosszú fekete haja félig kilóg a csuklya alól, sőt észreveszed, hogy a bőre is fekete. Tartása egyenes, magabiztosságot sugároz. Lassan odalép elétek, a tömeg ajtóként záródik mögötte.
-Morehan, kit hoztál nekünk? /Kérdezi erőt sugárzó hangján. Semmilyen fegyvert nem látni nála, persze lehet, hogy csak el van rejtve. Kísérőd azonnal válaszol, tisztelettel a hangjában./
- Csak egy goblint, bár elég érdekes. Olyan, mintha amnéziás lenne... elveszettnek tűnik. /Fejezi be, a férfi pedig megnéz magának./
- Egy goblin semmit sem ér nálunk /megvonja a vállát/, mondd csak, te honnan jöttél? Tán elszöktél a királyodtól? /Kérdezi, arcára komolyság ül ki. A körülötte lévők kissé feszengenek, ám megszólalni, vagy bármit cselekedni nem mer egyik sem. A férfi közben gondolataiba mélyed, lezárja szemhéját és várakozik a válaszaidra./

OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

2. Kerület - Feyek és varázslók Empty Re: 2. Kerület - Feyek és varázslók

Témanyitás by Lisim Hétf. Okt. 31, 2011 4:09 am


/Mozdulatlanul áll, miközben a fekete ruhás... szóval mindenféle feketével rendelkező férfi közelebb lépdel hozzájuk. Miután nevén szólítja, hallhatóan egész barátságosan idegenvezetőjét biztossá válik benne, hogy ez a kettő ismeri egymást, és nem lesz gond. Vagy legalábbis tervezett gond nem lesz. Bár a gond általában nincs tervezve. A pár mondatos szóváltás után hozzá fordul az idegen./
- Király? Dehogy. Hacsak anyukám nem tudja rosszul. Már megtanította, hogy Magyarországon már nincs királyság.
/Jelenti ki büszkén, hogy ezt bizony tudja. Kezd megbékélni azzal, hogy abszolút semmi fogalma az őt körülvevő világról, így megpróbál csak a kérdésre válaszolni. Lehet, hogy jobb lesz így, de lehet, hogy rosszabb - majd kiderül. Ettől függetlenül nem tudja magában tartani kisebb kifakadását./
- Viszont elmondhatná végre valaki, hogy hol is vagyok.
/Néz elmélkedően a mellette álló két... lényre. Látszik rajta, hogy komolyan gondja válaszát, és "követelését" is./

<18>
Lisim
Lisim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. May. 18.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

2. Kerület - Feyek és varázslók Empty Re: 2. Kerület - Feyek és varázslók

Témanyitás by OldMan Hétf. Okt. 31, 2011 4:31 am

*Lisim*

/A férfi csak tovább gondolkodik és hümmög magában./

- Magyarországon? /A fekete idegen ízlelgeti a szót, miközben kimondja./ És az meg ugyan hol van? Ne nézz műveletlennek, én mindenről tudom hol van, de Magyarország vagy titkos hely, vagy... Válaszolj! /fejezi be a nyitva hagyott elmélkedést. Közben int egyet és Morehanon kívül mindenki más otthagy titeket. Egész kis város elevenedik meg, látod, hogy minden jól van álcázva, akár keresztül is haladhattatok volna rajta úgy, hogy észre sem veszitek. Néhol éppen szabad tűzön főznek, valahol pedig cserekereskedelem folyik, mindenféle csillogó és hasznosnak tűnő tárgyakkal./
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

2. Kerület - Feyek és varázslók Empty Re: 2. Kerület - Feyek és varázslók

Témanyitás by Lisim Hétf. Okt. 31, 2011 5:34 am

/Értetlenkedve áll a férfi előtt. Hiszen mindketten egy nyelven beszélnek, megértik egymást, és a másik nem tudja, hogy hol is van a hazája?!/
- Hát Te is ott születtél, nem? Hisz érted, amit beszélek. Nem lehet, hogy nem tudod hol van. /Értetlenkedik, és zavaros kifejezéssel beszél a férfihoz./ Igazából pontosan nem tudom elmondani... anyukám erről nem mesélt. /Mondja, és közben jön rá, hogy tényleg fogalma sincs arról, hogy a nagyvilágban ő eddig hol is tartózkodott./ Minden estre azt tudom, hogy a Földön. /Teszi hozzá, és zavarodott tekintetével a másik szemeit kezdi keresgélni. Fel sem tűnik neki igazán, hogy a környezete "visszaváltozik", és újra minden arra a negyedre hasonlít, mint eddig./
- De hogyhogy ezt nem tudjátok?

<19>
Lisim
Lisim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. May. 18.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

2. Kerület - Feyek és varázslók Empty Re: 2. Kerület - Feyek és varázslók

Témanyitás by OldMan Hétf. Okt. 31, 2011 7:29 am

*Lisim*

/Nem csak Lisim fogadja értetlenkedve a hallottakat, hanem meglepetésére a másik kettő is./

- De igen, itt születtünk. És mindent értünk, hiszen egy nyelv van. Lássuk csak... A Földön vagyunk. Ez itt H'Sekirat városa. Eddig egyetértünk, igaz? /Néz rád őszinte érdeklődéssel a szemében. Közben két szedett-vedett ruhás férfi a kezetekbe ad valami csomagolt dolgot. A két férfi kis is bontja és valami zöld ostyaféleség van benne, amit azonnal enni kezdenek. A férfi int, a kabátján felizzik egy jel pár pillanatra, és mindenkinek lesz széke. Az ismeretlen nevű férfi ül le először, majd Morahen./
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

2. Kerület - Feyek és varázslók Empty Re: 2. Kerület - Feyek és varázslók

Témanyitás by Lisim Hétf. Okt. 31, 2011 7:35 am

/Lisim bólint egyet, mikor a Földet hallja. Ám mikor a férfi tovább göngyölíti mondatát, majdnem leesik az álla./
- Hse... micsoda?
/Akad el a szó közepén, nem tudja megismételni azt. Pár pillanat habozás közepette maga mögött talál egy széket, amire le is huppan meglepetésében, miközben valaki a kezébe nyom valamiféle csomagot, amire ugyancsak értetlenül tud pislogni. Mikor a másik kettő kibontja, és enni kezdi, rájön mennyire éhes, és ő is mohón nekiáll. Nem érdekli, hogy mi is ez, csak az, hogy ehető./
- De hisz ez Budapest! Legalábbis annak kéne lennie, de hát mégsem az. /Tekint körbe, és teljesen elkomorodik. Reméli, most kivételesen nem kell továbbrohannia, menekülnie, sietnie sehova, és ez a két férfi végre valahára megválaszolja a tömérdek mennyiségű kérdését./

<20>
Lisim
Lisim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. May. 18.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

2. Kerület - Feyek és varázslók Empty Re: 2. Kerület - Feyek és varázslók

Témanyitás by OldMan Kedd Nov. 01, 2011 2:21 am

*Lisim*

- H'Sekirat. Az emberek városa. Bár, inkább a központi város, de a nagy többség ember itt. /Segít ki Morehan, mikor küzdesz a város nevével./
- Budapest? Nem, dehogy. Soha nem hallottam még Budapestről, ez vagy valami kis falu lehet a goblinoknál... Vagy már egy nem létező. /Mintha rájönne valamire a férfi, miközben tornáztatja az agyát./
- Mondd csak goblinka, Budapesten hol jártál utoljára? /Már látszik rajta, hogy sínen lehet a gondolataival, mint egy ragadozó úgy néz rád és várja a választ, miközben elfogyasztja, az egyébként neked is ízlő furcsa ételt./


A hozzászólást OldMan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 01, 2011 5:10 am-kor.
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

2. Kerület - Feyek és varázslók Empty Re: 2. Kerület - Feyek és varázslók

Témanyitás by Lisim Kedd Nov. 01, 2011 3:58 am

/Érdekes mód, úgy, hogy semmit nem tud az ételről Lisim, igencsak ízletesnek találja. Elég hamar el is fogyasztja, miközben a másik kettő minden szavára alaposan odafigyel./
- H'Sekirat.
/Ízlelgeti a szót, majd döbbenten néz, mikor a nagy többség itt ember rész hangzik el. Ezek szerint nem csak emberek léteznek... bár erre már talán saját külsejéből is rájött, illetve az őt körülvevő eddigi környezet alapján. Meg persze már tudja, hogy ő goblin, vagy mi a szösz, meg első "társa" is az volt, aki a szeméttelepig hozta. De ezek szerint akkor más lények is élhetnek erre./
- Valami boltba mentem be, és valami furcsa városmakettet néztem, amikor hirtelen... nem is tudom mi történt. De ugyan abban a boltban ébredtem, makett nélkül, és ebben a városban találtam magam.
/Mondja, és izgatottan várja, mit felel rá a férfi. Lehet, hogy végre megtalálja a keresett válaszokat./

<21>
Lisim
Lisim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. May. 18.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

2. Kerület - Feyek és varázslók Empty Re: 2. Kerület - Feyek és varázslók

Témanyitás by OldMan Kedd Nov. 01, 2011 5:26 am

*Lisim*

- Már értem. Legalábbis, ha igaz, amit pletykálnak... /Mondja a fekete férfi. Morehanból már buknának ki a szavak, de ezt megelőzően már folytatja is./

- Nem tudom, hogy mikor a boltba léptél melyik év volt, de most 2900 van. Budapest valószínűleg már régóta nem létezik. Abból gondolom ezt, hogy mostanában olyan hírek terjengenek a felsőbb szinteken, hogy a múltból idegenek érkeznek, akik... Nos megváltozva lépnek ki egy bizonyos boltból. Sidhek, goblinok, angyalok és még megannyi lény. Szerintem te is a múltból jöttél, vagy ha a te szemszögedből nézzük, a jövőben vagy.

/Fejezi be elégedetten és hátradől, gondolataiba mélyedbe./
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

2. Kerület - Feyek és varázslók Empty Re: 2. Kerület - Feyek és varázslók

Témanyitás by Lisim Kedd Nov. 01, 2011 5:48 am


- Ho-ho- hogy le... ? /Próbál dadogni valamit, miközben álla nagyjából a talaj szintjén leledzik. Tátott szájjal bámul maga elég, és csak értelmetlen, nyögéshez hasonlító hangot tud kipréselni a száján. Több másodperc telik így, lassan, nagyon lassan, ahogy feldolgozza agya az új, és igencsak meglepő információt./
- 2011. /Nyögi ki az évszámot./ 2011-ből jöttem. /Súgja maga elé, elég hangosan ahhoz, hogy a másik kettő még meghallja./ 2900... /Döbben meg újra az évszámon, amit az imént a fekete férfi mondott neki./ H'Sekirat, 2900. /Ismétli meg a sokkoló információt, amit szépen lassan el is fogad. Ezért minden olyan új számára, ezért nem ismer más fajokat, ezért nem ért semmit abból, ami körülötte történik, és ha belegondol, még itt a lepukkant negyednek tűnő hely is tele van számára ultramodern kacattal./
- Hát jó. /Bólintva nyugszik bele a feltételezett igazságba. Sóhajt egy nagyot, és a másik kettőre néz./
- Ugye nem hagytok magamra? /Kérdezi már-már felnőttes hangsúllyal, mintha átérezné az egésznek a súlyát. Talán át is érzi, maga sem tudja igazán. Azt viszont igen, hogy élete fenekestül felfordult, és bizony, minden amit eddig ismert... nos, nem sokat ér számára./

<22>
Lisim
Lisim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. May. 18.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

2. Kerület - Feyek és varázslók Empty Re: 2. Kerület - Feyek és varázslók

Témanyitás by OldMan Kedd Nov. 01, 2011 10:36 pm

*Lisim*

- Érdekes. Nos, akkor ez sem pletyka többé. Nem hagyunk magadra, bár lehet, hogy jobb lenne, ha a te fajtádnál keresnél menedéket. Ez egyébként a menekülők szintje. A goblinok egy másik városban, Uclyssében élnek. Mivel a múltból jöttél, úgy gondolom az egyik törzsfő biztosan befogadna. Egyébként a nevem Blackman, ironikus, igaz? / Mondja félmosollyal a szája szélén, de máris folytatja./
- Szóval maradhatsz itt is, ha gondolod és ne leszel veszélyes ránk nézve... /Von vállat, majd feláll. Aztán pedig magatokra hagy titeket./
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

2. Kerület - Feyek és varázslók Empty Re: 2. Kerület - Feyek és varázslók

Témanyitás by Lisim Szer. Nov. 02, 2011 7:57 am

+Menekülők szintje.+
/Visszhangzik fejében, és most már érti, hogy miért féltette őt korábban a másik goblin, és Morehan úgyszintén. Talán mégis bölcsebb dolog lenne abba a bizonyos másik városba ellátogatni. Egy fejbiccentéssel köszön el Blackmantől, majd társa felé néz./
- Te mit tanácsolsz?
/Kérdi tőle. Végül is, új itt, jobb, ha hallgat másokra. Szívesen körbenézne biztonságosabb helyeken is (feltételezi, hogy van ilyen része a városnak), illetve "saját hazájában" úgyszintén./

<23>
Lisim
Lisim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. May. 18.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

2. Kerület - Feyek és varázslók Empty Re: 2. Kerület - Feyek és varázslók

Témanyitás by OldMan Csüt. Nov. 03, 2011 9:43 am

*Lisim*

/Morehan vállat von a kérdésedre és tanácstalan arcot vág./
- Nem tudom Lisim, jó kérdés. Valószínűleg több lehetőséged van a tündérdomboknál, mint itt. Egyik napról a másikra élni, nem olyan jó, ráadásul üldözik a legtöbbünket. Dönts, ahogy jónak látod. /Fejezi be, közben pedig egy motoros érkezik hozzátok. Teljes bőrfelszerelésben, sisakba. Majd a sisakját lekanyarítja, és hosszú barna hajú szépséges fiatal nő néz vissza rád, kis fintorral az arcán./
- Eztet meg hun tanátátok? Jáj má, örülök, hogy itt vagy kis rondaság! /Mondja vidáman és megsimogatja a fejed. Majd azonnal Morehan ruhájába törli a nyálkás bőröd leradírozott részét. Csak bámul és lehuppan a megüresedett székre./
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

2. Kerület - Feyek és varázslók Empty Re: 2. Kerület - Feyek és varázslók

Témanyitás by Lisim Kedd Dec. 06, 2011 8:43 pm


/Meghallgatja Morehant, és elgondolkodik./
+Több lehetőség? Miféle több lehetőség? Bár itt elég veszélyesnek tűnik. Tündérdombok? Az vajon mi?+
/Már épp kérdésre nyitná a száját, mikor egy motor hangját hallja. Egy gyönyörű nő száll le róla. Lisim nem tudja róla levenni a szemét, és ha zöld bőre el tudna pirulni, akkor bizony ez meg is történne./
- T-T-Tü-Tündérdombok?
/Habogja Morehan felé./

<24>
Lisim
Lisim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. May. 18.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

2. Kerület - Feyek és varázslók Empty Re: 2. Kerület - Feyek és varázslók

Témanyitás by Gramin Vas. Jan. 29, 2012 9:59 am

*Innen jöttem: Fősugárút*

*Lisim*

/Ahogy haladtam, hirtelen arra eszméltem, hogy a város legszegényebb negyedében kötöttem ki. Érdeklődve nézelődtem, miközben a lábam még mindig vitt valamerre. A sok szemét között megpillantottam egy-egy megbúvó alakot, de nem tudtam kivenni, hogy mik is ők. Amíg ide eljutottam, sokféle lényt láttam, amik kissé ledöbbentettek. De úgy tűnt, errefelé teljesen megszokott az, ha az utcán szembetalálkozik valaki egy varázslóval vagy egy tündérrel. Nekem még nagyon különös volt ez az egész, pláne a hátamon lévő két szárny. Ahogy haladtam, egyszer csak néhány alakot vettem észre, akik egy-egy széken ültek, és talán beszélgettek is. Legalábbis úgy tűnt./
-Jó napot!/Szóltam oda nekik. A reakciójukon elcsodálkoztam. Az egyikük, egy nő felpattant egy motorra és elhúzott a helyszínről, a másik, egy öregember lassan elsomfordált, csupán a harmadik alak maradt ott, egy kis zöld alak. Mivel a másik kettő eltűnt, csak őhozzá tudtam menni. Odalépdeltem hát a furcsa figurához és megszólítottam./
-Helló! Nem tudod véletlen, hogy tudnék visszajutni Phoenixbe?/Igaz, ez nem volt túl frappáns kérdés és volt is egy olyan sejtésem, hogy oda már nem jutok vissza, azért megkérdeztem, hátha. Leültem az egyik üresen maradt székre -igyekeztem a szárnyim is úgy igazítani, hogy jó legyen - és jobban szemügyre vettem a kis zöld lényt. Elég fiatalnak tűnt. Valahogy éreztem, hogy segítenem kéne rajta. De hogyan és miben, hiszen senki sem bántotta. Eszembe jutott, hogy talán nem talált haza./
-Nem lenne jobb, ha elmennénk valahova, ahol sokkal kényelmesebb?/Kérdeztem, noha én magam sem tudtam, hol is találhatnánk egy ilyen helyet./


(3)

*Megérkezett a segítség! Smile*


A hozzászólást Gramin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 30, 2012 10:04 am-kor.
Gramin
Gramin
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Jan. 22.

Vissza az elejére Go down

2. Kerület - Feyek és varázslók Empty Re: 2. Kerület - Feyek és varázslók

Témanyitás by Lisim Hétf. Jan. 30, 2012 2:32 am

*Gramin*

/Érdekes dolog történik, amint felteszi a kérdését. A mellette álló nő hirtelen felpattan a motorjára, és másodpercek múlva már ott sincsen. Lisim hebegve néz körbe, hogy mi történhetett, és egy furcsa alakot lát közeledni. Vissza is fordul Morehan felé, hogy megkérdezze, mi történt, de a férfinek már csak a távolodó hátát látja./
- Hé, Morehan, hova mész? /Kiáltja utána, de az semmi nem reagál, pár másodperc múlva már el is tűnik, befordulva az egyik utcasarkon. Lisim megijed, és a közelgő alakra figyel. Nem áll fel, nem mer felállni. Aztán a másik megszólítja. Valami Főnix nevű helyről kérdez, amiről Lisim még életében nem hallott. Majd egy másik kérdéssel folytatja./
- Ühüm. /Egy halk, határozatlan, vékonyka kis ühüm jön csak ki a száján, egy apró bólintás mellett. Pár másodperc habozás után viszont rá is zendít - ahogy régen, most sem tudja megállni, hogy az utcán kedve szerint bárkire valami rosszat mondjon./
- Te ki vagy? Biztos gonosz, mert elijesztetted a barátaim. /Néz rá szúrós szemmel a kis goblin./ Nem ismerem jól ezt a világot, de csak gonosz lehetsz! /Fakad ki, és pár apró lépést távolodik./

<25>
Lisim
Lisim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. May. 18.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

2. Kerület - Feyek és varázslók Empty Re: 2. Kerület - Feyek és varázslók

Témanyitás by Gramin Hétf. Jan. 30, 2012 10:04 am

*Lisim*

/A kis "zöldike" nem igazán válaszolt, csak egy cérnavékony hümmögés hagyta el a száját a kérdéseimre. Utána viszont szúrós szemmel kérdezte, hogy ki vagyok, és arra a következtetésre jutott, hogy biztos gonosz vagyok./
-Nem, nem vagyok gonosz. Nem direkt ijesztettem meg a barátaid./Mondom, miközben a kezeimet magam elé tartom./ A nevem Gramin./Jön ki a számon az a név, mellyel a tükör illetett./Legalábbis azt hiszem./Teszem hozzá./Új vagyok itt és csak meg akartam kérdezni, hogy hogy juthatok vissza oda, ahonnan jöttem. Eredetileg Colin Wiggins volt a nevem és az Amerikai Egyesült Államokban éltem./Hadarom és remélem, beszélgető társam nem fog elszaladni. Ekkor jut el a tudatomig, amit mondott. Nem ismeri ezt a világot. Felsejlett bennem egy ötlet./
-Te is most jöttél? Te is egy bolton keresztül kerültél ide?/Kérdezem a lényt, aki kissé gyerekesen viselkedett./


(4)
Gramin
Gramin
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Jan. 22.

Vissza az elejére Go down

2. Kerület - Feyek és varázslók Empty Re: 2. Kerület - Feyek és varázslók

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.