Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Előcsarnok

+15
Jóindulat
Kemet Kawab
Barak Asher
Tereus
Cassius Argentus
Lathspell Solannis
Nemesis
Naryky Charygyen
Caridwen
Mira
Fiona Freefall
Hirig
Laila Finisse
Rabraquat
Lynarin Seeragic
19 posters

3 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Előcsarnok - Page 3 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Fiona Freefall Hétf. Dec. 20, 2010 10:22 am

/A kérdésére csak egy vállvonást követően rosszkedvűen legyintettem./
- Volt egy kellemetlen afférom, az tény. De ne is firtassuk. /Megborzongtam az újra felidéződő erős fájdalom emlékére./ Ami meg... Hogy is hívják? Kirát illeti: egye fene, a kedvedért kivételt teszek vele. Egyelőre.
/Borús-harcos gondolataim a háttérbe szorultak, ahogy tudatosult bennem: a fentiek szerint szabad préda áll velem szemközt! Több se kellett türelmetlenül toporzékoló nőstény-énemnek.
Széles, kihívó mosollyal karoltam bele szégyenlős alakváltómba, majd ahogy suttogásnyi közelségre kerültem a füléhez, belemormogtam:/
- Ezek szerint akad még nálad olyasmi, aminek a működését nem teszteltétek...

(43)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 3 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Naryky Charygyen Hétf. Dec. 20, 2010 11:36 am

/ Beleborzongtam nyílt ajánlatába, egy féllépéssel felé fordulva hajoltam suttogóra fogva hangomat füléhez /
- Lelkesen tesztelgetném a kihasználatlan egységeimet is / kapok az alkalmon, elfeledve eddigi félénkségemet. Végül is férfiből lennék, vagy mi a szösz. Egy ilyen alkalmat pedig meg kell ragadni. Karom karjáról derekára csúszik, simogatón siklatom tenyerem végig a hátán pillanatra megkarcolva ruhája alatt körmömmel pőre bőrét.
Mekkora szerencse, hogy úgy ismerem a női testet, mint a tenyeremet. Nálam jobban férfi nem is ismerhetné a csodaszép vágyódó asszonyok sóhajtó testét. /
- Esetleg keríthetnénk valami alkalmat... Remélem, nem vagy túl elfoglalt / vigyorodok el. /

(36)
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 3 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Fiona Freefall Hétf. Dec. 20, 2010 12:51 pm

/Jólesően megborzongtam, ahogy ott és úgy ért hozzám. Felcsillanó szemmel, hálás mosolyra húzódó szájjal szorítottam meg a karját, díjazva az előbb megvillantott hozzáértését./
- Ráérni éppen ráérek... /Mormogtam hozzátörleszkedve, miközben tekintetem már valami alkalmas helyiséget kutatott, ahova berángathattam volna legújabb szerzeményemet, hogy egy kicsit khm... szabadabban eljátszadozzak vele./
- Alkalomnak meg akár a mostani is megfelelő... /Évődve elhúzódtam tőle, miközben fülig érő szájjal, kacéran mosolyogtam rá. Lomposka szinte boldogan kurrogva mászott előrébb a vackáról, hogy kivegye a részét a mókából./ ...és ha nem tartasz attól, hogy milyen az, amikor bevadulok... /Ujjaim hegyén igazi karmok karistolták meg pulóverét, ahogy ismét közelhajoltam hozzá./ ...ott mintha lenne egy nyugodt kis zug, ahol megbeszélhetnénk a részleteket. /Fejemmel hanyagul intettem az előbb felfedezett, a mögöttük lévő helyiség funkcióját egyértelműen jelző, már a mi időnkben is ugyanazokkal a közismert ikonokkal díszített ajtók felé./

(44)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 3 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Rabraquat Kedd Dec. 21, 2010 2:58 am

+Hirig. Holdfényes udvar. Rendben, legyen.+

- Csak nem azt mondja, hogy ön is utazó? Mármint időutazó, ha az hölgy, aki idefelé igyekszik is az, akkor lehet, hogy csak azok kaptak akik a múltból jöttek. A versről valami vélemény? Nem sok jut eszembe róla.

/Elhányom magam, ha ennyit kell továbbra is udvariaskodnom. Közben megérkezett a vöröske is...hmm, két nővel kell majd keresgélnem. Rendben! Megszólítom a nőt./

- Üdv! Rabraquat vagyok, a kedves tündér pedig Hirig. Úgy látom csak mi kaptunk ilyen papírost, talán segíthetnénk egymáson és osztozhatnánk +bár nem szívesen, mondhatni, ha meg tudnám fejteni egyedül nem érdekelnétek+, mit szólnának a hölgyek, ha együttműködnénk? Egyelőre én nem sokra jöttem rá, kíváncsi lennék az önök véleményére.

/Adtam is egy kicsit, meg nem is. Adtam, hogy csapatmunka legyen, de jelenleg gőzöm sincs mi ez./

[54]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 3 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Hirig Kedd Dec. 21, 2010 4:16 am


/Miközben hallgatom a férfit, elteszem az övembe hajtogatva a levelet./
+ Ö is idő utazó lenne?! Valószínűleg akkor már régebb óta itt lehet, ugyanis nekem nagyon úgy tűnik, mint aki megszokta ezt a helyet. +
- Részemről rendben. Bár lehet feltételezni esetleg azt is, hogy ha közösen bukkanunk rá a tollra, akkor nem összesen hanem egyénileg kapunk valamiféle juttatást. A versike meg nagyon egyszerű! Egy öregemberről van szó, egy kapu előtt, aki kesereg az életén... Ha gondolja részletesen elemezhetem, de a lényege ez. Igaz, a személy kilétére egyenlőre nem jöttem rá, hiszen nem vagyok jártas az itteni társadalomban, nem sok embert ismerek, de valamelyik teleport kapunál keresném, hacsak nincsen valami olyan hely amit átvitt értelmében, vagy a köznyelven neveznek Kapunak.
/A hozzánk érkező nő felé biccentek, amikor bemutat Rabraquat./
- Esetleg más vélemény a verssel kapcsolatban?!
/Türelmesen, várakozón figyelem a reakciókat./


{77}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 3 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Vendég Kedd Dec. 21, 2010 8:37 am

/Mi után ott hagytam Narükiéket és oda értem a kiabáló fickóhoz aki mellett volt egy tündérke, Ferde szemmel nézem végig a fickót aki éppen bemutatkozott./
-Hagyd az udvariaskodást nem áll jól neked. /Mondtam nyersen, majd a tündérnek, azt hiszem... Hirignek is válaszolok./ Nem tudom épp, hogy csak átfutottam. De szerintem, ahogy te is mondtad, egy önmarcangoló, öreg ipse, aki egy kapunál kuporog. Nem vagyok valami vers zseni. /Unottan mondtam, de lehet ezzel megsértettem, ezért kissé lágyabb hangnemben folytattam./ Egyébként a nevem Kira. Eddig nem nagyon jártam körbe ezt a világot, úgy hogy én csak Necraditot és H'Sekiratot láttam. Nem rég jöttem a XXI. századból, ezért ebben a keresgélős kérdésben elég nehezen fogok működni. Bocsi. /Fura, hogy itt mindenkinek az egész életemet elmesélném, de végre sikerült befogni a számat./
+Vajon mit csinálhat most az anyám? /eszembe jutott, hogy csak úgy ott hagytam./ Mind egy neki így csak könnyebb.
/Aztán elkezdtem pásztázni a termet Narüki után, mert talán ő tudna valamit mondani erről a versikéről. Meg is találtam a szememmel, de láttam, hogy nagyon elmerült a nőjének csábítgatásában, ezért inkább nem zavartam őket és újra Rabraquat és Hirig felé fordultam./

(43)


A hozzászólást Kira Smith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 22, 2010 4:12 am-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 3 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Naryky Charygyen Kedd Dec. 21, 2010 8:57 am

/ Karjaimba húzom vadóc hölgyemet, közelebb hajolva nyakszirtjére lehelem a szavakat. /
- Alig várom, hogy bevadulj, édes / válla felett körbe pillantok a teremben, a megszámlálhatatlan számú felhördülő emberen, ugyanis nem kis látványosságot nyújtottunk viselkedésünkkel. /

- Viszont biztos vagyok benne, hogy ennél a hideg hivatali épületnél van alkalmasabb hely is ilyen... hmm... kellemes tevékenységek folytatására / húztam alkarommal közelebb altestünket. /
- Felugorhatnánk hozzád... / fújok játékosan vállgödrébe, majd egy gyors lépéssel elengedem, mint aki azon nyomban indulni akar, mégis egy fél lépést követve megtorpanva pillantok hátra vállam felett. /
- Vagy a természet lágy ölén, az erdő sűrűjében? / kacsintok rá. Tudom, mélyen legbelül mindketten marcangoló vadak vagyunk. Ugyan olyan állatok, mint minden ember, aki csak arra vár, hogy Thanatos kezébe kerüljön. Ez is egy ilyen nász, véres és fájdalmas, melyet Érosz ád. /

- Viszont, mielőtt indulnánk / kezem alkarjára kulcsolom, majd siklatom ujjaim tenyerébe tovább, így húzom karolásba ismét karját, ahogyan ő karolt még pár perccel ezelőtt. - ne haragudj meg rám, kérlek! Szükségességét érzem, hogy még egyszer elköszönjek. A becsület azt kívánja, hogy segítségért segítséget ajánljak a későbbiekre.
/ Elnézést kérő pillantást vetek Fiónára, majd karommal, kedves mosolyommal, sokat ígérő pillantásommal invitálom tovább, nem sejtve azt, hogy mibe keverhetem ez által magunkat. /

(37)


A hozzászólást Naryky Charygyen összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 22, 2010 1:51 am-kor.
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 3 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Rabraquat Kedd Dec. 21, 2010 9:39 am

- Egyrészt, jól áll nekem, másrészt kedves... Kira, neked viszont nem kellene elhagynod az udvariasságot. Á, hogy te is a XXI. századból érkeztél...így már érthető. /Mondom lesajnáló hangon és fensőbbséges mozdulattal Hirig felé fordulok./

+Necradit? Ott kik is laknak? Nem emlékszem pedig a teleportkapuknál ki volt írva, mindegy. Azért kicsit vigyázzunk vele, nagyon magabiztosnak tűnik. Nem baj, én is.+

- Az "Ő" nagybetűvel van írva, tehát az valaki másra vonatkozhat...sosem voltam valami nagy talányfejtő, Kira kisasszonnyal hasonlóan, talán majd az a közeledő ifjú úr segíthet nekünk, aztán megjutalmazhatjuk, ha úgy alakulna, nemde kedves Tündér? /Látom, hogy egy fiatal férfi közelít - egy meglehetősen érdekes nővel -, majdnem olyan jóképű, mint én. Persze egy Siedhe-hez nem érhet fel a szépsége. A csaj, mondjuk úgy, ahogy rendben van./

- Úgy látom önhöz jön, Kira kisasszony. /Vagy érzik a gúnyt, vagy nem a "kisasszonyozásban", de meglepően jól csinálom. Szeretem ezt a helyet!/

[55]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 3 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Hirig Kedd Dec. 21, 2010 10:08 am


/Egy apró fejbiccentéssel nyugtázom a vörös hajú nő válaszát, viszont Rabraquat megjegyzésére hanyag eleganciával vállat vonok./
+ Még egy 21.századi... Hmm... ha az a kettő, aki szintén ide tart, ugyancsak kortárs, akkor megeszem a kalapom! +
/Csendben szemlélek a közelgő párost./
+ Vajon mi lehet veled Raven?! Mennyire készítettek ki idegileg Raphaelék?! Vagy esetleg fordítva? He-he, azt szívesebben megnézném mint azt, hogy neked marad pár száll hajad. Bár jó lenne, ha valahogy meglehetne regulázni azokat a kóbor tincseket. +
/Mellkasom előtt karba fonom a kezem. Üres, hideg tekintettel figyelem az összegyűlt társaságot./


{78}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 3 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Fiona Freefall Kedd Dec. 21, 2010 10:38 am

/Ahogy magához húzott, Lomposka örömében felüvöltött legbelül. Végre, végre, csak megkapja, ami jár neki! Növekedésnek indult agyarakkal haraptam meg játékosan a srác nyakát, majd kuncogva-kurrogva vetettem közbe az erdő említésekor:/
- Nem mintha nem az jelentené az otthonomat is...
/Ahogy viszont kötelességekről kezdett magyarázni, csalódottan elhúztam a számat. Nem elég, hogy nem hajlandó itt és most megadni magát, még mindenféle felesleges kitérőket akar tenni... No, sebaj, a préda nem menekült meg, csak elhúzódik a vadászat.
Hagytam magam elterelgetni a Nagyhangúék társasága felé, közben igyekeztem társasági külsőt nyerni.
Értsd: Lomposkát hátrazavartam, épp csak annyi örömet engedve neki, hogy karmos kézzel markoltam kísérőm hátsójába, így élveztem izmainak játékát miközben sétáltunk. Persze, külső szemlélő ebből nem sok mindent vehetett észre. Ha már annyira nagyon bántja a srácot... Mintha vöröske említette volna a nevét... Szóval ha őt annyira nagyon piszkálja, mit gondolnak mások, ám legyen. Elég az, ha csak ő érzi, mennyire várom már, hogy tiplizzünk innen...
Ahogy odaértünk, Vöröskére vetettem egy agyarmentes "jófejvagyok" vigyort, majd fejemet oldalt billentve mértem végig Nagyhangút. Érdekes, ha csak a külsejét nézzük, vele is el tudnék képzelni pár dolgot. Csak kár, hogy a stílusa - legalábbis amit eddig megismertem belőle - más céllal hívja elő Lomposkát. Ahogy végeztem a mustrával, egy biccentéssel kísért kacér mosollyal nyugtáztam a látványt, majd figyelmemet egy, a feje körül repkedő lepke... szerű valaki vonta magára. Mintha csak a Pán Péter féle Csingiling testvérét láttam volna. Megcsodáltam a törékeny apróságot, aztán csendben vártam, hogy essünk túl a jólneveltségen és mehessünk végre... játszani./

(45)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 3 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Vendég Kedd Dec. 21, 2010 8:58 pm

+Így akar játszani? Hát legyen. /Gondoltam harciasan./
-Elnézésedet kérem. /Hajoltam meg kissé a tündér felé./ Uram, maga a legarrogánsabb, legbeképzeltebb, legfelfuvalkodottabb alak akivel valaha találkoztam. /Mind ezt teli szájjal vigyorogva mondtam, hogy jól látszódjanak a szemfogaim. Aztán meg is éreztem Narüki illatát./
+Mi a francot keres még itt? /Már azt hitte, rég elvitte a kis csajt a legközelebbi motelbe. Mikor oda érnek hozzánk, vidáman mosolyogva megfordulok./
-Sziasztok! Narüki, de jó, hogy jössz. Van itt egy vers aminek a megfejtésében talán tudsz... bocsánat tudtok segíteni. /A mosolyom most már őszinte volt. Elő vettem a levelet és Narüki kezébe nyomtam. Meg se kellett fordulnom, hogy tudjam, milyen fejet vág Rabraquat. Kár, hogy nem láthattam./
+Micsoda kárörvendő boszorkány vagyok! Mikor lettem én ilyen? Na mindegy, hisz egy a fontos, a pénz. Legalábbis jelen esetben.
/Saját gondolataimon jót mosolyogtam, aztán vártam, hátha tud valami támpontot adni, a verssel kapcsolatban./

(44)


A hozzászólást Kira Smith összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 22, 2010 5:32 am-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 3 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Naryky Charygyen Szer. Dec. 22, 2010 3:14 am

/ Kényelmes ruganyossággal léptem újdonsült társaim elé. Tartásom teljesen egyenessé vált, arckifejezésem barátságossá. Kiélveztem macskaságom nyújtotta előnyeimet. Út közben már szinte el se tekintettem az egybegyűlt, furcsa társaságról. Jól szemügyre vettem mindenkit. Természetesen csak az illem keretein belül. Az aprónép miatt csupán egy pillanatra játszott arcomon meglepettség, majd mire odaértem a jól ismert japán mosoly-maszkot láthatták a többiek. Első terveim szerint illedelmesen biccentettem volna és... Kira azonnal lerohant... /

+ Nos, egyáltalán nem így képzeltem el / szögeztem le magamban. + Mikor arra gondoltam, hogy tartozom a segítséggel, egy kicsit későbbi időpontra számítottam / közben figyelmességet szimulálva, megfelelő időben bólogatva, végig hallgattam, amit a vámpírlány mondott. Nálunk a yakuzák között, elvárt, hogy minden helyzetben képes legyél faarcot vágni és egészen más érzelmeket mutatni, mint amelyeknek valójában birtokosa vagy. Kötelesség. Itt is így cselekedtem, kedves mosolyom mögött rejlő gondolataimat sose találhatták volna ki.
Átvettem bal kezembe a levelet, majd a többiek felé fordultam: /

- Üdvözletem / hajoltam meg feléjük, a saját illemünknek megfelelően. - Naryky Charygyen vagyok, ajánlom magam - mutatkozok be, mielőtt még belevetném magamat a levélbe. /
- Az oldalamon érkező hölgy pedig Fiona Freefall / habár magam sem tudom, hogy honnan szedtem elő a nevét, ugyanis emlékezetem szerint eddig még nem cseréltünk névjegykártyát egymással. Minden esetre nem agyalok az ügyön tovább, hanem fogadom a bemutatkozásokat, elmém tekervényeibe jegyzetelve a neveket és egyéb információkat. /

/ Ha megejtettük a bemutatkozó kört, akkor újra kettéhajtom a levelet és elkezdem átnézni. + Vajon hogy úszhatnám meg ezt a helyzetet a leggyorsabban? / tűnődök, miközben vizslató tekintetemmel szemlélem a papírt. /
- Nos, nem vagyok a versek nagy mestere... Talán Te, Fiona? / pillantok rá szemem sarkából, hogy őt is bevonjam szociális és egyéb életünk akadályoztatásának megoldásába. /

+ Első feladat: Lelépés előtt megszüntetni az ajtóba gördülő sziklákat. Aztán gyors haladással távozás az erdő felé... mmm... Már alig várom / észre se vettem, hogy aprót dobbantottam az egyik lábfejemmel, miközben ezen gondolataim között forgolódtak idegsejtjeim. /

(38)


A hozzászólást Naryky Charygyen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 22, 2010 8:37 am-kor.
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 3 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Rabraquat Szer. Dec. 22, 2010 6:25 am

- Nos az erőfitogtatás elég szánalmas dolog hölgyem, és én nem lennék büszke arra, hogy átléptem a fátylon és meghaltam. /Mondom könnyedén, de rá nem nézve a vámpír lányra./ - Azon kívül, csak előre szólok, hogy itt varázslényt megtámadni főbenjáró bűn. Ez van... sajnos.

/Bűbájos mosolyom az új lányt fogadja, a pókerarcú fickó annyira nem érdekel jelenleg, de aztán mégiscsak ő kezd el beszélni./

- Rabraquat, a Ragyogó Udvarból... most már. "Megtisztelnének, ha csatlakoznának."
/Mutatkozom be nekik a kedvenc figurámat idézve, amit Klári annyira utál, és mikor a bájos hölgy nevét említi lágyan meghajolok Fiona felé./
+Ez egyre jobban megy tényleg, csak nehogy szerelmes legyek magamba ettől az eleganciától!+
/Magamban mosolygok és várom, hogy mire jutnak a többiek./

[56]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 3 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Fiona Freefall Szer. Dec. 22, 2010 8:06 am

+Na tessék, már csak ez hiányzott!+ /Lomposka csalódott, türelmetlen szűkölését alig bírtam magamba fojtani, ahogy a Kira nevezetű vörös veszedelem mindenféle hülye levélkével traktált minket./ +Ki a francot érdekel a hülye irománya, meg a primitív versikéje? Direkt az én bosszantásomra szívózik a vérszopó fajtája? Nem látja, hogy éppen más dolgunk akadt?+
/Viszont határozottan jólesett Nagyhangú, azaz... Rarabat vagy mi neve... Szóval Furanevű udvaroncunk mosolya. Nem tudtam ellenállni neki, csábos pillantást vetettem irányába, ahogy Naryky figyelme a levél felé fordult. Oké, megvallom, az ezt követő rövid szemezés után kicsit rájátszottam arra a hajdobásra, ahogy fiúkám válla felett a levélbe pillantottam, de mentségemre legyen mondva, hogy szívem szerint megragadtam volna Narykyt és berántottam volna az egyik cserepes zöld növény mögé.
Amikor viszont kiszemeltem megkérdezte a véleményemet, muszáj voltam ténylegesen elolvasni a kezében tartott írást./
- Nem vagyok túl nagy verselős valaki, de ha jól értelmezem, valami öreget említ, aki valami kapunál üldögél és valami nő miatt kesereg. /Feleltem röpke agyalás után, majd vállamat megvonva, ajakbiggyesztve folytattam./ Ez egyelőre kevés. De egy egyszerű töltőtoll miatt ekkora nagy felhajtást... Még ha Merlinről is van szó, Arthur király kedvenc udvari bűvészéről.
Ha esetleg nincs más, mehetünk is... /Mormogtam egy ismételt vállvonást követően csendesen Naryky fülébe, majd ingerkedve megharaptam a cimpáját, ahogy hátulról-oldalról hozzábújtam./

(46)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 3 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Hirig Szer. Dec. 22, 2010 9:29 am


- Üdvözlöm még egyszer a jelen lévőket. Az itteni nevem Hirig. A hivatalos otthonom a Holdudvar. Bár a közel egynapos ittlétem óta nem tévedtem arra még. Ahogy azt többünktől hallottam, és már ezelőtt nem sokkal kifejtettem, nem tudom kiről van szó. Viszont abban mindannyian egyetértünk, hogy a kapuknál kell keresni az Öreget. Ha a feszültség a további együtt öltött időszakban fent fog állni, azt javaslom minél előbb induljunk és keressük meg ezt a bizonyos tollat. Úgy vélem ez mindenkinek jót tenne. Kinek a nyeremény, kinek a szabad idő. Részemről mindkettő!
/Továbbra is üres szemekkel nézek a társaságra. Hangom végig hidegen és nyugodtan csenget./


{79}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 3 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Vendég Szer. Dec. 22, 2010 9:32 pm

/Rabraquat csúnyán megbántott. Közel léptem hozzá, az orrunk majdnem összeért./
-Szerinted én meghaltam? /Kérdeztem mélyen a szemébe nézve miközben végig húztam a nyelvem a szemfogaimon. Meg sem vártam a választ, elléptem előle és Fiona felé fordultam./
-Eddig mi is eljutottunk. Köszönjük. /Egyre ellenszenvesebb ez a nő. A tetejében még Rabraquattal is kacérkodott. Narükivel ellentétben az én figyelmemet nem kerülte el. Utána meg Narüki fülét rágcsálta./
+Ez undorító! Az engem nem érdekel, hogy mit tervez Narükivel, persze amíg meg nem akarja ölni, de minek érdekli egy ilyen felfuvalkodott hólyag, mint Rabraquat?


(45)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 3 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Naryky Charygyen Csüt. Dec. 23, 2010 12:59 am

/ Röpke, mámoros pillanatig, éppen csak egy fülharapás erejéig elveszve éreztem magam. Egész gerincemben beleborzongtam. És íme éreztem a macskásság hátrányát is. Ahogy a farok csóválja, ugyebár. Elkaptam Fiona tekintetét.
+ Indulnék már én is + gondoltam, s suttogták szemeim is, majd visszapillantottam a levélre.
Még egyszer elolvastam, ezúttal halkan, hogy a többiek is együtt erőlködhessenek velem a megfejtésen. /

Üdv Néktek, Kalandorok!

Először is köszönöm, hogy vállalkoztatok eme nemes célra! Hogy mi a feladatotok, nagyon egyszerű: keressétek meg elveszett tollamat! Hosszas kalandozásaim során valahol elveszthettem, de feltétlenül vissza kell szereznem.
Emlékeim között kutatva rábukkantam egy apró mondókára, ami talán segíthet Nektek, de nem ígérhetek semmit. Íme:

Köpcös vénember ül a kapunál,
Morcosan morog bele a porba.
Restelli mindazt, amit idáig tett,
S töpreng, hova is futott Ő, hova?

Szívélyes üdvözlettel, Merlin

- Na, és hogy-hogy segítetek ennek a Merlinnek? / Furcsa, de valamiért nem gondoltam rögtön a nagy varázslóra, Arthur király udvarából. Hiszen a jó ember, már a mi korunkban is csak mese volt egy csomó cukormázzal, meg valami féltékeny vénlánnyal a nyakán. Gondolat gomolyagomat lezárva visszaevickélek a valóságba: /

- Nos, sajnos nem tudok többet mondani, mint, hogy: / mély levegőt veszek, mielőtt folytatnám, majd belevágok: /
- A köpcös vénember a kapunál, jelenthet akár egy idős épületet is egy város bejáratánál. A morcosan morog bele a porba azt jelentheti, hogy egy olyan helyen van, ahol mostanában nem jár senki se. Zord, sötét zugok... / veszek egy mély levegőt, ismét. Homlokomat ráncolom. /
- Ha viszont tényleg egy személyről van szó, akkor ez alapján tudjuk azt, hogy hol van, mint azt már előttem felvetették. Javasolhatnám Önöknek a gyors indulás helyett a térképtermet? / kérdezem a többiekre pillantva, majd még óvatosan hozzá teszem: /
- Ha más nincs, akkor mi indulnánk is / fogaimat kivillantva mosolygok a többiekre, államat felszegve, sármosan, amint az tőlem megszokható lesz a jövőben is, ha szép hölgy, vagy szép hölgyek társaságában vagyok. /

(39)
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 3 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Rabraquat Csüt. Dec. 23, 2010 1:44 am

/Miután - és miközben - a vámpírhölgy belemászott a képembe, tovább folytattam a gúnyos mosolygást. Közben mindenki megtette a javaslatát a verssel kapcsolatban,én pedig elővettem a zsebemből a motor leírását, ami alatt ott volt az ár. Azonnal csillogni kezdett a szemem./

- Csak szeretném felhívni a figyelmet, hogy /mutatom a brossúrát/ jelentős összeg a nyeremény. Mint láthatják ez a motorszerű légirobogó, vagy mi újonnan 200 MŁ-be kerül. Nem igényel nagy fejszámolást, hogy ha egyenlően elosztjuk a pénzt úgy is mindenkinek a hússzorosa üti a markát, tehát érdemes belevágni. Erre az időre még én is hajlandó vagyok félretenni az ellenségeskedést a vámpír hölggyel kapcsolatban, bár az tény, hogy nagy valószínűséggel nem leszünk barátok. Viszont remélem tudunk együttműködni, ha nem is egymásért, legalább a várható jutalomért. Akkor induljunk a kapukhoz, nagyjából egy helyen vannak, aztán meglátjuk... Ha gondolja tisztelt Tündér, utazhat a vállamon, jó szövetségeshez méltóan, amennyiben igényli ezt.

/Újra kedvesen meghajolok felé. Elteszem a papírt és rákacsintok a Fiona nevezetűre és megvárom a reakciókat, majd elindulok kifelé. Magamban pedig már látom, ahogy a széles utak királya leszek, körülöttem fütyül a szél, száguldok a mindenféle "hájtek" jármű közt./

[57]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 3 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Fiona Freefall Csüt. Dec. 23, 2010 9:25 am

/Valahogy nem felróható örömet okozott, ahogy a szemem sarkából kiszúrtam Kira néma puffogását. +Ezek szerint ő is annyira prűd, mint ez a Naryky fiú? Akkor dobjunk rá még egy lapáttal...+ Dévaj mosollyal hagytam kezeimnek szabad utat, mire kihasználva a lehetőséget, ujjaim kalandozni kezdtek kiszemeltem hasán-oldalán egyre lejjebb és lejjebb, miközben annak nyakába fúrtam orromat.
Többféleképp is bosszantó tevékenységemet (Kirát nem kell magyarázni, Naryky pedig sejtésem szerint saját korlátai között vergődött: habár a teste akart, az agya nem engedte, hogy meg is kapjon...) csak Furanevű szavaira függesztettem fel, s fejemet felkapva vettem számításba, miket is említett.
Nyeremény, meg motor... Vagyis nyereséggel jár ez az egyszerű verselgetés? Ha csak annyi a dolgom, hogy velük tartok... Szóval igen komoly harcomba került, mire Lomposkával lerendeztem a fontossági sorrendet. Hacsak addig nem sikerül megkapni azt a röpke negyed órás nyugalmat, amíg Naryky elvégzi a dolgát, hát tartok a népekkel. Aztán a díjazásból persze még mindig kivehetünk egy szobát valahol, ha kedvenc alakváltóm nagyon el akar vonulni...
Rabaizé huncut kacsintását örömmel nyugtáztam, majd álszégyenlős mosollyal Naryky válla mögé bújtam. Végül is, lehet, hogy elhamarkodtam azt a véleményt az udvaronccal kapcsolatban és jobb fej, mint elsőre tűnt...
Alakváltóm kvázibúcsújára aztán nagy dilemmába kerültem. Legszívesebben kettészakadtam volna, hiszen az orrom előtt lebegett minden igényem beteljesítése... Aztán az isteni szikra csak bevillant./
- Mi lenne, ha mi a te városodba mennénk? Mégiscsak hazai terep lenne neked és nálunk ilyesmi öreg izé nincsen. Ha máshol nem találják meg amit keresnek, előbb vagy utóbb ők is odajutnak, mi meg addig... Nos, feltalálhatnánk magunkat.
/Súgtam a pasi fülébe, majd cseppet sem óvatosan ismét megmarkoltam fenekét./


(47)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 3 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Vendég Szomb. Dec. 25, 2010 9:36 am

/Most már biztos voltam benne, hogy ez a Fiona ki akar készíteni. Volt egy olyan érzésem, hogy csak nekem csinálja a műsort./
-Ha csak miattam csinálod ezt, akkor nyugodtan befejezheted vagy ha ennyire kívánod, akkor menjetek egy sarokba végezzétek el a dolgotok, majd gyertek vissza és koncentráljunk a feladatra, mert ha folyton elvonod Narüki figyelmét semmi hasznotok nem vesszük.
/Már tényleg nem bírtam szó nélkül. Hátat fordítottam neki, hogy érezze befejeztem a beszélgetést és Rabraquathoz intéztem szavaimat./
-Ha továbbra is sértegetni akarsz vagy gúnyolódni, kérlek most szólj, mert én nem bírnám úgy a keresést, hogy folyton felhúzod az agyamat. Köszi.
/Végig a szemébe néztem. Nem szeretem, ha kommunikáció közben nem figyelnek rám, ezért biztos akartam benne lenni, hogy nem másra figyel, hanem rám./

(46)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 3 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Hirig Szomb. Dec. 25, 2010 11:04 am


/Miközben végighallgatom a nagy verselemzőt, forgatom a szemem./
+ Műzseni! +
/A hozzá simuló nő, aki kacérkodik minden férfival a környezetében, valahogy nem tud izgatni. Rabraquat monológját is végig hallgatom, hogy ő mennyire toleráns tud lenni, a majdnem nyakát szegő vöröskének, viselkedése ellenére. A vállon utazás felkínálására csak egy fejbiccentéssel reagálok. Jelezvén 'köszönöm'./
+ Bár inkább kihagyom, nem akarok elázni a sok csöpögő, nyúlós-ragacsos szóáradatban. +
/Ajakbiggyesztve azon gondolkodom, hogy hova kerültem, miközben a vöröske újabb nevetséges kitörését hallgattam végig. Kissé el is kuncogom magam./
- Ha befejezték egymás nyakának szétcincálását, remélhetőleg a fülek is a helyükön maradnak és akik képesek lesznek a további dolgokra is koncentrálni, azoknak ajánlom következő szavaimat figyelmükbe. Elvállaltunk egy feladatot, ha nem tudnak együtt dolgozni akkor előterjesztek egy másik opcionális tényt: aki gyorsabb lesz azé a nyeremény.
/Kis meghajlással a levegőben búcsúzom a társaságtól, majd a kijárat felé szárnyalok./
- A Kapuknál megtalálnak.


{80}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 3 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Naryky Charygyen Hétf. Dec. 27, 2010 12:12 am


/ Narykynek nincs szüksége arra, hogy hosszasan elgondolkozzon, azon, senki se vette figyelembe azon ötletét, hogy először a térképteremben kellene megnézni, hogy milyen a világtérkép. Ő maga még sosem látta, azért szívesen rápillantott volna, mint hogy akár egy ókori konkvisztádor járja be az ismeretlent. Logikusabb lett volna megnézni a háromdimenziós térképeket, mint össze-vissza rohangálnia. Ám aztán rájön arra, is, hogy nem csak saját fejével kellene gondolkodnia. Éppen ezért, ha valaki képletes bepillantást nyert volna fejébe, akkor az alábbiakat hallatta volna: /
+ Ők minden bizonnyal fejből ismerik az egész környéket, annak minden zergét is zugát. Talán régi motorosok erre, nem úgy, mint mi Fionával... +
/ Ezen gondolatok némiképpen megnyugtatják őt, habár ez cseppet sem látszik izgatottságot tükröző arcvonásain. Hiszen látszólag teljesen lenyűgözték őt Fiona kérlelő szavai és mozdulatai.
Lassan végig pillant a kicsiny társaságon, és hagyva pörögni a fogaskerekeket, jut a következő sherlocki következtetésre: /
+ Szükségünk lenne egy vezetőre. Nem mehet mindenki a saját feje után + a fiú tudja jól, hogy más különben rövid úton elintézik egymást. Legalábbis ha ő nem is ugrik másoknak, akkor is érezhető a többiek között egymás iránt érzett intolerancia, mely könnyen válthat utálatba, ha valaki nem zabolázza meg őket. Tulajdonképpen hosszú idő után ez az első épkézláb gondolat, mely megjelenik elméjének asszonyok bája által zavart tekervényeiben. Sorra veszi az egybegyűlteket : /
+ Először is itt van Fiona… még életemben nem lát… Uhh… +
/ Gondolataiból az említett nőszemély rángatja elő, mikor a fenekébe markol. Próbál halkan nyelni egyet, teljesen elkalandozik. /
+ Élők lelkére! Bár mehetnénk már +
/ könyörög a szemfedőn túli lényekhez, melyekhez ősei is híven imádkoztak. Aztán türelmetlenkedve próbálja valahogy lerázni magáról gondolatai és érzetei súlyát, melyben nagy segítségére van az újra megszólaló hölgye is. /
- Mi...? Hogy az enyémbe?
/ Felvont szemöldökkel teszi fel a ezt a kérdést, majd magyarázóan vallja meg: /
- Ami azt illeti, arra még nem kúsztam.
/ Mondta Naryky, majd megvonta a vállát, hiszen a pénz még korántsem volt annyira csábító számára, mint kielégületlen, mellkasában lüktető vágya az egyesülésre. Hiába, ma nem Naryky csóválja, hanem ő Narykyt. Tekintete lefut nadrágjára.
+ Ugye, pajti? +
/ Vigyorodik el tini fiúkra jellemző ötleteitől. Közben a külső szemlélő csak annyit láthat, hogy megvonja a vállát. /

/ Szemöldökét ráncolva hallgatja az újabb szóváltásokat, mire megint visszakanyarodik az eredeti ötletéhez, hiszen… /
+ Kira viselkedése olyan fura... kifejezetten bosszant. Rabab... Rabuk... Ra... Mindegy... Izé... szóval az árja fiúról egyenlőre nem alkotok véleményt. +
/ Határozza el magában, majd szemügyre veszi a többieket is. /
+ A tündérke is elég fura... Persze, ha ilyen kicsi lennék, nekem is kisebbségi komplexusom lenne. +
/ Nézi, ahogy először a srác bejelenti, hogy távozik, majd őt megelőzve az aprólány is lelép. Ezután visszapillant Kirára, még mielőtt ő is elindulhatna. Hiszen lenne hozzá pár keresett és keresetlen szava is. /
- Ugye, tudod, hogy szemtelenül viselkedsz?
/ Kérdi érdeklődően csengő hangon. Ugyanis nem bosszantani szeretné a kérésével, hanem tényleg arra kíváncsi, hogy tisztában van-e a másik azzal, hogy mit is tesz tulajdonképpen.
- Pár órája, még nem ilyen voltál.
/ Kezdi halkan, aztán mégis visszafogja magát, nem folytatja, hanem Fionára sandít. /
+ Talán ezt nem itt és most kellene... +
/ Fut át az agyán, közben megejt egy halk, bosszankodó sóhajtás szemeit lehunyja egy röpke pillanatra. /

- Mindhármunknak ideje tisztességesen viselkednie
/ jelenti ki, majd egymás után pillant az egyik, majd a másik nőre. /
+ Úgy tűnik, ideje férfi sarkamra állnom +
/ teszi hozzá gondolatban. /
- Felnőtt emberek vagyunk... legalábbis én az voltam, mielőtt ide kerültem volna
/ teszi hozzá, mert közben rádöbben arra, hogy fogalma sincs arról, hogy Kira mennyi idős.
+ Talán még fiatal... és a fiataloknál... pláne a tiniknél, teljesen normális az, hogy próbálgatják a határokat és a saját erejüket. Én is voltam ilyen... +
/ emlékezik vissza arra, mennyi baja volt a nevelőnőinek vele, mikor borsot tört az orruk alá, vagy egyszerűen minden ok nélkül üvöltözni kezdett velük, csak, hogy megmutassa, mekkora ember is ő. /
- Nem tudom, hogy vagy vele Fiona, de nekem személy szerint egy vasam sincs.
/ Magyarázza. /
- Szóval szerencsésebb, ha csatlakozunk e kis csapathoz, és utána...
/ Szavait egy kacsintással zárja. /
- Végül is élni csak kell valamiből...
/ mondja, majd a másik kettő után kezdi terelni karmozdításával a lányokat. Mindeközben úgy dönt, hogy a felvetődött vezetős ötletét hanyagolja még egy ideig, ugyanis tudja, hogy a vérfarkasok köztudottan nehezen engednek valakit maguk fölé. A vámpírokról, hogy ijesztő ideológiákat szoktak követni, melyeket nem szívesen követne. A tündért túl aprónak tartja ahhoz, hogy vezesse a csapatott. Egészen biztos benne, hogy Fiona nem hagyná annyiban a dolgot, csak azért is kierőszakolná, hogy ő legyen a vezető, mert hajtaná a vére… pláne, ha már megkapná, amit Narykytől akart. Az orr emelgetős fenn héjázó sráccal egyenlőre nincsen semmi gondja, ám sajnos, attól, hogy valaki nemesnek születik, még nem biztos, hogy ért a vezetéshez.
+ Én meg mit kezdjek magammal? Csak egy elavult hacker vagyok… +
/ Sétál kifelé a lányok között, nehogy azok időközben megpróbáljanak egymásnak ugrani. /

(40)


A hozzászólást Naryky Charygyen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 28, 2010 3:06 am-kor.
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 3 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Rabraquat Hétf. Dec. 27, 2010 1:56 am

/A Kira nevű vámpírcsaj reakcióján fennakadok egy pillanatra, de aztán egy vállrándítással elintézem a dolgot. Az előbb mondtam neki, hogy nem piszkálom - bár lenne miért -, erre megint keménykedik. Mindegy./
- Rendben, legyen meg Nostrefat akarata. /Rákacsintok a vámpírra mindentudóan. A kis tündérünk meg versenyt hirdet. Na persze már rohanok is. Lassan elindulok kifelé, nem törődve a többiekkel, de azért visszaszólok nekik./
- Induljunk hölgyeim és uraim, a kapuknál meg eldöntjük, hogy ki hová menjen...mármint melyik kapuba./ Mosolyodom el szélesen. Ha még tanakodnak faképnél hagyom őket, de mindenképpen elindulok kifelé és felragyogva a levegő segítségével kinyitom az ajtót Hirig és a többiek előtt. Kavarok még egy kis szelet és abba mondom bele: "Hirig, várjon meg, úgyis egyfelé fogunk menni." Utánaküldöm a körülöttem forgó szelet az üzenettel, egyszer már sikerült a célba juttatás, miért nem sikerülne most is?/

[108] *+50 hsz a toborzóverseny miatt*


A hozzászólást Rabraquat összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 27, 2010 9:05 am-kor.
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 3 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Fiona Freefall Hétf. Dec. 27, 2010 8:08 am

- Nem rajtam múlik édes! /Kacsintottam Kirára, mikor Vöröske a félrevonulást emlegette. Csendesen kuncogva vettem tudomásul Naryky zavarát, ami a kialakulóban lévő cicaboksz láttán lett úrrá rajta, s rendteremtős oltogatását is csendesen vigyorogva vészeltem át. Hiába no, annyira imádnivaló volt, ahogy azt hitte, egy ilyen dumával megrendszabályozhat...
Mikor már nagyon nem volt tovább kuncognivaló - na jó, Kira csendes puffogása azért megért volna pár szurkapiszkás megjegyzést - egy nagylelkű gesztussal söpörtem félre a kialakuló konfliktust./
- Mondasz valamit /súgtam Narykyhez bújva a fülébe/ bár ahhoz, amit most a leginkább akarok, nem kell anyagi befektetés... Csak durván negyed óra... De ha nincs ennyi időd... /Beleharaptam a vállába. Nem, nem agyarakkal, de ahhoz azért kellőképp határozottan -noha még mindig jóval finomabban, mint Lomposka javasolta - hogy kifejezzem rosszallásomat./
- Nos, akkor induljunk, mielőtt kimaradunk valami jóból... /Emeltem fel a hangomat./
- Te pedig jobban tennéd, ha nem féltékenykednél. /Fordultam Kirához./ Nem áll jól neked.
/A csaj reakcióját meg sem várva belevigyorogtam a képébe és cserkelő léptekkel megindultam Rabaizé után./


(98=48+50 toborzóverseny miatt)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 3 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Mira Kedd Dec. 28, 2010 10:16 am

Folytatás a teleportkapunál.
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 3 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.