Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Előcsarnok

3 posters

Go down

Előcsarnok Empty Előcsarnok

Témanyitás by Lynarin Seeragic Kedd Jan. 11, 2011 10:04 am

Előcsarnok Ludovika

Egy hatalmas nyitott kupolás hely, aminek a már-már családias hangulatát a hatalmas csontvázak teszik tönkre. Egy óriási lóg a plafonról, de a falaknál is találhatóak kisebbek, némelyik fémből készült.
A lépcsőn lejutva elérünk a széles bejárathoz, aminek egyik oldalán szemüveges apró őr figyeli a befelé igyekvőket.
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Helim Aziphim Kedd Feb. 08, 2011 7:10 am

+ Nem semmi ez a város... Ha New Yorkban létezne... létezett volna ilyen közlekedés, biztos nem lett volna annyi dugó.+/gondolom miközben kiszállok a taxiból és lövetem "lelkes" kísérőmet./
- Mire kell számítanom a doktorral kapcsolatban?/kérdezem miközben tekintetem körbejárja a termet./
+ Mi a francnak kell ide ennyi csontvázat rakni? Nem lenne jobb, ha valami szebbet raknának? Inkább nem említem meg morcosnak, mivel csak letorkolni. Neki is vajon mi lehet a baja?


(37)
Helim Aziphim
Helim Aziphim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Oct. 10.

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Caridwen Kedd Feb. 08, 2011 8:58 am

/A nő arcán széles mosoly terül el, végigsimít néhány csontvázon, amint elsétáltok mellettük. Szinte egyik pillanatról változik a kedve, a mosoly akkor derül fel az arcán, amikor átlépi az ajtót.
Könnyedén lesiet a lépcsőn, a bácsinak, aki a kis fülkéjében ücsörög csak mosolyogva odaint.
Hamarosan két alak érkezésére leszel figyelmes. Először nem tudatosul benned, hogy mi nincs rendben, de amikor közelebb érnek, meglátod. A két érkező nő, még annyira sem ember, mint te.
A barna hajú emeli rád először a szemeit. aztán a szőke is rád pillant. Egyikük se figyel rád sokáig, furcsán elegáns hosszú léptekkel a kísérődhöz mennek./
- Üdvözöljük Anne úrnő, Crystal úrnő már keresi.
- Köszönöm Kathy, meg is keresem, mindjárt jövök vissza. Addig tartsátok szemmel a sidhet. /Int feléd könnyedén, majd elsiet. A két robot egyszerre pillant rád és rezzenéstelen szemmel néznek./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Helim Aziphim Kedd Feb. 08, 2011 9:25 am

- Most komolyan itt hagysz ezekkel a robotokkal?/szólok olajszagú exkísérőmnek/
+ Mindig is utáltam azokat a sci-fi filmeket, amikben robotok voltak. Én ember...szerűségeket akarok látni. Nem valami két lábon járó számítógépet, ami össze-vissza számol. Egy gyanús mozdulat és kukában fogják végezni ezek az izék.
/ Testhelyzetemen úgy változtatok, hogy szükség estén elő tudjam kapni a katanát./
- Megkérdezhetem, hogy ti mégis mik vagytok egész pontosan? Az már leesett, hogy robotok vagytok, de biztos vannak speciális fajtáitok. Egyeltalán tudtok értelmesen kommunikálni?/kezemet kinyújtom és megpróbálom megkopogtatni a barna mellkasát/
/ Ha a kezem után kapna, vagy valamilyen módon el akar lökni, akkor megpróbálom kikerülni a "támadását" (támadásukat)/


(38)
Helim Aziphim
Helim Aziphim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Oct. 10.

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Caridwen Kedd Feb. 08, 2011 9:54 am

/A szőke (Kathy) óvatosan megfogja a kezed. Egyáltalán nem fáj a szorítása a mozgásában nincsen semmi fenyegető, a szeme ellenben hideg, és tökéletesen élettelen.
A barna szólal meg, aki felé nyúltál, közbe Kathy óvatosan elengedi a kezed./
- Ne haragudjon sidhe úr, de sajnálatos módunkban nem áll megengedni, hogy alaposabban szemügyre vegye a szerkesztési elvünk, mert sajnálatos módon ha rosszul találna hozzánk érni, akkor önben is és bennünk is kár keletkezne. Az én nevem Drina, a társam pedig Kathy. Ha bármi kérdése van szívesen válaszolunk, de kérem, tartózkodjon az érintéstől.
/Nyugodtan néztem rád, miután befejezték a beszédet nem tűntek többnek különös szobroknál./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Helim Aziphim Szer. Feb. 09, 2011 8:45 am

+ Hátborzongató... Még szerencse, hogy a sidhék nem szeretik a gépeket, így mellőzük is azokat a dombokban. Hál' Istennek a mágia sokkal jobb, mint a technológia! Mit csinálnék, ha egy vadászként jöttem volna át?+
- Helim Aziphim a nevem. Szólítsatok Helimnek, ha megkérhetném. Ezek szerinte nektek is van nevetek. Esetleg valami funkciótok vagy feladatotok? /megvárom míg válaszolnak/ - Azt mondták, hogy tartsátok rajtam a szemem. Mit szólnátok egy kis körbevezetéshez? Közbem mesélhetnétek még a doktorról is, mármint Crytalról.


(39)
Helim Aziphim
Helim Aziphim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Oct. 10.

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Caridwen Csüt. Feb. 10, 2011 4:17 am

- Nos üdvözlöm nálunk Helim úr. És valóban van nevünk, de azonosító számunk is, habár azt hiszem ez önt nem érdekli. Természetesen van feladatunk, mint mindenkinek, akit készítenek, elvégre miért teremtene az ember értelmetlen dolgokat? /kérdezi Kathy azon a nagyon nyugodt gépies hangján.
Aztán Drina veszi át a szót./
- Nos, nagyon szívesen körbe vezetjük, de sajnálatos módon nem kaptunk erre közvetlen parancsot, míg egy másik parancs úgy szól, hogy dolgozókon kívül más nem léphet be a belsőbb laborokba... De esetleg a belső kertet megtekintheti, és majd ott válaszolunk a kérdéseire. Kérem kövessen minket.
/Azzal egyenletes léptekkel megindul befelé az épület szívébe./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.