Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Előcsarnok

+15
Jóindulat
Kemet Kawab
Barak Asher
Tereus
Cassius Argentus
Lathspell Solannis
Nemesis
Naryky Charygyen
Caridwen
Mira
Fiona Freefall
Hirig
Laila Finisse
Rabraquat
Lynarin Seeragic
19 posters

2 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Előcsarnok - Page 2 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Lynarin Seeragic Hétf. Nov. 22, 2010 6:41 am

/Nézem az egymásra találó szerelmeseket és mondhatnám, hogy meghatódom a túláradó és árként kicsapó szerelem izzó tüzétől, de az nem lenne teljesen igaz, világ életemben ugyanis soha nem voltam romantikus alkat, így inkább, szépen megvárom amíg befejezik, közben csak azon elmélkedek bőszen, hogy vajon hogy tudnék olyan homályt idézni, amin a kifinomult vámpírlátásom sem lát át? Mivel végül arra jutok, hogy sehogy, így félre is teszem a dolgot ideiglenesen. Most azt hiszem bárhol szívesebben lennék, mint itt. Na nem, mégse, Nostreafathoz még kevésbé van hangulatom menni.... Minden esetre, amikor úgy tűnik a sidhe is túlélte vadász szerelme első rohamát, az árnyakat szépen a helyükre küldöm, hogy mindenki lásson mindenkit, ne csak én őket./

- Nos üdv, de ne lőj rám lehetőleg, mert esélyes hogy túlélem, de nem igazán fogom díjazni a dolgot. Mellesleg benned kit tisztelhetek? /kérdezem nyugodtan. Tényleg nem esne jól, ha rám lőnének, lelőnének, vagy ilyesmi. Megesett már párszor, és nagyon gyűlöltem a dolgot..../

- Ha pedig jól értettem, ismered őt, tehát a 21. századból származol, ajánlom, hogy majd keress meg valakit a saját fajtádból, csak miheztartás végett... mondanám, hogy segítenék, de a vadászok nem nagyon bírnak....


(44)
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 2 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Laila Finisse Hétf. Nov. 22, 2010 6:57 am

/Végre, végre, minden olyan, mint régen./
- Te is hiányoztál nekem! /turbékoltam édesen. Aztán én is felálltam, és a Lynnek nevezett hölgyemény felé fordultam./
- Üdv /mondtam minden érzelem nélkül. Nem fogom megbocsájtani neki sohasem, hogy vele találtam meg Andort./
- Klári vagyok. De ide az van írva, hogy Laila Finisse. Ezek szerint ez az itteni nevem?
/A válasz nem érdekelt túlságosan, de azért barátságosan rámosolyodtam a nőre./
- És hogy érted, hogy keressek valaki mást?! Nekem itt van Ő. /Szerelmesen megfogtam az én hősöm kezét. Aztán végigmértem. Teljesen megváltozott, de ez ebben a percben nem zavart./
- Még így is tetszel nekem, te!

(8)
Laila Finisse
Laila Finisse
Vérszolga

Hozzászólások száma : 147
Join date : 2010. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 2 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Rabraquat Hétf. Nov. 22, 2010 7:10 am

+...te hülye, beképzelt, sznob, bunkó stb. Azt hiszem ezeket kifelejtette, pedig nem szokása. Biztosan beleesett a "jómodor-kádba", vagy tényleg nagyon megijedt. Na ezért szeretem! Mindig megbánja utólag a hülyeségeit.+

/Úgy tűnt, hogy végre minden rendben van, a karomon kívül. Na mindegy, majd valahogy begyógyul, jó kis emlékeztető lesz, hogy most már jobban oda kell figyelni erre a fekete hajú nőszemélyre. Hirtelen tudatosult bennem, amit Lyn mondott./

- Mármint ugye nem arra gondolsz, hogy megint szakadjak el tőle? /Szorosan átöleltem, igazán biztosságot adott, hiszen ő az egyetlen dolog - na meg az órám, de az nem számít annyira - aki a múltamból van és nem szeretném elveszíteni. Na jó, természetesen az óra is számít./

- Még így is tetszem? Ku*** jól nézek ki drágám! Te sem panaszkodhatsz azért.../Közben végigmértem és elidőztem a domborulatain, szemeim pedig sosem hazudtak...és ezt Ő is tudta./ - Amúgy kerestelek abban a boltba' Laila /hülyén hangzott, hülyén mondtam ki az új nevét/, de nem találtalak sehol. Egyébként ma te vagy a második, aki meg akar ölni. Nekem is új nevem van: Rabraquat. Tetszik, úgy hiszem, a tiedet is meg fogom szokni, amennyiben nem lehet visszamenni innen a mi jelenünkbe, vagy mi van. Sosem értettem ezt az időutazásosdit. Nem vagyok én Marty McFly. /A királynő felé fordítottam fenséges arcomat./ Szóval, magammal vihetem őt a domboldalba, vagy nekem kell mennem a katonai haditámaszpontra?

/Lynre olyan kérdő szemekkel néztem, hogy szerintem bármilyen csajt kihúzott volna a bugyijából. Hiába, a sárm, az sárm és én tökéletes vagyok!/


[28]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 2 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Lynarin Seeragic Kedd Nov. 23, 2010 6:07 am

+ Csöpög, csöpög, csöpög, nem folyik.....
/Oké, tudom, cinikus vagyok, de istenem, ilyennek születtem, mit lehet tenni?! Körülbelül annyira hittem a szerelemben, mint neandervölgyi ősember az űrkutatásban, ergo semennyire... na de ez az én egyéni szocproblémám, attól ők még kiélvezhetik a nagy boldogságukat, az érzelmi nyomorékság tudtommal nem ragályos. Ellenben kezdett nagyon hülye érzésem lenni attól, hogy itt figyeltem a Rómeó és Júlia 3. 0-át, mialatt azért evett a fene, hogy hogy a fenébe fogok a vámpírkirály elé kerülni?! Azért valljuk be, volt egy kis para az egészben. A sikítófrász és a hánytál pedig nem fért meg egy szobában, valakinek mennie kellett.. Úgy döntöttem, az lesz a legjobb, ha én megyek.../
- Nem hiszem, hogy a Tündérdombok, bármelyik domb is értékelné egy vadász személyét, habár egy probát lehet tenni, ha nagyon nem jön be, megfojtják a rózsák, vagy egy sötét lény felfalja, kockáztatni lehet, csak kérdés, hogy érdemes-e. Én azt ajánlom, egy kicsit még élvezzétek ki az egymásra találás boldogságát, aztán jöhetnek a szarabb dolgok. Neked Laila ugyanis mindenképp el kell menned majd Vhinudratba, neked pedig fel kéne keresned a dombokat Rab. Én most elmegyek egy kicsit, elintézek pár dolgot, aztán visszajövök. Addig szórakoztassátok egymást, szerintem menni fog...
/Tényleg van néhány fontos dolgom, szóval kis időre elhagyom a párocskát.../


*Bocs emberek, kicsit távozom... Sad*

(45)
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 2 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Laila Finisse Kedd Nov. 23, 2010 6:45 am

/Elégedetten figyeltem, ahogy végigmér. Büszkeséggel töltött el a tudat, hogy még így, megváltozott állapotban is tetszem neki.
Sajnos Lyn aggasztó dolgokat mondott. Nem tudtam már kérdezni tőle semmit se, mert (hál' Istennek) lekoptatott minket. Úgyhogy most csak én voltam... és Rabraquat./
- Szerelmem, nem akarsz nekem valami normális ruhát venni? /duruzsoltam. Láttam rajta, hogy neki is valami hasonlón jár az agya, hiszen jól el rejtett domborulataimat fürkészte. Ez az egész rongy olyan férfias volt, hogy le akartam tépni magamról. Valljuk be, hogy ezt szerintem Andor nem bánná...
Elindultam a kijárat felé, és hősszerelmesemet meg se várva kisétáltam a napfényre./

(9)
Laila Finisse
Laila Finisse
Vérszolga

Hozzászólások száma : 147
Join date : 2010. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 2 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Rabraquat Pént. Dec. 17, 2010 7:06 am

/Már úgy ismerem az utat, mint a tenyeremet. Szépen lassan sétálgatok a havas utcán, de nem fázom, hiszen már megszoktam, hogy a ruha melegít ha kell, gondolom hűt is, ha úgy hozza az időjárás. Klárin járt az eszem, meg Lynen, meg Miurán...szóval a nőkön. Mennyire változatosak, az egyik hisztis, a másik pökhendi, a harmadik...Lynarin. Ő még nem tudom milyen, de ki fog derülni biztos. Remélhetőleg ott találom őt, és segít még nekem egy két dologban. Például nagyon zavar, hogy nincs pénzem...meg motorom. Na mindegy, ha lesz, bejárom ezt a környéket, biztos élvezni fogom a felhőkarcolók közti száguldást. Kíváncsi vagyok, hogy milyenek itta rendfenntartók, lehet, hogy valami különleges lények. A tanácsház már messziről látszik, úgyhogy szép lassan odairányítom magam. Belépek az előcsarnokba, de elém persze senki sem jön. Csak jönnek-mennek az emberek. Na hol is kezdjem? Kicsit várni fogok, hátha feltűnik./


[50]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 2 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Hirig Pént. Dec. 17, 2010 5:31 pm


/Hallgatom a fajtársam fecsegését és ha nem mondana sok információt amit valóban lényegesnek és fontosnak tartanék, akkor lelőném képzeletben, de mivel azért tudok mazsolázni a sok körítés közül, ezért nem teszem meg./
+ Voldemort?! Vadászok?! Vámpírok?! Száz szónak is egy az eleje "V", szumma-szumma annak akinek "V" van a nevében, és főleg az elején rossz! Már csak Raphaelnek kell kitalálni valami hangzatos "V" kezdőbetűs nevet! +
/Cinikus félmosoly jelenik meg a szám szegletében. Figyelem a környezettet./
- Talán van benne valami... a múltban is virágokkal foglalkoztam. Lehet ezért is lettem tündér amikor ide kerültem.
/Lassan megérkeztünk a Tanácsházhoz. Először az előcsarnokba libbentünk be. Alaposan körbenéztem az embereken, hogy ki fia-borja leledzik most is itt. Nem voltam elragadtatva a látványtól./


{73}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 2 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Fiona Freefall Szomb. Dec. 18, 2010 2:02 pm

/Ahogy beléptem a csarnokba, megálltam egy pillanatra. Nem, korántsem félszegségből. Annyi látnivalóval kerültem szembe, hogy egy pillanatra azt sem tudtam, mire figyeljek. Az épület belső elrendezése szinte felfoghatatlan volt, és akkor nem említem azt az apróságot, hogy majdnem hasonló tömeg tolongott bent, mint a teleportkapunál. Csak azzal ellentétben itt folyamatosan mozgásban volt mindenki. Rövid, nagyjából félperces nézelődésem után kapcsoltam, hogy miért is vagyok itt, s félrehúzódva kivettem a levelet tatyókámból./
+Ha meg kell ismernie annak a valakinek, meg is fog... De azért kicsit könnyítem a dolgát.+
/Szobroztam ott egy pár percet táskával a lábamnál és borítékkal a kezemben, majd elunva magamat vállamra csaptam tatyókámat, s a levelet továbbra sem elpakolva igyekeztem eljutni a terem közepét jelentő giccses, szökőkutas-szobros kompozícióhoz./

(40)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 2 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Mira Szomb. Dec. 18, 2010 10:30 pm

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

Kivágódik egy hatalmas ajtó, és vitatkozva kimasírozik rajta két férfi. Hogy emberek-e, avagy sem, nem derül ki. Vitájuk kellős közepén lehetnek, nem is veszik észre azokat, akik köröttük várakoznak a csarnokban. Egynéhány embernek nekiütköznek, így pár másodperc után mindenki iszkol már előlük, féltik lábuk épségét.

Hirig
Úgy tűnik, Nária felismerte az egyik alakot. Szemében félelem gyúl, és egy átlátszó magyarázattal gyorsan kereket old. Hősnőnk így magára marad, ám tekintetével ő is a veszekedő alakokat követi.

Fiona
Közvetlenül mellette halad el a két alak, így a lány szemügyre veheti mind kettőt.
Az első ideges fejet vág, magyarázat közben nagyban artikulál. Göndör, barna haját időnként kisöpri kék szeméből. Szemüvege tiszteletreméltó külsőt kölcsönöz neki.
A másik egy vézna alak, aki szemlátomást azon van, hogy az első férfit lebeszélje valamiről. Kerek szemeivel, és kissé megnyúlt, hegyes orrával egy kissé eldeformálódott egérre hasonlít.
Fiona lába sem ússza meg, az egér-ember jól rátapos kecses lábfejére, amikor a kút mellett megy el társával. A lány viszont fültanúja lesz egy-két szónak:
- ... ő maga mondta nekem, hogy feltétlenül tűzzem ki a táblára az üzenetet!
- Tudom, kedves Ateuos, de nem lehetne, hogy...

Rabraquat
Lyn nincs sehol, ez nem kétséges. A sidhe csak bambulja a két idegent, majd felhorkant, amikor elvonul mellette az egérke. Már beszólna, amikor Ateuos egyetlen pillantásával belé folytja a szót.

Végül a két férfi megérkezik a hirdetőtáblához, Ateuos az egér vinnyogásával mit sem törődve feltűz egy hatalmas pergament. Mindenki jól láthatja a feliratot:

20 000 MŁ annak, aki Merlin segítségére siet!
További információkért üsse meg háromszor kobakját, miközben hangosan skandálja a következő szöveget:
Egyszer egy az egyre megy, egyszer egy az egyre megy, egyszer egy az egyre megy...
Amikor a vézna férfi le akarja tépni a papírt, a másik rámordul:
- Meg ne próbáld, te szerencsétlen!
Ateuos kezéből szikrák pattannak ki, mire az említett szerencsétlen felvisít fájdalmában. Ám a következő pillanatban a férfi sehol sincs, fekete köpenyéből kifut egy egér, és eltűnik.
A varázsló pedig elégedett képpel elvonul, vissza az ajtó mögé.

Többen elkezdenek skandálni, és a fejüket ütni, de úgy látszik, semmi sem történik...


A hozzászólást Mira összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 19, 2010 12:05 am-kor.
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 2 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Caridwen Szomb. Dec. 18, 2010 10:59 pm

Fiona

/Amíg a különös eseményekre figyelsz, észre sem veszed a farkaskölyköt, aki a lábak között tekergőzve ügyesen siklik a tömegben. A bundája fekete, mint az éjszaka, a szemei pedig sárgán villognak. Ahogy a két különös figurát nézed előugrik, ráharap a levélre, kitépi a kezedből és a következő pillanatban már el is tűnik az emberek örvénylő forgatagában.../


*Bocs emberek, hogy belekontárkodtam, csak gondoltam megszabadítom Fionát a levelétől. ^^
De már itt sem vagyok, jó játékot mindenkinek. Razz*
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 2 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Rabraquat Szomb. Dec. 18, 2010 11:12 pm

*Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla*

+Ezek meg mit szerencsétlenkednek itt? Biztosan mocsoklakók, különben odafigyelnének a dolgokra! Remélem pofán vágja a kötözködő, kis ugribugrit most már, vagy én teszem meg! 20.000 MŁ? Mivel ennyi majom csapkodja a fejét, biztosan sokat érhet. PÉNZ, PÉNZ, PÉNZ, PÉNZ, PÉNZ,! KELL, KELL, KELL, KELL, KELL!, Nézd már, egérke! Hogy a nagyanyám csapdájába lépnél bele, amibe még áramot is vezetett!+

/Lassan odasétálok, és félrerángatok pár rosszalló tekintetű és beszólós emberkét. Lenézően tekintek rájuk, majd felragyogva némi kis port próbálok a szemükbe fújni, hogy érezzék, majd királyi nyakfordítással újra a szöveget bámulom. Érdekes módon elhallgatnak, hogy most tiszteletből, meglepődésből, vagy mert utálnak, azt nem tudom, de nekem ez így jobb, az biztos. Újra elolvasom a szöveget és mivel már azt látom, hogy miket veszek ebből a MŁ nevű pénzből - mert mi más is lehetne? -, már finoman meg is bököm a fejbőrömet a halántékomnál./

- Egyszer egy az egyre megy /egy kopp/, egyszer egy az egyre megy /második finom kopp/, egyszer egy az egyre megy /utolsó lágy kopp/.

/Legyintek, mert úgy tűnik nem lesz ebből semmi, de akkor tutira szétcsapok a sok marha közt./

[51]


A hozzászólást Rabraquat összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 19, 2010 2:39 am-kor.
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 2 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Hirig Vas. Dec. 19, 2010 1:58 am


/Figyelem az eseményeket, majd a tova repülő fajtársamat./
+ Gratulálok Nalia, Te aztán bátor vagy! Köszi a segítséget!+
/Cinikus mosoly jelenik meg megint a szám szegletében. Az OMMM, azaz Old Meg Magas Mozgalom jelenleg egy szem tagjaként oda repülök a fali táblához és elolvasom miért is van ez a nagy felhajtás. Jó magasan repülök, hogy még véletlenül se ütközzek senkibe se./
+ Mit is mondott bátor fajtársnőm?! MŁ?! Talán ez lehet a neve az itteni pénznek... 20 000 MŁ... talán megéri a kis keresgélés. +
/Először magamban elmondom, ízlelem a kis mondókát, majd hangosan kicsit megkopogtatva a fejem elmondom a szöveget./


{74}


A hozzászólást Hirig összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 20, 2010 2:28 am-kor.
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 2 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Vendég Vas. Dec. 19, 2010 4:00 am

Beléptem az épületbe. Körülnéztem, és azt láttam, hogy egy csomó lény mormol és ütögeti a fejét.
+Hát ezek megőrültek!
/Gondoltam magamban. Átfurakodtam a tömegen, hogy lássam mi váltotta ki ez a tömeges kopácsolást a fejeken. Aztán meg találtam a egy plakát volt amit valaki ki akasztott. Az állt rajta, hogy 20 000 MŁ-t kap aki segít Merlinnek./
+Ki az a Merlin? Mind egy. Akkor is 20 000 MŁ!!!!! Kinek van annyi fölösleges pénze??
/Azt gondoltam annak aztán nincs gondja azzal, hogy mit egyen vacsorára. Fel emeltem a kezem a fejemhez.../
-Egyszer egy az egyre megy. /Koppantottam. Ezt meg ismételtem még kétszer és vártam, hogy mi fog történni./

(40)


A hozzászólást Kira Smith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 21, 2010 8:41 am-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 2 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Naryky Charygyen Vas. Dec. 19, 2010 5:45 am


* Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla *

- Fantasztikus / morogtam az orrom alatt, mikor megláttam mennyien vannak idebent. /
+ Vajon ekkora tömegben hogy lelek rá a vámpírkára? / idegesen beletúrtam a hajamba, miközben hátammal megtámasztottam az egyik oszlopot. Aztán egy pillanat alatt elsodorták gondolataimat hétköznapi problémáim. Mert az oké, hogy itt vagyok, még az is oké, hogy nem térhetek vissza. Viszont kezdenem kellene magammal végre valamit. Nem igazán szerettem a hosszú tétlenkedést, ha annak semmi értelme sem volt. /
+ "Mindig dönts helyesen, hogy A Családnak jó legyen" / a teljes rigmusra már nem emlékeztem, habár dadám sokszor mondogatta. /
+ Most pedig, hogy nincs család... nincs pénz és biztonság sincs. Már pedig ha a vámpír nem segít tovább, akkor sürgősen pénzre lesz szükségem. / Szemeim fürkészőn nézték a tömeget, ám csak nem leltek rá Kirára.
Viszont feltűnt valaki más. Éreztem, testem egy pillanatra megfeszül. Mélyet szippantottam a levegőből.
Elindulok az ismerős nő irányába. Lépteimet kényelmesen vetem, ruganyosan, hiszen (habár ezt mások nem láthatják) a lábaim belső szerkezete most az emberekéhez képest sokkal erősebb. Jó érzéssel tölt el az a tudat, hogy némi "macskamágia" és már ugyan olyan ügyesen lépdelek, mint mások, ha nem sokkal kecsesebben. Út közben leverem magamról a maradék havat és megigazítom a sötét fekete pulóvert, melyet még a lánytól kaptam. /
+ Vajon észre fogja rajtam venni a vámpír szagot? + egy pillanatra megtorpanok, de aztán mégis... + Hiszen tudja, hogy mi vagyok + nyugtatom magamat, miközben fel sem tűnik, hogy milyen hatást gyakorol rám a "régi" csinos ismerős látványa. Mintha egy időre megszűnne a külvilág. És habár hallom a szavakat, hogy húszezer váltóról beszélnek, hogy kobakütögetésről és hogy egy-ketten próbálkoznak a szorzótáblával, mégse veszek erről jelenleg tudomást. Megyek előre, akár méh röppen a virág felé. /
- Hello Fiona! / köszönök rá, mikor végre a közelébe érek, még intek is felé, bár próbáltam úgy közeledni, hogy mindenképpen észre vegyen.
Nos, kedves hölgyeim és uram, van szerencsém bemutatni magamat, miközben éppen tetszik egy nőstény: a szemeim ragyognak, az eszem elszáll, a mosolyom ragyogó és... feltűnik a szemem sarkából Kira, aki éppen egy tábla előtt ütögeti a fejét. /
+ Végre megvan / ám most fontosabb dolgokkal kell törődnöm, dorombol valami bennem mélyen, miközben visszasiklik tekintetem a vérfarkasra. /
+ Fiona / ismételem meg magamban nevét. /

(33)
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 2 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Vendég Vas. Dec. 19, 2010 6:31 am

/Hallom ahogy nyílik az ajtó, de nem fordulok oda. Aztán megérzem az illatát./
+Narüki.
/Újra elönt a lelkiismeret furdalás. Késztetést érzek, hogy oda menjek hozzá, de aztán meglátom, hogy egy ismeretlen nővel beszélget. Ez furcsa azt hittem nem ismer itt mást rajtam kívül. Hát tévedtem, mert szemmel láthatólag ismerte azt a nőt. Aztán jobban megnéztem a férfit és belém robbant a felismerés.../
+Narükinek tetszik ez a nő. /Ezen elmosolyodtam. Új barátomnak tehát már nem is kell a segítségem. Láttam, hogy még mindig rajta van a pulóver amit adtam neki. Úgy gondoltam tartsa csak meg, nekem nincs rá szükségem. De aztán a kíváncsiság győzött és oda mentem hozzájuk./
-Szia Narüki! /Öleltem át vigyorogva. Tudom, gonoszság volt tudván, hogy tetszeni akar a lánynak. Nagyon Kíváncsi voltam, mit reagál a nő./

(41)


A hozzászólást Kira Smith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 21, 2010 8:42 am-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 2 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Mira Vas. Dec. 19, 2010 7:09 am

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

Mindazok, akik végrehajtják az idióta utasítást, pár másodperc múlva valami furát éreznek a ruhájuk alatt. Levelet kaptak. A borítékon nincs se feladó, se címzett, mégis szokatlan, hogy a modern korban írott levelet küldenek valakinek. Aki kibontja az üzenetet, a következőt olvashatja:

Üdv Néktek, Kalandorok!

Először is köszönöm, hogy vállalkoztatok eme nemes célra! Hogy mi a feladatotok, nagyon egyszerű: keressétek meg elveszett tollamat! Hosszas kalandozásaim során valahol elveszthettem, de feltétlenül vissza kell szereznem.
Emlékeim között kutatva rábukkantam egy apró mondókára, ami talán segíthet Nektek, de nem ígérhetek semmit. Íme:

Köpcös vénember ül a kapunál,
Morcosan morog bele a porba.
Restelli mindazt, amit idáig tett,
S töpreng, hova is futott Ő, hova?


Szívélyes üdvözlettel, Merlin
Szemmel láthatóan alig pár ember kapta meg ezt a levelet - a többiek bizonyára nem lettek kiválasztva.

*Hirig, ezúttal is szeretnék gratulálni Neked, az első szintlépőnknek!
Mindenkinek mondom, hogy NJK karakterek nem kapták meg az üzenetet.*
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 2 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Rabraquat Vas. Dec. 19, 2010 7:36 am

/Már éppen nyugtáztam, hogy nem történik semmi, amikor kidudorodott a felsőm belseje. Azonnal benyúltam - hátha mérgező! - és látom, hogy egy pergamentekercs az. Gyorsan körbenéztem, hogy másnak is vannak-e hasonló "tünetei" és örömmel konstatáltam, hogy igen./
+Nézd már, szórakoznak pár nem normálissal, beleértve engem is. Nem hiszem, hogy az agyam dobta ki, miután bekopogtam. Na nézzük mi ez, aztán, hogy ki kapott még ilyet.+
/Kinyitottam és valami hülye versike volt benne. Többször átolvastam és a végén csak az aláírás volt ismerős, a szöveg egyelőre nem izgatott fel. Merlin. A süveges varázsló visszatért, vagy most mi lesz? Mondjuk így már értem, hogy került a ruhám alá, ha egy varázsló varázsolta oda. Kissé meglebegtettem a papírost és fennhangon felszólaltam./
- Emberek...és egyebek! Akinek van ilyenje /lobogtattam meg újra/ az jöjjön már ide, a többi meg húzzon el, ők nem jutottak be az első körbe. Később értesítjük önöket, ha lesz miről! /A gúnyos félmosolyom hatására néhányan szitkozódva elmennek, én pedig várakozó álláspontra helyezkedem és várom a többi tekercsest./
[52]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 2 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Fiona Freefall Vas. Dec. 19, 2010 1:33 pm

/Egyszerre ez így azért egy kicsit sok volt.
Miközben ott tébláboltam a szerencsés címzettet várva a csarnok közepén, valami irritáló egérszerű fószer rátiport a lábamra. Nem igazán hatott meg, hogy milyen vitát folytatott a vele bandukoló szemüveges tudóssal, kicsúszott a torkomon egy ingerült felhördülés (ami persze sokkal inkább morranásnak hangzott). Sörényborzolva indultam utána, hogy számonkérjem a minimális személyes, privát területem megsértését rajta, mikor egy határozott rántással kitépték a borítékot a kezemből. Feledve az egérszerű emberkét megperdültem s próbáltam visszaszerezni a rám bízott küldeményt a pajkos kölyöktől, de ösztönszerűen megduzzadó izmaim kicsit lelassítottak, így pár lépésnyi iramodás után csak egy imádnivaló, szőrös kis farkat láttam eltűnni a lábak között./
+Azt hiszem megtalált a címzett...+ /Merült fel bennem a gunyoros gondolat s igyekeztem nem belegondolni, mi a helyzet akkor, ha tévedek. Tanácstalanul álldogáltam ott, s már épp elszántam magam, hogy nekiindulok és előkerítem a kölyköt, mikor valaki a nevemen szólított. Érdeklődve fordultam hátra az ismerős hang hallatán, majd meglátva annak gazdáját, felvillantottam örömteli mosolyomat./
- Helló sorstárs! /Könnyed hangon üdvözöltem a mama boltjában látott srácot, majd miután egy laza mozdulattal hátracsaptam arcomba lógó hajamat, öntudatlanul vágtam csípőre a kezem, óhatatlanul is annak ívére irányítva a figyelmet./
- Jó látni, hogy minden rendben veled odalent... /Mértem végig leplezetlenül, nem titkolva a látottak kiváltotta örömet./
- Mit keresel... /Ekkor robbant be a tudatomba egy vörös hajú csajszi jelenléte, ahogy bizalmasan átkarolja alakváltómat. Nem kevés rosszallással mértem végig, s a hangomba is a szándékosnál több bosszúság keveredett, ahogy helyesbítettem./
... azaz kerestek itt? /Kis szünetet tartottam, ahogy kihívó pillantással végigmértem vöröskét, majd nem minden neheztelés nélkül folytattam./
- Látom, már találtál is magadnak idegenvezetőt...
+Bezzeg Zoundom lelépett, ez a kis liba meg úgy ölelgeti, mintha le se akarna róla szakadni.+
/Ekkor kiáltotta el magát egy fennhéjázó tökfej, valami papírt lobogtatva. A felé küldött bosszús pillantásomat nem tudtam (tény, hogy nem is nagyon akartam) elrejteni, de visszafordulva így legalább nem okozott túlzott nehézséget vöröske felé pusztán a tekintetemmel ingerültséget sugározni./


(41)


A hozzászólást Fiona Freefall összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 19, 2010 3:58 pm-kor.
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 2 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Hirig Vas. Dec. 19, 2010 3:32 pm


/Meglepődve veszem tudomásul, hogy valami a ruhámba került. Kiváltságomnak nem tudok gátat szabni, ezért egyből kiveszem és megnézem a levelet, elolvasom a versikét és elborzadok./
+ Hogy lehet valaki ennyire rossz a költészetben és mégis parira veti?! +
/Gondolataimat egy igen arrogáns férfi szakítja félbe. Alaposan végig mérem az illetőt. Ahogy ezt megteszem még jobban unszimpatikussá válik. De hatásos, sokan távoznak így kisebb az esélye annak, hogy más kaszál nagyot./
+ Az ilyenek miért élnek itt is?! +
/Miniatürizált levelemmel oda repülök olyan fej magasságba, de jó kartávolságba tőle./


{75}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 2 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Rabraquat Vas. Dec. 19, 2010 7:38 pm

/Senki sem rohan hozzám egyből oda, de ez érthető. Biztos keveseknek adatik meg, hogy Merlin a bizalmába fogadja őket, csak a legpáratlanabb elmék kaphatták meg. Ekkor libben a látóterembe egy kicsiny Tündér./

+Á, a szerencsések is kaphattak, bár ne ítéljünk elsőre, mondja a csokireklám is. Ráadásul a Tündérek a szövetségeseink, tehát vele normális hangnemben kell beszélnem. Kár.+

- Szép napot tisztelt Tündér! Örülök, hogy egy csapat leszünk, ha már így hozta a sors, vagy épp Merlin. A nevem Rabraquat, a Ragyogó Udvar lakója, Önben kit tisztelhetek? /Úgy hajolok meg felé - azért nem túl mélyre -, mintha évtizedekig ezt tanultam volna. Nem tudom, hogy ezt a Siedhek tanulják-e egyáltalán, vagy csak bennük van ez a végtelen kifinomultság. Mindenesetre döbbenetes az az egyensúly és mondjuk ki: báj, ahogy ezt az egyszerű mozdulatot megteszem. Az ajkaim maguktól húzódnak tiszteletteljes tartásba, kedves, meleg mosolyba./

+Nagyon remélem, hogy ezt nem sokat kell csinálnom, főleg Klári jelenlétében...különben ott pusztulok meg a szégyentől, ahogy halálra röhögi magát...de, hogy minden második gondolatom Ő legyen, az is felháborító!+

[53]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 2 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Vendég Vas. Dec. 19, 2010 9:31 pm

+Igen! A tervem sikerült. Az ismeretlen nő eléggé felbőszült a látványomon.
/Nem bírtam lekaparni az önelégült vigyort az arcomról. De aztán arra gondoltam, hogy valószínűleg el szúrtam és most Narüki haragudni fog rám, amiért így belerondítottam a játékába. Nem baj! Az arc kifejezésük mindent megért. Na jó egy barátság elvesztését nem, de mókának jó volt. Aztán kezet nyújtottam a nőnek, akiből csak úgy sugárzott az ellenszenv./
-Szia, az én nevem Kira és Narüki barátja vagyok.
/Direkt kihangsúlyoztam, hogy csak a barátja. Reméltem leesik neki, hogy csak szórakoztam azzal a "szerelmes" öleléssel. Ekkor megéreztem, hogy valami van a pólóm alatt. Kivettem és átfutottam a szöveget. A versikét többször is átolvasom, de nem értem. Ekkor jutott el a tudatomig amit az a fickó kiabált az előbb. Kristály tisztán és érthetően beszélt, de nem figyeltem rá. Oda fordulok a nőhöz és Narükihez./
-Bocsi de engem is hívnak. /Meg lobogtattam a papírt a szemük előtt./ Örülök, hogy találkoztunk. Sziasztok.
/Mondom még futtában, majd oda trappolok a kiabáló emberkéhez./
+Na lássuk ki volt ez az őrült.

(42)


A hozzászólást Kira Smith összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 21, 2010 8:42 am-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 2 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Hirig Hétf. Dec. 20, 2010 2:28 am


/Végig hallgatom a kis monológot, közben azon kattog az agyam, hogy ezt a modort valahol már mintha láttam volna. Majd én is kissé meghajlok a Rabraquat néven bemutatkozott férfinak. Udvarias, hideg hangon felelek a kérdésre./
- Hirigként ismernek itt ebben a világban és ha minden igaz, akkor a Holdudvar az én szekcióm. Remélem hamar végére tudunk majd járni ennek a tollvajlásnak.
/Kis szóviccet is beletéve a közlendőm végébe, kis cinizmussal a számszegletében./
- Ön szerint van még olyan szerzet, aki kapott esetleg ilyen levelet, vagy csak mi ketten?
/Majd észre veszem a célirányosan felénk közeledő nőt. Ebből ara következtet, hogy nem csak ketten vagyunk. Rabraquat is észreveheti, hogy alaposan felmérem a nőt, de mintha üres, tetettet érdeklődéssel szemlélné a semmi./


{76}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 2 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Naryky Charygyen Hétf. Dec. 20, 2010 7:59 am

/ Egészen zavarba jövök attól, hogy hirtelen belém karolnak. + Istenem, ha tudtam volna, hogy ekkora bajkeverő vagy + mordulok magamban, ám arcomon csupán mosolyt látni. Kedves pillantást vetek Kirára, majd vissza Fionára. Éppen akarnám őket bemutatni egymásnak, mikor a lány megteszi ezt helyettem. Elnézést kérő pillantással nézek Fionára, majd értetlenül a vámpír után, aztán megint vissza a farkasnőstényre. /
- Örülök, hogy újra látjuk egymást / villantok felé egy jóízű mosolyt. - Egész hamar sikerült megoldanom az "odalent" problémákat / kacsintok a nőre. /
- Ki tudja, holnap talán már egy futóversenyre is benevezhetnék - vigyorodok el, majd ismét a lány irányába nézek. /
- Segített nekem... ahhoz képest, hogy vámpír, egész jó szívűnek tűnik, csak... roppant szeszélyes. / Mély lélegzetvétellel zárom a mondatot. /
- És Te mi járatban erre? / kérdezek vissza, miközben fel se tűnik, hogy nem válaszoltam kérdésére. /

(34)
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 2 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Fiona Freefall Hétf. Dec. 20, 2010 8:54 am

/Mikor a srác biztosított az odalenti problémák megoldásáról, óhatatlanul is csalódott kifejezés futott át az arcomon. Utánapillantottam az elrobogó vöröskének, s a megjelenő bosszús kifejezést gyorsan letöröltem képemről, ahogy kaján mosollyal visszafordultam poénkodását hallva./
- Ahogy elnézem, ehhez a csajhoz tényleg elkel a szapora láb, annyit rohangál... /Mosolyom éppen csak átmenetinek bizonyult, a srác következő mondatára ugyanis már baljós láng lobbanhatott szemeimben./
- Vámpír??? /Szisszentem fel, s eszembe jutottak Karamella meg a csicskásai. Hogy most ki volt a megszállt, ki volt ott, lényegtelen. A stílus akkor is magáért beszél... És vért kíván, pláne az után a zsigeri gyötrelmet okozó karmolás után./ Szóval ő meg te... /Hitetlenkedve megcsóváltam a fejemet, s ökölbe szorult tenyeremet inkább a nadrágomba töröltem./ És segített...? /Kényszeredetten elvigyorodtam, igyekezvén palástolni a belül fortyogó haragot. Szerencsére Lomposka most nem nagyon akart ugrálni, de azért éreztem, hogy aktívan figyel, mikor kell közbeavatkoznia.
+Erről lecsúsztam... De sebaj, majd találok magamnak egy kevésbé idióta pasit, akit nem tud egy beszáradt spiné elcsábítani... Mint mondjuk Zound.+
Mosolyom egy árnyalattal természetesebb lett, ahogy csibészesen megböktem a könyökömmel - csak mint odahaza a kollégákat egy baráti sörözés során - és cinkos kacsintást követően feltettem a nagy kérdést:/
- És? Milyen volt?

(42)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 2 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Naryky Charygyen Hétf. Dec. 20, 2010 9:42 am

/ Ahogy azt vártam, Fiona azonnal kiakadt azon kijelentésemre, hogy a lány vámpír, egy pillanatra megrezzentem. No, nem azért, mert megijedtem a tekintetétől, csupán a gondolat, hogy ezzel az információval elvágtam magamat tőle. Pedig... volt valami hihetetlen vonzó... és nem utolsó sorban ismerős abban a nyers önkifejezésben. Minden esetre ezen fejsze se lehet még elveszve... ahogy tartja a mondás. /
- Nem ismertem ebben a világban senkit és semmit / összevonom szemöldökeimet, elgondolkodva ráncolom homlokomat, majd egy pillanat alatt rálelek a megoldásra:
- Apropó... közülünk való. Ő is sorstárs. Talán ezért különbözik az igazi vámpíroktól / vállat vonok. /
- Ha jól hallom, téged már ért valamilyen atrocitás az irányukból... / a lány felé pillantok. - Mégis azt mondom, hogy ne ítélj sztereotípiák alapján, kérlek! / az utolsó szónál visszapillantok rá. Tekintetemmel és mosolyommal próbálom biztosítani szavaimról. /
- Egyébként nem az eseteim a vámpírok / vonok még félszegen vállat, elvigyorodva. /
(35)
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Előcsarnok - Page 2 Empty Re: Előcsarnok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.