Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Teleportkapu

+2
Bettina Twerpsnoogy
Lynarin Seeragic
6 posters

Go down

Teleportkapu Empty Teleportkapu

Témanyitás by Lynarin Seeragic Pént. Szept. 03, 2010 11:32 pm

A víz összekuszálja és kékessé színezi a kapu fehér fényét, de elnyomni nem tudja, hiszen mágikus fény ez, nem olyan, aminek levegő, vagy éghető anyag kéne. Ám az itteni kaput ajánlatos csak végszükség esetén használni, ugyanis egy egyszerű halandó igen hamar megfulladni itt, még jóval azelőtt, hogy elérné a felszínt. Bár állítólag csak az első öt perc a nehéz.... Razz

(Az utazás a H'Sekirati minta szerint!)

Teleportkapu Artgallery-artist-Khold01-digital-art-fractal-Webbed_Vortex


A hozzászólást Lynarin Seeragic összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 28, 2010 11:05 pm-kor.
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Bettina Twerpsnoogy Vas. Nov. 14, 2010 8:15 pm


Aquapolitant - H'Sekirat
+Át kell változnom! Át kell változnom! Fóka! Fóka!+ /Arra számítottam, hogy vízpartra érkezem, de tévedtem. A tengerben kapálóztam, olyan 5 méter mélyen, ugyanis nem változtam át!! Próbáltam erősen koncentrálni, a feladatomra, arra, hogy fókává kell alakulnom minél előbb, de nem ment./ +Meg fogok fulladni, vége az életemnek, és mindenki ridegnek és érzelem mentesnek ismer itt.+ Nem tudtam tovább tűnődni még ilyesmiken sem, mert most már tényleg egy ujjpercnyire voltam attól, hogy megfulladjak, végtagjaimat már nem tudtam mozgatni, a szemem lecsukódott, viszont az agyammal még egyszer utoljára megpróbáltam:/ + Fóka akarok lenni, most! +
/Minden fulladással kapcsolatos érzésem elmúlt. Kicsit még szédültem ugyan, de nem érdekelt, annál jobban féltem belegondolni, hogy sikerült, az a zsírtömeg mentette meg az életem, amitől úgy undorodtam nem is oly' rég./
+Na, akkor próbáljunk meg úszni.+ / Halvány lila gőzöm nem volt az úszás semmilyen technikájáról, de sikerült! Nem tudom, csak úgy ösztönösen. Úsztam pár métert, majd visszamentem a kapu közelébe. Reménykedtem, hogy jön valaki, aki hasonlít rám, akivel, úgy mint Froeirával barátok lehetünk majd. Úgy döntöttem, hogy várok még egy kicsit, addig is szemügyre veszem magam. Magam elé emeltem a két mancsomat vagy uszonyomat, amik feltehetőleg a kezeim egyébként. Fehérek, és nagyon pelyhesek voltak. Akkor lehet, hogy nem is nagy zsírpárna, hanem kis zsírpárna vagyok. Bébi fóka, nagy fekete szemekkel, és (egy kifejlet fókához képest) kis, fehér pelyhes testtel. /
+Mekkorát nevetnének, most rajtam a lányok!+ /Elhatároztam, hogy elindulok valamerre, úgyse jön senki. Egy szikla tövében kialakítok magamnak valami lakhelyhez hasonlót, aztán elmegyek ennivalót szerezni. Apropó, nem is tudom, mivel táplálkozik egy fóka./

{14}

Teleportkapu Foka001tb1
Bettina Twerpsnoogy
Bettina Twerpsnoogy
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2010. Sep. 21.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Froeira Lullaby Szer. Május 18, 2011 9:20 am

-H'Sekirat - Aquapolitant
/Olyan csodálatos helyre érkeztem, amihez foghatót még életemben nem láttam. A soha meg nem álló vízmozgás összekuszálta, s kékre festette a teleportkapu fényeit, amik még így sem vesztettek semmit erősségükből, intenzitásukból. Csak ámultam, képtelen voltam betelni a látvánnyal./
+Betti itt élhet! Csak úgy egyszerűen, fókaalakban, itt úszhat, itt lakhat... Minden nap láthat ilyen csodát! Igazán irigylésre méltó.
/Valóban nagyon tetszett, amit láttam, s irtózatosan örültem is, hogy az olykor kissé rideg, távolságtartó barátnőm egy ilyen fantasztikus helyet "kapott" magának. Azt reméltem, hogy a víz és a benne élő lények szépsége meglágyítja a szívét, hogy talán felenged egy kicsit.
A következő gondolatom az volt, hogy - hála az égnek - működött a karkötő. Úgy vettem levegőt, mintha otthon, a szárazföldön lettem volna.
Mindig imádtam a vizet. Kislány koromban sokszor játszottam a kádban vagy egy szálloda medencéjében vagy a tengerben - ami éppen helyben volt -, hogy sellő vagyok, gyönyörű, csillámló pikkelyes uszonnyal, kagylóhéj melltartóval, mint Ariel a mesében - a Kishableány volt az egyik kedvencem.
Hirtelen ötlettől vezérelve, mint kiskoromban, pörögni, forogni kezdtem, s meg sem álltam, míg meg nem pillantottam Anquiat. A haja miatt szinte teljesen beleveszett a tájba. Egy gyors mozdulattal - nagyjából - megálljt parancsoltam magamnak, s lehajtott fejjel, mint oly sokszor, ismét azt kellett, hogy mondjam:/
-Bocsánat!

(35)
Froeira Lullaby
Froeira Lullaby
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 59
Join date : 2010. Sep. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

http://froeira.blogspot.com/

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Mira Vas. Május 22, 2011 12:40 am

Froeira

Anquia már megszokta furcsa kirohanásaidat, ezért már nem is igen foglalkozik Veled. Zöldes haját maga után húzva nekiindul a kék ismeretlennek.
Nehezen haladtok, mert túl sok errefelé a hal, meg a tengeri állat; rendszeresen meg kell állnotok, hogy elengedjetek magatok előtt egy-egy nagyobb csoportot.
Sellőket is láthatsz néha, fel-fel tűnnek a moszatok között. Nem közelednek, csak figyelnek. Fényes pikkelyes testükön meg-meg csillan a fény. Sok fajta sellő létezik, nem is sejtetted eddig, hogy ennyi. Vannak olyanok, kiknek egész testüket fényes ezüst borítja, vannak olyanok is, akiknek inkább látszik lábaknak hatalmas uszonyuk.
A kis boszorkány magabiztosan vezet, míg végül beértek a korallmezők közé.
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Tereus Pént. Márc. 30, 2012 9:02 am


/Az eddig megszokott materializálódás most más volt, mint eddig. Hálám üldözni fogja Vint, amiért előrelátó volt és rám varázsolt valamit, minek köszönhetően tudok lélegezni és nem fulladtam meg egyből./
+ Köszönöm! +
/Szárnyaim eléggé akadályoznak, az úszásba, így még egy ideig csak sűllyedem. Hányingerrel küszködve azért még problémásabb a helyzet./
+ Ramiel, megfojtalak! +
/Eltelik pár perc mire végre nem baltát játszom, hanem tudok haladni a vízben amerre akarok és nem lefelé./
+ Ha a képe tönkremegy... nem állók jót magamért! +


{144}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Caridwen Szomb. Márc. 31, 2012 7:01 am

/Ramiel fellebeg előtted. Különös módon nincs sötét, habár elég mélyen vagytok. A másik angyalnak nem látszanak a szárnyai könnyedén úszik, mint aki előző életében olimpikon volt. Kicsit közelebb evez hozzád, majd megszólal. A hangja a fejedben csendül fel./
- Nah itt is vagyunk... Ne csapkodj, mint egy tengerbe vetett meglékelt bálna! Rendezd a tagjaid, aztán irány a város szíve... ott találjuk a csajokat.
/Úszik pár métert, aztán visszafordul feléd./
- Ha bármit akarsz üzenj gondolattal, én hallani fogom. A hangod viszont érthető okoknál fogva nem jut el hozzám...
/Azzal irányba fordul és könnyed csapásokkal úszni kezd./
- Nah gyerünk öcsi, minél lassabb vagy, annál jobban elázik a kép...
/És még mintha fütyörészést is hallanál a fejedben...
Jó ideig úsztok, még, már rendesen elfáradsz, hisz alig szoktad meg a repkedést, máris a mély vízbe dobnak...
De végül eljuttok a korallkastélyig./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Teleportkapu Empty Re: Teleportkapu

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.