Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Erdő

+2
Fiona Freefall
Lynarin Seeragic
6 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Erdő Empty Erdő

Témanyitás by Lynarin Seeragic Pént. Szept. 03, 2010 4:14 am


Erdő 47207-bigthumbnail

Sötét és misztikus hangulatú hely, az évszázados fák már az ég hasát csiklandozzák. Jókat lehet itt vadászni, hiszen a szarvas és a vaddisznó szerencsére még nem halt ki, de egy erdei sétához is megfelel a hely.
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás by Fiona Freefall Szomb. Dec. 18, 2010 12:47 pm

/Óvatosan indultam meg a Zounddal ütött csapáson. Habár nem a rét volt a célom, ahonnan jöttünk, azért úgy láttam, átmenetileg jó lesz az irány. Elvégre a térkapuhoz akartam eljutni, viszont Zound első megjegyzése azért megmaradt bennem. Ki tudja kik vadásznak errefelé... Meg mondjuk vöröske megjelenése sem ígért sok jót. Mindenesetre megnyugtató, távoli üvöltéseket sodort felém a szél, amik arról biztosítottak, a hozzám tartozók bizony a környéken bóklásznak.
A sarokból előkerülő lomposka rögvest is indult volna hozzájuk, viszont józan eszem idejekorán megfékezte. Még csak az hiányzott volna, hogy a kellőképp bő ruhákra felráncigált dzsekimet szétszaggassa az átváltozás... A hátizsákról, meg a benne bújkáló levélről nem is beszélve. Bajuk ugyan talán nem esett volna, de nehezen tudtam elképzelni, hogy lomposka visszatért volna a batyuért, vagy egyáltalán tartotta volna annyira fontosnak, hogy megjegyezze, hol hajította el. Szóval rövid pórázra csaptam fenevadamat, s mereven a talajra meredve tartottam a jó irányt... Legalábbis nagyjából. A lényeg a lényeg, hogy viszonylag rövid keresgélés után meg is találtam azt a nagy fényes izét, amin idejutottam. Hé, elsőre egész jó eredmény, főleg egy városi csajtól, akinek a vadon maximum a parkot jelenti, ahol a családok piknikeznek!/

(37)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás by Caridwen Kedd Jan. 04, 2011 9:16 am

/Fekete Hold nem bírt megmaradni a Fapalotában, úgy érezte összenyomják a falak, farkas énje a szabadságot áhította. Amikor kilépett az elegáns épület kapuján az őrzők mélyen meghajoltak a kezüket a szívükre szorítva. Ő csak biccentett, de meg sem állt. Amikor pár lépésre eltávolodott a palotától egy pillanat alatt elengedte a benne tomboló farkast és hamarosan már a tappancsai csendesen toppantak az avaron. Csak futott, rohant, élvezve, hogy a bundájába tép a szél és az orrába kúszik az erdő illata. Amikor elért a kedvenc helyére megállt és egy pillanat alatt visszaváltozott. Nem törődött a testére hulló hópelyhekkel, hiszen azok azonnal elolvadtak, a teste túl forró volt ahhoz hogy kihűljön. Ruganyos léptekkel odasétált a kis tóhoz és beleugrott. A jeges víz kellemesen bizsergette, amint igyekezett ellopni a teste izzó melegét, de nem nagyon boldogult vele. Kis ideig úszkált, alámerült, hagyta, hogy a hideg átjárja, megtisztítsa, most nagyon szüksége volt erre. Legszívesebben elmenekült volna, olyan messzire, ahová csak tud.
Aprót sóhajtott, amikor eszébe jutott, ami most zavarta, majd kimászott a vízből.
A közelben volt egy apró üreg, ahol ruhákat rejtett el, mert ez az egyik kedvenc helye volt. Most azonban csak egy bő ing maradt. Nem érdekelte különösebben, magára kapta, úgyis amilyen apró volt combközépig ért neki, hiszen az Alfa ingje volt. Kisimította karakteres arcából egészen hosszú fekete haját és leült egy kőre. A hideg jégvirágokat csempészett átázott hajába, de most ezzel sem törődött, csak ült és gondolkozott, próbált megoldani egy lehetetlen problémát. /
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás by Vendég Kedd Jan. 04, 2011 9:29 am

/Elég sokáig bolyonghattam az erdőben. Nem is a hideg zavart igazán, azt alig éreztem, sőt szinte semennyire. Ami zavart, az az éhség volt. Azután hogy a kapunál a gyomrom teljes tartalmát kiadta, most igazán rám férne valami kaja. Jobb híján némi hóval kimostam a számból a kellemetlen ízt, és legalább szomjan se haltam./
+ Bakker, szerintem eltévedtem.
/Morogtam magamban, mikor az ösvény megszűnni látszott, de szerencsére csak egy kisebb kanyar volt benne. A kanyar után át kellett magam verekedni néhány bokron, de azt hiszem megérte. Nem a városra bukkantam rá, mindössze egy tóra. Már egész felvidultam amikor megláttam egy nőt ücsörögni az egyik nagyobb kövön. Felettébb furcsállottam a külsejét, hisz úgy tűnt, mindössze egy ing van rajta./
+ Az oké, hogy én nem fázom, de ő hogy nem fagy meg?
/Lassan óvakodtam közelebb hozzá, és néhány méterről szólítottam meg. Valami bennem azt mondta, hogy nem biztos, hogy jó ötlet lenne hirtelen túl közel menni hozzá. Főleg nem ezen a helyen./
- Helló! Bocs ha zavarok, de kissé eltévedtem azt hiszem. Tudnál segíteni?

(10)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás by Caridwen Szer. Jan. 05, 2011 4:27 am

/A vérfarkasnő sehogyan sem jut eredményre. Bármennyit gondolkozik, a probléma annál bonyolultabbá válik. Már a feje is megfájul, amikor meghallja az idegen hangot. Először meglepődik, hogy nem hallotta az érkezőt, de aztán rájön, túlságosan belemerült a gondolataiba. Ezért meg is szidja magát, hiszen az érkező akár Karmilla is lehetett volna!
Most azonban abbahagyja a merengést, egyrészt, mert elege van már a sok töprengésből, másrészt mert új problémája adódott.
Méltóságtelesen föláll, nem törődve vele, hogy az ing nem éppen királyi viselet. De furcsa mód a mozdulataiból még így is sugárzik az elegancia. Kíváncsian félre biccenti a fejét és úgy vesz szemügyre téged./
- Üdv neked is idegen. Ha megbocsájtasz gy illik, hogy először bemutatkozz, mert még soha nem láttalak errefelé. Az én nevem Fekete Hold. /mondta nyugodtan és hatalmas sötét szemeivel közben végig téged fürkészett. Ahol állsz, onnan már jól látod a hajába fagyott vizet, amitől csak még különösebbnek néz ki, hiszen látszólag egyáltalán nem fázik./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás by Vendég Szer. Jan. 05, 2011 4:37 am

+ Fekete Hold? Jó hogy nem Winnetou. Na tényleg eltévedtem.
/Gondoltam, miközben szemügyre vettem a nőt. A fagyos haján kívül, a legfurcsább a belőle sütő arrogancia volt./
- Öhm, azt hiszem, itt most már Fenrir a nevem. Mond csak, te nem fázol? Na jó, mindegy is. Ezt az izé, Bloosx vagy hogy hívják várost keresem. Alyara azt mondta, hogy ott találom meg a farkasokat.
+ Arról egy szót sem szólt, hogy meztelen nőket is találok erre. Furcsa világ, furcsa szokások.
- Szóval, ha el tudnál engem arra navigálni, megköszönném.
/ Lassú léptekkel, egy széles körív mentén mozogtam csak. Valami azt súgta, nem a legjobb ötlet lenne egy helyben toporogni. Nem is a hideg zavart, inkább csak nyugtalan voltam kissé./

(11)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás by Caridwen Szer. Jan. 05, 2011 5:02 am

/A nő kis ideig csak tűnődve figyelt, olyan volt, mint aki valami különös baktériumot tanulmányoz./
- Nos, nem hallottam még Winnettouról, de ez a nevem, nem tudom mi olyan különös benne. Viszont örvendek a találkozásnak Fenrir. Azt hiszem te új vagy ebben a században, ugye? Habár buta kérdés, hiszen nincs olyan vérfarkas, aki legalább ne ismerné Blooxs városát. És igen, oda tudlak vezetni majd, sőt, jobb is lesz, ha jössz, mert úgy látom, annyira ismered a farkasod, akár egy újszülött kölyök.
/Mosolyogva rázta meg a fejét, majd könnyed léptekkel melléd sétált. Egy pillanatig megállt, majd kinyújtotta a kezét és óvatosan megérintette a mellkasodat. Innen közelről látszott milyen apró is a nő, de ahogy hozzád ért valami megmoccant benned. Érezted, ahogy a farkas nekirugaszkodik a belsődben, majd elcsitul. A nő csak rejtélyesen mosolygott./
- Igen, még sokat kell tanulnod, de ideje mennünk.
/A bőre mintha hullámzott volna és hallottad a csontok ropogását, de az átváltozás túl gyors volt ahhoz, hogy minden részletét lásd. A következő pillanatban már egy kecses fekete farkas állt a lábadnál és megindult egy irányba. Amikor megtett pár lépést megállt és sárga szemeivel rád nézett. Látszott, hogy azt akarja kövesd./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás by Vendég Szer. Jan. 05, 2011 6:41 am

+ Mi a fene? Tud olvasni a gondolatokban? Akkor itt bajban leszek.
- Öhm, oké jövök. Azért a kölyközést majd mellőzzük ha lehet. Elég furcsa így is ez a világ nekem, nem kell, hogy még szekáljatok is.
/Az érintése különös volt. Vonzó volt a nő, de valahogy mégse. Úgy éreztem, nem tart túl sokra engem./
+ Majd megmutatom én nektek. Lehet hogy új vagyok, de megtudjátok még, hogy mit is érek.
/Mikor átváltozott, a frász kerülgetett. Nem annyira a hangok zavartak, hanem az egész dolog együtt. A hideg kirázott, amikor a nő helyén egy farkast láttam. El is ámultam egy pillanatra./
+ Remélem, nem várja, hogy utána csináljam.
/Megindultam a farkas után, ha lehet, még feszültebb lettem, de már nem csak a környezetemet vizslattam folyamatosan, hanem a vezetőmet is. Rossz előérzetem támadt, de nem tudtam mitől./

(12)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás by Caridwen Szer. Jan. 05, 2011 7:15 am

/Fekete Hold nyugodtan indul el, amikor látja hogy jössz utána. A lépteit szinte nem is hallod, csak oson az avaron. Már vagy jó tíz perce sétáltok, amikor a farkas hirtelen megáll beleszagol a levegőbe, majd hirtelen morogni kezd.
Ekkor egy párocska bukkan elő a fák közül. Két szintén indiánnak tűnő vérfarkas, egy nő és egy férfi, nagyon hasonlóak, akár testvérek is lehetnének. A férfi lép előre az arcán lesajnáló mosollyal./
- Áh kedvesem, hát te így, egyedül? Nem tudod milyen veszélyes errefelé? Képzeld vámpírok tanyáznak mostanság az erdőben, még valami bajod esik! /mondta tetetett félelemmel. A nő ekkor vesz észre téged és zavartan ráncolja a szemöldökét./
- Jobb lesz ha eltűnsz innen kölyök, ezek most olyan dolgok, amikről jobb ha nem hallasz!
/Miután ezt nagy lesajnálóan hozzád vágta az arca torzulni kezd és szép lassan átváltozik. Messze nem olyan elegánsan, mint Fekete Hold. Hamarosan egy szürke farkas áll a helyén, aki dühösen morog a feketére./
- Mi az kölyök, nem hallottad a húgom? Netán te is játszani akarsz? /Igazi farkasvigyor ömlik szét az arcán, ahogy ő is elmosolyodik. Ő is olyan hátborzongatóan lassan változik át, akár a testvére, de csak félig. A hibrid még rémisztőbbnek tűnik, ahogy ott áll és téged bámul. A két nőstényfarkas ezalatt egymásnak esik, ahol látszólag Fekete Hold az ügyesebb, de látszik, hogy hamarosan a férfi is beszáll a küzdelembe, akkor viszont nem lesz esélye./

*Választhatsz, szeretnél harcolni, vagy nem? Razz Jah és bocs a Winnettou miatt, csak kissé benéztem. Embarassed )
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás by Vendég Szer. Jan. 05, 2011 7:34 am

/Némi séta után a vezető megtorpant, hamar észrevehettem az okát, ugyanis vendégeink érkeztek./
+ Ki fogok lógni a sok rézbőrű közül.
/Úgy tűnt, itt se dúl a szeretet és a béke, alig kerültek elő, máris provokálni kezdték Fekete Holdat. Nem volt nehéz rájönni, hogy csak a bajt keresik, viszont ketten egy ellen, talán előnyben is lennének./
- Kölyök? Elmész te a búsba! Engem ti ne nevezzetek kölyöknek!
/Ahogy a két jövevény átváltozott, meghűlt bennem a vér. Sokkal ocsmányabb volt az átváltozásuk, és a férfi nem is igazi farkassá változott át./
- De ocsmány egy dög vagy te!
/Bele se gondoltam, hogy most mi fog következni. A viselkedésük, sőt már a jelenlétük is felnyomta bennem a pumpát. Persze sejtettem, hogy ha az a dög nekem esik, annak nem lesz jó vége. De ezt valahogy a háttérbe szorította az a gondolat, hogy beleverjem a fejét egy közeli fába./
- Játszik a halál, inkább csak kiheréllek! Ne oda bambulj Buksi! A kis barátnőd el van foglalva!Vagy az engedélyére van szükséged?!
/Régi taktika, még Krisztiántól tanultam. Minél idegesebb az ellenfeled, annál biztosabb, hogy hibázik. Most már csak arra kell ügyelnem, hogy gyorsabb legyek nála. Gyorsan és szinte észrevétlenül pillantottam körbe és meg is találtam amit kerestem. Az a fa tökéletes lesz arra, hogy nekivezessem ezt a nagy mamlaszt. Felkészültem egy gyors sprintre és hogy a megfelelő pillanatban félre ugorjak./
- Na mi van Buksi, felőlem megvárhatod a barátnődet, akkor is túlerőben leszek!
/Szinte már morogtam, meg akartam mutatni, hogy nem vagyok holmi kölyök. Nem tudom honnan jött ez a hirtelen vakmerőség, de éreztem hogy képes vagyok rá. Rajta pedig látszott, hogy már nem sokáig bírja cérnával./

(13)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás by Caridwen Szer. Jan. 05, 2011 8:03 am

/A két nőstényfarkas már olyan szinte összegabalyodott, hogy csak egy fekete-szürke masszának tűnnek. Nem úgy a félfarkas, aki morogva veti feléd magát. A pofájából csepeg a nyál, a szemében pedig vérszomj lobog. Úgy néz ki, mint valami rossz horrorfilm túlmaszkírozott sztárja./
- Neked véged van! /morogja. A hangja egészen mélyről jön, félfarkas alakban még képes beszélni, de már csak alig. A harc láza annyira elhatalmasodott rajta, hogy szinte ösztönlénynek tűnik.
Feléd veti magát a pengeéles karmok és fogak nem néznek ki valami biztatóan./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás by Vendég Szer. Jan. 05, 2011 8:20 am

/A farkas felém vetette magát. Hatalmas agyarak, borotvaéles karmok és dagadó izmok szőrös tömege készült széttépni./
+ Hibáztál.
/Gondoltam, mikor megláttam a megfelelő alkalmat. Elborulhatott az elméje, vagy egyszerűen csak alábecsült. Az adrenalin megugrott a szervezetemben, a külvilág szinte lelassult ahogy az izmaim megfeszültek./
+Egy. Kettő. Három.
/Számoltam a másodperceket, időzítettem a mozdulatomat. Ahogy a farkas elrugaszkodott én is nekilendültem. Elvetődtem alatta, ő pedig felszántotta a havat és letarolt néhány bokrot. Egy pillanatra se álltam meg, éreztem hogy követ. Minden erőmet összeszedve futottam, hallottam ahogy lihegve, ordítva rohan utánam. /
+ Még egy kicsit!
/Már csak egy méterre voltam a fától amikor félre vetődtem. Hatalmas csattanás és reccsenés mutatta, hogy a tervem bevált. Felkaptam az első kezem ügyébe akadó követ és úgy pördültem meg. A szörnyeteg próbált feltápászkodni, de a füléből és a homlokáról csorgó vér egyértelművé tette, neki már nincs esélye. Újra és újra elvesztette az egyensúlyát. Nem haboztam, az adrenalin túlpörgette a szervezetemet. Két szökkenéssel ott teremtem, két kézre fogtam a követ és az élesebbik oldalával újra és újra lesújtottam. Teljes súlyomat beleadva csaptam le, minden csapást csontok reccsenése és nedves cuppanások követtek. Másodpercekkel később a szörnyeteg eszméletlenül, szinte élettelenül feküdt a földön. Egész karom és a garbóm nagy része is vérben úszott. Felegyenesedtem, a követ még mindig a kezemben szorongattam, állatiasan felordítottam, majd a figyelmemet a két nőstény harca felé fordítottam./

(14)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás by Caridwen Szer. Jan. 05, 2011 9:21 am

/Fekete Hold már nagyon kifáradt. Csúnya sebek borították, a fiatal nőstény rendesen kifárasztotta. Éppen kételkedni kezdett volna magában, amikor az ellenfele sebzetten felordított és akár egy kilőtt nyíl úgy vetette magát rád. A mozdulat villámgyors volt és nem maradt idő kitérni belekapott a karodba, amivel a követ fogtak. A fogak azonban még nem tettek különösebben nagy kárt, amikor ott termett a Lupa is és átharapta a másik farkas gerincét. Szinte egyszerre zuhantak le, és úgy tűnt mind a ketten halottak. A nőstények is ott feküdtek a lábadnál és Fekete Holdon csak azért látszott némi élet, mert az oldala néha meg megmoccant. Sárga szemei rád pillantottak, majd fáradtan lecsukódtak, úgy tűnt mintha ő is a halálán lenne./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás by Vendég Szer. Jan. 05, 2011 9:43 am

- Ááááá! /Fájdalmasan felkiáltottam mikor a farkas fogai a húsomba mélyedtek. Szinte reagálni se tudtam, elzuhantam és erőtlenül próbáltam csépelni szabad kezemmel. Szerencsére Fekete Hold megmentett. Ha nem lett volna ott, vagy nem ilyen gyors, most biztosan halott lennék. Miután mindkét nőstény összerogyott megpróbáltam lefejteni magamról támadóm állkapcsát. A garbóm ujja cafatokban lógott, a karomon pedig méretes vérző sebek éktelenkedtek. Rettentően fájt, még sose éreztem ilyen fájdalmat. Alig ha nem, csak az adrenalin tartotta össze az elmémet. Nagy nehezen feltápászkodtam és védelmezőmhöz kúsztam. Haldoklott, olybá tűnt./
- Na nem, eszedbe se jusson most meghalni!
/Feltápászkodtam, és felnyaláboltam a farkast. Bármilyen kecses és karcsú volt is, majd megszakadtam a súlya alatt. A karom sajgott, minden mozdulatra belém nyilallt a fájdalom. A hátamra szenvedtem az "állatot" és félig húzva, félig cipelve elindultam abba az irányba, amerre eredetileg haladtunk. Az érkezésünk nyomai nagyban segítettek belőni a megfelelő irányt, de inkább csak az ösztöneimre hallgatva vágtam neki az erdőnek./
- Bírd ki még egy kicsit! Hallod! Meg ne merj halni!
+ Az istenit, csak most ne tévedjek el!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás by Caridwen Pént. Jan. 07, 2011 4:43 am

/Sikeresen eléred az erdő szélét, pont amikor már úgy tűnik soha nem lesz vége az erdőnek. A farkas légzése egyre gyengül a karodban, az élet már csak pislákol benne. Ahogy a fák eltűntek körületek, megláttál egy sátrakkal benépesített tisztást, még fel sem eszmélhettél, máris egy hatalmas fehér hajú férfi indult meg feléd. Nem volt öreg a hajszíne ellenére. De amikor meglátta a karodban tartott farkast borostyánszín szemei összeszűkültek. Úgy nézett ki, akár dühös bika. Kitépte a kezedből Fekete Holdat és megindult a Fapalota felé. De előtte intett két másik farkasnak, hogy téged is kísérjenek be, amikor beértetek és letette a farkast egy ágyra feléd fordult végre, mialatt vagy hárman sürgölődtek a szép lassan visszaváltozó nő körül./
- Most pedig várom, hogy elmesélj nekem mindent! /mondta ingerülten, aztán látva a sebeidet megenyhült kissé./
- Lássátok el a sebeit előtte! /mondta gyorsan, mire két másik hozzád sietett, és nekilátott fertőtleníteni és bekötözni a sebeket.
Amikor már teljesen bepolyáltak a hatalmas férfi egy szék felé intett./
- Most pedig had halljam, mi is történt!


Folytatás Fapalota.
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás by Fiona Freefall Hétf. Szept. 05, 2011 1:53 pm

/Nagy morcosan caplattam be a kaputól az erdő fái közé, nagyjából tartva az irányt, amit Philo mutatott. Hé, senki ne várja tőlem, hogy egyszeri séta után röhögve visszataláljak abban a nagy zöld izében (amit a többség romantikusan erdőnek nevez) akárhova is! Szóval kicsit bóklászgattam, nyomomban azzal a roppant nagy felsőbbrendűségi tudattal megáldott bolhazsákkal, ami Philoból kikerekedett és igyekeztem úgy tenni, mintha tökéletesen tisztában lennék vele, hogy hova is tartok.
Szerencsémre Lomposka orra megsúgta, merre is vonultak mostanában a többiek, így különösebben nem bőgettem le magam újonnan érkezett tesókám előtt. Végül, csak hogy teljesen egyértelműsítsem, miért szédelgek, mint narkósgyerek a vécében, visszafordulva összegeztem a szaglászásom eredményét./
- Meglehetősen furcsa, testületileg megindult mindenki a Palota felé. Csak nem elcsúsztam a hírrel? /Rövid fürkésző pillantás után - amitől okosabb ugyan nem lettem, de roppant mélyrehatónak tűnhetett - vállat vontam és ismét iránynak fordultam./
- Akármi is az oka a naggyűlésnek, nekem tuti ott a helyem és meg fognak hallgatni!

(170)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás by Morare Kedd Szept. 06, 2011 7:27 am

– Hát persze, hogy ott a helyed, kölyök! /csattant egy Fiona számára ismerős hang oldalról. A fák árnyékából Zound hatalmas, barna szőrű félalakja lépett ki, három másik személlyel kísérve. Két hím, szintén félalakban, egyikük világosszürke bundában, másikuk rövid, vörhenyes szőrzettel állt meg a két oldalán. Mögülük, a sötétségből szinte alig kitűnve egy fiatal nőalak, még emberként, foglalja el helyét a sorban. Fürkésző tekintettel nézett rátok, míg a másik kettő inkább unottan ácsorgott./
– Mindenkinek ott a helye az ünnepségen! A Holdanya kiteljesedése fontos nap, mindannyiunk életében! /Közölte parancsoló hangnemben a vörös farkas. Jutalmul Zoundtól zsebelhetett be egy méretes taslit./
– Vigyázz, kivel beszélsz, nyikhaj! /morgott az öreg, majd egy mosolynak szánt vicsort eresztett Fiona felé. Mielőtt folytathatta volna, egy erős széllökés söpört végig mindenkin. A hátatok mögött világos, sárgás fény hasadt, a por felkavarodott. Egy új jövevény „érkezett”, bár inkább csapódott a földbe. Az alakja emberi, de a szag alapján egyértelműen fajtársatok. A két fiatal hím morogva fordult a jövevény felé, Zound már nyugodtabban nézett az irányába. Az őket kísérő nő csupán egy röpke pillantásra méltatta, aztán folytatta a szemmel tartásotokat./

*Fiona, Philomela egy új társat kaptok Adam személyében, egy rövid időre. Meg engem, mint gonosz mesélőt! Izé, jóságosat...*
Morare
Morare
Mesélő

Hozzászólások száma : 77
Join date : 2011. Sep. 06.

Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás by Philomela Ylva Kedd Szept. 06, 2011 8:08 am


/Erősen gondolkozott, hogyan hozhatná helyre az elkövetett hibát, ám úgy döntött, most a hallgatás a megfelelő lépés. Könnyedén tartotta Fionával a tempót, ismerkedett a szagokkal, érzésekkel. Ő is felfigyelt a város felé irányuló, gyakran még friss csapásokra. + Te érted, mi folyik itt? Zavar, hogy sokan vannak… + + Bármennyire is értek a farkasokhoz, a világukhoz, a jelenkori szokásaikat én sem ismerem.+ A hirtelen felbukkanó kisebb falka megtorpantotta, de látszólagos barátságos üdvözlése a vezetőnek meg is nyugtatta. A fiatal nő fürkésző tekintete azonban felborzolta a szőrt a gerince mentén./
– Holdanya? /indította kérdését, de választ már nem kapott rá. Tekintete az égre tévedt, a sötétedő horizonton a holdat keresve. + Telihold! Hát persze! Ilyenkor biztos van valami nagy esemény! + Enyhe mosollyal nyugtázta eszmefuttatását. Ebben a pillanatban érkezett meg Fionához hasonló effektekkel az új fiú. + Szegény, nem valami kellemes érkezés. Ilyen gyakran történik? + Philomela lesajnáló tekintettel nézett a porba érkezőre./


{19 + 20=39}
Philomela Ylva
Philomela Ylva
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 30.
Age : 36
Tartózkodási hely : Önmagamban

Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás by Adam Deer Pént. Szept. 09, 2011 4:27 am

/Egyik pillanatban még a kávézóban ülök, a másikban pedig nem kis erővel csapódok a poros földbe. Feltápászkodok, és kicsit leporolom magam, hogy sűrű szitkozódás közben megállapítsam hol is vagyok./
- Hogy az a jó...
/Csak eddig jutottam mielőtt megláttam volna a közelemben álló többi vérfarkast. Az egyiket és egy nőt leszámítva mind a régi filmekből már jól ismert félig átalakult formában voltak./
+Ha ezek most nekem esnek, esküszöm, megkeresem azt a csajt és kinyírom.+
+Ahogy gondolod. De szerintem nem fognak bántani.+
+Akkor viszont csak az érkezés módja miatt fogom kinyírni. Nem mindegy az?+
+Végül is.+
-Hát ezt nem hiszem el. Legalább tudnám, hol vagyok.
/Jegyzem, meg magamnak bár azt sem bánnám, ha valaki felvilágosítana. Amikor veszek, egy mély levegőt az orromon keresztül érzem, hogy többen is lehetnek a közelben./
(13)
Adam Deer
Adam Deer
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2011. Jun. 02.

Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás by Fiona Freefall Szomb. Szept. 10, 2011 9:01 am

+Zound!!!+ Vonyítottam fel odabent, azonban kifelé mindössze csak egy visszafogott/
- Nocsak, kit látnak szemeim!
/jutott ki. Meg persze némi örömködő farokcsóválással kísért popórisza, ahogy vigyorogva megindultam felé. A pofánvert Vörösbundára mindössze egy megvető fújtatást pazaroltam, aztán már kedvenc hímemmel foglalkoztam volna, mikor a hátam mögött valami felkavarta az állóvizet. Azazhogy -levegőt. Egy kis nyálgép pottyant az erdő talajára és rögtön nyafogásba kezdett.
Villantottam rá egy csupaagyar, kevéssé vidám vigyort, aztán csak hogy teljesen egyértelmű legyen a helye, odavakkantottam neki:/
- Philo majd felhomályosít. Nekünk most más dolgunk van...
/Léptem cseppet sem visszafogott, szándékaim szerint meglehetősen vérforraló búgással-morgással kísérve legkedvesebb vérfarkasom felé, a többiekre a legcsekélyebb érdemi pillantást sem vesztegetve./

(171)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás by Morare Szomb. Szept. 10, 2011 9:53 am

/ Az idős farkas újra Fiona felé fordította fejét. /
– Gratulálok Yash, már meg is van az első fogásod! / Bökte oda a szürke hímnek. A fiatal egy biccentéssel válaszolt, majd megindult Adam felé. A vörös láthatóan nem akart kimaradni, így követte. /
– Látom, mióta nem találkoztunk, összeszedtél egy barátnőt. / folytatta Zound a közeledő nővel megkezdett beszélgetést. Kíváncsian méregetni kezdte a hátrébb ácsorgó Philomelát. A közelében támaszkodó lány egy hideg pillantással újra végigmérte Fionát, majd az eget fürkészte pár pillanatig. Mélyet sóhajtva vetkőzni kezdett. Amint ruháitól megszabadult, az átváltozás is megkezdődött, míg végül egy karcsú félalak egyenesedett ki. Pofája fekete maszkot viselt, körülötte fehér udvarral, alapszőrzete vörös, míg lábszárát és alkarját sötétbarna szőr fedte, oldalán pedig fehér sáv futott végig. /
– Ne húzd az időt sokáig Zound, az ünnep hamarosan elkezdődik. A Lupa és az Ulfric nem lennének elragadtatva, ha pont a jövevények nem vennének részt rajta. / Hangja, mint a hideg kristály hasított a fülekbe. /
– Jobb, ha elkezdesz vetkőzni, kölyök. / Szólította meg Adamot a Yash-nak nevezett, miután közelebb ért. /
– Már ha nem szeretnéd elveszíteni a ruháidat. Aztán a többit is elmondjuk, de nincs sok időd. / Egészítette ki társát a vörös hím. /
* Adam, valóban érezni kezded, hogy valami feszít belülről. A belső farkasod is egyre nyugtalanabb, érzed, hogy akar tőled valamit. Újra és újra nekirugaszkodik az elmédnek, szinte utasítja a testedet, hogy kövesse a hívást. A Holdanya szólít, az egész tested az átváltozást követeli, nem tudod elnyomni a késztetést.*
Morare
Morare
Mesélő

Hozzászólások száma : 77
Join date : 2011. Sep. 06.

Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás by Philomela Ylva Szomb. Szept. 10, 2011 10:11 am


/ Philomela döbbenten nézte, ahogy társa már mit sem törődve mással, megindult a hím felé. Döbbenetét azonban hamar átvette a düh, miután Fiona utasítani próbálta. + Mit képzel ez magáról? + Pofáját akaratlanul is halk morgás hagyta el, ajkát felhúzta, kivillantak hófehér fogai. Végül rendezte érzéseit, és újra felvette hideg, arisztokratikus tartását és pillantását. Fionát követve megindult az alakok felé. Kezét a Zoundot éppen sürgető nőnek nyújtotta. /
– Philomela Ylva. / Szólt a bemutatkozás mindkettejüknek. Érdeklődve nézett az új fiú irányába. Megpróbálta eldönteni, hogy a két hím bekeríteni akarja-e a fiút, vagy segíteni neki. /
– Milyen ünnepről van szó? / Tette fel a kérdést egyértelműen a nőnek címezve./– Mármint azon kívül, hogy a Holdanya ünnepe, jó lenne tudni, mire számíthatunk. / A két nőstény között erősen vibrált a levegő, érezhetően feszültség keletkezett, amelyet egyikük sem mutatott ki egyértelműen. /


{20 + 20=40}
Philomela Ylva
Philomela Ylva
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 30.
Age : 36
Tartózkodási hely : Önmagamban

Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás by Adam Deer Vas. Szept. 11, 2011 6:52 am

/Megvakarom a tarkómat, miközben figyelem a közeledő alakokat és a mondanivalójukat./
- Bocs haver, de a nőket jobban szeretem.
/Eleresztek a Yash-nak nevezett felé egy félmosolyt./
+Jobb, ha vetkőzöl. Mert most átváltozol.+
+Oké. De innentől előbb beszéljük meg a dolgot.+
/Döntöm el magamban, aztán ledobom a táskámat és elkezdek vetkőzni, aztán összegyűrve beletömöm ruháimat a hátizsákba. Alig fejezem be a ruháim elpakolását, amikor már érzem, ahogy a karom elkezdett nyúlni és kinőnek a karmaim. Sűrű barna bunda lepi be a bőröm, aztán már csak azt veszem észre, hogy én is hasonló módon a mellettem álló két alakhoz félalakban voltam./
- Nem is rossz.
/Jegyzem meg magamnak, ahogy végigtekintek magamon és nyugtázom, hogy abban a tipikus, régi horrorfilmekben látható alakban vagyok./
(14)


A hozzászólást Jóindulat összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 11, 2011 4:59 pm-kor. (Reason for editing : Jóindulat)
Adam Deer
Adam Deer
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2011. Jun. 02.

Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás by Fiona Freefall Vas. Szept. 11, 2011 7:36 am

- Bizony, történt egy s más az alatt a pár nap alatt, mióta nem találkoztunk. /Közelítettem Zound felé, mintha a többiek ott se lettek volna./ Ki tudja, a népek számára érdekes mondanivalóm akadhat, amiről még az is lehet, senki nem tud. Te viszont hogyhogy nem bóklászol H'Sekiratban? Philo azt mondja /böktem hüvelykujjammal a hátam mögé/ senki nem fogadta a boltban, pedig elvileg az a te dolgod... Na várj csak /néztem a szemébe, ahogy odaértem elé/ csak nemhogy máris elért titeket Ieas baromságának a híre?

(172)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás by Morare Vas. Szept. 11, 2011 8:18 am

/Zound kellemesen méregette Fionát. Tekintete végigsiklott a nőalakon. A mellette álló farkas közbevetése a Lupáról és az Ulfricról azonban, láthatóan minden lelkesedését lelohasztotta./
– Induljunk, menet közben mindent elmagyarázok! / Fújtatott egyet a hím, majd könyörtelenül megindult az ösvényen. /
– Ami H'Sekiratot illeti, éppen az új fogadócsapatot szedtem össze. Ők / intett fejével a kölykök felé / fogják fogadni a jövevényeket, ők az új falkám, akikre vigyáznom kell. / Szemmel láthatóan Zoundnak a legkevésbé sem fűlt a foga még egy csapat kölyökhöz, de ezt csupán egy enyhe morgással mutatta. /
– Mi mondanivalód van? Ki az az Ieas, és milyen baromságot csinált? / Makacsul az utat figyelte, még véletlenül sem nézett újra Fionára. /

– Shanice, vagy ahogy a legtöbben ismernek: Nem érinthetsz kétszer. / Fordult el a felé nyújtott kéztől a lány. / – Az ünnepségen meglátod mi lesz. És minden hónapban részt is vehetsz rajta. Már ha a vezérek is méltónak találnak. / Vetette oda fél fogról Philomélának, miközben már fordult is irányba, hogy követhesse Zoundot. Rá sem pillantott az üdvözlő kézre. /

/Mindeközben a két hím megállt Adam mellett. Yash egy horkantással jutalmazta a beszólást./
– Agni, Vöröslő Hold. / Mutatkozott be a vörös farkas. / – Ő pedig Yash, más néven Szeleket űző vessző, bár inkább ő is a lányokat szokta űzni… / kacsintott a frissen átváltozottra. /
– Mázli, hogy mi vezethetünk be a városba testvér, éppen a legjobb időben érkeztél. Részt vehetsz egy nagy bulin! / Folytatta, szinte levegőt sem véve. / – Induljunk, mert még lemaradunk! / Szavait tettek követték, a szótlan szürkével együtt megindultak a többiek után. /
– Kérdéseid vannak? / Ismerhetted meg Yash mély hangját. /
Morare
Morare
Mesélő

Hozzászólások száma : 77
Join date : 2011. Sep. 06.

Vissza az elejére Go down

Erdő Empty Re: Erdő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.