Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Tollas Róka Fogadó

+2
Naryky Charygyen
Alyara Nirois
6 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 3 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Rabraquat Pént. Jan. 28, 2011 3:57 am

/A sármos - mondjuk hozzám képest elég gyenge - fickó megnyugtató híreket mondott nekünk és nem találták tolakodónak a közeledésünket sem./
+Helyben vagyunk! Talán tényleg szerencsénk lesz végre, és ez a vénember az a vénember!. Na lássuk csak!+

- Nos, akkor ha végeztek a fogadóssal lebeszélem maguknak azt a kört, szeretem megtartani a szavamat. +Főleg, ha jó pénz lesz belőle!+
- Ó minket nem őrjített még meg... bár nem válaszolt a kérdésemre, de azt úgy veszem, hogy nem hallotta meg, már ha az említett Omril úr a városkapu mogorva öregembere. Van nála valami, amit kölcsönkapott és a tulajdonosa szeretné ezt visszakapni. Nyugodjanak meg, nem vagyunk behajtók, csak egy szívességet teszünk az úrnak, aki felkért minket. Mikor tudnánk vele beszélni, mikor jár le a... szolgálata és hol lakik, vagy hol keressük?

/Reménykedtem benne, hogy hamar választ kapunk és már tolják is az arcunkba a sok lóvét. Végül is alig hazudtam nekik, de meglepően jól ment ez is, akár csak a meggyőzési képességem. Jó helyre kerültem, úgy érzem./


[131]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 3 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Hirig Pént. Jan. 28, 2011 4:14 am


/Kissé meglep ez az udvariasság, de valahol jól is esik. Ami meg még jobban, hogy valószínűleg helyben vagyunk!/
+ Mégsem tévedtem akkorát amikor a patkányképűt akartam követni! +
- Köszönöm!
/Mondom kissé lágyabb hangon, miközben leülök a kispárnára.
Hallgatom a kis füllentését Rabnak és úgy döntök maradok ennél a verziónál én is. Hazugságnak nem venném még, és nem is én mondtam!/
+ Nem kell mindenkinek mindenről tudniuk, erről az ügyről meg főleg! +
/Alaposan megnézem magamnak azért ezeket a "szolgálatban lévő" férfiakat. Várakozóan nézek a frontemberre./
+ Jobb, ha tudjuk miképp kell ehhez az öregemberhez fordulni! +


{104}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 3 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Naryky Charygyen Pént. Jan. 28, 2011 4:52 am

/ Továbbra is csak külső hallgatója vagyok az eseményeknek, habár egyértelműen látszik, hogy őket figyelem. Közben magamban még mindig a miniegér miatt pattogok. /
+ Persze... persze... nekik megköszöni. Szép kis kétszínű jószágok ezek a tündérek... Sose bíz meg bennük. +
/ Ujjaimmal az asztal tetejét ütögetem, ritmikusan. Aztán .... eddig észre se vettem, de...
+ Rabraquat... hazudott.... +
/ Csak nagy nehezen esik le..., magam sem értem, hogy miért. Pedig az ilyen dolgok elég hamar felkeltik a figyelmemet. Elvégre szakmába vág... elkerekedett tekintettel meredek rájuk. /


(66)
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 3 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Mira Pént. Jan. 28, 2011 5:03 am

MET - A főnix tolla

Az őrök csak mosolyognak, de nem szólnak semmit sem az ajánlatodra, kedves sidhe. Ellenben az egyik rápillant az órájára, és elvigyorodik.
- Fiúk, mostantól Tader és a bandája van szolgálatban!
- Hál' Istennek, mindjárt kiszáradok!
A fogadós is mintha csak erre várt volna, rögtön ott terem hat kupa sörrel, egy pohár borral, és még egy bögre kávéval. Mindenki megkapja a maga kis itókáját (természetesen a kávé Hirigé, a bor meg Rabraquaté).
- Éjszaka volt szolgálatban. De nem szokta elhagyni a Kapu tornyát. Túlságosan is szeret kapuőr lenni. Mániákus - mondja a vezető. - Uram, kérem bocsájtsa meg, hogy megkérdőjelezem a szavait, de az öreg Omrilnak kizárt, hogy lenne bármije.
- Már ha a medálját nem számítjuk! - vág Nitar szavába egy másik.
- Aldegrin, ez személyes! - pirítja le Nitar, majd újra felétek fordul. - Mint mondtam, nem igazán vannak csecsebecséi Omrilnak. Persze azért meg lehet kérdezni. Nyíltan beszéljenek vele, azt jobban szereti! - Rápillant az órájára. - Szerintem már ő is végzett. Sok szerencsét! - mondja, majd felhajtja a sört.
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 3 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Rabraquat Pént. Jan. 28, 2011 6:30 am

/A fogadós nagyon figyel minket, azonnal hozza az italokat, amint a kapuőrök - kiderült, hogy azok - a műszak végét jelzik. Elégedetten veszem át az italt, hiszen nem kell keresgélnünk az öreget. Így bármikor elindulhatunk hozzá. Most már csak tényleg az kell, hogy ő legyen az akit keresünk./

- Ó, lehet, hogy csak elfelejtette, vagy nem mutogatja. Nem értékes egy tárgy, csak nagyon kötődik a megbízónkhoz. Tudják milyenek az emberek... gondolom Omril úrnak is fontos lehet a medálja, biztos olyan személytől kapta, aki kötődik hozzá. Köszönjük a felvilágosítást tisztelt Uraim!

/Kezet nyújtok mindegyiknek, majd visszamegyek Narykyhez. Elégedett fejjel ülök le és kortyolok a borba... most már óvatosabban, mint tegnap./ +Még megárt! De azért egyet igyunk a sikerre!+

- Mit szólsz Naryky? Milyen készségesek az itteniek. Reménykedjünk, hogy Omrilt keressük... /A tündérre pillantok./ - Köszönöm a támogatásod Hirig! Egészségedre! /felemelem a kupát és beleiszom újra. Kellemes zamatú bor, élvezem a napot eddig./
- Remélem a hétalvóink is lassan csatlakoznak...


[132]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 3 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Hirig Pént. Jan. 28, 2011 6:46 am


/Amint megkaparintom az isteni nedűt már nem figyelek a szolgálatukat épp leadó férfiakra. Csak az előttem gőzölgő feketelevest nézem. Elmerülök a látványában. Felszínén saját tükörképem nézem. Majd arra eszmélek, hogy Rab elköszön a többiektől./
- Köszönjük a segítséget, és jó pihenést!
/Mondom az asztaltársaságnak! Óvatosan meghajolok, ügyelve arra, hogy ne öntsem ki az ambróziát! És ugyan ennyire óvatosan repülök vissza az asztalunkhoz, ahol a meglévő kis párnára ülök le.
Lassan kortyolgatom az italom. Rabnak valami morgásfélét reagálok, mivel éppen iszom amikor "megköszöni a jelenlétem", majd miután lenyeltem a kortyot, rendesen is válaszolok./
- Nem tesz semmit!
/Majd folytatom a kávém eltüntetését./


{105}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 3 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Naryky Charygyen Pént. Jan. 28, 2011 10:01 am

/ Megvonom a vállamat Rab kérdésére, ám közben szóban válaszolok. /

- Nem tudok erre mit mondani. Igazából azt se tudtam, hogy egy tárgyat keresünk. Azt hittem, hogy az öregnek kell segíteni, hogy az segítsen...

/ természetesen fokozatosan halkul a hangom, nehogy kihallgassanak minket /

- Merlinnek. De rendben, menjünk vissza a kapuhoz és próbáljunk vele beszélni

/ közben egyértelműen látszik az arcomon, hogy ehhez cseppet sincs kedvem. /

- Megyek felkeltem Kirát. Fionához csöngessetek fel...

/ Ezzel feltápászkodok ültemből és elindulok Kira szobája felé. /

(67)
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 3 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Rabraquat Pént. Jan. 28, 2011 10:50 am

/Nincs kedve Narykynek Omril apóhoz, lerí róla. Biztos a múltkori Japán dolog miatt. Nincs is Japán már.../
- Majd én beszélek vele, ha jónak látjátok, vagy a tündér kisasszony, vagy akármelyikünk másikunk. De egy tárgyat keresünk, itt is van, hogy... /Körbenézek figyelnek-e és ha nem nagyon, előveszem a pergament és felolvasom, hogy csak az asztaltársaság hallja./

Üdv Néktek, Kalandorok!

Először is köszönöm, hogy vállalkoztatok eme nemes célra! Hogy mi a feladatotok, nagyon egyszerű: keressétek meg elveszett tollamat! Hosszas kalandozásaim során valahol elveszthettem, de feltétlenül vissza kell szereznem.
Emlékeim között kutatva rábukkantam egy apró mondókára, ami talán segíthet Nektek, de nem ígérhetek semmit. Íme:

Köpcös vénember ül a kapunál,
Morcosan morog bele a porba.
Restelli mindazt, amit idáig tett,
S töpreng, hova is futott Ő, hova?

Szívélyes üdvözlettel, Merlin

- Tehát valami tollat kell megtalálni... hogy ez golyós, vagy madártoll.... vagy zergetoll-e azt nem tudom. Talán Omril eltette egy láda mélyére ezt a cuccot. Remélem...

/Naryky elindul Kiráért, én még szólok neki, úgy érzem, hogy jó ha tájékoztatom./
- Nem gondolod, hogy "korán" van még neki? Tudod, most kelt fel a nap, ilyenkor még szeret lustálkodni...

/Némi gúny van mondandómban Kirát illetően, de most marhára nem érdekel. Vagy itt kell hagynunk, vagy várunk estig a találkozással. Aztán Hirighez fordulok./

- Volna kedved felkelteni Fiónát? Ennyi kávé után úgyis csak egy perc lesz az oda-visszaút. /Kacsintok rá kedvesen. Persze nyilván nincs kedvem felmenni a kis szukáért./


[133]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 3 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Hirig Szomb. Jan. 29, 2011 7:59 am


/Csendben végig hallgatom a beszélgetést, majd amikor Rab rám figyel és hozzám beszél megvonom a vállam. Miután Naryky elment válaszolok./
- Alapvetően nem értem miért kell velük együtt mennünk. Narykyn látszik, hogy nem fűlik hozzá a foga. Fiona szerintem aludhat. Ami Kirát érinti, maradjon az éjszakai életnél!
/Felvonom az egyik szemöldököm mintegy kérdőn./
- Vagy mindenáron osztozni akarsz ötfelé?! Ha nincs is az öregnél, támpontot tud adni, a vers szerint, ha róla van szó!
/Belenézek a csészémbe./
+ Üres! +
/Majd vissza tekintek Rabra. Szemem kérdő. Választ várok./


{106}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 3 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Vendég Hétf. Jan. 31, 2011 9:49 am

/A szobámban elücsörögtem egy darabig, majd úgy döntöttem, hogy veszek egy forró fürdőt. Levetkőztem és bemásztam a kádba, olyan jó meleg volt, hogy el is aludtam hamar. Azt álmodtam, hogy egy domb tetején ücsörgök és körülöttem mindenfelé különböző vámpírok, akik egymással beszélgetnek az asztalok mellett. Az asztalokon kifeszítve emberek feküdtek félájultan, harapásnyomokkal tarkítva. A hold fényesen ragyogott az égen, így jól láttam minden részletet. Egy szőke vámpírnő felkacagott, és én arra néztem, hogy megtudjam min nevet. Egy asztal mellett állt és egy barna hajú, magas férfival beszélgetett. Felálltam és elindultam feléjük. Persze nem kellett sok idő, ki is szúrtak./
-Hát te meg mit akarsz? /dobta felém a szavakat ellenségesen. A barna is felém fordult és végig is mért./ Húzz innen! /vágta a képembe a szőke. Épp vissza vágtam volna, mikor felébredtem. Lihegve ültem fel a kádban, majd kiszálltam. Egy törülközőt csavartam magam köré, utána bementem a szobámba. Lehuppantam az ágyamra és csak bámultam magam elé.

(52)


A hozzászólást Mira összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 01, 2011 6:36 am-kor. (Reason for editing : Mira)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 3 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Rabraquat Szer. Feb. 02, 2011 12:48 am

/Igazat adtam magamban Hirignek. Végül is abból nem lehet baj, ha megkérdezzük... ha nincs nála, akkor meg talán ad egy jó tippet és visszatérünk azzal. Bár, ahogy én elnézem, nem az a várakozós típus./
- Igazad van, menjünk. De előbb szólok a csaposnak, hogy marasztalja itt a többieket, amíg visszatérünk.
/Elsétáltam a pulthoz és a fogadóst odahívtam magamhoz./
- Uram, kérem, ha a többiek, akik velünk jöttek tiszteletüket tennék itt, akkor mondja már meg nekik, hogy információért mentünk el és azonnal visszatérünk hozzájuk, rendben? /halkabbra fogom szavaimat./
- Mennyibe került mindez amit fogyasztottam és egy éjszaka? Szeretném rendezni a számlát... /Elővettem a kis fémkúpot ami nálam volt, és reménykedtem, hogy az a fizetőeszköz, a fogadós elé tettem./
- Ezzel.
/Aztán intettem barátságosan Hirignek, hogy jöjjön és elindultam kifelé, majd egy "jobbra-át"-tal a főkapu felé indultam./


[134]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 3 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Hirig Szer. Feb. 02, 2011 3:12 am


/Bólintottam Rabnak mielőtt felkelt, de valószínűleg már nem látta.
Miközben a fogadóssal beszél én elrendezem a ruhámat. Nem mintha gyűrött lenne, vagy ilyesmi, csak még szokom, hogy ennyire apró vagyok és szokom azt is, hogy új testem van.
Bekapok még egy két apró gyümölcsöt, kávé híján most ezzel is be kell érnem./
+ Remélem nincs annyira hideg mint tegnap volt! Brrr! +
/Rab intésére felkelek, a levegőbe olyan fej magasságban szállok utána./
+ Remélem hamar vége lesz ennek és valami melegebb ruhát is tudok rajta venni magamnak! +


{107}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 3 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Rabraquat Vas. Feb. 20, 2011 12:14 am

*Még a patikában*
- Szuper! köszönjük a szíves vendéglátást! Már szaladunk is, olyan szép ez a téli nap! Jól alakul majd minden, meglásd kedves Leise! Viszlát! Szóljunk a többieknek is nem? Este,már indulhatunk is, ha a vámpírkisasszonynak is megfelel!

/Mondom és már ki is sétálok a délutáni hóesésbe. Megvárom Hiriget, míg végez és szinte repülve próbálkozom én is a nagy boldogságba visszatalálni a Tollas Rókába. Meglepetésemre néha sikerül is elemelkednem pár másodpercre, ami még jobban felvidít./


*A Tollas Rókában*
/Benyitok és gyorsan körülnézek. Mivel a csapatunk többi tagja sehol, gyorsan odamegyek a fogadóshoz./

- Valami finomat mert éhen halok komám /Mondom neki nagy vidáman./
- Aztán ne sajnálja a legjobbat, adjon rendesen... a tündéremnek teát, vagy kávét is ha lehet, oké zsoké? Köszmá' !

/Majd ezzel a lendülettel odaülök az egyik üres asztalhoz és a papírszalvétákat lebegtetve várom, hogy megérkezzen az étel./

[143]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 3 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Hirig Vas. Feb. 20, 2011 6:05 am


+ Valamit kell neki vinni... nah de mit?! +
/Egész úton visszafelé ezen gondolkodtam. Nem szóltam semmit, nem igazán törődtem Rabbal sem. Csak az ajándékkörül forgott az agyam./
+ Mi kellhetne neki egy kuruzslótól?! +
/Amikor már majdnem átfagytam megint magamhoz tértem, de ekkora már a fogadóban voltunk újra./
- Forró gyümölcsteát kérnék.
/Helyesbítem ki Rab rendelését. A Fogadóban nem látom a többieket, és jókedv ide vagy oda teljesen lemondok róluk./
+ Miért kellenének nekünk Ők is?! +
/Hossza morfondírozás után megosztom ezt a gondolatomat Rabbal is./
- Ha ketten megyünk és nem várjuk meg a hétalvókat előbb végezhetünk. Előbb lesz nálunk a toll is.
/Kis hatásszünetet tartok majd folytatom halkabban, de érthetően./
- Nem beszélve a jutalomról, amit csak két felé kell elosztani.


{116}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 3 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Mira Vas. Feb. 20, 2011 6:52 am

MET - A főnix tolla

A fogadós lihegve letesz az asztalotokra egy nagy bögre teát és egy hatalmas adag fűszeres krumplit az asztalotokra, aztán rohan is tovább. Rengetegen vannak a fogadóban.
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 3 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Rabraquat Vas. Feb. 20, 2011 7:32 pm

+Igggen! Már úgyis éhes voltam, ez a fogadós pedig szeret engem!+
/Azonnal "munkához" is láttam és kezdtem kiszorítani a levegőt a krumplival korgó gyomromból. Hirig pedig egy igazán furcsa, ámde egész jó ötlettel állt elő, csak az a baj, hogy ma nem vagyok olyan kedvemben./

- Jaj már Tündérke, jut abból másnak is. Várunk estig, már úgy sincs sok hátra és ha akkor sem másznak le - vagy ki - az ágyból, akkor elindulunk. Igazad van, azért örökké nem várhatunk rájuk sem! Te is egy picit nyugodj le, szétvet az élet, úgy látom. És amúgy is, énekelhetnél valamit, a tündéreknek biztos jó hangjuk van.

/Mondtam neki vigyorogva. Ezzel számomra lezárt volt a "vita" és tovább falatoztam. Kértem még valami normális italt és vártam, hogy este legyen, hogy a vámpírunk is bekapcsolódhasson./


[144]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 3 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Hirig Hétf. Feb. 21, 2011 5:18 am


/Vállat vonok Rab kijelentésére. De nem adom fel azt a teóriát. Nem mintha smucig vagy fukar lennék, de egyenlőre a saját megélhetésemről kell gondoskodnom és nem vadidegenekéről.
Szépen lassan szürcsölgetem a teám, majd majdnem félre nyelek mikor Rab beközli, hogy énekeljek neki./
+ A kőkorban nem volt karaokei! +
/Feélig felvont szemöldökkel nézek rá, hátha viccel csak, majd elkezdek dúdolni. Egy kellemes andalító nótát. Majd énekelni is neki állok. Remélve, hogy nem kap szívrohamot./
- Éreznem kell még az érintés selymét... Nem ölel így a Földön más... És szíve dobban, mélyében lobban... egy ismerős pillantás...
/Persze még jobban ragyogni kezdtem, mert eszembe jutott Raphael./
- ...Úgy vártam rég, hogy küldjön újra még hozzám az ég!...


{117}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 3 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Mira Kedd Feb. 22, 2011 6:33 am

MET - A főnix tolla

Földszint - Hirig és Rab

A Tollas Rókában az élet felgyorsult, amint szép lassan bealkonyodott. Délután újabb vendégek érkeztek, hat óra tájban pedig már szinte minden asztalnál ültek. Számításaitok szerint most olyan nyolc óra körül járhat az idő.
Amíg Ti a földszinten üldögéltetek, fokozatosan elmúlt a titokzatos szer hatása. Józan ésszel átgondoltátok a dolgokat, és arra jutottatok, hogy ez a Leise egy igencsak ravasz boszorkány. A sok színes köpönyeges alak között néha-néha feltűnt egy-egy köpenytelen is, próbálkoztatok náluk, de egyikőjük sem hallott még a Kápráztatóról, akiről Omril hajdani kedvese beszélt.
Most épp áll a bál, egy kedves fiatal gitáron játszik, egy hajadon énekel hozzá, többen táncolnak. A zenészek már most csinos summát gyűjtöttek össze. A fogadós büszke arccal mutogat a hajadonra, "Az én lányom!" kifejezés gyakran hagyja el a száját.


105-ös szoba - Kira
Az idő szép lassan eltelt, örömmel veszed észre, hogy lement a nap. Még egyszer leosontál a pincébe, feltankoltad magad, ám most megkockáztattad az embervért. Érzeted, ahogy a tömény élet lecsurgott a torkodon, melegséggel öntve el végtagjaidat. Úgy konstatáltad, hogy ez ezerszer jobb az állatvérnél, ha nem egymilliószor! Mikor visszatértél csendes szobádba, útközben leadtad a kulcsot. Nem kell jó ideig vér ezek után - legalább így véled.
Most a szobádban vagy, vidáman hallgatod a felszűrődő hangokat. Úgy gondolod, ideje lemenned, és kikérdezni a többieket.


106-os szoba - Fiona és Naryky
A farkas és az alakváltó jól elszórakoztak a nap további részében, többnyire beszélgetéssel ütötték el az időt. Ám Naryky valamilyen okból kifolyólag furcsán viselkedett, végül négy óra tájban zaklatottan távozott.
Fiona úgy dönt, kerít magának egy rendes ruhát, majd letárgyalja a fogadóssal a szobájuk berendezésének további sorsát.
Miután talál egy szinte ugyanolyan ruhát, mint ami eddig volt rajta, lebilleg kacéran a lépcsőn. Mielőtt beszélhetne a fogadóssal, meglátja Rab arcát, és inkább úgy dönt, kicsit piszkálja az arany sidhe-t.
Vigyorogva leül az asztalhoz.


Naryky kimesélve, Fiona NJK. Együtt a csapat! ^^
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 3 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Rabraquat Kedd Feb. 22, 2011 9:02 am

/Az étel elfogyasztása közben Hirig mégiscsak énekelni kezdett. Nem tudom, máskor nem vagyok oda a kornyikálásért, de most nagyon bejött, még meg is tapsoltam./
- Hú, ez marha jó volt, tehetséges vagy nagyon Tündérke!

/Aztán befejeztem a krumplievést és kezdtem rájönni, hogy valami befolyásolta a hangulatom. Visszaemlékeztem, és rájöttem, hogy a szél amit kavartam egy csomó dolgot levert a boltban./
+Lehet, hogy az lett volna, Leise meg kihasználta? Ó, hogy azt a jó... na már mindegy, ha nem akarunk hülyét csinálni magunkból elmegyünk a mágusokhoz.+

/Kérdezősködni kezdtem erről a kápráztatóról, de senki nem ismerte, így hát hátradőltem, már úgyis "vámpíridő" lesz, ennyit még talán kibírunk. Fiona is megérkezett, önelégült mosollyal az arcán./
+Alighanem itt valaki nagyon megfiatalodott, én meg csak epekedhetek Klári után... szép kilátások!+ /zsörtölődtem magamban./
- Na mi van, most egy ideig rendben leszel igaz? Hol van a japánunk? /kérdezem a szép nőtől./


[145]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 3 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Hirig Szomb. Feb. 26, 2011 2:36 am


/Ez ez egy dal eléneklése elég volt ahhoz, hogy a jövőben távol tartsam magam az énekes pályától egy életre. Bár Rabnak tetszett és meg is tapsolt, de valahogy szkeptikusan álltam hozzá, mivel nagyon távolt volt a régi énekesnők tehetségétől, mint például Tina Turner-é.
Szerencsére nem rohantak ki a fogadóból az emberek, mert rendes igricek nekiálltak zenélni és nekik sikerült marasztaltani a vendégsereget, sőt megkockáztatom, hogy a lány miatt volt ez a nagy tömeg itt. Engem nem zavart mert nem rám figyeltek.
Elfogyasztottam vagy egy liter teát mire a fehérmájú hölgyemény az asztalunkhoz csatlakozott. Viszont a vérszopót még sehol sem lehetett látni, pedig fel s alá már szaladgált napközben is, és most már este volt.
A zene hallgatása közben a hangulat változásom okára is rájöttem. Bosszantott a dolog, de mivel a szavamat adtam ezért kénytelen vagyok elmenni abba a hülye nevű helyre./
- Ha nem jönnek a többiek egy órán belül, akkor én tovább indulok, ha megakarod várni őket Rabraquat, csak nyugodtan. Tudod merre kell menni. Hiszen míg ők piszmogtak mi dolgoztunk az ügyben...


{118}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 3 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Mira Hétf. Feb. 28, 2011 4:12 am

MET - A főnix tolla

Kira végül nem jelenik meg, ennek a ténynek mintha Fiona igencsak örülne. Rab kérdésére csak megvonja a vállát.
- Elviharzott úgy négy órája. Valami történhetett vele, míg én aludtam, igencsak zaklatott képpel tért vissza. Kellemesen telt ez a nap. Jutottatok valamire? - szájáról a mosoly nem olvad le, sőt, mintha már szabályosan a füléig érne. Kis idő múlva hozzáteszi: - Vörösként merre kószál?


Bocsi, de Kirat még egy picit megváratom, ugyanis a minap írtam neki üzenetet. Ha két napon belül nem válaszol, hivatalosan is NJK lesz.
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 3 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Rabraquat Kedd Márc. 01, 2011 5:53 am

/Letelik a Hirig által szabott határidő, és a végére már én is úgy gondolom, hogy indulnunk kéne. Odamegyek a kocsmároshoz és megszólítom./
- Üdv Jó uram! Ha megjönne a Kira nevezetű hölgy, mondja meg neki, hogy jöjjön utánunk Altmyrkába. Köszönöm, hogy megteszi!

/Mosolygok rá, majd az asztalunkhoz lépek./
- Szépségem és Tündérem! Akár indulhatunk is. gondolom Hirig tájékoztatott, hogy mi volt eddig, igaz? Szerintem induljunk, ha már ilyen jó nyomon vagyunk.

/Majd a válaszok után az ajtó felé vettem az irányt./


[146]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 3 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Hirig Szer. Márc. 02, 2011 6:12 am


/Összevont szemöldökkel nézem a távozó Rabot az asztaltól, miközben sutyorog a fogadóssal én is oda repülök. Mivel az ellenkező irányba fordult, így nem vett észre a háta mögött, sem a pultnál.
Apró kuncogás után a férfihoz fordultam és a számlát kértem, mely az én költségeimet terheli. Hiszen azt mondta még nem is olyan régen Nália, hogy van valamennyi közös tőkénk a fajtársaimmal./
+ Fizetés nélkül mégsem távozhatom! Majd ha meglesz a fizetség, akkor törlesztem természetesen! +
/Néztem az asztalunkat és kicsit rosszul esett, hogy Rab még mindig nem vette észre, hogy nem vagyok ott!/
+ Ennyire azért nem lehetek törpe! +
/Valamit mondott a fogadós, hogy mennyibe került a szállás és az étkezés, de nem nagyon figyeltem oda. Viszont amikor elém tolt egy furcsa tárgyat, melyen egy tenyérlenyomat diszelget a közepén, majdnem elnevettem magam, hiszen majd' akkora volt a kütyü int én./
+ Feküdjek bele?! +
/Majd amikor jobban megnéztem a szerkezetet a tenyérlenyomatban, több méretű és formájú lenyomatot láttam. Így a nekem méretben megfelelőre tettem rá a praclim. Apró kis csiklandozást éreztem a tenyeremen, de semmi más nem történt, majd a fogadós megköszönte az ittlétemet, én meg vissza repültem az asztalunkhoz./
- Indulunk?!
/Kérdeztem meg a többiektől./


{119}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 3 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Vendég Csüt. Márc. 03, 2011 9:35 pm

/Mikor visszaértem a szobámba teljesen fel voltam dobódva. A "véres" szoba kulcsát visszaadtam, mert úgy éreztem nem lesz már szükségem rá. Egy órát is elbíbelődhettem. Itt toporogtam, ott toporogtam, végül elindultam lefelé. Még pont láttam, ahogy az ajtó becsukódik. Gyorsan leadtam a szobakulcsom, megköszöntem, hogy itt lehettem, és már rohantam is a többiek után./
-Várjatok! /Kiáltottam utánuk. Utol is értem őket, de észre vettem, hogy Naryky nincs sehol./ Hol van Naryky? Rájöttetek valamire? /Szinte hadartam a szavakat. Teljesen felpörögtem. Állatvér? Kinek kell? Észre vettem, hogy vigyorgok. Mintha valami drogot vettem volna be. Szálltam a boldogságtól./

(53)


Bocsánat a késésért. Very Happy

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 3 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Mira Szomb. Márc. 05, 2011 8:40 pm

MET - A főnix tolla

A fogadósnak kifizettétek a számlát, amiről még mindig nem derült ki, hogy mennyi. Tiszta lelkiismerettel hagyhatjátok el a szállásotokat. Fiona bosszúsan morog, hiszen Kira ugyanazokat a kérdéseket tette fel, mint ő, mégse kapott még mindig választ. Nem baj. Hátha a vérszopó megoldja társai nyelvét.
- Jézusom, te meg mit ittál?! - kérdezi még mindig pajkos arccal a lány, hiszen a vámpír leüthetetlen.

Odakint nincs annyira hideg, mint a múlt este, ám még így is szükséges összehúzni magatokon a kabátot, ha elindultok.


Szabad a pálya, oda mentek, ahová akartok. Wink
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 3 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.