Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Tollas Róka Fogadó

+2
Naryky Charygyen
Alyara Nirois
6 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 2 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Rabraquat Szer. Jan. 26, 2011 7:10 am

*Hirig*

+A kis méregzsák! Olyan, mint az "agresszív kismalac". Bájos.+ /Magamban elmosolyodom, nem kell elrontani a hangulatot így az elején./

- Tájékoztatlak, hogy neked is van uralkodód, bár nem tudom, hogy ki... persze kérdés, hogy az újak alájuk tartoznak-e. Én találkoztam a királlyal, elég bunkó volt /ezt azért kissé halkabban mondom, nem kell, hogy illetéktelenek is meghalhassák/, de a lánya egész jó fej.
- A Holdudvarba? A fekete sidhek is ott "laknak", akkor a tündérek is? Hmm, ezzel is beljebb vagyok. Én még csak az Ragyogó udvarban voltam, a másik dombba nem jutottam el, de majd egyszer.
- Hmm, nem is tudom... még soká nyitják a kapukat, de felőlem?! /Vállat vonok. Eszembe jut egy régebbi kérdése./
- Ja igen, a sidhek. Hát valami isteni, félisteni lények vagyunk, vagy mi. A többiről nem nagyon tudok mit mondani, max' a nevüket. Alakváltók, vámpírok, sellők, varázslók, boszorkányok, angyalok, tündérek, goblinok, halandók... ö... kb ennyi. /Újabb vállvonás./
- Miura csak ennyit mondott nekem. Találkoztál valamelyikkel?


[122]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 2 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Hirig Szer. Jan. 26, 2011 8:00 am

* Rab *

- Tájékoztatlak, hogy én saját magamnak vagyok az ura! Nem tűrök meg magam felett uralkodókat. Most meg főleg nem.
/Mondom nyersen. Mélyen Rab szemébe nézek, hogy lássa nem viccelek. Jó egy percig szótlanul nézem, majd megvonom a vállam és fanyar hangzással a hangomban folytatom./
- Találkoztam párral. Angyalokkal, boszorkánnyal, tündérrel...
/Itt, ezen a ponton ahogy a következőre gondolok, kissé megcsuklik a hangom, de csak egy pillanatra, ahogy Voldemortra gondolok. Megremeg a kezem, elfehérednek az ujjaim ahogy erősen szorítom a csészét. Az eddigi üresség helyre egy pillanat alatt a tiszta gyülölet tör előtérbe a szemeimbe./
-... varázslóval.
/Mély levegőt veszek és hosszan benntartom, lecsukot szemeim mögött újra leperegnek az események. Majd ahogy lassan kifújom a levegőt, úgy el is zárom magamba újra azon dolgokat és térek vissza a jelenbe. Az ürességbe./
- Ha azokat nem számítjuk, amit út közben "összeszedtünk"... akkor ennyi.
/Nézek fel az emeletre közben./
- Visszatérve a feladathoz, ami biztos, hogy az angyalok városát kihagyhatjuk a kutakodásból. Két okból: az első az, hogy oda nem engednének be titeket! A másik, hogy ott biztos nincs az öreg akit keresünk. Ott jártam már és nincs ilyen személy a környékén, sem a falak között.
+ Ha Raphaelt nem vesszük ide, persze. +
/Elgondolkodón nézek az üres csészémbe./
+ Alakváltók, vámpírok, sellők, goblinok?! Ajvé! Még mi minden akad itt?! Remélem Raven Te jól vagy és Raziel vigyáz rád ahogy megígérte! +


{95}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 2 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Naryky Charygyen Szer. Jan. 26, 2011 8:09 am

// 106-os szoba //

- New York? / kapom fel fejemet, hiszen én is onnan jöttem. Csettintek egyet a nyelvemmel. / + Hisz ez nagyszerű! + / kis híján kifut számon minden gondolatom, majdnem folytatom..., majdnem kicsúszik a számon, hogy miért vagyok itt. Ám valami belül óvatosságra int. /
+ Hiszen nemrég adtam elő, hogy melyik családhoz tartozom + / fagy belém még a gondolat is. /
+ De várjunk... Mi van, ha...? + / odafordulok felé, hogy még egy újabb kérdést tegyek fel a bizonyosság kedvéért, ám ágytársamat már álomba vonta a fáradtság, így hiábavaló lenne minden kérdés és sietség. Visszadőlök hátamra, zaklatottan pillantok fel a plafonra, hiszen lehet, hogy nem mással futottam össze, mint... /

- Ki kell szellőztetnem a fejemet - / motyogom szinte teljesen feleslegesen, és hamarosan szinte macska mód ügyeskedve csúszok ki az ágyból. Először elindulok az ajtó felé, aztán meggondolom magam. Az úgy nem lenne jó, akkor amennyiben ébren vannak a többiek, megállíthatnak valami fura csevejre... Szemem sarkából az ablakra sandítok: és már kész is van a terv, csak kell hozzá egy darabka a lepedőből, hogy azzal behúzzam az ablakot........ /

/Szinte senkinek se tűnik, fel, hogy miközben az eget megfesti vörösen a felkelő napnak fénye, hogy miközben a nép szemére ébredést lehelnek a hűvösen simogató fénysugarak, az idő alatt egy macska ugrál lefelé párkányról-párkányra haladva kényelmesen, könnyeden osonva, mint valami tolvaj, vagy szerető, mely a hasadással kedvesétől szökik el. /


(55)
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 2 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Rabraquat Szer. Jan. 26, 2011 8:28 am

*Hirig*

+De kemény vagy, Csoki! Még, hogy nem tűrsz meg feletted uralkodót... végül is vannak renegátok, akiket üldözni kell, hiszen mire lenne jó a rendőrség, ha nem erre?+
- Ó, akkor ne nagyon hangoztasd ezt az álláspontod. Itt nem annyira szeretik a... lázadó típusokat. Mondjuk engem nem érdekel, nem az én királyom alá tartozol... persze lehet akkor sem érdekelne, ha igen. /Újabb vállvonogatás./
/Meglátom, ahogy egy picit nyugtalan lesz a varázslók említésénél./ +Na mi van, miattuk lettél ilyen kicsi?+
+Az angyalokhoz nem engednek be minket? Már ménem?+
- Miért ne engednének be minket az angyalokhoz? És amúgy is, te ezt honnan veszed? Nem tudok ilyen tiltásról... oké, sok mindenről nem tudok. De miért ne engednének be? Nehogymá'! /Felháborodásom miatt ideges leszek és kavarogni kezd körülöttem a levegő. Hűvös szellő kerekedik, majd hirtelenen észbe kapok - pár pohár földre pottyanása után - és lehiggadok némileg./ +A jó édes ****kat tiltsák ki, de nem engem, hiszen itt mi vagyunk az istenek... ők csak angyalok. Még ilyen idegesítő bagást, ezt meg kell beszélnem Miurával majd.


[123]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 2 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Hirig Szer. Jan. 26, 2011 8:48 am

* Rab *

- Nem fogok hazudni, sem pedig meghunyászkodni. Lehet, hogy kicsi vagyok, de attól még nem fogok úgy is viselkedni, mint aki hagyja, hogy elnyomják!
/Hangomban semmi érzelem nincs. Megingatom a fejem. Figyelem a levegő kavargását. Valahogy tetszik. Nagyon! Élvezem ahogy bele bele kap a hajamba, szárnyaimba./
- Nyugi Rabraquat! Nem kell felhúznod magad, még ha élvezem is a szellőt, amit feltételezek Te gerjesztettél, mér nem először.
/Nézek rá, fürkészem az arcvonását./
- Azt, hogy ki mehet oda és ki nem, azt az angyalok döntik el. És amíg nem tudsz saját magadtól repülni, meg se próbáld! Ugyanis a fellegekben van... és itt nem csak az átvitt értelmet értsd! A kapu körül sehol egy biztos talaj! Ott csak az tud átmenni, aki tud is repülni! Különben lezuhan...
/Összecsapom a tenyerem, ekképpen illusztrálva mi lesz a következménye. Matrica./


{96}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 2 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Rabraquat Szer. Jan. 26, 2011 8:58 am

*Hirig*

+Ó, hát persze, de majd ha jól megrémisztenek mindjárt fogsz engedelmeskedni a hatalomnak. Mennyi filmben volt már ez.... biztos nem néz filmeket.+
- Úgy legyen Hirig! /Mosolyogva emelek poharat a harcias amazontündérre és az utolsó kortyot iszom meg a borból. Kezd kissé hatni, bár egy egész kupa bor után ez nem annyira meglepő. Inkább az, hogy még nem fekszem az asztal alatt és úgy érzem szellemileg sem tompultam el./

- Jól van na. Bocs. /Mondom lassan lehiggadva, mikor nyugtatgatni kezd./

- Repülni? Nem is rossz ötlet! /Széles mosolyom megnyugtatóan húzódik szét az arcomon. Nagyon is jó ötletet hozott fel a kis tündér. Később megpróbálom, mégis csak közöm van a szélhez./
- Á, értem. Akkor egyelőre oda nem megyünk. Meg úgy néz ki, te már körülnéztél és nincs ott morgó öregember. Nos, akkor lassan nyugovóra is térhetünk és holnap mehet az akció, vagy van más terved? Remélem minimum olyan lakosztályt adtak, ami ízléses és van benne fürdő.... különben nagy balhé lesz. /Gondolataimban már két lánnyal zuhanyzok egy dézsában - ha már középkor! -, de akkor egy mérges arc kúszik be a gondolataim közé. Klári. Hát persze, el kell rontanod az ábrándozásaim./

[124]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 2 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Hirig Szer. Jan. 26, 2011 9:14 am

* Rab *

/Elgondolkodva figyelem a tömeget./
- Nyugodtan menny pihenni. Rád is rád fér, gondolom az alvás!
/Majd vissza fordulok Rab felé./
- Meg kellene tudni, hogy mikor nyitják ki a kaput és arra az időre időzíteni a távozást is. Minél előbb leljük meg a hanyag és szétszórt varázsló tollát annál hamarabb szerezheted Te is meg a motort, és én is a kezdő tőkét arra, hogy e továbbikban ne kelljen ebben az egy ruhában ténferegnem ebben a télben!
/Mondom a fals információt arra, hogy miért is kell a pénz. De valahol ez is benne van, még ha nem is fedi teljen a valóságot. Képzeletben megvonom a vállam. Hiszen hazudni nem hazudta./
- Reggelre kérhetnénk valami finom és tápláló reggelit is indulás előtt, amit eltudnánk fogyasztani.
/Folytatom a fejtegetést./


{97}


A hozzászólást Hirig összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 27, 2011 2:57 am-kor.
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 2 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Rabraquat Szer. Jan. 26, 2011 9:57 am

*Hirig*

- Nos, akkor elteszem magam holnapra. Jó éjt Hirig! /Mondom, és hirtelen felpattanok. Ezzel azt érem, hogy meg kell kapaszkodnom az asztalba... mégiscsak van hatása a bornak. Végigráz a hideg, majd érzem, hogy tisztulni kezd a fejem, ahogy a hideg után megrázom magam én is. Rámosolyogok a tündérre, majd a pulthoz indulok./

- Fogadós uram, megmondaná nekünk /mutatok a tündérre/, hogy mikor van kapunyitás? Előtte egy órával kérnénk egy kiadós reggelit... fajunknak megfelelően. +Neki elég lesz egy falat kenyér is kb., nekem azért kell cucc.+ /megvárom a fogadós válaszát, majd előkaparom a kulcsot./

+Tehát a 108-as, ezek szerint az első emeleten lesz. Gyorsan - már amennyire bírok gyorsan - elindulok a lépcső felé, közben rákacsintok egy-két csinosabb nőre, majd felmegyek az emeletre. elég gyorsan megtalálom a szobát./

- Hát nem sz*r*k be tőle, apukám.

/Baldachinos ágy, egy kis szekrény - mondjuk sok cuccom nincs is -, egy másik helyiség, ami kiderül gyorsan, hogy a fürdőszoba./ +Na ez jó is lesz, aztán hunyás!+/ Veszek egy forró fürdőt a dézsában, majd bemászok az ágyba és rögtön el is alszom. Álmomban egy veszett jó motort vezetek, süvít a szél, Laila belém kapaszkodva dől a hátamhoz.../


[125]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 2 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Mira Szer. Jan. 26, 2011 10:45 am

MET - A főnix tolla

Rab, a fogadóstól megtudjátok, hogy a kapuk minden reggel pontban hét órakor nyitnak. Az öreg felírta a megrendeléseiteket, így reggel friss étel fog benneteket várni.

Fiona békésen alszik, míg Naryky a városban járkál, nem veszi észre az alakváltó távozását.

Kira is csak alszik, csak alszik.
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 2 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Hirig Csüt. Jan. 27, 2011 2:56 am


- Jó éjt Rabraquat!
/Mondom illendően Rabnak, miközben figyelem a kissé becsiccsentett mozdulatait. Végig hallgatom a fogadóst, majd még egy utolsó kérést intézek felé./
- Hat órakor amennyiben nem jönnék le, kérem ébresszek fel! Köszönöm.
/Felrepülök a kissé imbolygó mozgású társam után a lépcsőn. Figyelem a szobák számát. Majd meglepetten veszem észre, hogy nem csak a kulcs, de még az ajtó is miniatűr./
+ Vannak dolgok, amikhez még hozzá kell szoknom. +
/Amikor benyitok egy szokványos szobával találom szemközt magam. Szekrények, ruhás és éjjeli. Asztal, két székkel, egy ágy és a bal oldali falon egy ajtó, mely - miután benyitok, megtudom,- a fürdőszobát rejti.
Bent egy forró vízzel teli dézsa és friss, tiszta törölköző fogad. Így hát engedek a csábításnak és lefürdöm. Nagyon jól esik.
Már langyos a víz mikor kiszállok, és elmegyek aludni./


{98}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 2 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Rabraquat Csüt. Jan. 27, 2011 3:16 am

/Naryky éppen két vállra fekteti Fionát, akik legurulnak a dombtetőn... Kira utánuk rohan, de nem csak ezért, mert féltékeny, hanem, mert Hirig kétszeres ember mérettel üldözi és dobálja. Miura engem kerget a dombtetőn kacagva, én pedig úgy menekülök előle, hogy elreppenek ide-oda. Jó móka. Aztán hirtelen a domb tövében egy felfegyverzett amazon siet felém./ - Szétlőlek, te szemét! /Azonnal a földre vetem magam, tudom mi következik. Hangos vijjanással lézerlövedékek cikáznak el felettem, hallom, ahogy Laila közeledik. hallom a zokogását és azt, ahogy folyamatosan szid azokkal a szavakkal, melyek eszébe jutnak. Félek. Majd talpra ráncigál, nekem remegnek a térdeim./ - Megcsalsz te szemét disznó! Most azonnal magyarázatot követelek! /Csapkodni kezdi a fejem veszettül: "kop-kop-kop-kop"./
+ Á, hagyjá' má' nem is volt semmi, hagy már abba!+

/Kinyitom a szemem és hallom, ahogy az ajtón dörömböl valaki. "Kop-kop-kop-kop"./
- Igen? Mi van? Összedőlt a ház? /Mondom ingerülten és kicsit megkönnyebbülve. Nem volt valami szép az álmom... szép lassan rájövök, hogy hol vagyok és örülök, hogy nem volt valódi az egész... legalábbis a vége./

- A tündér meghagyta, hogy ha nem kelne fel időben, keltsük fel. Úgy gondoltam talán önnek is segítünk a korán kelésben. Az étel odalent várja a hatos asztalnál, jó uram! /Mondja egy ismeretlen hang. Talán valamelyik szolgáló lehet./

- Hát köszönöm! Azonnal megyek.

/Mondom magam lenyugtatva, hogy el ne küldjem ezt a mocsoklakót a pi***ba. Lassan kinyitom a szemem, érdekes módon nem fáj a fejem, bár nem vagyok kialudva. Felkelek, meg megmosakodom, főleg az arcom, hogy felébredjek valamennyire. csak bámulom azt a háromszínű íriszem, talán több percig is, amikor megrázom a fejem és összeszedem magam. Felöltözöm és lemegyek. Alig van vendég./
+ Még szép, mi a sz*rt keresnének ilyenkor idelent?+

/Ha lent van Hirig odaülök, ha nem akkor megkeresem az asztalom. Szótlanul nyúlok az ételhez, fel sem fogom mi az, de tojás van benne. Szép lassan enni kezdek és ébredezni. Még nagyon sötét van, hiszen tél van. Jobb is így, mert a napfényt a szememben most nem nagyon tudnám elviselni./


[126]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 2 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Hirig Csüt. Jan. 27, 2011 3:50 am


/Kopogásra ébredek. Lassan felveszek egy a közelbe leterített köntöst. Morgolódva csík szemmel nyitok ajtót./
- Egeen?!
/Végigmérem a bokát melyet velem szembe találok. Felvonom a szemöldököm, majd feljebb nézek. A látvány így sem jobb. Nem nyűgöz le./
+ Nem vagy valami szép látvány! +
/Gondolatommal egyszerre kapom a választ./
- Reggel 6óra van. Ébresztést kért! Lent már meg van terítve az asztalnál a reggelire is.
/Mondja a fószer, majd távozik. Én közben melegebb éghajlatra küldöm el a kedves anyukájával együtt magamban.
Morgolódva csukom vissza az ajtót és mivel eszembe jut, hogy más dolgom van, mint az alvás, ezért elkezdek készülődni./
+ Vajon itt szolgálnak fel kávét?! +
/Tűnődöm öltözködés közben. Majd "lebattyogok" a fogadóba. Repülés közben többször meg meg akadok és kis ideig lefelé zuhanok, majd folytatom álmos fejjel az utat.
Lent hamar megtalálom Rabot az asztalnál. Egy kispárnára -mely gondolom Nekem lett kikészítve,- leülök./
- Jó reggelt!
/Mormogom Rabnak. Majd ahogy végig nézek az előttem lévő terítéken, a foagadóshoz intézem a következő szavaim, miszerint:/
- Egy jó nagy adag, erős, fekete kávét kérek!
/Majd vissza az asztalon megterített többi dologra, mely nem nekem lett kikészítve./
- Jó étvágyat! Csatlakozhatom?!
/Mondom a falatozó Rabnak./


{99}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 2 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Rabraquat Csüt. Jan. 27, 2011 5:52 am

/Reggeli közben berepül a látóterembe a kis tündér. Még rám is köszön, ahogy illik. Hiába, ellenállhatatlan vagyok./

- Jó reggelt neked is. Foglalj helyet, ez természetes, hogy csatlakozhatsz... hiszen te rendelted az ébresztőt. Nos, kaptam belőle én is... még 10 perce bántam, de most már mindegy. /Mosolyodom el. Azért jól esett elmondani, hogy miatta felkeltettek, még ha nem is így volt pontosan./
- Jól aludtál? Nekem egész kényelmes volt az ágyam, egy Laila ugyan még belefért volna, de mindegy. Gyorsan elaludtam.

/A szalonnát és a rántottát hamarosan befalom, gyorsan töltök egy kis teát, ha már reggeli. Megteázom a cukrot és jóízűen kortyolgatni kezdem... fura íze van, de egyáltalán nem vészes, kissé mű. Lehet, hogy már nem termesztenek teafüvet, csak utánozzák az ízét. Már magam előtt látom, ahogy a jól termelő teaföldem csak úgy hozza a pénzt. Kár hogy nem értek hozzá. Tekintetem elréved, ahogy Hirig beszél, de azért próbálok figyelni. A tea élénkítő hatása azonban megmarad és lassan magamhoz térek. Pár perecet még elropogtatok a beszélgetésünk alatt, igazi bélpoklos lettem./

[127]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 2 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Vendég Csüt. Jan. 27, 2011 6:42 am

/Riadva kelek fel. Azt álmodtam, hogy az anyámat lelőtték a szemem láttára és én nem tehettem semmit. Lassan fogom csak fel, hogy hol is vagyok. A Tollas Róka Fogadóban, az alakváltók városában. Körbe pillantok a szobámban és meg találom amit kerestem. De nem erre számítottam. Egy telefont kerestem helyette egy csengő volt az ágyam mellett. Kétszer rá csaptam és meg is jelent egy kis kivetítés, egy férfi arcáról./
+Biztos az egyik pincér.
-Jó reggelt megtudná mondani, hogy mennyi az idő?
/Miután válaszolt, megint rácsapok a csengőre és a kép el is tűnik. Kikászálódok az ágyból és a fürdő felé veszem az irányt. Megmosakszom, átöltözöm, majd kilépek a folyosóra. De csak ekkor esik le, hogy valószínűleg tárva nyitva vannak az ablakok és besüt a napfény. Ezért vissza bandukolok a sötét szobámba és megint "tárcsázom". Ezúttal egy másik fickó jelenik meg./
-Elnézést. Túl nagy kérés lenne ha megkérném, hogy húzza be a függönyöket amíg le tudok menni a pincébe és vissza?
/Megvárom mit válaszol, ha igent mond kimegyek az ajtón le az előcsarnok/ebédlőbe, és meglátom amint Hirig és Rabraquat éppen reggeliznek. Hát, nem épen frissen. Lemegyek a pincébe a festményhez hozzá érintem a rozsdás kulcsot, amit magammal hoztam, bemegyek a szobába és leveszek egy tasak macskavért. Majd visszamegyek a szobámba és próbálok rájönni, mivel üssem el az időt estig./


(51)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 2 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Hirig Csüt. Jan. 27, 2011 7:36 am

* Rab *

+ Vajon ki készítette el Nekem az ételt?! Tuti, hogy nem az a szakács aki Rabraquatnek is! +
/Biccentek az invitálásra és mielőtt még elkezdenék enni, válaszolok a kérdésre./
- Köszönöm a kérdésed, jól aludtam! Ki az a Laila?!
+ Nem mintha érdekelne, vagy felfognám mit beszélsz, csak fel kell ébrednem! Ha beszélsz talán előbb sikerül... +
/Elnyomok egy ásítást, és az éppen az elém tett kávésbögre után nyúlok./
+ Már csak egy szál cigi hiányzik! +
/Nagyot kortyolok a jó forró isteni nedűből. Hosszan élvezem a mennyei izét./
+ Itt legalább tudják, hogyan kell elkészíteni! +
/Enyhén résnyire nyitott pillák alól szemlélem a velem szemben ülőt egy jó ideig. Nézem ahogy Kira fel s alá mászkál a fogadóban. Majd lassan elkezdek falatozgatni az gyümölcsös és sajtos tálból./


{100}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 2 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Rabraquat Csüt. Jan. 27, 2011 8:16 am

*Hirig*

/Látom még ő sem ébred fel teljesen. Közben befejezem az étkezést és ugyanúgy, ahogy tegnap elégedetten hátradőlök. Egy csésze teát a kezembe veszek és kortyolgatni kezdem. Kísérteties a hasonlóság./

- Laila? Talán még nem mondtam, ő az én... +szeretőm, életem, rib****m, szerelmem...+ párom. Együtt jöttünk át, sajnos őt másfelé vetette a sors. Katona lett, vagy mifene. Még rám is lőtt egyszer mérgében.

/Félmosolyom elárulja, hogy jó visszaemlékezni. Persze akkor nem volt olyan jó. Újabb korty a teából, kezdek felélénkülni és nemcsak a tea miatt. Kezdtem jól érezni magam újra. Még ez a pöttöm kis tündér is jó fej volt ma. Remélem sikeres lesz a mai nap, már úgy nyomnám neki. Kira tűnik fel egy pillanatra, már csak a "szerelmespár hiányzik. Tovább nézelődök, hátha lesz valami, azért egész nap nem akarok itt ücsörögni. Az öreggel meg majd számolok, ha legközelebb találkozunk./

[128]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 2 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Hirig Csüt. Jan. 27, 2011 8:27 am

* Rab *

/Lassan eszegetek, majd miután megreggeliztem megint kérek egy ugyan ekkora adag kávét./
+ Nem tehetek róla! Imádom! +
/Ami még az előzőből megmaradt, megiszom. Majd a gyümölcslevet is ami a reggelim mellé lett eredetileg felszolgálva./
- Kellemetlen lehetett, hogy meglőttek...
/Nem nagyon fogom fel, hogy miről beszél, csak az utolsó mondatrészre reagáltam azt ami egyből eszembe jött. Nem ébredtem még fel és a gondolataim is máshol jártak!/
+ Vajon mennyibe kerülhet egy telek, tele ama "burgonyaféle" ültetésével, egy gyár ami előállítja készre, szárítás után és annak a gyárnak a működtetése? Mennyit kellene még keresgélnem, hogy egy szál cigihez juthassak?! +


{101}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 2 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Rabraquat Csüt. Jan. 27, 2011 8:49 am

*Hirig*

/Hirig rendel még egy adag kávét magának, talán alacsony a vérnyomása neki. Azt mindenesetre látom, hogy nem igazán figyel rám, de most nem is érdekel annyira. Majd ha kell, akkor figyeljen./
- Ennyi kávétól szétizélődik a vérnyomásod. Azt hallottam nem szabad sokat inni, vagy mi. Lehet, hogy a tündértestre másképpen hat. Én már teljesen leszoktam a rossz szokásaimról... amióta itt vagyok egyszer sem csajoztam. /Elnevetem magam az igazamon. Marhára unatkozni kezdek így megtáncoltatom a levegőt a tündér körül: megborzolom a haját és a szárnyait, körbesimogatom vele. Legalább ezzel is gyakorlok egy picit./

- Ha ma sem lesz semmi, nem tudom mit csinálunk! /Gondolkozom hangosan türelmetlenül./


[129]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 2 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Hirig Csüt. Jan. 27, 2011 8:57 am

* Rab *

- Hmmm...?! Mit mondtál?
/Kérdezem mikor érzem a hűvös és kellemes levegőt körülöttem?! Kicsit már éberebben nézek rá, de a biztonság kedvéért kortyolgatom tovább a kávém./
- Ne haragudj, elvoltam foglalva a gondolataimmal!
/Kicsit megigazítom a ruhám, beletúrok a hajamba, egy laza mozdulattal az arcomba lógókat hátra testálom./
+ Valami másik ruha után kellene néznem, különben megfogok fagyni kint! Talán ha megnőnek megint, nem fagynék meg olyan hamar?! Hmm... nem! Inkább maradok még ilyen kicsi. +
/Érdeklődve figyelek Rabraquatra miközben agyalok a ruha problémán./


{102}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 2 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Mira Csüt. Jan. 27, 2011 8:59 am

MET - A főnix tolla

A fogadóba belép egy csapat kék köpönyeges alak. Helyet foglalnak egy hatfős asztalnál. Világosan halljátok, hogy vitatkoznak. A következő mondatokat elég hangosan mondják ki ahhoz, hogy meghalljátok őket:
- Esküszöm, egyszer még megölöm azt az embert! - mondja dühösen az egyik.
- Nyugi, cimbora! Öreg, az a baja neki, és semmit sem csinált egész életében.
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 2 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Naryky Charygyen Csüt. Jan. 27, 2011 10:17 am

/ Új kabátomban érkezek vissza a fogadóba. Ez alkalommal elég elővigyázatlanul, ugyanis teljesen kiment a fejemből, hogy az ablakon távoztam. Fütyörészve ballagok befelé, mint aki éppen most kelt fel a virágágyás illatos mezejéről.

Mikor megpillantom a többieket, odasietek az asztalukhoz. /

- Szervusztok! / köszöntöm őket. /
- Szabad ez a hely? / intek az egyik szék felé, és ha megengedik, akkor helyet is foglalok ott. /


(64)
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 2 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Rabraquat Csüt. Jan. 27, 2011 10:21 am

*Hirig*

/Bejött Naryky kintről(!) amikor már épp halálra akartam unni magam. Hirig is mással volt elfoglalva, amikor újabb emberek érkeztek: néhány egyen-köpenyes alak. Az egyik kifakadt valami öregemberen.../ +Öreg és semmit nem csinál? Talán éppen kesereg?+
- Ülj le barátom, de oda nézzetek! /ha nem figyel a tündér még mindig, kissé megrázom, hogy felém nézzen/, ezek nem a mi vénemberünkről beszélnek? Kérdezzük csak meg, nem?

/Nem várom meg a választ, hanem felállok. Szép lassan kihúzott derékkal - ahogy kell - elindulok a társaság felé úgy, hogy lássák, hogy hozzájuk megyek. Reménykedem benne, hogy Hirig és Naryky követnek engem, majd lassan oda is sétálok, nem rohanunk. A nagyfiúk már csak így nyomják./

- Üdvözlet jóemberek. Véletlenül meghallottam, hogy egy öregemberről beszélnek. Mielőtt megölnék /mosolyodom el/ megkérdezném, hogy ez az öreg: egy kapu előtt van-e, és valami nőn kesereg-e? Persze csak ha van egy kis idejük rám. Mondjuk fizetem a körüket, ha válaszolnak!

/Ennél jobb ajánlatom nem volt, és mivel eddig minden ingyen volt, szívesen felajánlottam a pénzt./ +Na, nyomjátok a vakert öregem!+


[130]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 2 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Hirig Csüt. Jan. 27, 2011 10:38 am

* Rab *

- Ha gondolod ülj csak le!
/Válaszolok Narykynek. Majd követem Rabot a másik asztalhoz. A kávé megtette a hatását már nem vagyok annyira fáradt és álmos. Kecsesen repdesek mellette. Amikor oda érünk illedelmesen meghajolok, ezzel jelezvén a köszönést./
- Jó reggelt!
/Ennyi még telik tőlem. Majd várom a választ, remélve, hogy hasznos lesz amit hallunk és nem csak a nyavalygásukat fogják megint előadni. Amire nem vagyok kíváncsi!/


{103}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 2 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Naryky Charygyen Pént. Jan. 28, 2011 2:28 am

/ Kihúzom a széket és az új társaság felé fordítom. Úgy döntök, hogy nem szólok bele ebbe a társalgása. Hirig megszólalása rendesen visszavetette az érdeklődésemet. /

+ Az ember... alakváltó mit meg nem tesz az aprónépért, ezek meg így hálálják meg... Ott hagyják az embert... köszönés nélkül. +

/ Úgy érzem magam, mint akit szétcincált egy energiavámpír... /

+ Lehet, hogy fel kellene mennem Fionához? + / tűnődök magamban, miközben figyelem, hallgatom a társalgás kibontakozását. /



(65)
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 2 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Mira Pént. Jan. 28, 2011 3:38 am

MET - A főnix tolla

Az egyik férfi felétek fordul:
- Nem szükséges kifizetni nekünk az italt, szolgálatban meg amúgy sem ihatunk... sajnos. Az elmondása alapján arra következtetek, hogy Ön is ismeri Omrilt. Kicsit fura az a figura, gyakran kikészít minket.
A többiek bólogatnak, morognak, majd az egyik felpattan, és hoz még egy széket Rabraquatnak, hogy üljön le, Hirignek pedig egy kispárnával kedveskednek.
- Meséljenek, magukkal mivel őrjítette meg? - kérdezi az, aki az előbb is szólt. Szemlátomást ő a vezető. Fekete haja, és szeme van, arcán mély vágás éktelenkedik, de ettől csak még sármosabb.
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Tollas Róka Fogadó - Page 2 Empty Re: Tollas Róka Fogadó

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.