Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Belső kert

5 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Belső kert - Page 2 Empty Re: Belső kert

Témanyitás by Bisur Vas. Feb. 20, 2011 7:21 am

/ Úgy látszik Lester érzékeny rám, de nem is baj, direkt csinálom. Persze ő arcon csap és elrúg amit én kicsit még élvezek is, lehet kezdek mazoista lenni... Feltápászkodom, és látom a többiek hiába harcolnak a lényekkel, azokat nem érdekli, ezért én inkább leülök török ülésbe és a késeimet nézegetem. Majd mire felkapom a fejem mindenhol fekete massza és vöröslő szemek./
+ Mint valami rossz horrorba, megmondtam, hogy az a nő azt akarja látni, hogy harcolunk, sz@rok rá!+
- Jöjjenek csak közelebb démon bácsik.
/Majd kezek nyúlnak felém és én is a kezek felé. Hamarosan fekete massza lep be, először a bőrömön szivárog be, majd minden testnyílásomon, és nagyon hideg, néha rándul egyet a testem önkénytelenül is/
+ Na ezek komolyan vették a közel jövést+
/Majd érzem ahogy a testem elveszti erejét és csak a hideget érzem, nem is próbálok szabadulni, csak fázok, és néha megráng egy-két testrészem, még a vesém is görcsöl ettől a dologtól, majd az a hang, akkor már mondhatni alig éltem, de tudatosan tartom magamban a lelket, amennyire bírom/

(11)
Bisur
Bisur
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Feb. 03.
Age : 28
Tartózkodási hely : Hell!

Vissza az elejére Go down

Belső kert - Page 2 Empty Re: Belső kert

Témanyitás by Helim Aziphim Kedd Feb. 22, 2011 6:02 am

/ Nyugodt maradok, tovább próbálok harcolni a lények ellen, de rövid úton a földre kerülök, ekkor hallom meg a hangot./
+ Ne féljünk az idegen mágiától??? Ez nem is mágia, hanem valami technológia. Ne hagyd nekik... Küzdj!+
/ Kapálózok ahogy tudok, érzem a kardom még a kezemben van, azzal is próbálok hadonászni, de tudom, hogy esélytelen a helyzet. Lassan alább hagynak a rángásaim és megadom magamat ezeknek az idióta szörnyeknek./
+ B.$z4'tok meg! Itt vagyok vigyetek engem!
/ Most már nyugodtan tűröm, hogy átáramoljon bennem a fekete anyag, hogy megöljön, vagy irányítson, bármi is legyen a sorsom./
+ Méltatlanul halok meg...


(45)
Helim Aziphim
Helim Aziphim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Oct. 10.

Vissza az elejére Go down

Belső kert - Page 2 Empty Re: Belső kert

Témanyitás by Lester Kedd Feb. 22, 2011 9:05 am

/Elégedett mosoly mi az arcomat díszíti, miképp a földön landol a sebzett arcú. De ekkor őt is csak ellepik és tovább közelednek. Nem látok reményt. Mondják, hogy a remény hal meg utoljára, de én szinte érzem, ahogy az enyém az utolsókat rúgja. Ahogy elmém sötét utcáit már egyedül rója és a város határon már tisztán látja a sötétség halovány hordáit. Én dühömben nekik rontom a sivatagban, míg bennem a remény fut versenyt. Ő nem menekülhet, én nem juthatok előrébb. Egy pillanat válik konstansá, szinte érzem, hogy most lenne ott az idő mindent átértékelni. De nem használom ki. Ismét támadok, a karomon felfelé indul a fekete massza. Tovább pördülők, hogy a lendületemben magamról vessem le az átkot. A parazitát ami az életemre tőr. Mindent magának akarja. A városban térdig járhatnék már a fekete fenében. Mikor a földre kerülök. Már a saját bőröm tépem, a húsomig hatolnának saját fogaim, ha lenne hatásuk a sötétség sekélyes tengerén. Ami ellepi a bőröm. A földön hempergek, megküzdök saját testemért. De szép lassan elvesztem a hallásom. Nem sajnálom, mintha mi se történne tovább küzdik, tépem, karmolom, próbálom elszakítani. De lassan fulladozni kezdek. Nem jut oxigén a tüdőmbe. Csak öklendezni próbálok, kitaszítani a testemből a masszát, szitok szavak az eszközeim, miket teljes erőmből passzírozok, de gyenge tátogás. Könnyes szemek, kényszerített vicsor marad csak a nyomán. Egy hangot hallok, de csak tátogni tudok rá: " Inkább segíts te k.rva, a sutyorgás helyett! Segíts!!!"./
(12)
Lester
Lester
MF Tábor Staff

Hozzászólások száma : 25
Join date : 2011. Feb. 01.

Vissza az elejére Go down

Belső kert - Page 2 Empty Re: Belső kert

Témanyitás by Caridwen Szer. Feb. 23, 2011 6:04 am

/A sötétség függönye még egy ideig rajtatok pihen, majd egy pillanat alatt szétoszlik. Már nem fekszetek, a sivatag is tovatűnt, egy bálterem közepén álltok és mindenki titeket néz. Különös szempárok ezek, amik rátok tapadnak.... A színűk három gyűrűből tevődik össze, az alakok bőre és haja pedig ezer színben játszik.
A szikrázó arannyal díszített bálterem szinte rabul ejti a pillantásotok, de a benne összegyűlt lények talán még lenyűgözőbbek. Az angyali szépségűtől a kegyetlenül rondáig, minden van ott. Istennők állnak démonokkal karöltve. Olyan lények is vannak, amiket még rémálmaitokban, vagy legtitkosabb képzelgéseitekben sem tudtok magatok elé képzelni.
vöröshajú tündér lép oda hozzátok, szétnyílik előtte a tömeg. A nő kezét nyújtja Lesternek, aki kicsit sem tűnik ki a tömegből, és amikor végignéz magán, látja hogy elegáns szmokingban van akár a többiek. Rájön, hogy nem tud parancsolni a testének. Amikor a sidhe nő felé nyújtja a kezét, akaratán kívül is engedelmeskedik és belekarol a másikba. A vöröshajú ajkáról parázsló parancsként hullanak alá a szavak./
- Folytatódjon a bál! A tánc nem állhat meg!
/És mindenki egyszerre pördül táncra mintha titkos koreográfiára mozognának. Bisur belekarol Helimbe, akaratán kívül, mert ő áll hozzá a legközelebb, és az ő lábuk is tökéletesen rááll a tánc ritmusára. A Lester karjaiban táncoló karcsú nő néhány perc után változni kezd szörnyű boszorkánnyá lesz, olyan rúttá, hogy még partnerénél is undorítóbb. De a tánc nem áll meg, mindenki ritmusra mozdul, összhangban a partnerével.
A zene mindent betölt, a varázsa beleeszi magát a dobhártyába, szinte nem is akartok már mást, csak örökké táncolni, örökkön örökké.... Az ellenállásnak csak egy gyenge kis szikrája marad bennetek, tőletek függ mennyire ragaszkodtok hozzá... hogy átadjátok-e magatok a Pokoli Bálnak, vagy megpróbáltok küzdeni ellene./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Belső kert - Page 2 Empty Re: Belső kert

Témanyitás by Helim Aziphim Pént. Feb. 25, 2011 2:48 am

/ A feketeség körbevett engem, valószínűleg a többieket is, de nem haltunk meg. Helyette egy furcsa bálteremben találom magamat, egy elegáns öltönyben, ahogy oldalra nézek a többieken is hasonló öltöny látok. Szerencsére a kardom még nálam van. A teremben mindenféle személy megtalálható vannak szép férfiak és nők, viszont mindegyiknek a párja egy olyan ronda lény, mint amilyen szép a párja. Lesterhez egy gyönyörű nő lép oda és mond valamit, majd érzem, hogy egy idegen erő arra kényszerít, hogy táncolni kezdjek Bisurral. Próbálom megfeszíteni a testemet, hogy kitörjünk, de nem tudok szabadulni az irányítás alól./
+ Jobb lesz, ha most nyúlok hozzá az isteni hatalmamhoz, remélem valami fájdalmat okozó lesz az!+
/ Koncentrálni kezdek és próbálom minden varázserőmet az időközben rondává változott tündérre küldeni, hátha megtöri a varázsát./
+ Lester nem hitte, hogy létezik mágia. Mit fog szólni, hogyha meglátja, hogyan ragyogok?+


(46)
Helim Aziphim
Helim Aziphim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Oct. 10.

Vissza az elejére Go down

Belső kert - Page 2 Empty Re: Belső kert

Témanyitás by Bisur Pént. Feb. 25, 2011 10:49 am

+ Egy bál, hát ez mégis csak jobb mint a halál, vagy nem... +
/Egy ismeretlen erő ragad el és mire észbe kapok már táncolni is kezdek, a kardos fazonnal, nem nagyon tudok mást tenni. De azért megpróbálom teljesen megfeszíteni a testem, hogy megálljak./
+ Na jó nem táncolunk! Lester, jó kis párt fogott ki... +

(12)
Bisur
Bisur
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Feb. 03.
Age : 28
Tartózkodási hely : Hell!

Vissza az elejére Go down

Belső kert - Page 2 Empty Re: Belső kert

Témanyitás by Lester Vas. Feb. 27, 2011 5:58 am

/Minden teljesen elsötétül, de még érzem, hogy élek. Egy pillanatig, ez az érzés marad csupán számomra, se több. Majd a szemem ismét fény bántja, hunyorgok. A hirtelen külömbségtől. Minden ragyog és színes a társaság a bálteremben. ~ Elég érdekes fantáziája van ennek a csuklyás csajnak. Előbb halál, majd bál? ~/ Egy nő lép hozzám és mindenki ismét táncra perdül. Magamtól forgok, de mikor látom nincs menekvés engedek a táncnak. De emelet fővel a termet nézem, e lényeket. A nemrégiben lezajlott bankettem rémlik fel. Bár csupán a tánc és az elegáns ruha passzol. Ráadásul a partenerem fokozatosan lecsúnyol. Kikerekednek kicsit a szemeim, de más kép nem utalok rá, hogy látom a folyamatot, csak utána teszek megjegyzést./
- Ennyit a sminkről? Mondja csak, nagyon bunkóság lehányni a parnert? Vagy csak a takarítok lesznek mérgesek maguknál? - /Kérdem egy fintor vagy gúny nélkül. Továbbra is táncolva, mintha csak érdeklődnék, semlegesen. Miközben az egyik tag elkezd ragyogni. Valami homi pár egyike. Másodpercekbe telik, míg felismerem, hogy a csapatunk másik két tagja táncol ott és a kardos ragyog fel a szmokingban./
- Ez meg mit világít? / Kérdem magam elé, ha ez még mindig a nő műve gondolom hallani fogja, talán válaszol is valahogy. Legalábbis gondolom én./

(13)
Lester
Lester
MF Tábor Staff

Hozzászólások száma : 25
Join date : 2011. Feb. 01.

Vissza az elejére Go down

Belső kert - Page 2 Empty Re: Belső kert

Témanyitás by Caridwen Hétf. Feb. 28, 2011 4:09 am

/Helim bőrén mintha holdfény táncolna, ragyogni kezd a bőre a haja, mindene, még a ruhán is haloványan átsüt a derengés. Ahogy a fény egyre terjed, legalább olyan ragályosnak tűnik, mint a fekete anyag anno, Helim bőréről átragad Bisuréra, aki szintén ragyogni kezd és valahogyan sokkal gyönyörűbb lesz, mint eddig. A nő, aki eddig Lesterrel táncolt, akire Helim a képességét irányozta, amint sebek kezdenek nyílni a testén egyszer csak szétrobban. Takonyszerű zöld trutyival borítja be a párját, és amint a nő felrobban megszűnik a késztetést, nem kötelező többé táncolnotok, persze folytathatjátok, ha akarjátok.... /
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Belső kert - Page 2 Empty Re: Belső kert

Témanyitás by Helim Aziphim Kedd Márc. 01, 2011 9:45 am

/ Miután felrobban a nő és beterítette a trutyijával Lestert elengedem Bisur kezét és a tömeg felé fordulok, ami valószínűleg már rég minket figyel, de ha nem figyel, akkor pár tapsolással és egy kurjantással magamra hívom a figyelmet./
- Kellemes estét mindenkinek! Elnézést a kérek a házigazdát ért baleset miatt. Talán jobb lesz, ha a társaim és én távozzunk innen és nem zavarjuk tovább ezt a pompás estélyt! Szóval engedelmükkel, mi most távoznánk. További kellemes szórakozást!
/ Intek Bisurnak és Lesternek, hogy kövessenek engem. Ha a tömeg esetleg hisztérikussá válna, vagy egyenesen nekünk támadna előrántom a kardomat és azzal vágok rendet a bálozók között/
+ Ha ezt élve megússzuk én tuti, hogy megölöm azt a r.bancot...


(47)
Helim Aziphim
Helim Aziphim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Oct. 10.

Vissza az elejére Go down

Belső kert - Page 2 Empty Re: Belső kert

Témanyitás by Bisur Kedd Márc. 01, 2011 9:53 am

+ Úgy tűnik kifényesedtünk, jaj de jó nekünk... mit ne mondjak, mondjuk Lester még mindig rosszabbul járt mint mi. +
/Felrobban a banya, zöld takony terít be mindent, én belőlem kitör a röhögés és önkénytelenül is a hasamat fogom./
- Kéne egy zuhany Lester?
/Majd komolyabbra fogom, de nem a tömeg hanem Lester miatt, vigyázok, hogy ki tudjak térni bármikor és két késsel háríthassak. Ha esetleg más támad nekem, akkor azon alkalmazom ezt a technikát. Ha viszont minden simán megy akkor követem a kardos fazont./
+ Ez aztán bál a javából! +

(13)
Bisur
Bisur
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Feb. 03.
Age : 28
Tartózkodási hely : Hell!

Vissza az elejére Go down

Belső kert - Page 2 Empty Re: Belső kert

Témanyitás by Lester Szer. Márc. 09, 2011 3:49 am

/Nem telik bele sokba a ragyogást valami eltakarja előlem, a banya az. Illetve egy pár szaffatja, ahogy a képembe durran, trutyi ként fedve be a testem./
- Hát ez aztán rendesen rohadhatott már belülről... / Jegyzem, meg miközben a szép új szmokingomat nézem, egy pillanatig zavartalan csupán a kép. Mert a sebzett ismét beszól. Határozottan jó képű ebben a momentumban, de a megjegyzése megérdemli, hogy egy maréknyi trutyit dobjak a képébe, hogy tovább tisztogathassam magam nyugodtan söprögetve a a cumót a röháról. Közben az egyik mozdulatnál az ujjaim az orrom alá emelem, megszagolom a zöldséget és ha nem túl fenyegető még le is nyalom az ujjamról, nem is foglalkozva a báli néppel, csak magam elé magyarázok./
- Amilyen ronda legújjabb pajtásunk, a kis buzgó mocsing egész emberinek fest.../ Csak magamban motyogom szinte, még is csendben a többiek is hallhatják, nem tervezem rejtegetni./


(14)
Lester
Lester
MF Tábor Staff

Hozzászólások száma : 25
Join date : 2011. Feb. 01.

Vissza az elejére Go down

Belső kert - Page 2 Empty Re: Belső kert

Témanyitás by Caridwen Csüt. Márc. 10, 2011 3:30 am

/Bisur követi Helimet és a volt páros, hamarosan nyugodtan haladhat a kitárt kapu felé. Körülöttük szétnyílik a tömeg és a bámuláson kívül semmi mást nem csinálnak velük. Lester magában áll egy kicsit, és mivel a trutyinak rózsaillata van, így lenyalogatja magáról. Azonban amikor a valami a szájába kerül, kiderül, hogy undorító szappanszerű íze van és azonnal habzani kezd. A hab kitölti a száját, aztán végigfolyik rajta a trutyi szépen átalakul, majd beleolvad a bőrébe. Az egész pillanatok alatt megy végbe. Amikor visszatért a látása, és megpillantja saját magát a tükörben rendesen meglepődik, ugyanis egy nagyon különös alak néz vissza rá. Öntudatlanul is felkiált, amit a többiek észrevesznek és megfordulnak, a hangja ugyanis nem változott, csak a kinézete, de az rendesen. A többiek azonban az sem biztos hogy felismerik így, habár a mágiától enyhén ragyog a bőre. A tömeg nem tesz semmit, csak az új Lester környékéről is elhúzódik./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Belső kert - Page 2 Empty Re: Belső kert

Témanyitás by Bisur Csüt. Márc. 10, 2011 9:27 am

+ Mit bámulnak ezek az idióták? Mintha olyan furcsák lennénk Aliz csodaországában, le merem fogadni mi még átlagosak is vagyunk. +
/Szépen követem Helimet, akárhova is megy, remélem el innen, én a kijárat fele veszem az irányt. Közben megnézem én is azokat, akik bámulnak és élvezem, hogy utat engednek. De azért figyelek arra is, hogyha a tömeg nekem akarna rontani akkor késeimmel meg tudjam magam védeni, már ha nálam vannak, ha nincsenek akkor marad a verekedés. Egyszer csak megfordulok és Lester kiáltását hallom./
+ Hú az anyját, hogy megváltozott, kár hogy belül fiú maradt! +
- A kis buzgómócsing szerint, egész jól nézel így ki, Lester. Csak nehogy felszedjen valaki...!
/Persze ezután figyelmem Lesterre irányul, nehogy meglephessen felkészülök, hogy meg támad, felém hajít valamit vagy más módon támad. Ha ez bekövetkezne megpróbálok kitérni, vagy késeimmel hárítani./

(14)
Bisur
Bisur
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Feb. 03.
Age : 28
Tartózkodási hely : Hell!

Vissza az elejére Go down

Belső kert - Page 2 Empty Re: Belső kert

Témanyitás by Helim Aziphim Kedd Márc. 15, 2011 5:02 am

/Hál' Istennek a jelenlévők békén hagynak minket, sőt elhúzódnak előlünk. Kezemet azért a kardomon tartom és reménykedek benne, hogy nem is lesz balhé. Hallom, hogy mögöttünk mozogni kezdenek a vendégek és hátra nézek./
+ Remélem nem bekeríteni akarnak minket. Ahogy látom, nem...
/Lester helyén most egy szemrevaló nő álldogál, amin meglepődök, de ezt csak egy felhúzott szemöldökkel mutatom ki. Bisur beszól valamit Lesternek, mire én tarkón vágom őt./
+ Már csak ez kellett... Lester ezt most megszívta...
- Nem szemtelenkedünk hölgyekkel, kölyök! /direkt megnyomom a "hölgyek" szót"/ Lester, ha lennél oly szíves és ideriszálnád a fenekedet, akkor leléphetnénk innen! Külsőd úgyis megváltozik a következő illúzióban vagy hologramban.
/ Ha Lester csatlakozik hozzánk, akkor elindulok az ajtó felé. Ha valaki az megpróbálná megakadályozni a kilépőnket, akkor először felszólítom, aztán levágom./


(48)
Helim Aziphim
Helim Aziphim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Oct. 10.

Vissza az elejére Go down

Belső kert - Page 2 Empty Re: Belső kert

Témanyitás by Lester Szer. Márc. 16, 2011 7:47 am

- Váá.../ Jött ki önkéntelen egy kiálltás, a helyzetre, aminek valóját a tükör tárta elém, mire rá is hajolok arra./
- ...De jó csöcseim vannak. - Folytatom a mondatot, miközbe kezembe veszem az említett felszerelést, meggyűröm, összenyomom azokat, de csak gyengéden. Nem tudom, mit tud ez az illúzió. De mikor a görcs szavait hallom önkéntelenül lereagálom azzal, hogy nagy ívben csapok a saját seggemre, majd ugyanazzal a kezemmel bemutatok neki./
- Ezt nyald ki, 'csög! / Majd elkezdem az arcom nyomogatni a kezemmel, profilból nézem, magam. Majd csak hátra fordulok, hogy láthassam, mi a helyzet. Látom a tömeget, ahogy távolodik tőlünk és hallom a kardos hangját, amire szintén zsigerből vágok oda, egy nem túl férfias hangleejtéssel elővezetett mondatot:
- Gondolom te is azért hordasz magadnál ekkora fegyvert, hogy más hiányosságról vond el a figyelmed... khmm, b.zer@'ns! / Vetem még oda a végét, hogy utána farból is ismerkedhessek magammal, kicsit elmerülve a tükörben./

(15)
( A ruha változott? )
Lester
Lester
MF Tábor Staff

Hozzászólások száma : 25
Join date : 2011. Feb. 01.

Vissza az elejére Go down

Belső kert - Page 2 Empty Re: Belső kert

Témanyitás by Caridwen Pént. Márc. 18, 2011 1:52 am

/Helim egészen közel kerül az ajtóhoz, amikor elérné a keretét az ajtó mintázata megelevenedik. Az eddig rajzoltnak tűnő rózsák kibontakoznak széttárják szirmaikat és tüskés csápjaik a sidhe felé nyújtják. Bisur kicsit arrébb áll, de néhány kósza csáp felé is kinyúlik. A rózsák illata egy pillanat alatt tölti be a termet, súlyos és nehéz, egészen elálmosító, és mégis olyan békés....
Lester azt veszi észre, hogy a tükör szélén is felbukkannak a rózsák, amik egyre közelebb kúsznak hozzá. Néhány izgága kacs belekapaszkodik a hajába, persze csak finoman és barátian. A három sidhe látja, hogy sok bálozó ül le a fal tövébe. Őket pár pillanat alatt beborítja a növényzet, minden szó vagy mozdulat nélkül. Hamarosan látszólag csak hárman maradtok a teremben. Ekkor a rózsák fala szétnyílik és egy herceg lép elő közülük. Biztató mosollyal néz Lesterre, aztán elbizonytalanodik./
- Oh testvéreim Danu kegyében, mondjátok, merre van az én szívem? Te lennél az szép Rózsaszál? /kérdezi bizonytalanul Lestertől, aki az új ruháját csodálhatja meg a tükörben. Amikor valami etikettnek nem megfelelőt próbálna válaszolni, észreveszi, hogy nem jön ki hang a torkát, csak rózsaszirmok peregnek az ajkáról. A herceg nem sokat vár, hamarosan Helimhez és Bisurhoz fordul. Helim kardjára nézve dühösnek tűnik./
- Te lennél a gonosz lovag, ki szép szerelmem elhódítá tőlem? Ama gnóm pedig biztan rusnya csatlósod! De ellenem nem állhattok meg, a szerelem mindent legyőz!
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Belső kert - Page 2 Empty Re: Belső kert

Témanyitás by Bisur Pént. Ápr. 01, 2011 3:48 am

/Elérünk gond nélkül a nagy ajtóig, majd abból rózsák nőnek, bekerítenek minket, de én már meg se lepődök, a sötét démonok után/
+ Jaaaaj!
/Hamarosan elkerítik hármunkat a rózsák, és előlép egy herceg és Jestert nézi a nőjének, belül már majdnem bepisilek a nevetéstől, de kívülről csak értetlen arcot vágok./
- Hát uram, én nem állok a maga szerelme útjába, menjen csak. De azt még tudnia kell, hogy rendesen el vagyunk varázsolva...
/Közben késeimért nyúlok, de úgy, hogy ne vehesse észre, ha netán támadna akkor tudjak védekezni/
- Na de azért mégse hagyhatjuk itt a leányzót. De ha nagyon ragaszkodik az eredeti forgató könyvhöz megbeszélés helyett csatázhatunk is a hercegnőért.

(15)
Bisur
Bisur
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Feb. 03.
Age : 28
Tartózkodási hely : Hell!

Vissza az elejére Go down

Belső kert - Page 2 Empty Re: Belső kert

Témanyitás by Helim Aziphim Vas. Ápr. 10, 2011 5:11 am

+Hmmm, rózsák. Csak nem a tündérdombot akarja mintázni ez az illúzió?
- Egy sidhéhez beszélsz! Szavaidat úgy válogasd meg még ezzel a "gnómmal" szemben is! Nem elhódítani jöttem a szerelmedet, hanem biztonságba vinni.
+ Remélem csak szép és nem okos ez a fazon.

/Kardomon tartom a kezemet, arra az esetre, ha nekem támadna, bár úgysem lenne mersze, meg a távolság is túl nagy. De azért várok, közben intek Lesternek, hogy jöjjön ide./

+ Mit akarnak ezek az emberek velünk? Megkockáztatom, hogy mi sokkal jobban emberibbek vagyunk, mint ők, mégis mi vagyunk a "korcsok". Talán túl sok dolog maradt meg bennem a XXI. századból.


(49)
Helim Aziphim
Helim Aziphim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Oct. 10.

Vissza az elejére Go down

Belső kert - Page 2 Empty Re: Belső kert

Témanyitás by Lester Hétf. Ápr. 11, 2011 8:07 am

Kaján mosoly kanyarodik aza arcomra, mikor meglátom magam ebben a ruhában. Főleg mikor elkezd változni a környezet. Lassan fordulok körbe miközben minden átalakul. Amikor a hajamban érzem azt a valamit... Reflexből ráfogok, mikor érzem, hogy a hajamra fonta magát megfogom a hajam és a kacs egy szabad részét, tüske ide vagy oda, egy rántással próbálom elintézni. Miközben látszólag véletlen próbálom kerülgetni a rózsák útján. De új srácba botlok.
- Mi van, Kisherceg? Eltévedtél? / Kérdem nagyképűen, de közben én is még egyszer körbe nézek.
- Monjuk kusza ez a rózsás álom... /Jegyzem meg magam elé, majd megnyálazom a számat gondolkozva. Najd a nellkasom vakarásába kezdek.
- Nagyon para ez a varázs világ.../Elmélkedek a távolba, miközbe a H betűs alak jelez nekem.
- Mondjad, ne mutassad!

(16)
Lester
Lester
MF Tábor Staff

Hozzászólások száma : 25
Join date : 2011. Feb. 01.

Vissza az elejére Go down

Belső kert - Page 2 Empty Re: Belső kert

Témanyitás by Caridwen Kedd Ápr. 12, 2011 2:58 am

/A herceg láthatóan megzavarodik. Bizonytalanság ül a szemében, ahogy hol a hercegnőjére, hol a harcias Helimre pillant, majd hirtelen elkomorodik./
- Nem, ez nem az én hercegnőm... szívem hölgyét felismerném. Csak a csalóka remény kecsegtetett engem, hogy visszakapom végre őt... De tudom már mi volt a tervetek, hogy ezzel a nővel átvertek! De engem nem lehet becsapni! Az erdők haragja lesúlyt rátok!!
/Felemelte a karját, mire a rózsák közül rusnya kis alakok rohantak elő. A többség Lester felé indult, de a többieknek sem volt könnyű dolga, ugyanis a rózsáák immár igen kellemetlenkedően viselkedtek. A hősök felé nyúltak, az éles tüskék ahol bőrt értek azonnal felvágták. A vér szaga mintha mindenkit megvadított volna.
Lesternek is felvágják a kezét, amikor megpróbálja kiszedni őket a hajából. A manócskák amikor elérnek a lábáig rácsimpaszkodnak és a bőrét dögönyözik a ruhájába tépnek./
- Áldozatot az erdőnek! Hogy visszakapjuk úrnőnket!
/A helyzet egyre súlyosbodik, ha nem találtok ki valamit hamar, lehet ti is rózsaálomba merültök, vagy Lesterrel lehet valami még csúnyább történik.../
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Belső kert - Page 2 Empty Re: Belső kert

Témanyitás by Bisur Hétf. Ápr. 18, 2011 3:39 am

/Az öreg ipse, aki fiatal és herceg, belátta, hogy nem lenne jó neki Lester párjaként. Egy kevéssé megnyugszom, de ez nem tart sokáig/
~ Na a hülyéje, rájött, hitt nekem. Végre! Az erdő haragja... bla bla... Mi az erőd?
/Hamarosan kis manószerű lények tűnnek fel és láthatólag meg akarnak enni, vagy megsütni vagy megölni, vagy megcsonkítani. Ezt nem veszem jó néven, rögtön előrántok két kést és a támadásba lendülök. A lények nyakát és fejét célzom, megpróbálok fürgén kitérni elülök, ha rám ugranak akkor megpróbálom lelökni őket./
~ Tudjátok kivel szórakozzatok.

(16)


A hozzászólást Bisur összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 17, 2011 7:35 am-kor.
Bisur
Bisur
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Feb. 03.
Age : 28
Tartózkodási hely : Hell!

Vissza az elejére Go down

Belső kert - Page 2 Empty Re: Belső kert

Témanyitás by Helim Aziphim Kedd Ápr. 19, 2011 5:38 am

+ Gyors a felfogása, de sebaj, legalább... Rózsák? Már megint? Hihetetlen...

/A rózsákat megpróbálom kikerülni, mielőtt, még teljesen eltudnának kapni engem. Előrántom a kardomat és a törpék felé fordulok. Ha közelebb kerülnének, akkor megpróbálom levágni őket./

+ Túl sokan vannak, valami jobb taktika kellene. Lester nagy gondban van, őt már elérték a manók is.

/ Elkezdek lassan Lester felé menni, közben serényen védve magamat a manóktól, miközben próbálok nem felborulni a többi vendégben, ha ők is megtámadnak, akkor is kapnak egy kis extra fémet a testükbe./

- A hölgyet kikéne menteni, ha van rá fölös időd, akkor köves, Bisur.


(50)
Helim Aziphim
Helim Aziphim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Oct. 10.

Vissza az elejére Go down

Belső kert - Page 2 Empty Re: Belső kert

Témanyitás by Lester Pént. Ápr. 29, 2011 11:27 am

Az idilli kép hirtelen valahogy már szimpatikusabb képet ölt, mikor össze zavarja magát ez a gyökér. Senki nem akarta átverni azzal, hogy én hercegnő vagyok. Még ha királyi farom is van. Ja. Megtépem a kis herceget, így leszólni... A hirtelen előtörő emelkedett harci kedv meg se lep. Még ha épp elmém vezérelne se akadnék fel azon, hogy az adrenalin helyzet mellett még vadságot érzek. Az első kis manókat egy-egy könnyeden, légiesen megledített hamupipőke rúgással próbálom távol tartani. Amelyik kis genya meg a közelembe kerül azt kezembe próbálom fogni és tiszta erőből a földhöz vágni. Vagy, ha úgy jön ki egy fordulat után a herceghez. Teljesen elmerülök a táncban. Hangulatos kis lidérc nyomást bocsájtott ránk az a kerti k.rva. Még, ha ő most nincs is eszembe. Bele élem magam a mocskos fantáziájába.
(17)
Lester
Lester
MF Tábor Staff

Hozzászólások száma : 25
Join date : 2011. Feb. 01.

Vissza az elejére Go down

Belső kert - Page 2 Empty Re: Belső kert

Témanyitás by Caridwen Pént. Ápr. 29, 2011 9:11 pm

/A rózsák és a manócskák egyre inkább beborítanak titeket. Helim és Bisur nagyjából átverekszi magát Lester mellé, akinek egy rózsa végigszánt az arcán, amitől egy csúnya seb keletkezik, de a női arc mintha leolvadna róla. Ismét a régi lesz, nem sokkal szebb, mint a rajta csimpaszkodó kicsiny rémek. Erre a mozzanatra kis szünet támad. A kis mocskok megzavarodva figyelnek, és utat nyitnak a hercegnek, aki odasétál hozzátok./

- Mi ez az egész? Tán nem átverés? Elég legyen emberek vagy a fejeteket vétetem! Nah de az ilyen szó itt nem segít, inkább mondjátok el, hogy kerültetek ide a Tündérbombokba!

/Idegesen néz rátok, és róla is mintha egy álca olvadna le. A haja megnő, egészen a földig és sötét szikrázó aranyszínt ölt. A szeme pedig három gyűrűre oszlik egy lila egy sárga és egy narancs gyűrűre. Kissé talán magasabbnak és még királyibbnak tűnik./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Belső kert - Page 2 Empty Re: Belső kert

Témanyitás by Bisur Kedd Május 17, 2011 7:35 am

/Gyorsan és ügyesen mozgok, hamarosan Lester mellé verekszem magam, elég nehéz az ilyen kis ellenfelekkel elbánni, de végül sikerül. Lesterről leolvad a női test, ismét a régi, nagyfülű. Láss csodát, hamarosan a király is átalakul, valamint kicsit több békét lelhetek környezetemben, elteszem késeim, majd a fickó elé állok./

- A magam részéről én reggel még egy másik világban voltam, majd beléptem egy antik boltba és itt találtam magam. Végül egy nőnél kötöttem ki, ő elvarázsolt vagy mi a fene és itt hülyít minket.

(17)
Bisur
Bisur
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Feb. 03.
Age : 28
Tartózkodási hely : Hell!

Vissza az elejére Go down

Belső kert - Page 2 Empty Re: Belső kert

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
» Kert
» Kert

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.