Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Ködös park

+4
Garien Seardur
Nemesis
Laila Finisse
Alyara Nirois
8 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Ködös park - Page 3 Empty Re: Ködös park

Témanyitás by Éadrom Kedd Feb. 21, 2012 5:21 am

/Összehúzott szemöldökkel tekintek Tereusra. Tudom magamról, hogy régen én se voltam a hit bajnoka, de amiket nemrég tapasztaltam inkább megerősítették mint sem megrendítették volna a hitemet./
- Engem megvéd a hitem Tereus, mondd téged miért zavar? Vagy úgy véled tán, hogy csak a vak szerencse hozott minket itt és most össze? Az utóbbi időkig én is sokszor kételkedtem, de olyan dolgokat tapasztalhattam meg, amik lehet hogy számodra mindennapiak, számomra viszont azt bizonyították, hogy van nálunk nagyobb hatalom. Ha nem lett volna elég a hitem, bizonyítását nyertem annak, hogy igenis létezik Isten és oly hatalmak, miket még nem érhetek fel értelemmel. Itt egyesek Danunak nevezik, számomra Ő Isten. Ne érts félre, nem akarlak megtéríteni, ha léted nem elég bizonyíték, én többet aligha nyújthatok. Ha nem hitből, hát azért segíts, mert számodra is nyereség. Az előbb Ramiel a nővéredet említette, ha másért nem, az ő biztonsága érdekében cselekedj.
/Újra inkább Ramiel felé fordulok és magam is alaposabban szemügyre veszem./
+ Valahogy a cigaretta kimaradt a bibliából....
- Igen, vallom a régi hitet. Ahonnan én jövök, vallásos népek éltek. Mindig is érdekeltek az olyan tudományok, mik a hittel és legendákkal foglalkoztak, bár a tudásom még csekély. Elohim... hm.... ezt a nevet nem ismerem. A Hatalmak lennének vagy a Trónusok? Az arkangyalokról viszont már tudok, bár úgy hiszem, itt teljesen mások az angyali kórusok, mint sem az amiről én tanulhattam. Mikor teljesítettük feladatunkat, örömmel veszem majd a tanítást. De azt még tényleg nem említetted, hogy hogyan segíthetünk mi. Bizonyára okkal esett pont ránk a választás, ám a feladatunk részletei még homályba burkolóznak.
/Tereus számomra ismeretleneket említ, bizonyára régebben tapodja ezt a földet mint én, bár a viselkedése arra enged következtetni, hogy nem e kor szülötte. Megérzem lelkemben a hatalom mozgolódását és egy pillanatra befelé tekintek. Lyn ajándéka kellemes melegséggel tölt el én pedig körülölelem, próbálom kifürkészni akaratát, céljait. Amíg idegen a lelkemben akadályozhatjuk egymást, egyesülni vágyom vele, érzem. Lelkem elemésztené és feloldódna benne. Vágyom rá, ahogy tán egy pillanatig Lynre is./
+ Vajon most merre járhatsz?


{36}
Éadrom
Éadrom
Kerub

Hozzászólások száma : 203
Join date : 2012. Jan. 08.
Age : 35
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Ködös park - Page 3 Empty Re: Ködös park

Témanyitás by Caridwen Kedd Feb. 21, 2012 8:34 am

*DGY*

/Tereus utolsó szavára Ramiel gunyorosan elmosolyodik, majd megszólal./
- Miért, gond lenne Tereus? Hiszed neked nincs bajod a férfiszerelemmel... /mondta Ramiel mindentudó mosollyal. Szinte megdöbbentő a tény, hogy olvasott a gondolataidban...
Aztán Éadrom felé biccent./
- A rendszer valóban más, és hosszú ideig tartana elmagyaráznom, de az időm véges. Ha megússzuk ép bőrrel ezt a kalandot szívesen látunk mindkettőnket az angyalok városában, és itt nem Los Angelesre célzok... /mondta egy gunyoros mosollyal, majd folytatta. / Ott tanulhatsz Éadrom, talán még maga Uriel is elvállalja az oktatásod. Nah de elég a seggnyalásból, ha ennyire kíváncsi csitrik vagytok, kezdhetjük is.
/A kezének az intésére előtte a talajról kiégett a fő, majd a fekete földbe megjelent fehér csíkokkal belevésve a világtérkép./
- Ez itt a szuperkontinens, amivé a földrészek összetorlódtak mostanság. Láthatjátok rajta a városok neveit. Nos a dolgotok az lesz, hogy...
/És ekkor a fehér sócsíkokkal kirajzolt nevekkel tűzdelt térképre újabb fehér vonalak rakódtak rá, amik kirajzolnak egy bonyolultabb mintát az egész tetején. Csak ekkor folytatja./
- Nos két választásunk van, hogy Danut ne fojtsák meg. Mi amellett döntöttünk, hogy elvágjuk az idegen lényeket Vérkönnytől és Ezüst Sárkánytól a két idegen lénytől. Ehhez arra van szükség, hogy más mágiát használjanak, mást valljanak a magukénak. Minden lény vére kevert már mára, így elég van bennük Danuból ahhoz, hogy hozzá kötődjenek betolakodó kakukkanyjaik helyett. Ehhez el kell készítenünk ezt a mágikus kört a kontinensen. Ezzel nektek ne legyen gondotok, ez az én feladatom lesz, hogy a Altmyrca és Blooxs közötti szentélyben, a Necradit előtti partvonali szentélyben és a parányi szigeten Anolgelis és Polimetron partvidékétől nem messze fekvő szentélyben elhelyezzetek három követ.
/Letesz a földre egy egyszerű fekete dobozt, majd felnyitja a tetejét. A fekete bársonypárnán három szikrázó vörös kő pihen, amik haloványan derengenek és mintha a sötétebb vörös áramlana fénylő vérszín testükben. Közben láthatjátok hogy az ujjain megcsillan a fény egy gyűrűn./
- Ennyi a dolgotok. /Állt fel. Az ábra továbbra is ott volt a feketére égetett földbe vakító hófehér vonalaival.
- Mellesleg egy angyal el fog kísérni titeket még, amint ide tud jönni./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Ködös park - Page 3 Empty Re: Ködös park

Témanyitás by Tereus Kedd Feb. 21, 2012 9:58 am


/Halkan sóhajtok, miközben egy félmosoly jelenik meg a szám szélén./
- Valóban nincs ellenemre a bimbózó szerelmetek! De mint mondtam, engem hagyjatok ki belőle!
/Néz Ramielre, majd oda fordul a másik angyalhoz./
- Pajtás, nem zavar a hited, már mondta, ha nem kezdesz el itt hittérítőt játszani akkor megleszünk! Komolyan!
/Megmozdítom a szárnyaim, mintha vállat vonnák velük./
- Nem ítélem el senki vallását, mindenki abban hisz amiben akar! Engem nem érdekel, mindaddig míg nem akarnak megtéríteni!
/Vissza fordulok Ramielhez és figyelem mit magyaráz. Az apró térképet bevésem elmémbe és a pentagrammát is./
+ Bár nem is pentád, mert nem ötágú, de ez most mindegy! Kösz Rami, hogy nem nekem kell végigszállni és megrajzolni ezt a idézőkört! Papíron még talán menne, de az írás. Az nekem most kínai! +
/Nézek rá, majd vissza az ábrára. Mikor felkel én is felegyenesedem. A szentélyek körülbelüli helyét megjegyeztem./
- Itt is lesznek Lidércek, mint amik A Kútat őrizték? Vagy másra kell számítani?
/Nézek kérdőn Ramielre./


{120}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Ködös park - Page 3 Empty Re: Ködös park

Témanyitás by Éadrom Szer. Feb. 22, 2012 5:46 am

- Férfiszerelem? Valamit nagyon félrenéztetek. És csak hogy tisztázzunk valamit. Ahogy elnézem egyikünk se csitri, és személy szerint kifejezetten örülnék, ha az ilyen és ehez hasonló megszólalásokat kerülnéd. Az oktatást ettől függetlenül örömmel fogadom, amint végeztünk a feladatunkkal.
/Figyelmesen hallgatom a „haditervet” és a végén rosszalóan megcsóválom a fejem./
- Már ne haragudj, de miért vagytok ennyire ellenségesek velük. Talán célravezetőbb lenne, ha nem legyőzni akarnátok őket, hanem megérteni. Ha az emberek képesek békét kötni és békében élni egymással, nem hiszem hogy az istenek ne lennének képesek rá. Talán az idegen istenek megbéklyózása helyett arra kéne törekedni, hogy Istennel harmóniában létezhessenek. Emellett jogos kérdés, hogy kivel és mikkel kerülhetünk szembe. Nem hiszem hogy a többi fajok csak úgy hagynák, hogy elvágják őket az isteneiktől.
/Ramiel felé pillantok és összehúzom a szemöldökömet./
- A szavaid alapján úgy sejtem már volt részed hasonló feladatban. Remélem számíthatunk a tapasztalatodra ebben az ügyben.
- Szóval, kire várunk még? /Pillantok Ramielre miközben felveszem a dobozt és lehajtom a fedelét. Mivel a világot nem ismerem, így a térkép se mond sokat, de azért megpróbálom minél jobban megjegyezni./


{37}
Éadrom
Éadrom
Kerub

Hozzászólások száma : 203
Join date : 2012. Jan. 08.
Age : 35
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Ködös park - Page 3 Empty Re: Ködös park

Témanyitás by Caridwen Szer. Feb. 22, 2012 8:45 am

*DGY*

/Az első mondataitokat szóra sem méltatja, egy laza vállvonással intézi el részéről a dolgot. Csak a szerinte fontos dolgokra válaszol./
- Nos először is Tereus. Lidércek biztosan nem lesznek, mert ők nem hagyhatják el Ghostot. Tudtommal senki ellenségre nem kell számítanotok, legalábbis legutóbb még nem volt ott senki.
/Aztán Éardom felé fordul./
- Félreérted a dolgot öcsi. Nem vagyunk ellenségesek. Több ezer éve hagyjuk, hogy köztünk éljenek. Az ő mágiájuk azonban idegen és ahogy egyre többen lesznek, olyan, mint egy méreg, ami szép lassan megöli Danut... Ezzel az a legnagyobb probléma, még nekik is, hogy Danu a Föld, ő a gazdatest, amibe befészkelték magukat. Ha Danut megölik a mágiájukkal, akkor mind meghalunk. Amúgy nem lehet beszélni velük, mert nem szándékosan mérgeznek a létezésük pusztítja az Istennőt. És talán nem hagyják, de mi megtesszük, az ő érdekükben is... /vont vállat ismét./
- Egy Raven nevű angyal fog kísérni titeket, mert nekem más dolgom is van, minthogy titeket pesztráljalak.. ő azonban csak később tud csatlakozni. Addig elindulhattok majd, ha nincs több kérdésetek.
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Ködös park - Page 3 Empty Re: Ködös park

Témanyitás by Tereus Szer. Feb. 22, 2012 11:04 am


/Szkeptikus arckifejezéssel figyelem Éadron szavait és ostoba gondolatait. Legalábbis én ostobaságnak tartom amit itt összehord. Megvakarom fülem tövét, mintha valami bele ment volna és azt akarnám kiszedni. Külső szemlélőnek ez egy olyan jelzést mondhat, hogy valaki beszél, de nem vagyok rá kíváncsi.
Ramielre figyelek, mikor mondja, hogy nem kell tartani a Lidércektől, de kis fenntartással fogadom, hogy "legutóbb nem volt ott senki" rész miatt közlendőjét./
- Raven? Hmmm. Régen találkoztam vele is.
/Nyugtázom a végén a hallottakat, majd elindulok a parkból kifelé. Pár lépés után megállok és vissza fordulok, hogy bevárjam Éadront./
- Jó rajzolgatást Ramiel.


{121}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Ködös park - Page 3 Empty Re: Ködös park

Témanyitás by Éadrom Csüt. Feb. 23, 2012 1:46 am

- „Az ő érdekükben is!” Minden zsarnok ezzel mentegeti magát. Tételezzük fel, hogy a „gazdatest” egy élő szervezet. A szervezet pedig képes megváltoztatni a bele került dolgokat. Ha az idegen isteneket vírusként vagy baktériumként fogjuk fel, akkor meg lehet változtatni őket. Sokkal inkább, szimbiózisra kellene törekedni, sem mint egymás elpusztítására. Nem lehet, hogy mi értelmezünk félre valamit? Lehet, hogy az, amit ti szenvedésnek, mérgezésnek véltek, valójában csak eme három entitás törekvése egyfajta szimbiózisra, együttélésre. Mielőtt helyrehozhatatlan károkat akarunk okozni, talán érdemes lenne erről az oldalról is megvizsgálni a dolgokat. A legkülönbb lények is képesek megtalálni a közös hangot! Minél több embert ismerek meg itt, annál inkább az az érzésem, hogy e kor alapjaiban romlott. Az egyik angyal csak pusztítana, a másikat pedig senki nem érdekli magán kívül. Mi az isten van veletek?
/Végén már kénytelen vagyok felemelni a hangom, mert sajnos úgy tűnt számomra, hogy itt nem éppen érdekel senkit a másik véleménye. /
- Őszintén mondom, egy vámpírban is több emberség van mint bennetek!
/Dörrenek rájuk most már szétcsapott szárnyakkal./
- Legalább próbálnátok meg úgy viselkedni mint ha tényleg angyalok lennétek! Ramiel! Még csodálkoztok, hogy az emberek nem hisznek? Úgy viselkedsz mint egy lepukkant punk, aki mindenkit csak összeverni akar. Tereus, benned meg annyi jóindulat sincs mint egy depressziós sorozatgyilkosban. Magadon kívül érdekel még más ezen a világon?
/Elfehéredett újakkal szorítom a dobozt miközben próbálom lenyugtatni magam és lehalkítom a hangom./
- Mi történt a világgal, hogy a legtisztább lények is ilyen romlottak? Hát meg se próbáljuk megmenteni őket. Inkább vergődjenek béklyóban? A hozzájuk tartozók pedig szenvedjenek nélkülük? Kell lennie olyan megoldásnak, amivel senkinek sem ártunk. Segítő kezet kellene nyújtanunk és nem lángoló kardokkal nekik ugrani! Lennie kell más útnak!


{38}
Éadrom
Éadrom
Kerub

Hozzászólások száma : 203
Join date : 2012. Jan. 08.
Age : 35
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Ködös park - Page 3 Empty Re: Ködös park

Témanyitás by Caridwen Csüt. Feb. 23, 2012 7:22 am

*DGY*

/Ramiel biccent neked Tereus, amikor indulsz, de amikor meghallja Éardom szavait, dühösen ráncolja a szemöldökét./
- Tévedsz, ezek a vírusok és bakrétiumok akarnak megváltoztatni minket... Azt hiszed mi nem a szimbiózisra törekszünk már évezredek óta? Azt hiszed nem az volt az első? De nem lehet. Te fiatal vagy, tehát ne próbálj úgy tenni, mintha mindent tudnál! /a hangja hideg volt és kimért./
- Ez a mi szervezetünk, Danu, nem tudja megváltoztatni a belekerült dolgokat.. épp ellenkezőleg, ahogy a vírus DNS-e önmaga sokszorosítására használja a gazdasejtet, úgy teszik ezt az idegenek is Danuval. Olyanok, ha a legjobb példát akarod, mint egy rákos daganat... Ha már ilyen remek példákkal jössz öcsi, azt mond meg nekem, hogy tud úgy élni az ember, hogy a testét ellepik a rákos daganatok? Azt hiszed, ha nem lenne ez szenvedés Danunak, ha lenne bármi más esély, akkor nem azt választanánk??
/Aztán kihúzza magát, a tartása most különösen nemes, a bőre alól pedig mintha fény kezdene előszivárogni.../
- Azt akarod, viselkedjek úgy, ahogy a buta Bibliátok angyalai? Neked könnyű úgy kérned ezt hogy alig párévtizede létezel... én évezredekig kísértem és vigyáztam az embert, kísértem el utolsó útjukra a holtakat.. kerestem a megoldást, kerestem a szimbiózist... És tudod mi az igazság? Hogy kurvára belefáradtam! Ha nem szeretném annyira Danut én magam tenném tönkre ezt a rohadt világot... /mondta egészen elhalkuló hangon./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Ködös park - Page 3 Empty Re: Ködös park

Témanyitás by Tereus Csüt. Feb. 23, 2012 8:40 am


+ Nem kellett volna vissza fordulnom! +
/Állapítom meg nagyon hamar. Végighallgatom Éadrom szavait, de egyszerűen nem értem a gyereket. Amíg Ramiel kiosztja, azon gondolkodom, hogyan adjam tudtára saját véleményem, hogy ne törjön össze nyuszipamacs lelke./
- Rameil, tényleg ezzel kell mennem?
/Kérdezem majd oda fordulok teljesen a srác felé./
- Azon gondolkodtam míg Ramiel válaszolt neked, hogyan mondja meg finoman, hogy hülye vagy! De inkább csak annyit kérdeznék, hogy neked mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
/Ramielhez fordulok és kérdőn széttárom a kezem./
- Most komolyan, vele kell megmentenem Danut?
/Vissza nézek Éadromra. Felé nyújtom a kezem, tenyérrel felfelé./
- Add oda a dobozt, megoldom nélküled, Ravennel együtt!
/Tudom, hogy most nem éppen a bizalomgerjesztő és megnyerő párost alakítjuk Ramiellel, de egyszerűen mi ilyenek voltunk. Tudtam, hogy nekünk van igazunk, vele szemben./
- Nem hiszem, hogy tartoznék egy ilyen rózsaszín világképet alkotott valakinek, bármi magyarázattal is, de válaszolok a kérdésedre. A húgom miatt csinálom, nem magam jóléte miatt! Mellesleg megvan saját magamról alkotott véleményem, és nem egyezik az általad felvázoltakkal! Sok mindent tolerálok, de egyet nem, és azok a hülyék! Nem fogok leállni veled vitatkozni, azt gondolsz amit akarsz! Hülyékkel nem szoktam. A rutinoddal úgyis győznél és nincs időm erre!


{122}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Ködös park - Page 3 Empty Re: Ködös park

Témanyitás by Éadrom Pént. Feb. 24, 2012 2:25 am

- Nem teszek úgy, mint ha mindent tudnék. Legkevésbé sem. De ha már szóba hoztad, mi lenne ha mi is változnánk? Meg akarnak minket változni, engedjünk nekik és közben mi is változtathatnánk őket. Kompromisszum lenne és nem csak az egyik fél akarata. Ne haragudj, de amit eddig láttam a világból, az alapján nem az volt az első gondolatom, hogy bárki bármilyen más megoldást is számba vett a pusztításon kívül. Igazad van, a rákos se képes élni, mert se a test se a rák nem törekszik együttélésre. Belefáradt? Évezredeken át hűen teljesítetted a rád bízott feladatott, most pedig belefáradtál? Nem gondoltam volna, hogy pont te feladnád. Mit gondolsz, miért pont az angyalok lettek a jóság szimbólumai? Miért pont az angyalokra néztek fel legszívesebb az emberek? A megronthatatlan, örök tiszta, örökké kitartó angyalokra? Ti lettetek Isten kiválasztottjai, még ha téved is a Biblia, még ha minden ősi szent irat és elképzelés is ostobaság, akkor is ti vagytok a legtökéletesebb minden teremtmény közül! És pont te mondod, hogy belefáradtál? Én halandónak születtem, még csak ízlelgetem az angyallétet, de te, te angyalnak születtél, tökéletes lénynek. Ha ti is feladjátok, mi reménye lehet a halandóknak? Kire nézzenek fel, ha nem rátok? Vámpírokra? Seidhekre? Nevezzetek naivnak ha akartok, de nehéz elhinnem, hogy titeket öröklétű mennyei lényeket bármi meg tudna törni. /Próbáltam ráébreszteni Ramielt arra, hogy még nincs minden veszve, csak ha ők is feladják. Tereus sértéseit próbáltam lenyelni, több-kevesebb sikerrel, így csak a szemem húztam össze és a homlokomat ráncoltam./
- Látom, belőled is előbújt az „örök optimista”. Ostobának tartasz, csak mert pusztítás helyett békére vágyom? Hogy nem csak agyatlan droid módjára szaladok teljesíteni minden parancsot? A húgod érdekében cselekszel, azt mondod, de vajon Ő hogy érezné, ha tudná, hogy gondolkodás nélkül pusztítasz, az Ő nevében? Ha Istennek vagy nevezzétek Danunak, ha úgy tetszik, eszetlen bábokra lenne szüksége, miért adott volna értelmet és tudást gyermekeinek? Miért teremtett volna minket úgy, hogy kérdezzünk és kételkedjünk? Ismerek egy történetet, egy angyalról, tán ti is hallottatok róla, te Ramiel még tán az igazi történetet is ismered. Fényhozónak nevezték és ő volt az egyetlen, ki nem hajtott fejet az ember előtt. Egyes mesék szerint gőgből szállt szembe az úrral és a trónjára tört, mások úgy tartják, hogy Isten úgy alkotta meg, hogy ellent mondjon neki, hogy legyen valaki a mennyekben, aki nem követi őt vakon, hanem keres más megoldást is. Mondd csak Tereus, ha már engem ostobának tartasz, szerinted, hogyan szolgálhatod Isten javát igazán? Ha vakon, gondolkodás nélkül teljesítesz minden parancsot, vagy ha szívvel és ésszel keresed meg a legjobb megoldást? Nem rózsaszín az én világképem sem, látom a romlást, érzem, itt benn /érintem meg a mellkasomat/ de hiszem azt, hogy a pokol legmélyebb bugyrából is van kiút és mindenki számára van megváltás. Segítek megóvni ezt a világot, még ha nem is kérsz a segítségemből. Nem azért, mert parancsolják, hanem hogy megóvhassak mindenkit akit csak tudok.
/Még utoljára a kezére pillantok, de a dobozt nem adom át./
- Köszönöm de elbírom. Viszont abban igazad van, hogy fölösleges ennyit vitáznunk. Bármit mondok, úgy tűnik még csak el sem jut a füledig, tőled pedig csak sértéseket várhatok ahogy elnézem. Úgyhogy induljunk, talán út közben megvilágosodhatunk és rálelhetünk más megoldásra is.
/Újfent Ramiel felé pillantok, ezúttal indulásra készen./
- Nos, akit említettél, Raven, hol fog csatlakozni hozzánk?


{39}
Éadrom
Éadrom
Kerub

Hozzászólások száma : 203
Join date : 2012. Jan. 08.
Age : 35
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Ködös park - Page 3 Empty Re: Ködös park

Témanyitás by Caridwen Pént. Feb. 24, 2012 9:37 am

*Danu gyermekei*

/Ramiel csak hallgat. Többször úgy tűnik válaszol valamire, amit mondasz, de végül néma marad, csak a szeme parázslik. Aztán int a kezével./
- Igazad van, te nem látod be az én igazam és én sem a tied. Ha Danu és a világ túlélte szívesen folytatom veled ezt a vitát, de most sürgetőbb feladatunk is van. És igen Tereus, vele kell menned... Kell egy optimista meg egy realista is a csapatba... /mondja fanyar mosollyal./
- Azt javaslom először az Altmyrca és Blooxs közötti szentélyt keressétek föl. Talán a varázslók városából kevésbé veszélyes megközelíteni a helyet... Ha eléritek a várost haladjatok délnek, de ha minden igaz Raven a szentélynél fog várni rátok, azonban ha nem, akkor sem aggódjatok, én igyekszem ott lenni, ha ő nem is...
/Aztán ismét elmosolyodik./
- És Éadrom, egy jó tanács! Ne emlegesd Lucifert... Ha jól tudom itt van a városban, és szerintem nem akarsz találkozni vele!
/Aztán tiszteleg./
- Jó utat hölgyeim! /majd kifakul és magatokra maradtok./


*Most jussatok el Altmyrcába, majd oda írok nektek, addig szabad a csevej. Smile *
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Ködös park - Page 3 Empty Re: Ködös park

Témanyitás by Tereus Szomb. Feb. 25, 2012 6:58 am


/Éadrom szavaira csak legyintek, teljesen hidegen hagy a süketelése. Ramiel válaszára elhúzom a szám, nemtetszésem gyanánt. Nehéz sóhaj tör fel bensőmből, és a szárnyaim is megereszkednek, mintha megadnám magam./
- Gyere öcsi, elmegyünk egy kihalt városba. Ott majd terjesztheted az igét!
/Elindulok a kapuk tere felé. Már eléggé ismerem ezt a világot, hogy kiigazodjak, és eljussunk gond nélkül Altmyrcába./
+ Csak találni kellene végre, egy ismerős valamit. +
/Zsebre tett kézzel, lassan haladok, nem sietem el a lépteim, várom, hogy kövessen, vagy mellém szegődjön végre "társam"./


{123}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Ködös park - Page 3 Empty Re: Ködös park

Témanyitás by Éadrom Szomb. Feb. 25, 2012 11:43 pm

- Legyen hát, akkor később folytatjuk! Már alig várom!
/Eresztek meg egy bizakodó mosolyt Ramiel felé, bárki bármit mondjon, én ezt előrelépésnek látom./
+ Szóval Altmyrca és onnan délnek. Hm… varázslók városa, érdekesen hangzik.
- Szóval Lucifer létezik? /Buggyan ki belőlem a kérdés de Ramiel eddigre el is tűnik./
- Nafene.
- Tereus! Nem felejtettél el valamit? Mondjuk talán nem ártana ha lenne nálunk térkép, konkrétan ez itt!
/Bökök rá a földbe égett rajzra, majd közelebb sétálok Tereushoz, hogy ne kelljen folyamatosan utána kiabálnom./
- És szerintem minimum egy iránytű sem ártana. Nem tudom, te hogy vagy vele, de se fotografikus memóriám se irányjelzőm nincs. Viszont te jobban ismered ezt a várost már gondolom, tudnál keríteni valamit amivel legalább egy képet tudunk készíteni? Mellesleg nem biztos, hogy ezt így itt kellene hagynunk, bármennyire is mindennapos itt a mágia, egy földbe égetett „varázsjel” akkor is feltűnő.
/Megdörzsölgetem a tarkómat miközben próbálok rátalálni a megfelelő szavakra./
- Figyelj, tudom nem kedvelsz, még a vak is látja. Ostobának és naivnak tartasz, elfogadom. De most akár tetszik akár nem, kénytelenek vagyunk összedolgozni és ezt talán most kéne tisztáznunk, nem pedig akkor, mikor nyakunkon a baj. Szóval azt javaslom, kössünk fegyverszünetet, na mit szólsz hozzá?
/Nyújtom nyitott tenyerem felé, felajánlva egy kézfogást./
- Amúgy hogy érted azt, hogy Altmyrca kihalt város? Nem az a varázslók városa?


{40}
Éadrom
Éadrom
Kerub

Hozzászólások száma : 203
Join date : 2012. Jan. 08.
Age : 35
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Ködös park - Page 3 Empty Re: Ködös park

Témanyitás by Tereus Hétf. Feb. 27, 2012 4:11 am


/Megállok mikor Éadrom mellém ér. Ránézek, majd vissza a térképre, amiről beszélt./
- Nem felejtettem el semmit! Mint mondtad, régebb óta vagyok itt. Ez az állításod valóban helyes! És az is, hogy naivnak tartalak! De olyan vagy amilyen. Azt beszélsz, amit akarsz, mint mondtam már, egyedül a teológiai dolgokba ne menj bele.
/Bele nézek a szemébe./
- Ami a térképet illeti és a tájékozódást. Ad egy: Ha valóban problémának tartod, hogy ott van, akkor miért nem tünteted el?
/Visszamegyek a rajzhoz, majd lábammal elkezdem eltakarítani, közben folytatom./
- Ad kettő: Minden sarkon van valamilyen adatlekérdező tábla. Bármikor oda lehet menni és megtudni azt, amit akarsz. Nekem sincs fotografikus memóriám. De.
/Visszapillantok rá./
- Amit egyszer láttam, megjegyzem, ha nem is pixelpontossággal! Bármikor le tudnám rajzolni újra a kontinens térképét és a városok elhelyezkedését rajta. A hálózatról az irányokat nem is kell lekérdeznem, tudom anélkül is.
/Felbökök az égre./
- Megtanultam, mikor még gyerek voltam. A nap keletre kell, és nyugatra nyugszik. A nap járása így létező, iránytű! Még ha nem is kézzelfogható.
/Észak felé, majd Dél felé mutatok ujjammal./
- A másik két irányt meg ebből kifolyólag nem nehéz kitalálni.
/Visszamegyek mellé és megállok./
- Ami a mágusok városát illeti és az ürességet, elég, ha azt mondom, hogy tudom és kész?
/Nézek újra a szemeibe, majd elindulok a kapuk tere felé./
- Van egyéb kérdésed?
/Út közben nem tudom nem észrevenni a furcsa, természetellenes természeti időváltozást./
- Megbolondult a természet. Nyárból Tavasz lett.
/Mondom magam lé./


{124}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Ködös park - Page 3 Empty Re: Ködös park

Témanyitás by Éadrom Kedd Feb. 28, 2012 9:55 am

*Danu gyermekei*

+ Hm... úgy fest, sikerült kifognom a világ legönteltebb egyénét. Miért is nem lepődök meg?
- Na látod, ez mind szép és jó és most már senki nem fogja tudni, mi volt ott.
/Pillantok a sietve eltakarított „térképre”, majd megrázom a fejem./
- Mint ahogy mi se fogjuk tudni, hogy hova is kellett mennünk. Kétlem, hogy azokon az adatlekérdezőkön van olyan opció, hogy „világvégét megelőzendő ide tedd a varázskövet” és egy nagy piros kereszt. Azt pedig megnézném, hogy ilyen mélységű tanulmányozás után, hogy rajzolod fel ugyanazt a térképet. De most már mindegy is. Jobb híján kénytelen vagyok rábízni magam a képességeidre. Amúgy sem a betájolással vannak nekem sem problémáim, csak hát nem árt, ha tudja az ember, hogy hova megy. De legyen, mutasd az utat.
/Könnyeddén elemelkedem a földtől és néhány méteren lebeve „követem” útitársam./
- Nem kétlem, hogy tudod mit beszélsz, csak érdekelt, hogy mégis miért lehet üres az egyik főváros. Vannak egyáltalán kissebb települések vagy csak egy-egy városa minden népnek?
/Miután Tereus felhívja rá a figyelmemet, számomra is szembetűnik, hogy a korábbihoz képest hirtelen több élettel telt meg a természet eme kis szigete. Mint ha a nyár ősz helyett tavaszba fordult volna. Üdébbek lettek a levelek, frissebbek a virágok és máris kezdte átvenni a száraz nyári illatok helyét a szinte nedvességtől duzzadó tavaszi illatszinfónia. /
- Nocsak! Itt fordítva múlnak az évszakok? Vagy mégis mi folyik itt?


*Folytatás a Kapuk terén."

{41}
Éadrom
Éadrom
Kerub

Hozzászólások száma : 203
Join date : 2012. Jan. 08.
Age : 35
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Ködös park - Page 3 Empty Re: Ködös park

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.