Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

2. Emelet: Alyara szobája

2 posters

Go down

2. Emelet: Alyara szobája Empty 2. Emelet: Alyara szobája

Témanyitás by Alyara Nirois Csüt. Dec. 23, 2010 7:04 am

A szoba a bal oldali torony legfelső emeletén foglal helyet (ha szemből nézzük a házat, akkor ez a jobb oldali torony). A falak halványkék színben pompáznak, a parketta már szinte fekete árnyalatú sötétkék. A kék falakra keszekusza minták vannak festve lilával és lilából átívelő kékkel. Ez a minta magát a mágiát képviseli. Ha valaki belép a helyiségbe, úgy érezheti, hogy egy mágiával képzett energiagömbben csücsül.
A berendezés antik. Mindez már itt volt a házban, amikor a lányok jöttek, és Alyarának nem volt szíve kiiktatni a gyönyörű franciaágyat. Az ágyon kívül van itt még egy íróasztal, hozzá tartozó székkel, és egy ruhásszekrény. Mivel a lány viszonylag keveset tartózkodik Altmyrcában, ezért másra nincs is szüksége.
Ha belépsz, jobb, ha csöndben maradsz!
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

2. Emelet: Alyara szobája Empty Re: 2. Emelet: Alyara szobája

Témanyitás by Alyara Nirois Csüt. Dec. 23, 2010 7:51 am

/Amint felértünk a lépcsőn, én rögtön rátettem a kezem a bal oldali ajtó kilincsére, és lenyomtam azt. Nem tudom, hogy Fro mit csinálhatott, de gyanítottam, hogy bement a másik szobába.
Amikor beléptem, én azonnal tudtam, hogy ez az én szobám lesz. Fogalmam sincs, hogy ezt miből gondoltam: a szoba elhelyezkedéséből; az antik bútorokból, amiket sűrűn fedett por és pókháló; a szobában terjengő kellemes illatból, vagy az éppen besütő holdsugár beeső fényétől. Odaléptem a nagy ablakhoz. A hó még mindig esett.
Nem akartam nagy hacacárét csapni, ahhoz túl fáradt voltam. Így egyszerűen eltüntettem az ágyról a piszkot, és bebújtam a takaró alá. Finom illata volt. Pár perc múlva elnyomott az álom./

(42)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

2. Emelet: Alyara szobája Empty Re: 2. Emelet: Alyara szobája

Témanyitás by Alyara Nirois Hétf. Jan. 03, 2011 7:35 am

/Az ébrenlét és az álom határán lebegtem, amikor hirtelen bevillant Tédien arca. Nem is tudom, hogy hogy feledkezhettem meg róla! Ő volt az a nő, aki elkalauzolt egészen a Tanácsházáig, még az első napon. És belőle ivott a nővérem./
- Heather! /motyogtam magam elé. Froról teljesen megfeledkeztem, túlságosan is vonzott a testvérem vére, ami az enyém is volt. A következő pillanatban a lelkem elhagyta a testem, és én újra a régiségboltban találtam magam, hogy végigjárjam az első napot, amit itt töltöttem./

(43)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

2. Emelet: Alyara szobája Empty Re: 2. Emelet: Alyara szobája

Témanyitás by Froeira Lullaby Pént. Jan. 07, 2011 9:01 am

/Alyara szobája is ugyanolyan lelakott és mocskos volt, mint az enyém, de egyben ugyanolyan gyönyörű is. Ahogy körbepillantottam, megláttam az oldalsó fal tövében a szép nagy franciaágyat, rajta kedves barátnőmmel. Aludt. Először nem akartam felébreszteni, csak álldogáltam az ajtóban és vívódtam magamban, hogy nem lenne-e mégis jobb, ha valahogy feltalálnám magam… Aztán meghallottam. Eleinte azt hittem, csak képzelődöm, vagy a padló csikorog, netalántán megint a szerszámok tüsténkednek odalent, de nem… Szinte síron túli hang volt, valahol a tüdőbajos hörgés és a megfáradt zihálás között félúton. Ijedten siettem oda a fekhelyhez, mikor rájöttem, hogy onnan szól a zaj.
Alyara arca holtsápadt volt, enyhén verejtékezett is, - pedig elég hűvös volt a fűtetlen házban. Az ajka remegett, mintha rosszat álmodott volna, vagy mintha nem is ott lett volna lélekben. Rettentően ideges lettem./
- Jaj, Istenem, csak nehogy valami komoly baja legyen! Kérlek! /motyogtam, majd erőt véve magamon megérintettem a vállát. A bőre hideg volt, mintha nem is lenne benne élet.
Rázni kezdtem és sürgetve szólongattam:/
- Alyara! Alyara, az isten szerelmére, kelj fel! Vasárnap van, Betti vár minket! Alya, kérlek! Ébredj fel! /mondogattam egyre kétségbeesettebben. A szemhéja remegett. Nagyon reméltem, hogy ez azt jelenti, meghallott, felébredt, visszatért, s nem ezek az utolsó rezdülései. Picikét mocorgott, akkor elengedtem és lélegzetvisszafojtva vártam, hogy kinyitja-e végre a szemét. Vártam, hogy azt mondja: „Na! Miért keltettél fel ilyen korán? Még aludni akarok!”, vagy legalábbis valami hasonlóan megnyugtatót./

(19)
Froeira Lullaby
Froeira Lullaby
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 59
Join date : 2010. Sep. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

http://froeira.blogspot.com/

Vissza az elejére Go down

2. Emelet: Alyara szobája Empty Re: 2. Emelet: Alyara szobája

Témanyitás by Alyara Nirois Pént. Jan. 07, 2011 9:13 am

/Valaki rázogatott. Valaki nagyon rázogatott. Valaki fel akart kelteni.
Hirtelen felpattantak a szemeim, és én beszívtam az édes, dohos levegőt. Nem láttam semmit az elmosódott foltokon és villódzó fényeken kívül, így kellett néhány pillanat, amíg kitisztult a látásom.
A mellkasom szúrt, idegesen megdörzsöltem a szívem felett a kezemmel. Még mindig nem voltam jól./
- Soha többet! /motyogtam magam elé./ Nem éri meg ez az utazás dolog!
/Hogy lehettem ekkora bolond, hogy nem vettem észre aggódó barátnőm ijedt arckifejezését?/
- Fro, nyugi, jól vagyok! Csak elhagytam egy kis időre a testem. Asztrális utazást tettem a fővárosba /mondtam vigyorogva, majd letöröltem a verejtéket a homlokomról./
- De mi a baj, miért nem alszol? Hiszen még...
/Ekkor ráeszméltem, hogy világos van, és az ablakon át besüt a nap./
- Reggel van!? Betti! El fogunk késni!
/Kiugrottam az ágyamból, de a következő pillanatban vissza is hanyatlottam rá, mert a lábaim összecsuklottak. Ki voltam merülve. Még mindig./

(51)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

2. Emelet: Alyara szobája Empty Re: 2. Emelet: Alyara szobája

Témanyitás by Froeira Lullaby Pént. Jan. 07, 2011 9:46 am

/Hatalmas kő esett le a szívemről, amikor végre magához tért. Még szédelgett, dülöngélt, gyenge volt, pedig ő is ágyban töltötte az elmúlt napokat. Vagy talán mégsem... valami utazásról motyogott morcosan az orra alatt, amint felébredt./
+Itt hagyott volna teljesen egyedül, védtelenül egy idegen világban? Kétlem, dehát akkor... /Nem volt semmi használható ötletem, és inkább nem is törtem nagyon rajta a fejem./
+Viszont abban biztosan igaza van, hogy késésben vagyunk. Nagyon. Bettina pedig mérges lesz. Nagyon. /gondoltam idegesen. Nem akartam magamra haragítani, és valamiért azt éreztem, ez az "elalvás" dolog az én hibám. Kellemetlen.
Az önmarcangolásból egy újabb haragos gyomorkorgás rántott vissza a földre. Pirulva sütöttem le a szemem, míg Alyara kérdő tekintetét éreztem magamon./
-Kicsit éhes vagyok... és szomjas is. Tudnál segíteni? /kérdeztem hebegve. Elszégyelltem magam a saját természetes, emberi "reakcióm" miatt.
Apró, gunyoros mosoly bujkált a szája szegletében mire végre rá mertem nézni./
+Szuper... Kinevetne. /gondoltam szemöldökömet ráncolva, aztán eszembe jutott:/
+Jaj, talán mégsem. Ó, csak ki ne találja, hogy még a Kávéházig várnom kell! Ne! /Ám a szemében megcsillanó cinkos fény miatt már szinte biztos voltam benne, hogy ezt tervezi, nehogy még ennél is jobban megvárassuk szegény Bettinát. Tényleg... vajon ő ott van már? Mi lesz, ha ő is elaludt, elfelejtette, vagy új barátokat szerzett? Nem igazán akartam belegondolni... Ilyen gyorsan elveszíteni valakit. Határozottan nem lett volna túl jó.
S közben Alyara már megint pattant volna fel, hogy elindulhassunk./

(20)
Froeira Lullaby
Froeira Lullaby
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 59
Join date : 2010. Sep. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

http://froeira.blogspot.com/

Vissza az elejére Go down

2. Emelet: Alyara szobája Empty Re: 2. Emelet: Alyara szobája

Témanyitás by Alyara Nirois Pént. Jan. 07, 2011 10:12 am

/Eléggé önző dolog volt Frotól, hogy a hasáról pampogott, miközben Bettina ránk várt. Cinkos mosollyal felálltam, és kissé tántorogva megindultam az ajtó felé. Leszaladtam a lépcsőn (közben Fro támogatását igénybe vettem), majd magunk után bevágva a bejárati ajtót elhagytam a házat. Barátosném egy kicsit még babrált a zárral, majd vidáman nekivágtunk a szinte járhatatlan útnak. Mert ugyebár a hó egész éjjel esett./
- Amúgy, Fro, hány óra van? Mennyit sikerült "aludnom"?

(52)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

2. Emelet: Alyara szobája Empty Re: 2. Emelet: Alyara szobája

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.