Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Alyara Nirois háza

Go down

Alyara Nirois háza Empty Alyara Nirois háza

Témanyitás by Alyara Nirois Szomb. Szept. 11, 2010 9:48 pm

Komoly, de mégis barátságos külsejű ház, ami a város hangulatának megfelelően épült. Kis kertkapu mögött egy aranyos, rendezett udvar van, kőút fut végig a bejárathoz. A ház természetesen olyan, mintha a középkorból maradt volna itt, úgy, mint a többi ház, de rejtett vezetékek segítségével a legkorszerűbb szerkezetekkel van felszerelve.
Amint belépünk az előszobába, egy olyan belsőt pillanthatunk meg, ami leginkább a 21. századra volt jellemző.
Letisztult stílus, dominál a fehér, a krém, a barna és a zöld.
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Alyara Nirois háza Empty Re: Alyara Nirois háza

Témanyitás by Alyara Nirois Szomb. Szept. 11, 2010 9:57 pm

/Fáradtan ballagtam haza. Végre, beteljesült az, amiért olyan keményen dolgoztam: engedélyezték egy új céh alapítását. Segíteni szeretnék azoknak, akik a fátylon keresztül érkeznek, még egyszer nem akarom átélni azt a borzalmat.
Ja, a vadásszal azóta találkoztam egyszer még Altmyrca környékén. Hát, mondhatom, eléggé ki volt akadva.
Elmosolyodtam, mikor felidéztem a fiú arcát.
Babráltam egy kicsit a kulcsommal, kinyitottam az ajtót. Felakasztottam a krémszín köpenyemet (a céh hivatalos színe!) majd bekapcsoltam a tévét, és csak bambultam. Olyan fáradt vagyok!
Lecsukódtak szemeim./

(14)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Alyara Nirois háza Empty Re: Alyara Nirois háza

Témanyitás by Alyara Nirois Szer. Szept. 29, 2010 3:55 am

/Felriadtam. Össze voltam zavarodva. Hülyeségeket álmodtam, mint mindig.
Kinéztem az ablakon. Pirkadt. Tehát az egész éjszakát végigaludtam a kanapén. Hát ezért fáj úgy mindenem!
Feltápászkodtam és bementem a fürdőbe. Lemosakodtam, majd felöltöztem. Ettem egy kicsit./
+ Heather... Mi van veled?
/Nagyon sokat gondoltam a testvéremre. Sokszor próbáltam vele mentálisan felvenni a kapcsolatot, de sajnos eddig sosem sikerült...
Elhatároztam, hogy visszamegyek a fővárosba, hátha hallok valami hírt felőle. Felvettem a krémszín köpenyemet és kiléptem az ajtón./

(15)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Alyara Nirois háza Empty Re: Alyara Nirois háza

Témanyitás by Alyara Nirois Csüt. Szept. 30, 2010 3:52 am

/A lánnyal az oldalamon érkeztem újra haza. Butaság volt mindent kikapcsolnom, elvégre kb. 10 perccel ezelőtt hagytam el a házat. Idegesen babráltam a kulccsal, mire végre kinyílt az ajtó. Beinvitáltam a lányt, és leültettem a kanapémra. Kimentem a konyhába, és felraktam a vízforralót. Teát csináltam magunknak. Amikor készen volt, a cseresznye ízesítésűt odaadtam neki. Persze, én is olyan ittam./
- Akkor, elmondanád, hogy mit hoztál magaddal? /ilyen izgatott régen voltam már./

(19)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Alyara Nirois háza Empty Re: Alyara Nirois háza

Témanyitás by Vendég Csüt. Szept. 30, 2010 3:57 am

/Ő is bemutatkozott, és mondta hogy milyen tekercset tartók a kezemben, nem mondtam semmit, ne hogy meg halják.
Ekkor odda szólt nekem, menjük el a lakásomra, és elmentünk.
Amikor odda értünk, ajtót engedett, és leültetett egy kanapéra, ő addig a konyhában volt teát főzni, amikor vissza jött meg kínált.
És mondta hogy milyen tekercset tartok a kezemben, és mondtam ez a tiéd neked küldéték, és rá mosolyogtam./

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Alyara Nirois háza Empty Re: Alyara Nirois háza

Témanyitás by Alyara Nirois Csüt. Szept. 30, 2010 4:11 am

- Nekem? /kérdeztem remegő hangon. Kivettem a tekercset a lány kezéből, és óvatosan kivettem belőle a levelet. Kitekertem. Azonnal felismertem Merlin szabályos, dőlt, fejedelmi kézírását:

Drága Alyarám!

Ne haragudjon, nem tudtam elérni, az Alakváltók városa túlzottan is telítve van egy olyan mágiával, amit még én sem tudok megérteni. Remélem, biztonságosan eljutott a levél Kegyedhez, bár természetesen csak Ön tudhatta kinyitni.
Nagy híreim vannak a számára. A Fátyol egyre több Mágust és Boszorkányt alkot, de mi itt, a Nagytanáccsal közösen nem tudjuk őket meggyőzni arról, hogy keressék fel Kegyedet, aki már mindezt megélte. Tudna nekünk segítséget nyújtani? Esetleg meglátogatni minket, és beszélni az Ifjúkkal?

Kérem, ne írjon válaszlevelet! Döntsön bölcsen!

Merlin


Mikor befejeztem a levelet tudtam, hogy gondok lesznek azzal, hogy két faj vére csörgedezik bennem. Tehetetlenül a tenyerembe temettem az arcom. Kétségbe voltam esve./
- Most mit tegyek?

(21)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Alyara Nirois háza Empty Re: Alyara Nirois háza

Témanyitás by Vendég Csüt. Szept. 30, 2010 4:18 am

/Amikor kivette a kezemből a tekercset, fel is olvasta, és amikor el olvasta kétségbe esett, a fejét a tenyerébe temette. És meg kérdezte hogy mit tegyen, odda ültem mellé és így feleltem úgy töndsél hogy neked is jó legyen, és rámosolyogtam. Meg ittam közben a teát, és mondtam neki hogy nagyon jól esett, rég ittam ilyen jó teát./

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Alyara Nirois háza Empty Re: Alyara Nirois háza

Témanyitás by Alyara Nirois Csüt. Szept. 30, 2010 4:42 am

/Igaza volt. Úgy kellet döntenem, hogy nekem is jó legyen. Összeráncoltam a homlokom./
- El kell mennem innen. Sokan vannak még, akiknek segítenem kell. Boldogulsz valahogy? Tudom, hogy még csak most jöttél, és zavaros minden. De hidd el, idővel minden világossá válik számodra.
/Felálltam, és kisiettem az ajtón./
- Én most elrepülök a mágusok városába. Ott megtalálhatsz. De egyet jegyezz meg: sohase beszélj egyetlen egy zöld köpenyes alakváltóval sem! Mert ők a hagyományok hívei, és nem igazán tűrnek meg minket, 21. századiakat itt.
/Kiléptem az ajtón, és életemben először felvettem egy mesebeli állat képét: griffé változtam. Aztán kitártam hatalmas szárnyaim és felrepültem a kék égre. Elhagytam a várost./

(22)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Alyara Nirois háza Empty Re: Alyara Nirois háza

Témanyitás by Vendég Csüt. Szept. 30, 2010 4:48 am

/Csak ennyit mondod boldugulsz e valahogy, nem is várta meg a válasz és griffé változott, és elrepült, most egyedül vagyok egy idegen házban.
Majd csak feltalálom magam, mondtam magamnak./

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Alyara Nirois háza Empty Re: Alyara Nirois háza

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.