Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

1. Emelet: Társalgó

2 posters

Go down

1. Emelet: Társalgó Empty 1. Emelet: Társalgó

Témanyitás by Froeira Lullaby Vas. Dec. 12, 2010 12:48 am

Ahogy a díszes lépcsősorról felér az ember, egyből a társalgóban találja magát. Szemben egy nagy, ébenfa ajtó vezet a hatalmas erkélyre; jobbra szintén egy ajtó található; balra pedig maga a "beszélgető-szoba". A pompás terem kifinomult, letisztult ízlésről árulkodik, a falak egyszerű, krémszínűek, míg a bútorok erősebb árnyalatúak. A földszintre zuhanástól egy különleges, régimódi, kovácsoltvas korlát óvja meg a vendéget, az egyik oldalon, míg a másikon fal határolja a "szakadékot".
Az erkélyajtóhoz közel helyezkedik el a szintén gyönyörűen megmunkált csigalépcsősor, melyen a hálólakosztályokhoz lehet feljutni.
Az emeletet sok keskenyebb, illetve a két szintet is átívelő óriási üvegablak világítja meg, a csodás, kristálycsillár mellett.
Az egész valahogy királyi hangulatot teremt, tökéletes a puccos társaságok fogadására.
Froeira Lullaby
Froeira Lullaby
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 59
Join date : 2010. Sep. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

http://froeira.blogspot.com/

Vissza az elejére Go down

1. Emelet: Társalgó Empty Re: 1. Emelet: Társalgó

Témanyitás by Froeira Lullaby Vas. Dec. 12, 2010 1:08 am

/Sietősen érkeztem meg az első emeletre, s még bőven nem volt vége a csodáknak. Káprázatosan festett, pedig alig volt valami a teremben. Balkéz felől, néhány régi, koszos, poros bútordarab helyezkedett el, szépen körbe rendezve. A falakról - talán a befolyt esővíz miatt - lekopott a festék, s sápadt, fehér színben világítottak, míg a talapzathoz közel vöröses árnyalatot öltve kapcsolódtak a földszint hangulatához. Ahogy felértem, egyből egy iszonyatosan nagy, kétszárnyú faajtót láttam meg, fogalmam sem volt hová vezethet, de először még mindig inkább a tornyokat akartam megnézni. Jobbra is nyílt ajtó, de azzal sem törődtem.
Az, amit én kerestem, az árnyékban bújt meg, egy varázslatos csigalépcső formájában. Azonnal odapattantam, s lendületes léptekkel, hatalmas zajt csapva a régi, rozoga fokokon elindultam felfelé - és most nem felejtettem el a porlepte korlátba kapaszkodni.
Kimondhatatlanul kíváncsi voltam, és annyira boldog, hogy... Erre nincsenek is szavak. Tényleg álmaim otthonát fedezhettem fel, s tudhattam magaménak./
+Bár láthatnák a többiek is! Az már tényleg tökéletes lenne. /gondoltam, miközben továbbra is hevesen dübörgő szívvel szökdeltem fölfelé./

(16)
Froeira Lullaby
Froeira Lullaby
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 59
Join date : 2010. Sep. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

http://froeira.blogspot.com/

Vissza az elejére Go down

1. Emelet: Társalgó Empty Re: 1. Emelet: Társalgó

Témanyitás by Alyara Nirois Vas. Dec. 12, 2010 2:13 am

/Én csak csendben követtem Froeirát, fel az emeletre. A lépcső félelmetesen megreccsent a lábam alatt, de gyorsan megoldottam ezt a problémát gyógyítás képességemmel. A lépcső immár újra ép volt. Semmi kétség, ezt a házat is a mágia fogja életben tartani - de ez itt, a mágusok és boszorkányok városában szerény véleményem szerint egyáltalán nem probléma.
A gyertyák fénye kísértetiesen világította meg a lepukkant helyiséget. Leginkább egy társalgóra hasonlított, de végül úgy is mi fogjuk eldönteni, hogy mire használjuk. Nem baj, ezzel a szobával inkább később foglalkozok.
Amikor Frot követvén felléptem a csigalépcsőre (a rozsda felsértette a kezem, ám az hamar meggyógyult, a rozsdát meg eltüntettem) egy intéssel eloltottam a fényeket, így az egész ház elsötétült, csak a lépteink zaját lehetett hallani az öreg, visszhangos épületben./

(41)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

1. Emelet: Társalgó Empty Re: 1. Emelet: Társalgó

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.