Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Kira Smith tüskéje

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Kira Smith tüskéje Empty Kira Smith tüskéje

Témanyitás by Vendég Pént. Nov. 19, 2010 10:04 am

/Bementem az egyik ilyen bigyóba, amire az én nevem volt festve és egy levél volt ott. A levélben az volt, hogy ez a tüske az enyém és be is van rendezve meg érezzem jó magam, de aláírás vagy valami az nem volt. A tüske teljesen úgy volt berendezve, mint a régi lakásunk anyámmal. Nem értettem, hogy hogyan lehetséges, de úgy döntöttem maradok.

El is telt két hét mire kifogytam az ételből és mennem kellett szerezni valamit. Úgy gondoltam vissza megyek H'Sekiratba és keresek egy boltot ahol lehet vért szerezni. Mert mint később rájöttem vér kell ahhoz, hogy életben maradjak. Vissza mentem a teleportkapuhoz és átléptem a fővárosba./

(12)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kira Smith tüskéje Empty Re: Kira Smith tüskéje

Témanyitás by Vendég Vas. Nov. 28, 2010 4:17 am

/Mikor elindultunk a tüském felé, akkor kezdett esni a hó. Már gyerek koromban, vagy inkább ember létemben, is imádta a havat. És most még boldogabb lettem attól, hogy esik. Ugrálva közlekedtem és szinte már teljesen meg feledkeztem az új srácról. Csak szinte, mert hallottam magam mögül, hogy a fájdalomtól nyögdécselve követ./
+Olyan gyönyörű a hó! /Gondoltam magamban, miközben kinyújtottam a nyelvemet, hogy rá essenek a hópihék./
-Te szereted a havat? /Fordultam hátra mogorva útitársamhoz. Morgott valamit az orra alatt, de nem értettem. Nem baj, most nem ronthatta el semmi a kedvemet. Vidáman haladtam előre. Mikor megérkeztük sajnos a házamhoz, ami egy magas, hegyes izé volt, eszembe jutott, hogy magasan van a bejárat./
+Hogyan tudnám fel vinni, hiszen járni is alig tud nem hogy mászni!
/Nagy gondolkodásomban észre sem vettem, hogy emelkedek. Csak mikor már a bejáratnál lebegtem vettem észre, hogy nem Narüki mellett állok./
-Mi történik? /Ijedtem meg. Lenéztem és láttam, hogy Narüki döbbenten néz fel rám, de inkább mellettem néz el./
+Lát engem egyáltalán?

(21)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kira Smith tüskéje Empty Re: Kira Smith tüskéje

Témanyitás by Naryky Charygyen Vas. Nov. 28, 2010 7:34 am

/ A hóesés teljes meglepetéssel tölt el. Hideg, nedves pelyhek meztelen felsőtestemre hullanak és válnak sikló égkönnyekké. Kellemetlenül tudatosul bennem ismételten félmeztelenségem. Igazán nem értem, hogy miért nem jött velem a többi ruhám is.
Az út széléről egy botot veszek fel, melyre támaszkodva meg-megroggyanó lábakkal haladhatok. Mivel Kirára nem tudok támaszkodni, ugyanis a kislány, mert véleményem szerint, hiába vámpír, akkor is az, kengurunak képzelve magát kezd el ugrabugrálni. Egy darabig figyelem, aztán rám tőr a reszketés. /
- Brr... nagyon lehűlt az idő / motyogom vállaim közé behúzott nyakkal. /
+ Hm... mászni talán könnyebb lesz. A karjaim elég fejlettek hozzá / gondolom, mikor a magasba pillantok. Hiszen eddig is ez az erő segített engem a haladásban. Végig pillantok magamon. Sokkal izmosabb vagyok, mint ezelőtt bármikor. És helyesebb, mint a legtöbb csávó, akit volt szerencsétlenségem közelebbről megismerni. Hiába fázok, mégis csak elvigyorodok ettől az egoista gondolattól: + Helyes vagyok. Annak a vérfarkas nősténynek is tetszettem. / Akaratlanul is megnyalom ajkaim. Kirát kezdem tekintetemmel keresni, ám a lány nincs sehol. Talán elvesztettem volna? Nézek jobbra, majd nézek balra, majd megint megismétlem. Végül aztán nézek fel is. A döbbenet nyilvánvalóan ül ki arcomra. Ám most a vérfarkasos esettel ellentétben nem rémülök kis híján halálra. Csak meglepetten meredek a magasban lebegő alakra, ami valamennyire még emlékeztet a lányra. /
- Hé! Te meg mi a fenét csinálsz?! / kiálltok fel, bár arra magam is rájövök, hogy kérdésem elég h.lyén hangzik.
+ Mégis mit csinálna? Hát lebeg, nem látod?! + torkollom le saját magamat. /

(14)


A hozzászólást Naryky Charygyen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 30, 2010 12:26 am-kor.
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Kira Smith tüskéje Empty Re: Kira Smith tüskéje

Témanyitás by Vendég Vas. Nov. 28, 2010 7:57 am

-Nem tudom, hogy mi történik! /Kiáltom vissza a lent maradt Narükinek. Arra gondoltam, hogy lent szeretnék lenni és éreztem, hogy süllyedek lefelé a földre. Pár pillanattal később újra a fiú mellett álltam./
-Fel tudsz oda mászni? /Kérdeztem tőle. Fellebegtem. Kinyitottam az ajtót és be mentem. Vártam, közben levettem a vékony pulcsimat./
+Be kéne szerezzek néhány téli ruhát.
-Kérsz egy kis forró csokit? Vagy kávét? /Kiáltottam Narükinek a konyhámfelé menet./

(22)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kira Smith tüskéje Empty Re: Kira Smith tüskéje

Témanyitás by Naryky Charygyen Kedd Nov. 30, 2010 12:38 am


- Fel! / kiáltottam vissza. + Ezekkel az izmos hegymászókarokkal ne tudnék? + kérdeztem magamtól nevetve, majd nekiálltam felhúzni magamat. Talán még többet is használt ez a kis próbálkozás, ugyanis minden egyes húzásnál emeltem a lábamat is, próbáltam a térdemmel támaszkodni.
Mire felértem, jól leizzadtam. Nem csupán azért, mert nem volt ez annyira könnyű, mint én azt hittem, hanem azért is, mert a többszöri meg-megcsúszástól megijedtem.
Ahogy szinte bekúsztam a meleg tüskébe megborzongtam a hőmérséklet változás hatására.
- Milyen vámpír vagy Te, hogy tartasz itthon ilyeneket? Vagy csak a vacsorával szoktál jól bánni? / botorkálok el a fal mentén a konyhaasztalhoz, majd lehuppanok az egyik székre. Tulajdonképen egész jó hangulatom lett. Egészséges, piros arccal mosolygok a vámpír lány felé. /
- Hogy van ez nálatok? Ti még esztek emberi ételeket is? / Azért mégis csak beleborzongtam az ember és az étel szavak egymás mellé helyezésétől, de jobb volt inkább nem törődni ezzel a ténnyel. /
- Köszi, egy forrócsoki jól jönne / válaszolom, mikor észhez kapok. Közben szememmel követem, hogy éppen mit csinál, ha nem megy ki a szobából. Ebben az esetben nézegetem a berendezést. Még sosem voltam egyetlen vámpír lakásán se. És ez most olyan kellemes borzongással tölt el. Félek is és izgatott is vagyok. Olyan ez mintha az Interview of the Vampire -be csöppentem volna. Csak itt csinosabb a vámpír. /

(15)


A hozzászólást Naryky Charygyen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 01, 2010 4:45 am-kor.
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Kira Smith tüskéje Empty Re: Kira Smith tüskéje

Témanyitás by Vendég Kedd Nov. 30, 2010 6:45 am

/Járkáltam a konyhában, miközben Narüki és az én forró csokimat csináltam. Levettem a szekrényből a csokoládé port, a tejet beleöntöttem a bögrékbe és be raktam őket a mikróba, közben válaszoltam a srácnak./
-Tudod én sem olyan rég jöttem, ebbe a világba. Persze, hogy ehetünk emberi kaját csak mellé be kell iktatni a vért is. Nem nagy ördöngösség. /Mosolyogtam rá, miközben bevittem a nappaliba az italokat és az övét a kezébe nyomtam, én pedig belekortyoltam az enyémbe./
-Mmmmm. Az enyémbe kell egy kis méz! /Kiáltottam fel és vissza futottam a konyhába. Tettem egy nagy kávés kanálnyi mézet a forrócsokimba, aztán vissza mentem Narükihez.

(23)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kira Smith tüskéje Empty Re: Kira Smith tüskéje

Témanyitás by Naryky Charygyen Szer. Dec. 01, 2010 4:42 am

/ Nem kértem mézet a forrócsokimhoz. Nekem ez éppen elegendő volt. Jobban szeretem, ha egy kicsit keserű. Szokatlanul jó kedvem kezdett kerekedni, ahogy iszogattam csokoládés italomat. ~ Csokoládé... szerelem ~ egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy elkezdtem kuncogni. /
- Ne haragudj - kértem ezért bocsánatot. Nem szerettem volna még idiótábban viselkedni. /
- Szóval, mióta vagy itt? Örülök, hogy pont egy huszonegyedik századiba akadtam bele / csacsogom lányosan, bár a hangom marad ugyan olyan selymes, mint az a karakterre jellemző. Egyáltalán nem kezdtem el affektálni, mint egy meleg, csak egyszerűen beszélgetősebbre, nyitottabbra válaszolgattam és kérdezgettem. /
- Annyira furcsa ez az egész... Nem ilyennek képzeltem el a vámpírokat. Inkább olyan... sápadt arc, gonosz kisugárzás... / fecsegem, majd vállat vonok a végén. /
- Ki tudja, talán még barátnnnn / krahácsoltam egy apróbbat. / - Jahj, hát mindjárt megölöm magam ezzel az itallal, annyira izgatott lettem / megint vállat vonok./
- Biztos a meleg teszi... / nevetgélek tovább, aztán kicsit komolyabb hangszínre váltok. /
- Szóval, lehetnénk akár barátok is.

(16)
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Kira Smith tüskéje Empty Re: Kira Smith tüskéje

Témanyitás by Vendég Szer. Dec. 01, 2010 5:13 am

/Észre vettem, hogy mióta megérkeztünk a tüskémbe, beszédesebb lett a srác és szerintem megkergült./
+Már az akarja hogy a barátja legyek? Na ez nem normális! /Gondolom magamban miközben kiviszem a kiürült bögrét. Mikor vissza jövök, leülök a vele szemben lévő vörös fotelbe./
-Úgy körülbelül két hete vagyok itt. De arra rá jöttem, hogy van itt egy király, Nostrefat, akinek van két utódja Valentin és Valentina, ők ikrek, és van egy félig Shide, félig vámpír lány. Eddig ennyi.
/Meséltem miközben néztem az arcát mit reagál./

(24)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kira Smith tüskéje Empty Re: Kira Smith tüskéje

Témanyitás by Naryky Charygyen Csüt. Dec. 02, 2010 4:02 am



- Az nem Nosferatu? / kérdezek vissza, mert emlékezetem szerint a régi regényekben így hívták. Valamit homályos latin tudásom is az angol vampire szó megfelelője mellett említi. Arcomon közben az érdeklődés jelei láthatók. Teljesen úgy érzem magam, mintha egy mesébe csöppentem volna, ezért aztán nem rémülök meg a vámpírkirály nevének kiejtésétől. Még mindig sokkal jobban megrémisztene az, ha valaki az orrom előtt Saddam Hussein Abd al-Majid al-Tikriti nevét emlegeti, hiszen még mindig csak egy átlagos huszonegyedik századi vagyok./
- És van két utódja? Vagyis ő már nem uralkodik? / vonom össze szemöldökömet. - Vagy ezt most hogy értetted? / értetlenül tekintek rá, nem tudva, hogy hülyének néz a csajszi. /
- És mi az a shide? / értetlenkedek, mivel az ír kultúrában sose sikerült annyira elmélyülnöm, hogy tudjam, az a tündérlények uralkodó népét jelöli ez a szó. /
- És Te egyébként honnan jöttél? / Érdeklődök. / - Két hét alatt ezeket sikerült megtudnod? És... mi van a wécével / kérdezem vigyorogva, mert eszembe jutott hírtele na film. - Ugye itt nincsenek olyan kagylók, amiket meg kell tanulni használni?

(17)
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Kira Smith tüskéje Empty Re: Kira Smith tüskéje

Témanyitás by Vendég Csüt. Dec. 02, 2010 5:24 am

-Nem, Nostrefat. Azok a régi XXI. századi könyvek rosszul tudják! /Förmedtem rá szegényre. Nagyon utálom ha próbálnak kijavítani. Soha életemben nem szerettem, ha neki volt igaza elfogadtam, de még úgy is zsörtölődtem. Nemhogy még rosszul is akar javítani engem!/
-A wécével nincs semmi teljesen olyan mit a másik században. Ha ki kell menned akkor végig mész az előszobán és megtalálod veled szemben lesz. /Kezdtem kicsit lehiggadni, de még mindig füstölögtem magamban./

(25)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kira Smith tüskéje Empty Re: Kira Smith tüskéje

Témanyitás by Naryky Charygyen Csüt. Dec. 02, 2010 5:51 am

- Bocsi / emelem fel védekezően a kezeim. - Nem úgy gondoltam. Csak érdekelt, hogy mit tudok rosszul. / Majd ismét belekortyolok az innivalóba, amiben már alig maradt belőle pár csepp.
- Jaj! Nem úgy értettem, nem kell WC-re mennem. Csak tudod, volt az a régi film... a Pusztító. Vagy Te nem láttad? / Kicsit zavarba jövök. + Lehet, hogy nem látta mindenki? Lehet, hogy nem látták minden országban azt a filmet? Pedig egy igazi klasszikus... mondom én az amerikai, aki a filmek hazájából jött. +
- Mit is mondtál, honnan jöttél? / Kérdezem, mert úgy emlékszem, hogy nem válaszolt erre. Sőt, az is eszembe jut, hogy Shide-s kérdésemre se adott választ. + Lehet, hogy ő sem tudja mi jelent? " tűnődök magamban./

(18)
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Kira Smith tüskéje Empty Re: Kira Smith tüskéje

Témanyitás by Vendég Csüt. Dec. 02, 2010 6:16 am

-Canadából jöttem. Vagyis ha azt kérdezed, hogy hogyan jutottam ide, először meg halt sz édesapám, aztán anyukámmal éltem, majd elszöktem. Los Angelesbe repültem és ott be mentem egy kicsi boltba. Annatina nagyi boltjába, ahol át léptem egy ajtón ami azt hittem, hogy a hátsórészbe vezet. De mint utólag kiderült nem. Én így kerültem ide. Te hogyan?
/Kérdeztem tőle. Nem tudom, hogy miért, de ez a fickó kihozza belőlem az őszinteséget./
+Basszus ez a fickó nem semmi.

(26)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kira Smith tüskéje Empty Re: Kira Smith tüskéje

Témanyitás by Naryky Charygyen Pént. Dec. 03, 2010 12:03 am

- És miért szöktél el a szüleidtől? / kérdezi értetlenül, hiszen Neki mindig jó élete volt. Persze, persze... ennyi élettapasztalattal, ami mögötte van, már tudja, hogy vannak elhanyagoló szülők, akik gyakorlatilag megkeserítik a gyerekek életét, meg vannak olyanok, akik durvák... Az őrsön rengeteg ilyennel találkozhat az ember. Olyanokkal is, akiket legszívesebben agyonvernél, mikor meghallod, hogy mit tett... de nem teheted, mert rendőr vagy... Nah, meg mert nem utolsó sorban béna. De azért néha eljátszott a gondolattal, mikor a recepción kellett kisegítenie... hogy jól össze rugdal egy-két ilyen felelőtlen embert. Persze a kölykök elpáholásával alapvetően nincsenek problémái. Ha rossz a gyerek, akkor uccu neki... Na-de-ha nem tett semmit?!
Érdeklődő tekintettel néz a lányra, reménykedve abban, hogy majd elmondja neki. Ám semmilyen kiemelkedő kíváncsiság sem jelenik meg az arcán. Nem egy információéhes vadállat, hanem egy jámboran érdeklődő ember. Teljesen olyan látszatot kelt, még mindig, mintha a légynek se tudna ártani. Már pedig ez valahol így is van. Míg nincs teljesen tudtában a képességeinek. /
- Kanada biztos szép hely. Ott még nem jártam / elgondolkodik egy pillanatra azon, hogy mit is tud erről az országról, azon felül, hogy nincsenek velük annyira jóban, mint lehetnének. Akaratlanul is a South Park jut az eszébe a két krapekkel, akiknek olyan szörnyű poénjaik voltak. /
- New York városában léptem be a boltba... annak is valami ilyesmi neve volt.

(19)
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Kira Smith tüskéje Empty Re: Kira Smith tüskéje

Témanyitás by Vendég Pént. Dec. 03, 2010 7:28 am

-Azért szöktem el, mert anyám nem tudott eltartani és úgy döntöttem, hogy neki is és nekem is könnyebb lesz így. De nem akarom ezt elmondani. Nem esik jól. /Éreztem, hogy könny szökik a szemembe. Mi előtt elkezdtem volna sírni kiszaladtam a mosdóba. Kitéptem az ajtót majd magam mögött becsaptam és lerogytam a wécé mellé. Csak sírtam és sírtam. Nem tudom, hogy meddig. Ott maradtam a mosdóban addig míg össze nem szedtem magam annyira, hogy vissza tudjak menni. Újra leültem vele szemben és mosolyt erőltettem magamra, de éreztem, hogy nem sikerült valami jól./
-Te milyen lény vagy? Hogy tetszik a XXIX. század? /Próbáltam kicsit vidámabb hangnemet megütni./

(27)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kira Smith tüskéje Empty Re: Kira Smith tüskéje

Témanyitás by Naryky Charygyen Pént. Dec. 03, 2010 7:51 am

/ Meglepett a lány kirohanása. Éppen azon voltam, hogy utána megyek, mikor megint rájöttem, hogy nincs erő a lábamban: arccal a földre estem. /
- Fenébe / motyogtam, majd vissza küzdöttem magam a székre. + Itt ez a sirály test.. és még csak használni se tudom + bosszankodtam most már egyértelműen. Feleltem a poharat, de már nem volt benne több korty. Hosszan meredtem az üres bögrébe. Pont ilyennek éreztem én is most magamat. Kilátástalanul, elveszve egy új világban, amit egyszerre tartok szörnyen mókásnak és lehangolóan ésszerűtlennek. Sóhajtottam. + Ez az én formám... de... legalább nem öltek meg. / Ez viszont mosolyt csalt az arcomra, egészen addig, míg jó tíz perc elteltével vissza nem jött Kira. /
- Sajnálom! / Néztem rá bocsánatkérő arckifejezéssel. - Nem akartam tolakodó lenni a kérdésemmel... / Pár pillanatra elhallgatok, mielőtt még folytatnám. - Azért, ha bármikor szeretnéd valakinek elmondani... öö.. megadnám a számom / nevetek fel és vakargatom meg a fejemet. - Ugye, milyen kellemetlen? / Erőt veszek magamon, hogy talpra álljak, megkerülöm az asztalt és a lány vállára téve a kezemet, megsimogatom a vállát kedveskedve. /
- Tényleg nem akartalak megbántani. És biztos furcsállod, hogy felajánlottam a barátságomat, de én úgy gondolom, hogy mindketten elveszettek vagyunk egy új világban... és mint ilyenek, jobb, ha összetartunk / elveszem válláról a kezemet, mert közben eszembe jut, hogy férfi testben talán másképpen hat, mintha nő lennék... + Jézus! Még azt is hiheti, hogy közeledni akarok hozzá?! / Kapok észbe és egy pillanat alatt elsápadok. /
- Mit is kérdeztél? Hogy tetszik ez a század? / lépek el tőle. Fel se tűnt, hogy milyen sokáig talpon maradtam, csak mikor visszarogyok a székbe. A leülési technikám még annyira nem jó. /
- Egyenlőre nem sokat láttam belőle, de érdekesnek tűnik. Nagyon érdekesnek / felemelem a digitális dögcédulámat. /
- Itt van például ez. Elég volt ráhelyeznem a hüvelykujjamat és mindent elmondott rólam... Olyan furcsa volt / megrázom a fejemet, mintha még mindig hitetlenkednék. /
- És mihez fogsz Te itt kezdeni? / Nézek rá ismét, próbálok mosolyt küzdeni az arcára saját kedvességemmel, mosolyommal. /

(20)
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Kira Smith tüskéje Empty Re: Kira Smith tüskéje

Témanyitás by Vendég Pént. Dec. 03, 2010 8:02 am

- Nem tudom, szerintem itt maradok. Nagyon tetszik ez a hely. Főleg télen! /Kinéztem az ablakon./ -Még mindig hullik a hó! De hé! Most egész sokáig állva maradtál. /Mosolyogtam rá őszintén./ De mond csak, mi voltál te ember korodban? Olyan furcsa vagy.
/Arra gondoltam talán nem volt férfi, de el is vetettem. Olyan nincs hogy nemet változtasson valaki!/
+Jó én is meg változtam egy kicsit. Például a hajam vörös lett meg ilyenek, de hogy nőből férfi vagy fordítva! Ilyen nincs! Vagy talán van...?

(28)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kira Smith tüskéje Empty Re: Kira Smith tüskéje

Témanyitás by Naryky Charygyen Pént. Dec. 03, 2010 10:00 am

- Hogy mi voltam? / mosolygok rá kedvesen. - Tolószékes rendőr. Azért van nálam pisztoly is / mutatok a hónaljtokomban hordott kis aranyosra, amit igazából sosem kellett használnom. De persze ki dicsekedne el ezzel? Én biztosan nem. / Összeszedem magamat és odasétálok én is az ablakhoz, majd a perembe kapaszkodva próbálok talpon maradni, miközben lábaim néha meg-megremegnek. /
- Valóban, esik a hó... / Figyelem egy rövid ideig. - Hogy érted, hogy itt szeretnél maradni Necralitban? Vagy úgy a huszonkilencedik századra gondoltál? / Kicsit elszomorodok.
- Nekem azt mondta az egyik vérfarkas, hogy nem lehet visszatérni, ha már egyszer eljöttél onnan / bosszankodva megrázom a fejem. /
- Azért ez elég nagy szívás. Legalább kiírhatná az a nagyi a figyelmeztetést, hogy "hé ne lépj be, mert véletlen egy másik világba kerülhetsz"... vagy valami ilyesmit / az ablak széleinél gyöngén beszivárgó hidegtől megborzongtam. /
- Inkább leülök / jelentettem ki, majd visszabotladoztam a székhez. /
- És honnan van ez a lakás ilyen rövid idő alatt? Miből tartod fenn magad? / Érdeklődtem.

(21)
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Kira Smith tüskéje Empty Re: Kira Smith tüskéje

Témanyitás by Vendég Pént. Dec. 03, 2010 10:23 am

-Lehet, hogy bénán hangzik, de úgy éreztem mintha várnának rám. Mikor H'Sekiratből át léptem ide és eljöttem a tüskékhez, akkor láttam, hogy erre tüskére az én nevem volt írva. De gondolom te még nem voltál a városodban, ezért nem tudhatod lehet, hogy neked is van egy fenntartott lakhely. /Ekkor akkorát ásítottam, hogy úgy éreztem mindjárt ketté válik a fejem./
-Jaj, bocsánat. /Mondtam szégyenkezve, mert úgy éreztem bunkó dolog, hogy csak úgy beleásítok a beszélgető partnerem arcába./
-Szerintem én most aludni térnék. De előbb megmutatom a szobádat. Addig maradhatsz ameddig jónak látod. /Mondtam mosolyogva és felé nyújtottam a kezem, hogy megtudjon bennem kapaszkodni. Aztán kivezettem a folyosómra és be kísértem az egyik vendég szobába./

(29)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kira Smith tüskéje Empty Re: Kira Smith tüskéje

Témanyitás by Naryky Charygyen Pént. Dec. 03, 2010 10:35 am

- Érdekesen hangzik / megvonom a vállamat. /
- Én nem éreztem sajnos olyan késztetést, hogy otthont keressek magamnak bárhol is... / megint vállat vonok. /
- De látom, álmos vagy / mosolygok rá, együtt érzően mislogva, majd hagyom a hálóba kísérni magamat. /
- Nagyon szépen köszönöm! Még, ha elárulnád, hogy hol találom a mosdót, lefürdenék, mielőtt álomra hajtom a fejem / aztán a következő gondolatomtól zavarba jöttem. Észre se vettem, hogy kivörösödik az arcom. + Mi? Hogy én?! Megmosdatni egy férfi testet?! ... De hisz... ez ... a ... sajátom... Uh... azt se tudom... + hangtalanul nyeltem egyet, majd kelletlenül mosolyogtam Kirára. /
- Nos, akkor megkeresem a mosdót, aztán nem is mocorgok sokáig szobán kívül / indulok meg a mosdó felé, a falba kapaszkodva. /
- Örülök, hogy nem vagy még olyan paranoiás, mint az öreg vámpírok! / Szóltam még hátra a vállam fölött, mielőtt még eltűntem volna a mosdóban. /

(21)
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Kira Smith tüskéje Empty Re: Kira Smith tüskéje

Témanyitás by Vendég Pént. Dec. 03, 2010 11:15 am

-Hogyan érted, hogy paranoiás? /Kérdeztem csodálkozva, de aztán feladtam és inkább mentem a saját szobámba. Beágyaztam magamnak és be fészkeltem az ágyba, hogy aludjak végre. De valamiért nem tudtam el aludni. Már legalább félórája forgolódtam mikor megelégeltem és arra jutottam, hogy kimegyek és iszok egy bögre mekeg tejet. Miközben el mentem Narüki szobája mellett valami mocorgást hallottam bentről de nem álltam meg, mert engem úgy neveltek, hogy ne üssem bele mások dolgaiba az orrom. Így hát ki mentem a konyhába és beraktam a tejjel teli bögrémet a mikróba. Mikor eléggé felmelegedett, kivettem aztán leültem az asztalhoz és ittam egy kortyot. A kellemes meleg szétáradt a számban. Én kellemesen hátra dőltem és megborzongtam az érzéstől./

(30)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kira Smith tüskéje Empty Re: Kira Smith tüskéje

Témanyitás by Naryky Charygyen Pént. Dec. 03, 2010 11:48 am

/ Miután elszöszmötölt, egy jó negyed órát a fürdőszobában. Mondanom se kell, hogy élete legkényelmetlenebb helyzetében érezte magát. Visszatért a szobába aludni, viszont valahogy csak nem jött álom a szemére. Folyamatosan az járt az agyában, hogy mi van, ha a vámpírlány csak beetette. És valójában csak túl gyengének érzi magát... + Nah, de ez badarság! + ül fel hirtelen az ágyban, amitől megszédül. Pár percig csak a fejét fogja, mikor zajt hall a konyhából... + Ez... meg... fog... enni... + kúszik ereibe a rettegés. Azonnal talpon terem, ruganyosan mozdul, a pisztolya már a kezében, falhoz simul és csöndben vár... eltelik jó tíz perc, mikor úgy dönt, hogy összeszedi bátorságát, és kilopakodik.
Ekkor pillantja meg döbbenten az iszogató lányt. /
+ Oh, hogy én... milyen ostoba vagyok / visszacsúsztatja a fegyvert a tokba. /
- Te se tudsz aludni? - szólítja meg, még mindig kicsit óvatosan. /

(22)
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Kira Smith tüskéje Empty Re: Kira Smith tüskéje

Témanyitás by Vendég Pént. Dec. 03, 2010 12:09 pm

-Nem, nem tudok aludni. /Feleltem mikor már túl voltam az ijedségen, ami akkor fogott el mikor meghallottam a hátam mögül a fiú hangját./
+Ezek szerint nem én vagyok az egyetlen.
/De nem kerülte el a figyelmemet, hogy a fegyver még mindig nála volt./
+Akkor még mindig nem bízik bennem.
/Ez rosszul esett, de nem tettem szóvá. Inkább felálltam és beraktam a mosogatóba az üres bögrét. Engedtem bele egy kis vizet, majd ott hagytam és elmentem Narüki mellett és bementem a szobámba. Bemásztam az ágyba. A tej segített pár pillanattal később már aludtam mint a bunda./

(31)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kira Smith tüskéje Empty Re: Kira Smith tüskéje

Témanyitás by Naryky Charygyen Pént. Dec. 03, 2010 12:24 pm

/ Kellemetlenül éreztem magam attól, hogy csak úgy elsétált. Mellettem nem gondoltam volna, hogy megbántom, ezért utána fordultam. /
- Csak hallottam, hogy mászkált valaki... és megijedtem... / próbáltam mentegetőzni, de sajnos Kira nem fordult vissza, hanem lefeküdt aludni. /
+ Talán nekem is jobb lenne, ha így tennék. Lehet, hogy ha kialussza magát, már nem lesz rám mérges... Jobb holnap egy nyugodt vámpír, mint ma egy idegesebb + gondolattal sétáltam végül én is vissza ballagtam a szobába, hogy nyugodni térjek... /

/ Reggel minden bizonnyal korábban kelhettem mint a vámpírlány, mert nem találtam a konyhában, viszont nem igazán mertem semmit se tenni, ezért csak a konyhaasztalnál ülve vártam rá. Mikor pedig vére megjelent, mosollyal az arcomon köszöntöttem. /
- Szia! / intettem is felé kezemmel, ahogy végre észre vett. /
- Gondoltam rá, hogy készítek valami reggelit, de... / kicsit elpirulok. /
- Nem voltam biztos benne, hogy jó néven vennéd, ha belenyúlnék a konyhádba... / megvakarom a fejbúbomat. /
- Tudod, azon gondolkodtam, hogy talán ... nos... Esetleg lenne kedved elkísérni engem a saját városomba? / kérdezem cseppet zavartan. Még mindig emlékszem arra, hogy mennyire megbántódhatott az este. /
- Azt hiszem egy ismerős közelében, mégis csak jobban érzeném magam.

(23)
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Kira Smith tüskéje Empty Re: Kira Smith tüskéje

Témanyitás by Vendég Pént. Dec. 03, 2010 12:54 pm

-Nekem nem kell semmi emberi kaja, csak a reggeli vér adagom kell. /Ki vettem egy adag macska vért a hűtőből aztán beraktam a mikróba, hogy test meleg legyen. Aztán csináltam gyorsan egy szendvicset Narükinek, letettem elé, én pedig leültem vele szemben az asztalhoz. Bele ittam a vérbe és már egy korty után jobban éreztem magam. Mire megittam az egészet már teljesen olyan voltam mit tegnap. Vidám és élettel teli./
-Persze elmegyek veled a városodba, de nem ma. Ma más dolgunk van. Az, hogy meg tanulj újra rendesen járni. /Vigyorogtam rá./

(32)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kira Smith tüskéje Empty Re: Kira Smith tüskéje

Témanyitás by Naryky Charygyen Pént. Dec. 03, 2010 1:10 pm

/ Ahogy ott ültem vele szemben, belém fagyott a vér is. + Tényleg azt iszik, amit hiszek? + meredtem a kezére. Teljesen úgy éreztem magam, mintha a True Blood-ba csöppentem volna. + Ki vett a hűtőből egy üveg vért... éééés? + hüledeztem magamban.
- Te...? Ugye... az... nem... embervér? / Nyeltem egy olyan óriásit, hogy még csuklottam is hozzá egyet. Közben öszre se vettem, hogy az arcomból kifutott a vér és még a lábaim is megremegtek. Szinte holt sápadt lettem pillanatok alatt. /
+ Miért lett hirtelen olyan érzésem, hogy szaladnom kellene? + Tolult újabb adag nyál a torkom irányába, hogy újabb nyelésre késztessen. + Olyan furcsa volt az a hangsúly... + végre sikerült levennem a kezéről a szememet. + Mit csinálsz, kölyök?! Egy yakuza kölyke vagy! Láttál Te már ennél durvábbat is! Miért lettél hirtelen ilyen besz@ri?! + próbálok lelket verni saját magamba. /
- Nos.. hogy... gondoltad a... / próbálom felemelni a szendvicsemet, hogy bele harapjak, hátha sikerül megennem. - járni tanulást? / Harapok bele a szendvicsbe és kezdek rágni. /

(24)
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Kira Smith tüskéje Empty Re: Kira Smith tüskéje

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.