Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Bettina Twerpsnoogy háza

Go down

Bettina Twerpsnoogy háza Empty Bettina Twerpsnoogy háza

Témanyitás by Bettina Twerpsnoogy Kedd Nov. 16, 2010 3:41 am

/Mikor megláttam azt a rengeteg sziklát egymás mellett, világossá vált, hogy ezt a nekem, és a hozzám hasonlóknak találták ki. Beúsztam az egyik szikla nyílásába, csak egy nagy helyiséget találtam, de nekem ennyi is elég a legfontosabb, hogy legyen egy helyem, ami csak az enyém./

Nem kell sok dolog egy fóka lakásba, Bettina algákat hordott össze, amolyan fészek gyanánt, hogy legyen hol aludnia. Díszítésként összeszedett pár különböző színű korallt, valami színnek mégiscsak lennie kell a "szobában". megpróbálta a szoba "padló" részét homokkal beszórni, de nem nagyon sikerült a víz elsodorta, de ha úszása során talál valamilyen érdekes követ, ami különbözik a többi közül, vagy kagylót, esetleg növényt, hazaviszi, mert olyanok, mint ő : Senki sem figyel rájuk, mert különböznek. Halat nem akar hazavinni, mert emberi ösztönei, még azt diktálják, hogy bebüdösödik. Ekkor vette észre, hogy az egyik sarokban, van egy kicsinyke ablak igazi üvegből, melyen ha kinéz egy számára (még akkor) ismeretlen kastélyt lát, körülötte sellőket, melyek egyáltalán nem érdeklik, hisz köztudott, minek tartja őket.
Bettina Twerpsnoogy
Bettina Twerpsnoogy
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2010. Sep. 21.

Vissza az elejére Go down

Bettina Twerpsnoogy háza Empty Re: Bettina Twerpsnoogy háza

Témanyitás by Bettina Twerpsnoogy Csüt. Nov. 18, 2010 3:46 am

/Mindennel kész voltam, mégis barátságtalannak tűnt ez a hely, amit én háznak nevezek. Eleinte azt hittem, nem fog zavarni, de ezek szerint mégis. Az egyedüllétet megszoktam már, nem nagy dolog, hogy akár 3 nap is eltelik úgy, hogy nem beszélek senkivel. Egyre jobban aggasztott az, hogy vajon vannak-e veszélyes állatok a tengerben./ +Biztos, de nem szeretnék velük találkozni. Az, hogy néha mintha láttam volna elsuhanni egy-két sellőt egyáltalán nem érdekelt. Viszont ha tegyük fel követnék egyet, eljuthatok még több helyre, amik nagy valószínűséggel nem is veszélyesek. Hátha nem tudnak semmit a selkiekről, és csak egy átlagos fókának néznek majd. Megéri megpróbálni.+ /Hátradőltem, épp csak elkezdtem élvezni a semmit tevést, mikor az agyamban egyszer csak felcsendült Alyara hangja: Minden vasárnap a kávéházban!/ +Milyen nap van ma? Logikázzuk ki! Átkerültem egyik boltból a másik boltba, Fro rajtam landolt, elmentünk a kávéházba, ott találkoztunk Alyarával. Ez egy nap, azt az estét az erdőben töltöttük. Ma meg teleportáltam, ez lesz itt az első napom, ez összesen kettő. Melyik nap is mentem be a boltba? Azt hiszem szerdán. Akkor holnap péntek van. Még két napig kell itt unatkoznom. Holnap reggel kitalálom az aznapi programomat, többek között az ennivaló keresést, másnap pedig lehet, hogy felmegyek a felszínre, egy nap ide vagy oda, nem számít+ /Eldöntöttem, hogy alszom egy jót. Tetszett, hogy én döntök. Nem kell se iskolába járnom, se rendet csinálnom itt soha. Minden gyerekes marhaság értelmét vesztette. Lehet, hogy ezek helyett sokkal komolyabb dolgokban kell majd döntéseket hoznom, de nem bánom, mert ezeknek van értelmük, amikkel pedig a XXI.században gyötörtek, azok már akkor értelmüket vesztették, mikor elköltöztünk Angers-ból. A mai napig bánom ezt a döntést. Ha mindent megpróbáltuk volna, még most is ott laknánk. De kit érdekel? Vége van. Ez az én otthonom./

{16}
Bettina Twerpsnoogy
Bettina Twerpsnoogy
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2010. Sep. 21.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.