Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Régies sikátor

+7
Froeira Lullaby
Mira
Rabraquat
Laila Finisse
Shelby Rowlers
Helim Aziphim
Lynarin Seeragic
11 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Régies sikátor - Page 3 Empty Re: Régies sikátor

Témanyitás by Mulan Huryū Csüt. Jan. 19, 2012 9:44 am

/ Már éppen ingerülten-csattanósan, olyan tökös csajosan visszavágtam volna valamit, amikor az utolsó szó megütötte azt a pici kis fülem a tonnányi rőt hajzuhatag alatt./
- Sárkány? /olyan áhítattal ejtettem ki a szót, mintha valaki azt ígérte volna meg nekem, hogy az összes balerinát felkoncolhatom a világon, kezdve a kis kuzinommal...
Nem, meggondoltam magam, ez még annál is gyönyörűbben hangzott! Eszembe jutott, milyen érzés volt, ahogy a tigris izmai futkároztak a bőröm alatt. /

+ Egy valódi sárkány... Igen, sárkány akarok lenni!!
- Legyőzni azt a ribancot? Akár a tűzön is átsétálok érte! Habár, az a sárkányos dolog még jobban hangzott... Lehetnék igazi sárkány? /A hangom kissé talán kapzsinak és nagyon reménykedőnek tűnt, de kivételesen komolyan beszéltem./

- Ha ez a Művészet valami, amivel harcolni tudok és erősebbnek lenni, akkor még a pizsit is elviselem miatta! /vigyorogtam rá Coirra./


(14)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Régies sikátor - Page 3 Empty Re: Régies sikátor

Témanyitás by Gramin Szomb. Feb. 04, 2012 12:28 am

*Innen jöttünk:1. szint, 2. kerület*

*Lisim*

/Örülök neki, hogy már nem fél tőlem és mellettem trappol, mint egy jó gyerek. Kicsit lassítok a tempómon, hogy neki is könnyebb legyen tartania a lépést, közben pedig meghallom a kérdést./
-Hát...Őszintén bevallom, nem tudom, merre találunk olyan helyet, ahol nyugodtan leülhetnénk és ihatnánk is valamit, hiszen én is csak most érkeztem ide./Mondom kissé zavartan vakargatva a tarkómat./De azt hiszem, hogy ahol kijöttünk a boltból, az valami központi hely lehet, mert eléggé sokan mászkáltak arrafelé. Biztos van ott valahol egy ilyen hely is./Nem vagyok benne biztos, hogy felfogta ezeket a szavakat, de inkább nem kezdek bele a magyarázásba, mivel tudom magamról, hogy abban nem vagyok valami jó./Na mindegy, csak találunk valamit!/Bátorítom kis barátomat. A kijelentést egy mosollyal is megtoldom. Nézelődök a sikátorban, hátha meglátok valami ismerőset, esetleg megpillantom azt az utat, ahonnan jöttem, de egyenlőre semmi ilyesmi nem kerül a szemem elé. Így hát tovább haladok Lisimmel előre, ami remélhetőleg nem valami újabb szemétdomb, vagy egyéb hasonló felé vezet./


(6)
Gramin
Gramin
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Jan. 22.

Vissza az elejére Go down

Régies sikátor - Page 3 Empty Re: Régies sikátor

Témanyitás by Caridwen Szomb. Feb. 11, 2012 8:38 am

*Merry*

- Hallottad Coir, kimondta, hogy akarja! /Lép be egy férfi az ajtón./
- Nincs most időnk várakozni, minden perc számít! Ide figyelj rám leány! Sárkány leszel, hatalmas őseink rksége, amit neked adunk, azonban az Arany svényt kell járnod, egyesülni a tigrissel magadban és akkor az érme másik fele is a tiéd lesz. Hajlandó vagy bármire ezért?
/Amikor a lány biccent, a férfi odalép hozzá és szájon csókolja. Éles fényvillanás kíséretében a lány eltűnik az ágyról. A férfi Coirra néz./
- Nem tehettem mást, nincs sok időnk, ő pedig ha megérdemli, boldogulni fog egyedül is. A Sakura-parkba küldtem, az ottani szellem megnyugtatja majd háborgó tudatát.
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Régies sikátor - Page 3 Empty Re: Régies sikátor

Témanyitás by Lisim Hétf. Feb. 20, 2012 8:31 am

*Gramin*

+Hát jó.+ /Nyugtázza magában a tervet, amit az angyal felvázolt neki... angyal. Még mindig hihetetlen számára. Nem csak ez, de ez különösen megfogta. Kezdi egy mesében érezni magát, egy rossz mesében - hisz lássuk be, nem rég van itt, mégis mekkora kalamajkába keveredett korábban./
- Ahogy gondolod. /Bólint a férfi felé, mint ahogy anyukájának szokta, mikor az véglegesen eldönt valamit, és esélytelen, hogy vitatkozni tudjon. Bár jelen esetben nem is tudna. Csak szedi a lábát a férfi mellett, és nézelődik. Érdekes mód, ez a hely kevésbé tűnik számára furcsának, mintha picit elütne a város többi részétől. Legalábbis egészen addig, míg meg nem pillant valami hídszerűséget, ami mintha ott sem lenne, de mégis ott van. Pillanatra megtorpan, nézelődik, majd továbbhalad. Egy szót sem szól, ha az angyal beszélni szeretne, majd beszél./

<28>
Lisim
Lisim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. May. 18.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Régies sikátor - Page 3 Empty Re: Régies sikátor

Témanyitás by Caridwen Hétf. Feb. 20, 2012 8:57 am

*Danu gyermekei - Gramin & Lisim*

/A sikátor sötétjének árnyai hirtelen mintha megelevednének, aztán hirtelen egy lép elétek. Hosszú fekete haja szabadon száll, ruhája élénk kék-rózsaszín-lila színekben játszik a fején tollas csuklyába végződve. Mégis folyékony aranynak tűnő szemei a legkülönösebbek. Rátok néz, majd titokzatosan elmosolyodik.
Gyönyörű nő, mégis valami földöntúli hűvösség árad belőle, ami kissé zavaróvá teszi a jelenlétét./
- Ti lennétek Gramin és Lisim? /kérdi csengő-trillázó hangon és egyikőtökről a másikra néz, majd felvont szemöldökkel várja a választ./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Régies sikátor - Page 3 Empty Re: Régies sikátor

Témanyitás by Gramin Kedd Feb. 21, 2012 1:47 am

*Danu gyermekei - Lisim és Caridwen*

/Szerencsémre Lisim nem tiltakozik, csak lépked mellettem szótlanul. Néha azért ránézek, de csak nézelődik kíváncsian, közben pedig szedi a lábát. Már látni vélek
némi mozgolódást előttünk, amiből arra következtetek, hogy közeledünk
ahhoz a helyhez, ahová elindultunk./
-Nézd! Már nem vagyunk messze./Mutatok a mozgolódás irányába. Ekkor azonban megjelenik előttünk egy gyönyörű nő. Különös, színes ruhát hord, melyhez egy tollas csuklya tartozik. Haja ébenfekete, szemei arany színben pompáznak. Ahogy ránk
néz, zavart leszek és lesütöm a szemem. A kérdésére enyhén meghajolva
válaszolok./
- Igen, Hölgyem. Én vagyok Gramin, ő pedig Lisim./Mutatom be kis barátomat is. Közben persze kerülve a nő tekintetét./

(7)
Gramin
Gramin
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Jan. 22.

Vissza az elejére Go down

Régies sikátor - Page 3 Empty Re: Régies sikátor

Témanyitás by Lisim Csüt. Feb. 23, 2012 6:14 am

*Danu Gyermekei - Fenséges (szeretne lenni) Caridwen és Gramin*

/Nézelődik, lépked, de hopp, egyszer csak valami hirtelen előttük terem. Egy nő. Lisim szája szólásra nyílna, de Gramin megelőzi, így a goblinnak van ideje felmérni a nőt. Nem éppen csúnya, ha lehet így fogalmazni, de Lisim számára nem túl bizalomgerjesztő - főleg ha helyből ezzel a kérdéssel állít be hozzá. Még ő is csak szokja ezt a nevet, alig egy-két embernek (?) mondta el, erre ez a nő itten tudja./
- Aha. És Te ki vagy? /Szegezi neki a nőnek a kérdést, nem is gondolva arra, hogy esetlen kis modortalanságnak is milyen következményei lehetnek.
*Ahogy a user a mesélőt ismeri... Very Happy*

<29>
Lisim
Lisim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. May. 18.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Régies sikátor - Page 3 Empty Re: Régies sikátor

Témanyitás by Caridwen Csüt. Feb. 23, 2012 7:30 am

*Danu gyermekei*

/A nő csak elmosolyodik... Aztán gunyoros mosollyal meghajol előttetek./
- Értem. Az nem számít ki vagyok én kicsi goblin, nem kell terhelned azt a kis buta fejedet...
/Aztán a köpenye mélyére nyúl, és mielőtt bármi más is történhetne egy zöldes kőből készült nyakörvet csattint rá Lisim nyakára. Aztán felkacag./
- Csak az a fontos angyalok... hogyha Ramiel eljön tegyétek, amit mond és ne beszéljetek neki rólam... Ha mégis megteszitek eljövök és eljövendő örök életeteket pondróként fogjátok leélni...
/Ennyit mond csak, aztán köddé válik... Gramin, ha Lisim felé nézel, hogy hogyan reagál a dologra, azt látod, hogy a kicsi goblinnak hűlt helye... egy veled egymagasságú izmos szőke angyal áll melletted fehér-arany szárnyakkal a hátán....
Lisim, te pedig ha a nyakadhoz kapsz, már nem is érzed rajta a nyakörvet, csak az izmokat a bőr alatt./


*És nem kell kiírnotok az én nevem, nem veletek játszom, hanem mesélek... Razz Amúgy a kaland neve is elég. Smile *
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Régies sikátor - Page 3 Empty Re: Régies sikátor

Témanyitás by Gramin Csüt. Feb. 23, 2012 9:53 am

*Danu gyermekei*

/Lisim egy kérdéssel reagálja le a nő megjelenését, mire az egy gúnyos mosollyal válaszol. Közli, hogy nem fontos, hogy őt hogy hívják, majd elővesz egy nyakörvet és a kis zöld lény nyakára helyezi./
-Hé! Mit művel?/Kérdezem a nőt felháborodva, aki megfenyeget minket. Valami Ramielt emleget és azt, hogy ne mondjuk el, hogy találkoztunk vele, aztán eltűnik. Meg akarom nézni, hogy Lisim hogy van és megvizsgálni a nyakörvet, hátha le tudom szedni, azonban kis barátomnak hűlt helyét találom csupán. Ahol ő állt előbb, most egy fehér-arany szárnyú angyal leledzik./
-Mi a.../Kezdek bele, mikor leesik, hogy lehet, hogy Lisim az./Ööö...Lisim? Te vagy az?/Kérdezem és a szemébe nézek. Nem nehéz, mivel velem egymagasságú./


( 8 )
Gramin
Gramin
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Jan. 22.

Vissza az elejére Go down

Régies sikátor - Page 3 Empty Re: Régies sikátor

Témanyitás by Lisim Csüt. Feb. 23, 2012 11:12 am

*Danu Gyermekei*

/Már szóra nyitná a száját, hogy reagáljon, hogy a nő miért is nem árul el magáról semmit, aztán nyakára egy örv kerül. Furcsa érzés fogja el, picit megszédül, de pár másodperc alatt kitisztul a látása. Meglepetésére minden sokkal kisebb lett körülötte. Észre sem veszi, hogy a nő eltűnt, leginkább az tűnik fel számára, hogy mikor Graminra néz, nem fájdul meg a nyaka hátulja, hanem kényelmesen a szemébe tud lesni.
+Mi a...+
Döbben le, mikor hátulról mintha egy szárny vége libenne maga mellé, és mikor rájön: az az ő szárnya. Felnéz Graminra, aki épp kérdezi tőle, hogy ő ez az. Csak néz rá, nem nagyon tud válaszolni, majd pár másodperc után bólint egyet, majd nyel egy nagyot./
- M... Mi-Mi történt?

<30>
Lisim
Lisim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. May. 18.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Régies sikátor - Page 3 Empty Re: Régies sikátor

Témanyitás by Caridwen Pént. Feb. 24, 2012 9:42 am

*Danu gyermekei*

/Mielőtt észbe kaphatnátok a semmiből egy férfi kerül elő. Könnyeden zsebre dugott kézzel néz titeket enyhén felvonva a szemöldökét. Aztán előkap egy cigit és villámgyorsan rágyújt. Csak pár slukk után szólal meg./
- Hello öcsikéim, a nevem Ramiel, azért jöttem, hogy segítsetek nekem angyalkáim...
/Majd szép lassan kifújja a füstöt./
- Ti mind a múltból jöttetek, ugye? Lisim és Gramin, ha jól tudom, igaz?
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Régies sikátor - Page 3 Empty Re: Régies sikátor

Témanyitás by Gramin Pént. Feb. 24, 2012 10:07 am

*Danu gyermekei*

/Ledöbbenek, mikor tudatosul bennem, hogy a kis zöld lény átalakult angyallá. Láthatóan ő is furcsán érzi magát és nem érti mi ez az egész./
-Nem tudom hogyan, de angyallá változtál./Válaszolok ijedt kérdésére./Talán...Talán a nyakörv, amit az a nő rád tett...Talán az változtatott át./Mondom ki hangosan, amit gondolok. Ekkor megérzem, hogy valami változik. A nyári hőség alábbhagy és kellemes lágy szellő kezd el fújni, ami általában tavasszal szokott lenni.~Nem, az nem lehet, hiszen a nyár közepén járunk! És a nyár után amúgy sem a tavasz jön!~Hessegetem el az érzést, ami rám tör. Tovább nem tudunk a különös átalakulással foglalkozni, mert megjelenik egy angyal, aki rágyújt egy cigire.~Ilyet se pipáltam még! Cigarettázó angyal!~Gondolom. Ramielként mutatkozik be. Ramiel. Őt említette az a furcsa nő.~Segítsünk neki?~Pislogok. Különös hallani, hogy egy angyalnak segítségre van szüksége./
-Igen a múltból jöttünk, nem is olyan régen. Még csak most ismerkedünk ezzel a világgal./Veszem át a szót. Az az érzésem, hogy Lisim most éppen eléggé le van sokkolódva amiatt, hogy már nem az a kis zöld lény, aki néhány perccel ezelőtt volt. Szegény, még azt az alakját se biztos, hogy megszokta, erre most kapott egy még újabbat. Már csak ezért is vigyáznom kell a kölyökre./
-Tényleg így hívnak minket./Nem mondom el külön, melyikünk kicsoda, ha tudni akarja úgyis rá fog kérdezni. Helyette én is kérdezek egyet./
-Miben segíthetünk neked?


(9)
Gramin
Gramin
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Jan. 22.

Vissza az elejére Go down

Régies sikátor - Page 3 Empty Re: Régies sikátor

Témanyitás by Lisim Szomb. Feb. 25, 2012 10:48 am

/Kapkodva veszi a levegőt, egyszerűen nem érti mi ez az egész, már megint mi történt vele - pont ővele. Bár tetszik neki, hogy most már ő is nagy, és szárnyai vannak, meg minden, de egyben sokkolja is. Szerencséjére Gramin átveszi a beszélgetést fonalát Ramiellel. Csak halkan bólogat, és próbálja feldolgozni a történteket, ahogy testét végigméri. Hirtelen döntésből nagyra tárja a szárnyát, és jó alaposan megvizsgálja./
- Király.
/Fut ki a száján egy kisebb mosoly kíséretében, mikor már úgy-ahogy feldolgozta a történteket. De azonnal vissza is ereszti a repülésre való testrészeket, mert rájön a névből, hogy ez az a fickó, akiről azt mondta a nő, hogy nem tudhatja, hogy ő valójában kicsoda... vagy valami ilyesmi./
- És miért segítenénk Neked?
/Szögezi neki a kérdést Ramielnek, folytatva azt a modort, amit a nővel szemben is használt./

<31>
Lisim
Lisim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. May. 18.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Régies sikátor - Page 3 Empty Re: Régies sikátor

Témanyitás by Caridwen Vas. Feb. 26, 2012 1:25 am

*Danu gyermekei*

/Nyugodtan néz rátok, lassan szívja a cigijét, aztán csak úgy tessék lássék kiböki./
- Meg kéne menteni a világot. Tudom elcsépelt szuperhősösen hangzik, de ez most nem kamu. Ha nem teszünk semmit, árvíz, földrengés, égszakadás, vagy franc tudja pontosan mi lesz, de annyi tuti, hogy ennek a világnak és benne nekünk is vége.
/Amikor befejezte gunyoros mosollyal fordul Lisim angyal felé./
- Ez elég indok, hogy segítsetek nekem, nem igaz öcsi? De amúgy ha pénz, nők, vagy egyéb szarság kell, felőlem kaphatsz pluszba azt is, ha túléljük.
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Régies sikátor - Page 3 Empty Re: Régies sikátor

Témanyitás by Gramin Hétf. Feb. 27, 2012 8:57 am

*Danu gyermekei*

/Kicsit furcsállva nézek Lisimre, mikor kitárja a szárnyait és tetszését nyilvánítja. Úgy tűnik, mégsem sokkolta le annyira a helyzete. Megrándítom a vállam és Ramiel felé fordulok ismét.~Világmegmentés? Azta!~Gondolom eltátva a szám./
-Nekem elég indok. Még pénz se nagyon kell, a nőket meg hanyagoljuk egyenlőre, jó?/Jegyzem meg és beugrik, miért is voltam abban a nyamvadt boltban. A zsebemben ott lapul a fülbevaló, amit Emilynek vettem... Úgy tűnik, már nem látom őt viszont, azonban nem tudok másra úgy tekinteni, mint őrá. Elhessegetem ezen irányú gondolataim és a világmegmentésre koncentrálok. Inkább segítek Ramielnek, mintsem hagyjam a világot elpusztulni. Akár igazat mond akár nem, nem kockáztatok. Barátomra nézek. Még mindig furcsa nekem, hogy most angyal, de úgy tűnik, muszáj lesz megszoknom így. Felsóhajtok, mikor eszembe jut, hogy hova akartunk eljutni./
-Úgy tűnik, ma már nem tudunk leülni egy ital mellett beszélgetni./Mondom Lisimnek. Ezután ismét Ramielre nézek./
-Mégis hogy tudnánk mi neked segíteni a világ megmentésében?


(10)
Gramin
Gramin
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Jan. 22.

Vissza az elejére Go down

Régies sikátor - Page 3 Empty Re: Régies sikátor

Témanyitás by Lisim Csüt. Márc. 01, 2012 11:02 pm

*Danu gyermekei*

+Szóval világmegmentés?! Ez most komoly?+
/Valahogy nem érzi azt, amit Gramin, nem tűnik túlságosan... fontosnak. Flegmán adja elő a másik, nem is érti, hogy Gramin miért megy bele gondolkodás nélkül. Komolyan... valaki odaállít valaki más elé, hogy gyere világot megmenteni, azt állítja, hogy ez tényleg komoly, a másik meg gondolkodás nélkül belemegy? Ez nem normális./
- Világmegmentés? /Kérdi Lisim az idegen szemébe nézve. Őrültségnek hangzik az egész, de hát.../ Hát jó. /Von vállat, annyira veszi komolyan, mint amennyire előadták neki./ Mit kell tennünk? Legyőzni egy nagy szörnyet, és ennyi? Menni fog. /Néz hátra mosolyogva szárnyaira, és érzi magában az erőt is, aminek immár birtokában van. Persze a kérdés ettől még nem volt teljesen komoly, kicsit inkább csak viccelődés, szarkazmus, de hát miért is ne?!/

<32>
Lisim
Lisim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. May. 18.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Régies sikátor - Page 3 Empty Re: Régies sikátor

Témanyitás by Caridwen Pént. Márc. 02, 2012 4:08 am

*Danu gyermekei*

- Az lenne a feladatotok, hogy keressetek meg nekem hat embert. Megadom nektek, hol tudjátok elérni őket. Az lenne a dolgotok, hogy szedjétek össze őket és hozzátok el őket az Angyalok városába.
/Benyúl valamelyik zsebébe és a cigarettaárcájából egy kis üveglapot vesz elő. Megérint valamit a közepén, mire szép lassan arcok jelennek meg. Alattuk pár sor. A címük és a nevük. Az alakok a következők./
- Mara Shiape, Alphonse Werwild, Atilla, Alliel, Sellia, és Petrus.
/A lapot rövid gondolkozás után Graminnak nyújtotta./
- A közepét megérintve bármikor visszanézhetitek. Rajta van a címük és egyéb fontos információk is. Ennyi lenne az egész. Azonban jobb ha siettek, mert nincs sok időnk.
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Régies sikátor - Page 3 Empty Re: Régies sikátor

Témanyitás by Gramin Pént. Márc. 02, 2012 4:50 am

*Danu gyermekei*

/Lisim kissé poénosra veszi a figurát, noha biztos, hogy fontos a feladatunk. Máskülönben miért jelenne meg előttünk egy angyal és kérné a segítségünket? Angyallá vált barátom viselkedéséről inkább nem ejtek szót, ehelyett Ramiel szavaira figyelek. Hat személyt kell megkeresnünk, akiknek a képét egy kis üveglapon láthatjuk. A képek alapján tudom, hogy más-más fajba tartoznak, noha nem tudom pontosan beazonosítani a fajokat. Atilla kissé veszélyesnek tűnik, ami alapján
van egy olyan sejtésem, hogy ez a feladat nem lesz olyan egyszerű, mint
amilyennek hangzik. Az üveglapot én kapom meg, miközben Ramiel magyaráz
még egy kicsit./
-Jó, de honnan tudjuk, hogy melyik címet hol találjuk? Hol van az angyalok városa? Még újak vagyunk itt és nyilván ők nem mind ebben a városban élnek. És ha jól láttam, Alliel-ről a képet a vízben készítették. Ezek szerint ő sellő lenne? A többiek is olyan lények, amikkel a huszonegyedik században csak történetekben találkoztunk?/Érdeklődök a harmadik angyaltól./


(11)
Gramin
Gramin
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Jan. 22.

Vissza az elejére Go down

Régies sikátor - Page 3 Empty Re: Régies sikátor

Témanyitás by Lisim Vas. Márc. 04, 2012 10:20 am

*Danu gyermekei*

/Megrántja a vállát.
+Nem bízom én ebben a figurában. Ideállít, hogy mentsük meg a világot. Na persze.+
Morgolódik magában, aztán meghallgatja a feladatot. Gramin jókat kérdez, így kivételesen nem szólal meg, hagyja, hogy elrendezzék. Ő addig tovább vizslatja saját magát, szárnyait testét. Tetszik neki, amit lát... amit érez.
De persze közben az is megfordul a fejében, hogyha ez a fickó így a semmiből itt tud előttük teremni, akkor minek kell neki a két jómadár, hogy megkeressen néhány embert. Picit megrázza a fejét, majd félreszegi, és úgy figyel tovább./

<33>
Lisim
Lisim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. May. 18.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Régies sikátor - Page 3 Empty Re: Régies sikátor

Témanyitás by Caridwen Hétf. Márc. 05, 2012 10:41 am

*Danu gyermekei*

/Ramiel egy pillanatra elgondolkodik./
- Igen, igaz is, ti még nem vagytok itt olyan hosszú ideje...
/Egy pillanatra elcsendesül, aztán folytatja./
- Van egy angyal, aki olyan, mint ti, de szerintem már egész jól eligazodik ebben a világban. A neve Tereus. Elhozom ide hozzátok, ő talán majd tud nektek segíteni.
/Majd a lapocskára bök./
- Igen, a rajta lévő lények mind különböző fajba tartoznak. A sellő miatt ne aggódjatok, éppen a partra vetett halat játssza... /kacag fel a saját viccén./
- Most viszont eltűzők, mielőtt kettőt pislogtok, hozom a segítőtöket.
/Ezzel tiszteleg, majd mintha kifakulna a világból... csak az utolsó mondata jut még el hozzátok./
- Nem lelépni pupákok! Két perc és itt vagyok!
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Régies sikátor - Page 3 Empty Re: Régies sikátor

Témanyitás by Gramin Hétf. Márc. 05, 2012 11:55 pm

*Danu gyermekei*

/Mivel Lisim csak magában morogva, gyanakodva nézi Ramielt, így az nem is vesz róla tudomást és az én kérdéseimre válaszol. Megemlít egy Tereus nevű fickót és azt, hogy ő is csatlakozik majd hozzánk, ő majd segít eligazodni. Kiderül, hogy a lapocskán látott lények mind más és más fajba tartoznak.~Akkor az az Atilla nevű egyén talán...~A gondolatra nyelek egy nagyot. Azért örülök, hogy valaki még csatlakozni fog hozzánk. Mégiscsak elkél a segítség a tájékozódásban, meg aztán lehet, hogy valakit csak erővel tudunk majd elvinni az angyalok városába. Ramiel még tiszteleg és elkezd fakulni./
- Nyugi, nem szökünk el!/Jegyzem meg utolsó mondatára, noha nem tudom, hogy hallja-e még, aztán Lisim felé fordulok./
- Jó kis kalandba keveredtünk./Mondom neki. Látom rajta, hogy gyönyörködik a szárnyaiban és az új testében és elmosolyodom./Tetszik, mi?/Kicsit végigmérem, hiszen eddig nem volt időm jobban szemügyre venni barátomon a változást./
- Azért most jobban nézel ki, mint mikor az a kis zöld lény voltál./Szólalok meg ismét és nevetni kezdek./Micsoda egy furcsa világ ez! Egy makett ide hoz és átalakít, idegen nők csatolnak rád nyakörvet, amitől ismét átalakulsz és angyalok kérnek világmegmentő segítséget. Az egyik személy, akit elő kell kerítenünk, egy sellő és a többi is ilyen különös, különleges lény. Mi jöhet még?/Fűzöm hozzá nevetve. Tényleg hihetetlen, ami velünk történik és van egy olyan sejtésem, hogy lesznek még ilyen furcsaságok, amik talán nem lesznek valami kellemesek, de egyenlőre igyekszem pozitívan szemlélni ezt az egészet./


(12)
Gramin
Gramin
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Jan. 22.

Vissza az elejére Go down

Régies sikátor - Page 3 Empty Re: Régies sikátor

Témanyitás by Lisim Szer. Márc. 07, 2012 9:50 am

*Danu gyermekei*

/Gamin kérdése zökkenti ki az elmélkedésből, nézelődésből. Csak halkan bólint egyet, mert igazából ez mind szép és jó, de azért neki jó volt az a régi világ is, ahol élt. Kissé honvágya van. Elhessegeti a borús gondolatokat, majd a választ adja elő./
- Igen, csúcsszuper, az biztos. Viszont nekem túl furcsa ez a világ. /Csóválja a fejét./ Ebből csak a baj lesz. /Sóhajt egyet./

<34>
Lisim
Lisim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. May. 18.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Régies sikátor - Page 3 Empty Re: Régies sikátor

Témanyitás by Caridwen Kedd Márc. 13, 2012 2:41 am

*Danu gyermekei*

/Öt percet sem kell várnotok, Ramiel ismét megjelenik. Az arca immár dühös és haragos, a szeme ingerülten csillog./
- Nem értem... /motyogja halkan, aztán rátok néz./
- Kisebb problémák adódtak, Tereus nem megy veletek. /mondja./
- Egyedül kell megoldanotok. Ott a pontos cím a képek alatt. Legyetek kreatívak, ha eltévedtek mondjátok ki háromszor a nevem és itt leszek, de ezt csak végső esetben, vagy határozottan ingerült leszek...
/Aztán nyugodtan folytatja./
- De ha jól emlékszem, ha elmentek a kávéházba, az egyik keresett személyt meglelitek ott most. Sok sikert angyalkáim! /ezzel ismét kifakul a képből./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Régies sikátor - Page 3 Empty Re: Régies sikátor

Témanyitás by Lisim Kedd Márc. 13, 2012 11:17 am

*Danu gyermekei*

/Újra megjelenik, mond valamit, újra eltűnik. Hát roppant jó./
+Egyéb kívánság? Végül is nem mostanság kerültünk vadidegen helyre, vadidegen dolgok köz. És vadidegenek kérik, hogy mentsük meg a vadidegen világukat...+
- Nos, én már most sem tudom, hol vagyunk igazán. Szerinted megharagszik, ha kimondom háromszor a nevét?
/Mosolyodik el a goblin. Úgy látszik elemébe jött új testétől. Csak aztán túl bátor ne legyen. Na igen, az nem lenne jó. De hát, ha egyszer így adja a helyzet? Mondjuk azt sem tudja, hogy Gramin eddig hogy navigálta kettőjüket, de talán nem is ez a lényeg. Hisz itt vannak. Kénytelen megbízni továbbra is benne, ami persze nem gond, csak hát az ember - vagy goblin, esetleg most már angyal - mégis jobban szereti, hogyha tudja, hogy merre is jár./
- Csodálatos. Akkor irány a kávéház... merre is? /Fordul körbe-körbe, és még csak azt sem tudja eldönteni, merről jöttek. Mindent más szemszögből lát, de ha nem így lenne, sem feltétlen lenne egyszerű dolga. Várja, hogy Gramin eligazítsa - már ha el tudja./

<35>
Lisim
Lisim
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. May. 18.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Régies sikátor - Page 3 Empty Re: Régies sikátor

Témanyitás by Gramin Kedd Márc. 13, 2012 11:24 pm

*Danu gyermekei*

/Ahogy beszélgetünk, Ramiel újra megjelenik. Idegesen közli, hogy Tereus mégsem tart velünk, oldjuk meg nélküle a dolgot.~Remek! Remélem, azért sikerül még ebben az életben elvégezni a feladatot.~Gondolom kissé morcosan, mert már annyira beleéltem magam, hogy lesz valaki, aki mutatja az utat. Még a kávéházat említi és el is tűnik. Lisim ötletére elvigyorodok./
- Biztos nem repesne a boldogságtól./Mondom és elgondolkozok, merre is menjünk tovább. Szerencsére megpillantom a már nem sokkal előbb felfedezett mozgolódást./
-Egyenlőre arra menjünk./Mutatok előre és el is indulok./Most már legalább tudjuk, hogy van valahol egy kávéház. Ha már ott járunk, ihatunk is valamit, nem? Elvégre amúgy is oda készültünk menni./Mosolygok a szőke angyalra. Még mindig furcsa, hogy a kis zöld lényből egy velem egy magas angyal lett. De úgy tűnik, hozzá kell majd szoknom, mert egy darabig biztos, hogy ilyen marad./


(13)
Gramin
Gramin
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Jan. 22.

Vissza az elejére Go down

Régies sikátor - Page 3 Empty Re: Régies sikátor

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.