Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Nagykapu

+5
Hirig
Fiona Freefall
Rabraquat
Naryky Charygyen
Alyara Nirois
9 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Nagykapu - Page 2 Empty Re: Nagykapu

Témanyitás by Rabraquat Szomb. Feb. 05, 2011 5:13 am

- Amennyiben ön az uram, talán tud felvilágosítást adni nekünk. A leírás alapján ön. Merlin tollát keresünk, a varázsló szerint ön tud segíteni ennek megtalálásában.
/Mondom neki halkan. Közben felmérem a fizimiskáját is. Körbe is tekintek, hogy nehogy valaki figyeljen minket. /

+Éljen a paranoia! Még ha figyelnének sem tudnák, hogy miért kell ez nekünk. Na mondjad már, nem érünk rá egész nap a hülyeségeidre, öreg!+


[136]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Nagykapu - Page 2 Empty Re: Nagykapu

Témanyitás by Hirig Vas. Feb. 06, 2011 6:13 am


/Biccentek a fejemmel mikor köszönt az öreg./
- Önnek is jó napot!
/Türelmesen végighallgatom a két férfit. Közben alaposan végigmérem./
- Ha lenne szíves fogadni minket, hogy ne itt kint kiabáljunk és fagyoskodjunk, míg ezt a dolgot megbeszéljük, hálás lennék!
/Vetem közbe az igényemet./
+ Cudar hideg van idekint! Tél van, vagy mi a szösz!? +
/Felkaromat kicsit megdörzsölöm, hogy kissé felmelegítsem magam. Nyomatékosítva ezzel is azt, hogy mennyire fázom./


{109}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Nagykapu - Page 2 Empty Re: Nagykapu

Témanyitás by Mira Hétf. Feb. 07, 2011 3:42 am

MET - A főnix tolla

- Kövessenek! - mondja a férfi, majd kinyit előttetek egy ajtót. Felmegy a lépcsőn, mígnem egy folyosóra érkeztek - valószínűleg a várfal egyik bástyájában lehettek. A folyosón nincs sötét, a bal oldalon lévő kis ablakokon át beszűrődik a kinti fény. Jobb oldalon további ajtók vannak, míg egyenesen, messze egy boltív található: ott lehet kimenni oda, ahonnan tegnap Omril leszólt a csuklyásoknak.
A férfi előttetek biceg, láthatjátok, hogy bal lábával lehet valami baj. Hamarosan megáll egy ajtó előtt, és kinyitja azt, miután kikereste a megfelelő kulcsot.
Bent egy asztalt láthattok, amit beborít egy halom papír, székeket, és egy földgömböt. A falon kardok lógnak, és találhattok egy nyílpuskát is.
Az öreg int Nektek, hogy foglaljatok helyet, majd miután kényelmesen elhelyezkedtetek, ő is leül az asztal másik végébe, szemben az ajtóval és Veletek.
- Merlinről - kezdi némi habozás után -, nem igazán tudok sok mindent, nem értem, hogy miért pont hozzám küldte magukat. A tollról sem hallottam még, és ha nem ismerném a mágust még csak hírből is, azt mondanám, felejtsék el az egészet. Ám nem véletlenül vannak itt, ezért azt tudom javasolni: keressenek valaki olyat, aki közvetlen kapcsolatban áll a mesterrel...
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Nagykapu - Page 2 Empty Re: Nagykapu

Témanyitás by Rabraquat Hétf. Feb. 07, 2011 8:04 am

/Követem az öreget, egészen a dolgozószobájáig. Gyorsan körbenézek de semmi tollra utaló jelet nem találok. Ekkor a tündérkéhez fordulok, aki láthatólag már nem fázik annyira./

- Szétnéznél azért? Te úgyis gyorsan körbepásztázhatnád a szobát, persze csak ha nem teher neked.

- Nézze Omril úr, amit kaptunk... nos... az áll benne, hogy /elgondolkodom, majd visszaidézem emlékeimből azt a két sort/ "Restelli mindazt, amit idáig tett,
S töpreng, hova is futott Ő, hova?"
Ő nem tudna segíteni nekünk esetleg? Valami közeli ismerőse lehet Omril uram... talán egy nő...

/Választ várok és figyelem az öreget közben./

[137]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Nagykapu - Page 2 Empty Re: Nagykapu

Témanyitás by Hirig Kedd Feb. 08, 2011 2:11 am


/Passzívan követem a két férfit, csendben, komótosan, néha-néha egy hurklit, kisebb kört írok le repülés közben, hogy a szárnyaimat is megmozgassam./
+ Kezdem megszokni, hogy vannak szárnyaim! +
/Amikor beérünk a belső labirintuson keresztül a szobába, felületesen körbenézek. Mivel nem látok sehol sem itt tollnak látszó tárgyat, sőt, még élő tollast sem, így letelepszem az egyik papirusz kötegre. Onnan szemlélődöm, miközben beszél a két férfi egymással./
- Igen, itt sokkal kellemesebb idő van, mint kint!
/Kicsit töprengek, közben felkelek./
- A teljes versike, ha lehet annak nevezni... így szólt: "Köpcös vénember ül a kapunál, Morcosan morog bele a porba. Restelli mindazt, amit idáig tett, S töpreng, hova is futott Ő, hova?"
/Kis szünetet tartok és elkezdek körbenézni alaposabban./
- Nem hiszem, hogy a nagy varázsló, és itt nem Ózról beszélek, csak azért találta ki ezt a keresgélős dolgot, mert unatkozott. Ha bármiben tud nekünk segíteni ennek a tollnak a megtalálásában, hálásak lennénk!


{110}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Nagykapu - Page 2 Empty Re: Nagykapu

Témanyitás by Mira Kedd Feb. 08, 2011 6:58 am

MET - A főnix tolla

- Ezt nem hiszem el! - kiállt fel az öreg, miután végighallgatta a versikét. - Hogy akarják, hogy ne foglalkozzak Vele, amikor mindig az eszembe juttatják?!
Néhány percig némán ücsörög, majd amikor megszólal, kissé megremeg a hangja.
- Nem véletlenül küldte magukat énhozzám. Ismerek valakit, a nőt, aki a versben is meg van említve. Csak én tudom, hogy pontosan hogy néz ki, mert sok időt tölt macskabőrében.
- A neve Leise. Merlin tanítványa volt. Talán nála van, amit keresnek.
Hirtelen felpattan, és elkezd kotorászni az egyik könyvespolc mögött. Végül előhúz egy képes albumot. Kivesz belőle egy fotót, és Rab, a te kezedbe nyomja.
- Gondolom, ez segíteni fog. Ne hozzák vissza! El kell felejtenem őt mindörökre...

A fotón egy hosszú szőrű macska látható, krémszín bundával. Semmi különös nincs benne, és ez megrémiszt titeket: ezernyi ilyesmi macskát találhattok Polimetronban. A kép hátulján a következő szavak olvashatók: virág, hal, kettőt balra, madárfészek.
Nem derül ki számotokra, hogy ezek mit takarnak, mert Omril kitessékel Titeket a szobájából, a toronyból, majd bezárja előttetek a bejáratot. Többet nem igen találkozhattok vele.
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Nagykapu - Page 2 Empty Re: Nagykapu

Témanyitás by Rabraquat Szer. Feb. 09, 2011 1:45 am

+Na, ezzel se mentünk sokra, de legalább a nevét tudjuk... Leise. Ha más nem, ez talán majd nyomra vezet. Köszi a segítséget vén marha! Haha!+

- Köszönjük, uram, ígérem nem hozzuk vissza ezt. /Mondom távozóban, ahogy kitessékel minket./

- Mit szólsz Hirig, nem volt valami barátságos, de legalább adott valamit. "Virág, hal, kettőt balra, madárfészek." Nos talán ott lesz ez a macska... bár több ilyet láttunk. Szerintem kezdjünk a piacon, ott van virág, meg hal is, vagy nem? Más javaslat? Lehet, hogy te másképpen látod és eddig is jól gondolkodtál.

+És nem rinyáltál annyit, tehát meg vagy dicsérve. Örüjjé'+

/Kérdően nézek a hidegben - a ruhafűtés természetesen újra beindul - a repkedő tündérre./


[138]
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Nagykapu - Page 2 Empty Re: Nagykapu

Témanyitás by Hirig Szer. Feb. 09, 2011 2:38 am


+ Nesze neked, itt a semmi, fogd meg jól! +
/Ahogy olvasom a kis lábjegyzetet a kép alján nem tudom eldönteni, hogy most Merlin az aki szórakozik velünk, vagy ez az öreg röhög jobban rajtunk!/
+ Virág, hal, kettőt balra, madárfészek. Virág, hal, kettőt balra, madárfészek. Virág, hal, kettőt balra, madárfészek. +
/Mondogatom mintegy mantraként a szöveget. Gondolkodom, mi lehet ennek a megfejtése. A hirtelen körülölelő hideg viszont kizökkent a mantrából.
Sűrű pislogással veszem tudomásul, hogy kikerültünk./
+ Hogyaza! Miért van még mindig ilyen hideg?! +
/Összevont szemöldökkel figyelem Rabot, aki éppen "kedveskedni" akar. Valahogy nem megy neki! Nem lesz jobb kedvem./
- Piac?! Rendben. Nem hinném hogy itt a kőkorban máshol megtalálható lenne egy helyen ezek a dolgok.
+ Legalábbis a piacon utbaigazitást is kaphatunk. +
- Virág, hal, kettőt balra, madárfészek. Brrr! Kitalálta ki ezt a marhaságot?!
/Dörmögöm az orrom alá. Fejmagasságba szállok Rab mellet./


{111}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Nagykapu - Page 2 Empty Re: Nagykapu

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Kedd Feb. 14, 2012 2:08 am


/Egy hatalmas, középkori kapuhoz érnek. Őrök állnak mind a két oldalán, talán azért, hogy a középkor hangulatát felidézhessék, nem tudja eldönteni Scarletmert, mert a XXX.-századi technológia ellen mit sem ér ez a védelem. Nagy a nyüzsgés, a ki- és beérkezők valószínűleg csak itt tudnak távozni, illetve betérni a városba. Nem lát másfele utat elvezetni a kaputól./
- Remélem beengednek minket.
/Veti oda Mulannak félhangosan./
+ Nem lenne jó, ha felnyársalnának minket azokkal az alabárdokkal! +


{84}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Nagykapu - Page 2 Empty Re: Nagykapu

Témanyitás by Mulan Huryū Kedd Feb. 14, 2012 6:18 am

- Naná, hogy be! /kiálltok föl, amikor meghallom furanevű hangját. Aztán az arcomon széles vigyorral odaugrándozok az egyik rezzenéstelen arcú marcona pasashoz.
Csak áll rám le pillant, pontosítsunk... le se néz rám...
Nah erre már határozottan felhúzom magam. Belebökök a mellkasában és emelt hangon megszólítom./
- Hé te ott bárdos bárdolatlan fazon! Ha van valaki előtted, akkor figyelj oda rá!
/Nah erre végre rám néz, olyan menj innen törpe pillantással. Mostmár akkora a fejem szerintem, mint egy lufi./
- Nah figyelj öregem, mond meg hol van Wei, és okésak leszünk, jó?
/A fazon továbbra is néma... nah jó, kap két percet, ha nem válaszol a szart is kiverem belőle!!!
Egy... kettő....


(31)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Nagykapu - Page 2 Empty Re: Nagykapu

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Kedd Feb. 14, 2012 9:39 am


/Elmosolyodik a felbátorodott társán, majd hirtelen le is hervad a mosolya. Beletemeti arcát a kezeibe és megrázza a fejét./
- Nem így kell viselkedni Mulan!
/Mondja a tenyerébe. Felpillant, miközben rendezi a vonásait. Halk sóhaj kíséretében odalép a lányhoz. vállára teszi a kezét és kissé visszább húzza. Az őrhöz intézi először a szavait./
- Elnézést kérek uram! Kissé vehemens a társnőm.
/Hangja meg keményszik ahogy Mulanra néz és felé intézi következő szavait./
- Kérj bocsánatot a viselkedésedért Mulan!
/Összevonja szemöldökét és szabad kezének mutatóujjával mutogat felé, hogy ilyent nem szabad csinálni./
- Nem jó ómen, ha egy a város szolgálatában álló személlyel így viselkedsz.
/Vissza tekint a férfira./
- Bocsásson meg. De fontos lenne, ha megtudnánk, hol találhatjuk meg az említett személyt. Útba tudna igazítani minket?
/Kérdezi./


{85}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Nagykapu - Page 2 Empty Re: Nagykapu

Témanyitás by Mulan Huryū Szer. Feb. 15, 2012 5:15 am

+ Hogy annak a ********- anyádnak a kínjába mennél, te magamutogató álszent ********-!
/Halk morgás tört elő a torkomból, a karomon is felállt a szőr. Éreztem, ahogy a harag és az agresszióhormonok, vagy mifenék összecsókolóznak az ereimben, és mint valami übertápoldat, úgy nyomnak tele./
- Ne merj hozzám érni, és soha de soha ne rángass! És ne merj kioktatni! /morgom a hangom pedig két oktávot mélyül.
Aztán csontroppanás és hamarosan már nem voltam magam. a pasi páncéljában láttam a tükörképem, egy bazi nagy tigris vicsorgó pofáját és ujjnyi fogait.
Az alabárdosnak akartam ugrani, ő volt az, aki kezdte... én nem akartam, de ő igen.../
+ Megdöglesz kutya!
/Azzal neki ugrottam. A páncélja az utamban volt, de a bárdját hamar elejtette...
Már majdnem elértem a torkáig, amikor valaki a hátamra vágott. Mintha mágia hullámzott volna végig rajtam, és éreztem, megint összemegyek. Öklendező meztelen cosmóvá gömbölyödtem.../
+ Mi a francos franc volt ez???


(32)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Nagykapu - Page 2 Empty Re: Nagykapu

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Szer. Feb. 15, 2012 7:21 am


/Csalódót arckifejezéssel vegyes harag tükröződött Scarlet arcán. Szemei újra az ébenfekete színbe tükröződőt. Érezte, hogyan árad szét ereiben a fenyegetésre az adrenalin. De megállta, hogy ne alakuljon át teljesen, csak bőrszíne kezdet szürkésedni, és megkeményedni, de megálljt tudott parancsolni magának, hogy ne tovább.
Merev arcizmaiba bele égtek a vonások. Nem tudja mi volt pontosan ami miatt haragudott igazán a lányra. Az, hogyan viselkedett az őrrel, vagy az, miképp oktatta ki őt, mikor segíteni akart neki. De teljesen leírta magában a lányt. Régebben, segített és kiállt volna bármelyik diákjáért, aki ilyent tett, de ez most nem így volt./
+ Ostoba! +
/Nem törődőt mi történik Vele. Az őrt pórbalta felsegíteni. Valami furcsa oknál fogva, szemernyi sajnálatot sem érzett a földön fekvő szerencsétlen lány helyzete miatt./
- Jobban tennéd, ha megfogadnád egy bölcsebb szavait!
/Veti oda, kissé krákogó, mélyről jövő állatias dörmögéssel. Ellép az őrtől a lány mellé. Hidegen csillogó szemmel tekint le rá./
- Nem mindenki bolond, aki helyetted akar dönteni. Nagyon sok dologban nincs igazad! Ha megfelelően viselkednél, nem úgy mint egy elkényeztetett gyerek, akkor nem akarnának mások kioktatni!


{86}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Nagykapu - Page 2 Empty Re: Nagykapu

Témanyitás by Mulan Huryū Csüt. Feb. 16, 2012 4:46 am

/Amint a gyomrom háborgása kicsit elcsitult felnéztem a furanevű most éppen baromi rusnya szürkés pofájába. Fogtam a szavait, de baromira nem jött be, amit mondott../
- Nos most szögezzük le a dolgot. Kurvára nem olyan vagyok elkényeztetett gyerek, csak afféle kioktató magamutogató beképzelt... csaj se, mint te.
/Aztán nem törődve vele, hogy a kis Vuk ott ólálkodik a nyelőcsövembe fölálltam, és onnan folytattam./
- Jah és az esetleg még nem fordult meg a fejedben, hogyha nem akarnál folyton olyan kibaszottul kioktatni mindenkit, akkor mások megfelelően viselkednének?
/Vettem egy mély levegőt és még hozzá tettem./
- Jah, és majd ha találkozom valakivel, aki bölcsebb nálam, akkor annak meghallgatom a tanácsait... /az én hangom sem volt sokkal magasabb egy morgásnál, de nem nagyon érdekelt.
Mielőtt azonban bármi lett volna egy fura fazon lépett oda hozzánk./
- Elnézést, önök keresik Wei-t?


(33)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Nagykapu - Page 2 Empty Re: Nagykapu

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Csüt. Feb. 16, 2012 6:12 am


/Mulan szavaira csak fanyar félmosolyra húzta a száját. Szemei nem változtak meg, de bőrszíne újra kezdett a régi lenni. Már-már röhejesnek tartotta a kis méregzsákot aki kioktatni próbálja őt./
+ Milyen ostoba! +
/Furcsa volt számára ez az új viselkedés, ezek az érzések, de úgy érezte, hogy ezek teljesen természetes dolgok. Régen soha nem gondolt a gyerekekre így. Most pedig, az alig öt esztendővel fiatalabb lányt semmibe vette./
+ Ennyi idősen, már megkellet volna tanulnod, megfelelően viselkednek! Nem az én dolgom, hogyan éled az életed! +
/Nem törődve a lány problémájával, az új hang irányába fordult./
+ Még egy vágott szemű. Ilyen az én formám! +
/Alaposan végigmérte az új jövevényt./
- Igen. Tudna segíteni?
/Válaszolta a kérdésre, barátságosabb hangnembe, mint ahogy nemrég beszélt Mulannal./


{87}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Nagykapu - Page 2 Empty Re: Nagykapu

Témanyitás by Mulan Huryū Csüt. Feb. 16, 2012 11:12 am

/A férfi biccent, aztán mintha olyan gyökerek lennénk, hogy ebből nem vettük e a dolog értelmét még el is mondja./
- Igen, ismerem Wei-t, habár nem hiszem, hogy fogadja önöket...
/Aztán vet rám egy pillantását, szégyenlősen elpirul....
+ Öcsém mekkora kiscserkész!
Majd odanyújtja az ingét, ami kábé a térdemig ér.
+ Mikor lettem én ennyire kicsi? Létezik, hogy visszafelé növök???
Halkan puffogva, de átveszem az inget, illetve a sátrat és belebújok./
- És mi a francért ne fogadna minket? Egy olyan szamurájfazon azt mondta őt keressük, szóval fogadni fog.
/És a kis köcsög képes volt furanevűre pillantani, mintha tőle várna megoldást!/
+ Nah várj csak ferdeszemű... jössz te még az én utcámba!!!


(34)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Nagykapu - Page 2 Empty Re: Nagykapu

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Pént. Feb. 17, 2012 1:40 am


/Scarlet lecsukja szemét és megmasszírozza homlokát, mintha ezzel előtudná idézni a megfelelő gondolatokat és egyben eltüntetni a problémát./
- Értem.
/Mondja kisvártatva. Felpillant a férfira./
- Azt megtudná mondani, hogy merre találjuk meg, ha már ránk érne? Esetleg ezt, a közeljövőben megtehetjük, vagy egyáltalán nem akar velünk találkozni, nem csak azért mert most jelenleg nem ér rá? Tudja nem azért jöttünk ide ebbe a középkori városba, hogy bajt keverjünk.
/Ránéz egy pillanat erejéig Mulanra, majd vissza a férfira./
- Mindkettőnknek fontos lenne, ha tudnánk ezzel a személlyel konzultálni. Célunk közös, bár más okok vezérelnek minket.
/Magyarázza a fiúnak./
- Ha a találkozó megengedett, de nem ér rá mostanában ez a Wei, akkor visszamennék a városba ahonnan jöttem, mert el kellene intéznem pár fontos dolgot!


{88}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Nagykapu - Page 2 Empty Re: Nagykapu

Témanyitás by Mulan Huryū Pént. Feb. 17, 2012 4:25 am

/A furanevű most egészen korrekt volt. Úgy beszélt, mint egy ember, nem mint egy kötekedő túlműködéses tanárnéni. Ezt értékelve...
+ Hé, nem vagyok ám én olyan sekélyes! Ha nem idegesít, nincs vele bajom, ilyen egyszerű a képlet!
Visszavettem a hangomból és a stílusomból. Láthatja, hogy nem vagyok én olyan durva. Ha ő normálisan viselkedik, én is úgy fogok, legalábbis amennyire megy.../
- Igen, egy szamuráj azt mondta ő válaszolni tud a kérdéseinkre.
/A férfi mindkettőnkre rápillantott, aztán bizonytalanul vállat vont./
- Félreértettek hölgyeim, tisztázzuk. Wei ráér, mintha a világ minden ideje az övé lenne, ellenben nem találkozik senkivel. Soha nem fogadott még senkit a tornyába. Nem tudom ki lehet az, aki hozzá küldte önöket, de én még soha nem láttam, ahogy senki más sem a városban. A tornyának a helyét esetleg megmutathatom, de szerintem nem fognak sikerrel járni.
/Mondta bocsánatkérő mosollyal. Nekem ennyi bőven elég volt. Ha kll porig rombolom a tornyát, de akkor is előkaparom azt a nőt!/
- Szerintem meg kéne próbálnunk. /irányoztam a szavaimat furanevűhöz. Próbáltam korrekt lenni, tartva magam a nagylelkű jófejségemhez./


(35)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Nagykapu - Page 2 Empty Re: Nagykapu

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Pént. Feb. 17, 2012 5:30 am


/Hallgatta a két beszélőt, de nem igazán értette meg, miért is kellett ehhez a személyhez jönnie, ha egyszer nem szociális egyén. Miért ragaszkodik ez a lány, ahhoz, amit egy vadidegen mondott neki, amikor messziről jött ember azt mond amit akar. Próbált rájönni miért is van ő is itt, miért nem megy és szól valamilyen rendfenetartónak? Hiszen ez lenne a normális eljárás. Ha valaki eltűnik, akkor azt a megfelelő szerveknek kellene kutatniuk, nem pedig neki. Viszont mégis úgy érezte, hogy Anitáért ezt megteheti./
- Nézze... Uram. Nem tudom, hogy ez a személy akit keresünk miért ilyen, de nekem egy levélben azt írták, keressem fel.
/Mikor hallja Mulan szavait, felé pillant, majd vissza a férfia./
- Ha lenne rá ideje, odavezetne?
/Kérdezi a férfit, majd az örökre pillant./
- Már ha bemehetünk ezek után, ami történt.
/Néz vissza a férfira./


{89}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Nagykapu - Page 2 Empty Re: Nagykapu

Témanyitás by Mulan Huryū Pént. Feb. 17, 2012 6:04 am

- Ha szeretnék odavezethetem önöket, én ráérek. Ha mindenképp erre akarják pazarolni az idejüket, én nem akadályozom meg önöket ebben.
+ Huh öregem micsoda egy szófacsaró! Nah de a lényeg, hogy azt csinálja, amit kell, visz minket ahhoz a Wei-hez...
/Amikor a furanevű az őröket említi csak fintorgok egyet, aztán a kérdéses irányba nézek...
És majd elhagyom a gatyám! A páncélos pallosos fazon továbbra is ott ácsorog, mintha mi sem történt volna! beszarás!
Csak bámulok, mint aki a sarkon hagyta a gyémántgyűrűjét.
+ Ez komoly????
/Mintha a pasi olvasna a gondolataimban úgy folytatja./
- Természetesen bemehetnek, minden alakváltó bemehet. Az öröknek az a feladata, hogy az idegeneket megfigyeljék, önök miért ne jöhetnének be? De amúgy nem befelé fogunk menni.
/Néz ránk kíváncsian. Majd csak legyint./
- De nem olyan fontos, menjünk akkor.
/Azzal megindul a tekervényes ösvényeken a fal mellett. A furanevűre nézek, válla vonok, aztán követem. /


(36)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Nagykapu - Page 2 Empty Re: Nagykapu

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Pént. Feb. 17, 2012 7:57 am


/Elhúzza száját, majd követi a fiút./
- Elnézést, de honnan tudhatnám miért állnak ott az őrök?! Illetve ami a fontosabb. Ki maga?
/Megáll egy pillanatra, hogy végigmérje az előtte haladót még egyszer./
+ Anita, mi a francnak nem vártál meg?! +
- Mit ért azon, hogy nem fontos! Beszél itt, nagy körvonalakban ugyan arról, amit már elmondott egyszer, egy mondattal ezelőtt. De konkrét feleletet nem ad. Miért?
/Teszi fel az újabb kérdéseit. Újra elindul, szép lassan, hiszen mégiscsak elvezeti oda ez az idegen, ahova indultak, ha lehet neki hinni./


{90}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Nagykapu - Page 2 Empty Re: Nagykapu

Témanyitás by Mulan Huryū Pént. Feb. 17, 2012 8:55 am



*Folytatás Tótágas-tó*
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Nagykapu - Page 2 Empty Re: Nagykapu

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.