Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Sötét ösvények

2 posters

Go down

Sötét ösvények Empty Sötét ösvények

Témanyitás by Caridwen Szomb. Márc. 24, 2012 3:44 am

Sötét ösvények Dark-road-in-the-woods

A város különböző épületeit és pontjait összekötő homályba burkolózó utak. Illetve inkább csak csapások, az egész annyira van csak leburkolva és modernizálva, mint egy középkori faluban.
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Sötét ösvények Empty Re: Sötét ösvények

Témanyitás by Arich Szomb. Márc. 24, 2012 5:05 am

*Előzmény: Káin vére katedrális*

- Mindig öröm számomra, ha olyan nővel van dolgom, aki nagyon is tudja, mit akar. /Búgom megjátszott érzékiséggel fülébe, miközben halvány rossz érzéssel a gyomrom mélyén konstatálom, bizony nem veszi fel a felkínált kísérő szerepét. +Sebaj, játszom én neki!+ Szegem fel gondolatban fejemet, s meggyőzőnek szánt magabiztossággal kacsintok arcába./
- Nos, Valentina kisasszony, attól tartok, az alapoktól kell kezdenie a tájékoztatásomat. Tudja /emelintem meg vállamat, miközben az ösvényen sétálva könnyed, csevegési hangnemben magyarázok/ nagyjából az éjszaka elején még egyszerű állampolgár voltam, akinek az a legnagyobb gondja, hogy Floridában vajon milyen lesz az az egy hetes nyaralás, amit a barátnőjével tervezgetett. /Ismét mosolygok egyet, bár ezúttal halvány szomorúság is színezi, ahogy felrémlik előttem Beccy arca, hangja./
- Szóval kezdje csak bátran úgy, mintha egy friss... Minek is neveztek már többen? Megvan, fióka lennék. /Újabb mosoly, ezúttal biztató-bizakodó zárja felvetésemet, s miközben környezetünket figyelem, véletlen sem tévesztem szem elől csinos, bár rideg kísérőm egyetlen rezdülését sem./

(96)
Arich
Arich
Fióka

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Sötét ösvények Empty Re: Sötét ösvények

Témanyitás by Caridwen Kedd Márc. 27, 2012 4:32 am

- Remek, fióka. /mondja egy halovány gunyoros mosollyal./
- Nos akkor nézzük. Talán az élettani dolgokkal, amik igazán fontosak. Öröklétűek vagyunk, de nem halhatatlanok, csak élőholtak. A szíved nem ver, csak ha elég vért ittál és megtanulod, hogyan lehet ilyen hívságokra pazarolni a vért, minthogy keringesd a testedben. Erősebbek, gyorsabbak vagyunk, mint az emberek, a sebeink is kétszer olyan gyorsan gyógyulnak, mint az emberek sérülései, leszámítva azt, amit tűz, napfény, vagy szentelt víz okozott. A szentelt víz csak akkor árt, ha olyan mágiája itatja át, aki valóban hisz Istenben. Aztán mi van még... Nos igen. A legnagyobb ellenséged a napfény. Percek alatt porrá hamvaszt, és akkor abszolút halott leszel. Ajánlom hogy szerezz egy nappali búvóhelyet, mi a tüskéinkben töltjük a nappalt, habár Necraditot mágikus sötétség óvja, így a városon belül soha nem kel fel a Nap, ennek ellenére pihenned kell, mivel ifjú vagy, minden nap átlagosan 8 órát halotti álomban fogsz tölteni, ezalatt a sebeid begyógyulnak és a tested visszaállítja magát abba az állapotba, amilyen halálodkor volt.
/Elgondolkozva simított végig az állán, majd cinkos lánggal hideg szemében folytatta./
- Meg persze a vérivás... habár úgy látom azzal már magad is igen jól boldogulsz... /itt tartott egy kis jelentőségteljes hatásszünetet, majd folytatta./
- Hetente átlagosan 5-6 liter vérre van szükséged, tehát heti egy ember az átlagos menü. A korral ez csökken, Nostrefat például szinte már csak kedvtelésből iszik, nincs igazából szüksége rá.
/Itt magának biccent./
- Nos ennyi fióka, tedd fel a kérdéseid, ha vannak még. Habár gondolom, legalább egy millió van a tarsolyod mélyén... /sóhajt fel játszi elkínzottsággal./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Sötét ösvények Empty Re: Sötét ösvények

Témanyitás by Arich Pént. Márc. 30, 2012 12:31 am

/Miközben fejben szorgalmasan jegyzetelem mondandóját +Örök élőhalál, hacsak a nap, vagy valami egyéb számunkra ártalmas el nem éget.+, szerényen végighallgatom, dícséretnek is értelmezhető, vérivással kapcsolatos szavait vállvonással és az azt kísérő cinkos mosollyal +Te is tudod, mennyire egyszerű, nem is sejthetem, másoknak hogy okozhat ez problémát!+ nyugtázom. Mikor aztán láthatóan-hallhatóan befejezi a gyorstalpalót, rövid gondolkodás után én nyitom szóra a számat./
- Tüskékben? /Rebbenek vissza az első kérdéses pontra./ Mi az, és nekem hogyan lehet ilyenem? Feltételezem, jobb egy ilyenbe visszavonulni, mintsem a klasszikus temető-koporsó párosítás. /Mosollyal kísérve kutatom arcát, aztán gondolataim továbbvisznek, hát ki is mondom őket./
- Apropó, mióta létezik a fajtánk? Mi igaz mindabból, amit a legendák mondanak? Tényleg veszélyes számunkra a karó, fokhagyma meg az ezüst? A szenteltvíz - mint említetted - az, mi a helyzet ezekkel? A kereszt, ha jól értelmezem /villantom meg előtte a csuklómra csavart rózsafüzért/ nem sokat árt... Vagy itt is csak a megfelelő hit kérdése a döntő? /Már-már abbahagynám, mikor felmerül egy újabb kérdés, így aztán szépen lassan nekilendülve folytatom./
- Hogyan szaporodunk? Igaz, hogy akit a vámpír háromszor megharap és belehal, az maga is a teremtőjének alárendelt vámpír lesz? És mi a helyzet a hipnózissal, vagy a denevérré, farkassá, köddé válással, az időjárás és a vadállatok irányításával? /Szabadkozóan elmosolyodom, mikor észreveszem magamon elragadtatásom, s miután csöppnyi önirónia hatására kikuncogom magam, lecsillapodva megsimítom alkaromra simuló kezét./
- Bocsáss meg, de odahaza, az én időmben rengeteg legenda kerengett rólunk, sőt... A fajtánk is csak legenda. Vagy legrosszabb esetben orvosi eset. /Ötlik agyamba valami kór híre, mely állítólag vashiányt, ínysorvadást és fényérzékenységet okozott. Végezetül elcsendesedve várom, hogy az összehajigált kérdéshalmot szépen megválaszolja kísérőm./

(97)
Arich
Arich
Fióka

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Sötét ösvények Empty Re: Sötét ösvények

Témanyitás by Caridwen Pént. Márc. 30, 2012 4:02 am

- Igen tüskék. Afféle magasba nyúló sziklaképződmények, egyéni "házacskái" batárságos kis városunknak. /ereszt feléd egy gyors mosolyt./
- Ha nem lesz több kérdésed megyünk és keresünk neked egyet. Rengeteg van, a berendezéshez küldök majd neked néhány vérszolgát segítségnek, vagy neked is lehet majd halandó segítőd, ha úgy hozza a helyzet.
- A fajtánk igen régóta létezik... Az Úrnő gyermekétől eredünk, és a történelem előtt rejtve, de nagyon hosszú-hosszú ideje itt élünk. A legendákban van sok igazság, de rengeteg őrültség is. A karó fájdalmas, de nem halsz bele, ha megkaróznak. Ha levágják a fejed, abba igen, de egy szíven szúrás nem halálos. A fokhagyma egyszerűen undorítóan büdös, de semmi más. Az ezüsttel nem árt vigyáznod, az elég csúnya dolgokra képes. A kereszt pedig árt, de valóban csak úgy, ha hívő kezében van. Akkor viszont komoly fegyver tud lenni... Láttam már egy fiatal papot, aki lángra lobbantotta egy mocskos kis fadarabbal, az egyik emberek... /mondta enyhe ingerültséggel./
- Nos valami hasonló, de nem mondtad teljesen pontosan. Az átváltoztatás pontosan úgy néz ki, hogy a vámpír egy hónapon belül háromszor megharapja a választottat, majd vámpírharapásba hal bele a gyermek. Aztán a fiókának egy nappalt a sírban kell töltenie és ha következő éjszaka a teremtője eljön érte és megitatja a véréből, megszületik az új vámpír. De a fiatalok vére nem elég erős hozzá, hogy teremtsenek, a gyermekük többnyire fel sem ébred a halálból. Vannak akik képesek denevérré és köddé válni, mások árnyékként utaznak, a farkasos dolgot meghagyjuk a mocskos vérfarkasoknak, az időjárást meg irányítsák a pökhendi sidhek. /vonja meg a vállát.
A simogatásodra nem is reagál, kezd a nő egy jégcsapra emlékeztetni, szinte már zavaróan közömbös, csak néha-néha látszik rajta érzelem./
- Semmi gond, a kíváncsiság értékelendő fióka, a túlélők sajátos képessége... És tudom mennyi legenda volt, éltem akkor, amikor te születtél. /mondja halálos nyugalommal./
- Mellesleg a porphyria igen figyelemre méltó betegség... a halandók tudat alatt olyanok akarnak lenni, mint mi... /mondja fensőbbséges mosollyal./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Sötét ösvények Empty Re: Sötét ösvények

Témanyitás by Arich Pént. Márc. 30, 2012 10:00 pm

/Lassan, minden egyes válaszát bólintva nyugtázom s utasítom későbbi elemzés céljából tudatalattim mélyére. Mint a villámolvasásnál: olvasok, egyik oldalt a másik után, s később ráérek majd kiértékelni, ha lesz rá elegendő időm és lehetőségem.
Végezetül elgondolkodó, mélázó hangon összegzem benyomásaimat./
- Ez az egész számomra nagyon úgy hangzik, hogy a létünk teljes mértékben a szellemre koncentrál. Persze, a hús minimális, mondhatni nélkülözhetetlen kötődésével, de a lehető legnagyobb háttérbe szorításával. Nem lélegzünk, nem élünk a szó hagyományos értelmében, még az ösztönünk is elcsökevényesedik, mindössze marad a tiszta ész, az intellektus. Amit mondasz, amit eddig tapasztaltam, nagyjából-egészében ezt sugallja. Nagyon tévedek? /Kérdem tőle álfélénk mosolygással, majd inkább témát váltok./
- Azt mondtad, az Úrnő gyermekétől eredünk. Nekem mégis úgy állították be őt, mint aki az ősanyánk. Sőt, ő is gyermekének nevezett. Nem ugyanazon Úrnőről beszélünk, vagy valaki, valahol tévedésben él? /Mosolyom továbbra is félénk, hangom is baráti, mint akinek mindegy, mi is a válasz. Csupáncsak bensőmben feszülök egy pillanatra, ahogy az ellentmondást feloldó nonverbális reakciót lesem, majd újabb kérdést fogalmazok./
- De nem is lényeg igazán. Régen volt. Mi a helyzet a mosttal? Hogyan élünk, milyen szabályozások szerint? Megérkezésem után valami rendőrféle jogtalan támadásról vagy mi a fenéről fecsegett, mielőtt meg akart volna süttetni az autójával együtt...
/Csendesedek el, ahogy felidéződik bennem az angyallá változott lányok esete./

(98)
Arich
Arich
Fióka

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Sötét ösvények Empty Re: Sötét ösvények

Témanyitás by Caridwen Szomb. Márc. 31, 2012 12:26 am

- Igen, jól érzékeled fióka. A szellem a fontos, a hús csak annyit jelent, hogy ideköt minket ehhez a világhoz. A vér a tudat esszenciája, vörös Bölcsek Köve, a szellem az igazi, annak a fejlesztése és felszabadítása az igazán nagy feladat.
/A lábatok előtt egy fekete macska sétál át, a nő csak felé néz, mire a különös állat narancssárga szemei rátok villannak, majd villámgyorsan elszelel. Csak ekkor látod, hogy két tekergőző farka volt.../
- Nem, te sem mondtál hülyeséget, ő sem és én sem. A dolog pontosan úgy néz ki, hogy az úrnőnek két gyermeke volt, az egyiktől eredünk mi, vámpírok, a másiktól azok a mocskos vérfarkasok... /vicsorodik el, majd higgadtan folytatja./
- A testvérek azonban örök viszályt fogadtak egymásnak, ami jogos és ma is tartjuk. Tehát hivatalos értelemben az Úrnő az ősanyánk, azonban magának a vámpírfajnak az ő leánya volt az első tagja. Így már érthető? /pillant rád.
Aztán kicsit végiggondolja a kérdésed, úgy felel./
- Nostrefat a királyunk, ő irányít. A hercegek tanácsa javaslatokat tehet neki és ellenszegülhet vele, de ilyet soha nem tennénk... Ezen kívül három nagy klánunk van, amiknek minden vámpír tagja. Te nem tartozol egyikhez sem, hiszen nem vámpír tett vámpírrá... hmm, ezen még nem is gondolkoztam.
/Egy pillanatra megáll és csak halott mozdulatlanságba merevedve tűnődve néz téged./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Sötét ösvények Empty Re: Sötét ösvények

Témanyitás by Arich Szomb. Márc. 31, 2012 1:28 am

/A különös macska csak egy szemöldökemelintést érdemel ki tőlem, Valentine szavai viszont meglódítják gondolataim szekerét./
+Nem vámpír teremtett... Mintha csak az Úrnő gyermeke lennék. Talán erre is utalt? Ez viszont Arich barátom, azt jelenti, hogy akár neked is lehet...+
- Klánod? Azaz úgy értem, melyik a te klánod? Vagy... Milyen klánok vannak, mitől lesznek azok klánok, amik? És a hercegek tanácsa mekkora, kik vannak benne? Milyen klánokból? Ha jól tippelek, több a herceg, mint a klán.
/Nem különösebben csillapítom szemem csillogását, amit a feltáruló lehetőségek széles skálája ragyogtat fel. +Ha már az élet nem adatott meg, egy jó kis agyjáték, mint a politika. Nos, talán megteszi.+/

(99)
Arich
Arich
Fióka

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Sötét ösvények Empty Re: Sötét ösvények

Témanyitás by Caridwen Szomb. Márc. 31, 2012 8:09 am

/Egy pillanatra megáll, körbenéz, mintha keresne valakit, vagy azt nézné, merrefelé kavarogtok az ösvényeken. Habár az is lehet, egyszerűen csak rendezi a gondolatait.
Majd rád pillant, a szeme két hideg távoli tükör./
- Nekem nincsen klánom, én Nostrefat gyermeke vagyok. /csak ennyit mond, és csak egy jó pár perces szünet után folytatja./
- Mellesleg alapvetően három klán van. A Fehér Fa klán, ők afféle önmarcangoló magukat büntető, gyakran nagyon vallásos figurák, ők képesek köddé válni.
/Magának biccent egyet./
- Aztán ott van a Véres Rózsa klán. Nos ők jó szándékkal is tomboló őrültek. Harcosok, művészek, teljesen mindegy milyenek, de forrófejűek és hirtelenek. Ellentmondanak mindenkinek, és denevérré tudnak változni.
/Aztán elmosolyodik./
- És végül az árnyék Szív klán. Ők a leginkább hagyományos vámpírok. Teljesen elfogadják magukban a sötétséget és nyugodtan intellektuálisan szemlélik az öröklétet, levetik az emberség béklyóját. Ők árnyékká tudnak változni.
/Aztán a másik kérdésedre is válaszol./
- A Hercegek tanácsa hét tagból áll. Kizárólag kihalásos alapon lehet bejutni, ami nem túl egyszerű a mi esetünkben ugye...
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Sötét ösvények Empty Re: Sötét ösvények

Témanyitás by Arich Szer. Ápr. 04, 2012 12:28 am

/Röpke, elgondolkodó mosollyal bólogatok, miközben ki tudja hova kanyarog alattunk az ösvény./
- Hogy őszinte legyek, nem villanyozott fel igazán egyik klán sem. /Bököm ki végül somolyogva, majd továbbrebben mondandóm pillangója./
- Hogyhogy te nem vagy egyik klán tagja sem? Ha jól értelmezem, a vezetőtök, teremtőtök... Nosferat, ha jól rémlik, a klánoktól független. Hogyhogy? /Szegezem Valentinának egy vállvonással a kérdést./ A klánok azután jöttek létre, hogy ő hatalomra került? Netán... Épp miatta? Tudod /ismételt vállvonás/, sok lúd disznót győz alapon csordába tömörülnek a népek, hogy hatékonyabban lépjenek fel saját érdekükben? Nagyjából, mint a mi időnkben a szakszervezetek...
/Hagyom, hadd ülepedjen kicsit mondandóm, végül újabb színt viszek a társalgásba./
- Az Úrnő felébredése mennyiben borítja fel a hatalmi egyensúlyt?

(100)
Arich
Arich
Fióka

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Sötét ösvények Empty Re: Sötét ösvények

Témanyitás by Caridwen Szer. Ápr. 04, 2012 1:29 am

- Sejtettem valahogy... Egyikbe sem tartozol te sem, hiszen nem az ő vérük hozott vissza az életbe. /mondja türelmesen a maga hűvös módján.
Aztán kecses mozdulatokkal magyarázni kezd./
- Nos a dolog egyszerű. Nostrefat Fekete Hajnal gyermeke, vagyis az első olyan vámpír, aki nem annak született, mint az Úrnő leánya, hanem azzá tették. Benne megvan mind a három klán tulajdonsága és még annál több is... Mi az ő gyermekei vagyunk, az elsők, így még bennünk is több van belőle, az ősi hatalomból, mint másokban. A klánokat a következő három gyermeke alapította, akik már a saját erejük tudták csak tovább adni a fiókáknak, így lettek a klánok. Ha Nostrefat beölelne most valakit, az is más lenne, más tulajdonságai lennének, mint a klánbelieknek. Ennyi az egész. /vonta meg kecsesen a vállát.
Az utolsó kérdésedre kissé elkomorodik az arca, majd tűnődő lesz./
- Nos erre csak az idő adhat majd választ, jelenleg nem tudom az úrnőnek milyen szándékai vannak... hogy vezetni akar, vagy valami mást... De annyi bizonyos, hogy sok minden változni fog.
/Aztán nyugat felé int./
- Itt vannak a közelben a tüskék, ha szeretnél egy búvóhelyet segítek neked választani egyet az üresek közül.
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Sötét ösvények Empty Re: Sötét ösvények

Témanyitás by Arich Szomb. Ápr. 07, 2012 10:42 am

- Megtisztelnél vele. /Bólintok mosolyogva ajánlatára, majd ahogy elindulunk a mutatott irányba, séta közben tovább okoskodok./
- Azt mondod, akit magukhoz hasonlóvá tettek, az örökli teremtőjének képességeit, valamivel gyengébben vagy épp hiányosabban, mint az eredeti? Ez azt jelentené, /morfondírozok hangosan/ hogy egy idő... azaz generációk tömkelege után jóformán meg sem lehet különböztetni a vámpírt az embertől?
- Apropó... /Torpanok meg futólag, majd rögvest meg is indulva tovább röptetem gondolataimat./ Mit lehet tudni a múltból átkerülők... Ha jól értelmeztem, többen is vagyunk... Szóval a mifélénk kinek a képességeit birtokolják? Ha jól értettem, senki sem tett minket vámpírrá, hanem valami, az elveszett gének közül ébredt fel... Szóval hogy is van ez? Mikre lehetünk képesek? Pár dolgot már értek, érzek, de attól tartok nagyon elkelne számomra egy kellőképp tapasztalt tanító...

(101)
Arich
Arich
Fióka

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Sötét ösvények Empty Re: Sötét ösvények

Témanyitás by Caridwen Vas. Ápr. 08, 2012 6:11 am

- Rendben, mindjárt ott vagyunk. /biccent./
- Igen, azt mondtam. És valóban így néz ki a dolog. A képességek egyre gyengülnek, habár leginkább az láthatja ezt a folyamatot, aki már évszázadok óta szemléli hogyan is korcsosul el, egykor oly dicső fajunk... Egyszer talán valóban olyanok leszünk, mint az emberek. Ha eljön ez az óra, akkor valakinek meg kell majd tisztítania a fajunkat...
/A tekintetében harag villan, egy pillanatra kinéznéd belőle hogy az efféle korcsokat legszívesebben a pokolban látná.../
- Nos őszintén? Fogalmam sincs... Még nem nagyon találkoztam olyan vámpírral, aki a múltból jött, habár vagytok egy páran, de idáig kevesen jutnak el... Talán csak Lynarin, de ugye érthető okoknál fogva ő kicsit más eset, mint te...
/Ekkor kiértek egy tüskékkel borított tisztásra. A kőcsúcsok majdnem az égig nyúlnak./
- Igen, valaki tanítani fog, azt pedig az idő majd felfedi, milyen képességeid vannak. Most egyenlőre válassz először menedéket magadnak.


*Nyiss egy tüskét magadnak, és akkor ott folytatjuk majd.*
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Sötét ösvények Empty Re: Sötét ösvények

Témanyitás by Arich Szer. Ápr. 11, 2012 3:36 pm

/Kifakadására válaszul érdeklődő pillantással igyekszem megfejteni mögöttes gondolatait, de aztán egy lélekbeli vállvonást követően +Az eddigiek alapján bármit gondolhat, bármit mutathat!+ inkább mondandójának további része köti le figyelmemet./
- Érthető okokból? Ki az a Lynarin? /Mosollyal oldom kérdéseim hirtelenségét, majd esdeklő tekintetemmel együttérzést... de legalábbis megértést próbálok kicsikarni, ahogy továbbfűzött szavaimmal élüket lágyítom./ Megtisztelő a feltételezésed, de attól tartok, fogalmam nincsen, kiről is beszélsz.
/Mivel csak semmiségekkel folytatnám, hát mondandóm inkább bennem marad, ahogy lenyűgözve mérem végig a hirtelen elém bukkanó különös képződmények sorát./
- Nos, ha szabadon választhatok... Nos, legyen talán az, ott. /Mutatok rá rövid fontolgatás után az egyik toronyra, ami ránézésre semmiben sem különbözik a többitől./
- Feltéve persze, ha még nincsen gazdája. /Teszem hozzá előzékeny biccentésemet félmosollyal kísérve./

(102)
Arich
Arich
Fióka

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Sötét ösvények Empty Re: Sötét ösvények

Témanyitás by Caridwen Pént. Ápr. 13, 2012 10:02 am

Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Sötét ösvények Empty Re: Sötét ösvények

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.