Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Káin vére katedrális

5 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Káin vére katedrális - Page 2 Empty Re: Káin vére katedrális

Témanyitás by Caridwen Szer. Márc. 07, 2012 5:03 am

/A gyóntatószék ajtaja kitárul, ahol érdekes kép tárul a szemed elé...

Káin vére katedrális - Page 2 Doll_by_zephyrhant-d2vas8x

A lány rád néz, gyönyörű aranyszín szemeiben, alázat csillan. Óvatosan megérinti a mögötte álló férfi kezét, aki fölnéz rád. Egy pillanatra kivillannak éles szemfogai, látod a haragot a még kék szemekben, de aztán mintha megérezne rajtad valamit, talán az Úrnő csókját a homlokodon, de ellép a lánytól és kiviharzik melletted az ajtón.
A lány csak áll, a ruhája daradbait próbálja kissé összébb húzni magán. Aztán bólint, odalép eléd és a karodba simul. Oldalra biccenti a fejét, akár egy odaadó áldozat. A nyakán látsz jó néhány behegedt harapást. Úgy tarkítják a bársonyos fehér bőrét, mintha hullámozna a tej...
Édes illata, vérének mennyei aromája az orrodba tódul, aztán érzed, ahogy megfogja, majd megszorítja a kezed./
- Oltsd a szomjad nemes uram... /suttogja lágy békés hangon.
Ekkor már nem bírod... az a mennyei ígéret ott van, alig pár centire tőled, a mennyországtól alig választ el valami, csak egy vékony bőrréteg, amit fel kell tépned.../
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Káin vére katedrális - Page 2 Empty Re: Káin vére katedrális

Témanyitás by Arich Szomb. Márc. 10, 2012 9:21 pm

/Megmeredve várom végig a másik vérszívó távozását, fogvillogtatását egy sokat mondó "találkozhatunk még, nem fogok bujkálni" pillantással kísérem, azonban lassan vérködbe boruló elmém mélyén felötlik, hogy valószínűleg sokkal jobban tudja, mi is folyt itt az előbbiekben. Lélekbeli vállvonással terelem hát vissza figyelmemet az előttem álló - mi több, hozzám bújó! - leányzóhoz, s aztán már csak azon küzdök, hogy nehogy elragadjon a hév./

- Vigyázni fogok, ígérem. /Mormogom szemfogaim között elhaló torokhangon, s lassan, mialatt bestiámmal minden egyes késleltetett másodpercért keményen megharcolok, ölelésembe vonom a lányt./
- Gyönyörű vagy. /Simítok végig enyhén remegő ujjakkal nyakának ívén, hogy azt a pár kósza hajszálat eltakarítsam világos bőréről, közben tekintetem a már előttem jártak fognyomait vizslatja./
- Vétek lenne ezt a szépséget szétmarcangolni, pedig szívem szerint rád vetném magam... /Villanásnyi időre tekintetét keresem, majd biztatóan rámosolygok./ De ne aggódj, úriember vagyok, nem fog bajod esni.

+Legalábbis remélem...+ /Teszem hozzá már csak gondolatban, miközben ajkammal apránként, gyengéden végigcsókolgatom nyakának bőrét egészen az előttem ivók nyomaiig. Mikor aztán nyelvemet végigfuttatva megtalálom a pontos fognyomokat, valamivel odébb érintem bőréhez agyaraimat./

+Eddig rendben, baja még nem esett... Remélem, ez véna és nem artéria, ami itt vonaglik a fogam alatt. Mindenesetre, csak lassan, óvatosan...+

/Intem magamat, miközben szépen lassan, csak a minimális sérülést ejtve egyre inkább bőrébe harapok./

+Csak egy szerelmes harapás...+ /Győzködöm magam, aztán mikor megérzem a kibuggyanó fémes-sós ízt, készséges áldozatom illatát beszívva lassan, finoman engedem, hogy számba csordogáljon s dorombolva egyre többet követelő bestiámmal viaskodva ismerkedek ezzel az újfajta, kissé abszurd élvezettel.

Mikor aztán érzem, hogy átmeneti kedvesem lábai gyengülnek, keze kissé súlyosabban nehezül vállamra, elszakítom magam a gyönyör forrásától, s vigyázva ültetem-fektetem a gyóntatószék melletti padra./

- Köszönöm. /Mosolygok rá elégedett-eltelten, de aztán látva sápadt arcszínét aggódva kérdezem:/
- Jól vagy? Nem esett komoly bajod... ugye?

/Hallom, ahogy utolsó kérdésem szinte már-már hisztérikusan cseng, azonban végül már csak a lány válaszát-rezdüléseit lesem./

(90)
Arich
Arich
Fióka

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Káin vére katedrális - Page 2 Empty Re: Káin vére katedrális

Témanyitás by Caridwen Kedd Márc. 13, 2012 6:33 am

- Nem kell vigyáznod... /suttogja egészen halkan a lány, de aztán a dolgok már törnétten is szépen sorjában.
Amikor a fogad óvatos-finoman átszakítja a bőrét, a lány finoman megremeg, de nem igazán tudod, mi okozta, talán a pillanatnyi fájdalom?
Minden esetre amikor végzel és óvatosan lefekteted a padra, megbizonyosodhatsz róla, hogy egyáltalán nem fájt neki...
A nyakán a seb még vérzik egy cseppet, de egyáltalán nem vészes. Első táplálkozásod igen sikeresen zárult. A lány valóban igen sápadt, de amikor kinyitja és rád emeli gyönyörtől terhes aranyszín szemeit, valami egészen meglepőt látsz az arcán. Olyan vágyat éhséget, ami mintha a tied visszhangja volna... A mellkasa finoman piheg, és ahogy fáradtan elengedi magát a padon a ruha elcsúszik a testén. Látod ahogy a halovány bőr kivillan a ruha alól, majd fölcsúszik a combján...
A lába mintha megfagyitt bőrszín hullámzó tenger lenne. A belső combja undorító módon szét van marcangolva. Valaki láthatóan nem volt úriember... vagy úrihölgy... A seb már heg csupán, de látszik, hogy valaki egyszer szinte letépte a combja belső felét. Amikor látja, hogy a lábára téved a pillantásod, talán önkéntelenül, csak rád mosolyog, feléd nyújtja törékeny kezét, arcán kedves, alázatos mosollyal./
- Ne aggódj, ennyi nekem meg sem kottyan... Ha szeretnél még inni, tedd csak meg nyugodtan... /mintha vágyódást halanál kicsendülni abból a lágy hangból... mintha azt akarná, hogy harapd meg újra.../
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Káin vére katedrális - Page 2 Empty Re: Káin vére katedrális

Témanyitás by Arich Szer. Márc. 14, 2012 9:08 am

/Kissé szkeptikusan hallgatom, ahogy a lány kitartását bizonygatja, de aztán magam sem tudom igazán miért, de bágyadt-felajzott pillantása, sóhajai újból felcsigázzák vágyamat. Már korántsem az a heves-követelőző vadság fog el, ami +percekkel? órákkal?+ ezelőtt leginkább torka brutális feltépését követelte, sokkal inkább egy gondoskodó szerető figyelmessége, aki a saját öröme után partnerének is csak a jót akarja./
- Ó, szóval ezt szeretnéd? Itt?
/Siklanak ujjbegyeim harapásnyomokkal tarkított nyakára, miközben letérdelek mellette./
- Vagy inkább itt? /Simítja másik kezem kissé ernyedt karjának bőrét könyökhajlattól csuklóig, hogy visszatérve karjának külső felén fusson végig./
- Mondd csak mit szeretnél és megkapod... /Tarkója alá nyúlva kissé megemelem felsőtestét +Milyen könnyű!+, hogy arcába pillantva láthassam, melyik az a pillanat, amikor továbbra sem szűnő, játékos-évődő becézésem másfajta, egy halandó nőhöz képest sokkal inkább természetes vágyat ébreszt benne./
- Ó, szóval ennyi mindent szeretnél?
/Kérdem tőle válaszra sem várva, s miközben szépen lassan ismételten ölelésembe vonom, szinte oda sem figyelve, az intim játszadozás részeként gyakorlott mozdulatokkal undok és akadályozó ruháitól is megszabadítom, hogy testének minden apró rezdülését észlelve folytassam, ami annyira nagy örömet okoz neki. Miközben érzem, ahogy szívdobogása erősödik, lélegzete el-elfullad, s testének változásai is egyre inkább arról árulkodnak, örömére szolgál tevékenységem, megérzem, hogy az én vágyam is feltámad.
Kissé szomorkásan konstatálom, hogy a megszokott késztetések helyett mindössze vérének édes ízére vágyom, hát miközben én is kihámozom magam ruháimból, messzire nyúlok, valahova a nagyjából ezer évvel ezelőtti múltba, mikor még életerős, eleven ifjúként annyi lányt és asszonyt tettem boldoggá, miközben én magam is megkaptam a nekem jutó jót. Kis sikerrel, de azért kézzel fogható eredménnyel zárul kutatásom, s ezen ténnyel felfegyverkezve nekilátok, hogy a lassacskán már könyörgésnek álló lány vágyait minden mértékben kielégítsem, a vágyva várt újabb ivást játszadozásom +Az enyém? Nem, nem. A mi közös játszadozásunk, hiszen ő is élvezi, látni rajta...+ legvégére hagyva, miközben több tucat apró, inkább ingerkedő, mintsem vért fakasztó harapással korbácsolom kedvesem szenvedélyét az extatikus magasságokig, aminek tetőzésén aztán végül megadom neki, amit már az első pillanatoktól kezdve vágyott./

/Mikor aztán elcsendesül játékom +Játékunk!+, észbekapva ismét jóllétért aggódok, hát újból bőrén szaladgálnak ujjaim, ezúttal azonban már pulzusát, lélegzését keresve kutakodnak./

(91)
Arich
Arich
Fióka

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Káin vére katedrális - Page 2 Empty Re: Káin vére katedrális

Témanyitás by Caridwen Szer. Márc. 14, 2012 9:42 am

- Igen... /suttogja a nő, minden kérdésre egyszerre válaszolva. Hallod riadt madárként verdeső szívverését, hallod, ahogy az ereiben száguldó vér édes táncot lejtve csábít a vékony bőr alatt.
Ahogy megérinted megdöbbent, hogy mennyire tönkre tették és kihasználták. A bőre több helyen is a hullámzásba fagyott bőrtengerként fodrozódik, ahogy a szörnyű sebhelyek helye borítja.
Engedelmes és nyugodt, olyan, akár egy játékszer. Furcsamód tudatosul benned, mennyire kiszolgáltatott ennek a világnak. Úgy érzed, ha feltépnéd a torkát, akkor sem ellenkezne, hanem kedves mosollyal az arcán halna meg...
Belemegy a játékba, a közös játékotok ritmusát felveszi ő is, enged a gyengéd erőszaknak, ami láthatóan szokatlan számára. A mozdulatai kissé tétovák, mintha nem szokta volna meg, hogy bárki is gyengéden bánjon vele.
Amikor a vére ismét az ajkadhoz ér, majd balzsamos mézként, eleven selyemként végigfolyik a torkodon, hirtelen máshol találod magad...
A papa már megint dühös... Érzed az ütést az arcodon, szörnyen lüktet és sajog, még a tegnapi is, de a maitól csak rosszabb az egész. Aztán elkapja a karod és magával rángat. Hiába kiabálsz, olyankor csak újabb pofont kapsz... A kamrába visz be, még látod anyád könnyes arcát, de aztán csak a sötét és egy izzadt kéz simogatása...

...
Amikor elcsitultok szép lassan mind ketten, ott fekszik a padon, akár egy ősi istennő, akit valamilyen szörny megrágcsált. Az ember gyönyörködne a szépségén és sírna, amiért így elcsúfítottak néhol. Egyáltalán nem szégyenlős, tétován hozzád bújik, de aztán egészen mozdulatlan marad, mintha félne, hogy eltaszítod. Csöndesen lesi a plafont az aranyszínű szempár, megszólítani sem mer. A légzése egyenletes, habár a szívverése egy cseppet talán lassú, de nem veszélyesen. Csak fekszik, és várja, hogy tégy amit akarsz, nem beszél, nem akar megzavarni./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Káin vére katedrális - Page 2 Empty Re: Káin vére katedrális

Témanyitás by Arich Szer. Márc. 14, 2012 10:18 am

/Hallgatom tétova szívdobbanásait, közben elgondolkodva, nyugtatólag simogatom hátát, vállát, különösebben nem is figyelve, sebhelyet, avagy sértetlen bőrt tapintanak ujjaim./
+Mi a fene volt ez?+ /Utalok látomásomra, aztán miután még egyszer ellenőrzöm a lányt körbeölelő, bár gyenge fényudvart, amit át- meg átszínez az enyém vöröse +Nem, nem olyan, mint Cassandráé, a jósé+, újabb magyarázatot keresek a jelenségre./
+Ennyire eggyéváltunk volna??? A test mellett a szellemünk is? Ez nem kicsit bizarr... Mindenesetre egyáltalán nem rossz... Csak... Különös. Bár az árnyéksík után... Már igazából meg sem lepődhetek.+
- Mondd csak... /Kezdek bele, de aztán inkább nem mondom ki +...te is láttad?+ kérdésemet. Elvégre ez a nagyfokú bizonytalanság nem illik hozzám, a nemes nagyúrhoz. +Vagy minek is nevezett.+ Viszont, ha már belekezdtem, muszájból csak befejezem a kérdésemet./
- ...mi a neved? /Ismerkedésünk megcsavart időrendjén kuncogva aztán hozzáteszem:/ - Tudom, kissé rosszkor teszem fel a kérdést, de remélem megbocsátasz. /Rámosolygok, természetesnek kezelve a bánásmódot, ahogyan az őt ért, minden bizonnyal rengeteg megpróbáltatást feledtetni próbálom. Ha nem is sokáig, de legalábbis ideiglenesen./
+Különben sem köthetem magam hozzá csak így. Túlzottan... Törött.+
/Gyorsan megdorgálom magam a hideg gondolatért, de aztán már csak azzal törődök, hogy félénk magába húzódásából előcsalogassam kedvesemet./

(92)
Arich
Arich
Fióka

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Káin vére katedrális - Page 2 Empty Re: Káin vére katedrális

Témanyitás by Caridwen Szer. Márc. 14, 2012 10:41 pm

/Amikor megszólítod, udvariasan rád emeli a tekintetét, ami még a sötét katedrálisban is mintha aranyos fénnyel égne. Ott van benne a megtörtség a megalázkodás, de valami különös hit és remény is, amik olyan erősek, hogy még a világ mocska sem ölhette meg őket teljesen.
Az aurája sem bizonytalan vibrálás csupán, hanem tiszta és gyönyörű, habár néhol az örvénylések arra utalnak, a fényét, a lelkét már ezerszer történt kerékbe./
- Igazán semmi gond uram, a többséget nem érdekli, így inkább azon csodálkozom, ön megkérdezte. A nevem Elizabeth. /mondja végül lágy hangon.
Szóra nyitja a száját, mintha rá akarna kérdezni a te nevedre is, de aztán végül csöndben marad halk kismacskaként hozzád bújva vár. Meleg lehelete csiklandozza a bőröd, ahogy a lélegzete táncot jár fölötte.
Mintha valami mozgást hallanál a távoli sarokból, de nem vagy biztos benne, hogy minek a hangja volt, egészen csak annyinak tűnt kiélezett érzékeiddel is, mint egy rágcsáló neszezése.../
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Káin vére katedrális - Page 2 Empty Re: Káin vére katedrális

Témanyitás by Arich Vas. Márc. 18, 2012 12:56 am

/Csibészesen felkuncogok szabadkozására, majd árnyalatnyival szorosabban megölelem, mielőtt válaszolnék neki./
- Nos Elizabeth, mindig is azzal áltattam magam, hogy más vagyok, mint a többi pasi. /A percekkel korábban történtektől magabiztosan rákacsintok, s könnyedén folytatom./ De hogy biztosan meg tudj tőlük különböztetni, Arich vagyok. /Ismételten rámosolygok, mikor fülemet megüti valami neszezés az egyik sarokban. Ösztönösen siklanék át az árnysíkra, hogy bármi támadást felkészülten várhassak, azonban józan eszem megálljt parancsol.
+Túl sok volt az utóbbi időben a veszélyből, csak túlreagálod!+
Lélekbeli vállvonást +Patkányok mindenütt vannak. Ha csak egy kisállat, nem teszem magam nevetségessé, ha pedig más... Nos, nem kell azt tudnia, hogy tudatában vagyok a jelenlétének. Ha meg esetleg a hely vámpírpapja... Nos, majd szólok neki, hogy az Úrnő szerint enyém a világ, tehát a templom is.+ követően aztán maradok odaadó Elizabethem mellett, s miközben gyengéden simogatva sebhelyes bőrét semmiségekről kérdezgetem,/
- Ki volt ennyire vadállat? Hogy keveredtél ide? Mit csinálsz itt? Mesélj magadról...
/érzékeimet feltűnésmentesen a motoszkáló valami (valaki?) irányába fordítom./

(93)
Arich
Arich
Fióka

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Káin vére katedrális - Page 2 Empty Re: Káin vére katedrális

Témanyitás by Caridwen Vas. Márc. 18, 2012 7:51 am

/A lány meglepetten néz rád, őszinte csodálkozást olvasol ki a szeméből, amiért érdeklődsz felőle, de a kérésre természetesen nem mond nemet./
- Nos igazából nem tudom pontosan... Tudod, részt vettem a misén. /vonja meg könnyeden az egyik kecses vállát, közben az oltár felé int. Itt-ott még mintha látnád is az ősöreg rászáradt vért, ami a fekete márványt borítja...
De nem veszteget rá sok pillantást, folytatja is./
- Valentina talált rám az egyik mocskos lebujban és magához vett... Ő mentett meg a mocsoktól és a senkiségtől. Örökké hálás leszek neki, amiért kihozott onnan. /A lány szemében megdöbbentő a szeretet, amivel erre a mocskos létre gondol, aki ilyen sorsra kárhoztatta.
Az utolsó kérdésre pedig csak mosolyog./
- Nos mit csinálok? Itt vagyok, amikor valakinek szüksége van valamire. /mondja úgy, mintha ez természetes lenne./
- Mondjuk amikor az Úrnő kedves kis fiacskája megéhezik...
/Megdöbbentő, mert a neszezést hallottad, de azóta semmit. Ahogy a hang irányába nézel egy magas karcsú valóban meseszép szőke nőt látsz meg. Gyönyörű, de valami olyan hidegség árad belőle, ami elsőre megdöbbentően hat.../
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Káin vére katedrális - Page 2 Empty Re: Káin vére katedrális

Témanyitás by Arich Hétf. Márc. 19, 2012 9:52 am

- Nos, úgy vélem, tökéletesen teljesíted vállalt feladatodat. /Kuncogok bele hajába, miközben végigmérem a csendes szemlélődőt. +Zajt nem csapott, mozdulatlanul áll... Fényudvarát sem kell látnom, hogy biztosra vegyem, fajtámbéli. Nos, ha már ilyen visszafogottan jelezte jelenlétét s nem meglepetésből csapott le rám, hát illendő érdemben is foglalkoznom vele.+ Jutok lassan döntésre, majd miután búcsúzólag ismételten végigsimogatom Elizabethet, futó csókot lehelve fülcimpájára, búcsút susogok:/
- Attól tartok, ismerkedésünket később kell folytatnunk... Ha megteheted, ne menj messzire, mindenképpen várj meg! Mihelyst lehetőségem akad rá, folytatjuk, amit elkezdtünk...
/Beleegyező válaszát már meg sem várom, az első pillarebbenésére részben-egészben az árnysíkra olvadva látok neki gyors, ám cseppet sem sietős öltözködésemnek. Kinyúlok a mi síkunkra, a földön heverő ruhadarabot megemelintem, s árnytestem anyagiasul, hogy utána már a ruhával együtt csússzak vissza a köztes létbe.
Végezetül a jelzésképpen utoljára földön maradt tőrt veszem fel s tűzöm meztelen pengéjét övembe immár teljesen fizikaivá válva, hogy könnyed mosollyal arcomon meghajolva üdvözöljem csendes látogatónkat./

- Szép estét, már ami még hátravan belőle. Minek köszönhetem megtisztelő figyelmedet?

(94)
Arich
Arich
Fióka

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Káin vére katedrális - Page 2 Empty Re: Káin vére katedrális

Témanyitás by Caridwen Kedd Márc. 20, 2012 2:35 am

/Elizabeth csak csendesen megsimul mellett, de ha a szemed sarkából rápillantasz, láthatod, amint rajongó figyelemmel és imádattal pillant fel a nőre.
A nőre, akinek tökéletes angyalarcán hideg mosoly terül szét, majd egy könnyed csuklómozdulat után negédes, ám látványosan hamis boldogsággal szólal meg./
- Talán egyszerűen nem bírtam a keblem elepesztő boldogsággal, amit fivérem érkezése miatt érzek...
/Aztán az arca ismét kisimul és hűvös távolságtartással folytatja./
- Hogy igazából? Az Úrnő küldött, azt akarja segítsek neked, amíg sok a dologa... segítsek, hogy beilleszkedj...
/Az utolsó mondatot nem is rejtett cinizmussal mondja, a gúny csak úgy süt az egész lényéből. Láthatóan nincs inyére, hogy itt vagy, de ezt nem mondja az arcodba, inkább csak finoman próbálja éreztetni./
- Ő Valentina. /suttogja a füledbe Elizabeth közben./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Káin vére katedrális - Page 2 Empty Re: Káin vére katedrális

Témanyitás by Arich Szomb. Márc. 24, 2012 12:59 am

- Ó igen, már volt szerencsém találkozni a hölggyel. /Mosolygok Elizabethre, majd gáláns mozdulattal karomat ajánlom kevéssé lelkes látogatómnak./
- Nos, ebben az esetben ne vesztegessük az időt. Annyi minden van, amit szeretnék megtudni az eltelt röpke ezer évről. Jöjj hát kedvesem /mosolygok rá könnyedén, az éreztetni kívánt ellenszenvről nagyvonalúan tudomást sem véve, miközben fejemmel a sejtett kijárat felé intek/ s mialatt andalgunk egyet a holdfényben, el is mesélhetnéd, mi az, ami változott...

(95)
Arich
Arich
Fióka

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Apr. 21.

Vissza az elejére Go down

Káin vére katedrális - Page 2 Empty Re: Káin vére katedrális

Témanyitás by Caridwen Szomb. Márc. 24, 2012 3:47 am

/A nő hűvös-csinos arcán megjelenik egy bájos grimasz, majd a felismerés fénye is megcsillan a tekintetében. Végül odalép mellétek, de Elizabeth arcán simít végig./
- Maradj itt kedvesem, az új vendégünkkel most négyszemközt kell beszélnem. /simít ki egy tincset a lány arcából.
Aztán visszafordul feléd, a kedves már-már anyai kifejezés egy pillanat alatt lefoszlik az arcáról. Annyit váltogatja az arcát, hogy vagy nagyon szeszélyes, vagy őrült, esetleg profi színész... végülis nincs nagy különbség.../
- Már alig várom a kérdéseit tisztelt uram... Sétáljunk egyet és igyekszem kielégíteni tudásvágyát, már amennyire szerény ismereteim ezt engedik...
/Azzal beléd karol, habár inkább ő vezet, nem hagyja, hogy te kalauzold. Szolid erővel, habár érzed, hogy a hvös bőr alatt ennél több is van kivezet a katedrálisból egy sötét horrorfilmbe illő ösvényre, de mégis mi más úton járjanak a sötétség gyermekei?/
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Káin vére katedrális - Page 2 Empty Re: Káin vére katedrális

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.