Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Központi Könyvtár

3 posters

Go down

Központi Könyvtár Empty Központi Könyvtár

Témanyitás by Caridwen Szomb. Feb. 11, 2012 8:56 am


Központi Könyvtár Paik-nam-june-media-bridge-2

Kívülről modern könyvtár, ahol a modern technika segítségével rengeteg könyvet gyűjtöttek újra a régi korok és a modernebb művek legjavát.

Központi Könyvtár M1fyvthjnmtm
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Központi Könyvtár Empty Re: Központi Könyvtár

Témanyitás by Mulan Huryū Vas. Feb. 12, 2012 4:55 am

*Előzmény a parkban*

/Fájdalmasan felsóhajtok, amikor elhagyva a parkot megérkezünk a néven nem nevezhető borzalmak házához.
Kicsit megállok és tétován nézem a modern építményt. Bevallom igen rossz emlékeim vannak a könyvtárakról. Még nem lehettem túl idős, talán csak olyan 13 éves kislány, muszáj volt könyvtárba menni a csoporttársaimmal. Nos mondjuk úgy, hogy egész nap végig szívattak. A legkisebb széket adták, amit csak lehet, hogy az akkora, alig 175 cm-es magasságommal eltört alattam. Utána kiabáltak, majd azt mondták én voltam, végül összetépték a dolgozatot, amin egész nap dolgoztam... nos én meg szarrá vertem őket, amiért javítóba zártak egy időre.
+ Nah igen, éljenek a szép emlékek.
Segélykérően néztem körbe, majd amikor megláttam egy olyan okoskának ható idős bácsit, gyorsan odaléptem hozzá./
- Elnézést izé... uram, nem tudja hogyan jutunk el Polimetronba?
/A fószer végigmér, majd valami hülye meghajló-biccentést produkál./
- Jó napot kisasszony. De persze hogy tudom. A teleportkapuhoz, ott kimondják a szavakat és már ott is vannak. /Aztán valószínűleg elég értetlen tekintettel néztem rá, mert egyszer még alaposabban elmagyarázta a megfelelő útirányokkal kísérve. Jól megjegyeztem és amikor távozott a tata elégedetten fordultam a furanevűhöz./
- Nah ez jó ötlet volt! Meg is van. Irány ez a kapumicsoda.


(25)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Központi Könyvtár Empty Re: Központi Könyvtár

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Vas. Feb. 12, 2012 7:33 am


/Csendben halad a könyvtár felé, Mulán mellet, mint egy gondos nővérke, akik kísérgeti, rendetlen húgát. Külső szemlélőként legalábbis ezt gondolná, ha eltekintene a különböző bőrszíntől. A bőrszíntől, ami Scareletnek eredetileg csokoládé volt./
+ Hát igen. Nem szerettem Amerikát! +
/Pár lépéssel lemaradva megáll és figyelmesen hallgatja meg Mulán faggatózásának eredményét. Egy fejbiccentéssel köszöni meg az idős férfinak, mikor találkozik szemük egy pillanatra./
- Megtudnál várni egy pár perc erejééig? Be kellene mennem, megkéredzeni valamit.
/Néz társnőjére. Látja, rajta, ódzkodik, hogy bemenjen az épületbe, így nem is invitálja./
- De ha nagyon sietsz, akkor majd megoldom később.


{80}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Központi Könyvtár Empty Re: Központi Könyvtár

Témanyitás by Mulan Huryū Vas. Feb. 12, 2012 8:46 am

- Megvárlak. /közlöm velősen és tömören.
+ Héka, mikor lettem én ilyen nagy jószívű csupacsudi cukimuki? Nah mindegy, ez van, isten nem ver bottal, csak jószándékkal.
Felsóhajtok, és megismétlem a dolgot, hogy lássa komolyan gondolom./
- Menj csak be, addig én elkempelek itt. Vagy szerzek valami kaját. Itt találkozunk tíz perc múlva, illetve majd ha jössz.
/Ezzel lezártnak is tekintem az ügyet, és nem tudom milyen típus a csaj, de hogy ne gondolja meg magát, el is indulok kajára vadászni.
Egy ideig csak ácsorgok, mert a korlátról belátom az egész város tájképét, ami valljuk be, elég barón fest. Aztán azonban egy ismerős illat szökik be az orromba.
+ Otthoni koszt, nyami!
Egy kicsi megbúvó étteremhez jutok. Leülök az egyik asztalhoz és a pincér máris szolgálja fel a fogásokat. Az első fogást követi a második majd egy falás harmadik aztán a levezetés és egy kis desszert. Az egészet pedig egy finom otthoni kávékülönlegességgel zárom. A vodka utóíze kellemesen csiklandozza a nyelvem, ahogy hátradőlve a hasam napoztatva elégedetten emésztek.
Rávigyorgok a döbbent pincérsrácra, aki oda is jön hozzám. Már a harmadik fogásnál láttam, hogy lilul a feje, de most szinte sokkos állapotba volt./
- Ho-ho-ho... hozhatok még valamit kisasszony? /nyögi ki végül. Kedvem lenne még rendelni valamit, csak a reakciója miatt, de végül megrázom a fejem./
- Nem köszi, ennyi lesz, hoznád a számlát? /mosolygok édesen.
Biccent majd elballag. Nekem sem kell több, mint a villám eltűnök a bozótba és rohanok vissza a találkozóhelyre.
Ott lecsüccsenek a földre, majd lefekszem és az arcomat süttetve a nappal elégedetten emésztek, amíg a furanevű a könyvtárba poshadozik./


(26)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Központi Könyvtár Empty Re: Központi Könyvtár

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Vas. Feb. 12, 2012 10:03 am


/Elmosolyodik, mikor Mulan, engedékeny hangulata lévén, bele egyezik abba, hogy elmenjen az ügyét elintézni./
- Rendben. Akkor itt találkozunk!
/Int felé egy pát, majd elindul a könyvtárhoz. Pár lépés után megfordul, mert nemrég hagyta el így egyik társát, nem akarja, hogy csak úgy eltűnjön ez a lány is. Figyeli a hátát, ahogy elhalad, majd eltűnik az egyik sarkon. Csak azután fordul meg és folytatja az útját. Csak most veszi igazán szemügyre, a könyvtárat, ami teljes alakjában tárul szeme elé.
Mikor eléri a bejáratot, nagy levegőt vesz és lassan kifújja mielőtt belépne./
+ Az első benyomás a legfontosabb! +
/Mondja magában. Bent a nagy tágas előcsarnokban, hamar megtalálja az információs pultot, ami a bejárattal szemben van, közvetlenül két lépcsősor között, ami az emeletre vezet fel.
Határozott léptekkel halad előre, majd az éppen felpillantó információs kisasszonyhoz lép./
- Jó napot! Miben segíthetek?
/Előzi meg Scarletett a névjegytáblája alapján Annabella keresztnévre hallgató, fiatalos kinézetű, szemüveges lány./
- Üdvözlöm! Az egyik hirdetésben olvastam, hogy keresnek könyvtárosokat.
/Kezdet bele egyből jövetele céljába, mikor a lány bólint, kicsit felbátorodik./
- Igen, így van. Mi a neve kisasszony? Van már esetleg tapasztalata ezen a téren? Mennyi ideje dolgozik ebben a szakágban?
/Elővesz egy üveglapot, majd elkezdi az adatokat bevinni, miközben teszi fel az ilyenkor szokásos kérdéseket, a lány, egymás után. Mindig egy kis szünetet tartva, hogy felelhessen Scarlet neki. Jó fertályórás kérdez-felelek beszélgetés alatt, egyszeresem mutatott semmilyen negatív hozzáállást Anabella és meg sem lepődőt, mikor az is szóba került, hogy még nem rég került csak ebbe a korba. Minden adat felvételét követően, egy kedves mosoly kíséretében pár jó tanáccsal látja el Caecust. Amiben elmondja, hogy be kell jelentkeznie a Tanácsházon, hogy lekerüljön az M kategóriából, ami azon múltbélieket jelenti, akiknek nincsenek még meg az adataik. Azt is elmondja hogyan jut el oda./
- Ha mindezzel megvan, értesíteni fogjuk, hogy ha elnyerte a vezetőség tetszését az Ön jelentkezése Saqron kisasszony. Amennyiben nincs más kérdése, további kellemes napot, kívánok!
/Barátságos mosolyt küld Scarlet a lány felé./
- Viszont látásra!
/Köszön el maga is, majd nyugodt léptekkel távozik. A megbeszélt helyre megy. Nem siet, mert tudja, hogy hol keresse a lányt, ha nem lenne ott./
+ Polimetron a következő célállomás! +
/Nem messze a megbeszélt helyen meglátja Mulant./
- Mehetünk, ha készen van! Elnézést a várakozásárt!
/Lép mellé./


{81}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Központi Könyvtár Empty Re: Központi Könyvtár

Témanyitás by Mulan Huryū Vas. Feb. 12, 2012 10:54 am

/Éppen azt álmodtam, hogy kiverem valakinek a fogait.....
Az ismerős-ismeretlen hang hallatára lustán felnyitom az egyik szemem. Valaki nagyon magasról néz le rám... /
+ Áh a furanevű!
- Hali. /ülök fel egy nyújtózkodás kíséretében. A pocim kellemesen tele van, a világ máris sokkal szebbnek tűnik, sokkal, se sokkal szebbnek. Mostmár akár legyaknék egy hadosztályt is egyedül, ha úgy jönne ki a lépés. De csak Polimicsodába kell eljutnom. Végül leporolva a fura pizsamaszerű izémet, meg kissé megmozgatva pici meztelen lábaim egy ruganyos ugrással felpattantam, mint valami japo-nikkelbolha.
+ Huh még a vékén én leszek Jackiella Chen!
- Semmi gond, addig pihentem egyet. Nah de akkor irány a Polipmetro! /boxolok megint a levegőbe, majd éles elmémből előhalászva az útirányt megindulok a teleportcucc felé.
Habár még vetek egy gyanakvó pillantást körbe, hogy nincs-e esetleg itt a sokkos pincérfiú, akit lehúztam, egy jó ötfogásos ebéddel, de szerencsére nem látom, így csak folytatom az utam./


*Folytatás a Teleportkapunál.*

(27)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Központi Könyvtár Empty Re: Központi Könyvtár

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.