Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Seath, az 5.kerületi pincérfiú háza

Go down

Seath, az 5.kerületi pincérfiú háza Empty Seath, az 5.kerületi pincérfiú háza

Témanyitás by Bettina Twerpsnoogy Csüt. Dec. 09, 2010 9:38 am

A kis házat, ahol Seath felnőtt, a szüleitől örökölte, illetve hivatalosan még mindig édesapja nevén van, aki Seath születése után nem sokkal eltűnt, nem tudni, hogyan. Édesanyja halála után a ház, a fiúra maradt. Seath hónapokon keresztül egyedül élt a kis házban, hiába próbálta otthonossá tenni, szülei távozásával, mintha a ház is elgyengült volna. Hiába pattogott tűz a kandallóban sosem volt igazán meleg, Seath hiába portalanította, takarította a helyiségeket, mindig maradt egy kis kosz. A fiúnak szerzett a ház néhány horror filmbe illő éjszakát is... Pincérünk így azt hitte, hogy nem méltó a családi házikó birtoklására, fogta magát és elköltözött, otthagyta a házat rejtélyeivel együtt. Lassan 5 éve lesz, hogy nem járt bent senki. A környéket egyébként se a pompa jellemzi, de ez a ház még a többinél is rozogább, nem az itt élők nem is tudják, hogy mi tartja össze, úgy gondolják varázslat. Az ajtót nem lehet kinyitni, mert igen voltak már kíváncsi emberek (lények), akik próbálkoztak vele, de a titok nyitjára még nem jöttek rá, Seath pedig már rég elfelejtette, hogy egyáltalán megfordult ebben a házban, vagy utcában életében.
Bettina Twerpsnoogy
Bettina Twerpsnoogy
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2010. Sep. 21.

Vissza az elejére Go down

Seath, az 5.kerületi pincérfiú háza Empty Re: Seath, az 5.kerületi pincérfiú háza

Témanyitás by Bettina Twerpsnoogy Csüt. Dec. 09, 2010 8:20 pm

/Tudtam, hogy bunkóság, és mindenféle emberi jogot sértő dolgot követtem el azzal, hogy bementem, de olyan elhagyatottnak éreztem magam, muszáj volt feledtetnem valamivel. Mondjuk nem biztos, hogy a legjobb megoldás egy betörés lenne, de mindegy, kinyitottam az ajtót és bementem. Odabent vastagon állt a kosz, használtan vett sportcipőm nyomott hagyott a padlón. A benti és kinti hőmérséklet között semmi különbség nem volt, de ez nem érdekelt. Volt valami ebben a helyben.../ +Ha már itt vagyok körülnézek, nem hinném, hogy akárki is rajtakaphat+ /gondoltam. Először a nappalit vettem szemügyre, egyáltalán nem lepődtem meg azon, hogy mennyire kicsi, csak egy molyrágta kanapé, egy rozoga könyv nélküli könyvespolc és egy kandallóvolt benne, ami meglepően jó állapotban volt a többi bútorhoz képest. Közelebb mentem, ekkor vettem észre, hogy a párkányon bekeretezett fényképek vannak. Szemügyre vettem az egyiket, egy mosolygós asszony volt rajta a kisfiával. A fiú arca meglepetésemre, nagyon ismerős volt, de nem tudtam honnan. Folytattam utamat a házban, volt még egy mindenféle szagoktól bűzlő konyha és egy pöttömnyi hálószoba egy szivaccsal (ami gondolom ágyként szolgál) és egy ágyacska, amit már csak az imádság tartott össze. Azt hiszem ennyi volt..sok érdekes dolgot nem tudtam meg, de azért a fényképet kifelé menet bedugtam a fókabőröm alá.

{20}
Bettina Twerpsnoogy
Bettina Twerpsnoogy
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2010. Sep. 21.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.