Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Étkező

5 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Étkező Empty Étkező

Témanyitás by Lynarin Seeragic Vas. Nov. 28, 2010 9:35 pm

A nagy közös étkező, ahol az angyalok összegyűlnek ebédelni. Boldog élettel teli hely.
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Étkező Empty Re: Étkező

Témanyitás by Hirig Kedd Nov. 30, 2010 6:24 am


/Sokáig nem kapok szikrát, annak hallatán amit mondott Raziel nekem. Így amikor újra észhez térek, már egy hatalmas étkezőben vagyunk és mindenki ránk figyel. Pontosabban rám. Mert nagyon hagosan adom Raziel tudtára nemtetszésem és nézeteimet arról a helyről ahol nincsen cigi. Sajnos ezt nem éppen kulturált keretek között és ékesszólóan.
Amikor én is észreveszem, hogy kicsit túllőttem a hangfrekvencián. Elhallgatok./
+ Bravó barom! +
/Korholom magam./
- Elnézést a hangoskodásért!
/Mondom mindenkinek rendes társalgási hangon, mivel csend lett a jelentetemre ezért mindenki hallja ezt is./
+ Nem, nem! Arról viszont ne is álmodjatok, hogy a szavaimért is elnézést kérek! Az a hely ahol nem lehet rágyújtani az egy olyan hely amit nem lehet élvezni! +
/Füstölgök magamban kicsit./
- Figyelj Raziel, én elmennék innen és vennék magamnak cigit, csak nem tudom, hogy hol lehet. Legalább ebben segíts... Ha már ellenzed, hogy itt rágyújtsak.


{20}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Étkező Empty Re: Étkező

Témanyitás by Raven Raymore Kedd Nov. 30, 2010 6:42 am

/Én is rendesen megdöbbenek azon amit Raziel mond, de azért annyira nem, mint Hirig. Olyan szitokáradatot zúdít szerencsétlen hippi angyalkánkra, hogy az behúzza fülét, farkát, izé, bocsánat, fülét, szárnyát....
Vetek egy pillantást a rengeteg felénk forduló szempárra.../
+Anyám! tisztára mint valami hülye karácsonyi filmben! Annyi angyal van itt, hogy a Jézuska is sírógörcsöt kapna! De most komolyan, szárnyitiszem lesz! Vagy tollfóbiám! Esetleg elkapom a madárinfluenzát!! Tényleg, vajon egy angyal elkaphatja a madárinfluenzát? Ezen még nem is gondolkodtam hosszabban.... lehet, hogy be kéne oltatnom magam....
/Éppen fejedelmi gondolatsorom közepén tartok, keményen elmélkedve az élet nagy kérdéseiről, amikor a letromfolt hippiangyal úgy dönt, hogy igyekszik részben enyhíteni a feje felé szálló gyilkos indulatokat./
- Izé, ne haragudj... én... szóval... hát... tényleg ne haragudj, de nem tudom, mi az a cigi. /Néz rá szó szerint angyali ártatlansággal a fickó.
Vetek egy pillantást Hirigre, az én szememből is süt a döbbenet./
+Milyen világ az, ahol valaki nem tudja, mi a cigi?


(21)
Raven Raymore
Raven Raymore
Kerub

Hozzászólások száma : 151
Join date : 2010. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Étkező Empty Re: Étkező

Témanyitás by Hirig Kedd Nov. 30, 2010 7:25 am


/Sokkos állapotba kerülök. Valahogy ez ez utóbbi időben nagyon hirtelen előjön.
Jó fertályóráig nem is lehet mást látni a külső szemlélőnek csak azt, hogy mereven bámulom Razielt.
Majd pánikrohamot kapok és elkezdek kifutni arra a merre jöttünk, remélve Grefit majd segít ebben a problémámban. Kiakadt szemekkel és kétségbe esett kiáltozások közepette, fel s alá rohangálok./
- Hiszen ő egy alvilági szemétláda, neki csak kell lennie egy szál cigijének valahol, még ha borsos ára is van, megteszek neki bármit érte. Csak egy szálat!
/Mindenhova benézek, mindent átforgatok./
- Csak egy szálat!
/Az éteri birodalomban mindenki furcsán néz rám. Van aki undorodva, van aki sajnálkozva és akadnak olyanok is akik kedves-elnézően mint ahogy egy örültre néznének.
És valahol igazuk is van, mert jelen pillanatban nem éppen szalonképes, épelméjű tündérkének nézek ki./
- Graefitet akarom, neki biztos van! Csak egy szálat!
/Ezzel rohanok vissza Ravenékhez, megmarkolva Raziel virágos ingét, könyörgő szemekkel nézek rá./
- Csak egy szálat!


{21}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Étkező Empty Re: Étkező

Témanyitás by Raven Raymore Kedd Nov. 30, 2010 8:17 am

/Kissé rémülten nézem a társam, aki nagyon úgy néz ki, mint aki most látta Robert Patiszon meztelen felsőtestét legalábbis én akkor kaptam utoljára ilyen sokkot, amikor az égiek azzal a borzalomnak pokoli látásával vertek. Segíteni akarok neki, de igazából fogalmam sincsen, hogy mihez tudnék kezdeni, egyszerűen teljesen üres az agyam. Esetleg csinálhatnék valami hülyeséget, hátha az elvonja a figyelmét... nem, a katasztrófa nem jön magától.../
- Mi ez a lárma? /Komolyan, ha már a töriknél tartunk, akkor az ajtón most lépett be Conan a barbár hattyúszárnyakkal feltúrbózva. Soha az életben nem láttam még ekkora fickót, amennyire nőies volt Raziel, nos, most bepótoltuk a tesztoszteron hiányt. Az aranyos szemek Hirigre villannak, majd a ruhájánál fogva felemeli az angyalkám, mint valami kutyakölyköt és az arcába bámul./
- Itt ne ejtsd ki annak a féregnek a nevét! /sziszegi, mialatt a napsugarak bearanyozzák a haját.../


(22)
Raven Raymore
Raven Raymore
Kerub

Hozzászólások száma : 151
Join date : 2010. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Étkező Empty Re: Étkező

Témanyitás by Hirig Kedd Nov. 30, 2010 8:35 am


/Megszeppenve és megvakulva bámulom arany ragyogások közepette az izomkolosszust./
- Szóval Ö is olyan, mint Voldemort, akinek nem mondjuk ki a nevét, mert akkor baj lesz?! Értem. Nem fogom többet kimondani a nevét itt!
/Fogadom meg neki, kiscserkészi esküvel./
- Van egy szál cigid?
/Terelem a fontosabb kérdésre a témát. Aranyosan elkezdem átkutatni a kezét, hátha találok ott valahol egy szálat.
Miközben ezt csinálom az az érzésem támad, hogy ezt már láttam valahol. És nem is marad el sokáig a felismerés; még gyerekkoromban a Pochahontasban a mosómedve csinálta ugyan ezt, a sráccal, csak ö kekszért./
- Nincs!
/Állapítom meg szomorúan./
- Letennél, kérlek?! Valahogy nem teszik ez a magasság. Köszi...
/Izomkolosszus letesz, de csak azért, hogy ne kelljen hozzám érnie. De továbbra is egy utolsó féregnek tart azzal együtt akinek nem mondjuk ki a nevét./


{22}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Étkező Empty Re: Étkező

Témanyitás by Raven Raymore Kedd Nov. 30, 2010 9:01 am

/Amikor Conan egyszerűen csak fölkapja a tündérkét, annak ellenére, hogy az már megnőtt, na akkor én is megharagszom. Lehet, hogy kissé lábtörlő voltam mostanság, de hé, ennek ellenére nem vagyok én nebáncsvirág! Hiába teszi le, nem töröm meg a lendületem és már menet közben rázúdítom a szitokáradatot./
- Na idefigyelj te nagyranőtt fatökű szemét!! Nem hallottál még róla, hogy nem illik csak úgy fölkapdosni az embereket, amikor úgy hozza kedved?!
/És éppen mielőtt elérném, megbotlom annak a hülye szőnyegnek a szélében és frontálisan lefejelem a mellkasát.../
+ Óh basszus, ilyen nincs! Miért pont én? Miért teszi ezt velem a Végzet?
- Vigyázz magadra asszony! /közli hidegen és fölkap mint valami rongybabát, majd talpra állít, de eddigre már pipacsvörös a fejem./
- ASSZONY?? Te bunkó tesztoszterontúltengéses karácsonyi csirke!! Engem te ne asszonyozz le!!!
/Piszkosul nem érdekel, hogy minket bámul mindenki, hogy engem és a barátnőm valószínűleg sültbolondnak néznek, de engem akkor sem asszonyozzon le egy ősemberkoplexusos állat!!!


(23)
Raven Raymore
Raven Raymore
Kerub

Hozzászólások száma : 151
Join date : 2010. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Étkező Empty Re: Étkező

Témanyitás by Hirig Kedd Nov. 30, 2010 10:18 am


/Kezdek rájönni, hogy itt nem csak a bolondját járatják velem, valóban nincs egy szál staub sem. Ha így áll a helyzet, akkor kénytelen leszek leszokni./
+ Viszont nem fog az egyik pillanatról a másikra menni, ugyan is nagyon nagy szükségem van rá! Segítséget kell kérnem ebben, majd valakitől. +
/Gondolataimat Raven kiborulása, bukása és kifakadása zavarja meg.
Ahogy végigmérem az angyalt, miközben társnőm kiosztja, megfordul a fejemben, szívesen lennék az asszonya akár egy éjszakára is. Kár, hogy Raven tetszik neki.
Így ezen vágyam ugyancsak el kell, hogy fojtsam. De ez sokkal könnyebben megy mint a cigi utáni vágyam./
- Raven, azt hiszem ez nem a megfelelő módja, hogy vissza utasítsd a kopasz csirkét, vagy hogyan nevezted...
/Vonok vállat közben. Hangom nyugodt, már nyoma sincs bennem az előbbi örült kirohanásnak./
+ Valahogy megrémít, hogy ennyire nagy érzelmi kilengéseim vannak mostanság! +
- ... Úgy érezem, nekünk itt semmi keresnivalónk sincs. Raziel, ne haragudj meg Rám, azért mert a viselkedésem, nem éppen volt szalonképes, akárcsak Ravené, így az ö nevében is elnézést kérek...
/Fordulok előbb Raziel, majd Raphael felé./
- ... Ha segítenének megmondani, hol lehetnénk nyugodtan, már itt sem vagyunk! Nekünk itt nincs keresnivalónk. Ezt Ti is láthatjátok.
/Sóhajtok egy nagyot./
- Valahogy vissza kellene jutnunk a 21.századba! Mert nekünk ott van az otthonunk. Ott van az életünk, a családunk. Szép ez a jövő, de nekünk nem kellene itt lennünk. Egy ember nem él eddig!


{23}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Étkező Empty Re: Étkező

Témanyitás by Raven Raymore Kedd Nov. 30, 2010 10:36 am

/Egy ideig még szemcsatát vívok a tesztoszterontúltengéses Conanszindrómás angyallal, de amikor meghallom a társnőm hangját, akkor úgy döntök, kicsivel elhalasztok a szemmelverés és nézéssel gyilkolás becses tudományainak a kifejlesztését. Azonban ezzel a fickóval még számolok, az tuti! Ok, tény és való, hogy baromi jó pasi, hogyha egy magazinban látnám egy bödön fagyi társaságában képes lennék hosszasan bámulni, de hékás, egy nőnek legyenek elvei jó?! Ha valaki leasszonyozik, akkor vérbosszút állok, lett légyen az akárki, akár maga a megtestesült leányálom. Uff, én beszéltem..../
- Igen, tökéletesen egyet értünk. Nekünk éppen ideje mennünk, nem tartozunk ide. / Álltam oda Hirig mellé ,csodálatos módon az alatt a két lépés alatt semmi nem történt velem. Conan csak vetett ránk egy alacsonyrangú férgek pillantást, majd kimérten beszélni kezdett, körülbelül olyan nyugalommal, mint egy diktátor, akinek a világ a lábai előtt hever és istenként áldják a nevét./
- Igen, hozzánk is eljuttatta a hírt a szenátor, hogy pár éve két asszony jött át, mostanában pedig egyre több követi őket. Azt is mondák, hogy ezek az ősi emberek a mi fajtáink közül veszik magukra valakinek a képességeit, habár ezt eddig nem hittem... A lényeg annyi, hogy azt mondták, vissza nem mehettek, itt kell élnetek. Tegyétek, amit kell, menjetek férjhez és szüljetek gyerekeket. /közölte hidegen. Azt hittem látható, ahogy a fejem vörösödik, sőt talán lassan a hajam is meggyullad, ha még egy szót szól...../


(24)
Raven Raymore
Raven Raymore
Kerub

Hozzászólások száma : 151
Join date : 2010. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Étkező Empty Re: Étkező

Témanyitás by Hirig Kedd Nov. 30, 2010 10:51 am


- Majd TE szülsz gyereket! Semmi jogod ebbe beleszólni!
/Közlöm nyersen. Én is végigmérem alaposan. Hasonló arckifejezéssel, ahogyan Ö minket az előbb./
- Kár, hogy sokat beszélsz és értelmetlen baromságokat hordasz közben össze! Ha ettől eltekintünk, bár nem lehet, akkor jó pasinak mondanálak. De így még a tűrhető kategóriába sem sorollak!
/Bele karolok Razielbe, kézen fogom Ravent és arrébb megyek és egy üres asztalhoz leülök velük./
- Hogy elehet valaki ekkora kőkori lelet, mikor azt állítja magáról, hogy Ö ide való ebbe a 29.századba?! Erik a Viking legalább tisztelte a nőket! De ez... csak egyvalaminek tekinti... hát keressen magának akkor egy olyan nőt aki, elfogadja ilyennek és vele beszéljen!
/Morgolódok magamban az asztalnál./
- Te Raziel, minden férfi itt a 29.században ekkora tulok?!
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Étkező Empty Re: Étkező

Témanyitás by Raven Raymore Kedd Nov. 30, 2010 11:06 am

/Szívesen távozom Hiriggel, habár közben a vállam fölött még gyilkos pillantásokat vetek a teljesen döbbentnek tűnő Conan felé.
Aztán amikor leülünk én is tüntetően a hirtelen középpontba került Raziel felé fordulok. Szerencsétlen angyal olyan feszültnek tűnik, mint aki nem is tudja, fiú-e, vagy lány... mint a szavaiból kiderül, ez valóban így van..../
- Fogalmam sincs mire gondolsz, habár én nem igazán tudok nyilatkozni, részemről androgün vagyok. /Vonja meg lazán a vállát, majd összekulcsolja a kezeit a feje mögött és úgy néz le szegény döbbent társaságunkra../
- Androgün? Ez most komoly?! És Conan is androgün?! Csak mert akkor tényleg szülhet magának gyereket.
- Nem, részemről én férfi vagyok.
+Anyám, valaki mentsen meg!!!
/Valaki kapott már szívrohamot attól, hogy szívózik valakivel, mire annak a valakinek az árnyéka jelenik meg a feje fölött, illetve teríti be a környékét?!/


(25)
Raven Raymore
Raven Raymore
Kerub

Hozzászólások száma : 151
Join date : 2010. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Étkező Empty Re: Étkező

Témanyitás by Hirig Kedd Nov. 30, 2010 11:34 am


/Kezdeti megdöbbentségemet hamar elmulasztja Conan megjelenése./
- Igen, kijelentésedet nem is kellet volna megejtened, süt belőled a tesztoszteron! Tipikus pasi vagy! Ne haragudj meg, de szerintem eléggé egyértelműek voltunk, perszona non grate vagy számunkra! Ha nem értenéd a latint annyit tesz, hogy nem kívánatos személy! Kedves és udvarias leszek, mivel egy az általatok birtokolt helyen vagyunk, ezért udvariasan megkérlek; távozz! Nem vagyunk a társaságodra vevők!
/Hangom továbbra is nyers, és a kérés valójában utasításnak halaltszik! Ezzel vissza fordulok Rafhaelről szegény androgén angyalkámhoz.!
- Milyen érzés?! De most komolyan... engem érdekel. Nem akarlak megsérteni, ha nem akarsz róla beszélni akkor ejtsük a témát nyugodtan. Csak nem tudom elképzelni milyen lehet.
/Közben körbenézek, hogy esetleg jön e valaki, hogy felvegye a rendelést, vagy nekünk kell oda fáradni egy ablakocskához ahol kiporciózzák az ételt. Kezdek éhes lenni. Utoljára akkor ettem mielőtt elindultam volna otthonról.
Persze erre megint elfog a szomorúság, a hiányérzet szeretteim után./
+ És még bocsánatot sem tudok kérni anyukámtól, amiért összevesztünk! Vajon mi lehet vele, hogyan élheti meg azt, hogy eltűntem?! Vajon a többiek tudják már?! Keresnek, azaz kerestettek? Hiányoztam nekik? +


{25}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Étkező Empty Re: Étkező

Témanyitás by Raven Raymore Kedd Nov. 30, 2010 10:30 pm

/Csak hűvösen bólogatok Hirig szavaira, mivel tökéletesen egyet értek vele. Tüntetően elfordulok és igyekszem nem tudomást venni a izomhegy angyalról, ami kissé nehezemre esik, mivel az árnyéka még mindig beborít, az asztal nagy részével egyetemben. És nem tudom ki próbálta, de így elég nehéz nem tudomást venni valakiről./
- Nos a szemtelen személyednek annyit, hogy tökéletesen beszélem a latint, tekintve hogy már akkor éltem, amikor még élő nyelvnek számított. /dörmögi az orra alatt ingerülten./
- Elégítsd ki a kíváncsiságukat Raziel, nekem addig beszédem van Michaellel, ez így nem mehet tovább. Ha végeztetek, vidd őket a gyakorlópályához. Kíváncsi vagyok, hogy egyeseknek a szája is olyan nagy-e, mint amilyen ügyesek! /közölte hidegen, de mielőtt lereagálhattam volna, kitárta a szárnyait és egyszerűen elrepült./
+Na puff neki! Ekkora egy barmot!
- Na oké, ha a nagyfőnök azt mondja, hát legyen. Nos hogyan is fogalmazzam meg... Androgün a görög androsz, 'férfi' és güné, 'asszony' szóból ered, de a lényege annyi hogy kétnemű vagyok, lehet gyerekem így is, úgy is. /Élvezi, hogy sokkolt mindet, látszik a laza tartásán. De aztán a szívózás kedvéért még hozzáteszi, mialatt Hirigre kacsint./
- De részemről a hölgyeket előnyben részesítem. /Itt már nem bírom a feszültség egy hatalmas nevetés formájában szakad ki belőlem./
+Nevetek rajtuk, ezen a hülye helyen, Conanon, de legfőképp saját magamon...


(26)
Raven Raymore
Raven Raymore
Kerub

Hozzászólások száma : 151
Join date : 2010. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Étkező Empty Re: Étkező

Témanyitás by Hirig Szer. Dec. 01, 2010 3:33 am


/Morgolódva figyelem ahogy Rapfhael tovaszáll!/
+Szállj csak, tökfej! Úgyis elvagy szállva önmagadtól!+
- Tessék?!
/Akadok ki Raziel szavaira./
- Hogy juthat eszedbe ilyesmi, pont most?!
/Hitetlenkedve nézek rá. Majd hogy letöröljem gúnyos és önelégült vigyorát az arcáról, fintorogva mérem végig./
- Most komolyan azt hiszed, hogy lenne esélyed?! Nem akarlak elkeseríteni, de én teljesen heteró vagyok. Nem vonzódom a saját nememhez. Bocsi! Nem, még biszexuális sem vagyok!
/Szomorúan sóhajtok, közben legyintek is egyet./
- Bár jelen pillanatban inkább aszexuálisnak mondanám magam. De ne az én nemi életemről beszéljünk! Lehet itt valami ételt kapni vagy csak dísznek van ez a képzeletbeli Étkező felírat kint az ajtó előtt?! Ígértél egy csésze kávét! Utána mesélhetsz arról is, hogy Izomagy 2.0 miért ilyen zabos és miről beszélt mielőtt elszállt volna.


{26}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Étkező Empty Re: Étkező

Témanyitás by Raven Raymore Szer. Dec. 01, 2010 3:48 am

/Megint nevethetnékem van, ami azért komikus, mert éppen az előbb röhögtem. Még a végén azt hiszik részeg vagyok, hogyha folyamatosan vidulok, mint a tejbetök... Ellenben két választásom volt.
1. Vállalom hogy mindenki részeges madárinfluenzás csirkének néz...
2. Sírva borulok az asztalra és bőgök, mint egy kislány, aki most tudta meg, hogy anyuciék hazudtak és szörnyek mégis csak léteznek...
Úgy döntöttem, akkor már mégiscsak az egyes a kevésbé megalázó, így Hirig beszólásán is nevettem egy jót. Láttam, hogy Raziel kissé csodálkozva pillant rám, de aztán ő is nevetett egy jót./
- Na oké, részemről barátnők is lehetünk. /mondta elvékonyított hangon rebegtetve a szempilláit. Na ez már tényleg vicces volt, így megdöntve a nevetési világrekordom, ismét kuncogtam egy jót.
- Na de elég a viccből drágáim akkor, kezdjük az elején! Csillag, lennél olyan drága, hogy hozol nekünk valami ennivalót, innivalót, meg egy olyan kávét? /A kecses angyalka ellibbent és hamarosan visszatért egy hatalmas tálca süteménnyel, édességgel, tejjel, teával és mindennel, ami szem szájnak ingere... Gyorsan le is nyúltam egy bögre forrócsokit és úgy hallgattam Razielt./
- Raphaelre ne legyetek dühösek, ő egyszerűen ilyen. olyan vén, hogy a fiatalkorában még Atlantisz sem süllyedt el... a lényeg annyi, hogy nehéz eset na, de jó arc, csak tudni kell bánni vele. /mondta könnyedén egy sütit majszolva./


(27)
Raven Raymore
Raven Raymore
Kerub

Hozzászólások száma : 151
Join date : 2010. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Étkező Empty Re: Étkező

Témanyitás by Hirig Szer. Dec. 01, 2010 4:42 am


/Csendben hallgatom Razielt. A kávémat begyűjtve szemlélődöm.
Csak figyelem, hogy a jókedv kezd előjönni társaimon. Örülök belül, hogy ilyen a hangulatuk, de valahogy nem tudok felszabadulni eléggé, hogy velük együtt évezzem ezeket a gondtalan pillanatokat.
Figyelem ahogyan esznek, hogyan tűnik szépen lassan el a tálcáról minden./
+ Remélem itt minden rendben lesz veled Raven, ha majd elmegyek. Úgy látom, már találtál egy újabb barátot akire számíthatsz és vigyáz majd rád. +
/Lassan keverem a kávémat, közben bele-bele kortyolok. Nem ízlik, de mivel ez már csak relikvia, be kell érnem ezzel./


{27}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Étkező Empty Re: Étkező

Témanyitás by Raven Raymore Szer. Dec. 01, 2010 5:19 am

/Ahogy kitörő jókedvem már kezd az agyamra menni, vetek egy pillantást Hirigre. Azonnal föltűnik, hogy mennyire kedvetlen a tündér. Nem tudom mi baja lehet és ez nagyon zavar. illetve hülye vagyok, valószínűleg neki is sok ez az egész, csak ő a másfeles megoldást választotta, hogy depresszióba süllyed. Leteszem a sütim az asztalra és szomorú bociszemekkel rápillantok./
- Minden rendben Hirig? /tudom, hogy ez a létező leghülyébb kérdés, de jobb jelenleg nem jut eszembe, Raziel előtt nem akarok olyat kérdezni, ami nagyon nagy baromságnak hathat. De szeretném megtudni, miért lett hirtelen olyan csöndes többnyire forróvérű társam./
- Megverjük Conant, jó? Tudom, hogy akkor te is örülni fogsz. /mosolygok rá, remélve, hogy ő is elmosolyodik./


( 28 )
Raven Raymore
Raven Raymore
Kerub

Hozzászólások száma : 151
Join date : 2010. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Étkező Empty Re: Étkező

Témanyitás by Hirig Szer. Dec. 01, 2010 5:42 am


- Oh, semmi bajom Raven!
/Próbálok mosoly erőltetni az arcomra. Sikertelenül, de legalább a hangom magabiztosan cseng./
- Semmi bajom Raphalellel! Nem akarok neki ártani! Valahol megkedveltem. De ebbe most ne mennyünk bele! Még a végén meghallja és jobban elszáll magától!
/Mostanra már azért sikerült mosolyt varázsolnom az arcomra, így eléggé hihető a mondókám. Nem akarom, hogy azon rágódjanak, valami bajom van./
- Raziel folytasd kérlek a történeted! Szívesen hallgatlak!
/Váltok témát. Közben újra bele kortyolok a kávéba, továbbra sem nyúlok semmihez az asztalon./
- Hogy érted azt, hogy nem lehet vissza menni a múltba? Próbálták már? Mennyire biztos ez? Vannak olyanok mint... hmmm... én, itt ebben a 29.században? Azt hallatom Izomagy 1.0-tól, hogy turistákat fuvaroznak. Mesélj nekem a fajok közötti viszonyokról, az elmúlt több száz évről! Lehet e találni valahol azokról az időkről feljegyzéseket? Mondjuk újságcikkeket?


{27}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Étkező Empty Re: Étkező

Témanyitás by Raven Raymore Szer. Dec. 01, 2010 8:12 am

- Nos oké. /motyogom, habár egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy minden rendben van vele. Inkább úgy néz ki, mint akin most ment át egy úthenger, legalábbis lélekben... Oké, tudom a normális embere lelkében igen ritkán furikáznak úthengerek, de kérdem én, miért is ne? Ha már a költői példa így szóla vala, akkor menjen az az úthenger! Na de éppen mielőtt túlságosan belelovalnám magam, ebbe a vagyon úthenger, vagy nem vagyok Hamletszintű kérdésébe, Raziel szerencsére megválaszolja Hirig kérdését, megmentve engem egy egész sor bölcs igazságtól, amivel még meg találnék szégyeníteni néhány nagy koponyát.../
- Nos, onnan tudják, hogy páran már próbálták. A boltba sem tud visszamenni, aki egyszer kilépett onnan. Egyszerűen fizikailag sem lehetséges, legalábbis nekünk ezt mondták. És persze, természetesen sokan vannak olyanok, mint te. Úgy tudom a tündérek udvartartása az új királynő megválasztása óta a Holdfényes udvarban székel, mert az a Tündérdomb erősebb. A királynő valami Lyanrin, vagy Lynarin, már nem emlékszem pontosan... azt mesélik, ő is olyan mint ti. Ő meg a testvére jöttek át elsőnek. Akkoriban kicsit őrültnek nézték a két csajt, de azóta jöttek még néhányan, szóval... /Lazán megvonta a vállát és hátradőlt várva a további kérdéseket./


(29)
Raven Raymore
Raven Raymore
Kerub

Hozzászólások száma : 151
Join date : 2010. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Étkező Empty Re: Étkező

Témanyitás by Hirig Szer. Dec. 01, 2010 2:35 pm


/Érdeklődve hallgatom Raziel meséjét. Közben bele-bele kortyolok a kávémba./
+ Hiányzik a cigi, de nagyon! Meg kell állapítsam, hogy a kávézás halálos dohányzást okozhat! Ez így nem jó! kezdened kell magaddal valamit Hilary! Más függőséget kell találnod! Méghozzá hamar!+
/Nézem az angyalkáim kedves arcait. Szépen ívelt vonásaikat. Angyali jelenségüket./
+ Mennyire igazak a mesék róluk! Szépek, aranyosak, kedvesek, tisztelet a kivételnek, de még őt is kedvelem! Magának való, mint én! +
- Raziel, mond... jobban örülnétek, ha kedves, kulturált, szép szavú és nyájas lennék, mint akinek nem mondjuk ki a nevét, igen-igen Voldemortra gondoltam! Vagy maradhatok ilyen amilyen vagyok; pikírt?!
/Nézem meglepett angyalom, majd legyintek, hogy ejtsük a témát./
- Áh! Ne is törődj előbbi kérdésemmel! Viszont, arról nem meséltél, milyen a fajok közötti viszony, mi történt az elmúlt közel 900 évben? Hol van ez a tündéri hely? Hogyan juthatok el oda? Igen, jól látod a helyzetet, érdekel!
/Gondoltam hasznosan is eltöltenénk ezt az időt, míg itt "lábadozunk". Ezért kezdtem Raziel faggatásába.
Én is hátradőlök a székemben, egyáltalán nem az illemnek megfelelően, amolyan hanyag fiús módra, egyik lábamat feltettem a másikra. Közben persze ügyeltem arra, hogy eléggé szépen fel sliccel szoknyám alá ne lehessen belátni. Hanyag eleganciával egyik kezesemmel rátámaszkodtam a háttámlára, másikkal meg lazán az asztalon hagytam, mellyel a csészét babráltam./
- Milyen pályáról beszélt itt az előbb szívszerelmem? Hova kell elvinned minket? Jah, és majd el felejtettem; meddig maradhatok? Mikor beszélhetek Ö őexcellenciájával, Voldemortról?


{29}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Étkező Empty Re: Étkező

Témanyitás by Raven Raymore Szer. Dec. 01, 2010 10:30 pm

/Figyelem Hiriget, aki már kissé magabiztosabbnak tűnik, habár soha nem lehet tudni mit is gondol valójában... Részemről én jelenleg igyekeztem annyi csokiboldogsághormont juttatni a szervezetembe, amennyivel átvészelek még egy találkozást Connannal.
+Oké, tudom, hogy ehhez a világon is kevés lenne a csoki, de Istenem, legalább próbálkozom!
- A fajok között mindig feszült volt a viszony, és most is az maradt. Az emberek azonban egészen addig nem tudtak rólunk, amíg rá nem szántuk magunkat a fellépésre. A tündéri hely pedig nem más, mint Uclysseben a Holdfényes udvar. Ha jól tudom, most a tündérek udvartartása is ott van., habár nem vagyok biztos benne...
/Én inkább nem kérdezek semmit, csak majszolom a csokikat./
+Vajon az angyalok mennyire tudnak elhízni? Érdekel ez engem? Neeeeeeeeeeemmmmmmmmmm!
- Ja, Raphael? A gyakorlópályáról, ott szoktunk edzeni. Ha jól laktatok, odaviszlek titeket szívesen,
/A kezével intett valamerre elfele. Részemről én megkajáltam, habár amíg csoki van előttem enni fogok, de leállok ha kell.... talán...
- Részemről mehetünk. /Vettem erőt magamon és eltoltam a tálcát./


(30)
Raven Raymore
Raven Raymore
Kerub

Hozzászólások száma : 151
Join date : 2010. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Étkező Empty Re: Étkező

Témanyitás by Hirig Csüt. Dec. 02, 2010 3:25 am


/Én is Ravennel együtt kelek fel. Jelentőségteljesen nézek Razielre./
- Indulhatunk!
/Kissé türelmetlenül toporgok, míg végre összeszedi magát és észreveszi, mi mennénk./
- Jól van, jól van lányok már mehetünk is! De Hirig, Te nem is ettél egy falatot sem!
/Mondja kissé aggódva Raziel.
Én csak legyintek erre, hogy hagyja el eme észrevételét./
- Nem fontos! Nem hiszem, hogy ami közben nézlek titeket, megéheznék! Meg különben is, nekem most rákokat kellene etetnem, nem a gyomromat! Ilyen étellel meg nem károsítom magam.
/Bele karolok Ravenbe, előrelátó lévén. Mivel nem akarom, hogy eshessen vagy valami mást csináljon, inkább én vezetem és nézem mikor hova lép, elkerülve a katasztrófát./
- Gyere Raz drágám! Ne maradj le! Kár lenne ha kimaradnál a jóból!
/Öltök játékosan nyelvet felé, huncut hangom és kacér pillantásom, természetesen eléri hatását, lesokkol és jó egy percig kell rá várni, hogy magához térjen./


{30}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Étkező Empty Re: Étkező

Témanyitás by Raven Raymore Csüt. Dec. 02, 2010 4:58 am


Folytatás Gyakorlópálya.
Raven Raymore
Raven Raymore
Kerub

Hozzászólások száma : 151
Join date : 2010. Nov. 17.

Vissza az elejére Go down

Étkező Empty Re: Étkező

Témanyitás by OldMan Szomb. Május 21, 2011 12:23 am

*Előzmény az Angyalkertben.*

-Hilary? Érdekes. Na mindegy, majd vigyázok. /Mondja gúnyosan az angyal./ Van egy étkező a közelben, az angyaloknak finomabbnál finomabb ételeket adnak ott. Ott kivárhatjuk míg a kelekótya Nália megjön.
/Elindultok és kisvártatva meg is érkeztek az ebédlőbe, ami jelenleg félházon üzemel. Néhányan biccentenek felétek, de nem zavartatják magukat különösebben. Egy angyal felszolgál eléd egy átlátszó pudingszerű anyagot feltornyozva a tányérba és egy gőzölgő csésze kávét./
- Ez az étel, ami előtted van elég különleges, nem nagyon szokták itt adni. Gondolom Gabriel külön kérésére csak neked. /Rosszalló tekintettel néz az ételszállító angyalra, aki nyomban el is tűnik./
- Harapj bele és gondolj a kedvenc ételedre, bármi legyen is az! Meg fogsz lepődni. És ha lehet, adj egy falatot.


*Az egy óra el fog telni az evéssel és pihenéssel. Az étel pedig a kedvenc harapnivalód ízvilágát adja vissza, még az állaga is olyan lesz a szádban, hiába néz ki pudingnak. Akár minden falatnál más-más dologra is gondolhatsz.*
OldMan
OldMan
Mesélő - A Ragyogó udvar moderátora

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2010. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

Étkező Empty Re: Étkező

Témanyitás by Tereus Szomb. Május 21, 2011 2:03 am


- Igen, Hilarynek hívják a húgom!
/Válaszolok nyersen./
+ Nem értem mi olyan érdekes ebben, teljesen átlagos név. Igaz szép, de akkor is átlagos! +
/Amíg az étkezőbe nem érünk nem szólalok meg. Az üdvözlésre én is fejbiccentéssel reagálok. Mikor leülünk egy asztalhoz, Raphaellel szemben helyezkedem el. Egy köszönöm félét motyogok az angyalnak, aki letette elém a kávét. Figyelmesen végighallgatom Raphaelt a kétes állagú kocsonyáról szóló beszámolóját, majd egy kis falatot szelek le az oldalából és megkóstolom.
Nem volt rossz, de valahogy nem tudtam különbséget tenni a kávém és a tiramisum íze között.
Raphaelnek egy kézlegyintéssel jelezem csupán, tessék. Majd megeszem amit hagy.
A kávét lassan elszürcsölgetem./


{34}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Étkező Empty Re: Étkező

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.