Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

+5
Fiona Freefall
Naryky Charygyen
Hirig
Rabraquat
Mira
9 posters

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla - Page 2 Empty Re: Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

Témanyitás by Mira Szomb. Dec. 18, 2010 9:54 pm

Minden rendben. Smile A leveleddel nem igen fogok foglalkozni, ha nem baj. Razz

Jól van emberek, nem várok tovább. Kira és Naryky majd később csatlakoznak.
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla - Page 2 Empty Re: Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

Témanyitás by Fiona Freefall Szomb. Dec. 18, 2010 10:25 pm

Hacsak nem sodor bele valami nagyon a sztoriba, esélyes h előbb a levelet igyekszem kézbesíteni. Lehet az egy egyszerű regisztrációs kérelem, vagy bármi más csipcsup szutyok, csak amíg arra nem reagál senki, nagy eséllyel én sem foglalkozok mással.
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla - Page 2 Empty Re: Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

Témanyitás by Mira Szomb. Dec. 18, 2010 10:31 pm

Rendben, csak nyugodtan, a fejedet úgyis bárhol meg tudod ütögetni. Razz
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla - Page 2 Empty Re: Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

Témanyitás by Fiona Freefall Vas. Dec. 19, 2010 1:43 pm

Holnap... azaz ma este 9-10-től aktív leszek, ha esetleg valaki jól időzít, részemről pöröghet a mese. Wink
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla - Page 2 Empty Re: Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

Témanyitás by Hirig Vas. Dec. 19, 2010 3:22 pm

Bocsánat, de vendég volt nálunk és rpg maratont tartottunk, megöltek volna, ha a laptoppal a kezembe játszok...
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla - Page 2 Empty Re: Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

Témanyitás by Fiona Freefall Vas. Dec. 19, 2010 4:30 pm

Ezért kell lerakni valahova a laptopot és úgy játszani... Wink Szóval rossz kifogás, ha nagyon akartál volna, reagálhattál volna. Twisted Evil
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla - Page 2 Empty Re: Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

Témanyitás by Naryky Charygyen Hétf. Dec. 20, 2010 1:51 am

Mi lesz azokkal akik nem verték agyon magukat? Embarassed

Fiona, bébi, csörögj rám, ha kalandozni kezdünk, én addig elpalacsintázgatok. Very Happy
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla - Page 2 Empty Re: Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

Témanyitás by Alyara Nirois Hétf. Dec. 20, 2010 4:13 am

Akik nem verték agyon magukat, azok tarthatnak a kis csoporttal, de MŁ-t nem kapnak. Razz
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla - Page 2 Empty Re: Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

Témanyitás by Fiona Freefall Hétf. Dec. 20, 2010 4:53 am

Nem gond, a pénz úgyis elvehető, ellenben a TP (Táp Pont) nem! Meg különben is, majd lootolunk a dungeonben, ha nagyon megszorulunk. Wink
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla - Page 2 Empty Re: Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

Témanyitás by Naryky Charygyen Hétf. Dec. 20, 2010 7:48 am

Hááát... Nekem se pénzem, se posztom. Szóval ezt most jól megszívtam, pedig jeleztem előre, hogy egész hétvégén nem érek rá... És úgy volt, hogy megvárunk mindenkit. Sad
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla - Page 2 Empty Re: Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

Témanyitás by Rabraquat Hétf. Dec. 20, 2010 7:57 am

Jajj már, most már ott vagytok és még kopogtathatsz is, ha nagyon akarsz Smile
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla - Page 2 Empty Re: Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

Témanyitás by Naryky Charygyen Hétf. Dec. 20, 2010 8:04 am

Alyara Nirois írta:Akik nem verték agyon magukat, azok tarthatnak a kis csoporttal, de MŁ-t nem kapnak. Razz

Rab: Olvasd fentebb. Sad

Rabraquat írta:Jajj már, most már ott vagytok és még kopogtathatsz is, ha nagyon akarsz Smile

Ha akarod megkopogtatlak. Van egy faja kis skorpió farkam hozzá Razz Twisted Evil
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla - Page 2 Empty Re: Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

Témanyitás by Fiona Freefall Hétf. Dec. 20, 2010 8:24 am

Pedig még rád se másztam, már most elővennéd? Razz
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla - Page 2 Empty Re: Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

Témanyitás by Rabraquat Hétf. Dec. 20, 2010 8:36 am

Naryky Charygyen írta:Akik nem verték agyon magukat, azok tarthatnak a kis csoporttal, de MŁ-t nem kapnak. Razz

Rab: Olvasd fentebb. Sad

Azt nem írta, hogy később nem kopogtathatsz, tehát megkapod a levelet te is ha elolvasod és mondókázol...úgy hiszem nem ennyire szőrösszívű Mira.
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla - Page 2 Empty Re: Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

Témanyitás by Fiona Freefall Hétf. Dec. 20, 2010 8:57 am

Pillanatnyilag kisebb gondunk is nagyobb annál, hogy mindenféle irományokat olvasgassunk, meg kiszámolózzunk az agysejtjeinkkel. Wink Razz
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla - Page 2 Empty Re: Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

Témanyitás by Naryky Charygyen Hétf. Dec. 20, 2010 9:02 am

Idézem Mira levelét:

Mira írta:Re: [No title]

* Üzenet idézése
*

Feladó Mira Címzett Naryky Charygyen, Today at 19:37
Szia!

Ne hülyéskedj, persze, hogy maradhatsz! Sőt, maradsz is! Razz Csak te nem leszel "hivatalos" vállalkozó. Wink

M.
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla - Page 2 Empty Re: Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

Témanyitás by Rabraquat Hétf. Dec. 20, 2010 9:07 am

Jól van na, ezt nem tudtam!Sad de nem illik levelet idézni Razz Majd adok pénzt Smile
Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla - Page 2 Empty Re: Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

Témanyitás by Fiona Freefall Hétf. Dec. 20, 2010 4:45 pm

Szeretném előrebocsátani, hogy habár úgy tűnik, Naryky és Fiona ügyében elszalad velünk a ló, megbeszéltük, mi az, ami még mehet a fórumra, és mi az ami nem.

Vagyis: amikor (és nem ha Wink) egymásnak esnek, azt csakis elvonultan, kvázi diszkréten teszik, nem kell aggódni.

Csak szólok, biztos ami biztos, ne legyen belőle felháborodás meg probléma.
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla - Page 2 Empty Re: Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

Témanyitás by Naryky Charygyen Kedd Dec. 21, 2010 8:41 am

Rabraquat írta:Jól van na, ezt nem tudtam!Sad de nem illik levelet idézni Razz Majd adok pénzt Smile

Őszinte bocsánat mindegyik féltől. Taníttatásom hibás, nem tudtam, hogy nem illik levélből idézni. (De tényleg!) Embarassed

Viszont, ami engem illet a jelenleg aktív kalandunkkal kapcsolatban:

Nagyon kellemetlenül érzem magam amiatt, hogy az események ilyen alakulása okán, gyakorlatilag azért lettem kizárva egy játékból, mivel becsületesen vártam a játékostársam válaszposztjára - aki viszont engem mások uszítására* lazán ott hagyott, ez által bekerülhetett a játékba. Hol itt kérem a becsületesség?
Előre kellett jelentkezni a játékra, melyre látszólag mindenki felvételt nyert. Előre jeleztem, hogy nem érek rá a kezdő napon, mely szintén úgy látszott, elfogadásra került, akárcsak Hirigé is.
Önhibámon kívül kerültem ebbe a helyzetbe, és emiatt szenvedjek? Tudom, hogy az élet kegyetlen, de ez egy játék. Miért tesszük egymás számára kegyetlenné? Miért vagyunk egymással kegyetlenek? Miért veszítünk becsületességünkből?
Nem szeretnék feltétlen részt venni a kalandban, nem szeretnék mások torkának esni, haragban se szeretnék lenni senkivel. Viszont azt szeretném, ha ezen elgondolkodnátok, mert fontos kérdések. Olyan kérdések, melyek meghatározzák az emberek személyiségét. Melyek alapján mások véleményt alkotnak rólad, rólam, rólatok, rólunk. Odafigyelni egymásra. Tudjátok még, mit jelent?

* Tisztában vagyok azzal, hogy mindnyájan játszani szerettetek volna a kalandban, így Kira is éppen ezért volt befolyásolható ezzel kapcsolatban. Senkire se haragszom, félre ne értsetek. Csupán az elmúlt pár napban én is magamba néztem. Ráláttam jó pár hibámra, én is estem sokba nem egyszer. És nem kívánom senkinek, hogy úgy mint én, megfosztassék becsületességétől.

Kérlek Titeket, nézzétek el a bírálónak látszó hangnemet. Sajnos rám ilyen hatással van a Karácsony Szelleme. Hiába próbáltam szelídebben fogalmazni, csak szavaim csak vadabbak lettek.
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla - Page 2 Empty Re: Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

Témanyitás by Hirig Kedd Dec. 21, 2010 8:47 am

Én oda tudtam tévedni, mert az egyik NJK elküldött a fenébe, maikor duoban játszottam Ravennel... még ha csak ritkán jöttem fel a 7végén, időben ott voltam...

Kissé túldramatizáltad szerintem...


A hozzászólást Hirig összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 21, 2010 9:08 am-kor.
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla - Page 2 Empty Re: Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

Témanyitás by Rabraquat Kedd Dec. 21, 2010 8:58 am

Naryky: egyrészt igazad van, másrészt meg meséljük össze egymást és kész.
Vagy Mira néni segítsen be!
Mondjuk ő is el van havazva, meg minden, de akkor is, ha ő nem tud jelenleg segíteni, tegyük meg mi magunknak, hogy összehozzuk a partyt. Mondjuk nekem jelenleg erre nincs ötletem, de hátha nektek van.

Úgyhogy jöjjön össze a party, aztán keressük meg az öreget, vagy mittomén Smile

Rabraquat
Rabraquat
Középosztálybeli

Hozzászólások száma : 1426
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 46
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Vissza az elejére Go down

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla - Page 2 Empty Re: Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

Témanyitás by Fiona Freefall Kedd Dec. 21, 2010 9:04 am

Out tudom, hol az öreg, már csak inbe kellene valahogy becsempészni a dolgot Wink Az összemesélés meg nem téma, sztem ezen kár vitázni. Vagyunk annyira rutinosak, hogy ne kelljen ezzel komolyan erőlködni, a pénzen meg majd ic balhézunk. Legfeljebb pofozkodás lesz a vége, és? Smile
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla - Page 2 Empty Re: Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

Témanyitás by Naryky Charygyen Kedd Dec. 21, 2010 9:38 am

Kérlek, ne értsetek félre! Összetudjuk, természetesen, terelni magunkat, mert ügyes kiskölykök vagyunk. Viszont a negatív diszkriminációt nem érdemlem meg (nem érdemelné meg senki), mivel jeleztem előre, hogy nem jó az időpont.

Én oda tudtam tévedni, mert az egyik NJK elküldött a fenébe, maikor duoban játszottam Ravennel... még ha csak ritkán jöttem fel a 7végén, időben ott voltam...

Édesem (L), pont téged nem érintett, az amit írtam. Ha jól megfigyeled a szöveget, akkor a nevedet az ügyben tettem hozzá, hogy Te is jelezted, hogy neked sem éppen alkalmas. Mindenki tisztában van azzal, hogy Te időben odaértél. ;Ö És örülök neki, hogy neked azért sikerült, Wink mert egy NJK kihajított. Razz

Viszont én és Kira több nap kihagyással játszottunk, Sad ami miatt lassan mocorogtak az események. Sad A posztolásban Kira jött, és mint azt láthatod: Megközelítőleg egy óra alatt eljuttattam magamat a helyszínre, amint felszabadultam.

(Vagyis: A lelkesedésemben nem volt (nincs is) hiány, tényleg ott akartam lenni, és tényleg próbálkoztam, csak egy reag híja volt, hogy odaérjek, és én is elolvashassam az üzenetet.)

by Rabraquat on Kedd. 21 Dec. - 20:58

Az összemesélés egyáltalában nem okoz problémát, hiszen évek óta kötök össze szálakat. Ötleteim is rendszerint szoktak lenni. A negatív diszkriminációval vannak problémáim, melyet szerintem nem érdemeltem meg.

(Tudom, Hirig ott volt időben, pedig ő is mondta, viszont nálam TÉNYLEG nem volt megoldható, hogy játsszak itt aznap. Kevés olyan fontos napot ismerek a naptárban, mint december 18-a, az öcsém születésnapja.)

Vagyunk annyira rutinosak, hogy ne kelljen ezzel komolyan erőlködni, a pénzen meg majd ic balhézunk. Legfeljebb pofozkodás lesz a vége, és?

Engem viszont OC bánt ez a helyzet, ha mással (másokkal) akarnánk ezt tenni, más (mások) miatt is felszólalnék, ahogy ezt tettem azelőtt és teszem ez után is.
(Éljenek a jogok!)
- Pl. Amikor azt mondták, hogy hagyjak ott valakit valahol, akkor nem hagytam ott; mivel helytelen lett volna. -

Persze, a pénzt lebokszoljuk majd IC-ben, Wink ha odáig jutunk, a szerepjátékban nem kell változtatnunk semmit. Csak...

Arra kérek mindenkit, hogy a jövőben figyeljen oda játékostársaira (játékosaira) és tartsa be a megállapodásokat, ígéretek, oly mód, hogy az démokratikusan, mindenkinek jó legyen! Nem azt akarom mondani, hogy kötözgessük az ebeket a karókhoz, hanem azt, hogy ne zárjunk ki valakit (valakiket) azért a játékból, mert nem adatott meg nekik a lehetőség a csatlakozásra (mindamellett, hogy már jelentkeztek).

Máté (7:12) írta:Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is tegyétek velük.
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla - Page 2 Empty Re: Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

Témanyitás by Hirig Kedd Dec. 21, 2010 9:50 am

Nekem úgy jött át Szívem, hogy én vagyok a legszemetebb... mert mégis posztoltam... Sad
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla - Page 2 Empty Re: Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

Témanyitás by Naryky Charygyen Kedd Dec. 21, 2010 9:53 am

Hirig írta:Nekem úgy jött át Szívem, hogy én vagyok a legszemetebb... mert mégis posztoltam... Sad

Édes, tényleg nem úgy gondoltam. Tudod, hogy szeretlek. Cool
Naryky Charygyen
Naryky Charygyen
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Nov. 14.
Age : 113
Tartózkodási hely : Úton

Vissza az elejére Go down

Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla - Page 2 Empty Re: Merlin elveszett tárgyai - A főnix tolla

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.