Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Shelby Rowlers szobája

2 posters

Go down

Shelby Rowlers szobája Empty Shelby Rowlers szobája

Témanyitás by Shelby Rowlers Szomb. Szept. 25, 2010 7:14 am

Mivel öltözködésében a fekete színek dominálnak, szobájában inkább a színesebb dolgok a hangsúlyosak. A szoba közepén egy hatalmas kör alakú, baldachinos ágy van, tele sok színes, szőrös párnákkal.
A falán sok polc van, mindegyiken rengeteg könyv, és gyertya.
Van egy hatalmas szekrénye,és bár kívülről színes, belül mindene fekete. Tele van övekkel, cipőkkel, kalapokkal, sapikkal, és sok-sok ruhával.
Az egész padló szőnyeg, szőrös, színes, és olyan mint egy nagy szivárvány.
Van egy asztalkája, amin rajzolgatni szokott. Néha felvillannak régi emlékek, és azokat rajzolja le.
A fal zöld színű, de nem sok látszik belőle a polcok, a könyvek és a gyertyák miatt.
Általában rend van, de néha hatalmas kupi szokott itt lenni, nagy elhatározás kell a kitakarításához. És persze sok idő!
Shelby Rowlers
Shelby Rowlers
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Sep. 03.

Vissza az elejére Go down

Shelby Rowlers szobája Empty Re: Shelby Rowlers szobája

Témanyitás by Shelby Rowlers Vas. Szept. 26, 2010 1:14 am

/Beléptem a számomra kijelölt szobába. Egyszerűen imádtam. Csodálatos volt. A szoba közepén lévő ágy olyan szép volt, hogy muszáj volt beleugranom ruhástól, mindenestül. Nagyon puha volt. Felültem és rámosolyogtam Lynarinra./
- Most pihenjek, vagy rendezkedjek be, vagy esetleg, még valamiről kéne tudnom? Valami más??

(10)
Shelby Rowlers
Shelby Rowlers
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Sep. 03.

Vissza az elejére Go down

Shelby Rowlers szobája Empty Re: Shelby Rowlers szobája

Témanyitás by Lynarin Seeragic Vas. Szept. 26, 2010 1:25 am

/ Néztem a boldog lány és boldog voltam, hogyha már kiszakadt a saját világából, akárcsak én, akkor legalább jó helyre került, már amennyire a Holdfényes udvart a jó jelzővel lehet illetni. /
- Ahogy akarod. Ha gondolod pihenhetsz, de körbe is nézhetsz. De lehetőleg vigyázz a többiekkel, nem mindenki olyan békés, amilyennek látszik. Majd ha már kissé megszokod az új külsőd, akkor akár utazgathatsz is. Ne haragudj, de most mennem kell, leellenőrizni a konyhát, a szakácsnőnk mindig túlfőzi magát. /mosolyogva ráztam a fejem, amikor eszembe jutott a goblinok legjobbika. /

(23)
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Shelby Rowlers szobája Empty Re: Shelby Rowlers szobája

Témanyitás by Shelby Rowlers Vas. Szept. 26, 2010 2:24 am

- Oké. Szia, majd még úgy is talizunk. - Köszöntem el tőle.
/Ledőltem és becsuktam a szemem. Hallottam ahogy kilép, és becsukja az ajtót. Hallgattam halkuló lépteit, majd lerúgtam magamról a cipőmet. Hangtalanul puffant a szőnyegemen. Elhelyezkedtem az ágyban, majd elnyomott az álom.
Azt álmodtam, hogy kinyitom a szekrényemet, és kiugrik belőle egy ajándékdoboz. Én kinyitottam a dobozt, és abból előugrik egy olyan gonosz, rugós bohóc. Én hátraesem, és elnyelt a szőnyeg, majd a kis szőrcsomók elkezdtek összekapaszkodni felettem és egy perc múlva már nem kaptam levegőt, és meghaltam. Aztán csak zuhant, zuhant és zuhant az ernyedt testem.
Ezután már csak aludtam, és csak színes foltok villantak fel előttem. Fáradt voltam, nem fogott az agyam./

(11)
Shelby Rowlers
Shelby Rowlers
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Sep. 03.

Vissza az elejére Go down

Shelby Rowlers szobája Empty Re: Shelby Rowlers szobája

Témanyitás by Shelby Rowlers Szer. Okt. 13, 2010 6:00 am

/Felébredtem. Kicsit kapkodtam a levegőt amikor eszembe jutott az álmom, de aztán rájöttem hogy élek. Jellemző. Még itt is ilyen hülyeségeket álmodok... Kicsit jobban kinyitottam a szememet, és láttam a szobámat, ami még mindig nagyon tetszett. Eszembe jutott, hogy valahol máshol vagyok, és hogy semmit sem tudok erről a világról, azon kívül, amit Lynarin elmondott. Gondoltam egyet, felvettem a földről a cipőmet, és elindultam, hogy kicsit körülnézzek. Bár az ajtó felé menet majdnem elestem, mert megszédültem arra a gondolatra, hogy vannak itt olyanok is akik bánthatnak, de próbáltam ezt figyelmen kívül hagyni, és arra koncentrálni, hogy kitaláljam, hova is szeretnék menni./

(12)
Shelby Rowlers
Shelby Rowlers
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Sep. 03.

Vissza az elejére Go down

Shelby Rowlers szobája Empty Re: Shelby Rowlers szobája

Témanyitás by Shelby Rowlers Pént. Okt. 15, 2010 8:00 am

/Szó szerint bezuhantam a szobámba. Ahhoz is túl fáradt voltam, hogy elsétáljak az ágyamig. Berúgtam az ajtómat. Észre se vettem, de fájt a fejem. És persze a kezem. De ez most a legkisebb mértékig sem izgatott. Pedig be kellene kötnöm valamivel, mert bacik fogják megszállni... felálltam, és odamentem a szekrényemhez. Az alján volt egy doboz, tele fekete maradék anyagokkal, meg mindenféle varrós cuccal. Kivettem belőle egy vastagabb anyagdarabot, meg egy biztosító tűt. rátekertem a kezemre, (nehezen, mert a jobb kezem sérült, és jobb kezes vagyok...) és majdhogy nem elájultam. De még az eszméletvesztés előtt, sikerült elaludnom. Most nem álmodtam semmit. Mélyen aludtam, szerintem még szuszogtam, is. Mindenesetre nem volt annyira kényelmetlen a földön aludnom. Annyira./

(25)
Shelby Rowlers
Shelby Rowlers
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Sep. 03.

Vissza az elejére Go down

Shelby Rowlers szobája Empty Re: Shelby Rowlers szobája

Témanyitás by Shelby Rowlers Szomb. Nov. 27, 2010 4:44 am

/Felébredtem. Fáradt voltam, pedig nagyon-nagyon sokat aludtam. Elvileg valaki azt szokta mondani, hogy azért vagyunk alvás után néha fáradtak, mert túl sokat aludtunk. Akkor most velem is ez lehetett. Mert amikor felébredtem, és kinéztem az ablakomon, valami megváltozott. Nem tudtam volna megmondani mi, de azt tudtam, hogy történt egy s más. Már megszoktam az új életemet, és már azt is, hogy itt minden megtörténhet. Tehát az is, hogy ilyen sokat alszom. Ilyen nagyon sokat. Nem igazán emlékeztem mit csináltam a "nagy alvás" előtt, de rémlett valami kicsi. Már csak azt kell kitalálnom, hogy most mit csináljak. Megint kimegyek a rétre, hátha találkozom valakivel. Valaki újjal. Vagy valakikkel.../

(26)
Shelby Rowlers
Shelby Rowlers
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Sep. 03.

Vissza az elejére Go down

Shelby Rowlers szobája Empty Re: Shelby Rowlers szobája

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.