Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Fapalota

3 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Fapalota - Page 2 Empty Re: Fapalota

Témanyitás by Caridwen Pént. Jan. 07, 2011 11:30 pm

- Azok már szerintem soha többé nem kelnek föl, sajnos. Pedig szívesen elbeszélgetnék velük.
/A hatalmas kezei ökölbe szúrnak és úgy néz, hogy az ember nem szívesen futna vele össze még egy napfényes sétányon sem...
Aztán megrázza a fejét, mintha néhány nemkívánatos gondolatot akarna elűzni, aztán újra neked szenteli a figyelmét./
- Alyara? Róla már hallottam, meg a húgáról is, nem kedvelem őket, főleg a félvámpírt nem. Be kell vallanom neked, nem vagyok túl jó véleménnyel a múltból érkezőkről. Ez a dolog nem természetes, hogy valami olyanná válnak az emberek, amiről még nem is hallottak... ez olyan... természetellenes... Minden esetre, te egészen megváltoztattad a véleményem. Amit mondtál az nagyon szerényen hangzott, de biztos vagyok benne, hogy ő sem boldogult volna nélküled. /Ekkor elmosolyodott, majd hozzád sétált és "barátian" hátba vágott téged./
- Remek fickó vagy te Fenrir, örülök, hogy az a vacak bolt farkast csinált belőled.
/Aztán kinyitja az ajtót és kikiabál./
- Hé, valaki hozzon valami táplálékot, vagy a falat fogom megenni!
/Amikor becsukta az ajtót és rád nézett csak vállat vont./
- Kell egy kis erélyesség, vagy lusták lesznek és fel sem emelik a feneküket. Na, de most mesélj nekem, vannak már terveid a jövőt illetően?
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Fapalota - Page 2 Empty Re: Fapalota

Témanyitás by Vendég Szomb. Jan. 08, 2011 12:30 am

/Egy darabig csak bambulok magam elé./
- Még soha nem öltem meg senkit. Most már mindig így lesz? Ölünk, hogy élhessünk?
/Kissé elkomorodtam, de az önsajnálat eme bugyrából visszarángat az alfa hátba veregetése./
- Egy kis kaja rám is rám férne. Az a teleportkapu, vagy mi a szösz, eléggé megviselte a gyomrom. A húgáról nem tudok semmit, de Alyara nagyon segítőkész volt. Nem úgy tűnt, mint ha bármi rosszat is akarna. De amilyen kicsavarodott ez a világ az enyémhez képest, ki tudja. Minden esetre egyáltalán nem kértem, hogy idekerüljek, vagy hogy ilyenné váljak. De muszáj lesz megszoknom, hisz Alyara szerint ezt nem lehet vissza csinálni és nem mehetünk haza.
/Egy darabig bámészkodok, és mászkálok fel s alá a szobában, idő közben rendezem a gondolataimat./
- Tervek? Semmi. Túlélni, megszokni. Bár talán az első egy zuhany lesz. Öhm, nem mint ha nem tetszene a hely, de nem gondoltatok még arra, hogy sátrak helyett felhúzzatok néhány házat? Egyáltalán hol lehet itt zuhanyozni, vagy hol a slozi?
/Lehet nem ezzel kellene kezdeni, de bármennyire is szeretem a természetet, vannak dolgok amikről nem szívesen mondanék le./
- Mellesleg mihez lehet itt kezdeni? Miből éltek meg?


(17)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Fapalota - Page 2 Empty Re: Fapalota

Témanyitás by Caridwen Szomb. Jan. 08, 2011 1:57 am

- Ez a természet rendje fiú. Lehet hogy furcsán hangzik, de addig volt jó a világ, amíg így mentek a dolgok. Olvastam a ti századotokról is, de be kell vallanom, nekem nem nyerte el a tetszésem. Lehet, hogy neked különösnek tűnik, de én úgy gondolom, aki nem elég erős ahhoz, hogy túl élje, annak menni kell és kész. Habár persze ezt nem mindenre értem, de ha az emberek túlzásba viszik a kicsik és gyengék védelmezését, abból csak baj lesz.
/Mielőtt az alfa még több őrült elméletét vázolta volna, két kamaszkorú kölyök jött be, rengeteg kaja társaságában. Lepakoltak egy kis asztalra a sarokban, majd miután jól megbámultak téged elrohantak./
- Kifelé! /dörrent rájuk az alfa, mire eliszkoltak, mint a megzavart egerek. A férfi aztán leült és csak miután tetemes mennyiségű táplálékot már elpusztított, csak aztán intett neked, hogy csatlakozz hozzá./
- Hogy fürdeni? Tele van az erdő tavakkal és patakokkal, de ha ez nem tetszik, itt a palotában van egy fürdőszobánk. Majd ha ettél elmehetsz fürdeni. Amúgy majd meglátod, hogy jobb sátrakban aludni, mint házakban. A sátorban közelebb vagy a természethez, ami a legősibb és leghatalmasabb. Na de majd úgyis rájössz. Most egyél inkább.
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Fapalota - Page 2 Empty Re: Fapalota

Témanyitás by Vendég Szomb. Jan. 08, 2011 2:50 am

/Megcsóválom a fejem az őrült felfogása hallatán./
- Te őszintén így gondolod? Nem értem, hogy nem haltatok még ki? Ha nem védelmezitek meg a gyengébb társaitokat, akkor szépen lassan elfogytok. Senki nem születik erősnek! Te se, én se! De, ha segítitek a gyengébbeket, akkor erőssé válhatnak, ha hagyjátok elhullani őket, akkor hosszú távon, csak magatok alatt vágjátok a fát. Az alapján amit mondtál, Fekete Holdnak engem ott kellett volna hagyni a tónál, ahol találkoztunk. De akkor már ő is halott lenne. "Megvédett" egy nála gyengébbet és előnyére vált. Mellesleg, attól, hogy valaki fizikailag gyenge, még lehet kiemelkedő az értelme. De ezt bizonyára nem kell mondanom, kétlem, hogy te lennél az alfa, ha szó szerint gondolnál mindent amit nekem mondtál, és nem lennél tisztában azokkal a dolgokkal, amiket tán feleslegesen mondtam most el.
+ Na erre varrjál gombot!
/Kíváncsi voltam, hogy mindezekre, hogy reagál az alfa. Amit eddig láttam belőle, nem bíztam abban, hogy elnézi a nyílt ellenszegülést. Ha viszont a torkomnak ugrana, csak önmagát járatná le, igaz, csak előttem./
- Azt hiszem, egyenlőre a szappanos zuhanyzást választom, azt jobban megszoktam.
/Közben nekiálltam falatozni és tovább méregettem az alfát, próbáltam kiolvasni az arcából a gondolatait./
- Lehet, hogy neked nem tetszett, a mi századunk, de nekünk egész megfelelt. Legalább nem volt tele minden vámpírokkal és hasonlókkal. De kétleném, hogy túl pontos képet kaphattál róla eddig. Ha valami érdekel majd a mi századunkról, kérdezz csak nyugodtan. Amúgy muszáj így kiabálnod mindenkivel? Persze, a félelem jó fegyelmezést biztosít, de sokkal hamarabb fordulnak az olyan vezetővel szembe akitől csak félnek, mintsem egy olyannal szembe akit tisztelnek. És a félelem nem egyenlő a tisztelettel. Oh, és egy dolgot kérnék! Az ilyen kölyök, fiú, zöldfülű és egyébb lekicsinylő jelzőket mellőzük ha lehet.

(18)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Fapalota - Page 2 Empty Re: Fapalota

Témanyitás by Caridwen Szomb. Jan. 08, 2011 3:14 am

- Nem, természetesen, nem ilyen végletekben gondolkodom, őrültség is lenne. Csak arra gondoltam, nem szabad túlzásokba esni. Az apám éppen ellenkezőleg gondolta és ez okozta a halálát. Látta, ahogyan tíz vámpír támad egy embergyerekre. Tudta, hogy semmi esélye nincs ilyen túlerővel szemben, mégis a gyermek segítségére sietett. Természetesen belehalt, engem pedig árván hagyott, a falka pedig alfa nélkül maradt. Azóta nem tudom, mit gondoljak erről az egészről. A gyermek meghalt, tehát nem segített senkinek, csak cserben hagyott rengeteg embert, akik számítottak rá. Vajon megéri-e ilyen áron megvédelmezni a kicsiket?
/A tekintete egy pillanatra a távolba révedt, mintha a borostyánszín pillantásban a múlt árnyai derengtek volna fel. Aztán hirtelen, minden átmenet nélkül elvigyorodott, és ismét "barátian" megpaskolta a hátad./
- Nah, de így férfiak között nem illik a búskomorság, mert ha orsókoptató vén banyák lennénk, még megérteném, no de így? Mondjuk, aki szappanhabban fürdik, annak elnézem. /Szélesedett tovább a vigyora, aztán még az utolsó mondataidra is jókedvűen válaszolt./
- Mellesleg, sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod, de a te korodban is tele volt a világ a nyamvadt vérszívókkal és mindenki mással, mindössze ti nem tudtatok róla, ennyi a különbség. Mellesleg ne aggódj, itt mindenki imád engem, és egyáltalán nem vesznek a szívükre egy kis atyai szigort, én úgy szeretek az összes kis bolhás tagját a családunknak, mint Fekete Holdat, habár a hímeket, azért kissé mérsékeltebben, mert azért mégis csak... Jah, azt meg ne vedd a szívedre fiú, én mindenkit így hívok.
/Vigyorodott el még egy hátbavágás kíséretében./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Fapalota - Page 2 Empty Re: Fapalota

Témanyitás by Vendég Szomb. Jan. 08, 2011 3:42 am

- Hogy megérte-e? Úgy hiszem igen. Hogy volt-e értelme? Biztos vagyok benne. Az apád, ezzel jó példát állított az utána következők elé és ha volt is bárki, aki kételkedett volna a bátorságában, annak több mint bizonyított. Attól, hogy tudod, nem győzhetsz, még nem szabad megfutamodni. Néha szükséges magunkat belevetni olyan küzdelmekbe, amikből tudjuk, hogy nem fogjuk túlélni. Apádnak is bizonyára megvolt az oka, hogy ezt tette. Ha más nem, hát a becsülete. És szerintem tudta azt is, hogy lesz aki átvegye a helyét a falka élén. Ne érts félre, nem várom el tőled, hogy besétálj egyedül a vámpírok közé, de ha te vagy a falka vezére, akkor neked is legalább ilyen bátorságot kell mutatnod, ha nem nagyobbat, mint apád.
/Elnevetem magam a szappanhabos megjegyzésén./
- Ne ítélj meg kardot a hüvelyéről!
/Nevetek tovább./
- Most miért nézel így? Nehogy azt hidd, ezt a sok mindent most találtam ki! Hagakure? Bushido? Mond ez neked valamit? Vagy az ilyesmit már rég elfelejtettétek?
/Elgondolkodok kicsit azon, hogy hogyan maradhattak az ilyen lények rejtve minálunk./
+ Talán jobb volt az úgy.
- Aha, hát tényleg egy elragadó teremtés vagy! Tsk... Hát én is jobban szeretném Fekete Holdat mint a hímeket, de hát ha már egyszer foglalt.... De biztos vannak itt fiatal, tüzes lánykák, ugye?

(19)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Fapalota - Page 2 Empty Re: Fapalota

Témanyitás by Caridwen Szomb. Jan. 08, 2011 6:18 am

- Igen, talán... /töprengett el egy pillanatra még az apján, de aztán ismét megrázta a fejét, úgy tűnt nem akar erre gondolni./
- Én a kardot? No de kérlek! /vigyorodik el, majd visszaül enni még néhány falatot./
- Hát semmiféle bushikrúl, vagy ilyesmiről nem hallottam, de ha azt mondod, jók, legyenek bármik is, akkor biztosan.
- Elragadó? Hát igen, mivel mindenki ezt mondja, kénytelen vagyok elhinni, habár szerénységemmel ez nem egyezik, de hát mit tehet a farkasok fia? /Színpadiasan vállat von, mint aki feladja, hogy ellenkezzen a sorssal és kivételesen elfogadja, hogy ő a legtökéletesebb legügyesebb és legjobb.
Aztán kis hatásszünet után cinkosan közelebb húzódik hozzád, majd körbe néz, mintha a hallgatózókat akarná lefülelni, csak aztán kezd bele./
- Elképzelni sem tudod, milyen tűzről pattant lánykák élnek errefelé, sőt, az nem is kifejezés, na de az asszonynak egy szót sem!
/Rád kacsint, aztán vigyorogva dől hátra, a kezében egy kupa borral./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Fapalota - Page 2 Empty Re: Fapalota

Témanyitás by Vendég Szomb. Jan. 08, 2011 7:06 am

- Eh, hagyjuk. Nem akarlak lebuktatni az asszony előtt, vén kujon. Azért majd ha érdekel, olvass utána a dolognak. Legalább senki ne mondhassa ránk azt, hogy ostoba állatok lennénk. Na de ha már ilyen jól belemelegedtünk, ezt az átváltozásdolgot elmagyarázhatnád. Meg egy gyorstalpaló se ártana a helyi viszonyokról. Melyik dögöket kell kerülni, kikkel kell óvatosan bánni?
/Gonosz mosollyal közelebb hajolok./
- És melyik lánykát éri meg becserkészni?
/Úgy tűnik, elég jól elleszek itt. Már ha sikerül majd megszoknom a sátorban alvást és egyebeket. Mióta átjöttem, a "rosszabbik" énem sokkal jobban felszínre kerül. Már alig vártam, hogy kiéljem magam./
+ Úgy tűnik, ők nem nagyon foglalkoznak erkölccsel, becsülettel és hasonlók. Ezen a téren ki fogok lógni szerintem közülük. Lehet, hogy csak én látom így a dolgokat, de eddig a klasszikus becsületnek nem sok nyomát láttam. Legkevésbé ebben a fickóban. Tartok tőle, hogy előbb vagy utóbb, de szembe fogunk kerülni egymással. Fel kell készülnöm erre az eshetőségre.
/Mindeközben kedélyesen mosolyogva húztam meg én is a kupámat és ettem még egy-két falatot./

(20)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Fapalota - Page 2 Empty Re: Fapalota

Témanyitás by Caridwen Szomb. Jan. 08, 2011 10:46 pm

- Még hogy én vén? /Színpadiasan a szívéhez kap és úgy folytatja./
- Na látod, még senki nem vénezett le eddig, remélem ez nem azt jelenti, hogy öregszem?! A kujonokról még nem hallottam, de azok valami kojotokhoz hasonló állatok? Csak mert hogy tudd, én farkas vagyok, nem holmi sivatagi eb.
/Belekortyol a kupájába, csak utána folytatja./
- Az átváltozás? Nos, ez egyszerű, de gyönyörű. A lényeg annyi, hogy két alakod van, az emberi pofikádon kívül. Egy teljesen farkas alak, és egy félfarkas hibrid. Az utóbbiban sokkal erősebb vagy, és egyéb képességeidet is kamatoztathatod. A farkasalaknak pedig megvan a maga gyönyörűsége. Csak arra vigyázz, hogy soha ne engedj teljesen teret a benned lakozó farkasnak, mert akkor könnyen lehet, hogy ő veszi át az irányítást. Dögökről meg csak annyit, vámpíroknak hívják őket. Nyamvadt járkáló hullák, akik nem tudják hol a helyük. /gúnyosan felhorkant./ Úgy el vannak telve magukkal, hogy az már nevetséges.
/Aztán föláll, szokás szerint hátba vág, aztán a kicsi ablakhoz sétál és kibámul a hajnali ködbe burkolózó erdőre./
- Lánykákról pedig ne is álmodj. Lehet, hogy kissé kicsapongónak tűnök, de nálunk mindenkinek csak egy párja van, egy igazi. Lehet viccelődni flörtölni, vagy bármit, de ha egyszer választasz, amellett örökre ki kell tartanod, vagy a falka kitagad. Ez fontos. Nálunk az első szabály, hogy a falka mindenek előtt. Tudom, érdekesen hangzik, hogy ezt mondom, de a falka teljesen más, mint a gyengék megvédelmezése. A falka te vagy ők pedig te. Nagyon furcsa, de ha igazán közénk fogsz tartozni megérted. A falka egy egész, aminek a részévé válsz, aminek hűséggel tartozol.
/Még mindig az ablakon bámult ki, nem nézett rád már a végén./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Fapalota - Page 2 Empty Re: Fapalota

Témanyitás by Vendég Vas. Jan. 09, 2011 2:09 am

- Áh mindegy, ez is olyan XXI. századi dolog. Mindegy, engem jobban érdekelne az, hogy hogyan csinálom. De szerintem erre már rájövök magamtól is. Oké, szóval a farkas ne uralkodjon el, a vámpírokra pedig ráférne egy alapos fenéken billentés. Értem én, hogy gőzgép!
/Nevettem egy rövidet de már eléggé mehetnékem volt. Az alfa hangulatváltozásai már az idegeimre mentek./
- Ne aggódj, azt megértem, hogy a falka mindenek felett áll és abszolút hűséggel tartozom. Bár nem kértem, hogy ide tartozzam. Gondolom kitaszítottként nem lennének túl nagyok az esélyeim az életben maradáshoz. A lánykás dolgot pedig nem kell komolyan venned. Szeretem csapni a szelet nekik, de nem terveztem, hogy végigmegyek mindegyiken. Figyelj, lehet hogy új vagyok köztetek, és új vagyok ebben a világban, de nem vagyok ostoba, és nem tudom mit hallottál a mi korunkról, de mi is megvívtuk a magunk csatáit.
/Az ajtóhoz sétáltam és onnan néztem vissza az alfára./
- Van még valami vagy mehetek? Mellesleg hol lesz az én helyem?
+ Először a zuhany alatt! Na de haladjunk, főnök vagy sem, attól még furcsa fazon.

(21)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Fapalota - Page 2 Empty Re: Fapalota

Témanyitás by Caridwen Hétf. Jan. 10, 2011 4:42 am

- Remek, remek... Persze, gondoltam, hogy nem kell szobatisztaságra szoktatnom téged, csak gondoltam jobb ha elmondom a dolgokat, elvégre az nem fáj senkinek.
/Még mindig az ablakon bámult kifelé, egészen elgondolkodónak tűnt./
- Részemről semmi, ha más nem érdekel, akár mehetsz is. A helyed egy sátorban lesz, majd ha csináltál magadnak, de ma este még megszállhatsz itt az egyik vendégszobába, és igénybe veheted a szappanhabunk vendégszeretetét is a folyosó végén lévő fürdőszobában, ha gondolod.
/mondta nyugodtan. Látszott rajta, hogy egyáltalán nem zavarja, hogyha mászkálsz kicsit a városban, elvégre ez már a te otthonod is./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Fapalota - Page 2 Empty Re: Fapalota

Témanyitás by Vendég Hétf. Jan. 10, 2011 6:10 am

- Oké, na én most lépek. Ha Fekete Hold magához tér, add át neki üdvözletem. Na csumi!
/Azzal ki is mentem a szobából./
+ Na innen is megszabadultam. Na de hol szerzek én sátrat? Na mindegy, majd később.
- Hé kölyök! Két kérdés, hol vannak a vendégszobák, és hol lehet zuhanyozni?
/Leszólítottam az egyik kölyköt aki itt bent mászkált. Először elég furcsa képet vágott./
- Mondom szótagolva! Ven-dég-szo-ba?
- Ja, az arra van. De fura ruhád van!
- Jaja, na kösz.
/Elbaktattam a szobák felé és leheveredtem az egyik üresben. Elég nyugtalanul aludtam de azért jól esett néhány órát szunyókálni. Mikor felkeltem, kidörgöltem a szememből az álmot és megkerestem a zuhanyzót. Nem is tudom mire számítottam, talán fehér csempére és a szokásos dolgokra, hát hagyjuk. Mikor végre túl voltam a zuhanyzáson és felöltöztem, rá kellett jönnöm, hogy ezekre a ruhákra nem sok szükségem lesz. Ellenben, ha véletlenül rosszkor kapna el az átváltozás, nem lenne kellemes ha mindenem tönkre menne. Kivettem a "dzsekiből" a bélést, és így már tényleg csak egy mellény maradt. Nagyjából összeszedtem magam és elindultam sátrat kunyizni. Egy mogorva idősebb emberke morogva hozzám is vágott egyet./
- Na kösz, leléptem.
/Morogtam vissza neki. És kimentem a sátrak közé./
+ Hát a jó modort ők hírből se ismerik.

(22)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Fapalota - Page 2 Empty Re: Fapalota

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.