Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Tótágas-tó

4 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Tótágas-tó - Page 2 Empty Re: Tótágas-tó

Témanyitás by Mulan Huryū Kedd Feb. 21, 2012 10:06 am

/Csak feszülten figyelek, hogy érzek-e valami idegen szagot, vagy bármit, ami feltűnő lehet. De semmit nem érzek, csak a fáklyák koros és füstszagát.
Csendesen suhanok, akár egy narancsvörös árny, óvatosan lopakodva./
+ Miért nem itt támadtok nyomi guppik? Most szétkapnálak titeket, mint Flopi a lábtörlőt...
/Aztán amikor megéreztem az emberek szagát halk morgás tört fel a torkomból./
+ Nah most megvagytok!
/Pár kecses szökelléssel elértem a fordulót, de amikor elém tárult a terem csak döbbenten lefagytam a látványtól. a farkas idegesen kígyózott mögöttem./
+ Mi a fene ez???
/A folyosó egy hatalmas terembe torkollt, aminek a közepe egy óriási tó volt benne világító lényekkel. Velem szemben pedig a falnál egy trónuson egy férfi ült.. Egy jó ideig csak álltam és bámultam./
+ De hisz nem is éreztem erre a víz szagát!


(49)
*Ezért még kapsz Aliz... Twisted Evil *
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Tótágas-tó - Page 2 Empty Re: Tótágas-tó

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Szer. Feb. 22, 2012 1:20 am


/Mivel nem volt sehol egy árva guppi, így Scarlet kezdet megnyugodni. Kitinpáncélos szürkés-fekete bőre újra emberi formában és színben látszódót. Bokája még mindig sajgott, de már kevésbé nyílalt a fájdalom lépésekkor bele./
+ Vajon Tessa élvezné ezt a helyet? +
/Követte Mulant, mikor megállt, hogy bevárja odasétált mellé, akkor jött rá, hogy voltaképpen mi is volt megtorpanásának oka. A teremben ami szeme elé tárult egy igen impozáns férfi ücsörgött, fensőbbséges és rideg tartással./
- Jó napot Uram!
/Köszönt oda kis idő múlva Scarlet a férfinak. Nem akarja, hogy illetlennek titulálja őket./
+ Ha ő Wei, akkor valamit nagyon félre értettél Mulan, mert valami nőt kerestél eddig. +
/Néz le társnőjére, majd vissza a trónuson ölő férfira./
- Az én nevem Eyrana Caecus Saqron. Társnőm Mulan Huryü. Weit keressük, tudna segíteni?


{103}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Tótágas-tó - Page 2 Empty Re: Tótágas-tó

Témanyitás by Mulan Huryū Szer. Feb. 22, 2012 4:29 am

/Még mindig csak lefagyva állok, sőt a helyzet csak tovább romlik, amikor a férfi feláll és elindul felénk. A bőre a szemem láttára hullámzik és mozog, aztán hirtelen átalakul egy nővé.../
- Üdvözlet fiatal alakváltók, akik eljutottatok birodalmam szívébe...
/Villámgyorsan visszaalakulok és a legkisebb gondom most az, hogy így hót pucéran állok. Baromira nem érdekelt a dolog, ellenben a férfi-nő annál jobban, de főleg a világító lények a vízben.../
+ Alíz hogyhogy nem fél tőlük? +
/És akkor rájöttem, hogy a másik nő nem tudja, mik is azok...
Óvatosan megfogtam a kezét és a lények felé intettem, majd a fülébe suttogtam a fénylő lényekre mutatva./
- Azok ott a guppik...
/Ám mielőtt mást is mondhattam volna a nő megállt a nagy tó túlpartján és mennydörgő hangja átért hozzánk is./
- Igen, tudok segíteni. Én vagyok Wei. /mondta nyugodtan./
+ Nah erre nem lehet mit mondani...



(50) *Nah mé 25... Razz*
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Tótágas-tó - Page 2 Empty Re: Tótágas-tó

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Szer. Feb. 22, 2012 5:58 am


/Meglepetésére, a férfiból nő lett hirtelen, Mulan meg megint pucér. Apró fintor jelenik meg arcén utóbbi miatt./
- Úgy tűnik te sem vagy szégyenlős.
/Mormogja oda orra alatt. Körbepillant, hogy megnézze a guppikat, amire a figyelmét felhívta Mulan. Nem ijed meg tőlük, hiszen jó távol vannak, nem úgy tűnnek mint akik most rögtön megakarnák enni őket. Nem időzik sokat a világító lényeken, mert vendéglátójuk vonja magára a figyelmet./
- Üdvözlöm Wei!
/Mondja újra, hogy egyértelműsítse szándékát, kis szünetet tart, majd bele kezd mondandójába./
- Úgy hallottuk nem olyan rég, hogy nem szívesen találkozik másokkal. Ezért, elnézést kérek a zavarásért! Azért jöttünk Önhöz, mert ide küldtek, azzal az apropóból, hogy segíteni fog Nekünk.
/Tér egyből a lényegre Scarlet./
- Mulan erőssé akar válni, én meg megakarok találni valakit.
/Mondta el mindkettejük jövetelének célját, mert úgy látta Mulanban valami megakadt. Már nem akkora hévvel veti bele magát a dolgokba, mint eddig./


{104}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Tótágas-tó - Page 2 Empty Re: Tótágas-tó

Témanyitás by Mulan Huryū Szer. Feb. 22, 2012 8:59 am

- Miért lennék szégyenlős? /dobom vissza a kérdést.
Kicsit már sikerült összeszednem magam. A férfi-nőre fordítottam a tekintetem, így a guppikra nem kellett figyelnem.
Kihúztam magam, hogy lássa én aztán nem parázok tőle, és nagy elánnal bólogattam Aliz szavaira.
Amikor végzett, úgy a pasicsaj, mondjuk pasaj erősen gondolkozni látszott./
- Hozzám? Mégis ki küldött hozzám? Mellesleg jól hallottad, valóban nem kedvelem a vendégeket... többnyire a barátaimmal fogadom őket...
/És a nyomorék a guppikra int! /
+ Határozottan utálom a pasajokat...
- Ellenben eljutottak idáig, szóval megérdemlik, hogy legalább végighallgassam önöket, és utána döntsem el, hogy mi lesz a sorsuk...
/Alíz füléhez hajoltam, hogy csak ő hallja, amit mondok./
- Ha nekem lenne ekkora egóm, tuti félnék, hogy nem férek ki vele a barlangomból..
/Aztán a pasaj felé fordultam./
- Jah, egy szamuráj azt mondta jöjjek ide, mert maga megtanít Sárkánynak lenni. Ő meg keres valakit. /ismételtem meg Alíz szavait. A pasaj meg csak hallgat. /
+ Öt perced van pasajkám...


(51)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Tótágas-tó - Page 2 Empty Re: Tótágas-tó

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Szer. Feb. 22, 2012 10:57 am


/Fintora nem múlik el teljesen. Ott marad arcán, szája szegletében./
- Szép kis barátok! Megöltek egy ártatlan embert!
/Szűrte fogai között megvető szavait, a fénylő lényekre./
- Nem tudom ki volt az illető, én nem találkoztam vele, Mulan meg csak szamurájnak nevezte azt az alakot.
/Előveszi táskájából a két levelet./
- Először, barátnőm írt levelet, majd amikor találkoztam Mulannal, akkor olvastam, hogy ide kell jönnöm, hogy a kérdéseinkre választ kapva, megtaláljam őt.
/Az enyhe fenyegetésre nem reagált, egyenlőre. Érezte bensőjében, hogy nem szabad félvállról venni ezt az alakot, hiszen már látta a módszereit./
+ Szegény Aki! Miért nem szállt be a csónakba ő is? +
/Ránéz a lányra mikor az, a sánykányosdit említi, kénytelen elmosolyodni ezen./
- Tigrisből soha nem lehet Sárkány, Mulan! Teljesen ellentétesek. Nem véletlenül ábrázolják őket, mindig egymással harcolva.
/Szomorú tekintettel néz a lányra, mert neki kellett ezt megmondania. Tőle kellett hallania, nem egy vadidegentől. Neki talán elhiszi és letesz erről a képtelenségről./
- Sajnálom.


{105}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Tótágas-tó - Page 2 Empty Re: Tótágas-tó

Témanyitás by Mulan Huryū Csüt. Feb. 23, 2012 7:40 am

/Amikor hallom mit mond Alíz csak felvont szemöldökkel nézek rá, majd odavetem./
- Egy fenét! Én sárkány és tigris leszek... /mondtam.
Aztán a pasaj nemes egyszerűséggel egy szó nélkül átúszik hozzánk. A guppik szépen csecsén utat nyitnak neki, én meg csak szolidan kívánom, hogy bárcsak szednék cafatokra...
Amikor átér egy kecses kézmozdulattal átveszi a levélkéket majd átfutja őket. Az arca nyugodt, semmi nem látszik meg rajta./
- Igen, értem. /ezzel visszaadja őket, majd elém lép.
Csendesen végigmér, az arcán látszik a tűnődés.../
- Tévedsz Eyrana Caecus Saqron, lehetséges, hogy sárkánnyá váljon, csak nem tudok akarok-e neki segíteni... vagy, hogy akarok-e neked segíteni...
/Tűnődve simogatta az állát, miközben baromira viszketett a tenyerem, hogy egy jó nagyot bemossak neki.../
+ Milyen gyönyörű hang lenne hallani a kövön koppanó kivert fogait....
- De talán segítek.. ha megfelelő dolgot adtok cserébe. Nos, mit ajánlotok nekem?


(52)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Tótágas-tó - Page 2 Empty Re: Tótágas-tó

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Csüt. Feb. 23, 2012 8:50 am


/Megingatja fejét. Nem tudja elhinni amit hall a férfi-nőtől. Képtelenségnek tartja./
+ Még ha gyíkszerű, pikkelyes, szárnyas, tűzet-okádó lénnyé is alakulsz át, soha nem lesz belőled sárkány! A mostani temperamentumoddal és felfogásoddal, legalábbis ez lehetetlen! +
/Sajnálkozva nézett Mulanra. Nem mondta ki a gondolatát, mégis ott volt a szemében. A közeledő alakra lett figyelmes, hiszen a leveleket is elvette tőle, kartávolságban állt már vele szemben./
+ Mit adok? +
/Nézet rá kérdőn és bután egyszerre./
- Mire lenne szüksége?
/Dobja vissza a labdát Weinek./


{106}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Tótágas-tó - Page 2 Empty Re: Tótágas-tó

Témanyitás by Mulan Huryū Pént. Feb. 24, 2012 9:25 am

/Pár percig csak pislogtam. Soha a büdös életben eszembe nem jutott volna, hogy valamit akar tőlem cserébe ez a pasaj... Mégis mit adhatnék? Nincsen semmim.../
+ De nem érek semmit, ha nem sikerül...
/Éreztem, hogy a tekintetem megkeményedik, azonban mielőtt kimondhattam volna, amit akarok, a pasaj újra megszólalt a szavait Alíznak címezve./
- Nos mondjuk egy szívességet. Egyszer, ha szükségem lesz valamire, te eljössz és megteszed amire kérlek.
/Könnyeden beszélt, mintha ez semmit nem jelentene. Aztán hozzám fordult./
- És te tigris, te mit ajánlasz, hogy sárkánnyá válhass?
/Pár pillanatig még töprengtem, átrágtam a dolgot, aztán könnyeden vállat vontam./
- Az életem.
/Azt hiszem sikerült meglepnem. A szeme mintha elkerekedett volna egy kicsit, de aztán mosoly költözött az arcára./
- Oh igen? Azt hiszem áll az alku. /nyújtotta a kezét, én pedig komoly arccal megráztam./


(53)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Tótágas-tó - Page 2 Empty Re: Tótágas-tó

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Szomb. Feb. 25, 2012 6:50 am


/Csak bólintót, mikor Wei elmondta feltételét. Nem gondolta, hogy többet hozzá kellene tenni a dolgokhoz, de mikor hallotta Mulan képtelen ajálatát és a férfi-nő kapzsi tekintetét meglátta, nem tudott csendben maradni./
- Ostoba vagy Mulan! Ha egy ilyen alaknak oda adnád az életed, mikor semmi bizonyíték nincs rá, hogy igazat szól!
/Ha a valós szemei lennének, nem a feketeség, akkor valószínűleg a megvetést és a szidalmat láthatnák benne, de így csak a fényjátékot, amit a guppik okoznak./
- Ha valóban sárkánnyá tudsz válni, azt csakis a saját erődből leszel képes, nem más instrukciói által! Az erőt magadban kell megtalálnod, nem mástól kell elkérned!
/Lassan beszélt, remélte, hogy ezzel ráébresztheti a lányt arra, hogy hibázott. Wei felé fordította tekintetét./
- Bele egyezem, abba, hogy egy szívességet megtegyek Önnek, de cserébe azt akarom tudni, ki volt az és hol találom meg aki ide küldött, Mulanon keresztül!
/Hangja hidegen csenget, mint amikor egy problémás gyereket szid le. Kinyújtja kezét, jelezvén részéről ha kezet rá, az alku megköttettetett!/


{107}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Tótágas-tó - Page 2 Empty Re: Tótágas-tó

Témanyitás by Mulan Huryū Szomb. Feb. 25, 2012 8:42 am

- Nah persze, én vagyok az ostoba? /folytattam volna még csúnyábban is, de inkább lenyeltem a dolgot. Mindössze azért, mert ő gyáva megtenni azt, amit kéne, nem jelenti azt, hogy én őrült vagyok, mert megteszem.../
+ Jah, mellesleg az életem nem jelent nekem semmit... eddig se jelentett és most sem jobb sokkal.
- Mellesleg ha nem mond igazat, mi van akkor? Akkor nem rendelkezik az életemmel, mert ő sem teljesítette az alku rá eső részét. /néztem egyszerre lehetőleg mind a kettejükre.
A pasaj tekintete mintha mosolygott volna, a hülye Alizé meg csak kérdőre vonó fekete tenger volt.. kezdett elegem lenni a folytonos kioktatásából./
+ Mintha én nem lennék tisztában vele mit csinálok! Vagy mintha egy buta gyerek lennék!
- Miért arról akarsz tudni, aki ide küldött? Habár tudod mit? Igazából nem is érdekel... Megadom neked az adatokat, amiket kérsz...
/Csak figyeltem, amint kezet ráznak és gyúnyosan mosolyogtam./
+ Még hogy nekem nem kéne belemennem a hülye alkukba!
/Ekkor azonban a pasaj hátralépett és felvette a szamuráj fazon alakját!/
- Aki Mulanon keresztül idehívott kedves lányom, az én voltam. Majd értesítelek róla mi lesz a szívesség... /mosolygott hamiskásan./
+ Berosálok!!!



(54)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Tótágas-tó - Page 2 Empty Re: Tótágas-tó

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Hétf. Feb. 27, 2012 4:13 am


/Vágig hallgatja Mulan felháborodott szavait. Bár nem látszik, őt figyeli szeme sarkából. A hév, amivel bele veti magát örült terveibe, annyira messze állt saját felfogásától, mégsem akar a lány után nyúlni. Kíváncsi volt, mi sül ki ebből az akaratból./
+ Talán mégis sikerül valamit elérnie. Még akár pikkelyes kis tűzokádóvá is válhat. +
/Wei kérdésére és kézszorítására, őt kezdi el figyelni. Arcizma sem rezzen, mikor átalakul előtte azzá a személlyé, aki ide csalta. Nem értette a maga előtt álló férfi-nőt, de a bosszúság mellett az érdeklődését is felcsigázta./
- Tudni akarom, kivel kötök üzletet, és tudni akartam ki volt az, aki csak úgy, holmi unaloműzés gyanánt ugráltat.
/Feleli a kérdésre./
- Most, hogy tisztáztuk az alku részleteit, elmondhatná miért is kellett ez a színpadias és körülményes előadás. Egy egyszerűbb invitálásra is ide jöttem volna. Felesleges volt vérrel borítani az utat. Nem vagyok oda a karmazsin szőnyegért.
/Apró rándulás fut végig bal szemöldöke körül. Hiába a tárgyilagos hangvétel, nem tudja palástolni, hogy dühös Weire Aki halála miatt./


{108}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Tótágas-tó - Page 2 Empty Re: Tótágas-tó

Témanyitás by Mulan Huryū Kedd Feb. 28, 2012 4:38 am

- Mulan kedvesem, először is gyere ide kérlek... /mondja nyugodtam a pasaj. Nem igazán tetszik a dolog, de ha már olyan szépen kifejtettem a nézeteim az előbb, hát megtettem és odabaktattam mellé.
A szívem mélyén legszívesebben, tökön rúgtam volna... + már ha van egyáltalán töke egy ilyennek! + aztán betöröm az orrát... eltöröm a gerincét... és a beleivel kötök masnit a hajába...
Vettem egy mély levegőt és csak álltam./
+ Ne most hülyülj meg nekem!
/Alízra néztem majd a pasajra. Részemről oké volt az egész okoska had okoskodjon, ha akar./
- Nos ebben az esetben tudod kedves.
/A szemem sarkából látom, ahogy vállat von./
- Nem volt szükség színpadias belépőre, csak táplálnom kell a legendát, hogy békét hagyjanak nekem Polimetron népei... Ha nem rettegnének, soha nem lenne nyugtom tőlük...
+ Hmm érdekes logika. Kezd szimpatikus lenni ez a pasaj!
- Ennyi az egész. /Amikor az arcára néztem, láttam, hogy vigyorog, először Alizra, aztán rám. Én viszonoztam a mosolyt./
+ Miért is ne? A pszichopatákkal jó barinak lenni!


(55)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Tótágas-tó - Page 2 Empty Re: Tótágas-tó

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Szer. Feb. 29, 2012 2:26 am


/Megingatja lassan a fejét. Nem tetszik neki a férfi-nő felfogása./
- Attól, hogy rettegésbe tartja környezetét, nem old meg semmit, csak elnyújtja az elkerülhetetlent! Előbb-utóbb valaki kifogja játszani. Hasonlóan mint mi is tettük Mulannal.
/Legszívesebben pofon vágná a férfit, a nemtörődöm viselkedéséért. De ehelyett inkább csak folytatja a kérdéseket, remélve, hogy válaszokat kap rá./
- Nem válaszolt. Miért kellett ide jönnünk? Mit akar tőlünk?
/Felvonja egyik szemöldökét, közben karba fonja kezeit mellkasa előtt./


{109}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Tótágas-tó - Page 2 Empty Re: Tótágas-tó

Témanyitás by Mulan Huryū Szer. Feb. 29, 2012 4:50 am

- Nagyon tévedsz drágám! A rettegés az egyik legjobb fegyver... /kacag fel.
Igazából kezd egyre szimpibb lenni nekem ez a pasaj. Van logika abban a nemváltoztató koponyájában! Kedvelem, azt hiszem...
Kíváncsian szemlélem az arcát, ami most azé a különös figuráé, akivel a parkban találkoztam...
+ Vajon tényleg ő az, vagy csak éppen ezt az alakot vette föl?
/A szavai zökkentenek ki./
- Mellesleg senki sem tud kijátszani engem... nektek sem sikerült. Én engedtelek be titeket. Ha nem akarom a gyermekem a mélybe ránt és amellé az Aki nevű féreg mellé kerültök ti is.
/Logikus érvelés volt, habár egy cseppet öntelt... nah jó, nagyon./
+ Habár az egészséges öntudat fontos, nekem is meg van...
/A vége felé már kezdett idegesíteni Alíz akadékoskodása.../
+ Hihetetlen, hogy képtelen befogni a békalesőjét!!
- Azért hívattalak ide, mert azt akarom, hogy dolgozzatok nekem.
+ Rövid és egyértelmű.. ez kell ide!


(56)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Tótágas-tó - Page 2 Empty Re: Tótágas-tó

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Szer. Feb. 29, 2012 4:59 am


/Összevont szemöldökkel és összeszűkült szemekkel, ajakbiggyesztve figyelte az egoista Weit./
- Szh!
/Nem tetszett Scarletnek ez a beképzelt alak./
- Ha nem kezd el csiripelni, már távozom is! Nincs időm egoista barmok hülyeségeire!
/Kicsit erőtejesebben közölte mint eredetileg szánta, de nem fog emiatt bocsánatot kérni./
+ Mi a fészkes fenét képzel ez magáról?! +
/Félig el is fordul, mint aki távozni akar./
- Feleslegesen nem fogom az időmet itt tölteni!


{110}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Tótágas-tó - Page 2 Empty Re: Tótágas-tó

Témanyitás by Mulan Huryū Csüt. Márc. 01, 2012 10:41 am

- Akkor viszlát kislány, találkozunk amikor a gyermekeim fénylő gyomrában leszel. /mondta lazán./
+ Oké, határozottan kezdem kedvelni a hapekot! Vagy csajt....
/Azonban nem maradt időm tovább filózni, mert a pasaj felém fordult./
- Nos Mulan, az út, amit kitűztél magad elé igen nehéz. Hallgatnod kell rám és azt tenni, amit mondok. Nem kell az életed, csak az engedelmességed, jó ez így?
/Hogy lássa milyen ügyi-bügyi kis katona vagyok csak biccentettem.
A katonás tartásom még az sem rombolta, hogy anyaszült meztelen voltam. Engem nem érdekelt különösebben a dolog./
+ Anyám is ilyennek szült, akkor meg minek a para?
/Alízra néztem, hogy vajon mit reagál. Mielőtt bármit szólhattam volna neki, a pasaj szólította meg./
- Tehát ismétlem, egy feladatom van számodra, amit meg kell tenned, ennyi az egész.
/És várt. Látszott neki aztán mindegy, hogy lelép-e a lány vagy marad, lesz, ahogy lesz.../
+ Én örülnék, ha lelépne Tudáloki, de hát most csöndest játszom...


(57)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Tótágas-tó - Page 2 Empty Re: Tótágas-tó

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Pént. Márc. 02, 2012 3:58 am


/Amikor Wei kimondja a búcsút már meg is fordul és elindul kifelé. Már a lépcsőnél van, mikor az újra neki intézett szavak elérik, de nem törődik vele. Lába még mindig fájdogál, de nem túl vészes. Mégis tudja, jól, hogy a fölfelé lépcsőzés újra megfogja terhelni és nem fog jót tenni./
+ Sok szerencsét Mulan! Talán egyszer még találkozunk. +
/Nem felel semmit Weinek, hiszen már elmondta véleményét. Falat tapogatva, halad fel a lépcsőn. Nem néz vissza./


{111}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Tótágas-tó - Page 2 Empty Re: Tótágas-tó

Témanyitás by Mulan Huryū Szomb. Márc. 03, 2012 2:08 am

- Csak így hagyod elmenni? /fordulok csodálkozva a férfi felé. Ekkor látom meg azt a piszkosul szemét mosolyt a szája szegletében./
+ Uhhh határozottan bírom ezt az alakot!
/Tűnődve kisimít egy hajszálat az arcából, aztán ismét változni kezd. Egy gyönyörű nő alakját veszi föl./
+ Beszarok, hogy lehet ennyire magas valaki??? Van vagy 180 cm!!! Nah jó, én vagy húsz centivel nagyobb voltam ennél régen, de akkor is...
/Kitekert nyakkal bámultam föl az álomszép nőre, aki kedvesen rám mosolygott./
- Változz át cicuskám, most játszani fogunk.
/Nem tétováztam, már eldöntöttem, hogy mellette állok. Pár pillanat alatt négy mancson magasodtam a nő mellett, aki egy falba vájt úton megindult. Beléptünk egy lyukba, amibe fölfelé áramlott a levegő, és hamarosan arra eszmélet, hogy kint állok a tó felszínén lévő fekete izén. A víz mindenhol neonfénnyel izzott, a guppik ezrei lebegtek a felszín alatt.../
- Hamarosan jön a drága... /mondta mosolyogva Wei. Aranyos ajka kárörvendő mosolyra húzódott./


(58)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Tótágas-tó - Page 2 Empty Re: Tótágas-tó

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Vas. Márc. 04, 2012 2:50 am


/Hosszabb ideig tartott felmennie a lépcsőn, mint azt eredetileg gondolta. Idő közben többször meg kellett állnia, hogy kicsit pihentesse a bokáját. Bár lehet azért is tűnt hosszabbnak, mert Wei ezt akarta elhitetni érzékeivel. Nem számít, hiszen már csak pár lépcsőfok és eléri a bejárat fedelét. Kis tapogatózás után, megtalálja a kinyitó "szerkezetet", ami segítségével, a fedlap elcsúszik oldalra. Apró fájó érzés, ami az ujjába hatolt, nem tart tovább egy röpke pillanatnál. A kinti fény először bántja szemét, de hamar hozzászokik, így felmegy a felszínre. Meglepetésére Tessát látja maga előtt./
- Te itt?
/Elmosolyodik./
- Örülök, hogy jól vagy!
/Körbetekint, keresi a csónakot. Hamar megleli, de csak egyet talál. Nincs ideje ezen elgondolkodni mélyebben, hogyan jutott ide barátnője. Vissza néz a tigris társaságában álló nőre./


{112}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Tótágas-tó - Page 2 Empty Re: Tótágas-tó

Témanyitás by Mulan Huryū Vas. Márc. 04, 2012 8:03 am

/Csak ámulok és bámulok, amikor Wei odalép Alízhoz és átöleli. Látom, ahogy a könnyek elkezdenek lefelé folyni az arcán./
- Oh Scarlet! El sem tudod képzelni mibe keveredtem! Sikerült meglépnem, de mire visszatértem, már nem voltál a szállóban! Azt hittem soha nem talállak meg! Nagyon gyorsan le kell lépnünk innen! Viszont ezek az izék amint ideértem lerántották a csónakom...Szerinted mit csináljunk?
/Csak az állam kopogtatom azon a profizmuson, amivel Wei játssza a szerepet. Fogalmam sincs, ki ez a modell bige, meg hogy minek ölelgeti olyan fene nagy módon Alízt, de én aztán nem szólok bele a dologba, habár semmit nem értek...
Ekkor wei felém fordul és könnyes szemeit megtörölve rám bök./
- Ismered ezt a tigrist? Amikor ideértem, itt volt, itt feküdt ájultam... mire lellocsoltam magához tért, de nem akar semmit csinálni, csak ácsorog... Megátkozták, vagy mi?
/Továbbra is Alízra néz./
+ Huh, ez a pasaj totál kattant, olyan őrülten zseniális... azért asszem bírom. Jobb vele lenni, akkor nem velem űzi az ilyen őrült játékait... habár nekem nincs aranyszínű csajom, akit keresek... Mert gondolom ez az a csaj, aki Alíznak kell./


(59)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Tótágas-tó - Page 2 Empty Re: Tótágas-tó

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Hétf. Márc. 05, 2012 3:35 am


/Átöleli Tessát, kisimítja arcából a könnycseppeket./
- Nyugodj meg!
/Megsimogatja felkarját, hogy ezzel is nyugtatgassa, de láthatóan őt is megviselték az elmúlt események, így nem biztos, hogy Scarlet ennyivel letudja csillapítani./
- Van egy olyan érzésem, hogy kifelé nem fognak ennyire akadékoskodni, mert megszabadulhatnak tőlünk.
/Rábök a tőlük, nem messze úszkáló ladikra, amivel Mulannal együtt érkezett./
- Azzal kievezünk a partra.
/A tigrisre néz, majd vissza Tessára./
- Lehet, hogy volt már vele dolgom nemrég, de most már nincs. Egy örült játékszerévé vállt, így nem érdekel mi van vele.
/Elindul a csónak felé, egyik kezével Tessa csuklóját fogva, halad./


{113}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Tótágas-tó - Page 2 Empty Re: Tótágas-tó

Témanyitás by Mulan Huryū Hétf. Márc. 05, 2012 10:46 am

/Figyelem, ahogy Wei mozdulatlanná merevedik.../
- És mi van, ha nem? Mi lesz, ha nem akarnak kiengedni minket?
/Aggodalmasan néz körbe, én meg csak pislogok, a nagy alakítástól...
Aztán vesz egy mély levegőt, megfogja Alízt és a szemébe néz./
- Mi történt veled azóta? Tudnom kell, hogy tudjam, hová is jöttünk... Nem szeretnék egy őrült karmai közé kerülni, mert valami őrültet emlegettél, igaz?
/Aztán rám néz, felém fordulva, és rám kacsint!/
- És ő? Hogy kerül most ide? Nem ellenünk küldték?
/Olyan aggódó fejet kevesektől láttam, mint Weitől. A kacsintástól azonban támad egy ötletem, amihez amúgy is van kedvem...
Felborzolom a bundám, morogni kezdek, hátra csapom a füleim és így figyelem a két nőt../
+ Húúú de szívesen szétkapnék most valakit... legyen guppi vagy ember... egykutya!
- Grrrrrr....
/A mély hangba még a gerincem is beleremeg.../
+ Imádom!!!


(60)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Tótágas-tó - Page 2 Empty Re: Tótágas-tó

Témanyitás by Eyrana Caecus Saqron Szer. Márc. 07, 2012 3:38 am


/Elengedi Tessa kezét, mikor az vonakodik. Megáll és vissza fordul elé./
- Miért, itt akarsz maradni tán?
/Elfintorodik, mikor a elkezd faggatózni, és nem a lényegre koncentrál társnője. Ugyanakkor türelmesen várakozik, hiszen ha siet, vagy idegességet mutat, azzal még jobban felzaklathatja a nőt. Ezt meg nem akarja. Megingatja fejét, jelezvén, hogy ezekre most nem akar válaszolni. Mikor -vélhetőleg-, Mulanra tereli a témát és az elkezd morogni, pillanatok alatt kezd el megváltozni bőrszíne. Fényes fekete felület, az egész testét bevonja. A kemény kitin lassan, de biztosan szilárdul meg./
- Mulan, ha ártani akarsz nekünk, nagyon rosszul fogsz járni!
/Mondja még emberi hangon, de valami krákogó dörmögés kíséretében. Farmernadrágja hátsó fele, a szoknya alatt halk reccsenéssel válik ketté, ahogy gerince meghosszabbodik és előbújik a hosszú és veszélyes farok./
+ A karmaid és a fogad vajmi keveset érnek a méreggel szemben. Légy belátó kölyök! +


{114}
Eyrana Caecus Saqron
Eyrana Caecus Saqron
Ingadozó

Hozzászólások száma : 121
Join date : 2011. Jul. 12.

Vissza az elejére Go down

Tótágas-tó - Page 2 Empty Re: Tótágas-tó

Témanyitás by Mulan Huryū Szer. Márc. 07, 2012 6:47 am

/Figyelem Alízt, amint megint átmegy rombolóba...
+ Jajjj de jó muri lenne szerteszéjjel szedni azt a fekete bőrét!!! Pici-pici cafatkákra... nyamm...
Ha lehetséges lenne ez farkaspofával, esküszöm elvigyorodnék.
+ Azt hiszi a csajszi kemény, mi??
Kipróbálgatok a karmaim a fekete izén, ami keményen ellenáll, mintha minimum gyémántból volna, érzem, ahogy az izmok hullámoznak a bundám alatt, és imádom az érzést, egyszerűen imádom...
Aztán hirtelen látom, hogy Wei nemet int a fejével. Egészen apró mozdulat csak, de az én szemem jelenleg borzasztó éles...
Eljátszadozom a gondolattal, hogy nem törődök vele, mit mond az ideiglenes főnököm, és nekimegyek Alíznak, lesz ami lesz alapon... de aztán összeszedem magam.
+ Nyugalom kislány, nyugalom...
Veszem egy mély levegőt és felegyenesedek, mármint 4 lábon. Kihúzom magam, eltüntetem a támadó pózt és a morgást is abbahagyom.
+ Nah tessék, legyetek boldogok nagyfejűek!


(61)
Mulan Huryū
Mulan Huryū
Ingadozó

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Itt-ott.

Vissza az elejére Go down

Tótágas-tó - Page 2 Empty Re: Tótágas-tó

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.