Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Földszint: Konyha

3 posters

Go down

Földszint: Konyha Empty Földszint: Konyha

Témanyitás by Alyara Nirois Pént. Jan. 13, 2012 2:50 am

Kellemes halványsárga csempézetű tágas helység. És bár a legmodernebb technikával van felszerelve, mégsem tűnik hivalkodónak, vagy modernek - hála a legédesebb és legszebb konyhabútoroknak, amit az ember valaha is láthatott.

A helység közepén van egy kisebb asztal, amit ugyanúgy lehet étkezőasztalnak használni, mint az étkezőbelit. Csupán kényelmességi okok miatt helyezték ide, hogy ne kelljen kimenni a szomszédos szobába, ha nincsenek olyan sokan.

A szobából három ajtó nyílik, egy a hallba, egy az étkezőbe, illetve egy a hátsó udvarra.
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Földszint: Konyha Empty Re: Földszint: Konyha

Témanyitás by Alyara Nirois Pént. Jan. 13, 2012 2:58 am

[2900. július 23., 16:06]

/Bevezettem a vendégemet a konyhába, majd kinyitottam a hűtőt, hogy elővegyek egy üveg tejet. Bögrébe töltöttem, és elkezdtem szürcsölni a pulthoz támaszkodva. Gondolataim teljesen elkalandoztak, percekig állhattam némán és teljesen elbambulva./

+ Miért jött ide? Miért pont ő? Mit akarhat vele Ghadar? Tényleg képes lenne rá? Biztonságban tud tartani?

/Ehhez hasonló gondolatok keringtek a fejemben, amikor végre észhez kaptam./

- Elnézést! Eléggé szokatlan, hogy végre érintkezek valakivel önnön száműzetésemben /sóhajtottam./ Ha esetleg gondolod, a kényelmesség kedvéért tegeződhetünk. Érezd otthon magad! Mit kérsz? Tejet? Vizet? Valami erősebbet?

/Eléggé zavarban voltam ahhoz, hogy elpiruljak, és félénk mosolyra húzzam a tejtől cicabajúszós számat./


(76)

*Semmi extra. Razz*
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Földszint: Konyha Empty Re: Földszint: Konyha

Témanyitás by Tereus Szomb. Jan. 14, 2012 8:52 am


/Hosszúnak tőnő percek teltek el itt is, mire vendéglátóm magára talált a merengésből és újra hozzám fordult./
- Hát akkor szervusz Alyara! Én úgy hallottam, hogy az önkéntes száműzetés, nem annyira feszes.
/Nyújtom felé kezem, hogy ezzel is a közelebbi viszonyt megpecsételjük./
- Legalábbis, nekem ezt súgták és éppen ez miatt vagyok itt. Mint már társnőm is mondta, hogy vigyázzak rád!
/Egy kacsintás keretében megengedek magamnak egy félmosolyt./
- Egy kávé megfelelne, köszönöm. Viszont ha nincs akkor elfogadok bármit amit elém teszel. Viszont a tejet kihagynám.
/Mondom kicsit szomorkás hanglejtéssel./
- Nekem nem állna olyan jól a bajusz, mint neked. Már próbálkoztam vele anno. A körszakállt jobban bírták, de azzal is csak a macera volt.
/Próbálom oldani a kettőnk között lévő helyzetet, de egyenlőre védencem nem úgy tűnt, mint aki hajlandó a mimóza, megszeppent kis lányka szerepéből kizökkenni./


{84}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Földszint: Konyha Empty Re: Földszint: Konyha

Témanyitás by Alyara Nirois Hétf. Jan. 16, 2012 8:03 am

[2900. július 23., 16:10]

/Hozzáálltam elkészíteni a megrendelt kávét. Nem bajlódtam sokat a kütyükkel, egyszerűen csak fogtam egy üres bögrét, és megteremtettem a fekete levest. Aztán átnyújtottam Tereusnak az itókát. Amikor a kezünk összeért, mintha enyhe pír futott volna végig arcomon./

Amikor megemlítette, ismét elpirultam, és gyorsan letöröltem a tejes bajszomat a számról, aztán álltam még néhány percig, és elkezdtem nevetni. Régen örültem már ennyire. Csilingelve adtam a világ tudtára, hogy jól érzem magam./

- Szóval, hogyan is kerültél pontosan ide? /kérdeztem vigyorogva, és ismét hagytam magam elveszni a tekintetében. Egy kicsit mintha vonzódtam volna hozzá. De nem mertem kezdeményezni, csak leégettem volna magam. Meg még nem is ismerem, és bár igaz, hogy felettébb kíváncsi vagyok rá, egyelőre nem akartam felfedni magam. Meg én sem tudtam igazán, hogy mit akarok az életben maradáson kívül./


(77)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Földszint: Konyha Empty Re: Földszint: Konyha

Témanyitás by Tereus Kedd Jan. 17, 2012 1:53 am


/Leplezetlen félmosollyal néztem védencem zavart viselkedését, régen volt már, hogy így reagált közelségemre egy nő, és be kell, hogy valljam, nagyon jól esett! Hiszen, legutóbb ilyent a XXI.században éreztem. Alyara igen csinos és aranyos volt. Ráadásul még kávét is csinált, szó szerint csinált nekem./
- Köszönöm!
/Mondom mikor megkapom a kért feketét. Mikor kezünk összeért és elpirult egy újabb kacsintást küldtem felé./
- Azt hiszem ez lesz a legédesebb kávé amit valaha ittam.
/Csilingelő nevetése és a finom kávé meggyőzött arról, hogy itt nem akarnak megölni mint a Lidércek. kényelmesen neki dőltem a pultnak, onnan szemléltem a gyors cicamosdást. Kérdésére már komolyan néztem rá./
- Ide? Hajnal hozott! Pontosan nem tudom, hol vagyok, de tetszik!
/Néztem a szemébe. Amiben magam láttam és azt a félénk ártatlanságot amit mindig is távol tartottam magamtól, mert nagy lett volna utána a gyűlölet felém. De most, valahogy nem zavart. Még jobban vonzott./
- Viszont nem kell emiatt aggódnod. Majd feltalálom magam. Viszont ha mesélnél egy kis környezeti leírást, az itteni szomszédokról, vagy a városrészről megköszönném.
/Kis szünetet tartok, majd kicsit mélyebb hangon szólalok meg./
- De legjobban Te érdekelsz!
/Miután látom jelét, hogy van hatása annak amit mondok, vissza kanyarodok a kicsit hivatalosabb hangnemhez, nem akarom megijeszteni Alyarát és legkevésbé sem elhamarkodni a dolgokat./
- Mesélj magadról. Ha többet tudok rólad, könnyebben tudlak megvédeni!
/Magyarázom, majd újra a kávémba temetkezem, miközben a csésze peremén átlátva, öt figyelem./


{85}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Földszint: Konyha Empty Re: Földszint: Konyha

Témanyitás by Alyara Nirois Kedd Jan. 17, 2012 7:23 am

[2900. július 23., 16:17]

/Kicsit moderálnom kellett magamat, ezért hát ismét felöltöttem diplomatikus maszkomat./
- Altmyrcában vagy, az én házamban. Ebben semmi különös nem lenne, de ami nagyon aggaszt az az, hogy tényleg nincs itt senki, ugyanis valami nagy gubanc volt a mágusoknál. Fogalmam sincs, hogy hol lehetnek, de majd Ghadar szól, hogyha meg kell őket látogatnom. Valójában azt az utasítást kaptam, hogy maradjak Polimetronban, de ott sokkal többen ismernek fel, mint errefelé.

- Magamról? /vonom fel a szemöldököm, de aztán megint elnevetem magam./ Hát, nem sok mindent tudok mondani. A valódi nevem Georgina. Kevesen ismerik, tehát ha majd álcában kalandozunk, hívj így!

+ Miért mondtam el ezt neki??

- És amúgy... bízok Ghadarban, de miért is éppenséggel téged küldött? /kérdeztem, miközben közelebb léptem hozzá./


(78)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Földszint: Konyha Empty Re: Földszint: Konyha

Témanyitás by Tereus Kedd Jan. 17, 2012 8:20 am


/Megköszörültem a torkom, mert egy nagyobb korty majdnem félresiklott, mikor arról számolt be éppen Alyrar, hogy kihalt a város./
+ Szóval ezért kell nekem most itt lennem. +
/Apró fintor jelenik meg szám szegletében, miközben tovább magyaráz./
+ Mindenki lelécelt, mert akadt egy kis gubanc mert Perselus Piton valamit félrekevert?! Jah, nem ö meghalt! +
/Felhörpintettem, mintegy záró akkordként gondolatmenetem végén a maradék kávém./
- Köszönöm, nagyon finom volt!
/Magam mellé helyeztem a csészét a pultra, majd rátámaszkodtam kétoldalt és megkapaszkodtam a halványsárga színű, gránit mintás fedlapban./
- Szóval, kedves Georgina! Hogy miért pont rám esett a választás, igen egyszerű. Én voltam akkora balek, hogy önként és dalolva elvállaljam a védelmed.
/Hogy közlendőm élét vegyem, halványan elmosolyodtam./
- Én voltam kéznél, és megfeleltem az elvárásoknak, ami erre a célra kell.
/Megvonom enyhén a vállam./
- Legalábbis feltételezem, hogy ez az oka, annak, hogy engem ugrasztott kis mindennapjaimból.
/Alaposan végigmértem, az alig karnyújtásnyira tőlem álló fiatal lányt. Eléggé észrevehetően, nem lepleztem. Most már nem állta utam a bejárati ajtó, így egészen megnézhettem magamnak. Tetőtöl-talpig./
- De cseppentsem bántam meg, hogy ráálltam az ügyre!
/Feleltem, mikor befejeztem végre a mustrát. Miközben mélyen a szemébe nézve kerestem a választ./


{86}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Földszint: Konyha Empty Re: Földszint: Konyha

Témanyitás by Alyara Nirois Csüt. Jan. 19, 2012 5:38 am

[2900. július 23., 16:21]

/Mielőtt válaszolt volna, grimaszolt egy kicsit. Ajkaim mosolyra görbültek, ahogy visszavettem tőle a bögrét, majd tisztán visszatettem a helyére./

- Nem lehetsz balek, ha Ghadar miatt vagy nálam /mondtam csendesen, és lesütöttem szemeimet. Túl közel volt egy pillanatig. Olyannyira, hogy éreztem az illatát, láttam szárnya selymességét, és hallottam szíve dobogását. Egy pillanatra hatalmába kerített, és én nem szerettem, ha uralkodnak rajtam.

- És most mit fogunk csinálni? /kérdeztem, miközben leültem a konyhaasztalhoz az egyik kényelmes székre./ Várunk, amíg az ellenség megtalál? Vagy elébük megyünk?

(79)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Földszint: Konyha Empty Re: Földszint: Konyha

Témanyitás by Tereus Csüt. Jan. 19, 2012 5:55 am


/Hirtelen visszavonulása engem is meggyőzött arról, hogy nem kellene túlzásba esnem, de annyira tetszett ez a játék, hogy nem bírtam megállni, hogy még egy utolsót ne szúrjak oda. Hiszen feldobta a labdát!/
- Az lenne a legjobb, ha azon a formás hátsódon maradnál, és közben megismernénk egymást.
/Vállrándítás helyett, most a szárnyamat mozgattam meg kicsit. Mosolyom vissza vált komollyá./
- Attól mert itt vagyok, nem kellene bemenned az oroszlán barlangjába, főleg, hogy nem tudom, kik azok akik az életedre akarnak törni. Igaz azt sem tudom miért. Reméltem Te majd leszel oly szíves és elmondod.
/Karba fonom a kezeim és kicsit kényelmesebb helyzetet veszek fel a pultnak támaszkodva, ezzel is utalva arra, hogy figyelmesen hallgatom akár a hosszú mesét is./
- Kezd az elejéről, az a legegyszerűbb!
/Biztatom./


{87}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Földszint: Konyha Empty Re: Földszint: Konyha

Témanyitás by Alyara Nirois Csüt. Jan. 19, 2012 6:35 am

[2900. július 23., 16:23]

+ A formás hátsómon?! Ezt tényleg komolyan gondolta? Hát persze, hogy nem.

- Vámpírok /formáztam a szavakat, és elég látványosan megborzongtam. Fogalmam sem volt róla, hogy hol vannak, és mit akarnak tőlem, de szabályosan kétségbe voltam esve, és ez valószínűleg jó alaposan meg is látszott rajtam./ Ha tényleg tudni akarod, végül is elmesélhetem.

- Igazból nem egy nagy történet. És az se biztos, hogy így van, ugyanis Tédienen kívül nincs más forrásom. Egy alakváltónk rossz oldalra állt a halhatatlanságot keresve, és lehetővé tette a vámpírok számára, hogy elkapjanak néhány nekromantát. /Pár percre elhallgattam, hogy rendezzem kicsit a gondolataimat./ Tudod, a nekromanták képesek arra, hogy irányítsák a vámpírokat. Ez mindig is nagy probléma volt, de most a felek ténylegesen egymásnak ugrottak. És én kellek nekik valamire...

(80)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Földszint: Konyha Empty Re: Földszint: Konyha

Témanyitás by Tereus Csüt. Jan. 19, 2012 7:22 am


/Félig lebiggyesztet szájjal nézem a megremegő vállakat és hallgatom végig a röpke sztorit. Elgondolkodom mit is említett Nália a vámpírokról és a varázslókról. Egy hümmetnéssel lezárom az elmélkedést, majd figyelmemet újra Alyarára fordítom./
- Hallottam már a két említett lényről, de a neckromatákról viszont nem annyit.
/Ellököm magam a pulttól és kihúzok magamnak egy széket, majd miután megfordítottam ráülök. Kezemet a karfára teszem./
- A lidércekről többet tudnék mondani, személyes tapasztalat miatt, de ez most nem fontos! Mert most a vérszívók a ludasok és a nekrok.
/Beszélek hozzá, remélem ezzel megnyugtatom. Nem akarom, hogy féljen, hiszen pont az miatt vagyok itt, hogy megvédjem. Meg kell bíznia bennem, különben nem ér semmit az egész ismerjük meg egymást rész./
- Ki az a Tédienen? És ki az az alakváltó aki rossz fát tett a tűzre?


{88}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Földszint: Konyha Empty Re: Földszint: Konyha

Témanyitás by Alyara Nirois Pént. Jan. 27, 2012 12:05 am

/Kicsit igyekeztem feloldani a saját feszültségem, ezért inkább a hajammal kezdtem babrálni. Kezdtem egyre inkább zavarba lenni a közelségétől./

- Tédien az a hölgy, aki megtanított a mágia alapvető alkalmazására /mondtam mosolyogva, miközben felidéztem néhány szép emléket. Vigyorogtam még egy darabig elmélázva, majd újra szóra nyitottam ajkaim./ Állítólag Ieasnak hívják, és megszállott alak. Nem tudom, hogy mik a céljai, csak azt hogy... /Hirtelen elhallgattam, mert nem voltam benne biztos, hogy mit oszthatok meg vele, és mit nem./ Ne haragudj, de nem tudom, hogy mennyit mondhatok el neked. Lehet, hogy éppen egy hadititkot fecsegtem majdnem ki...


(81)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Földszint: Konyha Empty Re: Földszint: Konyha

Témanyitás by Tereus Pént. Jan. 27, 2012 3:01 am


/Figyelem a velem szemben ülő lány minden mimikáját és mozdulatát, kicsit a húgomra emlékeztet, amikor megismertem. Ennek az emléknek köszönhetően elkomorodom és vissza mászom a távolságtartó falaim mögé./
- Ha nem mondod el, hogy mi folyik itt, akkor nem foglak tudni megvédeni. Pedig ez a feladatom!
/Szárnyam és vállam egyszerre mozdul meg, mintha együtt mozognának./
- Ha nem bízol meg bennem, nekem mindegy! De csak, hogy rávilágítsak a dolog lényegére, ha ez egy hétpecsétes titok, akkor mindenki tud róla, én nem az előtt kellene titkolóznod, aki a te oldaladon áll!
/Magyarázom tárgyilagos hangon. Kis szünetet tartok, majd megköszörülöm a torkom./
- Viszont ha nincs kedved beavatni, akkor dobj fel egy másik témát nyugodtan! Úgy hiszem, jó ideig itt leszek melletted, nem kellene szótlanul és idegenként eltöltenünk ezt az időt!


{89}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Földszint: Konyha Empty Re: Földszint: Konyha

Témanyitás by Mira Csüt. Feb. 09, 2012 6:59 am

*Tereus (és Alyara)*

[2900. július 23., 16:27]

Alyara szóra nyitja a száját, de bármit is mond, nem hallod. Továbbra is feszültség van köztetek, és bár igyekszik palástolni, testbeszédén látszik, hogy eléggé zavarban van a közelségedtől. Egyre csak beszél, és először süketnek érzed magad, és egyre ingerültebbé válsz, míg végül a lány képe egyre fakóbbá válik, és a környezet szép lassan elhalványul.

Fehérség van csupán körülötted és csönd.

Nővéred nevetésére ébredsz az Előcsarnokban, de senki nincs a folyosón rajtad kívül. Olyan, mintha álom lett volna csupán, de a lány finom illata a bőrödön ráébreszt, hogy az utóbbi pillanatok valóságosak voltak.

Azon a folyosón vagy, ahonnan Hajnallal együtt eltűntél. A kijelző 16:30-at mutat. Mindenre emlékszel, ismered a küldetésed, de nem érted, miért kerültél ide.

*Szabad vagy - reményeim szerint hamarosan megint találkozol Alyával. Wink*
Mira
Mira
Mesélő - Polimetron és Altmyrca moderátora

Hozzászólások száma : 271
Join date : 2010. Aug. 30.

http://little-pluto.hu

Vissza az elejére Go down

Földszint: Konyha Empty Re: Földszint: Konyha

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.