Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Földszint: Hall

3 posters

Go down

Földszint: Hall Empty Földszint: Hall

Témanyitás by Alyara Nirois Szer. Dec. 01, 2010 11:42 pm

Bordó falak, hideg kőpadló. A helységet beragyogó fény, ami az egy emelettel följebb lévő dupla-ablaknak köszönhető, mégis barátságossá teszi a szobát, nem tűnik az hűvösnek.
A beltér nagyon magas, ha elengednénk egy héliumos lufit a második emelet padlójánál kötne ki, kérdéses, hogy a csigalépcsőről el lehetne-e érni.
A vendéggel szemben kétoldalt futnak a lépcsők felfelé, a két feljáró között egy ajtó van, ami az ebédlőbe vezet.
Jobbra a zeneszoba, balra a társalgó.
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Földszint: Hall Empty Re: Földszint: Hall

Témanyitás by Alyara Nirois Csüt. Dec. 02, 2010 11:58 pm

/Elégedetten figyeltem, amint a málló vakolat eltűnik a falakról, és kellemes vörös festék veszi át a helyét. Nem tudom, miért ezt a színt választottam, de valahogy úgy éreztem, ez illik az épület hangulatához.
Elképedve emeltem a fejem a plafon felé, de az alkonyati félhomályban nem láttam azt a pontot, ahol a beltér véget ér, és egy új emelet kezdődik. De mégis, mintha egy csillár körvonala villant volna meg a magasban. Törtem a fejem, míg végül elkurjantottam magam. Az egyik ajtó kivágódott, és szép sorjában betolakodtak rajta a rossz állapotban lévő portörlők. Gyertyák és egy gyufa is jött velük.
Utóbbiak felszálltak a csillárhoz, elhelyezkedtek, majd a gyufa aranyos sercegése után fény gyúlt, és megszemlélhettem azt a helységet, ahol voltam.
A falak immár bordók voltak, a padlót fekete-fehér kövek fedték be. Utasításomra a portörlők és a felmosók elkezdték súrolni a kőpadlót. Meg úgy mindent.
Amikor Fro belépett mellém, már javában folyt a takarítás. Hüvös fuvalltat tört be a szobába, és elkezdtem vacogni. Odakint esett a hó./
- Mit szólsz? Csodálatos!

(40)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Földszint: Hall Empty Re: Földszint: Hall

Témanyitás by Froeira Lullaby Hétf. Dec. 06, 2010 9:10 am

/Ahogy beléptem isteni világosság gyúlt a teremben. A díszes csillár kristályairól a gyertyaláng fénye ezernyi pontocskában villogott a vörös falakon. Talpam alatt fekete-fehér kőpadló kopogott, s szemben ott volt egy szépen megmunkált lépcsősor.
Pontosan olyan volt, mint ahogy azt az álmaimban elképzeltem: varázslatos - na persze ebben nagy szerepe volt Alyara mágiájának; a portörlők még javában fel s alá futkostak a hatalmas teremben. Láttam a felettünk elterülő emelet korlátját, s még valami kisebb, csigalépcsősorra emlékeztető dolgot is.
A lélegzetem is elállt a látványtól, azon nyomban pörögni kezdtem, mint annak idején, kislány koromban, amikor új szoknyát kaptam. Iszonyúan szédültem, de nem zavartattam magam, szinte körbetáncoltam az egész báltermet. Alyara az elején még csak nevetett rajtam, aztán magammal húztam, és együtt forogtunk körbe-körbe...
Pár perc után meg kellett, hogy álljunk, kapkodva szedtük a levegőt és nekem rettenetesen szúrt az oldalam, mintha a régi, jó testnevelés órák utáni "kellemes" közérzetemet idézték volna vissza, persze most annál sokkal boldogabb voltam. Megkaptuk életem házát, és olyan csodássá varázsoltuk, hogy olyat még emberfia nem látott./
-Ennél fantasztikusabb nem is lehetne! /feleltem nevetve Alya korábbi kérdésére. Aztán ahogy kiegyenesedtem, azonnal felsprinteltem a lépcsőn az emeletre. Szokás szerint majdnem orra estem, de még épp időben kaptam el a korlátot. Gyorsan összeszedve magam, izgatottan siettem fel, hogy még épp láthassam a toronyszobát természetes fényben tündökölve./

(15)
Froeira Lullaby
Froeira Lullaby
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 59
Join date : 2010. Sep. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

http://froeira.blogspot.com/

Vissza az elejére Go down

Földszint: Hall Empty Re: Földszint: Hall

Témanyitás by Alyara Nirois Vas. Dec. 04, 2011 2:08 am

/Kettőt pislogtam, és a házam előtt találtam magam.

Fogalmam sincs, mennyi időt tölthettem a tér-idő görbületben, de tény az, hogy hét ágra sütött a nap, így hát óvatosan leemeltem magamról a köpönyegem, miután beléptem a házba.

A hall ugyanolyan barátságos volt, mint legutóbbi látogatásomkor, ami meg kell vallani, jó régen volt. Furcsamód mindig is a polimetroni házat tartottam otthonomnak, mégis ezt a kúriát szerettem jobban.

Kitekintettem az ablakon, mikor a köpönyegem már a fogason volt, és vágyakozva mosolyogtam a fákon csiripelő madarakra. Ők szabadok voltak, és nem fenyegette őket komoly veszély.

Bánatosan sóhajtottam egyet, aztán felrepültem a szobámba - csak hogy én is szabadnak érezhessem magamat egy kis időre./


(73)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Földszint: Hall Empty Re: Földszint: Hall

Témanyitás by Tereus Szer. Dec. 14, 2011 6:59 am


/Meglepődöm Hajnal első mondatán, hiszen úgy véltem, hogy csak magamban hangzott el a sértéssel kapcsolatos véleményem. Viszont nem teszem szóvá, felmerülő aggályaim! Csendben haladok mellette.
Vonásaimat már rendezném mikor, újra a meglepetés lesz úrrá rajtam./
- Hiszen ha jobban bele gondolunk, ez egy őskövületi darab.
/Mondom halványan mosolyogva, de eleget teszek kérésének. Csengetek./


{81}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Földszint: Hall Empty Re: Földszint: Hall

Témanyitás by Alyara Nirois Vas. Jan. 01, 2012 1:15 am

*Tereus, Mira*

[2900. július 23., 15:52]

/Csöngettek.

Idegesen felpattantam a dolgozóasztalomtól, és elkezdtem aggodalmaskodni. Már éppen arra az elhatározásra jutottam, hogy élesítem az összes mágikus pajzsomat, amikor arra a következtetésre jutottam, hogy valószínűleg egy gyilkos nem a bejárati ajtóhoz jönne, és nem csengetne.

Azért a biztonság kedvéért felhevítettem a kezeimet, hogy a megfelelő varázslattal azonnal tudjak reagálni, ha eldurvul a helyzet, miközben lesétáltam a lépcsőn, hogy kinyissam az ajtót./

- Miben segíthetek?

/Miután résnyire kinyitottam az ajtót, két angyalt láttam magam előtt. Valamelyest megkönnyebbültem, de paranoiám akkor sem hagyott nyugodni./

(74)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Földszint: Hall Empty Re: Földszint: Hall

Témanyitás by Tereus Hétf. Jan. 02, 2012 1:51 am


/Kis toporgás, némi unott tekintett után neki dőlök a bejárati ajtó tokjának. Szemem a környezetem és Hajnalt fürkészi./
- Nem sieti el a kisasszony. Meglehet nincs is itthon.
/Jegyzem meg eltűnődve, majd végre halkan, de mozgást hallok bentről. Egy apró vállrándítással nyugtázom előző megjegyzésem. Tévedhetek én is.
Mikor az ajtó végre kinyílik résnyire, eltolom magam az ajtóból, nehogy emiatt rémüljön halálra a lány. Amennyire tudom szemügyre veszem, a bokájától egészen a szeméig. Már amit az ajtó láttatni enged./
- Üdvözlöm kisasszony! Engedje meg, hogy bemutatkozzak, nevem Tereus, és kedves társnőm Hajnal. Alyara Nioris kisasszonyhoz van szerencsénk?
/Hangom hivatalos, tartásom viszont a hanyag rossz-fiús eleganciát tükrözi./


{82}
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Földszint: Hall Empty Re: Földszint: Hall

Témanyitás by Alyara Nirois Szer. Jan. 04, 2012 6:21 am

[2900. július 23., 15:55]

/Még véletlenül se valaki mást kerestek. Engem. Már megint. Mindenki engem akart./

- Igen, én vagyok /mondtam kicsit keserűen./ Ha megbocsájtanak, dolgom van. /Készültem, hogy becsukjam az ajtót, de valami nem hagyta./ Mi a..?!


- Ghadar küldött minket. Ha biztonságban akarsz maradni, elfogadod Tereus védelmét.

- Ghadar? /kérdeztem megdöbbenten. Természetesen ismertem a nevet. És az arcot is mögötte. Szerettem. Megbíztam benne.

Kelletlenül kitártam az ajtót, és betessékeltem rajta Tereust. Ám Hajnal nem volt már sehol./

- Elnézést a felfordulásért /szóltam pironkodva, miközben becsuktam az ajtót./ Leginkább Polimetronban szoktam tartózkodni, csak ritkán vagyok itt.

/Eléggé kényelmetlenül éreztem magam, ahogy mindketten ott álltunk a Hallban. Csendesen szemügyre vettem a fiatalembert. Sokáig tanulmányoztam az arcvonásait, talán túl sokáig. Amikor észrevettem magam, inkább megszólaltam:/

- Esetleg inna valamit?

(75)
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Földszint: Hall Empty Re: Földszint: Hall

Témanyitás by Tereus Szer. Jan. 04, 2012 8:02 am


/Már majdnem becsukódott előttünk az ajtó, mikor Hajnal hajlandó volt megmozdulni és nem épp finom nőiességéről tett tanúbizonyságot, megtartotta egy kézzel az ajtót, hogy ne történjen meg velünk ez a kis kellemetlenség./
- Köszönöm, hogy vendégül fogad hölgyem!
/Modorom továbbra is az udvarias légkört mímelte. Miközben beljebb mentem, alaposan szemügyre vettem az előszobát és eközben társnőm el is tűnt. Kettesben maradtam így védencemmel. Aki nem épp a legtökéletesebb házigazda szerepét játszotta, mígnem megkérdezte, hogy innék e valamit. Egészen addig hagytam, hogy tanulmányozzon. Illően nem néztem rá, nehogy megzavarjam./
- Ugyan, a látvány magával ragadó!
/Mondom a szabadkozó félszeg lánykának enyhe mosollyal arcomon./
- Köszönöm, igen, ha megkínálna valamivel és inna velem, hálás lennék.
/Enyhe meghajlással fogadtam gesztusát./


{83}
*Gratulálok a szintlépésedhez, milyen különlegességekkel egészül ki admini karaktered képességtára?*
Tereus
Tereus
Szeráf

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2010. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Földszint: Hall Empty Re: Földszint: Hall

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.