Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Ezüst kör

4 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Ezüst kör Empty Ezüst kör

Témanyitás by Morare Kedd Szept. 20, 2011 9:56 am

A Fapalota közelében egy hatalmas, a sátrak egy részének elbontásából létrehozott kör, közepén méretes máglyával. Kizárólag ünnepségek alkalmával használják. Az ünnepség letelte után a sátrak visszaépülnek.
Morare
Morare
Mesélő

Hozzászólások száma : 77
Join date : 2011. Sep. 06.

Vissza az elejére Go down

Ezüst kör Empty Re: Ezüst kör

Témanyitás by Morare Kedd Szept. 20, 2011 9:56 am

/ A lakósátrak nagy része el lett takarítva, hogy helyet biztosítson a nyüzsgő tömegnek. Bár a Fapalota még mindig központi, tájuraló elemnek hatott, helyét most egyértelműen a hatalmas máglya vette át. Több száz félalakban lévő farkas állta körül, ám Zound vezetésével könnyedén a belsőbb körökbe jutottatok. A látvány lenyűgöző. A vörös lángok az éj sötétjébe marnak, mint megannyi kéz, kapkodnak az elérhetetlen hold felé. Körülötte táncosok kígyóznak, mozgásuk dinamikus, erős, magával ragadó. A dobok ütemére lépnek, ugranak, szinte eggyé válva a zenével. Sokan egy ősi, elfeledett nyelven énekelnek. Hangjuk vakkantáshoz, néhol morgáshoz hasonlít. Az ezüst telihold tiszta fénye összeolvad a máglya sárgás lángjaival. A dal elárasztja a szíveket, az ütem egy ritmusra hangolja a dobbanásokat. A táncosok látványa nyugalmat hoz az elmére, a tömeg és a közelség elzsongítja az érzékeket. A dobok egyre gyorsabban, és gyorsabban szólnak, az izgalom fokozódik, míg végül, hirtelen elhallgat minden. A táncosok közül kiemelkedik egy alak. Egy karcsú, fekete vérfarkas, testét fehér, festett spirálok díszítik. Szólásra nyitja pofáját. Hangja gyengéd, ám mégis erős és határozott. /
– Testvéreim! Eljött hát újra a Telihold ünnepe! Eljött az idő, mikor Holdanya felénk fordítja orcáját! Megszemléli gyermekeit, meghallgatja hangunkat! Vadászaink, harcosaink erőt kapnak! Testvéreink elméjében felébred a farkasok ősi tudása! Élvezzük hát Anyánk figyelmét! Mutassuk meg neki! Mondjuk el neki, hogyan élünk ajándékával! Érezzük, hogy ez az ajándék az, ami összeköt minket! Ami erőssé tesz minket! Testvéreim! Csatlakozzatok a kórushoz, hogy Holdanya minden gyermekét meghallgathassa!
/ Beszéde végén egy erős, hófehér farkasra pillant. A hím alig láthatóan bólint a fekete nőstény felé, majd mély hangján elnyújtott farkasüvöltésbe kezd. Fekete Hold, aki eddig beszélt csatlakozik hozzá. Újabb és újabb hangok követik, míg a jelenlévő farkasok mindegyike fejét az égnek emelve üdvözli az ezüstösen derengő égitestet. A kórus elsöprő erejű, a több száz farkas hangja mélyre hatol, biztonságot, összetartozást sugall. A szívekben megrezdül valami, erős a késztetés, hogy csatlakozzatok, hogy eggyé váljatok a tömeggel. De bárhogy is döntötök, egy idő után a hang szép lassan elhalkul, és feszült várakozás kerül a helyére. A hófehér farkas dörgedelmes hangon szólal meg. /
– Most pedig, kezdődjön az ünnep! / Kijelentése folytán a dobok újra megszólalnak, a tűz körül a táncosok száma megszaporodik. Néhányan egyértelműen vadászni indulnak, mások a már előre megsütött, vagy félig nyers húsokat hozzák fatálakon. Sokan beszélgetésbe, ivásba kezdenek. Zound egyértelműen a fehér farkas felé indul, a tömeg gyűrűjén belül, de a táncolók körén kívül. /
Morare
Morare
Mesélő

Hozzászólások száma : 77
Join date : 2011. Sep. 06.

Vissza az elejére Go down

Ezüst kör Empty Re: Ezüst kör

Témanyitás by Fiona Freefall Vas. Szept. 25, 2011 9:18 am

/Mire észbekaphattam volna, vagy egyáltalán, meggondolhattam volna, helyes-e amit teszek, már együtt vonítottam a többiekkel és egyáltalán nem lepett meg, hogy Lomposka kitörő örömmel fogadta a nagy, közös üvöltést. Nagyjából mintha egy metálkoncerten lettem volna, a tömeg magával ragadott és én még arról az egyszerű tényről is megfeledkeztem, hogy a szöveget sem ismerem... Szerencsére ilyesmire szükség sem volt, egyrészt szöveg nem nagyon hangzott el, másrészt meg tesókám nagyon is tudta, mit kell üvöltenie-énekelnie kellőképp erős és határozott hangján. Mikor elhalkult a kórus, kicsit késve követtük, sőt, a csendbe még egy elégedett nyikkanást is sikerült belevakkantani, amit széles vigyorom követett. Végtére is, tényleg jól éreztem magam! Örömömet vigyorogva rásugároztam kedvenc hímemre, aki veszett bulizás helyett inkább megindult a fehér pofájú főfarkas felé. Kicsit tanácstalanul pillogtam magam köré, de aztán vállat vonva megindultam utána. +Ha ő beszélni akar főalfaságával, nekem is ott a helyem! Nehogymár félremagyarázzon vagy épp a másik félreértsen valamit!+/

(175)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Ezüst kör Empty Re: Ezüst kör

Témanyitás by Adam Deer Hétf. Szept. 26, 2011 4:10 am

/Mosolyogva hallgatom, ahogy vonyítanak, a többiek viszont én inkább nem csatlakozok ezt valahogy sikerül megállni. Azok közül, akikkel érkeztem ketten elindultak a fehér farkas felé, aki beszédet tartott, de engem jobban érdekelt az ünnep, ha már sikerült valahogy idekeverednem. Néhányan elindultak vadászni mások viszont ínycsiklandozó illatú húsokat kezdtek el fatálakon hozni, míg egyre többen táncikálnak a tűz körül. Kicsit elidőzök a meghagyott sátrakon./
+Vajon honnan tudnék szerezni egy ilyet?+
+Miért?+
+Valahol csak kell lakni. Meg ez hordozható, ami szerintem pluszpontot érdemel.+
+Ez mondjuk igaz. Pluszpont, ha magányos farkas akarsz lenni...+
+Még akár az is meglehet.+
/Megpillantottam egy alakot, aki a tűztől eltávolodva, lihegve ül le a földre pihenni. Oda is sietek hozzá, hogy feltegyem a fejemben már megfogalmazott kérdést./
- Helló. Megtudnád, mondani, hogy az ünnepség után honnan, tudnék szerezni egy sátrat?
/Kérdezek rá egy gyors köszönés után a lihegő alaktól és leguggolok mellé, hogy jobban értsem, amit mond./
(17)

Adam Deer
Adam Deer
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2011. Jun. 02.

Vissza az elejére Go down

Ezüst kör Empty Re: Ezüst kör

Témanyitás by Philomela Ylva Pént. Szept. 30, 2011 12:22 am


/Szinte az elsők között csatlakozott a kórushoz. Érezte belsejében a tombolást, a féktelen erőt, ami fogai között kitört, és erős, határozott üvöltésként távozott. Az utána keletkezett pillanatnyi csend megnyugvást hozott. Egyetlen gondolat töltötte be elméjét +Hazaértem!+ + Hazaértem! + Látta, ahogy Fiona elindult imádott Zoundja után. És hagyta. Adam máshoz ment oda, és láthatóan a fogadó falka tagjai is kicsit tanácstalanná váltak, hogy mit tegyenek. /
+ Akkor hát, ideje megalapozni a jövőnket… +
+ És mégis hogy gondolod? +
+ Figyelj. És tanulj. +
/ Tekintete végigjárt a tömegen. Az elhelyezkedés alapján, hogy milyen közel kerültek a fehér vezérhez, nagyjából meg tudta saccolni a ranglétrát. /
+Megvan!+ / Pillantása az egyik ezüstös hímen állapodott meg. Nem látott mellette nőstényt. De tudta, a hím figyelmét nem lesz könnyű magára vonnia. /
+ Először mindenképpen a vezérnél kell bemutatkoznom… +
/ Kihúzta magát, és könnyed járással követte Fionáékat. Figyelmét közben az ezüst hímre összpontosította, és valóban, egyre gyakrabban sikerült elkapnia a tekintetét. /


{43}
Philomela Ylva
Philomela Ylva
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 30.
Age : 36
Tartózkodási hely : Önmagamban

Vissza az elejére Go down

Ezüst kör Empty Re: Ezüst kör

Témanyitás by Morare Pént. Szept. 30, 2011 12:57 am

*Fiona Freefall, Philomela Ylva*

/ Zound megállt Fehéragyar előtt, füleit hátracsapva, fejét enyhén meghajtva köszöntötte./
– Ulfric, úgy tűnik az egyik kölyök híreket hozott. És még két másik újoncba botlottunk az ünnep kezdete előtt.
– Kettő? Sűrű a mai nap, ezek szerint. / Fogadta a köszöntést egy fejbiccentéssel a vezér. Fekete Hold helyet foglalt mellette. Kedves mosolyát az érkező Fionának küldte. / – És mégis, milyen hírt hozott? / Vonta fel szemöldökét a fehér hím. /
– Ezt hagyom, hogy ő magyarázza el. / Zound oldalra fordulva utat engedett Fionának. /
– Két újat mondtál, de csak egyet látok közeledni. / Szólalt meg a fekete nőstény, hangjában nem volt megrovás. / – És ahogy látom, a falkád sincs még a helyzet magaslatán. / Állapodott meg tekintete a tanácstalan hármason. A hím egy dühösebb morranással jelezte, hogy tisztában van a helyzettel. /

*Adam Deer*


– Sátrat? Most akarsz sátrat szerezni? / Nevetett fel a földön ülő farkas. / – Majd az ünnepség után legfeljebb, kerítünk neked egyet. De nem ilyenkor kell megpróbálni elszakadni a falkádtól, kölyök. Önállóságra ráérsz később is gondolni! Most inkább mulass, vadássz, cserkéssz be valakit!
– Jó tanácsokat adsz te is a kölyöknek, Zörrenő Avar! / Vágta finoman fejbe egy kupa sörfélével Agni. /
– Vöröslő Hold! Régen láttalak! Merre jársz mostanság? / Morgott a hím, miközben egyik kezével fájó fejét vakarta, a másikkal kivette a felkínált löttyöt a másik kezéből. /
– Amerre te nem, mert azt mindenki biztosan tudná. / Vágott vissza a vörös, közben egy hasonló kupát nyújtott Adam felé. / – Sátrat érdemesebb lesz holnap állítanod. Majd megmutatom honnan tudsz kérni. Egyelőre azonban képlékeny a tábor, az ünnepség miatt.
– Nem változtál semmit, te naplopó! / Szólt közbe Zörrenő Avar. /
– Kihívásra vársz? Hányszor is nyomtalak már le párbajban? / Törte le a feszülő indulatot Vöröslő Hold. A másik egy dühös morranással fejezte be a vitát. /
– Na, és ki az új srác? / Intézte kérdését Adam felé a hím. /
Morare
Morare
Mesélő

Hozzászólások száma : 77
Join date : 2011. Sep. 06.

Vissza az elejére Go down

Ezüst kör Empty Re: Ezüst kör

Témanyitás by Fiona Freefall Pént. Szept. 30, 2011 8:36 am

- Hé, az újoncokat nem fair csesztetni! /Fortyantam fel Hold szurkálódására. +Nehogymár a béna pofák miatt kedvencemnek legyen baja!+ Kis ideig szúrósan néztem a csajra, aztán eszembe jutott, mit művelt velem odabent a Palotában. Még csak az kellett volna, hogy megint Lomposka vegye át az irányítást! Abból aztán beszámoló nem nagyon, ellenben - gyorsan felmértem aktív készetéseimet és sóvárgó oldalpillantást vetettem Zoundra - gyors és heves akció annál inkább kerekedett volna. Visszavonulót fújtam hát, és röpke lábujjnézegetés után már Agyarra pislogtam./
- Hát, a hír lényege az, hogy Polimetronban valami Ieas nevű gyaggyant lenyúlta Rabtól, egy szélvarázslós sidhétől Merlin főnixtollát, aztán most egy rakat szellem, vérszopó meg alakváltó társaságában igencsak világuralomra tör. /Pár szusszanásnyi időt hagytam az infó feldolgozására, aztán vállat vontam./ Odahaza mindezért egy pillanat alatt muszájdzsekiért kiáltanak, de gondolom, itt azért van némi realitása a dolognak. Szóval az a helyzet, hogy nagyon büdösnek tűnik az egész, de a kiérkező Merlin és szupercsapata valamiért elfelejtette megemlíteni, hogy rohanjak haza riadóztatni a legtutibb zúzógépbrigádot. Ennek ellenére magamtól is jöttem, már csak azt remélem, hogy akad itt pár kellőképp bátor izomhegy, aki hajlandó szétverni pár vámpírpofát pusztán a buli kedvéért, meg azért a nem elhanyagolandó tényért cserébe, hogy Merlinnél jó pontot szerezhet. /Kacsintással kevert vigyorral igyekeztem elrejteni a végére elhelyezett szúrást, aztán, mintha nem is lett volna jelentősége a megjegyzésnek, ismételten vállat vonva folytattam./ Ugyanis odahaza Merlin nagyon ismert varázsló volt, még ha csak mesefigura is... Kábé mint Gandalf. Szóval azt gondolom, most hogy ténylegesen létezőnek minősül, igencsak jó dolog lehet, ha az oldalunkon tudhatjuk.
/Miután befejezettnek tekintettem mondandómat, kicsit lazítottam önkéntelenül is feszessé vált tartásomon +Mintha csak beszámolót tartanék a főnöknek!+ aztán eltökélten a fehér farkas szemeibe meredtem./

(176)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Ezüst kör Empty Re: Ezüst kör

Témanyitás by Adam Deer Hétf. Okt. 03, 2011 4:29 am

/Figyelmesen végighallgatom a mondandóját aztán Vöröslő Holdét is. Az italt bámulva fogadom, el aztán megszagolom./
- Ez mi? Úgy néz ki, mint a sör bár nem tudom, hogy még mindig csinálnak-e.
/Belekortyolok az italba, amit örömmel nyugtázok, hogy finom. Vagy legalábbis nekem ízlik./
- Amúgy Adam vagyok.
/Nyújtok kezet Zörrenő avarnak. Aztán körbenéztem megkeresni azokat, akikkel jöttünk. Meg is láttam azt a lányt, aki velünk együtt haladt hátul, a Zound nevű hímmel és a másik nősténnyel együtt egy fehér farkassal beszélgetni./
- Ki az a fehér alak?
/Mutatok a korsóval a fehér farkas felé./
( 18 )


Adam Deer
Adam Deer
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2011. Jun. 02.

Vissza az elejére Go down

Ezüst kör Empty Re: Ezüst kör

Témanyitás by Philomela Ylva Pént. Nov. 18, 2011 7:35 am


/ Philomela csendes árnyékként hallgatta Fiona beszámolóját. Néhány dolgot még mindig nehezen fogott fel. A vezér arcát figyelve észlelte, hogy az Ulfric szintén némi nehézséggel küzd a megértés terén, de korántsem azonos okok miatt. /
– Fiona úgy érti, hogy szüksége lenne néhány erős harcosra, akik segíthetnek az ügy rendezésében. Hiszen egy világuralmi törekvés rendkívüli hatással lehet a világ kényes egyensúlyára. Merlin pedig, minden bizonnyal hasznos szövetséges, és értékelné a segítő... mancsot. + Mégis mi a fenét művelsz? Fogalmad sincs a világ kényes egyensúlyáról! + + A lényeg, hogy jól játszd ki a kártyákat. Még az üreseket is. A világ egyensúlya mindig kényes. +
– Bemutatkoznék, Philomela Ylva. Bőbeszédű társam, pedig Fiona Freefall.
/ Fejhajtással köszöntötte a vezérpárt. / – Remélem hasznos tagjai lehetünk a közösségnek. + Ne vidd túlzásba! +
/ A nőstény enyhén lehajtott fejjel várta a fejleményeket. Nem volt olyan ostoba, hogy bármelyikük szemébe nézzen. Még nem jött el az ideje. /


{44}
Philomela Ylva
Philomela Ylva
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 30.
Age : 36
Tartózkodási hely : Önmagamban

Vissza az elejére Go down

Ezüst kör Empty Re: Ezüst kör

Témanyitás by Morare Pént. Nov. 18, 2011 8:32 am

*Fiona Freefall, Philomela Ylva*

/ Fehéragyar vonásai gondterheltté váltak a nőstények szavaira. De a határozottan szemeibe néző Fiona mosolygásra késztette. Hófehér fogai kivillantak ajkai közül. Szemei felizzottak, tekintete mélyen a nő elméjébe hatolt. Fiona képzeletébe sötét képek férkőztek. Egy fehér farkas méterekkel tornyosult fölé, kar vastagságú agyarai centiméterekre voltak pofájától. Az ég dörgött és villámlott. Aztán a kép szertefoszlott, pont olyan hirtelen, ahogy jött. Az Ulfric még mindig mélyen Fiona szemeibe nézett, de az izzás eltűnt. /
– Polimetron? Hm… Ieas neve ismerős… ha alakváltókról van szó… az gondot jelent. Szövetségeseink. Nem akaszthatjuk velük össze a bajszunkat csak úgy. Ha kizárólag nagyra nőtt szúnyogokról lenne szó… Merlin segítése valóban fontos. / Elgondolkozó mormogásából Zound szakította ki. /
– Ulfric, ha megengeded, összeszedek egy csapatot és kivizsgáljuk…
– Még mit nem! Neked van más feladatod Zound! Törődj csak azzal. Csonttörő, Vöröslő Agyar és Sziklákat Emelő majd segítenek a kölyöknek rendezni az ügyet. Kerítsétek elő őket! /Vetette oda foghegyről az egyik közelében állónak. A farkas egy biccentés után a megnevezettek keresésére indult. /
– Szeretném, ha minél kevesebb ellenség szerzésével rendeznéd az ügyet. Vedd ezt, egy tesztnek is. Ha sikerül, és túl is éled, nagyon szívesen fogad bármelyik falka a tagjaként. / Intézte szavait Fionához. / – Te pedig, Philomela? Úgy beszélsz, mint bármelyik jól tanított diplomatánk. Eldöntheted, csatlakozol Fionához, vagy egy kisebb ügyben bizonyítod rátermettségedet. Szükségünk van, az újonnan érkezők ügyének rendezésére. Némi segítség más városok vezetőitől remek lenne. Fel kéne keresni őket.

*Adam Deer*


– Ő? Ő az Ulfric. A farkasok vezére. Jobb ha nem kötözködsz vele. Azt halottam egyetlen kézzel kettéroppant egy szarvast. / Veszi kicsit halkabbra a hangerőt Zörrenő Avar. /
– Fehéragyar erős, ez tény. De bölcsessége is felülmúlhatatlan. Állítólag megverte sakkban magát Merlint! / Kontrázott Vöröslő Hold. /
– Ostobaságokat beszélsz, hogy játszhatott volna Merlinnel, az öreg varázsló nem is sakkozik! / Morgott a másik. /
– Mert te aztán tudod, nagyokos! Csodálkozom, hogy egyáltalán tudod mi az a sakk! / Az indulat hullámai megint felkorbácsolták a két farkast. A torzsalkodásnak végül Yash vetett véget. /
– Az Ulfricnál illik bemutatkozni az újaknak. / Közölte mély hangján, mire a másik kettő elhallgatott. /
– Jah, igen, lehet nem ártana… / Vakarta meg füle tövét a vörös hím, enyhén zavartan./
– Ez bevallom nem jutott eszembe. Gyere Adam, bemutatlak a vezérnek, aztán meglátjuk mi lesz.
– Meglátjuk túléli-e! / Nevetett fel Zörrenő Avar. /
– A főnök nem szokott kölyköket vacsorázni! / Horkant fel Vöröslő Hold. /
Morare
Morare
Mesélő

Hozzászólások száma : 77
Join date : 2011. Sep. 06.

Vissza az elejére Go down

Ezüst kör Empty Re: Ezüst kör

Témanyitás by Fiona Freefall Hétf. Nov. 21, 2011 8:28 am

/Mikor a fehérbundás nagyfőnök is képeket kezdett belémszuggerálni, hát nem kicsit felállt a szőr a tarkómon. +Nem vetítővászon az agyam, ne b*szogassátok!+ Viszont gondban voltam, hogy mit is mutogassak neki válaszul, hiszen Caramella (esetleg Carmelita, vagy hogy hívták a vörös vámpírluvnyát) egyszerűen elijeszthető volt a floridai napsütés emlékével a fejemből, de mit mutogassak egy vérfarkasnak? A holdsütést? Még tán otthonosan is érezné magát tőle, az meg nagyon nem hiányzik.
Így hát nemes egyszerűséggel frankó, nyálfröcskölős nyelvöltést sugároztam a fejemből visszahúzódó jelenésnek, mi a véleményem annak a fene nagy erőfitogtatásáról. Mikor Zoundommal lerendezték a lerendeznivalót és rám is kiosztotta a kiosztanivalót, hát szót kérve felemeltem az ujjamat./
- Te figyu /kezdtem bele Agyarra pislogva, mikor már rám figyeltek/, lehet hogy defektes a meglátásom, de attól, hogy a fajtája szövetségesnek tekinthető, ha ez az Ieas pofa rossz utat választ, automatikusan kiközösítik. Ha meg nem, akkor tök mindegy, hogy szövetségesek-e vagy sem, mert a pofa döntése miatt úgyis borul a bili... Vagy nincs igazam? Szóval csak azt akarom ezzel mondani, hogy nem érdemes azon tökölni, hogy most merjünk-e ellene közös erővel fellépni. /Kezeimet felemelve megvontam vállaimat./ Nem mintha azt akarnám, hogy te, a főfarkas vezetésével most azonnal rongyoljunk neki Polimetronnak, de gyanítom, hatásosabb lenne egy össznépi offenzíva, mintsem egy pár pofából álló látszatküldöttség, amit ráadásul egy noname senki vezet, aki még jóformán azt se tudja, melyik évet írjuk, nemhogy azt, hogy szellemet mivel lehet ölni...

(177)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Ezüst kör Empty Re: Ezüst kör

Témanyitás by Philomela Ylva Hétf. Nov. 21, 2011 8:57 am


– Attól félek Fiona, az Ulfric jól gondolkodik. Nem hiszem, hogy Polimetron városában tudnának Ieas ténykedéséről. Márpedig, ha egy nagy farkasfalka megjelenik ott, könnyen támadásnak értékelhetik, és a szövetség felborul. Ha ez az Ieas esetleg elég magas pozícióban van, és egy világhatalmi törekvés kivitelezéséhez elég magas pozícióban kell lennie az alakváltók társadalmán belül, akkor könnyen keresztbe tehet a magyarázkodási kísérleteinknek. Nem valószínű, hogy a mi szavunk lenne a döntő, az övével szemben. De ha képesek vagyunk csendben elintézni a dolgokat, és közben erősíteni a szövetségünket az alakváltókkal, az hosszú távon csak a javunkra válhat. / Philomela határozott, szinte kisiskolásoknak magyarázó hanghordozását nem szánta lekezelőnek. Arca komoly, és felelősségtudó volt./
+ Meg fogsz minket ölni… +
+Maximum, ha közbeszólsz. Engedj némi teret nekem, és megoldom minden gondodat.+
+ Te csak kihasználni tudsz! A saját pozíciódat akarod megszerezni, nem pedig segíteni! +
+ Ha rajtuk segítek, magamon is segítek. Ez a lényeg drága. +
– Tehát, ami a bizonyítást illeti… Egyelőre Fionával tartanék, ameddig hasznomat veszik. Polimetronban is megpróbálok eljárni az ideérkezettek ügyében. Ha jól gondolom, a fogadóbizottság bővítéséről lenne szó, hiszen nem csak fajtánkbeli érkezett. Felkeresem a többi várost is, amint a zűrösebb ügyben már nem tudok segíteni. Köszönöm a lehetőséget, hogy bizonyíthatok.

/ A nőstény enyhén meghajolt a vezér felé. /


{45}
Philomela Ylva
Philomela Ylva
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 30.
Age : 36
Tartózkodási hely : Önmagamban

Vissza az elejére Go down

Ezüst kör Empty Re: Ezüst kör

Témanyitás by Morare Hétf. Nov. 21, 2011 9:26 am

*Fiona Freefall, Philomela Ylva*

– Viszont Fionának is igaza lehet… / Próbálkozott óvatosan a nő mellé állni Zound. / – Veszélyes ezt olyanokra bízni, akik nem jártasak ebben a korban.
– Éppen ezért kapnak kíséretet. / Szólt közbe halkan Fekete Hold. / – A te feladatod most az elveszett lelkek begyűjtése Zound. Ne ágálj a sorsod ellen.
– Hivatott minket, főnök? / Érkezett meg három izmos vérfarkas, és fejhajtással üdvözölték a beszélgetőket. /
– Igen. Fionának szüksége lenne némi segítségre. / mutatott a nőstényre az alfa. / – Nem kevés harcra számíthattok. A főnök ő, és a másik kölyök, amíg veletek van. Kövessétek az utasításaikat.
– Mi? Hogy egy ilyen nyikhaj parancsolgasson? / Fortyant fel a barnásvörös hím. /
– Pofa befog, Csonttörő! / Mordult rá a hangoskodóra Zound. / – Biztos lehetsz benne, hogy a kislány fél kézzel lenyomja azokat a romlott fogaidat a torkodon!
– Lányok, bemutatom kísérőtársaitokat. Csonttörő, Vöröslő Agyar és Sziklákat Emelő. Ők tudják, hogyan kell szellemek ellen harcolni. Meg lényegében bármi ellen, ami mozog. Fiona, a te döntésed, mikor indultok. Ha akarod, azonnal, de ezt az éjszakát kár lenne kihagyni… /Fehéragyar megeresztett egy cinkosnak szánt vigyort Zound felé. /
Morare
Morare
Mesélő

Hozzászólások száma : 77
Join date : 2011. Sep. 06.

Vissza az elejére Go down

Ezüst kör Empty Re: Ezüst kör

Témanyitás by Fiona Freefall Hétf. Nov. 21, 2011 10:08 am

- Nyugi Zound, ha gond adódik, megoldom... /Vigyorogtam bele kihívóan Csonttörő pofájába, miközben kedvenc hímemhez intéztem mondandómat./ Nem hiszem, hogy a vámpírfalkánál többet tudna mutatni, pedig ott mindketten padlót fogtunk... Miután lenyomtuk őket. /Ilyetén módon letudva a pattogást, visszafordultam Agyar felé./
- Úgy döntöttem, hagyok még lehetőséget a srácoknak /fejemmel intettem újsütetű harcostársaim felé/, hogy kibulizzák magukat. A másnapos nyavajgásra viszont nem vagyok kíváncsi! /Vigyorogtam ezúttal haveri felhangokkal az érkezettekre, majd Philo is eszembe jutott./ Feltételezem, szívesen megmutogatnátok a farkasdolgokat egy ifjú hölgynek... /Laza intéssel felhívtam kissé tudatrepedt hugimra a figyelmet, majd Zoundhoz riszáltam és beleböktem dagadó izmaiba./ Ha nincs ellenedre, reggelig én meg hozzád csapódnék. Felidézhetnénk a régi szép időket... /Kacsintottam rá, majd mielőtt végképp elszabadult volna a vonítva követelőző Lomposka, visszafordultam kicsiny csapatom felé./ Szóval holnap reggel a térkapunál gyülekező, ne kelljen keresni senkit!

(178)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Ezüst kör Empty Re: Ezüst kör

Témanyitás by Philomela Ylva Hétf. Nov. 21, 2011 10:31 am


/ Philomela füleit felmeresztve, fogait kivillantva reagált Fiona felajánlására. /
– Köszönöm, a felfedezést megoldom magam is. Menjenek csak az urak a saját dolgukra. Reggel találkozunk. / Tekintetét a korábban kinézett ezüst színű farkasra emelte, orrát kicsit felrántva, kedves mosolyt eresztett meg a hím felé. /
– Azért ne merüljetek el nagyon az emlékekbe… Fel is kell kelni, ha reggel akarsz indulni. / Vigyora gúnyosabbra sikeredett, mint remélte. A nőstény esetleges válaszára oda sem figyelve hajolt meg a vezérpár felé. /
– További jó ünnepet. / Köszönt, majd határozott léptekkel indult az ezüst hím felé. /


{46}
Philomela Ylva
Philomela Ylva
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 30.
Age : 36
Tartózkodási hely : Önmagamban

Vissza az elejére Go down

Ezüst kör Empty Re: Ezüst kör

Témanyitás by Morare Hétf. Nov. 21, 2011 10:50 am

*Fiona Freefall, Philomela Ylva*

– Milyen kegyes… / Jegyezte meg gunyorosan Csonttörő. /
– Ha nem, hát nem. / Vonta meg vállát Sziklákat Emelő Philomela válaszára. / – Nem erőszak három délceg hímmel bulizni…
– Menjetek inkább. És ne legyen panasz rátok! / Horkant fel Fehéragyar. /
– Egy régi harcostárs nélkül nehéz jól érezni magunkat… / Vonta fel egyik szemöldökét a vörös hím. /
– Megyek, ha az asszony enged! Jut eszembe, titeket nem hiányolnak már? / Kontrázott az alfa. / – Már hallom is Hegyeken Suhanót, téged keres! / Szavaira Csonttörő pofájáról lefagyott a vigyor, nyakszőre az égnek meredt. /
– Menj nyugodtan, kedves. / Mosolygott párjára Fekete Hold. / – Nekem úgyis megbeszélnivalóm van egy bizonyos hölggyel. / Folytatta elgondolkozóan, majd a távozó Philomela után indult. /
– Reggel mindenki a térkapunál lesz. / Nyomatékosította Zound a megbeszélt találkozót. Egyetlen mozdulatával sem reagált Fiona incselkedésére. / – Neked is van még mit tanulnod, Fiona. És persze nincs is jobb éjszaka a tanuláshoz… Gyere, mutatok néhány új fogást. / Közölte szenvtelen arccal, és amint Fiona jelezte, hogy követi, elindult. /
Morare
Morare
Mesélő

Hozzászólások száma : 77
Join date : 2011. Sep. 06.

Vissza az elejére Go down

Ezüst kör Empty Re: Ezüst kör

Témanyitás by Fiona Freefall Hétf. Nov. 21, 2011 11:42 am

/Úgy hiszem, Lomposka egy kicsit átvette az irányítást. Legalábbis erre gondoltam először, mikor tudatosítottam magamban, hogy mind Philo sértődése, mind a pasik morgolódása hidegen hagyott. Hiszen végre megint velem foglalkozott Zound! A pofázásával nem törődve +Most mit játsza meg, hogy hűvös maradt?!+ egy laza vállvonással tudtam le gyenge kis dorgálását, majd úri módon türtőztetve magamat nem ugráltam örömömben. Mindössze csak szaporán megindultam utána, vajon milyen nyugis zugot tud, ahol végre.../
+Nos, talán megint talajt foghatunk.+

(179)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Ezüst kör Empty Re: Ezüst kör

Témanyitás by Morare Hétf. Nov. 21, 2011 12:04 pm

*Fiona Freefall*

– Azt remélem tudod, hogy már csak három óránk van hajnalhasadásig. A reggel, pedig onnantól kezdve csak két óra.
/ Súgta Zound, miközben gyorsan átverekedte magát a tömegen. Amint nyugalmasabb területre ért négykézlábra ereszkedett. Teste formálódni kezdett. A farkasalakba való átalakulás természetesen kevesebb groteszk pillanattal szolgált, mint az emberből félalakba váltás. Könnyed léptekkel indult meg az erdő felé, robusztus teste meglepően gyorsan cikázott a sátrak között. Néha megállt, hogy bevárja Fionát. De mindig tartott kettejük között némi távolságot. Végül az erdő szélén enegdte, hogy a nőstény beérje. /

*Folytassuk az Erdőben.*
Morare
Morare
Mesélő

Hozzászólások száma : 77
Join date : 2011. Sep. 06.

Vissza az elejére Go down

Ezüst kör Empty Re: Ezüst kör

Témanyitás by Adam Deer Csüt. Nov. 24, 2011 5:20 am

/Figyelmesen hallgatom, amit mondanak és figyelem a fejleményeket. Meg is érkezett Yash és mondott valami olyasmit hogy be kéne mutatkoznom a főnöknek. Vöröslő agyar fel is ajánlotta, hogy bemutat neki./
- Megyek.
/Megiszom, a maradékot a korsóból aztán odadobom Zörrenő Avarnak és elindulok Vöröslő Hold után./
- Itt úgy van, mint a rendes farkasoknál hogy falkák vannak?
/Kérdezem meg kíváncsian, hogy tudjam, hogy is mennek itt a dolgok./
- Ha igen akkor, hogy lehet feljebb kerülni a rangsorban?
/Folytatom a gondolatmenetemet, mert ha így van, akkor nem sokáig szeretnék legalul maradni. Ha megkapom, a válaszokat csendben sétálok Vöröslő Hold után és figyelem tovább a többi farkast./
(19)



A hozzászólást Adam Deer összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 24, 2011 10:57 pm-kor.
Adam Deer
Adam Deer
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2011. Jun. 02.

Vissza az elejére Go down

Ezüst kör Empty Re: Ezüst kör

Témanyitás by Morare Csüt. Nov. 24, 2011 10:54 am

*Adam Deer*

/ Zörrenő Avar elkapta a kupát, majd hevesen integetve az egyik italhordóval újratöltette./
– Uhm… Rendes farkasok? Igen, ha úgy vesszük, mindennek az alapja a falka. Kicsiként, ez a szüleinket és a testvéreinket jelenti. A család nagyon fontos számunkra! / Kezd bele lelkesen a magyarázásba Vöröslő Hold. / – Például, ha eljön az idő, hogy párt válasszunk, akkor az jó esetben egy életre szól. A nők egyébként sem tűrnék a csapodár férfiakat, és nincs olyan ostoba, aki megkockáztatna egy életre szóló sebet, csak mert nem bírt magával. Szóval, gyerekként, amíg nem vagyunk elég nagyok, hogy csapatban dolgozzunk, a család a falkánk. Aztán, amikor elkezdjük az utakat járni, vagyis elkezdenek tanítani minket, kisebb kölyökfalkába kerülünk. Esküszöm, azok a legjobb idők. Amikor a haverjaiddal mindenfélét elkövettek, bosszantjátok a tanárokat, tanultok vadászni, együttműködni, aztán beüt a kamaszkor, elkezdesz udvarolni… Ah, azok voltak a szép idők! Aztán jön a felnőtté avatás, az is jó buli! Persze, most Yashal, Shanice-al és Zounddal mi is egy falka vagyunk. Gyakran jönnek össze úgy falkák, hogy egy bizonyos feladatuk van. Például a határőrök, vagy vadászok. Vannak olyan ideiglenes falkák, akik csak addig dolgoznak együtt, amíg az adott feladatuk tart. De a kölyökkori falka mindig ott van, mindig segítenek ha kell. / Beszélt még volna, ha a második kérdés nem hangzik el. /
– Az előrejutás? Mondhatnám, hogy egyszerű. Szerezz hírnevet, légy erős, okos, vagy ügyes. Tégy olyan dolgokat, amik jók a falkádnak, vagy az egész közösségnek. Légy a legjobb vadász, vagy a legnagyobb harcos. A legérdekesebb mesélő, vagy a leggyorsabb futár. Persze, valljuk be, kicsit korai még ezen gondolkoznod nem? / Mindeközben a vezér körül mozgolódás támadt, Fiona és a többiek külön útjukon távoztak. Vöröslő Hold meghallgatta Adam válaszát, csak utána vezette a már szintén távozni készülő vezér elé. /
– Ulfric, bemutatnám Adamot… / Hajtott fejet a farkas üdvözlésképp. /
– Elveszett bárány, mondhatnám. Üdvözöllek, Adam. A nevem Fehéragyar. / Biccentett a fehér bundás. / – Remélem legalább annyira ól érzed magad a körünkben, mint a lányok.
Morare
Morare
Mesélő

Hozzászólások száma : 77
Join date : 2011. Sep. 06.

Vissza az elejére Go down

Ezüst kör Empty Re: Ezüst kör

Témanyitás by Adam Deer Csüt. Nov. 24, 2011 11:18 pm

/Jól hangzik, amiről mesél ezért is sajnálom, hogy én lemaradtam az ilyenekről. De ezt szóvá is teszem./
- Egész jól hangzik. Kár hogy nem ide születtem eleve.
/A rangban való feljebb jutásról is érdekes dolgokat hallok és azért magamban hozzá teszem, hogy talán még a felettünk álló kihívásával és legyőzésével is, de ezt már nem mondom ki hangosan./
- Értem.
/Nem valami hosszú és kimerítő válasz, de azért ez is megteszi. Amikor Vöröslő Hold bemutatott az Ulfircnak eleinte csak csendben állok, aztán egy kis értetlenség után észbe kapok és én is fejet hajtok. Az Ulfric kérdésére kicsit elgondolkozom, hogy milyen lányokra gondol aztán rájöttem, hogy azokra, akik velünk együtt érkeztek./
- Igen. Nagyon kellemes itt. Régóta nem éreztem úgy mintha otthon lennék, de ez a hely tényleg olyan máris számomra.
/Ez a válasz kicsit hosszabbra sikerült, mint az, amit Vöröslő Holdnak mondtam, de ebben benne volt az is hogy megpróbáltam jó pontot szerezni a főnöknél./
(20)

Adam Deer
Adam Deer
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2011. Jun. 02.

Vissza az elejére Go down

Ezüst kör Empty Re: Ezüst kör

Témanyitás by Morare Szomb. Nov. 26, 2011 9:54 am

– Örülök, hogy otthon érzed magad. / Biccentett elégedetten Fehéragyar. / – A lehető legjobb éjszakán érkeztél. Remélem az új falka is jól végzi dolgát és kellően válaszoltak a kérdéseidre. Persze, ha lennének még kérdéseid, nyugodtan tedd fel őket. És a már esetleg megszületett terveidről is szívesen hallanék. / Az Ulfric barátságosan viselkedett. Beszéde közben egy, a közelben elhaladó tálról leemelt némi húst, egy őz combot Agninak, egy karajt pedig Adamnak hajított. Mondandója befejeztével egy fűszeres kolbászt kezdett rágcsálni. Érezhetően felmérte az előtte állókat, mérlegelve erényeiket és képességeiket. /
Morare
Morare
Mesélő

Hozzászólások száma : 77
Join date : 2011. Sep. 06.

Vissza az elejére Go down

Ezüst kör Empty Re: Ezüst kör

Témanyitás by Adam Deer Vas. Nov. 27, 2011 4:56 am

/Kezdetben-csendben hallgatom az Ulfrict és elkapom a felém dobott karajt. Beleharapok egy nagyot és egy kis rágás után lenyelem. Nagyjából egy időben azzal, amikor az Ulfric befejezte a mondandóját./
- Igen minden kérdésemre válaszoltak. Ezzel nem volt semmi gond. A terveimmel kapcsolatban pedig még nincsenek, egyelőre annyi van, meg hogy az ünnep után szerzek valahonnan egy sátrat és letáborozok valahova.
/Mondandóm befejeztével még egyet harapok a húsból és csendben rágcsálom miközben figyelem az eseményeket./
(21)

Adam Deer
Adam Deer
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2011. Jun. 02.

Vissza az elejére Go down

Ezüst kör Empty Re: Ezüst kör

Témanyitás by Morare Hétf. Nov. 28, 2011 6:59 am

/ A vezér elgondolkozva bólintott. /
– Holnap reggel, amikor rakják vissza a sátrakat segíthetnél. Megtanulod, hogyan kell felállítani, és ahonnan kiveszik őket, onnan szerezhetsz magadnak egyet. Utána Zound majd felszed, ő lesz a mentorod, amíg a felnőtté avatáson át nem esel, vagy egy feladatban be nem bizonyítod rátermettségedet. A kettő lényegében egy, és ugyanaz. Azért az elkövetkező néhány napot töltsd a szokások kiismerésével, nehogy bajba kerülj egy ostoba kihívás miatt. De nem nyaggatlak tovább, inkább érezd jól magad. Ha gondod van, és Zound nincs a közelben, keress meg nyugodtan. / Látványosan szétnézve, hogy senki se hallgathassa ki, közelebb hajolt. / – Bármit is mondanak a többiek, nem harapok… olyan nagyot. / Súgta Adam fülébe, majd visszaegyenesedve cinkosan kacsintott egyet. /
Morare
Morare
Mesélő

Hozzászólások száma : 77
Join date : 2011. Sep. 06.

Vissza az elejére Go down

Ezüst kör Empty Re: Ezüst kör

Témanyitás by Adam Deer Szer. Nov. 30, 2011 4:16 am

/Lenyelem a falatot és mosolyogni kezdek azon, amit az Ulfric mond. Végül is egész jó ötlet, hiszen Úgysem biztos, hogy tudom, hogy kell ezeket felállítani. A felnőtté avatásomon viszont még át kell esnem. Remélem, hogy majd jól fog sikerülni, mert nem hiszem, hogy akkor is ilyen jó szemmel néznének rám, ha egy fontos feladat lenne a felnőtté avatásom és elbukok. Amikor közelebb hajol, hozzám eltűnik a mosolyom és kicsit összeráncolom a szemöldököm. Vagyis azt a szőrrészt ahol a szemöldököm lenne./
- Úgysem ízlenék neked.
/Válaszolok neki és újból kiül az arcomra a félmosoly./
(22)

Adam Deer
Adam Deer
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2011. Jun. 02.

Vissza az elejére Go down

Ezüst kör Empty Re: Ezüst kör

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.