Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Korok

2 posters

Go down

Korok Empty Korok

Témanyitás by Barak Asher Hétf. Aug. 22, 2011 7:39 am

Pár évvel később.
A kőtorony felső szintjén, üres kör alakú szobában, egy magas, bár kicsit megtört tartású angyal áll. Az ajtót szemléli, vár valakire. Három ablakon dicsőségesen süt be a nap.
- Asher, tudod, hogy nem szeretem, ha nem az ajtót használod. – Szólal meg a várakozó.
A falon keresztül, az alak mögött energia áramlik át, s mikor teljes valója a szobában van, magára ölti anyagi formáját. A jelenséget most ragyogó sárgás aura kíséri, mely egyre inkább halványul, és lassan kirajzolódik egy nyurga testalkatú, fiatal, lágy vonású angyal. Szőke haja harmonizál aranyló szemeivel. Aki jobban ismeri, tudja, hogy a törékeny test sokat kibír, és óriási erőt képes kifejteni.
- Michael, tudod, hogy ha lehet, akkor mindig a leggyorsabb és leghatékonyabb utat választom. Te választottad a helyszínt és az időt, pedig gyorsabban letudhattuk volna. – válaszol az újonnan érkezett.
- Jobban kedvelem a hagyományos módszereket, főleg az ilyen fontos ügyekben. – Közben lassan szembefordul a másik angyallal.
- Hát persze, – csendül gúnyosan Asher hangja – így sokkal többen hallhatják. Bárkinek a fülébe juthat a beszélgetés. Hiába volt minden, amit eddig mondtam?
- Nem fogja hallani senki más, ha meg igen, akkor annak úgy kell lennie. – Válaszol tárgyilagosan.
- Már megint ez a szöveg, nőj már fel Michael! – próbálja hatása alá vonni a másikat, de az, mint ledönthetetlen várfal áll. Remek, most legalább annyi idő és energia ment megint kárba, mintha a lépcsőn jöttem volna. Remélem, egyszer képes leszel megfogadni a tanácsaim. Most ennél sokkal fontosabb ügyben jöttem, amitől a jövőnk függ, sőt másé is.
- Hallgatlak. – Mintha az előbb elhangzottakat meg sem hallotta volna.
- Tudod, hogy én nem olyan rég érkeztem, ráadásul eléggé különös körülmények között. Már jó néhányszor bizonyítottam hovatartozásomat, és eleget láttam ahhoz, hogy pár dolgot észrevegyek, amin javítani kéne, szerintem. Ezek közül pár dologra már felhívtam a figyelmedet, vagy régebben más figyelmét. Az első, hogy sokat javítana a helyzeten, ha végre a kezedbe vennéd az irányítást. Vagy, ha annyira ellenzed, akkor valakit kijelölnél, aki csinálja.
- Igen. – Bólint Michael. – Folytasd, kérlek.
- Ha összeszedettebbek lennék, jobban tudnánk, mi folyik a világban. Meg lehetne védeni azokat, akiket meg kell. Másokat a helyes úton tarthatnánk.
- Igen. – Ismétli cselekedetét a vezető.
- Most nemcsak rólunk van szó, sokkal többről, lépéseket kell tennünk, különben… - A másik nem engedi, hogy befejezze a mondandóját.
- Úgy gondolom, elmondtad, amit szerettél volna, én pedig meghallgattalak. Most megyek, és átgondolom a hallottakat. Majd szólok, ha döntésre jutottam. – Az ajtó felé fordul és elindulna kifelé, ha Asher nem teremne gyorsabban közöttük.
- Ahogy hallottam, már régóta nem csináltál semmit az érdekükben. Valaki olyan kell az élünkre, aki tesz végre valamit.
- És te alkalmas lennél erre a posztra.
- Ezt egy szóval sem mondtam, a döntés a te kezedben van. Csak jelölj ki valakit, aki cselekedhet, a részleteket meg majd megbeszéled vele. Ha rám esne a választásod, az nagy megtiszteltetés lenne, de sokaknak nem tetszene. Bár ha jobban belegondolok, akkor mindnyájan ebben a helyzetben vagyunk.
- Rátapintottál a terved hibájára.
- Nem. Mindnyájan ebben a helyzetben vagyunk. Vannak olyanok, akik azt várják el a vezetőtől, hogy vezessen, bár mily meglepő is legyen ez számodra.
- Vezető meg azt várja el, hogy nagyobb tisztelettel legyenek iránta, és megbízzanak a döntéseiben. – Egy pillanatra haragtól lángoló tekintetet vet Asherre.
- Ha továbbra is az a döntésed, hogy nem csinálsz semmit, akkor két lehetőség van. Vagy széthullik minden, vagy valaki a kezébe veszi a dolgokat, és te nem fogsz tudni semmiről.
- Átgondolom. Most engedj utamra! – A parancs hallatán Asher félre húzódik az angyal útjából. Már elég jól ismeri a határokat.
- Csak ne gondolkozz sokáig, mert késő lesz! – Hiába ijesztek rá, akár a legrosszabb lehetőségekkel, így sem hajlandó mozdulni. Ahogy jött úgy távozik is a fiatalabb, teste energiává válik és átsiklik a falon.
Mindig csak gond van velük. Fiatalok, kapkodnak, és sokat akarnak egyszerre. Majd rájönnek, hogy tévednek.
Mindig csak gond van velük. Öregek, maradiak, és nem hajlandóak haladni a korral. Majd rájönnek, hogy tévednek.
Barak Asher
Barak Asher
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2011. Jul. 01.
Age : 36
Tartózkodási hely : Halásztelek

Vissza az elejére Go down

Korok Empty Re: Korok

Témanyitás by Alyara Nirois Kedd Aug. 23, 2011 3:44 am

Köszönöm szépen a novellát, jutalmad 20hsz! Smile

És hajrá Asher, menni fog! Very Happy
Alyara Nirois
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata (Admin)

Hozzászólások száma : 967
Join date : 2010. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Bp.

https://mystical-future.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Korok Empty Re: Korok

Témanyitás by Barak Asher Kedd Aug. 23, 2011 5:18 am

Köszönöm!
Dolgozom rajta, remélem rövidebb idő alatt menni fog. Mondjuk a karitól meg a helyzetektől függ. Very Happy
Barak Asher
Barak Asher
Tipikus XXI. századi

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2011. Jul. 01.
Age : 36
Tartózkodási hely : Halásztelek

Vissza az elejére Go down

Korok Empty Re: Korok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.