Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Olcsóbb házak, lakóhelyek.

2 posters

Go down

Olcsóbb házak, lakóhelyek. Empty Olcsóbb házak, lakóhelyek.

Témanyitás by Lynarin Seeragic Hétf. Aug. 30, 2010 11:43 pm

Ha még csak most jöttél át a fátylon, ideiglenesen ez tökéletes búvóhely neked. Keresd meg a falyodnak megfelelő kerületet és vegyél ki egy albérletet, amíg összeszeded maga. Ide lehet írni a házakat, ha van ilyen.
Nyiss egy új topicot, ilyen formán:
3. Kerület - Micimackó albérlete (Most Micimackó alakváltó Razz)
Lynarin Seeragic
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő (Admin)

Hozzászólások száma : 1261
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol keresnek.

Vissza az elejére Go down

Olcsóbb házak, lakóhelyek. Empty Re: Olcsóbb házak, lakóhelyek.

Témanyitás by Bettina Twerpsnoogy Csüt. Dec. 02, 2010 8:20 pm

+Lehet nem is jönnek. Elfelejtettek. Közös kalandjaik során csak még jobban összekovácsolódtak.+ /Ilyen és ehhez hasonló gondolatokkal léptem ki a kávéházból. Nem tudom, mennyi időt vártam rájuk, nekem óráknak tűnt, de szerintem csak a pesszimizmusom miatt tűnt ennyinek. Elhatároztam, hogy sétálok egyet, nem volt kedvem visszamenni a vízbe, most, hogy már beköszöntött, az az igazán kemény tél, amit úgy utálok, biztos iszonyatosan hideg a víz. Kiléptem a kávéházból, csak mentem, magamba roskadva, nem is tudom merre. Csak akkor vettem észre hogy még mindig megyek, mikor egyszer csak eleredt a hó. Az eleredt nem is jó szó. Szakadt, minek következtében elkezdtem dideregni. Egyedül a nyakam nem fázott, mert melegítette a fókabőr./ +Bárcsak nagyobb lenne!+ /gondoltam, mikor levettem a nyakamról és két kézzel magam elé tartottam. Egy ideig néztem, olyan szép tiszta és fehér...ha beleejteném a hóba, lehet meg sem találnám. Ám mikor vissza akartam kanyaríntani a nyakamra, valahogy nem akart odapasszolni. Újra levettem ekkor vettem észre, hogy a bőr megnyúlt olyan volt így, mint egy poncho. Elmosolyodtam, és elégedetten magamra terítettem fókabőröm. Csak ezután néztem körül. Arról fogalmam sem volt, hogy hol vagyok, és hogyan fogok visszatalálni, de amint megláttam a töpörödött, koszos házak sokaságát egymáson (Olyan közel voltak egymáshoz, hogy már majdnem egymáson voltak.) már nem is érdekelt. Közelebb mentem az egyikhez, sokat nem kellett mennem, ugyanis az utca melynek mind két oldalát efféle házak "tarkították", meglehetősen szűk volt. Az ajtaja a ház méretéhez igazodva, elég kicsi volt, épp hogy elért a vállamig. Megpróbáltam elolvasni az ajtó keskeny kis aranytáblájára felfüggesztett nevet, de nem tudtam a rátelepedett kosztól. Kíváncsi lettem, vajon mit rejthet a ház belseje, és, hogy kié lehet.í
{19}
Bettina Twerpsnoogy
Bettina Twerpsnoogy
Átvett karakter

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2010. Sep. 21.

Vissza az elejére Go down

Olcsóbb házak, lakóhelyek. Empty Re: Olcsóbb házak, lakóhelyek.

Témanyitás by Vendég Vas. Jan. 30, 2011 9:42 am

/Az út akár katasztrofális is lehetett volna a megapolisz mélyebben fekvő második szintjéig. Választott taxisa a város forgalmához szokott rutinnal hasította a lefelé vezető gyorsforgalmi utat. Ami egy zuhanórepülés szerű élménnyel járt. Ha Sasha, alias Benjamin ifjúkorában nem szolgált volna a hadseregben, kitette volna a taccsot, az biztos. A gázai övezetben azonban jópár helikopterekkel támogatott bevetésen vett részt. Emlékei végigbizseregnek pattanásig feszült testén, ahogy kifelé bámulva - és a majrévasat markolva - igyekszik minél többet magába szippantani íriszein keresztül a városból.
Az épület, ami előtt megálltak, lélegzetelállító volt. Nem luxuskategóriáját illetően, hanem méretét. Akár a legendák Yggdrasilja, a monumentális világfa, melynek gyökerei az alvilágba nyúlnak, s lombkoronája a felhők fölé ér. Klasszikusan felhőkarcolónak hívná az épületet. Bár ez az általa megszokott felhőkarcoló-kategóriát nem csak feszegeti, hanem romba is dönti. A megadott cím egy olyan épület, amely valahonnét a mélyből - feltehetően a valódi földfelszínről - indul, s magasságával átszeli a város mindegyik szintjét.
Taxija a mesterségesen kialakított utcaszintből kinyúló platform mellé parkolt. Az épület innét nyíló bejárata fölött virított a Sasha által keresett cím, és a '40. szint' jelzés./
- Nyolc kismilla
/kérte a fuvaros a bérét. Sasha reflexből nyúlt farzsebe felé. Szokványos pénztárcája helyett azonban csak bankjegyeket talált. Ismeretlen fajtát. Megfordult a fejében, hogy elméje igen részletekbe menő, ha még pénzt is teremtett az álomvilágba, aminek rabja. Egy bankót a sofőr meglepődött kezébe nyom. Úgy ítéli meg hogy egy tizes, így jatt is jut neki. A sofőr egy darabig forgatja az oly ritkán használatos papírpénzeket, majd tovább hajt, miután Sasha kiszállt a taxiból./


(4)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Olcsóbb házak, lakóhelyek. Empty Re: Olcsóbb házak, lakóhelyek.

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.