Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Menedék

5 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Menedék - Page 2 Empty Re: Menedék

Témanyitás by Vendég Kedd Jan. 04, 2011 5:57 am

/Rogernek mázlija van, hogy nem vagyok gondolatolvasó. Az "előző életemben", ha lehet így fogalmazni annyiszor hallottam már magamra a "más" kifejezést, hogy most biztosan bokán rúgnám őt. De mivel nem hallom a gondolatokat csak némán falatozok, miután -természetesen- megköszöntem az apró nőnek a levest./
+Olyan gyorsan mozog, biztosan neki ez a különleges képessége.+ /Nézek utána tűnődve, majd egy párducmozgású nőre leszek figyelmes, aki épp hozzánk lépdel./ +Csinos.+ /Állapítom meg magamban, és nagy mosollyal az arcán üdvözlöm őt./
-Szép napot Mer, igen én Jillne vagyok, ő meg Roge... Roger. Köszi szépen, már épp éhhalál környékezett minket. Nem kérsz te is? /Ajánlom fel a kenyéradagomat, mert nem eszik ilyet a leveshez. Nem tudom, hogy egyesek hogy képesek egyszerre enni mindkettőt, de úgy látszik csak én vagyok így ezzel a teremben.
Perceken belül befejezzük az étkezést, majd immáron teli hassal teljes figyelmünket Graffiti húgára fordítjuk./
-Engem igazából az érdekelne, hogy miféle lények vannak itt vadászokon, meg embereken, meg angyalokon kívül? Meg, hogy mi alapján válunk azzá, amivé válunk. /Megvárom míg válaszol ezekre a kérdésekre és csak utána folytatom./
-Meg még az is furdalja az oldalamat, hogy mit csinálnak azok itt hosszú távon, akik ide jönnek? Mármint tanulás, munka meg ilyesmi lehetőségek pont úgy vannak itt, mint nálunk? És mennyire befogadó a társaság? Csak mert akikkel eddig találkoztunk finoman szólva is... khm... udvariatlanok voltak, talán csak téged és Náliát kivéve. Tényleg! Ugye a tündérke nem vette nagyon magára amit az öcséd mondott? /Csóválom meg a fejemet, majd nagy levegőt veszek és folytatom./ -Ha már amúgy is a kérdéseknél járunk: te itt születtél? Vagy egyáltalán mi ez az egész régiségboltból idejövés, vagy miért nem zárják be a boltot, hogyha tudják, hogy csak a baj van azokkal, akik ide jönnek. És mennyi időbe telik megtanulni rendesen repülni? Továbbá, ha találkozunk egy vadásszal hogy védjük meg magunkat? És kapunk itt majd új ruhákat? Csak mert nem kicsit szétáztunk a latyak miatt. /Már nyitom is a számat, hogy folytassam, de úgy vélem kicsit már így is elhavaztam a leányzót, így szégyenlősen mosolyogva vállat vonok a mutatóujjamat a szám elé téve./ -Bocsi!

{20}

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Menedék - Page 2 Empty Re: Menedék

Témanyitás by Caridwen Kedd Jan. 04, 2011 8:56 am

/A nő először Rogerre pillant és kissé elfintorodik az Elizára./
- Légy szíves hívj Mernek! Elizának nem is tudom mikor szólítottak utoljára, az olyan karót nyelt. /vigyorog rátok, majd nyugodtan végighallgatja Jiline kisebb kötegnyi kérdését. Pár pillanatig tűnődik, ismét kisimítva az arcából terjedelmes hajzuhatagát, majd elgondolkozva belevág a dologba./
- Kezdjük veled Rog. Nos annyi az egész, hogy az én drága öcsikém nem éppen a jótékonyságáról híres. Ezt a helyet az én kedvemért alapította, de ez egy hosszú történet. A lényeg annyi, hogy hivatalosan ő a tulaj, de ez afféle ajándék nekem, tehát én üzemeltetem. Hogy milyen fajok? Huh, nézzük csak. Vannak vámpírok, vérfarkasok, sidhek, tündérek, goblinok, sellők, selkie-k, varázslók és boszorkányok, alakváltók... és azt hiszem ennyi. Szóval a mesék egész hada szakad a nyakadba, ha idekerülsz.
- A munka? Nos bármit csinálhatsz, amihez értesz, amit a régi világban is csináltál. De neked szerintem nem lesz ilyen gondod, az angyalok elég zárt közösség, vigyáznak egymásra. A népek pedig többnyire kedvesek, igazán ne vedd magadra az öcsém szavait, ő senkit nem szeret. Ennek meg van az oka, de erről nem szeretnék beszélni. /egy pillanatra elkomorul felhőként suhannak át az emlékek tiszta kék szemén./
- És igen, én itt születtem, a 29. század gyermeke vagyok, habár érdekel a ti korotok is. A boltot pedig nem lehet bezárni, olyan ősi mágia védi, ami elpusztíthatatlan. Repülésről ne engem kérdezz, hanem egy angyalt, mert én nem tudok. A vadászok pedig valószínűleg nem fognak téged bántani, többnyire a nagyvadakra mennem. A varázsvezetők vannak leginkább rajta a listájukon. Ruhákat pedig később kaphattok.
/Itt elgondolkozik egy pillanatra, hogy nem hagyott-e ki valamit./
- Volt még más is? Esetleg további kérdés?
/Mind a kettőtökre érdeklődve néz, amikor az óriás fekete farkas felbukkan az oldalán, szinte a semmiből. A lány nem ijed meg, csak kedveskedve az ölébe húzza a bestia busa fejét és cirógatni kezdi, úgy is, hogy látszanak a késpenge méretű fogak a pofájában. Ő rá sem néz az állatra, aki egy kisebb ló méreteivel vetekszik, csak rátok figyel./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Menedék - Page 2 Empty Re: Menedék

Témanyitás by Vendég Szer. Jan. 05, 2011 7:45 am

+ Jilline rátapintott a lényegre. Ha itt akarunk élni akkor szükségünk lesz egy munkára.
Van egy olyan érzésem, hogy ez a Menedék nem ingyenes, Greafit modorát ismerve.
Viszont akkor felvetődik a kérdés, hogy mégis milyen munkát vállaljak el? Hm, az egyetemet ugyan még nem jártam ki, de talán megvan a kellő tapasztalatom bizonyos munkákhoz.
- Nos, akkor Mer, mivel gondolom ez a Menedék nem ingyenes... / fordulok a nőhöz /
- ... így azt hiszem egyet értek Jilline-el. Szükségünk lesz egy munkára. Vagy legalábbis nekem. Régebben mindig szerettem múzeumokba látogatni, és többször elképzeltem magamat, ahogy ott dolgozom. Mivel jobb ötletem nincs, ezért azt szeretném kérdezni, hogy van-e a közelben itt egy múzeum, ahol dolgozni tudnék?
Mikor kimondtam ezeket rájöttem mekkora lehetőség is rejlik ebben.
+ Ha meg akarom tudni, hogy mik történnek itt az elmúlt századokban, akkor nincs is jobb hely erre egy múzeumnál. Ott biztosan találok írásos feljegyzéseket, és egyebeket. +
Elmosolyodtam erre a gondolatra.
+ Mindig is rajongtam a történelemért, és most lehetőségem van foglalkozni azzal, amivel szeretek. Ki tudja a végén még még élvezni is fogom a munkát. Feltéve, ha találok ilyen állást.
(21)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Menedék - Page 2 Empty Re: Menedék

Témanyitás by Vendég Szer. Jan. 05, 2011 12:43 pm

/Rám nem lehet azt mondani, hogy földhözragadt egyén vagyok, de ez még nekem is sok. Tulajdonképpen, ha nem lennének a tulajdon hátamhoz ragasztva hihetetlenül nagy szárnyak azt hinném, hogy az egész csak tréfa./ +Vérfarkasok? Vámpírok?+ /Teljesen mázli, hogy ülök, különben most biztosan szó szerint padlót fogtam volna. Mint utóbb kiderült teljesen előrelátó voltam, mert ameddig szegény Mer arra a rengeteg kérdésre válaszol, nekem vagy időm végigrágni magamban a dolgot, és megemészteni az egészet. Hát a leves mellett- ami nekem kicsit zsíros volt- elég nehéz megtennem ezt. Úgy néz ki Roge előző életében teremőr volt. Nem néz ki annak, bár őszintén szólva, itt ki néz ki a régi önmagának? Én a magam részéről értek a focihoz, az egymagamban szobában ücsörgéshez és önsajnálathoz, meg kedves vagyok. Ha mindezt összeadjuk, akkor azt kell hogy mondjam, hogy szükségem lesz a többi angyal támogatására, mert egymagam eléggé életképtelen vagyok. Vagy...?/
-Esetleg... /Kockáztatom meg, maximum kinevetnek./ -... Szóval annyian élnek itt. Neked nincs szükséged esetleg segítségre a hely fenntartásához? /Ha nincs, akkor vagy Roge fog eltartani engem, ami egy teremőri fizuból majdhogynem lehetetlen, vagy tényleg kénytelen leszek az Angyalok városába benézni. Ez utóbbihoz nincs nagy kedvem, ha egyszer ott tényleg mindenki ennyire... "tiszteletreméltó"./

{21}

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Menedék - Page 2 Empty Re: Menedék

Témanyitás by Caridwen Szomb. Jan. 08, 2011 11:16 pm

- Nos, van egy múzeum, azt hiszem, éppen a ti korotokról... /mondja tűnődve./
- Talán oda fölvesznek dolgozni. mellesleg dehogynem ingyenes most, azért is Menedék, nem pedig panzió. Az öcsikém utálja ezt, de én igenis kitartok amellett, hogy legyen ingyenes, hogy segíthessünk a rászorulókon.
/Ismét tűnődve kezdi simogatni a hatalmas eb fejét, mielőtt válaszolna./
- Ha szeretnéd, maradhatsz nekem segíteni Jiline, de majd mindenképpen meg kell nézned az angyalok városát is, azt mondják gyönyörű hely, akár a Mennyország.
/Ennél a résznél lágyan felnevet, ami összemosódik az óriáskutya morgásával./
- Csitulj blöki, csak tudsz jól nevelt is lenni egy kicsit!
/Szabadkozva néz rátok, majd folytatja./
- Nem tudom, én mihez kezdenék a helyetekben, de én már itt élek születésem óta, így kicsit jobb helyzetben vagyok nálatok. A döntés a tiétek, szívesen segítek bármiben, ha tudok.


*Ezer bocsánat a nagy kimaradásért, csak nem vettem észre, hogy írtatok, tényleg bocsi. Embarassed *
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Menedék - Page 2 Empty Re: Menedék

Témanyitás by Vendég Kedd Jan. 11, 2011 10:30 am

+ Szóval ingyenes. Jó legalább ezzel nem kell foglalkoznom. De még ott van jó néhány dolog, amihez nem ártana egy kis pénz. Feltéve, hogy van itt.
- Jó dolog, hogy ingyenes, de zen kívül rengeteg minden van még, ami miatt szükségem lesz egy munkára. Amint itt végeztem, ha megmutatnátok hol találom azt a múzeumot, akkor azt nagyon megköszönném.
/ Ekkor ránézek arra a farkasra. Alaposan szemügyre veszem, és megállapítom, hogy jóval nagyobb, mint egy rendes farkas.
+ Hogy ezt eddig hogy nem vettem észre. Jó nagyra megnőttél farkaskoma. Már értem miért biztonságos ez a hely. Megnézném azt a bátor embert, aki ki merne állni egy ilyennel.
- Szép állat. /jegyzem meg/ - Annak idején a kolostorban, ahol nevelkedtem párszor láttam az éjszaka néhányát. De egyik sem volt ilyen nagy. Gondolom ez is az új kor eredménye. / mosolyodok el.

(22)

*Most meg én nem vettem észre, hogy írtál. Hiába nem vagyunk tökéletesek. Very Happy

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Menedék - Page 2 Empty Re: Menedék

Témanyitás by Vendég Kedd Jan. 11, 2011 12:11 pm

-Köszönöm. /Mondom egyszerűen. Nincs értelme vitatkozni: ha mindenki azt javasolja nekem, hogy menjek el abba a cifra angyalvárosba, akkor el fogok menni. Rogerre pillantok, aki már láthatóan máshol jár gondolatban, és a jövőjét tervezgeti. Most ez tényleg szívem legmélyéig rosszul esne, de ehelyett valami megmagyarázhatatlannak tűnő érzés kezd eluralkodni rajtam. Beletelik pár perce, míg rájövök, hogy mit is érzek./
-Mer... Azt hiszem álmos vagyok. Van valami különszoba, vagy valami, ahol kinyújtóztathatom fáradt szárnyaimat? /Nagyon szeretem magamban, hogy még az ilyen nehéz helyzetekben is képes vagyok valami humorféleséget kicsikarni magamból. Nem nagy szám, de időlegesen megteszi. Holnap majd kreálok valami jobbat./
-Apropó... Valami pizsamát esetleg lehetne keríteni? Bár... A szárnyak miatt lehet fel sem tudnám venni. No meg nem hiszem, hogy minden menekültnek, ahogy ti szoktátok hívni az eltévedteket, szoktatok adni pizsamát. Esélytelen. /Csúnya dolog, de bevallom a kényelemhez vagyok szokva. És ugyan szupcsinak tűnik a hely, meg a vendégszeretet is tök jó... Na jó, annyira nem, de most mit lehet tenni? Mer mindenesetre kitesz magáért./ +Azt hiszem, kinyúlok, aztán majd holnap ráérek dönteni, hogy mit is akarok kezdeni magammal. Ki tudja? Hátha mégis ... Légyszi!... A pihe-puha ágyikómban fogok felkelni. Apropó holnap...+ -Tényleg. Ha már maradhatok itt segíteni, akkor miben kell segítség? Hol kezdek holnap? Vagy még nem kell holnap kezdenem? Először nézzem meg Angyalfalvát? /Kérem ki a nálamnál tapasztaltabbnak tűnő nő véleményét, mielőtt végleg eltenném magamat holnapra./

{22}

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Menedék - Page 2 Empty Re: Menedék

Témanyitás by Caridwen Kedd Jan. 11, 2011 9:53 pm

- Rendben Roger, ha kipihentétek magatokat, majd keresek valakit, aki elvisz a múzeumba.
/mondja kedvesen, majd amikor az állatról beszélsz, csak rejtélyesen elmosolyodik. Ez a mosoly, ez a hűvös mindentudó mosoly valahogy nagyon az öccséhez teszi hasonlatossá az arcát, kissé félelmetesnek tűnnek így gyönyörű vonásai./
- Nem, ő egyáltalán nem az új kor eredménye. /röviden humortalanul felnevet, aztán valami őszinte érdeklődéssel fordul a fiú felé. /
- Kolostor? Egy kolostorban laktál? Csak nem pap vagy? /Ezt összehúzott szemmel nem túl barátságos pillantással kérdezi. A farkas vörös szemei is téged fürkésznek közben.
Aztán mégis elhalasztja a vallatást, amíg válaszol Jiline-nek is./
- Nos kedvesem, persze, kaptok egy szobát, ott pihenhettek, ha ezt szeretnéd valami pizsamát is biztosan tudunk szerezni neked.
/Von vállat könnyedén./
- A munka? Nos az afféle irodai munka lenne, ha elvállalnád. Az ételszállítmányok adatait kéne rögzíteni, hogy hány takaró érkezett, milyen állapotban vannak a szobák, felírni az adatait azoknak akik idejöttek és akik elmennek. Ilyesmik. Ha gondolod előtte természetesen megnézheted az Angyalok városát is, de kezdhetsz akár holnap is. Amíg a pap barátodat elkísérjük egy múzeumba. /vetett Mer egy bizalmatlan pillantást Rogerre. Valamiért úgy tűnt nagyon nem tetszik neki a lehetőség, hogy pap is lehetsz./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Menedék - Page 2 Empty Re: Menedék

Témanyitás by Vendég Csüt. Jan. 13, 2011 4:31 am

- Nos, ami azt illeti majdnem pap lettem, de végül más utat szánt nekem a sors. Mindössze egy kolostorban töltöttem a gyerekkoromat.
/Míg ezeket mondom kicsit körülnézek./
+ Hol lehet Graefit. Na nem mintha hiányozna, de kicsit fáradt vagyok, és szeretnék minél hamarabb kicsit pihenni. Ezen kívül jó lenne kicsit meg is nézni ezt a helyet. És felkészülni a holnapi múzeumlátogatásra.+
- Amennyiben holnap elkísérnek a múzeumba, akkor azt nagyon megköszönöm. Egyenlőre még nem biztos, hogy ott lesz a nekem megfelelő hely, de soha sem lehet tudni. Jut is eszembe az Graefit hol van most? Elég régóta elment már. /vonom fel a szemöldökömet./

(22)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Menedék - Page 2 Empty Re: Menedék

Témanyitás by Vendég Pént. Jan. 14, 2011 7:34 am

-Köszönöm. Akkor először elkísérjük Roge-ot, aztán megnézem azt a várost. Kezdek kíváncsi lenni. /Mosolyodom el, majd felállok, és kinyújtóztatom elgémberedett tagjaimat. Ahogy a vizes ruhám hozzáér a lábszáramhoz megborzongok./ -Akkor egy pizsamát, vagy valami száraz ruhadarabot igényelnék. /Roge kérdésére csak felvonom a szemöldökömet./ +Most komolyan... Kit izgat, hogy hol van az a modortalan fráter?+ /A véleményemet mindenesetre megtartom magamnak, hiszen Mer valószínűleg nem venné jó néven, hogyha leszólnám a testvérét. Ráadásul igaza is lenne, hiszen nem ismerem a fazont. Míg várom, hogy a többiek is feltápászkodjanak ültükből úgy teszek, mintha a környezetet szemlélném, közben pedig elgondolkozom azon, hogy Roge nem tűnik túl paposnak./ +Vajon mi történhetett?+ /Ha a másik kettő, meg persze a farkas elindulnak, nem habozok utánuk szökdécselni. Bár ami a cipőm állapotát illeti, inkább tűnik cuppogásnak mozgásom mint bármi másnak./

{23}

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Menedék - Page 2 Empty Re: Menedék

Témanyitás by Caridwen Pént. Jan. 14, 2011 7:50 am

/A nő tekintetében felenged a jég, amikor megtudja, hogy nem vagy pap. Valami hideg csillogás azonnal eltűnik és a pajkos mosoly is újra elönti az arcát. Az átmenet félelmetes, ellenséges sőt kegyetlennek tetszőből azonnal nyugodttá és kedvessé változik./
- Remek, nagyon örülök neki, hogy így történt a dolog.
/Aztán könnyedén föláll, a mozgása még mindig táncszerű, bőrruhája pedig követi minden mozdulatát./
- Az öcsém? Nos ő a maga dolgait intézi, talán még találkozhattok vele... na jó, ne aggódjatok, ez nem túl valószínű. Na de most menjünk a szobátokba.
/Könnyedén nekiáll szlalomozni az asztalok között, hátra sem nézve, hogy követitek-e, neki természetes, hogy mentek utána. A farkas ott kullog a nyomában, és láthatóan nem csak ti vettétek észre természetellenesen óriási termét. Mer egy akna előtt áll meg./
- Antigravitációs lift, kissé talán félelmetesnek tűnhet, de nem fog bajotok esni. Hunyjátok be a szemeteket ha úgy jobb és lépjetek be. /Ő meg is teszi, aztán megvárja, hogy kövessétek. A következő pillanatban már húsz emelettel magasabban léptek ki egy egyszerű szoba előtt. A nő fél kábultan berángat titeket. A szoba apró de tiszta, az ágyon egy pizsama fekszik. Mer az ajtó felé int./
- A két szoba egymásba nyílik, tehát átmehettek egymáshoz. Ha megnyomjátok a falon azt a kéz alakú gombot az ágy helyére leereszkedik a zuhanyzó, tehát zuhanyozhattok. Aztán újra nyomjátok meg és visszajön az ágy a tiszta pizsamával. Remélem elboldogultok valahogy, mert nekem most mennem kell. Reggel visszajövök és elviszlek titeket a városba. Addig is, ha bármi baj lenne a piros gombbal a kézjel alatt hívhattok segítséget. De fürödjetek le, aztán aludjatok, szerintem reggelig nem lesz baj. Nos viszlát barátaim. /mondta mosolyogva majd kilépett az ajtón./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Menedék - Page 2 Empty Re: Menedék

Témanyitás by Vendég Hétf. Jan. 17, 2011 8:10 am

Miután Mer magunkra hagyott váltottam még pár szót Jilline-el, de utána elváltunk. Látszott rajta, hogy nagyon fáradt, és nekem sem jönne rosszul egy kis pihenés.
Bementem a saját szobámba, és gyorsan lezuhanyoztam. Jól esett egy kicsit felfrissülni egy hosszú nap után.
Miután ezzel végeztem felvettem a pizsamámat, és lefeküdtem az ágyra.
+ Egész kényelmes. + /jegyeztem meg magamban/
Miközben feküdtem az ágyon kezembe vettem a keresztet, amit eeddig a nyakamban hordtam.
+ Ahogy kivettem Mer szavaiból, és a nézéséből nem igazán szereti a papokat. Vagy csak a hívő embereket utálja. Akárhogy is, jobban járok, ha nem veszi észre ezt. +
Letettem a keresztet az éjjeliszekrényre, és megpróbáltam elaludni. Eleinte nehezen ment, de végül végre valahára lecsukódtak a szemeim.
Reménykedtem benne, hogy ha holnap kinyitom őket újra a megszokott kollégium mennyezet lesz a fejem fölött. Igaz legbelül tudtam, hogy ez csak híú ábránd

(24)

*Elnézést a hosszú szünetért, de a hétvégén nem voltam otthon, és ma egy elég mozgalmas napom volt. Igyekszem a továbbiakban elkerülni a hosszú szüneteket.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Menedék - Page 2 Empty Re: Menedék

Témanyitás by Vendég Hétf. Jan. 17, 2011 11:33 am

/Kissé zavartan lépdelek végig a folyosón miután kiszállunk a liftből./ +Legközelebb repülök.+ /Döntöm el gyorsan, majd elbúcsúzok Mertől. Érzem, hogy Roge még beszélne, de végül győzedelmeskedik a mentális kapcsolat kettőnk között: "Aludjunk már!". Szóval tőle is elbúcsúzom, és ahogy kattan a zár, ami a szobáinkat elválasztja rögtön neki is látok megtenni azt, amire azóta várok, hogy először láttam: Megnyomom a gombot, és leereszkedik a zuhanyzó, majd megint megnyomom, és láss csodát ott az ágy. Gomb- zuhanyzó, gomb- ágy, gomb- zuhanyzó, gomb- ágy. Hát ez valami nagyon király dolog. Addig játszom, amíg valami kattogó hangot nem hallok a szerkezet felől./ -Upsz. /Kapom a szám elé a kezemet, majd gyorsan letusolok, mivel úgyis a zuhany rész van lenn. Röpke egy órás forró gőzfürdő után kikászálódok a kabinból, és magamra kapok egy törölközőt, de a szárnyaimból csak úgy ömlik a víz./ +Nem lesz ez így jó.+ /Csóválom meg a fejemet, majd egyik kezemmel eltakarom a szememet, kitárom szárnyaimat, amennyire tudom, és megrezegtetem őket, így próbálva megszabadítani őket a víztől. Nos próbálkozásomnak két következménye lett: egyrészt a víz nagy része lecsöpögött, másrészt a falra tette ezt, szóval most lényegében minden úszik a vízben. Gyorsan osztok-szorzok, és végül arra jutok, hogy a törölközőmmel feltörölgetem a földről a víz nagy részét, nomeg persze a falról is. Aztán megnyomom a gombot, aminek következtében leereszkedik az ágy. Megtörlöm magamat a pizsamámba, majd csak úgy, ruha nélkül bebújok a pihe- puha paplan alá. Az ágy meglepően kényelmes, így seperc alatt elalszom, hogy másnap kipihenten ébredjek a kopogásra./

{24}

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Menedék - Page 2 Empty Re: Menedék

Témanyitás by Caridwen Szer. Jan. 19, 2011 7:05 am

/Reggel arra ébredtek, hogy egy falnak tűnő redő fölemelkedik és a hirtelen elő tűnő ablakokon beárad a kissé megtört hóval kitakart napfény. Nem valami erős, nem is szívmelengető, de mégis csak fény. Mind a ketten amikor fölébredtek egy kicsiny tálcát találtok a szoba közepén egy tálcán. Piritós mézes sütemény és egy bögre tej van rajta, meg egy cetli./


Még aludtatok és nem volt szívem fölkelteni titeket. Ha fölébredtetek reggelizzetek meg, aztán keressétek meg egymást, majd gyertek le az ebédlőbe, ott várlak titeket.
Szép reggelt!
Mer
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Menedék - Page 2 Empty Re: Menedék

Témanyitás by Vendég Pént. Jan. 21, 2011 7:42 am

Mikor felébredtem először nem jöttem rá, hogy hol vagyok. A plafon valahogy más volt, és a szoba elrendezése is furcsa volt. Nem igazán hasonlított a kollégiumra, ahol laktam.
Aztán megláttam a tálcát a reggelivel, és a levéllel.
Mikor elolvastam minden világossá vált.
+ Hát nem csak álom volt. + /dőltem vissza az ágyba/
+ Úgy tűnik tényleg megtörtént minden+
Felkeltem, és felöltöztem. A reggelit amilyen gyorsan csak tudtam elfogyasztottam, és Jilline szobájának ajtajához mentem.
Bekopogtam remélve, hogy már fönn van

(24)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Menedék - Page 2 Empty Re: Menedék

Témanyitás by Vendég Pént. Jan. 21, 2011 9:58 pm

/Felriadok a kopogásra. A következő dolog amit észlelek, hogy elaludtam a szárnyamat, majd az azutáni, hogy nincsen rajtam ruha./ -Upsz! Két perc! /Kiabálok át hangosan a másik szobába, és csak áldani tudom azt a kulcsot, ami a zárban van. Gyorsan magamra öltöm öltözetemet, ami csak kicsit megy nehezen a plusz végtagjaim miatt./ -Gyere! /Szólok ki és kinyitom az ajtót./ -Pár perc, míg megkajolok. Kérsz valamit? /Teszem fel a kérdést, miközben hosszú hajamat próbálom meg valami tűrhető formára kialakítani. Kár, hogy nem látok sehol fésűt. Segáz, legalább valamennyire egyenes szálú az új hajam, tehát nem vészes. Gyorsan bekapok pár falatot, miközben átfutom Mer levelét és máris indulásra kész vagyok. Vagyis.../ -Eeegy pillanat! /Gombnyomok, fogat és arcot mosok, gombnyomok./ -Most már tényleg kész vagyok. Bocsi, csak elaludtam egy kicsit. /Szabadkozok egy félmosoly kíséretében, majd elindulok az ebédlő felé, kizárólag Roger után, mert az útirányokkal nem egészen vagyok tisztában./

{25}

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Menedék - Page 2 Empty Re: Menedék

Témanyitás by Caridwen Szomb. Jan. 22, 2011 10:25 am

/Roger megvárta, amíg Jiline reggelizett, aztán együtt indultok meg az ebédlő felé. A szobátok előtt egy kedves középkorú hölgy vár, aki egész halkan motyog pár szót és int a kezével, hogy kövessétek. Szerencsére most nem az antigravitációs lifttel mentek, hanem valami csillogó-villogó tojásszerű valamivel, ami hangtalanul pillanatok alatt teszi meg a jó húsz szintnyi távolságot. Amikor az alsó szinten kiszálltok, már látjátok az ebédlőt.
Mer azonban most egyáltalán nem látszik boldognak, az arca egészen merev, a tekintete pedig hideg, mint a jég. Egy egészen jóvágású elegáns ruhákba bújt hosszú szőke hajú férfivel beszélget inkább, illetve a tartása azt sugallja, inkább vitáznak.
ahogy közelebb értek, pár szót is elcsíptek akarva-akaratlanul a beszélgetésből.
- ... nem fogok most odamenni Valentin! Szó sem lehet róla! Nem kezelhetsz úgy mint egy bábot, már megbeszéltük ezt, nem?
/ A következő pillanatban látjátok, hogy a szőke férfi közelebb húzza magához a nőt és pár szót suttog a fülébe. Mer megremeg, majd dühtől lángoló pillantással tekint a férfire. A pillantása tovább siklik és meglát titeket. Dühösen ellöki magától a hosszú szőkehajú alakot és a maga könnyed járásával hozzátok sétál. /
- Itt az ideje, hogy induljunk. /vágja rá haragosan. Úgy tűnik valami nagyon felzaklatta./
- Hová is akartunk menni? /kérdezi igyekezve kissé könnyedebb hangot megütni, de ez nem igazán sikerül neki. Amíg a válaszotokra vár, ti láthatjátok, hogy a férfi megindul felétek és kék szemei egy pillanatra mintha vörösen villannának meg./
Caridwen
Caridwen
Mesélő - Necradit és Holdfényes udvar moderátora

Hozzászólások száma : 414
Join date : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : A pokol kénköves mélye...

Vissza az elejére Go down

Menedék - Page 2 Empty Re: Menedék

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.