Mystical Future FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aktuális
KALANDOK:
Szüneteltetve: Nemesis
Aktív: Caridwen, Mira
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Naptár



2900. július 21.
Legutóbbi témák
» Chat 04
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:28 pm

» Elköltöztünk!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 6:20 pm

» 1...!
by Alyara Nirois Szer. Aug. 29, 2012 7:23 am

» A rét
by Mulan Huryū Kedd Aug. 28, 2012 8:11 am

» Hirig lakrésze
by Hirig Kedd Aug. 28, 2012 6:17 am

» Előcsarnok
by Vera Rider Hétf. Aug. 27, 2012 10:04 pm

» 2...!
by Alyara Nirois Hétf. Aug. 27, 2012 9:42 pm

» Múzeum a XXI. századból
by Mira Hétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

» A lidérces álmok ligete
by Raven Raymore Hétf. Aug. 27, 2012 9:35 am

» 3...!
by Alyara Nirois Vas. Aug. 26, 2012 8:11 pm

Toplisták
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (23 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:45 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 86 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dzsorsua

Jelenleg összesen 10615 hozzászólás olvasható. in 550 subjects

Labirintus

+2
Jackyll
Alyara Nirois
6 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Labirintus - Page 2 Empty Re: Labirintus

Témanyitás by Fiona Freefall Csüt. Május 19, 2011 12:46 am

/A népek elszeleltek, csak ketten maradunk Hiriggel. Ajánlatára ismét rávigyorgok, majd egy mozdulattal megrántom hátizsákom szíját./
- Felelőtlen kijelentéseket azért ne tegyél /a gyilkolászásról elterelve gondolataimat korábbi arckifejezésemhez képest meglehetősen vidáman rákacsintok/, farkasétvágyam van! Szerintem egy lovat is fel tudnék falni... vagy legalábbis nekilátnék, az tuti. /Kuncogok a poénomon egy kicsit, azután felszegett fejjel körbepillantok - egy kicsit még a levegőbe is szimatolok -, majd kérdőn felvonom szemöldökömet./
- Akkor most vissza a Tollas Rókába, vagy ismersz itt valami másik kajalelőhelyet is?

(130)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Labirintus - Page 2 Empty Re: Labirintus

Témanyitás by Hirig Csüt. Május 19, 2011 2:25 am


/Fionával együtt kuncogtam a poénján. Kedvesen világosítom fel a helyzetről./
- Drágám! Honnan ismerhetnék itt bármit is?! Lehet furán fog hangzani a dolog, de nem vagyok idevalósi! Viszont Philadelphiába bárhová bármikor elkalauzoltalak volna! Veletek kerültem ide. Még szoknom kell ezt az új világot.
/Az utolsó mondatot már csak magam elé motyogtam. Kis ideig nem szóltam semmit, majd kedves mosolyt villantottam felé./
- Mennyünk a Tollas Rókába, azt a helyet már ismerjük és tudjuk, hogy mire számíthatunk. Én pl. finom kávéra!
/Körbenéztem és kiválasztottam azt az utat mely kivezet minket a labirintusból./


{141}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Labirintus - Page 2 Empty Re: Labirintus

Témanyitás by Fiona Freefall Pént. Május 20, 2011 3:26 am

+Esetleg még Narykyről is hírt kaphatunk...+ /Fut át agyamon csendes nosztalgiával, majd inkább megindulok a nagyra nőtt tündér után./ +Nem mintha különösképpen szükségem lenne a srácra, de azért lássuk be, elég, hm... mély benyomást tett rám, hogy érdekeljen, mi van vele. Nem, egyáltalán nem úgy, csak...+ /Igyekszem pontosan megfogalmazni a dolgokat, majd folytatom a lelki nagymonológot./ +Szóval afféle nagylelkű jutalomként foglalkoztat a dolog, hogy mi van vele, jól megy-e a sora. Végülis, jó munkát végzett, ennyit megérdemel, nem?+ /Megkönnyebbülten elmosolyodom, ahogy ezt sikerült letisztázni, aztán az előttem sétáló, korábbi apróság felé fordul figyelmem./
- Te figyu... /bököm meg sétánk közepette/ Izé, nem azért, hogy firtassam a dolgaidat, de nem érzed úgy, hogy valami megváltozott a hókuszpókuszos város óta?

(131)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Labirintus - Page 2 Empty Re: Labirintus

Témanyitás by Hirig Szomb. Május 21, 2011 2:32 am


/Csendben sétálok saját gondolataim között elveszve, hogy mennyire jólesne egy szál cigi, mikor egy aljas támadás, egy nagyon precízen kivitelezett bökés áldozata leszek./
- Hé!
/Ugrottam egyet. A hang is inkább a meglepettségnek volt szószólója, mintsem a bensőséges figyelemfelhívás ellenszenvének./
- Ne bökdöss orvul, kérlek!
/Motyogom zavartan, miután felfogtam mit mond. Kicsit elgondolkodom ezen./
+ Talán annak köszönhető, hogy az ösztöni dolgok helyett már velünk és a feladattal is foglalkoztál. +
/Gondolataimat először nem mondom ki hangosan, de utána, mikor már majdnem kiérünk a labirintusból, mégis megosztom Fionával./
- Fogalmazzunk úgy, hogy kölcsönösen elkezdtünk érdeklődni a másik iránt és nem csak leszartuk a másikat. Nem csak egyszerűen elfogadtuk, hogy ott a másik. Láttunk valamit a másikban, többet mint mások. Gondolom ezért.
/Teszem hozzá még. A saját belső bajomról egyenlőre nem akarok neki beszélni./
- Lehet, hogy bunkón és nyersen hangzik amit mondok, de én így látom. Nem megbántani akartalak vele!
/Kiérve a labirintusból, megállok és vissza nézek Pityura, majd Fionára nézek./
- Ahogy jön a tavasz és a virágok kinyílnak, elkezdődik egy új élet. Ez a körforgás lényege! És mi is részese vagyunk ennek! Folyton változunk, ahogy a Hold is folyton fogy, ahogy a Nap is lemegy és feljön. A változás útjába nem állhatunk, de csak rajtunk múlik miképp éljük meg.
/Mondom neki lágyan. Mint mikor egy virághoz beszélek./


{142}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Labirintus - Page 2 Empty Re: Labirintus

Témanyitás by Fiona Freefall Szomb. Május 21, 2011 8:25 am

/Értetlenkedésemet leplezendő elgondolkodónak szánt tekintettel bámulom magam előtt az utat, miközben Hirig épp filozofikus értekezésbe bocsátkozik./ +Micsoda mélyenszántó gondolatok egy ilyen tökmagtól!+ /Megbántódásnak nyoma sincs rajtam, ahogyan felpillantok s biztató mosolyt küldök felé, de vesztemre, mert mielőtt megszólalhatnék, folytatja./ +Pff, már csak ez kellett!+ /Mikor úgy néz ki befejezte a fejtegetést - vagy csak szimplán levegőt vesz? - gyorsan biccentek egyet és megfogalmazom, mire akartam felhívni a figyelmét a kérdésemmel./
- Ahha, a változásról nekem aztán nem kell sokat magyaráznod. Viszont az előbb szimplán csak arra gondoltam, hogy khm... már nem vagy annyira apró. A város levegőjétől Rab felszállt a levegőbe, te megnőttél... Csak én nem változtam. Vagy csak nem tűnik fel?
/Kezeimet széttárva rávigyorgok, miközben felkészülök arra, hogy felpaprikázva nekem ugrik. Bár... Egy ilyen csapatdumás gondolatmenet után nem valószínű, dehát korábban azt sem vártam tőle, hogy a magassága bármennyit is változna.../

(132)
Fiona Freefall
Fiona Freefall
Suhanc

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2010. Nov. 10.
Age : 42
Tartózkodási hely : Érd

http://kkjatek.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Labirintus - Page 2 Empty Re: Labirintus

Témanyitás by Hirig Vas. Május 22, 2011 12:50 am


/Biccentek, jelezvén, értem mire akar kilyukadni./
- Megtudok időnként nőni egy kis időre, ha akarok. Rab, meg ha jól érzékeltem, akkor képes a levegőt irányítani. De legalábbis kapcsolatban áll vele.
/Elgondolkodom./
+ Vajon minden sidh, vagy minek nevezi magát, képes rá?! +
/Közben elindulok a Tollas Róka irányába./
- Alapvetően nem hiszem, hogy változtál volna. Csak megmutattad képességed által éned egyik oldalát. Azaz másik oldalát.
/Tavasz ellenére, hogy megváltozott a környezet, hókupacok nélkül is jól tájékozódom. Így nem kell sokat köröznünk, hogy elérjük a célunk./


{143}
Hirig
Hirig
Valódi pille

Hozzászólások száma : 1749
Join date : 2010. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Ahova a szél fúj

Vissza az elejére Go down

Labirintus - Page 2 Empty Re: Labirintus

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.